WYBERT Paul Vlaanderen en «Het geheim van de Safari» Jubileumwedstrijd van Z.R.V. donderdag 7 juli !T> WALCHEREN ZEELANDIA" TE ROTTERDAM IN DE BLOEMEN KRITIEK GED. PHILIPSE OP BESTUUR VH.-ARENDSKERKE OUDE SCHOOL TE WESTKAPELLE VOOR „EVANGELISCHE KIRCHE" FIETS? RIJWIEL-CENTRALE HERMAN FASTENAU MAANDAG 7 MAART 1960 FRO. V I N O I A L Ei Z El BS U W 8 El COURANT MET 200 RIJDERS TE MIDDELBURG In 10 jaar 3300 rijders bij vijftig wedstrijden DE JUBELEUMWEDSTRIJD van de Zeeuwse Rïngrijdersver- eniging ter gelegenheid van liet 10-jarig bestaan wordt gehou den op donderdag 7 juli a.s. op het Molenwater te Middelburg. In 6 banen van de C.O.A.K.- school tot de Molstraat zul len ongeveer 200 rïngrïjders de strijd aanbinden. Tijdens de al gemene ledenvergadering van de ZRV, die zaterdag in café De Vriendschap te Middelburg ge houden is, heeft voorzitter P. Brasser enkele mededelingen over dit jubileumfestijn gedaan. Het zal een wedstrijd worden, waarmee ongeveer 5000 ge moeid is, waarvan alleen al 4000 aan prijzen. De gemeente Middelburg heeft een bijdrage toegezegd van 50 procent in het exploitatietekort. Bij de indeling van de 200 rijders zal f;een onderscheid gemaakt worden ussen goede en minder goede lan ders. In de voorronde rijdt elke deel nemer 20 beurten. Daarna wordt één derde van het totaal aantal deelne mers, dat dus de meeste ringen ge stoken heeft, in de grote finale' ge plaatst. die in twee banen verreden wordt. Er komen dus ongeveer 60 tot 70 rijders in deze grote finale, waar in evenals voor de deelnemers voor de kleine finale 10 beurten gere den worden. Er zal tijdens deze jubileumwedstrijd geen tocht door de stad gemaakt worden, daar hiervoor de tijd ont breekt. Om dezelfde reden zal er niet om de pollepel gereden worden. Van verschillende zijden zijn de Z.R.V. reeds prijzen toegezegd, onder andere een beker door de gemeente Middel burg, medailles van particuliere zij de enz. Ook de commissaris der koningin in Zeeland, jhr. mr. A. F. C. de Casem- broot, heeft een prijs toegezegd. Het Z.R.V.-bestuur heeft voorts zijn be schermheer, Z.K.H. prins Bernhard, verzocht een prijs beschikbaar te stellen. Tevens is de prins verzocht die dag aanwezig te willen zijn. Daar prins Bernhard echter zeer waar schijnlijk met de koningin op 17 mei a.s. aanwezig zal zijn bij de opening van het nieuwe Provinciehuis te Mid delburg. achtte de heer Brasser het niet zeker, dat de prins ook weer op 7 juli aanwezig is. W edstrijddata De leden gingen voorts akkoord met de door het bestuur vastgestelde data voor de andere wedstrijden in 1960. Op donderdag 21 juli wordt in' Mid delburg de sjezenringrijderij gehou den, daarna volgt op zaterdag 20 juli zo mogelijk de vrije wedstrijd in Vlissingen, en tot slot van het drukke wedstrijdseizoen volgt op 25 augustus in Middelburg de strijd om de grote prijs van Zeeland. Voorzitter Brasser had er in het be gin van deze 2e lustrumvergadering op gewezen, dat de .R.V. in de afge lopen 10 jaar zijn bestaansrecht be wezen heeft. Wat leden en bestuur op het gebied van dit folkloristische spel tot stand gebracht hebben, noemde hij zeer belangrijk. In deze 10 jaar werden in totaal 51 wedstrijden ge houden. waaraan rond 3300 ringlij ders deelnamen. Zo werd 10 maal het le klas-kampioenschap verreden, 9 maal het 2e, 7 maal met 3e, 7 vrije wedstrijden te Vlissingen, de Z.R.V. was aanwezig op de E '55, het inter nationaal concours-hippique te Rot terdam afgelopen zomer, en zij ver leende haar zeer gewaardeerde mede werking aan de folkloristische dagen in Middelburg. De heer Brasser dank te vqorts voor de grote mate van steun, die het zakenleven en particu lieren verleenden. Daarna beklom secretaris-penning meester 11. L. Plompen van Sport Steunt Zonneveld de katheder om de ringrijders hartelijk te danken