brinta De avonturen van Stikkeltje en Bruunke AANNEMER LIET ARBEIDERS IN „GEÏMPROVISEERD HOK" ETEN Niemand de deur uit zondereen Brinta-ontbijt! GOESENAAR VRIJGESPROKEN VAN AANRIJDING OP MARKT VEILING TE KRABBENDIJKE BREIDT UIT VOOR 2 TON SUCROSA KLA\KE\ ut de ETHER 10 PROV INOl ALB ZEEUWSE OOORAN'l DONDERDAG 11 FEBRUARI 1960 KANTONRECHTER MIDDELBURG Op een vraag van mr. Andreae of de zaak nu in orde was, antwoordde de aannemer bevestigend. ,,U kimt dus met een gerust hart hercontrole tegemoet zien", ver volgde de officier, die twee boetes van elk 25 subs. 5 dagen eiste. Het vonnis was conform. „Hier kan niet mee geschipperd wor den", zei de kantonrechter tot slot. De kassenbouwer S. van G. uit Lewe- dorp stond terecht, omdat hij op 6 november van hot afgelopen jaar 's avonds nog arbeid had laten ver richten door een persoon, terwijl een arbeidslijst op het bedrijf niet duide lijk zichtbaar was opgehangen. ,.Dit is niet de eerste maaal", zei de kan tonrechter. „U staat nogal op ge spannen voet met de arbeidswet". De officier eiste twee boetes van 10 en 5. Het vonnis luidde conform. Voor het rijden zonder groot licht 15 minuten na zonsondergang werd S. T. van der G. uit Dubbeldam con form de eis veroordeeld tot 15 subs. 3 dagen. Eenzelfde boete kre gen de chauffeur-monteur P. J. de J. uit Goes en de Vlissingse machinist J. G. die zich aan dezelfde overtre dingen hadden schuldig gemaakt. 65 km Voor het rijden met een snelheid van rond 65 kilometer pér nur in de Paul Krugerstraat stond de 21-jarige Vlis singse taxichauffeur J. J. X. terecht. Conform de eis werd dit beboet met 15 subs. 3 dagen. De nog jëügdige straatmaker P. den T. uit Oostkapelle was op 16 janua ri te Vlissingen geverbaliseerd, omdat hij het stuur van zijn bromfiets niet vasthield. „Te zot om van te spre ken", vond mr. Moolenburgh dit op treden. „Ik wilde op mijn horloge kijken" verontschuldigde Den H. zich. De eis van 10 verminderde de kantonrechter tot 8. De Vlis singse kantoorbediende J. D. C. werd conform de eis beboet met 5. om dat hij twee personen, die beiden ouder waren dan tien jaar, op zijn fiets had meegenomen. Advertentie) Kassenbouwer staat op gespannen voet met wet ,,Meer een geïmproviseerd hok dan een behoorlijk schaftlokaal", schet- j ste do Middelburgse kantonrechter mr. J. Moolenburgh, bet gebouwtje waarin de arbeiders van de aanne mer J. B. uit Kapelle hun boterham metjes konden opeten. De aannemer die woensdag terechtstond was ten laste gelegd, dat óp het werk geen doelmatig schaftlokaal voor de arbei ders aanwezig was, evenmin een ver- bandtrommei. „Slordig", aldus noem de mr. Moolenburg dit optreden. Uit het proces-verbaal bleek hein voorts, dat in het schaftlokaal niet genoeg zitplaatsen waren voor alle arbei ders, dat er een hoeveelheid vlecht- ijzer en cement lag opgeslagen, ter wijl één der ramen bovendien nog met planken was dichtgespijkerd. In de zomer wordt toch geen gebruik gemaakt van het schaftlokaal, ver weerde B. zich. De officier van justi tie, mr. J. L. Andreae wees er echter op, dat begin oktober toen proces verbaal werd opgemaakt geen zo mer meer is te noemen. De aannemer voerde verder tot zijn verdediging aan. dat de arbeiders mëéstal hun brood in de woningen opeten, zodra deze winddicht zijn. ..Maar hoelang duurt het voordat een woning winddicht is", wilde de offi cier hierop weten. „Enkele weken" zei de aannemer. Woningenquete onder de inwoners van Sluiskil p: De kort geleden opgelichte H „Algemene Belangengemeen- schap Sluiskil" start vandaag (donderdag) met een woning- p enqéte. die zowel de dorpsbe- M woners behorend tot de ge- =j meente Terneuzen als die tot de gemeente Axel en Westdor- pe betreft. De bedoeling van deze enquête is om met het verkregen cijfermateriaal de n eventuele behoefte aan wonin- gen te peilen. Op de formulie- m ren, die huis aan huis zullen 5=e §f worden bezorgd, worden