keelpijn? Staking beperkt tot belangrijke objecten willeke albertl treedt zaterdag voor de t.v. op PILOOT STORM ontvoerd in de stratosfeer BlueStar Reicotex KLANKEN ut de ETHER PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 7 MAART 1960 Slot van pag. 1 ten omlaag zijn gegaan met al of niet volledige handhaving van de verkoopprijs. Voor elk nieuw werk wordt de prijs opnieuw vastgesteld. Ik schroom niet uitdrukkelijk vast te stellen, zo betoogde de heer Dura verder, dat de regering door het laatste voorstel van de werk gevers niet te willen aanvaarden de zeer zware verantwoordelijk heid op zich heeft geladen van stakingen in het bouwbedrijf. Hij vond het onbegrijpelijk dat de regering het bouwbedrijf, waarin de prijsvorming een geheel eigen karakter heeft, wil persen binnen de aanwijzingen die van algemene aard moesten zijn, omdat men daaronder het gehele bedrijfsle ven wilde vatten. De Nederlandse metselaarsbond heeft zijn leden geadviseerd op hun arbei ders een beroep te doen „hun gezond verstand te gebruiken en na te gaan of een staking voor hen wel finan ciële voordelen zal opleveren." Heiwerkers staken niet liet bestuur van de landelijke fede ratie van heiwerkers heeft besloten zijn leden te adviseren het werk ge woon voort te zetten. In een verkla ring zegt de federatie dat zij niet gemoeid is bij het samenstellen van van de c.a.o. voor de bouwvakken. Evenmin is zij door de drie werkne mersorganisaties van de staking op de hoogte gesteld. De federatie van heiwerkers ontzegd de drie vakbon den het recht voor de leden van fe deratie een staking aan te kondigen. De federatie meent als speciale hei- ersorganïsatie het recht te hebben de arbeidsvoorwaarden in het heibe- drijf vast te stellen, een recht dat zij in de toekomst wil bestendigd Ministeriële dank voor smaldeel I De minister van defensie, ir. 8. H. Visser, heeft telegrafisch aan de commandant van Smaldeel I de vol gende dankbetuiging toegezonden „Ik betuig U mijn bijzondere dank voor de voortreffelijke wijze, waarop U en de bemanningen van de schepen van Smaldeel I, onder moeilijke om standigheden de helpende hand heb ben geboden aan de bevolking van de zwaar getroffen stad Agadir. De Koninklijke Marine heeft hiermede wederom blijk gegeven van haar op offeringsgezindheid en bewezen, dat zij immer gereed staat direct hulp te bieden". Koning Boudewijn bij skiën licht gewond Koning Boudewijn van België heeft zaterdag bij het skiën in de omgeving van Courchevel in het Franse departe ment Savoje een spier in het been ge scheurd. Nadat de vorst in het ziekenhuis van Moutiers was onderzocht werd mee gedeeld, dat hij waarschijnlijk over drie of vier dagen weer zal kunnen skiën. De 36-jarige mevrouw Stone uit West- Bromwlch in het Engelse graafschap Staffordshire heeft op de dag dat zij achttien Jaar geleden in het huwelijk trad, haar achttiende kind gekregen. Van haar kinderen zijn er vijftien nog in leven. (Advertentie) Pejeha-stoffen voor maatwerk naar Uw hart! vraag uw kleermaker Commentaren Op een vergadering in Goes van dc Christelijk-Historische Unie noemde de voorzitter van het C.N.V., het Tweede-Kamerlid de heer C. J. van Mastrigt, de staking in de bouw wereld een sociale ramp. De inzet