voor de in 1959 verleende medewerking; hij was bijzonder verheugd over de ook voor 1960 toegezegde steun. In het kort vertelde de heer Plompen over het initiatief van de gezonde sportmensen om het leven van de pa tiëntjes van Zonneveld en later van Ipenoord en Kinderzorg wat aangena mer te maken. „Wij bedanken nooit met geld. Wel kunnen wij D de ver- Wegens plaatsgebrek moest de strip „De avonturen van Stikkeltje en Bruunke" blijven overstaan. zekering geven, dat door uw mede werking het leed van vele zieke kin deren verzacht wordt", zo besloot hij. Namens het comité overhandigde de heer Plompen 3 herinneringstegels als prijs voor de wedstrijden. Jonge rijders Secretaris A. Janse sprak in zijn jaarverslag van een gunstig en druk jaar. Traditiegetrouw was het fraai weer tijdens de toernooien, waarin Leen Minderhoud uit Westkapelle zich onbetwist de sterkste lancier toonde. Hij won zowel het le klas kampioenschap als de Middelburgse kamp om de grote prijs van Zeeland. De heer Janse memoreerde nog, dat in de afgelopen wedstrijden een flink aantal jonge rijders naar voren kwam. Het ledental bleef constant rond de 500 schommelen. Het batig saldo bedroeg 260. Een belangrijk steentje tot 't gunstige fi nanciële resultaat droeg Arnemuiden bij, dat bij de organisatie van de le klas-kamp rond 1000 bezoekers bin nen zijn poorten trok. De heer Brasser deelde nog mee, dat tijdens de bestuursraadvergadering de heren Brasser en L. Dourleijn, die 10 jaar deel uitmaken van het be stuur, herkozen zijn, evenals de jury leden F. J. Castel en J. de Visser, ter wijl in de plaats van de heer P. Lam pei! de heer D. Coppoolse in het be stuur kwam. AAvertf.nne) GRIEP! Gebruik regelmatig Alleen in dozen met Wybert-beeldmerk Expositie werken van Koets te Kortgene In het gemeentehuis van Kortgene zal een schilderijententoonstelling van werken van de kunstschilder Koets worden gehouden. Zaterdag 12 maart, 's middags om drie uur, wordt deze tentoonstelling geopend door burgemeester A. A. Schuit van Kort gene. Men wil- met deze tentoonstelling tweeërlei doel nastreven, n.l. de wer ken van de op Noord-Beveland gebo ren schilder Koets meer bekendheid geven èn het vluchtelingenwerk steu nen. Het Kortgeens actiecomité „Doe Open" heeft gemeend ook een steentje bij te dragen en samen met vrijwel alle Kortgeense verenigingen zijn thans diverse evenementen georgani seerd, o.m. grote bazaar in de Stads- wijnkelder en „Lekker eten" in de huishoudschool. Een Kortgeens ingezetene heeft een werk van Koets beschikbaar gesteld. Dit zal op deze tentoonstelling wor den verloot. B. en W. Westkapelle: in uitbreidingsplan ook motel Waterlandkerkje wil woonruimtewet handhaven Raad dient motie in bij G. S. over niet toewijzen woningen Tijdens de jongste vergadering van de raad van Waterlandkerkje heeft burgemeester M. J. Verbrugge een nieuwjaarsrede gehouden, waarin hij onder meer in herinnering bracht de verbouwing van het dorpshuis, dat bijna voltooid is en de aanleg van de weg Oostburg-St. Margrïete, die dit jaar klaar zal komen. De raad sprak zich uit voor hand having van de woonruimtewet 1947. De voorzitter sprak er zijn teleurstelling over uit, dat voor 1960 geen woningwetwoningen aan Waterlandkerkje zijn toege wezen, temeer omdat er vorig jaar geen zijn toegekend en de grond hiervoor bouwrijp ligt. De raad besloot een motie in te die nen bij G.S. Men ging akkoord met het voorstel van het Provinciaal Bestuur om de bocht bij het Kanonhof van de weg Oostburg-Waterlandkerkje te verbe teren. Raad komt dinsdag bijeen Dinsdagavond komt de raad van Westkapelle in vergadering bijeen. Op de agenda staat onder andere een voorstel tot wijziging van het uitbreidingsplan. In dit plan dat nog niet door Ged. Staten is goed gekeurd is een stukje grond aan de Jacob