ZWITSAL VLISSmSE SCHOLIEREN MET ACTIE „DOE OPEN" GESTART BRESSIAANDER „BEWERKTE" BUURMANS HOOFD MET SCHOP Zo'n heerlijke reep cadeau I voor 10 Kwatta-soldaatjes HOEST UW KIND...? TERNEUZENSE AUTOMOBILIST VIEL UIT RIJDENDE WAGEN GELDPRIJZEN FRUITC0RS0 I960 WEER VERDER OMHOOG 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 11 MAART 1960 CABARET-AVOND EN RACE Burgemeester Kolff overhandigde 2000 sleuteltjes Ook de Vlissingse scholieren hebben zich met enthousiasme op de Ac tie voor de vluchtelingen gewor pen. Burgemeester B. Kolff gaf in een donderdag ten stadhuize gehouden korte bijeenkomst het startsein voor de sleuteltjesactie „Doe Open", door aan de verte genwoordigers van een vijftal scholen de. doosjes met sleuteltjes te overhandigen. Op het actie programma van do Vlissingse scholieren staan onder meer een vrolijke avond met cabaret op 2 april in Britannia en muziek en een hardloopwedstrijd door de stad. Burgemeester Kolff zei zeer ver heugd te zijn de scholieren op het stadhuis te kunnen ontvangen. Het komt nogal eens voor, zo zei hij. dat er mensen naar het stad. huis komen om de gemeente er gens warm voor te maken. Hij was blij dat het initiatief nu eens van de andere kant kwam. En al wordt er dan wel eens over de jeugd geklaagd, het enthousias me van de jongeren is in deze ac tie bewonderenswaardig. In zijn korte toespraak wees de burgemeester voorts op de nood die in de vluchtelingenkampen heerst. Europa zucht al jarenlang onder het vluchtelingenprobleem, dat knaagt aan het geweten van de vrije wereld. Er worden nu in verschillende landen acties ten bate van de vluchtelingen ge voerd. Nederland heeft de kampen Ohmstede en Friedrichsfeld ge adopteerd. Het moet er van ko men, dat de deuren van die kam pen voor de vluchtelingen open gaan en dat ze in eigen huizen kunnen gaan wonen. Jaap Ventevogel nam de 2000 sleu teltjes namens de vertegenwoor digde scholen uit handen van de burgemeester over. Tenslotte wenste de burgemeester de scho lieren veel succes met het werk en zegde hen de medewerking van het gemeentebestuur toe. De vijf vertegenwoordigde scholen waren Examens Planteziekten Georganiseerde Landbouw De Stichting Examens van de geor ganiseerde landbouw heeft examens afgenomen in planteziekten (theo rie). De geslaagden waren: Axel: W. C. Haak en J. de Putter, Axel, A. H. A. v. Driessen. Sluiskil, P. A. Kiel- man, Sluiskil, P. H. Hamelink en H. P. J. de Nijs. Terneuzen, P. P. F. M. Baert en J. J. M. de Vlieghei-, Koe wacht. J. Ramondt. Sas van Gent, R. Sonnemans, Philippine, P. Roose, Hoek, A. L. aC. Schout, St.-Jan- steen, Chr. Calon. Westkapelle (B.) en A. Paridaen, St.-Kruis. Afgewezen: geen. Hulst: B. J. H. Boeding en J. P. B. Boeding, Stoppeldijk, R. J. J. v. Bun deren, Boschkapelle, J. J. G. M. Staal en A. J. Hermans, Stoppeldijk, L. Inghels. St.-Jansteen. A. C. L. Mi- chielsen, Vogelwaarde, P. T. M. Ser- rarens. Stoppeldijk, B. B. Strooband, Heikant, M. H, Teunissen, Hulst A. M. P. L. Mangnus, Graauw, W. G. P. Verbist, Nieuw-Namen, J. A.Ver- rassel en E. E. Verschueren, Stoppel dijk, B. J. E. Volleman en H. L. M. Volleman, Stoppeldijk. R. P. E. v. Wesemael, Nieuw-Namen en C. de Kubber, Zaamslag. Afgewezen: één kandidaat. Burgemeester mr. B. Kolff overhan digde gisteravond de tweeduizend sleuteltjes aan Jaap Ventevogel. De belangstellend toekijkende vertegen woordigers van vijf Vlissihgse scho len zuïlen de sleuteltjes verder dis tribueren, en hun enthousiasme voor de vluchtelingenhulp op hun mede- schalieren overdragen. (Foto P.Z.C.). de H.T.S., de ,.De Ruyterschool", de Rijks H.B.S. en d~e openbare en christelijke U.L.O.