OVERDRACHT FLATWONINGEN AAN R.-K. BOUWVERENIGING LEON LEONIDOFF OP ZOEK MAR ARTIESTEN N.C.G.V. IN ZEELAND HEEFT TEKORT AAN SPORTLEIDERS NOG KAMPIOENSKANSEN VOOR VLISSINGSE E.V.V.C.-HEREN WOENSDAG 9 MAART 1960 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 13 AAN VLISS1NGSE BLOEMENLAAN Ir. K. C. Box overhandigde eerste bewoner de sleutel Ir. K. C. Box, de nieuwe direc teur van de dienst gemeente werken te Vlissingen, heeft dins dagmorgen zijn eerste officiële daad verricht met de overdracht van een serie van acht wonin gen in het in aanbouw zijnde flatgebouw aan de Bloemenlaan aan de woningbouwvereniging „St. Willibrord". Op verzoek van de voorzitter van „St. Wil librord", de heer F. Schets, over handigde ir. Box bovendien na de overdracht de sleutel van een der woningen aan de eerste be woner, de heer B. Vermeulen. Voorafgaande aan deze officiële ge beurtenis kwam het gezelschap, dat de overdracht bijwoonde, bijeen in de directie-keet aan de President Rooseveltlaan. Ir. Box hield daar een korte inleiding. Vervolgens inspec teerde ir. Box namens de opdracht geefster, dc gemeente Vlissingen, de acht nieuwe woningen. Nadat ook de laatste woning op de vierde verdie ping was bezocht sprak de directeur van gemeentewerken zijn voldoening uit over dc uitstekende afwerking. „Wij kunnen trots zijn op dit fraaie type woningen", zei ir. Box, die de aannemer, de heer W. P. Chrlstiaan- sen en de voorzitter van de woning bouwvereniging met de totstandko ming ervan gelukwenste en de wo ningen vervolgens aan „St. Willi brord" overdroeg. Ook de heer Schets sprak er zijn vol doening over uit, dat thans de derde serie van acht woningen gereed is om te worden betrokken. „Binnen kort hopen we ook de laatste acht te kunnen overnemen". De voorzitter van „St. Wlllibrordus" sprak in waar derende bewoordingen over het werk van de aannemer, de heer Christiaan- sen en diens personeel. Voorts vertel de hij, dat in deze flat enkele te klein behuisde gezinnen uit de duplex-wo- ningen, een gezin uit Souburg en drie gezinnen van leden der Koninklijke Marine zullen worden ondergebracht. De heer Schets richtte zich hierna speciaal tot de directeur van ge meentewerken: „Ik hoop, dat Ti, evenals uw voorganger, de woning bouwverenigingen een goed hart Zeeuwse schaakcompetitie S.V.K.B. I kampioen in tweede klas B Axel won van Hulst met 6,5-3,5 Voor de Zeeuwse schaakcompetitie werden in de 2e klas B de laatste wedstrijden gespeeld. S.V.K.B. wist de wedstrijd in winst om te zetten en bereikte daarmee dat het onge slagen kampioen werd in deze klas. In Sas van Gent werd deze wedstrijd gespeeld tegen „Het witte paard I". Met 3%-6% moesten de mannen uit Sas van Gent de eer laten aan hun mede schaakgenoten uit Breskens en Cadzand. In Axel werd de strijd aangebonden tussen de teams uit Axel en Hulst wat een overwinning werd voor Lan dau I. De Axeise ploeg volgt Bres- kens-Cadzand op cfe hielen met één verlies-partij. Landau wist deze ontmoeting te win nen met 6%-3%. De stand van deze competitie luidt: S.V.K.B. I Landau I H.W.P. I Hulst I V.S.V. I Landau II H.W.P. II 6 6 0 0 12 40 6 5 0 1 10 43 6 4 0 2 8 37 6 2 13 6 2 13 6 10 5 6 0 0 6 5 29% 5 28 2 19 0 13% De kampioen van de Tweede klas A (Middelburg IH) en de kampioen van de tweede klas B (S.V.KR.) moeten nu promotiewedstrijden spe len tegen de onderste uit de eerste klas. Wie dat zal worden is nog niet bekend, maar het zal Vlissingen II of Terneuzcn I wel zijn. Met een korte gelukwens overhandig de de directeur van gemeentewerken te Vlissingen ir. K. C. Boxdinsdag middag de sleutel aan de eerste be- woner van de woning Bloemenlaan 206, de heer B. Vermeulen. Even te voren had de heer Box namens het