Proef bij dam door Zandkreek met onderwater spuiten asfalt Zeeuwse Almanak TAAK VAN ZEEUWSE DIJKBAAS BREIDT ZICH VERDER UIT FEBRUARI-SALARIS THANS IN OOSTERLAND UITBETAALD RUSSISCHE DELEGATIE OP BEZOEK BIJ „DE SCHELDE" 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 15 MAAKT 196U WELLICHT AANSTAANDE DONDERDAG Gloeiend asfalt verspreidt zich op 5 m. -N.A.P. over drempel van stortsteen DIEP ONDER DE WATERSPIEGEL in de Zandkreek nabij Katseveer gaat rijkswaterstaat deze week een nieuwe fase in luiden in de strijd tegen de vaak vernietigende krachten van een verhoogde stroomsnelheid! Voor het eerst zal rijkswater staat zeer waarschijnlijk aanstaande donderdag bij de aanleg van de dam door de Zandkreek een proef nemen met het onder water asfalt spuiten. Het asfaltscliip „Dorus Heijmans" zal de reeds eerder gestorte „drempel" in het thans nog 162 meter brede sluitgat van een speciaal voor dit doel samengesteld as- faltmengsel voorzien. Ondanks het feit, dat het lüer een proef geldt, is men in kringen van rijkswaterstaat optimistisch ge stemd over de te verwachten resultaen. Zowel, aan Noordbevelandse als aan Zuidbevelandse zijde is in eerste aanzet het begin van de dam, die over enkele maanden de verbinding zal vormen tussen de beide Bevelan- den al te zien. De „kop" van beide dammen is verstevigd met in tótaal twintig caissons. De afstand tussen de reeds gereedgekomen landhoofden, die 162 meter bedraagt, zal worden overbrugd door 14 kleine caissons. Tot op een hoogte van 5 meter N. A.P. is inmiddels een drempel ge stort, waarop straks de caissons ko men te rusten. Deze 30 meter brede drempel is over de gehele lengte aan beide zijden voorzien van een kade van zware stortsteen. Tussen de ka den is grind gestort, met daarop een laag lichte stortsteen, die dertig cen timeter diep is en een breedte beslaat van 30 meter. Tussen deze lichte stortsteen nu zal asfalt worden gespoten, waar door het geheel in belangrijke niato wordt; verstevigd. Dat is ook wel nodig, want de bodem dient bij dichting van het sluitgat weer- Arnemuidenaar kreeg ongeluk bij de Moerdijk Met auto door de berm op linker weghelft Zaterdagavond is de heer K. van de G. (36) uit Arnemuiden ter hoogte an de Moerdijkbrug niet een huur auto op de linker weghelft gekomen, waarop de auto een paar maal rond de lengteas draaide. Van de G. moest met een hersenschudding in het ge meentelijk ziekenhuis te Dordrecht worden opgenomen. Zijn verloofde, die naast hem in de auto zat, kon de zelfde avond nog naar huis terug keren. Het ongeluk gebeurde rond half ze ven. Van de G., die in een auto reed, welke hij in Middelburg had gehuurd, laakte voor de Moerdijkbrug in de wegberm, die de vierbaansweg scheidt. Vervolgens vloog hij op de linker weghelft waar de auto een paar maal ronddraaide. Het verkeer dat uit tegenovergestelde richting kwam kon gelukkig tijdig afremmen. Van de G. moest worden opgenomen. De huurauto werd naar Dordrecht gesleept. Het ongeluk is vermoede lijk te wijten aan Van de G.'s on ervarenheid als autobestuurder. Universitair examen Aan de rijksuniversiteit te Leiden slaagde voor het kandidaatsexamen in de Franse taal en letterkunde mevrouw H. M. Warren-Ferguson te Kloe tinge. stand to kunnen bieden aan dé verhoogde stroomsnelheid. In to taal zal de drempel over een leng te van 162 nieter en een breedte van 30 meter worden verstevigd niet rond 1500 ton asfalt. Voor het verrichten van dit niet al ledaagse karwei men heeft tot nu toe alleen een proef genomen in een dok te Amsterdam is eind vorige week de „Dorus Heijmans" in de Zandkreek gearriveerd. Het schip is een drijvende asfaltfabriek, die een capaciteit heeft van 40 ton per uur. Onder een temperatuur van 200 gra den Celsius wordt het asfaltmengsel via een meterslange pijp naar de bo venzijde van de drempel op een diep te van 5 meter