-scholen. Er was bovendien een vertegenwoor diger van de scholen aanwezig die nog niet deelnemen. De voorzitter van de Vlissingse Jeugdraad, de heer A. Minnaar zorgde voor de voorraad speldjes. Wethouder Cli. J. Gillissen Ver- scliage was namens het gemeen tebestuur en de Vlissingse Jeugd raad op de bijeenkomst aanwezig. Cadzand kan niet zonder woonruimtewet De raadsleden van Cadzand hebben zich in de donderdagavond gehouden vergadering op één na tegen ophef fing van de Woonruimtewet ver klaard. Men was algemeen van me ning, dat opheffing in de badplaats Cadzand moeilijkheden zou kunnen geven, wanneer huiseigenaren In vrij komende woningen geen nieuwe huurders toelaten ten gerieve van de toeristen. De raad ging akkoord met de ver koop aan de N.V. Vertex te Amster dam, binnen het kader van het we- deropbouwplan Cadzand-Bad, van een perceel grond ter grootte van 500 vierkante meter. De gemeente zal toetreden tot het bouwfonds Neder landse Gemeenten. De uitvoering van bestratings- en rioleringswerken in het uitbrei dingsplan Cadzand-Bad zal worden gegund aan de laagste Inschrijver, P. Mollet te Hoofdplaat, onder voorwaarde dat de exploitant van het bouwterrein vóór 20 maart de garantiesom van 110.000 in de gemeentekas zal storten. Het ter rein zal dan rijp gemaakt worden voor de bouw van zestig wonin gen. Voorts werd besloten tegenover de Provinciale Vereniging tot Bestrij ding van Tuberculose garant te staan voor de betaling van 1,50 per foto voor het bevolkingsonderzoek. Met de N.V. Shell zal een contract wor den aangegaan voor do levering van olie voor de vei-warming van de o.l. school. B. en W. werd een krediet verleend van 1750 voor de aankoop van een centrale olievoorziening van het gebouw. De raad ging ermee ak koord het gebied van ae gemeente gelegen ten noorden van de Noord- dijk (Cadzand-Bad) van een nieuwe huisnummering tc voorzien. Dit in verband met de uitbreiding van de bebouwing in de kuststrook. RAAD ST.-PHILIPSLAND Lening van f 170.000 voor bouw raadhuis De raad van St.-Philipsland kwam donderdagmiddag in spoedeisende vergadering bijeen om de geldlening te bespreken die bij de Bank voor Nederlandse Gemeenten zou moeten worden aangegaan voor de financie ring van het nieuwe gemeentehuls. Na een korte bespreking gingen de raadsleden er mee akkoord het te le nen bedrag op 170.000 te stellen. Burgemeester L. J. de Jonge deelde voorts nog mede, dat goedkeuring is verleend voor de bouw van drie bejaardenwoningen. De gemeentere kening over 1958 werd voorlopig vastgesteld. IAdvertentie Met alabastine zet u losse tegels „onwrikbaar" vast. ALABASTINE HOLLAND N.V. - LEI D5 EGRACHT 6 - AMSTERDAM POLITIERECHTER MIDDELBURG Vechtlustigen stonden terecht Enkele emmers lege mosselschelpen, die de 31-jarige loswerkman B. L. K. uit Breskens op 2 februari j.l. voor zijn poort vond, waren genoeg om een slepende burenruzie weer in alle hevigheid te doen oplaaien. De los werkman was net bezig de schelpen voor de ingang van de buren te ve en. toen de 21-jarige uitvoerder A. kwam. Op zijn beurt begon deze met een schop de schelpen terur S;ooien. Toen de loswerkman op oeliep, had de uitvoerder hem met de schop op het hoofd geslagen, waarbij diens bril vernield werd. Voor deze klap moest A. V. zich donderdagmiddag voor de Middel burgse politierechter, mr. B. S. Sie- peraa, verantwoorden. Hoe de oorzaak van de ruzie er was gekomen, kon V. niet zeggen. Wij weten er niets van, wij hebben geen mosselen gegeten, was zijn commen