gemeentebestuur een serie van acht aan één gemeenschappelijke trappen huis gelegen woningenwaartoe ook nummer 206 behoort, overgedragen aan de woningbouwvereniging ,£t. Willibrord". De overgedragen wo ningen vormen de derde serie van acht in het aan de Boemenlaan in aanbouw zijnde flatgebouw. Foto P.Z.C.) toe ruit dragen en dat de samen werking uitstekend zal zijn". Nadat de heer Schets nog had ge wezen op de slechte toestand, waar in nog vele woningen in de binnen stad verkeren en de hoop had uitge sproken, dat ook deze huizen, even als de noodwoningen, in de nabije toekomst door nieuwe woningen zul len worden vervangen, vroeg hij ir. Box om namens de woningbouwver eniging de sleutel te overhandigen aan de heer B. Vermeulen, één der eerste bewoners van de flat. Iii een korte toespraak beantwoordde ir. Box de heer Schets. Hij zei het met deze eens te zijn, dat er in Vlis singen inderdaad nog „talrijke wo ningen zijn, die in een toestand ver keren, waarvoor het woord „schan delijk" nog te netjes is". Voor de deur van de flat overhandig de de directeur van gemeentewerken tenslotte de heer B. Vermeulen de sleutel, die hij vergezeld deed gaan van een hartelijke gelukwens. Bij de overdracht waren behalve de aannemer, het heer Christiaansen, en de heer Schets, onder anderen nog aanwezig de heer L. Lomverse, die namens de gemeente toezicht houdt i de bouw, twee bestuursleden van it. Willibrord" en de heer J. Isaacs van de directie volkshuisvesting. piiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiimiiiiiimiiiiimitininminiiirniiiniimnuuiiinn „Tweede marine moet verdwijnen" §f De gepensioneerde vice-adml- raai van de Engelse marine, H John Hughes-Hallett, parle- mentslld voor de conservatieve partij in het Lagerhuis, heeft H maandagavond in het Lager- huis verklaard dat de meeste Britse zeelieden landrotten H zijn. Volgens hem heeft 73 procent H van de marine-officieren dienst aan de wal. Verder blijft 60% van de dienstplichtigen van de Britse marine eveneens ver- li stoken van de zee. Hij zei, „dat er naast de gewone marine een §1 tweede marine was, die steeds j= in omvang toenam, maar die in feite nooit het ruime sop M koos. Naar mijn idee zal die H tweede marine moeten ver is dwijnen", aldus de vice-admi- raaL liniiiiiiiiiiiiniiminnniiiiiiiiiiminiiniiniiiiminiiiiiiiiiiiuiiininnniïïi Tweede Kamer herdacht slachtoffers van Agadir (Van onze parlementaire redacteur) Aan het begin van de vergadering der Tweede Kamer heeft de tweede voorzitter, mevrouw Stoffels-Van Haaften de eerste voorzitter, dr. Kortenhorst was wegens het bezoek van de president van Peru aan Ne derland verhinderd dinsdag de omgekomenen in Agadir, de Marok kaanse stad die door een „onvoorstel baar natuurgeweld" werd getroffen, herdacht, a Namens de regering sloot de minister van volkshuisvesting en bouwnijver heid, mr. Van Aartsen, zich bij deze herdenidng, die door alle leden staan de werd aangehoord, aan. (Advertentie) VOOR VIJF WEKEN NAAR AMERIKA Dezer dagen rinkelde op het po litiebureau in Schagen de telefoon. De Amerikaan Leon Leonidoff in formeerde of er in Schagen een dansgroep was, die bereid zou zijn in New York op te treden. De lieer Leon Leonidoff is president van de Radio City music-hall te New York en thans op zoek naar een groot aantal Nederlandse ar tiesten, voor een Nederlandse show ..Dutch Treat", die hij gedn- rende de maand april en de eerste weck van mei in zijn 6000 plaat sen tellende music-hall op Broad way wil brengen. Het enthousias me bij de Schager dansgroep was groot. Vijf weken naar Amerika... ten minste, de kans er op. Niet te verwonderen, dat de leden in spoedeisende vergadering bijeen kwamen en dat er in die vergade ring