de be- et woners uitgenodigd hun plan- nen en wensen kenbaar te ma- ff ken door het zwart maken van daartoe bestemde hokjes. Onder meer wordt de bewopera van de al dan niet te onteige- nen panden gevraagd of zij in Sluiskil willen blijven wonen of liever naar elders willen verhuizen. En mocht dit laatste s; het geval zijn: aan welke ff plaats zij de voorkeur geven. ff Hen, die 'in Sluiskil willen blij- n ven. wordt gevraagd wat voor ff soort hulzen zij willen bewö- s nen, onderverdeeld in eigen-, huur- of huurkoopwoning. De uiterlijke inleveringsdatum van de formulieren is gesteld M op 16 februari a.s.. waarna de ff Belangengemeenschap het re- ff sultaat wil publiceren. m liiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiifiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil Slippartijen op gladde weg bij Kloetinge Eén wagen na salto in de sloot, andere kantelde in berm Aan de Kapelse zijde van de rijks weg onder aan het Viaduct te Kloe tinge hebben zich omstreeks het middernachtelijk uur van dinsdag op woensdag tengevolge van de glad heid van de weg. enkele slippartij en voorgedaan. Hierbij deden zich geen ernstige persoonlijke ongeluk ken voor, maar wel ontstond er aan zienlijke materiële schade aan de voertuigen. De eerste, die zijn wagen niet in bedwang wist te houden, was de heer G. uit Goes. Nadat zijn voer tuig over de kop was gegaan, kwam de auto in de sloot terecht. Ongeveer tien minuten later was het de heef B. uit Middelburg, die zijn personenau to niet meer in bedwang kon houden. Nadat hij eerst enkele paaltjes had geramd, belandde hij in de weg berm, waar de wagen kantelde. Zo wel B. als zijn echtgenote liepen hierbij lichte verwondingen op. maar konden toch hun reis naar huis ver volgen. De auto moest échter met een kraanwagen worden wegge sleept. De heer G. uit Goes, die het eerste de gladheid van de weg on dervond, liep lichte schaafwonden op. Zijn voertuig is in de loop van woensdag door een kraanwagen uit de sloot gehaald. Later op de nacht gingen er nog enkele auto's aan het Schuiven, maar de bestuurders wis ten hun wagens óp de wég tè houden, Tot half twee heeft de politie post gévat om het verkeer te waarschu wen voor de gladde weg. Omstreeks elf uur had men rijkswaterstaat ge waarschuwd voor hét strooien van zand. Om rond half twee dés nachts werd hiérrriédê eén begin gèmaakt. Nagekomen advertenties. Met verslagenheid ge ven wij kennis van het plotseling overlij den van onze geachte patroon, dc weledele heer J. F. K, A. F. FILIÜS, op de leeftijd van 57 jaar. Zijn nagedachtenis zal bij ons ln hoge ere blijven. Het personeel. Vissersvaartuig opgebracht na vissen van mosselen Het vissersvaartuig „H.P.-I" is in de nacht van dinsdag op woensdag door het rijkspolitievaartuig „RP.- 10" op de Westerschélde aangehou den en opgebracht naar de haven van Terneuzen. De „H-P.-I" was aan het mosselen vissen, hetgeen gedu rende de nacht verboden is. De vis tuigen en de lading mosselen werden in beslag genomen. KANTONRECHTER MIDDELBURG Haagse stuwadoor reed bij Krabbendijke tegen auto Voor de Middelburgse kantonrechter, mr. J. Moolenburgh, verscheen woens dagmiddag de Goese vertegenwoor diger j. H., die op 3 december op de Grote Markt in zijn woonplaats geen voorrang verleend zou hebben aan een van rechts komende atito» Hier door ontstond een botsing, waarbij zijn auto flink werd beschadigd. De chauffeur van do andere auto, de Rotterdammer \V. J. van de P., die niet verschenen was, was ten laste gelegd, dat hij te veel links had ge reden. De Goesenaar betoogde, dat hij géén schuld had aaü de botsing. „Toen de aanrijding gebeurde was ik nog niet op het kruispunt, dus hoefde ik ook nog geen voorrang te Verlenen", zo luidde zijn verweer. Op een situatie schets wees hij aan hoe het ongeluk zich precies had voorgedragen. De officier van justitie, mr. J. L. An dreae, vroeg hierop vrijspraak, waar bij de kantonrechter zich aansloot. De chauffeur van de andere auto werd bij verstek veroordeeld tot f 25 subs. 5 dagen. 