taar. De politierechter noemde zijn optre den buitengewoon gevaarlijk en vond, dat hij maar erg blij moest zijn, dat de klap niet erger was aan gekomen. De officier van justitie, mr. T. Lc- bret, noemde het een buiten propor ties uitgegroeide burenruzie en zag in de „mosselkwestie" een wederzijds zoeken. Hij eiste een boete van f 20 maai- achtte gezien het wederzijds uitlokken, geen termen aanwezig om ook een civiele vordering van f 39 voor de kapotte bril toe te wijzen. Mr. Sieperda vonniste conform en wees de civiele vordering toe tot een bedrag van f 20. •Ki« uil: melk, puur, hazelnoot of pinda (20 Cl). Deze actie, is geldig tot 31-12-60. „Dit gaat alle perken te buiten", zei de politierechter tot de ma troos D. B. van de Koninklijke Marine uit Vlissingen en de met selaar F. J. W. uit Axel, die zich schuldig hadden gemaakt aan een fikse vechtpartij. De aanleiding was een duwtje, dat de matroos kreeg, waardoor hij van een stoepje viel. De metselaar ziam het toen voor hem op, waarna beiden in een fikse vechtpartij verwikkeld raakten met andere jongelui. De metselaar weerde zich zo duchtig een toeschouwer had zelfs ge meend, dat hij zich van een Judo greep bediende dat zijn tegenpar- tij een week lang niet had kunnen werken. „Ik was driftig" voerde hij ter verontschuldiging aan, maar de officier nam hier geen genoegen mee. Tegen de metselaar vorderde hij f 100 subs. 20 dagen en een voor waardelijke gevangenisstraf van 14 dagen met een proeftijd van 2 jaar. De matroos hoorde f 60 of 12 dagen en een voorwaardelijke straf van 1 week met eenzelfde proeftijd tegen zich eisen. Mr. Sieperda vonniste de metselaar conform; bij de matroos volstond hij met de boete van f 60. De poelier J. de L. uit Clinge stond terecht, omdat ljij op 12 januari na een kleine botsing was doorgereden. Het gebeurde op de weg van Perkpolder naar Kloosterzande waar De L., die juist met de veerboot uit Krui- ningen was overgekomen, een vrachtauto wilde passeren. Op dat ogenblik naderde een tegen ligger, zodat De L. de vrachwa- gen moest snijden om ongelukken te voorkomen, aldus bleek uit het procesverbaal. Hierbij zou de bestelauto de vracht wagen geraakt hebben, waardoor liet linkervoorspatbord en dc koplamp van deze auto beschadigd werden, tot een bedrag van rond f 70. De poelier ontkende echter gesneden te hebben. Er was nog ruimte genoeg om te passeren. Van een botsing had hij niets gemerkt. Hij had twee ge tuigen a décharge onder wie een zoon meegenomen, die dit nog eens bevestigden. De chauffeur van de vrachtauto en zijn bijrijder gaven echter een an dere toelichting op het gebeuren. De officier concludeerde hieruit, dat de poelier de aanrijding gevoeld moet hebben. Hij vond, dat de wijze waarop verdachte gereden had ze ker in aanmerking kwam voor in houding van het rijbewijs. Zover liet hij het echter in zijn eis nog niet komen, die f 200 of 30 dagen luid de. Het vonnis was f 100 of 20 da- 1 gen. Talm niet langer, grijp dadelijk in! Bestrijd kinderhoest met kinder honing siroop^ Sportontmoeting in Goes van landbouwscholieren Goes versloeg Schoondijke met grote cijfers Op het gemeentelijk sportveld te Goes is donderdag de jaarlijkse ont moeting gehouden tussen de rijks middelbare landbouwscholen uit Goes en Schoondijke. Zonder noe menswaardige tegenstand zegevierden de Goese landbouwscholieren over de Zeeuws-Vlamingen. Zij beslisten de wedstrijd in hun voordeel met 81 te gen 85 punten. De Goesenaren ble ven daardoor in het bezit van de door de Z.L.M. beschikbaar gestelde wisselbeker. De wedstrijden vingen