voldoende deelnemers werden gevonden om de reis te maken, wanneer het engagement door gaat. Zo zaten ze dan in hotel Igesz te wachten op de komst van de „oom uit Amerika". Het werd zo Iaat, dat er boze veronderstellin gen werden geuit: dat men het CHR. TURNVERENIGINGEN IN GOES BIJEEN Toekomst bepaald niet rooskleurig De Christelijke Gymnastiekverenigin gen in Zeeland verkeren momenteel niet bepaald in een rooskleurige si tuatie, zo bleek zaterdagmiddag tij dens de jaarvergadering van de Kring Zeeland van het N.C.G.V., die in „do Landbouw" te Goes werd ge houden. Er werd uitvoerig gedebat teerd over het voeren van een inten sievere propaganda en het probleem het sportleiderstekort. Het tekort aan sportleiders en de weinige animo voor de sportleiderscursussen doen do besturen van christelijke gymnas tiekverenigingen in Zeeland do toe komst somber inzien. De Kring Zeeland van het N.C.G.V. telt momenteel ruim 2000 leden, ver deeld over ca. 10 verenigingen. Schouwen-Duiveland en Zeeuwsch- Vlaanderen zijn nog „braakliggende" gebieden, waar een intensief opgezet- ;e propaganda volgens de vergade ring zeker vruchten zou afwerpen. „Is deze lauwheid met betrekking tot de zo belangrijke propaganda te wij ten aan een gebrek aan principiële moed, te weinig aeliviteitsontplooilng' of gebrek aan inzicht?" zo vroeg de secretaris van de Kring Zeeland, de heer D. van Heiningen zich af. „Wan neer we de activiteit van de Zeeuwse verenigingen vergelijken met die uit Brabant, dan slaat de wijzer uit naar de kant van de Prot. Christelijke Bra banders". In Brabant is bijna 3 van de Prot. Chr. bevolking lid van een N.C.G.V.- vereniging, in Zeeland daarentegen lJA (het landelijke" gemiddelde is 2% De heer C. A. Bovsje, tweede voorzit ter van het gewestelijk bestuur, oefende kritiek uit op het beleid van het kringbestuur Zeeland. De zaak is destijds enigermate uit de hand gelo pen, maar daarin dient volgens hem verandering te komen. De heer C. Lobbezoo, voorzitter van de Kring Zeeland, memoreerde de grote moei lijkheden waarmee men te kampen krijgt voordat de oprichting van een nieuwe vereniging zijn beslag heel't; het tekort aan sportleiders en turnza len vormen de grootste struikelblok ken- Naar aanleiding van het grote tekort aan sportleiders zal het N.C.G.V. in de komende maanden een sportlei derscursus te Goes organiseren, waar voor overigens weinig belangstel ling bestaat. Een voorstel de the oretische oefenstof schriftelijk af te doen, gecombineerd evenwel met praktijkoefeningen, zal nog nader worden bezien. De heer Van Heiniu- gen stelde voor hiervoor een fonds in i stellen. De heer H. H. J. van Lummel, voor zitter van het Zuidergewest der N.C. G.V., gaf op de diverse problemen een kundig, breedvoerig commentaar. Swift op 30 april weer naar kampioenstoemooi Op koninginnedag 30 april a.s. wordt in Amersfoort het korfbal- toernooi om het zaterdagkampioen schap van Nederland gehouden. Hier aan neemt van Zeeuwse zijde het Middelburgse Swift deel. Het aantal deelnemende teams is groter dan vorig jaar, want voor het eerst zal ook de sterkste zaterdag club uit Friesland van de partij zijn, Drachten. Het Eindhovense Odilo zal het district Noord-Brabant vertegen woordigen, uit Noord-Holland ver schijnt Z.K.C. uit Zaandam, uit Al melo weer Achilles, als vertegen woordiger van het district Oost. Hui zen, D.S.V., Kameo of Altius zullen moeten beslissen wie de G.U.K.B.