VERORDENING TOT REGELING VAN HET MOSSELBEDRIJF voor verkoudheid „IN DIENST DER KERK" KWAM IN JAARVERGADERING BIJEEN MEER RICHTING AAN KEUZE VAN ZEEUWSE FOKSTIEREN Uit koei overleg**. RADIOEN T.V.-RUBRIEK OYGXS, yew sc/vrrjven KLM ut de ETHER PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 29 FEBRUARI 3960 MINISTERIEEL ANTWOORD Geen belemmering van rationalisering Yntwoordend op schriftelijke vragen van het Tweede-Kamerlid Van Meel (K.V.P.), heeft de minister van land bouw en visserij geantwoord, dat hij van mening is, dat de verordeningen van de P.B.O.-organen de modernise ring en rationalisering van bedrijven niet mogen belemmeren. De vragen luidden speciaal betrekking op veror deningen tot regeling van het mossel- bedrijf. Naast de in deze vraag genoemde doeleinden, die door de verordenin gen worden nagestreefd, kan nog worden vermeld, zo zegt de minister, dat deze verordeningen mee ten doel hebben: de kwaliteit van het produkt te bevorderen en de telers zowel als de exporteurs van mosselen door voorkoming van marktbederf een re delijke opbrengst te verzekeren. Ver der hebben deze verordeningen ten doel te voorkomen, dat exportcombi naties van kwekers, die ten gevolge van maatregelen van het produkt- schap een vaste prijs voor mosselen krijgen, de daarin gelegen winst ge bruiken om door onderbieding aan de exporteurs, die genoodzaakt zijn te gen deze vaste prijs in te kopen, schade in hun afzet toe te brengen, door middel van het voeren van pro paganda de afzet van mosselen te stimuleren. Het exportpercentage wordt be paald door van elke exporteur vast te stellen welk percentage hij in ieder der vier laatste seizoenen van de totale export heeft ver zorgd. Het gemiddelde van de twee hoogste in deze vier seizoe nen bereikte percentages dient als basis voor de berekening van zijn exportpercentage in het komende seizoen. Voorts wordt voor de exporteur niet een bepaald exportquantum vastge steld, doch een exportpercentage. Bij vergroting van de totale export stijgt derhalve het exportquantum van iede re exporteur naar evenredigheid. De ze stijging heeft geen ivloed op de restitutie van betaalde heffingen. Iedere exporteur kan het exportquan tum, dat overeenstemt met het voor hem vastgestelde percentage, mét 15 procent overschrijden, zonder dat dit consequenties heeft op de restitutie van de te betalen heffingen. Tenslot te zal bij overschrijding van deze 15 procent slechts dan minder worden gerestitueerd dan is betaald, als te genover deze overschrijding andere exporteurs minder dan 85 procent (met een minimumgrens van 70 pro cent) van het quantum, dat overeen- Strijd om Zeeuwse lawn- tennistitels in juli a.s. Domburg toernooi van 10 tot en met 14 augustus De Jawntenniskampiocnsehappen voor de Zeeuwse jeugd zullen gehou den worden op 2 en 3 juli a.s. te Goes. Een week later treden de senioren aan in Terneuzen om de seniorestïtels te verdelen. Het alom bekende „bad- gastentoernooï" te Domburg zal ge houden worden van 10 tot en met 14 augustus, met de finales op 13 en 14 augustus. Deze toernooidata wer den bekendgemaakt tijdens de jaar lijkse voorjaarsvergadering van het district Zeeland van de K.L.T.B., die in Goes gehouden is. In Vlissingen zullen dit seizoen waar schijnlijk geen andere toernooien ge organiseerd kunnen worden in ver band met plannen tot aanleg van nieuwe tennisbanen, die niet tijdig gereed kunnen zijn. Eveneens wordt dit seizoen weer de districtscompe titie, uitsluitend voor heren, gehou den. teneinde enthousiaste belangstel lenden weer in de gelegenheid te stellen op gezellige en vriendschappe lijke wijze hun krachten te meten. Naar aanleiding