Brasserstraat gereser veerd voor de bouw van vier bun galows. B. en W. zijn thans echter van mening, dat de plaatsing van deze woningen niet ideaal is te noe men en geven de raad in overweging hierin een wijziging aan te bren gen. Bovendien is het college van mening, dat hier plaats is voor meer dan vier bungalows. Een tweede wijziging, die het college adviseert, betreft een terreintje aan de Casembrootstraat waar ook bun galows zijn gepland. B. en W. stel len de raad thans voor dit te wijzi gen en de mogelijkheid open te la ten tot bouw van een motel. Tevens zal de raad zich in deze ver gadering beraden over de afschaf, fing van de woonruimtewet voor Westkapelle. ZOUTELANDE C. J.M.V. werkt mee aan „Doe open" De C.J.M.V. en de C.J.V.F. te Zou- telande hebben zich ingezet om mee te helpen aan de actie „Doe open" Er zijn vijfhonderd sleuteltjes be steld, die verkocht zullen worden ten behoeve van de ontheemde Let ten en Polen, die een triest bestaan leiden in de kampen Friedrichsfeld en Ohmstede. GRIJPSKERKE Jaarvergadering Oranjevereniging De christelijke Oranjevereniging te Grijpskerke hield haar jaarvergade ring onder voorzitterschap van de heer F. Dronkers, die in zijn ope ningswoord de heer L. Vos, die vele jaren bestuurslid was, herdacht. De heren A. Francke en J. Boogaard werden als bestuurslid herkozen, ter wijl de heer I. Luteijn in de vacature van de heer L. Vos werd gekozen. De heer Schoenmaker hield na de pauze een interessante lezing over Marokko, en eindigde deze vergade ring op verzoek van de voorzitter met dankgebed. VROUWENPOLDER Raad Vrouwenpolder bijeen De gemeenteraad van Vrouwenpolder is tegen zeven maart 's middags om twee uur bijeengeroepen. Gesproken zal worden over het voorstel van B. en W. om de minister mede te delen dat buiten werking stellen van de woonruimtewet 1947 op ernstige be zwaren stuit. De raad heeft voorts te beslissen over het verhogen van de presentiegelden voor bijgewoonde raadsvergaderingen, over het verle nen van financiële medewerking tot verbetering van de school te Gapin- ge en over het voorstel het badstrand te verhuren aan de Vereniging Voor Vreemdelingenverkeer te Oostkapel- le en Vrouwenpolder. DOMBURG Boerenleenbank Domburg had goed jaar Het jaarverslag van de Coöperatieve Boerenleenbank te Domburg, dat in de gehouden jaarvergadering in zaal Tramzicht werd uitgebracht, ver toonde een in alle opzichten gunstig beeld. Het balanstotaal steeg met bijna 900.000 ten opzichte van 1958. Het aantal spaarders steeg met 258 tot 3693. Het ledental kwam door 54 nieuwe leden op 818. De omzet steeg met ruim 800.000. Na ruime af schrijving en reservering resulteerde er een winst van ruim 8.000 die bij de reserve werd gevoegd. De voorzitter deelde de vergadering mee dat het bijkantoor in West kapelle reeds in april in gebruik kan worden genomen. Hij dankte het per soneel van de bank voor de getoon de toewijding in het afgelopen jaar. In het bestuur werd het aftredend lid de heer W. Brand herkozen. In de raad van toezicht werd de heer P. Lievense benoemd. SEROOSKERKE (W.) Raad vergadert B. en W. van Serooskerke (W.) stel len de raad voor, bezwaren in te die nen tegen de buitenwerkingstelling van de woonruimtewet 1947. Dit voorstel komt aan de orde in de raadsvergadering, die vrijdagmiddag 11 maart wordt gehouden: VERGADERING C.H.U. Bouw gemeentehuis in het geding De voorzitter van de plaatselijke af deling van de C.H.U. te 's-Heer- Arendskerke heeft in een dezer dagen gehouden vergadering kritiek geuit op het beleid van het gemeentebe stuur van 's-Heer-Arendskerke inza ke de verkrijging van een betere huisvesting voor het plaatselijke be stuur. De aangekondigde bouw van een nieuw gemeentehuis achtte de heer Philipse nog niet direct te ver wezenlijken. Zijns inziens had het gemeentebestuur