Weer was één Vlissingse treffer genoeg om Middelburg te slaan Grote overwinningen van Ajax en Fortuna ARNEMUIDEN NAM STEVIG REVANCHE OP GOOD LUCK K.N.V.B.-T0T0 MAANDAG 14 MAART 1960 PROVINC1 ALE ZEEUWSE COURANT LUSTELOOS GOES GING KANSLOOS ONDER TSC werd kampioen; BSC degradeerde; Terneuzen en Hulst wonnen HET PLEIT IN DE 2e klas B van het Zeeuws-Brabantse amateurvoetbal is beslecht: TSC Is na een 41 zege op RAC kampioen geworden. Noch Hulst, noch Vlissïngen heeft een kans om de Oosterhouters in te halen en er zal wel niemand geweest zijn die daarin nog geloofde. Ook onder aan viel de beslissing. Terneuzen bezegelde definitief het lot van BSC (32), dat nu volgend jaar in de 3e klas moet uitkomen. Op Walcheren trok de derby MissingenMiddelburg aller aandacht. De wedstrijd was niet zo best, de Middelburgers kregen ook geen revanche. Evenals op de Nadorst werd het 10 voor Vlissingen. Goes was helemaal nergens en verloor met 51 van RoosendaaL Beter deed Hulst het door met 61 van Dosko te winnen! De stand: TSC Hulst Vlissingen Dosko Rood Wit Middelburg Terneuzen Roosendaal RAC Internos Goes BSC 20 15 2 3 32 68-24 wedstrijd was. Voorzitter L. Jacobs 20 11 5 4 27 55-32 van Vlissingen had een asbak met on io o 5 27 33-23 inscriptie voor de jubilaris en bloe- 20 12 i 20 9 4 7 22 39 34 20 9 3 8 21 41-37 19 8 4 7 20 38-37 9 1 10 19 30-38 7 4 8 18 33-34 7 4 8 18 30-41 5 4 11 14 39-45 5 2 12 12 29-43 2 2 16 6 23-70 19 20 19 Vlissingen-Middelburg 1-0 IN DE WALCHERSE derby Vlissin gen-Middelburg hebben de Zeeuwse noofdstedelingen geen revanche be leefd voor de eerder in dit seizoen op eigen terrein geleden 1-0-nederlaag. Opnieuw bleek Vlisingen de sterkste en opnieuw was de uitslag 1-0On getwijfeld zijn die cijfers bijzonder flatterend voor Middelburg, dat slechts bij uitzondering gevaarlijke kansen schiep, terwijl de Vlissingers dozijnen doelrijpe kansen kregen! Ook nu weer misten de Vlissingers vrijwel al deze kansen in alle hou dingen en standen.... Hef Vlissingse overwicht was vooral te danken aan defensie en midden linie, die meestentijds nitstekend stuwden. Hoewel Vlissingen dus vaak duide lijk sterker was, hing er toch een soms haast tastbare derby-sfeer, om dat bij Vlissingen de doelpunten maar niet wilden komen, terwijl van Wim Groenewegen en Ko Goossen bij de Middelburgse uitvallen van alles te verwachten wasIn het eerste kwartier, dat duidelijk voor Vlissin- gen was, kregen met name midvoor Jan van Huizen en Wim van Maris goede kansen. Aan de andere kant kwam een opgerukte halfspeler Dick van Westen in uitstekende positie na een zuivere pass van Groenewegen. Vervolgens moest de Middelburgse doelman Ad Hoogenboom uit een schot van Van Huizen een treffer voorkomen ten koste van een corner. Met dat al geen doelpuntenEén treffer kwam drie minuten voor rust tijd, toen Van Huizen uit een pass van Sohier vlak bij doel kwam. Eerst omspeelde hij nog een Middelburger en tikte toen langs de Middelburgse keeper: 1-0. Hoewel er van hard spel geen sprake was, moesten Hans de Bruyn en Ad Wisse zich na rust wegens blessures laten vervangen door Juul Vogel en Henk van Waarde Overigens waren eer na rust minder hoogtepunten. Twee daarvan zijn het vermelden waar: bij 't Middelburgse doel schoot v. Huizen tegen de paal, waarna Cees Stroo op enkele meters afstand de terugspringende bal hoog over knalde en bij het Vlissingse doel verscheen Groenewege alleen voor de keeper om recht in handen van Baart te schietenHet