van deze zaak is niet de loonpolitiek in deze bedrijfstak als zodanig, maai de verbreking van de sociale orde zoals die in de verhouding tussen werkgevers en werknemers na de oorlog is opgebouwd. De heer Van Mastrigt hoopt dat deze zaak die de kern van de vrije loonpolitiek raakt, de regering aanleiding zal geven om voet bij stuk te houden. Mr. F. J. F. M. van Thiel. voorzitter van de Algemene Katholieke Werk geversvereniging en lid van de Twee de Kamer, die vrijdagmiddag als woordvoerder optrad namens de centrale organisaties bij het contact met de raad van bestuur bouwbedrijf, zei niemand te willen veroordelen, maar het zeer te betreuren dat geen minnelijke schikking bereikt kon worden. Mr. Van Thiei bood aan zo nodig alsnog aan nieuw overleg deel te nemen. Geheel afwijzend tegenover de bou- hing van de aannemers stond de heer A. Borst Pzn., voorzitter van het Verbond van Protestants-christelijke Werkgevers. De heer Borst zei het eens te zijn met de standpunten van de regering en de arbeiders en hij achtte het onverantwoordelijk, het op grond van materiële eisen tot een conflict te laten komen. De heer W. F. van Tilburg, secreta ris van het N.V.V., zei duidelijk te willen vaststellen dat de oorzaak van de bouwstaking gezocht moet worden bij de onbegrijpelijk halsstarrige houding van de aannemers. Ook de bouwpatroons, aldus de heer Van Tilburg, zullen zich hebben te houden aan een van de belangrijkste voor schriften van de nieuwe loonpolitiek, namelijk, dat een loonsverhoging niet mag worden doorberekend. Soekarno stuurt het parlement naar huis President Soekarno heeft het Indo nesische parlement naar huis ge stuurd, zo is zaterdagavond laat in een nieuwsuitzending van radio- Djakarta bekendgemaakt. In een verklaring die het desbetref fende decreet begeleidde zei het staatshoofd, dat het parlement als instelling niet is opgeheven, maar dat het zo spoedig mogelijk zal wor den „gereorganiseerd". Het parlement heeft, aldus het de creet, getoond niet te kunnen beant woorden aan de verwachting, dat het met de regering samenwerkt in de geest van de grondwet van 1945, de geleide democratie en het politieke manifest van de president van 17 augustus 1959. Het huidige parlement was de eerste Indonesische volksvertegenwoordi ging die geheel uit gekozen leden bestond. Het werd gekozen in 1955 en telde 258 leden. Politieke waarnemers in Dja karta zijn van mening dat presi dent Soekarno na de opschorting van de bevoegdheden van het par lement zelf de wetgevende macht zal uitoefenen. Hij zou daarbij worden bijgestaan door een groep van negen leden'uit de kern van het kabinet dat hij vorig jaar heeft gevormd toen hij de terug keer tot de grondwet van 1945 aankondigde. De. Indonesische ministers en de po litieke leiders hebben zondag verga derd om de toestand te bestuderen' na het presidentiële decreèt om de bevoegdheden van het parlement op te schorten, zo meldde radio-Dja karta gisteravond. Na lang beraad is besloten het Indo nesische parlement vanochtend bij een te roepen voor een vergadering achter gesloten deuren. O In Parijs is de première gegeven van het eerste toneelstuk van Frangolse Sa- gan. getiteld „Een kasteel in Zweden". Het stuk handelt over een gezin dat