N.A.P. geleid. Voor het asfalt door het water is af gekoeld, zal liet reeds gelegenheid hebben gehad zich op en tussen de lichte stortsteen te verspreiden. Het effect is hetzelfde als bij een grind weg, die van een laag asfalt wordt voorzien,.. Verbouw kleuterschool Beestenmarkt te Goes Na 1 april drie openbare kleuterscholen in gebruik Het openbare kleuteronderwijs te Goes gaat een betere tijd tegemoet nu omstreeks 1 april a.s. een nieuwe school voor deze tak van onderwijs in bouwplan west in gebruik zal wor den genomen. Van de openingsdatum af zal geen enkele kleuter, woonach tig in bouwplan west, de openbare kleuterschool op de Beestenmarkt meer bezoeken. Een twintigtal leer lingen van de openbare kleuterschool Leliestraat zal echter verhuizen naar de school aan de Beestenmarkt, die eerst enigszins verbouwd zal worden. Aan de hand van de nieuwe wijkinde- ling worden de drie openbare kleu terscholen in Goes tweemansseholen. De school in west nieuwbouw krijgt 61 leerlingen, de school in oost Leliestraat 60 leerlingen en de school Beestenmarkt 69 leerlingen. Aan de school-Beestenmarkt zullen enkele voorzieningen moeten wor den getroffen. De school heeft de be schikking over drie werklokalen en een speellokaal. Twee van de werk lokalen, die niet aan de eisen vol doen, zullen tot één lokaal worden samengevoegd. De tussenmuur dient daarvoor te worden uitgebroken. Op deze wijze krijgt de school de be schikking over twee werklokalen en 1 speellokaal, hetgeen naar de me ning van B. en W. voldoende is om de behoefte te dekken. Tevens zullen nieuwe vloeren worden gelegd en zal een aanrechtje worden geplaatst. De kosten van een en ander zijn geraamd op 2496,waarvoor B. en W. een krediet vragen. (Slot van pag. 1 technici zien er vrijwel zonder uit zondering het nut van in, voegde hij eraan toe. Voor velen betekende het echter een einde van hun zelfstandig heid. Waren zij vroeger baas in eigen huis in casu in de polder(s), waar zij als technisch ambtenaar waren aangesteld thans maken zij in de meeste delen van Zeeland deel uit van de grote staf van technici. Binnenbeheer De waterschapsambtenaar heeft zijn kennis omtrent allerlei zaken steeds meer moeten uitbreiden. Volstond men vroeger met een grondige kennis van het buitenbe- hcer, meer en meer wordt de tech nische waterschapsambtenaar aan de dag van vandaag met de pro blemen van het binnenbeheer ge confronteerd. Een voorbeeld daar van is de waterhuishouding. Op Walcheren, zo vertelde ons de heer Mol, kwamen enkele tientallen jaren geleden slechts sporadisch stu wen voor. Dat betekende, dat het wa ter op liet gehele eiland vrijwel de zelfde stand had. Op de hooggelegen gebieden versmachtte het vee dan vaak van dorst, terwijl men op de laaggelegen gronden bij wijze van spreken „verdronk". Door een inge nieus stelsel van sluizen- en stuwen- bouw kan nu de waterstand op het VAN <^2 wl <H TOT BELGISCH CIRCUS In september bezoekt het Belgische circus Dejonghe uit MecheJen Zeeland. Onder meer znllen voorstellingen wor den gegeven in Vlissingen, Goes en Zeenwsch-Vlaanderen. De show, die de circusliefhebbers door dit gezel schap zal worden voorgeschoteld, duurt drie uur en er wordt in de piste en op het toneel gewerkt. Gedurende de laatste zes jaar verbleef het circus BAARD De gezette meneer uit Oedelem kocht een half jaar geleden m een zaak in Sluis een pracht van een elektrisch scheer apparaat. Maar vorige week stapte hij met een zorgelijke trelc op het gezicht en het apparaat in de hand de winkel vseer binnen. Meneerke", zei hij somber tegen de winkelier„dat dieng dat doet 't nie meer". ,We zullen het even voor U bekijken antwoordde cle man in de winkel vriendelijk. Dij wikkelde het snoer a) en stak de stekker in het stop contact. Er kwam een zwaarmoedig en triest gekreun uit het'apparaat. „Fe zullen het eens