bleef dus 1-0. Voor de aanvang van de wedstrijd werd de Vlissingse stopper Piet Bax- ten gehuldigd omdat dit zijn 250ste De Amemuidse voetbalsupporters hebben hoge verwachtingen gehad van de topwedstrijd in de klas: ArnemuidenGood Laclc. Maar dat hun ploeg de a.s. kampioenen met, 70 zou verslaan had, toch wel niemand van hen gedroomd. Toch is het gebeurd en hier zijn de Arne- muiase voorwaartsen bezig om het de Brabantse keeper voor de zoveel ste maal lastig te maken. (Foto P.Z.C.) men voor diens vrouw. Bloemen kwa men ook van Middelburg, aangebo den door voorzitter S. Simonse. Hulst-Dosko 6-1 HOEWEL DE HULST-ploeg in de strijd tegen Dosko enkele belangrijke schakels miste is dit geen beletsol ge weest om de Bergense ex semi-profs een vernietigende 6-1 nederlaag toe te brengen. Vooral de Hulsterse de fensie was „gehavend"; stopper Wim van de Poel was er niet, terwijl ook doelman Jan Fricot ontbrak. In zijn plaast hebben de supporters verteraan Hubert Kramers weer eens aan het werk gezien, vroeger beter bekend als de „Muus". Het was jammer, dat Kra mers in de loop van de strijd door een blessure moest uitvallen, maar ziju opvolger, de 16-jarige juniordoehnan Walter Voet, toonde in de verdere wedstrijd zijn klasse, zeer tot genoe gen van de jeugd, die Walter op de schouders van het veld droeg. Het was overigens wel te merken, dat schakel Van de Poel ontbrak, maar toen Walter v. d. Kerckhove reeds in de 2e min. Dosko-keeper Hendriks het nakijken had gegeven (1-0), keerde de rust spoedig in deze belangrijke gele deren terug. Na een half uur moest de „Muus" na een spektaculaire duik gewond de kleedkamers opzoeken. Hierop vergrootte Hulst de voor sprong tot 2-0 en nog net voor rust benutte Rob Moens een door rechts half Voet genomen vrije trap door de bal met een vliegend schot voor de 3e maal achter de Brabantse keeper te plaatsen. Na de thee duurde het even eer de Zeeuws-Vlamingen zich realisseerden, dat ook Dosko voor een punt vocht. In de 10e minuut leverde dit een doel punt voor de Brabanders op toen de Hulst-defensie weifelde met ingrijpen (3-1). Het spel verruwde van Dosko- zijde; Moens werd op onbehoorlijke wijze tegen de grond gewerkt, maar scheidsrechter Scheffers kende slechts een directe vrije trap toe. Neefs door boorde de Dosko-muur en nu wees het score-bord 4-1 aan. In de 16e min. werd Neefs beloond voor zijn volhar dend zwoegen en hij knalde uit 'n voor zet van Moens nummer 5 in de tou wen. Even hierna dook doelman Voet op fantastische wijze een zeker schij nend doelpunt uit zijn doel. Met nog 10 minuten te spelen werd Van de Kerckhove bij een snelle Hulst-aanval dusdanig in de schaar genomen dat de scheidsrechter nu niet anders kon doen dan naar de witte stip te wijzen. Aanvoerder Henk de Gucht maakte feilloos het halve dozijn vol. BSC-Teraeuzen 2-3 BSC HAD NOG slechts 150 suppor ters overgehouden oni aangemoedigd te worden bij zijn laatste kans tot be houd van het 2e klasserschap. Die laatste kans hebben de Roosendalers remist in een wedstrijd, die qua peil Ie BSC'ers vast wel een voorproefje heeft gegeven van het milieu waarin zij het volgend seizoen tererecht; ko menHetgeen impliceert, dat ook Terneuzen geen hoogstaande partij te zien heeft gegeven, al zijn de Zeeuwen wel voortdurend in do meerderheid geweest. Dat BSC geen grotere neder laag heeft geleden is voor een belang rijk deel te danken nan het prima Toch zou BSC in de 7e minuut de werk van zijn doelman De