door sneeuw in een kasteel is geïsoleerd. Volgens de schrijfster is het „een kome die die tragisch eindigt", met als thema de eenzaamheid. Het publiek bestond vrijwel geheel uit onderwijzers. neem dan vlug.. PHIUPS-DUPHAR NEDERLAND n. KERKNIEUWS Intrede ds. F. L. van der Bom Na 's morgens door ds. A. J. Don- dorp te zijn bevestigd in Domburg, heeft ds. F. L. van der Bom in dc middagdienst te Westkapelle zijn in trede gedaan als predikant van de Gereformeerde Kerk te Westkapelle- Domburg. Tot tekst voor deze dienst had hij gekozen 2 Koningen 2 vers 14, de eerste woorden van Elisa. Ds. Van der Bom stelde in zijn prediking drie vragen aan de orde: Waar is God?; Mens, waar zijt gij? en Waar is de Heer Namens kerkeraad en gemeente wer den de nieuwe predikant en zijn echt genote toegesproken door ouderling P. van Sighem, die crop wees, dat een predikant niet in de eerste plaats Tienaar van de gemeente, maar Ds. P. Homburg uit Vlissingen voer de namens de classis Middelburg het woord en hoopte op een nauwe sa menwerking met de collega's in de classis. De consulent van Westkapel- le, ds. M. E. van Heesen te Melis- kerke, sprak de hoop uit, dat ds. Van der Bom zijn taak met evenveel ple zier zou overnemen van hem, als hij dat had gedaan van ds. Dondorp. Bur gemeester Th. H. de Meester richtte als vertegenwoordiger van het ge meentebestuur enkele sympathieke welkomstwoorden tot de nieuwe voorganger. Ds. Foram was uit Am sterdam overgekomen om ds. Van der Bom te danken voor het werk, dat deze heeft verricht in de Jordaan. Na enkele persoonlijke woorden tot zijn familieleden, dankte ds. Van der Bom ds. Dondorp voor de wijze van bevestigen en de sprekers voor hun hartelijke woorden en wensen. In de avonddienst deed ds. Van der Bom zijn intrede als predikant te Domburg. Als tekst voor zijn preek nam hij nier 2 Cor. 2 vers 14. Namens de kerkeraad sprak de heer A. Bosse- laar hem in hartelijke bewoordingen toe, en liet de gemeente psalm 134 vers 3 zingen. De nieuwe predikant werd door ds. Vlaardingerbroek van Grijpskerke, de consulent, ds. Speel man te Arnemuiden, namens de clas sis Middelburg, de heer J. Matthijs- sen, namens de Nederlands Hervorm de Kerk en wethouder J. F. Seydel namens het gemeentebestuur ter ver welkoming toegesproken. NED. HERVORMDE KERK. Bei'oepen te Austerlitz (toezegging) K. Blei, vicaris te Utrecht. Aangenomen naar Goudriaan-Otto- land: H. Binnekamp, kandidaat te Utrecht. Bedankt voor Waddinxveen (vaca ture J. v. d. Haar): H. N. van Hens- bergen te Renkum. GEREFORMEERDE KERKEN. Beroepen te Rijswijk (vacature wij len S. van Popta). S. A. Boonstra te Woerden: te IJlst: E. C. Kin, kandi daat te Groningen. GEREFORMEERDE GEMEENTEN. Bedankt voor Benthuizen: M. Blok te Rijssen. RADIO- EN T.V.