- kleuren zal verdedigen. Interessanter belooft ook het toer nooi tussen de regionale twaalftallen te worden, waarbij de kampioensbe ker verdedigd wordt door de Zeeuw se Korfbal Bond. De Zeeuwen zullen ook dit jaar weer van de partij zijn, dat wil zeggen de Z.KR. en de S.D.K. B. Tegenstanders zijn de Friese, de Overiiselse, de Zuidnederlandse, en de Gools-Utreehtse korfbalbonden- teams. Voor beide toernooien is het bijzonder moeilijk om een winnaar te voorspellen. slachtoffer 2ou zijn van een mis plaatste grap. Maar eindelijk reed er dan toch een wagen voor, waarin de verwachte gasten za ten, met, tot aller verrassing, Wim Sonneveld erbij. Ook hij is uitgenodigd om in de show van mr. Leonidoff op te treden, maar kan wegens verbintenissen, o.m. in Zweden, niet op 29 maart in Amerika zijn. De heer Leonidoff bleek een aan dachtig toeschouwer te zijn. Een enthousiast toeschouwer ook, die zijn bewondering voor de dansen niet onder stoelen of banken stak. Die staande applaudiseerde, luid roepend „charming". De ene dans na de andere werd gebracht. Zijn indruk „delightfull„zo echt natuurlijk. Zo ongekunsteld, een geheel eigen sfeer' De heer Leonidoff heeft meer pij len op zijn boog voor de Neder landse show. In het nieuwe De la Mar Theater in Amsterdam heeft Lex Karssemeyer een auditie ge houden voor de samenstelling van een Nederlands koor, dat „Dutch Treat" moet begeleiden. Die au ditie heeft geresulteerd in de keu ze van een kleine dertig koorle den. Of de heer Karssemeyer zelf met dat koor naar de Ver. Staten zal gaan? Hij weet het nog niet, liet hij door mevrouw Karsse meyer zeggen. „Mijn man kan heel moeilijk weg. Hij heeft hier veel verplichtingen. Waarschijnlijk zal hij het koor hier klaarmaken en heel mis schien kan hij de eerste dagen mee naar New York. Maar dan toch niet lang. Het is allemaal nog niet helemaal zeker, maar hij gaat hiermee voorlopig door". En wat Wim Sonneveld betreft: ul kan hij dan niet op 29 maart in New York optreden. Leon Leo nidoff heeft, naar we horen, hem wel gecontracteerd voor de vol gende show in de Radio City mu sic hall. Die show heet „The Follies" en daar is Wim zeker op ziju plaats. Mr. dr. Sinninghe Damsté in Den Haag overleden Op 78-jarige leeftijd is in Den Haag overleden mr. dr. J. H. K. Sinninghe Damsté,oud-directeur generaal der belastingen en oud-raadsheer in de Hoge Baad der Nederlanden. Toen de heer Sinninghe Damsté in oktober 1937 tot raadsheer in de Hoge Raad werd benoemd, was dit de eerste be noeming van een specialist (op be lastinggebied) in de geschiedenis van dit hoge rechtscollege. Jan Henricus Rudolphus Sinninghe Damsté werd op 29 september 1881 in Den Haag geboren. Hij studeerde in Leiden en promoveerde in 1904 tot doctor in de rechten op een proef schrift getiteld: „Beschouwingen over het rijksfiscaal strafrecht". Vier jaren later, in 1908, promoveer de hij in de staatswetenschappen op stellingen. Als adjunct-commies kwam hij in 1904 bij het departement van finan ciën. Hij doorliep er verscheidene rangen en werd in 1924 benoemd tot hoord-directeur der directe belastin gen, invoerrechten en accijnzen. Twee jaar daarna werd aan zijn func tie de titel directeur-géneraal der be lastingen verbonden. In 1937 volgde zijn benoeming tot raadsheer bij de Hoge Raad der Nederlanden, welke ost hij tot 1951 bekleedde, lij heeft vele publikatïes, voorname lijk op fiscaal gebied doen verschij nen. HOOFDKLASSE VOLLEYBAL Dames speelden gelyk Voor de Zeeuwse hoofdklas volley baliers was het zaterdag een gunstige dag. De E.V.V.C.