Jong. score openen. Midvoor Gielen kwam na een fout in de Terneuzen-defensie alleen voor Doorns, schoot tegen diens lichaam en plaatste de terugspringen de bal in het lege doel. Onmiddellijk na de aftrap snelde Wissel langs de lijn naar de BSC-veste en kogelde on houdbaar in (1-1). Een hevig „bom bardement" van schoten op het Roo- sendaalse doel vermocht de score niet te veranderen omdat De Jong als een kat door zijn doel sprong en er alles uitranselde. Vlak na de rust kwam Wissel zodanig in botsing met de Roosendaalse kee per, dat hij nog slechts op halve kracht verder Icon spelen. Een goede pass van Van der Hooft wist Leunis in de 16e min. met een keihard schot om te zetten in het 2e Zeeuwse doel punt. Tien minuten later profiteerde midvoor Sandrini van een fout in de BSC-defensie en dat betekende 3-1. De thuisclub gaf de moed niet op, drong Terneuzen zelfs nog even in de verdediging en kwam door een geluk kig schot van Gielen nog op 3-2. Roosendaal-Goes 5-1 EEN LUSTELOOS Goes Is tegen Roo sendaal met 5-1 kansloos ten onder gegaan. Het is onbegrijpelijk, dat een elftal de ene week zijn wil oplegt aan een sterke tegenstander en de volgen de maal, zonder tegenstand te bieden, met overtuigende cijfers wordt afge straft. De verklaring ligt echter voor de hand: het sterkste wapen van de Bevelanders, hun enthousiasme, ont brak volkomen Reeds vanaf het begin was het te zien dat slecht wegwerken en treuzelen te gen een resolute ploeg als Roosendaal noodlottig is. Na enkele vergeefse kansen van Roosendaal was de Bra bantse openingstreffer toch nog een verrassing toen een ver schot van rechtsbinnen Mathijssen langs doel man Platteeuw suisde. Kort daarop scoorde Rommers in buitenspelpositie nummer 2. In die periode kwam Goes niet eenmaal gevaarlijk voor de Roo- sendaal-veste, zodat de rust nog met draaglijke cijfers inging. In de 2e helft kwam de Roosendaal- voorhoede op toeren en - ondanks het feit, dat Platteeuw zich dapper weer de werd met 3-0 door Van de Zande en 4-0 door Rommers. Een omzetting in het Goes-elftal: Vic Hopmans naar voren en Nico Krijger op de back plaats, kon niet verhinderen, dat Van Oers nummer 5 in de touwen daverde. Het laatste kwartier kreeg Goes nog wat vat op het Roosendaalse spel en toen kon Zweedijk de stand op 5-1 brengen. Met uitzondering van De Dreu, J. Luijck en keeper Platteeuw speelden alle Zeeuwen ver onder de maat. FORMIDABELE 7—O-ZEGE Col. Boys sloeg Dinteloord, maar Gunners Nieuwdorp Zonder overdrijving mogen wij afgelopen zaterdag de dag der verrassingen noemen. Het duel tussen de leider van de lande lijke vierde klas, Good Luck en nummer twee, Arnemuiden, een wedstrijd die reeds bij een pun ten verdeling kampioensfeest in Raamsdonk zou hebben ge bracht, ïs voor de Brabanders een grote teleurstelling gewor den, Met niet minder dan 7-0 nam Arnemuiden revanche voor de destijds met een gehavende ploeg geleden 4-1 nederlaag. Hierdoor hebben de Zeeuwen de leiding weer overgenomen en al moeten de kansen van Good Luck nog steeds hoger worden aangeslagen, toch zullen de twee nog resterende wedstrijden, thuis tegen A.Z.V.V. en uit te gen Colijnsplaatse Boys, de vol le winst moeten opleveren om de titel in de wacht te kunnen slepen. Niet alleen aan de kop viel een ver- rassing te noteren: Colijnsplaatse Boys versloeg namelijk Dinteloord met 3-2 en werkte zich zowaar van de laatste plaats. Die is nu in handen van Zwaluwse Boys, dat overigens ook in en tegen Sprang een