openmaken", ging de man in de Winkel verder. Hij 'trok de kop van het machientje. Bwoem zei het. Een wolk van een half jaar baard hing traag en somber in de winkel. Maar de man uit Oedelem keek weer iets vrolijker. Hebt U het apparaat nooit eens schoongemaakt?" vroeg de winke lier bezorgd, „die baardharen moeten toch regelmatig uit de kop worden verujijderd .Maar ik dacht dat 'ie ier doorging", zei de Belse meneer verbaasd, en hij wees op het snoer dat rechtstreeks tiaar het stopcontact leidde in de Belgische Kongo. De Nederland se tournee start in Tilburg met Pasen. In september komt Zeeland aan de beurt. De voorstellingen zullen worden gegeven in een A'iermanstent, die plaats biedt man vierduizend bezoe kers. ZWAAN STIERF In 's-Heerenhoek is men weinig ge lukkig met zijn zwanen. Dezer dagen vond gemeentewerkman P. Faas een van de vogels, die de brandvijver be volken, als een hoopje ellende in elk aar gedoken. Hij bracht het zieke dier naar het koetshuis van de pastorie, maar de volgende dag was de zwaan dood. Het kadaver heeft men naar Goes gebracht om het daar te laten onderzoeken. Men wil namelijk graag weten wat de doodsoorzaak kan zijn. „THE ROCKETS" Een uuulul muzikale inwoners van Oveznndo en omstreken hebben zich verenigd in een orkest, dat moderne dansmuziek zal spelen cn dut men zoals gebruikelijk een klinkende Engelse naam heeft gegeven. „The Rockets" heet de dans- en showband en in Ovezande, dat slechts enkele verenigingen op liet gebied A an de ontspanning telt, hoopt men dat het orkest figuur lijk een even grote hoogte zal be reiken als de moderne raketten (rockets) letterlijk. Zo spoedig mo gelijk zullen deze „rockets" gelan ceerd Avordcn. INITIATIEF Twee jongelieden uit Yerseke, de 14- jarige leerling van een technische school, Jan Everse en de 11-jarige Frits Bustraan, die de lagere school der gereformeerde gemeente bezoekt, hielden een collecte voor de actie „Vier maal Z...N". In een week tijds haalden beide jongens 409,09 op, waarmee zij een behoorlijk steentje bijdroegen voor het ziekenhuis in Pa ramaribo. gehele eiland geregeld worden, zoals de landbouwers dat wensen. Op Wal cheren zijn thans meer dan 50 stu wen, die er indirect de oorzaak van zijn, dat de produktie van de grond aanzienlijk is toegenomen. Daar moet de boer het toch van hebben Met deze en dergelijke problemen krijgt de technische Avaterschaps- ambtenaar te maken. Hoe goed de Avatersehapstechniei hun nieuwe taak verstaan moge blijken uit het feit, dat zij \-orig jaar een le zingencyclus over de waterbeheersing hebben gehouden, met daaraan A-er- bonden diverse excursies. Do water schapstechnici weten, dat hun taak in het nieuwe waterschapsbestel moeilijk en veelomvattend is. Mede met het oog op de uitvoering \'an vele grootse plannen in Zeeland heb ben zij zich reeds nu op deze probic- men bezonnen Geslaagd verkeersonderwijs op Vlissingse kleuterschool H Zes Aveken lang zijn de leer- §1 lingen A'an de kleuterschool aan de Schuitvaartstraat in Vlissingen aan de slag geweest si om hun school te veranderen H in een volmaakte „verkeers- tuin". Het resultaat van hun r= verkeersfantasieën was maan- H dagavond te zien op een ten- toonstelling in het schoolge- H bouw. Het was een verbluffend H resultaat. Met kartonnen do- j= zen, puddingpakjes, doppen H van melkflessen, oude kranten, luciferdoosjes, behangsel en zilverpapier, zelfs lollystokjes fi ll en ander materiaal hebben de kleuters, bijgestaan door cle leidsters, geverfd, geplakt, ge- H knutseld en voornamelijk gete- kend over het onderwerp veilig M e§ verkeer, zowel ter land, ter zee M als in de lucht... Vooral de verkeersagenten hebben in- druk op Ader-, vijf- en zesjarige H kleuters gemaakt, gezien de menigte politieagenten, die in m de door de leerlingen gemaak- te miniatuurstadjes het A'er- M keer in goede banen moeten