van de districtsbe- groting werd onder meer besloten medewerking te verlenen aan de Zeeuwse Sportraad en daartoe een evenredige financiële bijdrage te ver strekken. Voor het komende seizoen werd als bondsraadslid benoemd dr. G. J. Scherphuis uit Goes en als diens plaatsvervanger drs. J. Spuy- man te Vlissingen. Daar de huidige trainer Van Vliet zijn werk niet meer op de juiste wij ze kan verrichten werd voor het sei zoen 1960 als trainer aangetrokken de heer Muys uit Amsterdam, zodat thans kan worden verwacht dat de training in het algemeen en speciaal voor de jeugd 'n regelmatiger voort gang kan krijgen. Aan de districtsjeugdtraining zal ook in het komende seizoen speciale aan dacht besteed worden. In het bijzon der zal getracht worden enige malen een gezamenlijke training voor de jongelui te organiseren ten einde een betere onderlinge band tc scheppen. komt met het door hen vastgestelde exportpercentage, hebben uitgevoerd. De export naar België is toch vrijwel constant gebleven. De Franse markt is meer aan schommelingen onderhe vig, vooral ook als gevolg van maat regelen van de zijde van de Franse overheid, die het produkt mosselen in 1953 liberaliseerde, in 1957 delibe- raliseerde, doch in december 1958 wederom tot liberalisatie overging". Een verfijning van liet systeem door van de korting vrij te stellen die ex porteurs, die als gevolg van kwali teitsverbetering en 't bieden van „ser vice" aan de afnemer hun export bo ven de 115 pet. hebben verhoogd, zonder zieli nochtans schuldig te hebben gemaakt aan prijsbederf, is praktisch niet uitvoerbaar in verband met het subjectieve karakter en de oncontroleerbaarheid van deze maat staven. Wel kan de verzekering worden ge geven, dat deze verordeningen de vol le aandacht- van de overheid hebben en dat de problemen die bij de uit voering ervan ontstaan, nauwlettend worden bestudeerd. Plan voor dierenziekenhuis in Renkum De afdeling Renkiun van de Neder landse. vereniging tot bescherming van dieren heeft donderdag tijdens een vergadering in „Het koetshuis" op de Pietersberg te Oosterbeek be sloten 1300 te besteden voor een op te richten dierenziekenhuis alsmede 1000 voor de aanschaf van een röntgenapparaat. Het ziekenhuis zal worden gevestigd j bij het dierentehuis de „Wagenrenk" i (een samentrekking van Wageningen en Renkum) aan de Bennekomseweg, dat geëxploiteerd wordt door de afde lingen Wageningen en Renkum van de vereniging. In overleg met de maatschappij voor diergeneeskunde, de diergeneeskundi ge faculteit te Utrecht en het hoofd bestuur van de vereniging tot be scherming van dieren is besloten dit eerste dierenziekenhuis in te richten. Men hoopt het in maart in gebruik te kunnen nemen'. De plaatselijke dierenartsen van Wa geningen en Renkum zullen een be handelend team vormen. Voorts werd op de vergadering beslo ten om ter bestrijding van de sterke toename van honden en katten 300 tot 500 te besteden ten behoeve van sterilisatie. f Advertentie) doosje met 60 tabletten KEELTAB LETTEN N.V. PHILIPS-DUPHAR BIJEENKOMST TE GOES Inleiding over plaats en taak organisatie Zaterdag hield de Hervormde orga nisatie voor gemeenteleden dienst der Kerk" in de „Prins Oranje" te Goes haar gewestelijke jaarvergadering, waar do heer J. Goudswaard uit Rotterdam, redactie secretaris van „In Dienst der Kerk" een inleiding hield over het onder wérp „Plaats Cn taak van „In Dienst der Kerk" temidden van kerk en we reld". Deze vergadering werd bijge woond door afgevaardigden uit de gehele provincie alleen Zeeuwsch- Vlaanderen had verstek laten gaan die door de voorzitter van de provin ciale organisatie, ds. J. H. J. Hoff man uit Koudekerke, werden