des morgens aan onder ideale weersomstandighe den. Tevoren had de directeur van de Goese landbouwschool, ir. J. Ver steeg een kort begroetingswoord ge sproken. Aan het slot van de dag sprak ir. Roest, directeur van de middelbare landbouwschool te Schoondijke enkele woorden. Hij fe liciteerde de Goesenaren met hun overwinning. De beker werd na mens de Z.L.M. uitgereikt door de heer F. de Groene uit Wilhelmina- dorp. De uitslagen waren: 100 m. hardlopen: 1. W. ten Kloos ter, Goes; 2. H. v. d. 2!ande, Goes; 3. J. M. van Langeraad, Goes. Hoogspringen: 1. H. v. d. Zande, Goes; 2. K. van Langeraad, Goes. Vèrspringen: 3. H. v. d. Zande, Goes, 2. K. van Langeraad, Goes; 3. J. M. van Langeraad, Goes. Veldloop: 1. R. Calon, Schoondijke; 2. J. Scheele, Schoondijke; 3. M. Driedijk, Goes. Voetbal: Goes-Schoondijke 50. Handbal: Goes-Schoondijke 106. Touwtrekken: 1. Goes I; 2. Goes II; 3. Schoondijke II. De beste persoonlijke prestatie le verde H. v. d. Zande, Goes met 17Vs punt, tweede werd J. M. van Lange raad, 10^4 punt, 3. R. Calon, Schoon dijke met 10 punten, 4. K. van Lan geraad met 10 punten. Aantrekkelijk uitbreidings plan recreatiegebied Braakman Op de secretarieën van dc drie in 't Beheerschap Recreatiegebied Braak man vertegenwoordigde gemeenten, is momenteel ter inzage gelegd een ontwerp uitbreidingsplan, zowel in hoofdzaak als onderdelen, voor het recreatiegebied in de ingedijkte Braakman. Het plan is van de hand van de stedebouwkundige P. J. 't Hooft. Het voorziet in de mogelijk heid van aanleg kampeerterrein, jachthavens, parkeerterrein, hotel- restaurant, speelweide, groenstroken, bungalowpark, zwembad met badca- bines e.d. Het geheel lijkt bijzonder aantrekkelijk. Gehoopt mag worden dat een en ander een vlotte uitvoe ring krijgt. Nog tegen het a.s. zo merseizoen zou het bestuur van het Beheerschap Recreatie Braakman een deel der geplande werken willen uitvoeren. Jammer genoeg is het ont breken van de nodige financiën een belangrijke sta-in-dé-weg. Advertentie) Hartsgeheim Uw horloger is de vakman die het bin nenwerk-het hart van elk luxe kiokje- kan beoordelen. POLITIERECHTER MIDDELBURG Rijden onder invloed door officier bewezen geacht EEN GEVANGENISSTRAF van 1 maand voorwaardelijk met een proef tijd van 3 jaar, een geldboete van 300 of 3 maanden en een onvoorwaar delijke outzetting uit de rijbevoegdheid voor de duur vau 8 maanden was de eis, waarmee de officier van justitie, mr. T. Lebret, donderdagmiddag tijdens de zitting van de Middelburgse politierechter zijn requisitoir tegen de koopman J. F. uit Terneuzen afsloot. De koopman had op de laatste dag van 1959 onder invloed in een auto gereden en hierbij brokken ge maakt. In een scherpe bocht had hij een paaltje geramd en een lekke band gekregen. Toch was hij doorgereden, waarbij nog een paaltje sneuvelde en de auto over de weg zig-zagde. Vervolgens was de koopman uit de auto gevallen toen zijn portier opensprong, waarna zijn wagen een eindje ver der tot stilstand kwam, aldus stond in het proces-verbaal opgetekend. Ook hadden de verbalisanten mel ding gemaakt van een hoeveelheid van vijf, zes tot zeven flesjes bier, die verdachte gedronken zou hebben toen hij ging rijden, maar dit bestreed de koopman ten stelligste. Hij had gedronken, maar het ging slechts om drie flesjes, zei hij. Voor de lekke band waarmee hij doorgereden was, gaf de koopman als verklaring, dat zijn reserveband niet zo goed was. Het leek hem toen beter om met een lege band door te rijden naar het pompstation, dat on geveer 1 kilometer verder stond. Meer dan