-RUBRIEK 3ICH <JH senrijveu Willeke Aberti. een dochter van de beroemde Italiaansezanger stapte dezer dagen naar een winkel. Na wat passen en wat keuren nam ze haar besluit: ze kocht een beeldige jurk, die haar niet alleen goed staat, maar die ook geschikt is voor de televi sie. En dat laatste was een voor naam punt, want. Wïlléke Alberti zal zaterdag optreden in Treslong te Hil- legom voor de KRO-televisie. Het is haar debuut niet, al telt Wil- leke Alberti nauwelijks vijftien len tes. Toen zij acht jaar was, is zij reeds opgetreden in de musical „Duel om Barbara". Misschien zal Willeke zaterdag twee liedjes zingen. Het kan ook zijn dat men haar slechts eenmaal zal zien en horen. Zij heeft dagen gerepeteerd op twee liedjes: „Bel me op" en „Dat ik je zie" Van deze liedjes is reeds een grammo foonplaat gemaakt, die zaterdag is verschenen. Willy Alberti, haar va der, wist wel dat er een plaatje in voorbereiding was. Toen we thuis kwamen van dc wintersport vertelde onze dochter doodleuk dat de plaat al gemaakt was. Eerlijk gezegd vind ik het helemaal Zaterdag 12 maart zal het 15- jarig dochtertje van Willy Al berti, Willeke, in het' televisie- amusemtensprogramma van de K.R.O. als zangeresje optreden. Foto Willy Alberti en zijn dochter zijn nu drulc in de re petities. 1421. Piloot Storms vlie- gershart begon onwillekeu rig harder te kloppen, toen hij de gloednieuwe „Rapier" van alle kanten bekeek. Al les ademde kracht en snel heid aan deze slanke meta len vogel. Buck wees hem niet zonder trots op de al lerlaatste snufjes, zoals de uitwerpbare zitplaats, de ra- ketvuurinstallatie en de zo genaamde „afterburners", die het toestel, bijvoorbeeld in luchtduels, plotseling '11 geweldige snelheid konden geven en ook een korte start verzekerden. Boven dien was de machine uitgerust met rempara- chutes die het neerkomen op korte landingsba nen mogelijk maakten. Ja, die Buck kende zijn pappenheimers, want omstreeks dit moment had hij Piloot Storm compleet aan het water tanden". Buck had trouwens nog veel meer „lokaas"! „Kom eens mee naar het magazijn", zei hij, „dan zal ik je het nieuwste anti-G-pak laten zien, dat speciaal is geconstrueerd voor onze „jet"-piloten, die dikwijls blootstaan aan rews- achtige versnellingen, bijvoorbeeld bij een te bruuske bocht, waardoor de middelpuntvlie dende kracht al het bloed naar het hoofd cf voeten slaat. De eenheid waarmee die druk gemeten wordt is „G". Dit pak verdeelt auto matisch de enorme druk, zodat de vlieger bij zijn positieven blijft". FEUILLETON deur si oud \eur sxowa op eeu teier... Door BERKELEY GRAY 16 heeft gedaan? Twaalf jaar geleden is Barbara Man-is vermoord en tien jaar lang heeft Hayward een behoor lijk normaal leven geleid, zichzelf een goede naam bezorgd en een ver antwoordelijke positie ingenomen". ,Hoe weten we dat?" „Mensen als Hayward gedragen zich niet normaal een overigens over bodige opmerking", ging hij verder. „Ik bedoel, het ligt in zijn lijn naar Hampstead terug te gaan. We gaan daar nu op dit ogenblik heen. En als hij daar is, krijgen we hem te pakken. Dan brengen we hem re gelrecht naar de eerste de beste po litiepost. Ouwe Brownley met zijn betaalde opdracht kan opvliegen! Een man als Miles Hayward mag niet vrij blijven rondlopen". „Wat een schok voor dat arme meis je Hayward's bruid, bedoel ik", zei Joy vol gevoel. „Niet zo erg als voor het meisje op nummer 6 Ellerby Mews", antwoord de Conquest verbeten. „Browniey's dochter zal er wel overheen komen. En als je het mij vraagt, is ze aan een groot gevaar ontsnapt. Als de oude man geen beroerte had gesimu leerd, zou hij nu een afgesneden keel hebben!" t t Hij startte de wagen. Ze zwegen tot dat zij halverwege