m leiden... H Het doel van deze „veilig A-er- - keer-actie" was, de jeugdige s weggebruikertjes spelender- wijs bekend te maken met H moeilijkheden, mogelijkheden en borden in het verkeer. Het H onderwerp is bij de leerlingen bijzonder in de smaak geval- len. En de praktische resulta- Ï2 ten waren verrassend: Zo zijn bijvoorbeeld verschillende moe- m ders de laatste dagen door hun M Ai er- of \ijfjarige kinderen op 1| de vingers getikt, omdat ze s schuin de weg overstaken... H En sinds de leidsters in een H gang van de school," die „ver- boden terrein" was voor de H kinderen, waar zij zich echter weinig van aantrokken, een rond wit bord met een rode rand hebben geplaatst, ziet men er geen kleuter meer... m lllllllllllllllllllllllllimillllll Koninklijke onderscheiding Burgemeester mr. P. H. W. F. Telle- gen van Temeuzen heeft vrijdag de eremedaille in brons, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau uitge reikt aan de heer A. Buijze, beton- arbeider bij de N.V. „De Hoop". Deze koninklijke onderscheiding werd de heer Buijze uitgereikt omdat hij op S maart j.I. 40 jaar werkzaam was bij genoemde maatschappij. De korte plechtigheid vond plaats op het kan toor van „De Hoop" in het bijzijn van de directie en verdere genodig den. Benoeming leden Goese Evenementencommissie Ter vervulling van twee vacatures in de Goese Evenementencommissie heeft het college van B. en W. van deze gemeente, na de plaatselijke middenstandsvereniging te hebben gehoord, een voordracht opgesteld. Voor vervulling van de eerste vaca ture staat als nummer één op de voordracht de heer J. M. Schipper en als nummer twee de heer C. van Liere en voor de tweede vacature respectievelijk de heer A. C. Veenis en de heer Jac. Merison. NA VEERTIEN DAGEN WACHTEN... Raadszetels voor A.R., S.G.P.en Gem. Belangen Na veertien dagen van wachten heeft het gemeentepersoneel van Oos terland zaterdag en maandag uit handen van ontvanger J. M. de Waal zijn salaris over de maand februari ontvangen. Vla een aan hem persoonlijk gericht schrijven hebben Gedeputeerde Staten de heer De Waal toestemming gege ven hiertoe over te gaan, ondanks liet feit, dat slechts één handte kening die van burgemeester S. W. A. Laurens op liet uitbe talingsmandaat vermeld was. G.S. hebben de gemeente-ontvanger bovendien toegezegd, bij de con trole van cle gemeenterekening, over 1960 hiermede rekening te zullen houden. Zoals hekend wei- gerden de beide wethouders van •osterland hun handtekening op dit officiële stuk te plaatsen, na dat zij hun ontslag bij de voorzit ter van de raad hadden ingediend en hadden verklaard niet langer met burgemeester Laurense te kunnen samenwerken. Een dergelijke verklaring hebben tot „Zeeuws weekend" van C.J.V. op Ernst Sillemhoeve Zaterdag en zondag werd op de Ernst SillemhoeA'c, het Aorniiugscentrum Aan het C.J.V. in het Gooi, een Zeeuws weekend" gehouden. Tijdens dit Aveekend, georganiseerd door de provinciale commissie A'an het C.J.V. in Zeeland, Averd onder leiding van de heer J. Sinke en mej. P. Burger een groot, opdraclitenspel gespeeld, dat geheel aan Zeeland was geAvijd. Dit spel was een onderdeel van het zaterdagavondprogramma. Zondag morgen werd op de hoeve een gods dienstoefening gehouden, die werd geleid door ds. Wieringa. hervormd predikant te Vcere. *s Middags be oefenden de deelnemers creatief spel onder leiding van Ad van Noort en ds. Wieringa. Daarbij hield men zich speciaal bezig met het uitspelen van bijbelse verhalen. Andere elementen voor dit spel waren: de zondag als feestdag en als sleur en de houding ten opzichte van de overige werkda gen. In het programma was ook voor de nodige ontspanning gezorgd, in de vorm van dans, zang en volksdans. De heer J. Matthijsse uit Domburg had de samenkomst zaterdagavond met een kort woord geopend. Vergadering gewest Zeeland Coöp. V