welkom geheten. In zijn inleiding wees de heer Gouds waard erop, dat de toestand van de organisatie landelijk gezien beter zou kunnen zijn. De jaarlijkse toog- dagen verheugen zich evenwel in een uitzonderlijke goede opkomst en zijn voor het hervormde volksdeel tot een jaarlijks terugkerend evenement ge worden. De belangstelling van kerke lijke zijde is niet slecht te noemen, al toonde spreker zich nog niet tevre den. „In Dienst der Kerk", aldus de heer Goudswaard, is een hervormde lekenbeweging en wel in de oorspron- kelijke betekenis: uitverkorenen om de boodschap van Gods heil te predi ken. De taak van „I.D.D.K." als lekenbe weging is niet de priester tot arbei der te maken, doch de arbeider tot priester. Vanuit de protestantse vi sie is de figuur van predikant-arbei der niet nodig. Ieder gemeentelid dient zijn priesterlijke, profetische en koninklijke taak te vervullen. Dit gemeentelid staat thans in een wereld, welke geheel verandert. De wereld is ons naderbij gekomen: Algiers, Nieuw-Guinea, Pakistan, Buenos-Aires. Alles is van alles af hankelijk. In '62 zullen er Europese verkiezingen worden gehouden. Ook daarop zullen wij ons moeten bezin nen. Daarom heeft de toogdagcom- missie ook als onderwerp gekozen „Zijn wij protestanten de reformatie nog trouw?" Ook geestelijk is de we reld veranderd. Staande in de wereld zullen wij, oor delend van geval tot geval, de op dracht van Jezus Christus moeten vervullen m een veranderende kerk en een veranderende wereld. De gedachte van het komende Godsrijk is door de reformatie naar de ach tergrond gedrongen. Dit element komt nu evenwel scherp naar voren. We hebben de wereld te aanvaarden zoals zij is. En in deze wereld onze dienst diaconia aan haar te vervullen. We dienen ons telkens weer de vraag te stellen, „hoe ben ik in de wereld van 1960 een christen?" Ds. Hoffman dankte de heer Gouds waard hartelijk voor zijn gloedvolle rede, waarop een discussie volgde, Vór de inleiding van de heer Gouds waard, deed de secretaris, de heer O, Dronkers te Vlissingen, op "humoris tische wijze verslag van de toestand van de organisatie in Zeeland over 1959, Het aantal afdelingen bleek hetzelfde te zijn ;de opkomst op de vergaderingen had volgens de heer Dronkers beter kunnen zijn. Uit het verslag van de penningmees ter. de heer J. Ossewaarde te Mid delburg, bleek, dat 1959 een batig saldo had opgeleverd. S.V.D. en Borssele verloren zeer kostbare punten Voor het Zeeuwse zaterdagvoetbal werd het grootste deel van het toch al kleine programma afgelast. Slechts 3 wedstrijden gingen door. In de 2e klas B verloor S.V.D. een bijzonder kostbaar punt bij Driewe gen (11), ongetwijfeld tot genoe gen van Kats, terwijl in de 3e klas B Borssele een punt kwijtraakte aan het onderaan bengelende S.V.D. II (11). Zodoende kon Krafcbendijke II, dat totaal geen moeite had met Wissekerke (80). zijn voorsprong relatief weer tot 1 punt uitbreiden. Voorts won Bevelanders met 50 van Borssele II. Caburettier Wim Sonneveld trad zondagavond als gast op in het Va- ra-televisieprogramma „Artiestenca fé". Hij neemt liier tijdens een repe titie samen met Wim lbo een kenne lijk vrolijk onderdeel van het pro gramma door. K.N.S.M. bepaalt dividend op 9 procent De directie van de K.N.S.M. heeft ii de gisteren gehouden jaarvergadering een gevarieerde veelheid van vragen ter beantwoording voorgeschoteld gekregen. Zo werd medegedeeld dat de tien in 1959 verkochte schepen een boekwinst van rond 2 miljoen opleveren, die aan de reserve voor vlootvernieuwïng werd toegevoegd. Het ligt in de bedoeling nieuwe sche- Sen bij te blijven bouwen en gemid- eld drie schepen per jaar