-dames speelden ge lijk tegen kampioen V.C. Den Bosch en de heren versloegen V.C. Den Bosch met 31. Door deze overwin ning heeft E.V.V.C. nog kans op het kampioenschap hoofdklas Zuid. Met nog vier wedstrijden te spelen, staan ze op de derde plaats met 19 punten uit 14 wedstrijden. Odulphus en Tor nado staan op de eerste en tweede {ilaats, Odulphus komt echter a.s. za- erdag naar Vlissingen en Tornado moet E.V.V.C. nog in Tilburg ont- vangcu. De eerste wedstrijd ging tussen de dames van E.V.V.C. en V.C. Den Bosch, die net vorige week kampioen geworden waren. Het was voor deze dames, die zonder de Oranjespeelster Toos Biichner naar Vlissingen kwa men, jammer dat ze een punt in Zee land moesten achterlaten, E.V.V.C. echter kan dit punt bijzonder goed gebruiken. De eerste set werd een ruime overwinning voor E.V.V.C. (15-5) dat een frisse partij volleybal speelde en menige mooie aanval pro duceerde, terwijl ook de verdediging aardig sloot. In de tweed set debu teerde Addy Bijl en deze jeugdige Zeeuws atletiekteam naar zes-districtentoernooi Een Zeeuwse vertegenwoordigende atletiekploeg zal op 25 en 25 juni a.s. deelnemen aan het zes-districtentoer nooi te Heerenveen. Dit besluit werd genomen tijdens de in Middelburg gehouden jaarlijkse algemene leden vergadering van het ILN-A.TJ.-dis- trict Zeeland onder voorzitterschap van de heer A. G. Verdonk. De te enstanders van de Zeemven zullen _e districten Friesland, Groningen, Oost, Utrecht en Twente. Voordien hielden deze 5 districten een toernooi maar thans is ook Zeeland (weer) uitgenodigd. Op elk nummer zal één atleet van elk district uitkoqiem De vergadering ging voorts akkoord met het jaarverslag, het financieel verslag en de begroting voor 1960, en het jaarverslag van de technische districtscommissie. Bij de be stuursverkiezing werd de heer Ver dorde herkozen, terwijl in de plaats van de heer W. S. Mijnheer, die we- fens drukke werkzaamheden moest edanken, de heer A. A. Bouwens als commissaris gekozen werd. De heer Mijnheer trad ook af als secretaris van de D.T.C.; ook hierin werd voor zien door de benoeming van de heer Bouwens. Voorts trad ae heer G. de Pagter toe tot de D.T.C. De heer Verdonk dankte de heer Mijnheer voor het vele werk, dat hij gedurende tal van jaren voor het dis trict Zeeland verricht heeft. Hoewel de wedstrijdagenda nog niet definitief vastgesteld is, zal de Vlis- singse Boulevardloop gehouden wor den op 25 september, terwijl voor de Zeeuwse kampioenschappen als data 18 en 19 juni gekozen werden. Op 24 en 25 september is een plaats op de agenda gereserveerd voor de tien kamp. Bij de ingekomen stukken was een schrijven van het Goese AV '56, waarin gesuggereerd werd een lid maatschapskaart voor de atleten in te voeren. Mede op advies van de heer Nic. Lemmens, die namens het K.N.A.U.-bestuur de vergadering bij woonde, zal eerst de mogelijkheid nagegaan worden om een deelne merskaart in te voeren. Bij de rond vraag kwnï nog een plan aan de orde van de Zeeuwse gymnastiekle raren, die een atletiekdag voor de scholen willen organiseren. Hoewel de leraren nog geen bericht hadden ontvangen van de K.N.A.U., werd van bestuurszijde meegedeeld, dat hieraan gewerkt wordt. De volgende vergadering zal weer in Middelburg worden gehouden. Raadsbesluit Dwingeloo - extra salaris - geschorst Op 1 februari 1960 heeft de raad der gemeente Dwingeloo besloten aan 't gemeentepersoneel over 1959 een uit kering ineens toe te kennen van één week extra salaris tot een maximum van 75. Dit besluit heeft de kroon geschorst, hangende het onderzoek naar de vraag of dit besluit in strijd is met het algemeen belang. Ook een Chinese atoombomproef? Dr. Raghoevira, lid van het Indiase parlement heeft dinsdag beweerd dat communistisch China op 28 maart een atoombom zal laten ontploffen. Het zal volgens hem om negen uur 's morgens plaatselijke tijd gebeuren. Dc regering van Jndia heeft gisteren meegedeeld geen inlichtingen te heb ben die de mededelingen van het par lementslid bevestigen. Volgens dr. Raghoevira zal de bom barsten bijna 200 km ten zuiden van Oeroemtsji in het autonome gebied van Sinkiang, een