twee kilometer was dit, verbeterde de politierechter, mr. B. S. Sieperda. Ook de tuimeling uit de auto kwam ter sprake, waarover mr. Sieperda zijn verwondering uitsprak. Mr. Le bret achtte rijden onder invloed be wezen. De politierechter verminderde in zijn vonnis de boete met honderd gulden tot 200 subs. 2 maanden, een gevangenisstraf van 1 maand voorwaardelijk met een proeftijd van 3 jaar, alsmede 4 maanden ontzetting uit de rijbevoegdheid met aftrek van de periode, dat het rijbewijs reeds was ingeno men. Voor eenzelfde feit stond de vlasser F. van H. uit Sint-Jansteen terecht, die in de nacht van 2 op 3 januari een eindje onder invloed had gere den. Hierbij hadden zich gelukkij geen ongelukken voorgedaan. Bij een bloedproef was een promillage van 2,4 geconstateerd. De verdachte was na zijn aankondiging ter ontnuchte ring op het politiebureau ingesloten. De eis luidde 3 weken gevangenis straf voorwaardelijk met een proef tijd van 3 jaar en toezicht van bet Zeeuws Consultatiebureau voor Alco holisme, een onvoorwaardelijke geld boete van 150 of 1 maand en ont zetting uit de rijbevoegdheid voor de duur van 8 maanden, waarvan fi maanden voorwaardelijk en 3 on voorwaardelijk met aftrek van de tijd, dat het rijbewijs reeds was in gehouden. Nadat de raadsman mr. H. C. M. van Son zijn pleidooi had gehouden von niste de politierechter met een voor waardelijke gevangenisstraf van 3 maanden, proeftijd 3 jaar; 150 of 30 dagen en 8 maanden ontzetting uit de rijbevoegdheid, waarvan 2 maanden onvoorwaardelijk en 6 maanden voorwaardelijk. C. G. uit Schore stond terecht, omdat hij bij het wegrijden met zijn auto een andere geparkeerde wagen, die voor hem stond, een duw had gegeven. Hierna was hij achteruit gereden en tegen de achter hem staane auto gekomen. Deze bleef met zijn bumper ha ken, waarvan verdachte echter niets merkte. De auto werd mee gesleept en pas toen G. door een bocht ging, raakte deze wagen los. Ook zou hij bij het wegrijden nog een deur geraakt hebben. „Van dit alles had hij niets gezien", zei hij IJllllllllllllllllllllllillllllllllllIIIM Aanbesteding ging niet door H De centrale dienst van bouw- §j H en woningtoezicht te Terneu- n H zen zou donderdag in het Ter- neuzens gemeentehuis de aan- f| H besteding houden van de bouw brandweergarago, politiepost met bo- badhuis en politiepost met 1 venwoniné te Sluiskil. Dit werk is begroot op ongeveer 200.000. De centrale dienst =s heeft de aannemers echter s doen weten, dat deze aanbeste- ding tot nader order is uitge- steid wegens de staking in het s 7- bouwbedrijf. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Ter stimulering van de deelneming Ter stimulering vau de deelname aau het Zeeuwse fruitcorso 1960 te Goes, alsmede tot aansporing de kwa liteit van de praalwagens op te voe ren, zal getracht worden dc geld prijzen voor bet komende fruitcorso weer aanzienlijk te verhogen. Dit deelde de voorzitter de heer J. A. van Willegen, mede op een bijeen komst-, die de Stichting Zeeuws Fruit corso, dezer dagen hield met dc deel nemers van het corso 1959. Ir. J. J. van Hennik, secretaris van de jury, gaf aan de hand van een serie plaatjes, een nabeschouwing over het corso 1959, waarbij hij dc toekenning van de prijzen nader mo tiveerde. De algemene indruk, die de wagen In deze rijdende show maakt, moet, aldus ir. v. Hennik, doorslag gevend zijn. Natuurlijk spelen de af werking en de kleurschakering een voorname rol. De wagens moeten één compact geheel vormen, zowel wat compositie als wat afwerking be treft, terwijl ook de figuranten