kostbaar puntje in de wacht sleepte (1-1). The Gunners wilde kennelijk niet achter blijven, want de Bredanaars stuurden Nieuwdorp met lege handen naar huis terug (3-0). V.V.N. klopte S.S.C. met 4-1, terwijl Rillandia en A.Z.V.V. puntloos tegen elkaar gelijk speel den (0-0). Welke gevolgen dit alles heeft gehad, toont de ranglijst dui delijk. Nieuwdorp heeft in een matige wedstrijd tegen The Gunners de volle winst in Breda moeten laten. Voor de rust kwam de thuisclub tot één treffer, toen Van Dongen na ongeveer 20 minuten raak schoot (1-0). Na de rust hielden de Bredanaars het beste van het spel en 10 minuten na de hervat ting vergrootte Adriaansen de voorsprong tot 2-0. Na een half uur was het dezelfde speler die de eindstand op 3-0 bracht. De thuis club behaalde verdiend twee kost bare punten. Colijnsplaatse Boys keek tegen het bezoekende Dinteloord reeds na 6 mi nuten tegen een 0-1 achterstand aan, doordat rechtsbinnen Van Halst een misverstand in de tliuisclubachter- hoede afstrafte met een doelpunt (0-1). De boys namen hierna echter het heft in handen en midvoor Den Engelsman drukte deze meerderheid na 20 minuten in het gelijkmakende doelpunt uit (1-1). Na 35 minuten werd het, wederom door Den Engels man, 2-1 voor de boys. Tot aan de rust behield de thuisclub zijn over wicht. Na de hervatting werd deze voor sprong onmiddellijk ernstig in gevaar gebracht, omdat vooral dc thuisclub- middenlinie het accent teveel op ver dedigen ging leggen, waardoor de Brabanders gelegenheid kregen zwa re druk uit te oefenen op de boys- veste. Paal en lat moesten daarbij nogal eens te hulp komen om onheil te voorkomen. Bij een boys-uitval werd het door Kramer nog wel 3-1, maar toen Slokker daarna de stand op 3-2 bracht, moest de thuisclub daarna nog alle zeilen bijzetten om de zege veilig te stellen. Rillandia-A.Z.V.V. leverde een 0-0 uitslag op, die geheel overeenkom stig het spelbeeld was. In deze span nende en sportieve wedstrijd over heersten de verdedingen dermate, dat de aanvallers er hoegenaamd niet aan te pas zijn gekomen. Weliswaar kwamen er aan beide zijden enkele doelkansen, maar geen ervan kon worden benut. 5x Poortvliet! Arnemuiden-Good Luck is zeker geen grote wedstrijd geworden. Daarvoor vielen de bezoekers teveel tegen. De thuisclub speelde met veel enthousi asme en aangezien hun achterhoede rustig en betrouwbaar was kon de nodige aandacht aan de aanval wor den besteed. De thuisclnb trok on middellijk fel van leer en reeds na 7 minuten kwam het eerste deukje Vlissingen teas gistermiddag in de wedstrijd tegen Middelburg vaak fel, maar meestal tevergeefs in de aan val. Midvoor Jan v. Huizen (hoog op springend) en Wim van Maris bela gen hier het Middelburgse doel, dat afgeschermd wordt door Piet Lin- denberg, die op de rug gezien wordt. (Foto P.Z.C.) in het zelfvertrouwen der bezoekers toen rechtsbuiten J. Meerman be heerst een aanval van links op de juiste wijze afwerkte (1-0). Het zat de thuisclub in deze periode niet te gen. Na 14 minuten vergrootte Poort vliet de voorsprong tot 2-0 en naar later bleek was dat het begin van een „9erïe", want na 18, 20 37, en 43 minuten had deze Arnemuidse speler andermaal succes, zodat de rust reeds een formidabele 6-0 voorsprong te zien gaf. Vopral bij de zesde treffer, toen de bal eerst de lat beukte en daarna beheerst door Poortvliet werd ingekopt, toonde de Arnemuidse scherpschutter dat hij heel wat in zijn mars heeft. Na de rust greep Good Luck naar