rouwenbond Afgelopen week vergaderde het ge west Zeeland van de Coöperatieve Vrouwenbond in het verenigingsge bouw „De Gouden Poorte" te Middel burg. Daar de presidente, mevr. Broe- kema-Snijdcrs, uit Zierikzee wegens ziekte verhinderd was, werd de ver gadering voorgezeten door mevr. Van der Made-Brand uit Vlissingen. Na een openingswoord van de presidente hield de heer Mulder van de Neder landse Verbruikcoöperatie uit Rotter dam een lezing over koopgewoonten. Na de lunchpauze volgde een leven dige discussie over het onderwerp. nu toe zeventien kandidaten voor het raadlidmaatschap van de P.v. d. A., de C.H.U en de V.V.D. af gegeven, toen zij stuk voor stuk „voor hun benoeming door de voor zitter A'an het centraal stembureau van Oosterland, burgemeester Laurense, bedankten. Met dit res pectabele aantal zijn de kandida tenlijsten van de drie politieke partijen langzamerhand uitgeput. Burgemeester Laurense is er daar om toe overgegaan zetels toe te kennen aan kandidaten A'an de S.G.P., en A.R. en de partij Ge meentebelangen, welke twee laat ste partijen bij de jongste ge meenteraadsverkiezingen niet de A'ereiste 75% van de kiesdeler A'oor het verkrijgen van een zetel hebben behaald. De heren M. Stouten (s.g.p.), J. op 't Hof (a.r.) en de heer J. P. v .d. Maas (gem. bel.) uit Sirjansland, dat gemeentelijk onder Ooster land valt, hebben thans een brief in de bus gekregen, waarin hen werd meegedeeld, dat zij zijn be noemd tot lid van de raad. Een deel van de bevolking van Oosterland is het met deze gang van zaken niet eens. Daarvan werd onder meer onomwonden kennis gegeven door middel van een meters groot plakkaat met het opschrift „Wij willen Zeijler", dat in de kom van het dorp op de dichtgespijkerde ramen van een huis werd aangebracht. Zondag cn een deel van maandag heeft deze leuze daar gehangen. In de loop van maondag werd het plakkaat verwijderd. Met spanning zit men in Oosterland ook te wachten op de eerstvolgende raadsvergade ring. OFFICIËLE HANDELSVERTEGENWOORDIGING Bij Vrouwenpolder werden Deltawerken bezichtigd De officiële Russische handelsdelega tie, die momenteel een veertiendaags bezoek aan Nederland brengt is gis teren maandag de gast geAveest A-an de N.V. Koninklijke Maatschappij „De Schelde" te Vlissingen. „Do Schelde" A'erkeerde in dit opzicht in een bevoorrechte positie; waar andere Nederlandse bedrijven slechts door kleine groepjes uit dc delegatie Avor- den bezocht, was zij Aoltallig naar Vlissingen gekomen. De delegatie is samengesteld uit een tiental experts uit allerlei sectoren van de Russische groot-industrie. Zij bezoeken in totaal 45 bedrijven in Nederland. Deze handelsdelegatie on derzoekt, waartoe de Nederlandse industrie in staat is. „De Schelde" dankte deze „voltalligheid" aan het feit, dat op deze Vlissingse scheeps werf reeds verschillende Russische opdrachten zijn uitgevoerd. Nadat de delegatie in de morgen uren de werf had bezichtigd, schaarde zij zich rond het middag uur aan een lunch in „Britannia Hier werden de Russen toegespro ken door de heer J. W. Hupkes, de voorzitter van de directie van „De Schelde". *s Middags werd een bezoek gebrucht aan de werken rond de afsluiting van 't Veerse Gat. In de directiekeet van rijkswaterstaat te Vrouwenpolder gaf de technisch ambtenaar, de heer C. Schipper een toelichting op de Deltawerken. Een Poolse employé van de N.V. Kon. Mij. „De Schelde", de heer Szachnovski, ontpopte zich hier bij als een vlotte Nederlands-Russi sche tolk. Nadat nog in „De Campveerse Toren" te Veere de thee was gebruikt, ver trok de delegatie naar Middelburg, van waaruit men per trein de rew naar Den Haag maakte. De delegatie stond onder leiding A'an de beer S. V. Schibaer, de hanuels\'crtegenwoordi- gcr van Rusland in Nederland. Op dc foto: de Russische handels delegatie bij het verlaten van de di- recüelceet van rijkswaterstaat bij Vrouwenpolder, waar men zich in ijl tempo op de hoogte stelde van liet Deltaplan. Foto P.Z.C.) Algemene vergadering Z.L.M. in Goes In de maandag gehouden vergade ring van liet dagelijks bestuur der Z.L.M. werd medegedeeld, dat de Z.L.M.