's Ochtends had de controleur D. R. uit Kapelle terecht gestaan. Op 19 november van het afgelopen jaar was hij op rijksweg 58 te Kruinin- gen bij het passeren van een andere auto bij een kruising op de linker weghelft gèkómen, waarvoor de of ficier f 15 subs. 3 dagen eiste. Het vonnis was conform. De Haagse stuwadoor P. B. was op 18 september onder Krabben dijke met zijn personenauto tegen de achterzijde van een bestelauto opgebotst, toen deze stopte. Con form de eis werd de stuwadoor veroordeeld tot f 40 subsidiair 8 dagen. Besloten werd de zaait tegen de land bouwer C. L. uit Gapinge aan te hou den. Op 10 december was de landbou wer met zijn jeep vanuit een uitrit de Noordweg te Middelburg opgere den, waarbij hij echter in botsing kwam met een auto. Daar een getui ge niet was verschenen, werd beslo ten de zaak aan te houden tot de zit ting van 2 maart. De Vlissinger D. was op 3 januari door dë politie uit de Scheldestad in kennelijke staat aangetroffen en naar het buréau gebracht om zijn roes uit te slapen. De verdachte bekende viot het ten- laste gelegde, maar kon zich van het gebeurde niets meer herinneren. „Dan was U flink dronken" zei ;dq kantonrechter, die conform dc éis met f 7,50 subs. 2 dagen strafte. De Souburgse scholier F. W. van R. was plotseling met zijn fiets Voor twee. bromfietsers de rijweg overge stoken. De eis vaii' f 15 verminderde de kantonrechter tot f 10 subs. 2 da gen. De landbouwer J. J. uit Souburg was tenlaste gelegd, dat hij in de periode van 1 november tot 7 januari daarop volgend een of meer schapen had la ten lopen op een perceel wei, dat aan een ander toebehoorde. Verdachte verklaarde echter, dat er een monde linge pachtovereenkomst was met de eigenaar. Deze zou zich hier niet aan gehouden hebben cn het land schrif telijk verpacht hebben aan een an der. Besloten werd tot aanhouding van deze zaak, omdat dit geval voor de paehtkamer behandeld zal wor den. B. en W. Krabbendijke akkoord met grenswijzigingsplan Voorstellen aan de raad De raad van Krabbendijke vergadert dinsdagavond om aelit nur. In deze vergadering zal onder meer ter spra ke komen een voorstel van B. en W. om zich akkoord to verklaren met de door het college van Gedeputeerde Staten opgemaakte voorontwerp van wet tot wijziging van de grenzen van Krabbendijke, Kruiningeu en Waar de. Deze grenswijziging heeft ten doel de grenzen van de genoemde gemeenten, dié tengevolge van de in het herverkavelingsblok Waarde uit gevoerde herverkavelingswerken niet langer samenvallen met de zichtbare eigendomsgrenzen, aan de niemvo situatie aan te passen. Uit de van G.S. ontvangen, kaart blijkt, dat het grondgebied van Krab bendijke nogeveer 23.515 ha kleiner wordt. De grootste wijziging is ge projecteerd in de verkavelde Krab- bendijkse Vliet. Een groot deel van dit gebied gaat over naar Waarde. De grens tussen Waarde en Krabben dijke in de bebouwde kom van de buurtschap Gawege blijft vrijwel ge handhaafd. De grens tussen Krab bendijke en Kruiningen is evenwijdig aan de watergang geprojecteerd, zo dat de grond, waarop de boerderij van de heer J. M. Nieuwenhuijse ge bouwd is, bij Krabbendijke wordt ge voegd en het inwonertal met 2 zal stijgen. J3. en W. sommen in hun schrijven aan de raad een aantal overwegin gen op, waaruit moet blijken dat de luurtschap Oostdijk geheel op Krab bendijke is georiënteerd. B. en W. achten het voorontwerp re delijk en aanvaardbaar. Voorts stellen B. en W. voor een ge deelte van het plan tot verbetering van de straatverlichting te laten uit voeren. Deze fase. omvat het plaatsen Van dertien masten aan de Oostweg tussen Doelstraat en Rijksweg, het ombouwen en herplaatsen van zeven masten aan de Stationsweg tussen stationsgebouw en Noordweg, alsme de het plaatsen