hier mede goed moeten harmoniëren. De ervaring heeft gcleevd dat de be langstelling van het publiek ook in tegen de politierechter. Toen hij wil de wegrijden was het hem wel op gevallen, dat er weinig ruimte was. De oficier van justitie nam aan dat verdachte teveel gedronken had, hoe wel het niet ten laste was gelegd. Mr. Lebret eiste 350 subs. 60 dagen plus onvoorwaardelijke ontzetting uit de rijbevoegdheid voor een periode van 4 maanden met aftrek van de tijd, dat het rijbewijs reeds was ingeno men. Mr, Sieperda vonniste met 200 of 40 dagen plus 6 maanden voorwaar delijke ontzetting met een proeftijd van 3 jaar. de eerste plaats uitgaat naar dit ty pe praalwagens. Een corso, dat in de belangstelling wil blijven, dient hiermede dus rekening te houden. Spreker kon voorts nog een groot aantal vragen beantwoorden, waar bij o.a. werd opgemerkt dat men aan zgn. plakfruit geen al te hoge eisen kan stellen aan kwaliteit en soort, omdat dit te duur wordt. Voor uit beelding van fruitgroepen (manden, toeven, enz.) dienen eenter de beste soorten en kwaliteiten gebruikt te worden. Voor het corso 1960 kan men nog geen deskundige artistieke arrangeui aantrekken, aldus de voorzitter, zo dat elke deelnemer nog geheel vrij is In de keuze van de te brengen praal wagen. Tevens kon hij de verheu gende mededeling doen, dat de be langstelling voor het corso nog steeds groeiende is. Dit jaar is zelfs deel name te verwachten uit Burgh- Haamstede en Krabbendijke. Fruit- fee Ina de Jonge dankte tenslotte mede namens haar hofdames voor de prettige dagen tijdens de fruitweek Met een vlot en gezellig cabaretpro gramma, gebracht door Simon Ber- revoets en zijn medewerkers, werd de geslaagde avond besloten. Nagekomen advertenties. Heden overleed tot on ze diepe droefheid onze innig geliefde vader, behuwd- en grootvader de heer JAN REIJNHOTJT weduwnaar van Adriana Siraouse in de ouderdom van 76 jaar en ruim 5 maan den. Kapelle Chr. C. op 't Hof- Reijnhout J. op 't Hof Jan en Addy J. op 't Hof sr. Kapelle. 10 maart 1960 Maalstede 29 De begrafenis zal plaatsvinden a.s. maan dag om 1 uur op de al gemene begraafplaats te Yerseke. Vertrek 12.30 uur van Maalste de 29, Kapelle. Heden overleed tot on ze diepe droefheid, on ze geliefde vader, be huwd- en grootvader LEENDERT JOHANNES PETIET weduwnaar van Lydia de Kok in de ouderdom van 81 jaar. 's-Heer-Arendskerke: G. J. Polderman- Petiet J. Polderman Hilversum L. P. Geervllet- Petiet P. Geervliet Hanny Ria Middelburg. 10 mrt '60 Condoleantie-adres J. P. H. Polderman. Dorpsstraat 12, 's- Heer-Arendskerke. De teraardebestelling zal plaatshebben op maan dag 14 maart te één uur op de algemene be graafplaats te Middel burg. Heden nam de Heere nog vrij onverwacht uit ons midden weg, mijn lieve man, onze vader, grootvader en broeder GERARDUS MARTINUS FEIJ op de leeftijd van 81 jaar. Uit aller naam, J. Feij-Heuseveldt Middelburg, 10 mrt. '60 Nieuwe Burg 5. De teraardebestelling zal plaatshebben zater dag 12 maart 1960. Vertrek vanaf Nieuwe Burg 5, om 13.30 uur. Algemene kennisgeving. Heden overleed, nog onverwachts, in het ziekenhuis te Middel burg, onze geliefde va der, behuwd-, groot- en overgrootvader, de heer ADRIAAN W1LLEMSE. weduwnaar van Joanna Maria van Aartsen, in de ouderdom van 91 jaar. Uit aller naam, A. M. Willemse. Middelburg, 10 maart 1960. Condoleantie-adres Vlissingen. Paul Krugerstraat 30, De teraardebestelling zal plaatsvinden te Mid delburg op maandag 14 maart. Vertrek 11 uur. Nieuwe Kerkgang 15.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 12