-zomorvergadêring op 16 juni a.s. in Goes wordt gehouden. Televisie voor rusthuis De Stichting Zeeland voor Cultureel en Maatschappelijk werk schonk het rusthuis Duinoord in Haamstede een televisie-ontvanger, die dezer dagen werd geplaatst en in gebruik geno men. uiteraard was er grote belang stelling voor c'e eerste T.V.-avond. Reeds eerder - schonk een onbekende het rusthuis een installatie met ver sterker en microfoon, die dienst doet hij lozingen en dergelijke. Van deze installatie, die het contact tussen spreker en bejaarde luisteraars ver betert, maakt men dankbaar gebruik. L. W. de Waardt te Domburg overleden Te Domburg is op 7S-jarige leeftijd OA'erloden de heer L. W. de Waardt, gedurende vele jaren directeur van de vleeskeuringsdienst Middelburg- Vlissingen. De heer De Waardt werd op 28 de cember 1886 te Den Helder geboren. Hij studeerde voor dierenarts en werd reeds spoedig na het beëindi gen van zfjn studie tot directeur van de vleeskeuringsdienst benoemd.. In deze functie had hij onder meer de leiding van de bouw van het nieuwe openbaar slachthuis te Middelburg. Hij verrichtte bijzonder verdienste lijk werk en stond bij het gemeente bestuur van Middelburg in hoog aan zien. Na zijn pensionering vestigde de heer De Waardt zich in september '52 te Domburg. De begrafenis is vastgesteld op woensdagmiddag om 2 uur op de be graafplaats te Domburg. Vestiging vakschool voor detailhandel in Goes In do raadsvergadering \Tan half ok tober 1958 beeft de gemeenteraad \-an Goes op verzoek van het \-oorIo- pige stichtingsbestuur Aan een op te richten detaUhandelsvakschool te Goes besloten een A'crklarjng af te geven, Avaarin Avordt gezegd, dat de oprichting en instandhouding A-an een dergelijke school in de Ganze9tad nodig Avordt geoordeeld. Inmiddels is het voorlopige stich tingsbestuur omgezet in 'de „Stich ting Detailhandelsvakschool Zee land". Op de begroting van het mi nisterie A'an O. K. en W. voor 1960 is geen geld uitgetrokken voor subsi diëring van een neutrale school in Goes. Wil de stichting volgend jaar in aanmerking komen voor subsidië ring, dan zal een nieuw verzoek aan H.M. de Koningin moeten worden ge richt, aldus schrijven B. en W. van Goes aan de raad. Het gemeentebe stuur dient evenwel een nieuwe ver klaring af te geven. B. en W. verzoe ken cle raad een dergelijk besluit te nemen, dat geldt voor de nieuwe rechtspersoon, de „Stichting Detail handelsvakschool Zeeland". Zeeuw raadde vijftien pool-uitslagen goed De heer E. van der Weide te Nieuw- en St.-Joosland is een \'an de zeven goede oplossers van de voetbalpool van deze week. Althans een van de ze- e= ven, die zich vóór gisteravond hadden gemeld. De andere deelnemers met 15 goede uit- slagen zijn A, K. van Stave- ren, Amsterdam, J. Charite, 1 Leiden, C. W. Slot. Utrecht. Er waren 93 inzenders met 14 s punten en ongeveer 750 in- H zenders hadden 13 uitslagen H goed. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM Agenda VANDAAG. Middelburg Electro: Dwars door de heb "0 uur, H Jaar. Geref. Jeugd gebouw: Jaarvergadering Chr. Bakkersvcreniglng, 20 uur. Wöhler: vergadering N R.V., 20 uur. Nederlands Koffiehuis, vergadering N.CJt.V. 10.30 uur. Vlissingen Luxor: Gangstervijand no. I, 20 uur, 13 jaar; Alhambra: The nun's story, 20 uur, 14 Jaar. Goes Grand: De schat der Watusl, 20 uur. Prins van Oranje: Scholingsdag Gew. Vrouwencommissie Zeeland van de P.v.d A,, 0 uur: Flora: bijeenkomst ter bespreking bouwplannen sporthal, 20 uur; Prins van Oranje: vergadering V.V.V., Goes. 20 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 2