tot tweemaal toe de boot gemist om aan de „onhoudbare" toestand een einde te maken. De eer ste keer had men bij de verkoop van de dokterswoning althans rekening kunnen houden met een te verwach ten uitbreiding van het bestaande ge bouw. Nu is er naast het gemeente huis geen meter grond meer over. Een tweede mogelijkheid deed zich volgens de voorzitter van de kies vereniging voor toen een premie woning van de Boerenleenbank te koop of te huur werd aangeboden. De gemeente had deze woning kunnen kopen of huren en bestem men voor ambtswoning voor de se-" 11 Dinsdagavond zal de raad van West kapelle, die om acht uur in openbare vergadering bijeenkomt, een verzoek in behandeling nemen van de „Evan gelische Kirche" uit Saarn-Mühlheim om het oude, leegstaande schoolge bouw aan de Zuidstraat gedurende de zomermaanden aan de „Evangelische Kirche" te verhuren. Zij wil de oude school verbouwen tot vakantiehuis om bleekneusjes uit het Ruhrgebïed in de komende zomermaanden aan de Wal- cherse zeekust een gezonde vakantie te geven. Naast de huur zal de „Evangelische Kirche wanneer de raad op dit ver zoek gunstig beschikt ook de ver bouwing van de uitgewoonde school op zich nemen, zodat van de zomer rond 60 Duitse kinderen hier gehuis vest kunnen worden. cretai'is. Op die manier zou de naast het gemeentehuis gelegen oude ambtswoning benut kunnen worden om meer ruimte te schep pen voor de gemeentelijke dien sten. De aanleiding voor deze uitlatingen vormde een betoog van wethouder M. Schipper over het onderwerp „1950 1960, tien jaren gemeentebeleid". De wethouder gaf in zijn causerie een opsomming van voorzieningen en werken die de afgelopen jaren door het gemeentebestuur zijn tot stand gebracht. Hij kwam hierbij tot een indrukwekkende lijst van kapitaal- werken, waaronder de stichting van drie scholen, twee verenigingsgebou wen, restauratie van twee torens, de bouw van 83 woningwetwoningen, twee badhuizen, twee sportvelden en de realisering van vier uitbreidings plannen. Uiteraard moesten er ook plannen blijven liggen en als de meest urgente beschouwde de heer Schippex hiervan de verbetering van de Schipperswcg, de bouw van een nieuw gemeentehuis, de verbetering van de straatverlichting en een her ziening van de riolering. Spreker besloot zijn interessante causerie met een overzicht van de ■financiële positie van de gemeente. Daarbij gaf hij de kosten per inwo ner weer, die er voor de verschillen de gemeentelijke taken worden uit getrokken. Hij had alle hoop dat de nieuwe financiële verhouding inder daad een belangrijke verbetering van de financiële toestand van de ge meente 's-Heer-Arendskerke met zich mee zal brengen. De bespreking van het referaat le verde nog enkele punten van beleid op, die aanleiding tot discussie ople verden. Gesproken werd voorts over de aanleg van speelweiden voor de jeugd, de rentabiliteit van de badhui zen met name voor het nog te stich ten complex Lewedorp, de smalle straten in de uitbreidingsplannen en nieuwe rioleringswerken. Als bestuursleden van de vereniging werden herkozen de heren C. Philipse en J. Pik. „Goed Zeeuws, goed rond"; deze woorden van het Zeeuwse volkslied weer galmden zaterdagavond op de feestelijke bijeenkomst van „Zeelandia" Rotterdam in de Flevozaal ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van deze streekvereniging. Het, jammer genoeg, klein percentage Zeeuwen dat zich bij „Zeelandia" heeft aangesloten er wonen er in Rotterdam 30.000 heeft op deze jubileumavond deze woorden echter ten volle bewaarheid; het was alles Zeeuws wat de klok sloeg. Zeeuwse vereniging bestond veertig jaar Voordat de gemengde zangvereniging „Zeelandia" tot de uitvoering van „Ec- ce Quomodo Moritur" van Jac. Galles overging, waarmee men llen her dacht die in de afgelopen veertig jaar „Zeelandia" zijn ontvallen, gaf de ere voorzitter, de heer A. F. H. Kraak, een overzicht van wat er de vereni ging alzo is gepasseerd. Hierna vervolgde de zangvereniging met een potpourri van Zeeuwse lied jes, afgewisseld met declamatie. Daarna was het de beurt aan de twee toneelgroepen, t.w. „Luctor et Emer- go" en „Zeelandia". Deze laatste groep vooral oogstte veel succes, mede door het Zuidbevelandse dialect en de tra ditionele kostuums. De jongste onderafdeling van „Zee landia", de reisclub, bracht jn een lied je de belevenissen van een reisje naar voren, waarbij tevens door de leidster, mevrouw De Jager, aan de voorzitter de heer J. de Jonge, een caueau onder couvert werd overhandigd. Aan de zangvereniging viel de eer te beurt het feestpmgramnv» te beslui ten. De heer De Jonge, voorzitter, heeft tenslotte hen, die zich voor het slagen van dit jubileumfeest hebben ingezet, hartelijk dank gebracht. De Lustrumviering „Nihil Sine Labore" waardig besloten Gymnasiasten lieten goed toneelspel zien Zaterdagavond heeft de Middelburgse gymnasiasten vereniging „Nihil Sine Labore" in 't „Schuttershof" haar ne gentiende lustrumviering afgesloten met de opvoering van het stuk „De Schat", gevolgd door een zeer geani meerd bal. Vóór leden, oud-leden, le raren en curatoren was er 's middags in hotel „De Burg" een e-eslagd thé-dansant geweest. Vrijdag hadden de oudere gymnasias ten deze lustrumviering geopend met 'n voortreffelijke opvoering van Euripi des stuk „Ifigeneia in Taurië", zodat de junioren zaterdagavond Dng geen gemakkelijke taak te wachten stond. Op voorbeeldige wijze hebben zij zich er echter doorgeslagen en het rond een half uur durende stuk van de schrijver Olaf Landell op charmante wijze op het Schuttershoftoneel ge bracht. In het stuk draait alles rond een ver meende schat, waarover een complete ruzie ontstaat, omdat een ieder er recht op doet gelden. Rang en stand wordt hierbij uit het oog verloren en zelfs een schout en een dominee laten in deze woordenstrijd hun stem om het hardst horen. Met dit stuk hebben de jeugdige gymnasiasten getoond aardig ama teurtoneel op de planken te kun nen brengen, waarin vooral Frank de Jager als de knecht Jeroen in een lang geen gemakkelijke rol schitterde. Op overtuigende wijze speelde hij de spitse en geestige knecht wie de schat betwist wordt. Maar ook de andere spelers en speelsters lieten zich niet onbe tuigd. Hans van der Slikke zorgde voor een aannemelijke lijzige heer Golaen en vond een waardig tegen speler in Ronald Barentsen als schout. Jos de Vos als vrouwe Isa- borg, Annetje de Bree in de rol van Trijne en Marjan Omée als Malie gingen ook helemaal in hun rol op en maakten het geheel tot een suc ces. Dit kwam ook duidelijk tot uiting aan het slot toen spelers en speelsters een hartelijk en welverdiend applaus werd gebracht. Het enige wat buiten de schuld van de opvoerenden enige afbreuk deed was het onophoudelijk geschuifel met stoelen tijdens de op voering. De avond en tevens de lustrumviering werd vervolgens afgesloten met een geanimeerd bal. leden, die een herinneringsgeschenk kregen aangeboden, vroeg nij, zich daadwerkelijk in te zetten voor een ledenwerfactie. Tijdens de feestavond ontving „Zee landia" een gelukwens van H.M. de Koningin, dit naar aanleiding van het telegram van aanhankelijkheid en trouw door het bestuur van de jubi lerende vereniging eerder op deze dag verzonden. Bij de gezellige muziek van „The Jol ly Makers" o.l.v. de heer S. Broekhui zen, bleven de Zeeuwen nog enige tijd bijeen. RECEPTIE Reeds eerder in de middag had het bestuur van „Zeelandia" gerecipieerd in de Maaszaal van het 12 Provinciën- huis aan de Hoogstraat Naast de vele vrienden en bekenden ware daar ook de afgevaardigden van .Zeelandia' Den Haag (de heer P. J. de Smit) evenals