het wapen, waarmee een grotere neder laag kon worden voorkomen, maar niet kon worden wegegwerkt, name lijk de buitenspelval. De thuisclub liep daar nogal eens in. maar toch kon rechtsbinnen A. Meerman na een kwartier het zevende en laatste doelpunt maken (7-0). Arnemuiden Good Luck Dinteloord Nieuwdorp Sprang jy V.V.N. 21 S.S.C. 19 Rillandia 21 A.Z.V.V. 19 The Gunners 21 Colijnspl. Boys 19 Zwaluwse Boys 18 21 15 4 20 16 1 22 14 2 20 10 3 19 8 4 2 34 63-25 3 33 70-26 6 30 68-46 7 23 48-42 7 20 40-32 9 2 10 20 60-60 7 5 7 19 35-39 7 2 12 16 34-51 6 3 10 15 46-58 3 5 13 11 39-68 4 2 13 10- 24-60 3 3 12 9 19-39 Animo won van Swift II Eerste competitiedag Z.K.B. Telkenjare zijn de wedstrijden tussen het Souburgse Animo cn het 2e twaalftal der hoofdstedelingen bijzon der spannend. Ditmaal slaagden dc eersten er in 2 punten binnen te halen door overtuigend te winnen in de uit wedstrijd (2-5). Ondo schoot met scherp en overtrof alle verwachtin gen door de Atlaskorf elf maal te doorboren, waar tegenover Atlas niets kon stellen. In 2 B w6n Luctor I overtuigend van Togo IJ (1-10). Scamp oio slaagde er bij de Poel in met de rust een 4-3 voorsprong te hebben, maar na de thee scoorde de Poel nog 6 maal en won zo met 9-4. In 3A is Animo III inderdaad een fris se jonge ploeg, hetgeen Stormvogels ondervond, ze moesten nl. genoegen nemen met een puntenverdeling (3-3), terwijl Vedo II te zwak was voor Swift V (0-7). Een aantal wedstrij den moest worden uitgesteld in ver band meteen vergadering met een aantal eérste klassers. terwijl ook enige velden niet bespeeld konden worden: Spaans voetbalteam won van Italiaanse ploeg De voetbalwedstrijd tussen de natio nale teams van Spanje en Italië, die zondag in Barcelona werd gespeeld, is geëindigd met een 3-1 zege voor dc Spanjaarden. Bij de rust had Italië een 1-0 voorsprong. Ondanks het on bestendige weer - zware regenval had het terrein moeilijk bespeelbaar ge maakt waren bijna 100.000 toe schouwers getuige van de Spaanse overwinning, die in alle opzichten ver diend was, ook al keken de Spanjaar den met de rust tegen een achter stand van 0-1 aan. Volendam kansloos tegen Feijenoord TWEE ZAKEN vallen op in de seo- relijst van gisteren: de wijze, waar op Ajax recht op de titel blijft af stevenen door de kampioen van vo rig jaar met liefst 5—4) klop te ge ven en de vlotte manier, waarop Fortuna bezig is aan een eindsprint naar veiliger oorden. Met 41 won nen do Fortune/,en van WV, dat daardoor definitief buiten do catego rie van de serieuze kanshebbers valt. PSV en Feijenoord behoren daar nog wel toe en zij zijn, getnigo do uit slagen van gisteren, ook bepaald niet van plan zonder meer akkoord te gaan met een Amsterdams kampi oenschap. Overigens zal er nog tel gestreden worden voor dc drie de gradanten bekend zijn..... FORTUNA—WV 4—1 Angenent en Appel misten nog vele kansen tegen VVV, dat zonder de zieke Sleeven en Schotterjê (griep) moest spelen. Appel 10, Engels man Graham Edwards 11, rust, Kohn 21, Angenent 31, Wilkes 41. Soms bar harde wedstrijd. ADO—RAPID 5—1 Griep cu blessures maakten omzet ting noodzakelijk. Bij ADO bete kende dat een versterking.... Zo scoordo back Haak als midvoor twee treffers! Hoet 10, rust, Haak 2ft en 30, Clavan 40, Gosgens 41, Rijnvis 51. De 1.97 meter lange ADO-doelman Vianen had een belangrijk aandeel in de vlotto zege van zijn ploeg. ELIXKWIJK—BLAUW WIT 1—3 Harde wedstrijd. Blauw Wit duide lijk de sterkste. Mul 01, en 02, rust, Elinkwijk