Hampstead wa ren. Toen zei Joy: „Treft het je niet als iets bijzonders Norman, dat Hay ward zoiets in zijn huwelijksnacht „Nou, je vertelde mij..." „Hoe weten we, dat hij een behoor lijk normaal leven heeft geleid?" vroeg Norman scherp. „Uiterlijk, ja. Maar moordenaars van het type van Robert Archer zijn slim en sterk. De oude Brownley vertelde me, dat er verschillende onopgeloste moorden zijn geweestmoorden op meisjes, zoals die op Barbara cle laatste acht of tien jaar. Hoe weten we, dat Archer alias Hayward hier niet ver antwoordelijk voor is? Waarschijn lijk gaat het een paar maanden goed misschien wel twee of drie jaar en dan krijgt hij weer een van zijn aanvallen en gaat er heimelijk op uit om een of ander meisje te vermoor den. De volgende dag is hij weer zichzelf: Miles Hayward, de respec tabele jonge man met het prettige uiterlijk, die iedereen graag mag. Moordenaars van dat soort worden nooit verdacht, totdat toevallig de aandacht op hen gevestigd wordt. Dan zegt men: Wel verdraaid, wie had dat ooit kunnen denken!" „En als hij thuis is, als we komen?" vroeg Joy. „Alsjeblieft Norman, wees toch voorzichtig. Misschien heeft hij het mes, dat hij gebruikte, nog wel bij zich..." „Ja, dat zou kunnen", gaf Conquest toe. „Ik heb nergens bij het lijk of in de kamer een mes gezien. Hij moet het meegenomen hebben". „En als hij een gevaarlijke maniak is, zoals je zegt, zal hij het onmid dellijk gebruiken", zei Joy. „Hij zal heus niet wachten, om te vragen, wie je bent of waarom je gekomen bent. Zou het tenslotte toch niet be ter zijn, naar de politie te gaan en hem door een stel agenten te laten arresteren?" Terwijl ze dit allemaal zei, voelde ze dat het overbodige moeite was. Die verbeten vastberadenheid op het ge zicht van haar echtgenoot had zij nog maar zelden gezien maar iedere keer dat zij die gezien had, was hij immuun voor argumenten. Alles was rustig, toen zij het stille huis in Hampstead bereikten. Het licht brandde nog bij de voordeur en een van de ramen op de eerste verdie ping was ook verlicht. „Zie je dat?" fluisterde Norman. „Hij is thuis! Wij hebben dat licht niet aan gelaten!" Joy opencfe haar mond om hem weer te waarschuwen, maar deed het bij nader inzien niet. Ze liepen samen naar de voordeur, die nu gesloten was. Conquest belde aan. Ze wachtten gespannen op alles voorbereid. Er heersten enige ogenblikken stilte... toen hoorden ze een zacht geschuifel aan de andere kant van de deur. De ze ging half open en in die kleine ope ning verscheen Miles Hayward. Hij trilde van het hoofd tot de voeten en zijn gezicht was zo wit als een laken. HOOFDSTUK 8. „Ja?" vroeg Miles Hayward met een hese en nerveuse stem. „Wat wilt U?" „Jou!" snauwde Conquest. Hij nam geen risico. Snel duwde hij de deur open, ging achter Hqyward staan en sloeg zijn arm zó om hem heen, dat de man machteloos was. Joy hield zich gereed om haar voeten en nagels te gebruiken als de situatie dat mocht eisen. Maar Hayward, die volkomen ver rast was, bood geen tegenstand en toonde totaal geen vechtlust. Hij ge droeg zich zeker niet als een wanho pige, moordlustige maniak. Hij hilgde zwaar, toen Conquest hem krachtig in de kleine studeerkamer duwde. „Wat betekent dit?" vroeg hij adem