af te voe ren. Dit jaar is inmiddels reeds een schip verkocht, waarna er in de loop van 1960 nog drie zullen volgen. Voor de oorlog had de zeevloot een gemiddelde leeftijd van 13-15 jaar. Na de oorlog zijn aan deze vloot meer dan 50 nieuwe schepen toegevoegd. Rekening houdende met de 14 a 15 nieuwe schepen, die op de helling staan, en dedit jaar te verkopen schepen, zal de gemiddelde leeftijd in 1960 tot 8 jaar zijn teruggebracht, dit werd door de directie een verheugend cijfer genoemd. Ook aan de Rijn- vloot zijn de laatste jaren series van vier tot zes nieuwe schepen toege voegd. De gemiddelde leeftijd van de motorschepen ligt hier echter -iets ho ger dan bij de zeeschepen. De sleep- schepen zijn zelfs tientallen jaren ouder. In 1959 werden enige tientallen zee schepen gecharterd, hetgeen ook het geval zal zijn in 1960. Deze schepen vormen een zekere bliffer tussen het ladingaanbod en de capaciteit van de eigen vloot. Er moet aldus heel wat gebeuren, zo zeide de directie, voor de K.N.S.M. schepen gaat opleg gen. De jaarstukken werden met algemene stemmen goedgekeurd. Het dividend werd bepaald op 9 pet ter vervulling van twee vacatures de heer D. Hudig trad af en de heer T. J. Twijnstra overleed verleden jaar werden bij acclamatie tot commissa ris benoemd mr. J. A. G. Jonckheer, directeur van de maatschapp „Ne derland" en ir. P. van Delden, direc teur van de Hoogovens. Een federale rechter In Buffalo, New York. heeft beslag gelegd op 200 Duitse historische documenten, o.a. een docu ment uit 1205, die tegen het einde van de jongste wereldoorlog uit een kelder in Duitsland zouden zijn gehaald. Een jury zal moeten uitmaken of de papieren rechtmatig naar de Ver. Staten werden overgebracht. De Westduitse regering heeft reeds gepoogd de documenten te rug te krijgen. COMMISSIE IN HET LEVEN GEROEPEN Algemene vergadering „Centraal Stierenstation" De rijksveeteelt- en zuivelconsulent voor Zeeland, ir. W. L. Harmsen, heeft vrijdagmiddag te Goes ver klaard dat er plannen bestaan om aan de keuze van fokstieren in deze DE MEEST GEVRAAGDE COMPRESSOR KOELKAST Levering via de bonafide handel. Uitvoerig prospectus aldaar gratis verkrijgbaar. BELANGRIJK: Alleen een door onze firma bij iedere van ons afkomstige koelkast afgegeven garantie-bewijs geeft recht op onze alom bekende Bosch service. Alle Bosch koelkasten worden geëxposeerd op de Voor- jaarsbeurs Gebruiksgoederen (29 februari-5 maart I960), Wij ontvangen U graag in onze stand nr. 5068-6069 In de Bernlurrdhal te Utrecht! iveitrgcnwoordiging N.V. Willem Van Rijd, Amsterdam. Haaxlcmme/weg <75, tel. 185222 (10 lijnen) provincie meer rchting te geven. Hij deed dat op de algemene vergade ring van de Coöperatieve Vereniging „Centraal Stierenstation Zeeland" G. A., die daar in de „Prins van Oranje" werd gehouden. Met name gaan de gedachten uit naar een zekere programmering van do sliermoeders met het doel jonge stieren en vaarzen aan to foklien. Er zal dienaangaande een commissie worden ingesteld, waarin vertegen woordigers van het Nederlandse Rundveestamboek, de provinciale Rundveecommissie, liet „Centraal Stierenstation" en de consulent zit ting zullen hebben. Deze commissie zal werken met maatstaven als ex terieur, type en melkproduktie van de koeien en over haar bevindingen verslag uitbrengen, opdat een juiste selectie kan worden toegepast. De jonge dieren van de stierenmoeders kunnen ook voor de K.I. worden in geschakeld.. De provinciale. Rund- veecommissie is bereid gevonden de kosten van de nieuwe commissie te vergoeden. Naast dit alles zal uiter aard ook de vrije stierenkeuze wor den bevorderd. Aan het begin van zijn causerie gaf de heer Harmsen enkele ge- Kivens over de K.I.