kwam daarna door oen misser van Van Heeswijk goed koop aan een tegenpunt. De schaal kwam echter in evenwicht, toen een der Elinkwijkers de bal in eigen doel werkte. NAC—ENSCHEDE 2—1 Abe was er niet bij, maar zonder hem gaat het helemaal niet bij En schede. Janssen gaf Enschede welis waar de leiding, maar NAC was toch duidelijker beter en Vissers zorgde dan ook spoedig voor 11. Tien minuten voor het einde van deze bar slechte wedstrijd kwam de be slissing. NAC had er twee straf schoppen voor nodig. Luyten miste de eerste (tegen de paal), Van Le veren scoorde uit de tweede MVV—DOS 2—3 DOS was voor rust veel beter en Tonny van der Linden drukte dat uit in twee treffers. MW had pech toen Coenen uitviel. Culen verving hem, maar moest ook uitvallen, zo dat. MW meer dan de helft- van de strijd met tien man moest spelen. Merkwaardig gaven die tien Maas trichtenaren beter partij dan de 11 van voor de rnst. Toenaer maakte zelfs 1—2, Luyten 1—3 en Thai 23. WILLEM IIDWS/A 1—2 Wrange nederlaag voor Willem n, <lat zeker driekwart van de strijd in het offensief was. Treffers wilden echter niet komenBij de aller eerste aanval van de middag scoorde Vonhoff reeds: 0—1. Bij een snelle uitval weid het door Den Ouden zelfs 02. Na rust was het over wicht van Willem II nog duidelijk! maar de Tilburgers hadden een FEIJENOORD—VOLENDAM 6—1 Feijenoord handelde lankmoedig en sprong nonchalant met de kan sen om.... De Volendnmmers kwa men er nauwelijks aan te pas. De Rotterdammers knalden vaker te gen het houtwerk dan ze doelpun ten maakten. Rijvers 10, Cor van der Gijp 20, rust, Cor van der Gijp 30, Schouten 40, Moulijn 5ft (strafschop), Veer man 51, Cor van der Gijp 61. AJAX—SPARTA 5—0 Voor rust kwam Sparta er nog wel aan te pas, maar in de tweede helft was het al Ajax wat de klok sloeg. Henk Groot 10, Cees Groot 2—0, rust, Cees Groot 30, Prins 40, Cees Groot 50. PSV—SITTARDIA 1—1 Spel vau kat en muis. Als PSV wat minder slordig had gespeeld, zou een score van 10—0 niet vreemd zijn geweest. Dillen 1—0, Svensson 2—0, rust, Van Wissen 30, Brusselers 40, Adang 41. STAND Ajax PSV Feijenoord NAC DOS vw Blauw Wit ADO Willem II Sparta 26 18 4 26 14 8 26 13 9 26 13 7 26 13 4 26 10 9 26 11 4 11 26 26 11 3 12 25 26 9 7 10 25 26 10 4 12 24 4 40 4 36 4 35 6 33 9 30 7 29 79—32 55—33 66—26 44—36 62—15 46—46 42—52 50—53 4(1-52 SS—11 DWS/A 26 10 4 12 24 42—48 Rapid JC 26 8 7 11 23 3141 Elinkwijk 26 7 8 11 22 24—32 Volendam 26 9 3 14 21 47—62 MVV 26 9 3 14 21 43—61 SC Enschede 26 8 4 14 20 51—61 Fortuna '54 26 7 6 13 20 44r—60 Sittardia 26 5 4 17 14 32—64 De uitslagen van de wedstrijden, die waren opgenomen in de K.N.V.B.- toto van gisteren, luiden: FeijenoordVolendam 6—1 (1) ADORapid JC 51 (1) ElinkwijkBlauw-Wit 13 (2) Fortuna '54WV 41 (1) AjaxSparta 50 (1) NACSpel. Enschede 21 (1) PSVSittardia 41 (1) MVVDOS 23 (2) Willem II—DWS/A 12 (2) HV CNO AD 2—1 (1) 't GooiFortuna VI12 (2) LeeuwardenEindhoven 12 (2) Go-AheadAlkmaar 21 (1) H.-DVSSchev. Holl. Sp. 01 (2) ZeistVelox i3 (2) Aantal deelnemers 4S6.240. Totale inleg f 727.958,Een eerste prijs van f 127.393,Een tweede prijs en een derde prijs elk van f 63.696.—. 6 meldingen met 15 punten. 60 mel dingen met 14 punten. 500 meldingen met 13 punten. CARITAS-POOL Aantal deelnemers 39.437 Totale inleg f 42.789, Een eerste prijs van f8.343,-—. Een tweede prijs van f 4.492 8 meldingen met 12 punten. 80 me!dingen met lï punten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 3