loos. „Een overval?" „Zo eenvoudig is liet niet, broer", zei Conquest, die hem op een verborgen wapen onderzocht. „Je hebt nu ge noeg gemoord, Robert Archer!" De plotselinge verandering in Hay ward was bijna meelijwekkend. Hij plofte zo slap in elkaar, dat Norman hem nauwelijks overeind kon houden. Het beetje kleur, dat door de worste ling op zijn gelaat was gekomen, zak te weg tot het doodsbleke toe. Zijn ogen verrieden angst. „Je weet. het!" siste hij. „Ik weet, dat je Robert Archer bent, ja". „Politic?" vroeg hij zwak. „Geen politie, maar die komt dade lijk wel", zei Conquest. „Dat wil zeg gen, jij gaat naar lien toe, Ik ben van lan je naar het politiebureau te Hampstead te brengen voor de afzich telijke moord op een meisje in Ellerby Mews Mayfair „Nee, dat is niet waar!" stootte hij uit. „Ik heb haar niet vermoord! Ik vond haar ook zo". Hij kneep zijn ogen dicht, alsof hij vreselijke pijn had... „Net als Barbara Marris! Ik dacht, dat ik stapelgek werd, toen ik haar zo zag liggen". „Jij kunt het weten", zei Conquest veelbetekenend. Hayward was zo versuft, dat hij niet gevaarlijk kon zijn. Norman liet hem in een stoel neerzakken, waar hij slap en bevend in bleef liggen. Zijn hou ding was zo helemaal anders dan Con quest en Joy hadden venvacht, zodat ze nauwelijks wisten wat ze met hem aan moesten. „Het was een valstrik!" zei hij dof. „Ik kan er geen verklaring voor ge ven, maar jo moet het mij laten ver tellen... Ach nee, was heeft het ook voor zin Je weet dat ik Archer ben en je zult toch niets geloven van wat ik zeg. Van wie weet je het? Hoe kwam je erachter?" (Wordt vervolgd). niet leuk die aspiraties van mijn dochter. Ik ben er niet voor dat ze artieste wordt. Ze moet eerst maar eens haar examen op de mulo-school doen. En dan kan ze nog maar eens zien. Of vader Alberti haar zal tegenhou den is een vraag. Want zelf voegde hij er aan toe: Ze zingt erg leuk en ze is gek op het toneel. Ze wil be halve zingen ook nog ballet leren. Maar nogmaals, enthousiast ben ik er niet over. VANDAAG T elevisie De Nederlandse Televisie Stichting zal ook vanavond in de lucht zijn. Dit in verband met het bezoek van de president van Peru. Om 21.15 uur begint de uitzending. Er zal een rechtstreekse reportage worden ge geven uit de Koninklijke Schouw burg in Den Haag van een gala voorstelling door het Nederlands Ballet onder leiding van Sonia Gas- kell, begeleid door het Kunstmaand- orkest. Koningin Juliana, prins Bern- hard en prinses Irene zullen deze voorstelling bijwonen. De Duitse televisie vertoont o.a. de film „De erfenis van Cunningham" een t.v. film van Sheldom Reynolds naar Arthur Conan Doyle, België Vlaams brengt de wereldpremière voor de televisie van Senor de Ma nara. ballet van Irene Lidova uitge voerd door Les Ballets 1960 de Mis- kovitch. Radio Ook de radio besteedt aandacht aan het bezoek van de president van Pe ru. Om 10.30 uur geeft Hilversum I een reportage van de aankomst, om 12.45 uur wordt over Hilversum II een samenvattend verslag gegeven, om 18.50 uur kan men over Hilver sum I een reportage van het bezoek aan Amsterdam horen en om 20.00 uur kan men de toespraken tijdens het galadiner beluisteren over Hil versum II en om 22.25 uur dan wordt over Hilversum I een verslag gege ven van de balletvoorstelling in Den Haag. De NCRV start maandag met de Dickensserie. Dan zal de eerste aflevering worden uitgezonden van „Dombey en zoon." De VARA laat weer „De Wilde vaart" en „Hij en zij", een veertiendaags kleinkunst- programma van Wim lbo horen. DINSDAG 8 MAART. HILVERSUM I. 402 m 746 kc/S. 7.00 AVRO. 7.50 VPRO. 8.00—24.00 AVRO. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. VPRO: 7.50 Dagopening. AVRO: 8.Q0 Nws. 8-15 Gram. 9.00 Gym. voor de vrouw. 9.10 De groenteman. 9.15 Gram. 9.35 Waterst. 9.40 Morgenwijding. 9.55 Boekbespr. 10-00 Gram. 10.50 voor de kleuters. 11.00 Pianospel. 11.15 Voor de zieken. 12X10 Hammondorgelspel. 12.20 Regerlngsultz.: Uitz. van de landb. 12.30 Land- en tuln- bouwmeded, 12.33 Metropole-ork. en koor. 13.00 Nws. 13.15 Meded. of gram. 13.20 Mil. muz. 1355 Beursber. 14.00 Kamermuz. 14.40 Schoolradio. 15.00 Voor de vrouw. 15.30 Pianorecital. 16.00 Van alle breedte graden, praatje. 16.15 Gram. 1650 Voor de jeugd. 17.15 Dc dierenwereld en wij, praatje. 17.25 Voor de jeugd. 17.50 Staat- slebezoek president van Peru. 18.00 Nws. 13.15 Pianospel. 18.30 R.V.U.: elektronen, mtcroscopie (biologisch) door dr. P. F Eibers. 19.00 Voor de kinderen. 19 05 Pa ris vous parie. 19.10 Radio wedstrijd. 19.50 Joum. 20 00 Nws. 20.05 Gevar. progr. 22.00 Pianomuziek. 22.30 Nws en beursber. van New York. 22.40 Kamermuz. m. comm. 23.20 Zijn Peruanen onze tegenvoeters? caus- 23.35 Ork. COnc. 23.55—24 00 Nws, HILVERSUM II. 298 m 1007 kc/s. 7.00—24.00 KRO. KRO: 7.00 Nws. 7.15 Gram. 7.30 Voor de jeugd. 7.40 Gram. 7.45 Morgengebed en overweging. 8.00 Nws. 8.18 Gram. 8.50 Voor de vrouw. 9.40 Schoolradio. 10.00 Voor de kleuters- 10-15 Lichtbaken, le zing. 10.25 Gram. 11.00 Voor de vrouw. 11.30 Gram. 11.50 Volaan vooruit, le zing. 12.00 Middagklok noodklok. 12.03 Gram. 12.30 Land- en tuinbouwmeded. 12.33 Gram. 12.50 Staatsiebezoek president van Peru. 13.00 Nws. 13.15 15 jaar geleden, praatje. 13.20 Nwe. gram. 13.35 Lichte muz. 1400 Gram. 14,05 Schoolradio. 14.35 Voor de plattelandsvrouwen. 14.45 Piano recital. 15.05 Lichte muz. 15 30 Lichte muz. 16.00 Voor de zieken. 16.30 Zlekenlof. 17.00 Voor de jeugd. 17.40 Beursber. 17.45 Re- gerlngsuitz.: Economische ontwikkeling van Nieuw-Guinea's bevolking, door dr. D. J. van Dooren. 18.00 Lichte muz. 18.20 Gram. 18.30 Streekklankb. 1900 Nws. 19.10 Act. 19.25 Zang. 19.30 Gram. 20.00 Lijdensmeditatie. 21.00 Kamermuz 21.35 Brabants ork. 21.55 Gram. 22.15 Staatsie- bezoek president van Peru. 22.25 Boek bespr. 22.30 Nws. 22.40 Gezin en huwelijk, lezing 22.50 Orar. Fllharm. ork. 23.35 Film- muz. 235524.00 Nieuws. TELEVISIEPROGRAMMA. Eurovisie: NTS: 15.45—16.30 Rechtstreekse uitz. uit het Unescogebouw te Parijs. 19.30—20-00 Intern, agrarisch nws. 20.00 Journ. en weeroverz. 20.20 Fllmrep. 20.35 Praatje. 20.55—22.00 Film. VLAAMS-BELG. T.V .-PROGRAMMA. 19.00 Gastprogr. 19.30 Nws- 20.00 T.V.- xeulll. 20.25 Muzikale komedie. 21.00 Boe. merang. 22.00 Litterair progr. 22.30 Nws, en journaal. FRANS-BELG. T.V.-PROGRAMMA. 19.00 Landen cn mensen. 19-30 Lucht- vsartkron. 20.00 Journaal. 20 35 Spel, 22.03 Gevar. muz. Daarna: journaal.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 6