-stierenstapel. ij kon daarbij in Zeeland een steeds toenemende belangstelling constateren en concludeerde dat ook het gemiddelde peil de laatste tijd aanzienlijk is verhoogd. Eerder op de middag gaf dr. J. Te- sink, in wiens handen de technische Amusementsprogramma van, N.C.R.V. In het N.C.R.V.-televisieprogramma van zaterdagavond kwamen eerst de dames aan het woord. De Amerikanen hadden er voor gezorgd dat Sjoukje en Joan zij het erg laat toch nog op de beeldbuis kwamen. In de Singel-concertzaal kwam daarna het vrouwelijk element de k van kunst aandragen. Fien de la Mar toonde zich nog immer een groot artieste met een goed afgewogen program matje. Ierse en Zuid-Amerikaanse volksliedjes werden gezongen door Kathleen Watkins en Marie Cecile Moerdijk. Het was fascinerend. En dan „Scherzo", met verrassende re gievondsten, een alleraardigst Enny Mols-de Leeuwe-kwartet, een vrolij ke Hans Kaart die helaas maar eenmaal zong en een deze keer wel dubbel dwaze Bueno de Mesquita, die bovendien prachtig werd gesteund door Roland Wagter. Wim Sonneveld in Artiestencafé De meeste belangstelling van de kij kers gold zondagavond uiteraard het optreden van Wim Sonneveld in Wim Ibo's „Artiestencafé." Zijn conferences werden met uitzon derlijk veel vaart en charme ge bracht zodat ze aanstekelijk werk ten. De rest van het artiestencafé was, uitgezonderd natuurlijk het Nel- sonliedje van Rora Paulsen, nog al magertjes. Teleurstellend was voor al het optreden van Donald Jones in een nummer, dat gewoon nergens naar leek. Vooraf hadden de Ameri kanen met de Olympische Winter spelen weer gefaald er was nu zelfs helemaal geen materiaal sprak dr. Van Egeraat over Vlaams België waaraan hij de voorkeur geeft boven onze eigen VeJuwe en presenteerde Jan Blokker weer z'n „Filmvenster", dat iedere aflevering boeiender wordt. Tenslotte hield Ka- rin Kraaykamp nog een praatje over de actie „Doe open." VANDAAG Radio De schrikkeldag is ook de radio niet voorbijgegaan. De N.C.R.V. heeft een programma voor de avond samengesteld, dat opgedragen is aan alle, die op 29 februari zijn ge boren. Tn een muzikale omlijsting worden °ebracht: de uitslag van de schrik- kelwedstrijd, een bezoekje bij eén controlerende leiding van het stieren station berust, een overzicht van de resultaten in het afgelopen jaar. In 1959 werden 11.865 dieren geïnsemi- neerd, dat is 224 meer dan het jaar daarvoor. Het vruchtbaarheidsper centage liep iets terug. In 1958 werd 61,9 na eerste inseminatie drach tig. in 1959 was dit 61.1 van de dieren. Verder deed dr. Tesink nog enkele mededelingen over het toedienen van „koper- en mangaanmedicijnen" in do vorm van sporen-elementen in zo genaamde koekjes, die volgens hem meer resultaat- oogstep dan een be sproeiing" van deze middelen op de weide. Ere-voorzitter Op voorstel van de voorzitter ir. A. E. Bruyning werd ir. W. Kukebeeke, die tien jaar lang zijn krachten aan liet bestuur heeft gegeven tot ere voorzitter benoemd. De exploitatierekening over 1958- 1959 sloot met een bedrag van 62.884,50 waarbij werd opgemerkt, dat de financiële toestand gezond is. Uit de begroting' voor het lopende boekjaar blijkt, dat de omslag per te insemineren koe 5.50 bedraagt. Ir. A. E. Bruyning en do heren A. Hansè M.Ö.zn. uit Haamstede, J. 8i- monse uit Koudekerke en J. Poppe uit Biggekerke werden in hun functie van bestuurslid herbenoemd. In de plaats van de heer A. Brakman uit Zuidzande werd tot bestuurslid be noemd de heer A. VerhageHoste uit Schoondijke. jarige, het klankbeeld: „10 schrikkel jaren in tien minuten" en het hoor spel „De laatste kans voor Kneuter- mans" geschreven door Jan de Vries en onder regie van Johan Bodegraven. De serie lezingen voor de A.V.R.O.