woestijngebied in de.buurt van de Russische grens. Raghoevira heeft in 1955 maan den in communistisch China ver bleven maar hij weigerde mee te delen uit welke bronnen hij zijn inlichtingen putte. Wel zei hij dat zij betrouwbaar waren. De algemene mening over dr. Rag hoevira is verdeeld. Hij wordt wel be schouwd als een ondernemende, eru diete persoonlijkheid, maar sommigen noemen hem ook wel „excentriek". In Washington gelooft men dat wan neer inderdaad op 28 maart in China een atoombom tot ontploffing wordt gebracht, deze voor het grootste deel van Russisch maaksel is. Waarschijn lijk zijn het splijtbaar materiaal en het mechanisme in de Sowjet-Unle vervaardigd en In China geassem bleerd. Vlissingse paste zich uitstekend aan bij het spel van de andere E.V.V.C.- speelsters. De strijd ging gelijk op, maar V.C. Den Bosch beschikte over een grotere smashkracht en er werd finaal door het Vlissingse blok ge slagen. Daarentegen kon Anneke Knoop goed gebruik maken van de zuivere set-ups van Addy Bijl. De grote fout bij E.V.V.C. was het her haalde missen van de serve, waar door de tegenpartij steeds weer in de gelegenheid werd gesteld te scoren. De winst was tenslotte voor de Bra bantse dames (1315). De derde set werd een vrij ge makkelijke overwinning voor E. V.V.C. (15—9). Er werd aan bei de zijden van het net goed volley- baT gespeeld,, Marian van Geel op de middenvoorplaats en Suzy Mets op de linkervoorplaats, speelden goed samen. Het feit, dat er niet meer gescreend mag worden drukte het tempo echter wel enigszins. In de vierde set ontglipte de winst de E.V.V.C.-dames, na een 612 achterstand keurig ingelopen te heb ben door goecl blokwerk van Ineke Willemse en Ina Hendrikse, kwam de stand op 1414, enkele ballen van V.C. Den Bosch in het Vlissingse achterveld brachten de stand op 1416, daar de beide E.V.V.C.-ach- terspeelsters wat naar voren trokken om aan de verdediging aan het net deel te nemen. Overigens een fijne wedstrijd voor de speelsters en een aardige partij voor de toeschouwers. De wedstrijd tussen de heren van E.V.V.C. en V.C. Den Bosch ken merkte zich door zeer wisselvallig spel van beide partijen. De eerste set werd een 1510 overwinning voor de Vlissingse heren, die met twee invallers speelden. De 215 nederlaag, die E.V.V.C. in de tweede set te slikken kreeg was voor een groot deel te danken aan de uitstekend spelende Hans van Beut en Piet Lafeber, die keer op keer met de Zeeuwse verdediging speelden. Cor van Loenen en Hans Luitwleler smashten keurig, maar maakten daarentegen vaak techni sche fouten. Wim Leynse verving Lex Langedijk in de derde set, er werd zeer snel gespeeld en over het algemeen uitstekend aangevallen. De verdediging ran beide teams was echter zwak te noemen. Via 46 en 12—11 werd het 15—13 voor E.V.V. C. Lex Langedijk verving Pierre Oosting in de vierde set, Adrie Schreurs speelde onopvallend maar goed zijn partij, terwijl Jo de Roos er steeds meer in kwam. Vooral Leynse viel op in deze set, hij speel de goed en trok zich niets aan van de stijgende spanning. Bij de stand 77 vroeg E.V.V.C. een time-out aan, de serve wisselde, Hans van Beut speelde op volle kracht. Bij 11—10 was het V.C. Den Bosch, dat een time-out nodig had. Even doorzetten van de Vlissingse heren bracht de 6tand op 1511, een S1 overwinning voor E.V.V.C. dus. Overige uitslagen hoofdklas zuid da mes: OlympiaSarto 22, R.HR.S. V. C. Tilburg 13; heren E.B.V. C.V.C. Tilburg 1—3, Odulphus Ever Ready S1, SartoLyceum 3 1. Overgangsklas zuid: A. Terhole Marathon 0—3, Blauw-WitAstra 03, BermiAstra 30. Dames afd. Walcheren: Marathon E.V.V.C. H 3—0. Advertentie haarcrème van Indola!

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 9