vertegenwoordigers van de streekver- enigingen Friso, Gruno, Olde Land schap en Gelre. Allen lieten hun welgemeende woorden vergezeld gaan van een bloemenhulde of een ge schenk onder couvert. De heer G. J. de Jonge te Zeist ter aarde besteld Oud-directeur Provinciale Stoombootdiensfen Onder grote belangstelling werd za terdagmiddag op de nieuwe algemene begraafplaats te Zeist het stoffelijk overschot van de heer G. J. de Jonge, in leven oud-gezagvoerder va" de Hol land Amerika Lijn en oud-directeur van de Provinciale Stoombootdiensten van Zeeland, ten grave gedragen. Aan de geopende groeve werd het woord gevoerd door de commissaris der koningin in Zeeland, jhr. mr. A. F. C. de Casembroot, die sprak na mens het provinciaal bestuur en na mens de directie en het personeel van de Zeeuwse stoombootdiensten. Het was spreker een voorrecht te mogen vertellen hoezeer men de oud-direc teur heeft gewaardeerd in zijn func tie en als mens. De ruim 30 jaren van zijn ambt heeft de heer De Jonge geen gemakkelijke taak gehad. Tot twee maal toe werd het grootste gedeelte van zijn vloot door oorlogsgeweld ver nietigd en telkens wist hij door zijn groot organisatietalent de dienst draaiende te houden. Ook als mens werd de heer De Jonge bijzonder gewaardeerd, omdat hij streng was, maar „vocht" voor zijn personeel. In Apeldoorn genoot hij van zijn welverdiende rust en later te Zeist. De schoonzoon van de overledene, de heer Calkoen, zei aan de groeve hoe moeilijk het was gewees"' een begra fenis te regelen in de geest van de overledene, die wars bleef van alle ophef. De heer Calkoen bewonderde in zijn overleden schoonvader het enorme aanpassingsvermogen, waar over hij beschikte en de grote liefde voor zijn gezin. Hij dankte voor de vriendschap aan de heer De Jonge be wezen en voor het medeleven tijdens de teraardebestelling betoond. De plechtigheid aan het graf werd ge leid door ds. De Voogd. Marktberichten VEILING ZUID-HOLL. EILANDEN. 4 maart Andijvie 78—92. spruiten I A 70 73, II A 16-40. 1 B 19-46. II B 16—19. wit lof I A 55—68. U A 48—62. I B 54—62. II B 48—54, veldsla 1.101.80. spinazie I 85—98, II 61—88. prei I A 68—1.06. II A 81—79. I B 56—70, rode kool J A 46—52. II A 42—48, gele kool I A 32—37. II A 24—27. groene kool I A 47—54, II A 20—43, uien. geschild 4—14, C 12—25, D 17—23, waspeen II A 27—32. alles per kg.; sla 8—15 p st.; stoofsla 66—99, peen C 26—32. boeren kool 1619, alles per kg.; selderij 819, p. bos; peterselie 14—27, per bos. Jona than klas I 73—86, II 58—70, Goudrenette II 62—78, Golden Delicious I 95—1.04, II 92—96, St. Remy I 42—44, II 38—43. Bre- derode II 44—45. Voor de vele bewijzen van deelneming, ondervonden na liet overlijden van onze ge liefde man, vader, behuwd- en grootvader GERRFE MULDER, betuigen wij onze hartelijke dank. Fam. Mulder. Vlissingen, maart 1960. Ravesteynplein 38. Ondergetekende dankt cliën- tèle voor het genoten ver trouwen, dat hij zo vele ja ren mocht ondervinden en biedt zijn opvolger in ieders gunst aan. A. I. DEN DEKKER, Café „Scheldeoever" Hoedekenskerke. In aansluiting op boven staande bericht ondergete kende, dat hij vanaf heden café Scheldeoever heeft overgenomen. Hij hoopt door een vlugge be diening hetzelfde vertrou wen waardig te worden als zijn voorganger. A. I. Burgel, Café „SCHELDEOEVER" Hoedekenskerke. Invullen P. v. d. AMEELE, Kerklaan 23, WEST-SOUBURG gep. belastingambt. belast zich met het invullen van belastingbiljetten en het aanvragen van rijbewijzen. Ook aan huis te onthieden. Wie rekent, doet als velen. Koopt een fiets in de Koudekerkseweg 45-47, VLISSINGEN MAGAZIJN „HEFA" St.-Jacobsstraat 22 VLISSINGEN vraagt tegen 1 'april 2 nette vriendelijke VERKOOPSTERS Aanmelden dinsdagavond na 8 uur. s.v.p.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 3