- microfoon over Willem Pijper is ten einde. Ton de Leeuw die deze pro gramma's verzorgde, zal hierom aan sluitend een drietal uitzendingen wij den aan de experimentele muziek. In Radioscoop is een geestige mijme ring opgenomen over februari door Ilse DubbelboerWessel. „Het is dan ook een vreemde dag vandaag, deze 29e februari want hij moet er voor zdrgen dat we niet over vier en een halve eeuw de lente in januari vieren. Dat zou immers een ramp zijn." Ook treedt in dit programma op het duo Boskamp. Hij is beroepsvoet baller (DWS Amsterdam); zij is zijn echtgenote. Zij worden geïntrodu ceerd door Peter Kellenbach. Televisie Zoals wij reeds berichtten zal van avond de N.T.S. vrijwel de gehele avond vullen. Begonnen wordt met. een reportage over Squaw Valley. Er wordt een documentaire uitgezonden en een op telerecording vastgelegd televisiespel van het N.I.R. De Vlaamse televisie brengt een Perry Como-show op het scherm. DINSDAG 1 MAART. HILVERSUM I. 402 m 746 kc/s. 7.00 AVRO. 7.50 VPRO. 8.00—24.00 AVRO. AVRO:' 7.00 Nws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. VPRO: 7.50 Dagopening. AVRO: 8-00 Nws. 8.15 Pianospel. 8.30 Gram. 9.00 Gym voor de vrouw. 9.10 De groenteman. 9.15 Gr. 9.35 Waterst. 9.40 Morgenwijding. 10.00 Gram. 10.50 Voor de kleuters, ll.oo Orgel spel. 11.15 Voor de zieken. 12.00 Lichte mui. 12.20 Regeringsuitz.: Landbouwrubr. 12.30 Land- en tuinbouwmeded. 12.33 Zang en piano. 13.00 Nws. 13.15 Meded. en gr. 13.25 Lichte muz. 13.55 Beursber 14.00 Gram. 14.40 Schoolradio. 1500 Voor de vrouw. 15.30 Sopr., alt en piano 16.00 Van mens tot mens, lezing. 16.30 Voor de Jeugd. 17.30 Amateursprogr. 18.00 Nws. 18.15 Pianospel. 18.30 Lichte muz 19.00 Voor tie kleuters. 19.10 Muzikale quiz. (Om 19.05 Paris vous parle). 19.50 Act 20.00 Nws, 20.05 Gevar. progr. 22.00 ïnstrum. kwartet, 22.30 Nws. en beursber. van New York. 22-40 Kerkorgelconc 23 00 Criminele causerieën. 23.15 Carnavalsprogr. 23.55— 24.00 Nieuws. HILVERSUM II. 298 m 1007 kc/s, 7.00—24.00 KRO. KRO: 7.1)0 Nws. 715 Gram. 7.30 Voor de jeugd. 7.40 Gram 7.45 Morgengebed en overweging 8 00 Nws. 8.18 Gram. 8.50 Voor de huisvrouw. 9-40 Schoolradio. 10.00 Voor de kleuters. 10.15 Gram. 11.00 Voor dc vrouw. 11.30 Gram. 11.50 Volaan.... vooruit, lezing. 12.00 Middagklok nood klok. 12.03 Gram- 12,30 Land- en tuin bouwmeded, 12.33 Grom. 12-50 Act 13.00 Nws. 13.15 15 jaar geleden, praatje 13.20 Platennleuws. 13.35 Lichte muz. 13.55 A]t en piano. 14.35 Voor de plattelandsvrou wen. 14.45 Gevar. progr. 15-50 Gram. 16,00 Voor de zieken. 16.30 Ziekenlof, 17.00 Voor de Jeugd. 17.40 Beursber. 17.45 Regerings uitz.: land In zicht! Waarop is de koers gericht? De zilvervloot vervolgt zijn reis om de wereld. Een prijsvraag voor jon geren, met aantrekkelijke prijzen 18.00 Lichte muz. 18-20 Kaarten op tafel, gespr. 13.30 Lichte muz. 19.00 Nws. 1910 Act. 10.25 Zang. 19.30 Gram. 20-00 S U.S.-aetie. 21.30 Promenade-ork. en sol. 22.25 Boek- bespr. 22.30 Nws. 22.40 Gezin en huwelijk, lezing. 22.50 Gram. 23 30 Radiophilharm.- ork. 23.55—24.00 Nieuws. TELEVISIEPROGRAMM. NTS: 20.00 Journ. en weeroverz. 20.20 Fllmrep. 20.45—22.13 Speelfilm. VLAAMS-BELG. T.V.-PROGRAMMA. 19.00 Carnavalsprogr- 19.10 Film. 19.30 NWS. 20,00 T.v.-feulll. 20.25 Rep 21.10 Eenakter. 21.55 Nieuws en journaal. FRANS-BELG. T.V.-PROGRAMMA. 19.00 Londen en mensen. 19.30 Latitude Zéro. 20 00 Journ- 20 35 Film. 22-00 Ge var- muz. 22.30 Universitaire wedstr. kunstrijden op de schaats. 23.00 Journaal.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 8