van één mast in de Julianastraat, voorts het ombouwen en herplaatsen van negen masten in de Wilhelminastraat en het plaatsen van veertien masten aan de Noord weg. De kosten worden geraamd op 16.000 en zouden moeten worden gedekt met een vaste geldlening, die men wil trachten te sluiten, wanneer G. S. daartoe machtiging zullen heb ben gegeven. Haamstede tegen opheffing woonruimtewet 1947 De gemeenteraad van Haamstede heeft zich in navolging van vele andere raden van Zeeuwse gemeen ten uitgesproken tegen de buiten- werkingstelling van de woonruimte- wet 1947. Burgemeester jhr. R. J. H. Q. Röeli betoogde, dat aan een bui- temverkingstellïng van de wet voor een badplaats als Haamslede vele be zwaren kleven. In verband met de vermindering van het inwonertal op Schouwen waren B. en W. van Haamstede tot de slot som gekomen, zeer voorzichtig te moeten zijn bij de aankoop van bouwgronden. Zo had de gemeente plannen om een terrein te kopen, waarop ln de toekomst 61 woning wetwoningen zouden kunnen verrij zen. Thans voelt men er in het cohe re van B. en W. voor, deze gronclaan- :oop te beperken tot een terrein, waarop 23 woningwetwoningen ge bouwd kunnen worden. Het c.h.-raadslid, de heer P. Slager betoogde evenwel, dat met een der gelijke maatregel het paard achter de wagen wordt gespannen. De heer Slager meende, dat juist goede wo ningen gebouwd moeten worden om te voorkomen, dat de inwoners niet naar elders trekken. Vooral hij dc verdere uitvoering van de Deltawer ken zal dit van grote betekenis zijn, aldus het c.h.-raadslid. Nieuwe hal voor fruit In de woensdagavond gehouden bui tengewone algemene vergadering van de veilingvereniging „Krabben- ifrëken" is besloten Aiivert.enttrrj Voor de slanke lijn! hal krijgt een oppervlakte van 70 bij 20 meter. De bouwkosten worden geraamd op rond f 200.000. De toenemende betekenis van Krab bendijke als fruitcentrum is mede van invloed geweest op het bestuurs voorstel de hal tc bouwen. De hal zal verrijzen achter het veilingcomplex aansluitend op de bestaande fust- hangaar. Om de bouw te financieren zal de veilingvereniging een geldle ning aangaan. Men streeft er naar zo spoedig mogelijk met de werk zaamheden te kunnen beginnen. Als alles meeloopt zal de nieuwe hal nog voor de maand september van dit jaar in gebruik kunnen worden genomen. RADIO- EN T.V.-RUBRIEK ^{orei\, j\ev\ en.... sclirijven Instructieve, amusante en culturele VJP.R.O.-avond De V.P.R.O. komt niet zo vaak aan bod om een avond de kijkers bezig te houden. Maar als deze taak onze kleinste omroepvereniging wordt op gedragen, kan men vrijwel altijd een bijzonder programma verwachten. Zo was het ook gisteren weer. want de gevarieerde woensdagavond bood een goed afgewogen dosering amuse ment, kunst en voorlichting. Het als totaliteit een voornaam pro gramma. De opening van de avond was niet het beste gedeelte. Het echtpaar Dixon vertelde iets over zijn erva ring temidden van de Skolt-lappen, maar er was te weinig illustratiema teriaal en de waarnemingen van dit avontuurlijke echtpaar bleven te zeer aan de oppervlakte. Simon van Col- lem toverde uit zijn oude draaidoos een even amusant als fleurig portret Van de onverwoestbare Fred Astaire, waarna het echtpaar Jetty PaerI en Kees Bantzinger een uitstekend en stijlvol halfuurtje vulden met lied jes, tekeningen en een babbeltje. Het was de zeer persoonlijke presentatie die deze vlotte uitzending een bijzon dere toets gaf. Dr. A. G. van Swol zette de kroon op de avond met een populair weten schappelijke verhandeling over opg en oog-afwijkingen. Zijn gemoedelij ke, vertrouwenwekkend optreden en zijn klare taal, gevoegd bij de voor treffelijke wijze, waarop hij zijn ver handelingen weet te illustreren, wer pen zeker vruchten af. Het is goed, dat de leek eens wordt geconfron teerd met zulke medische zaken, al was het alleen maar omdat de ge heimzinnigheid rond arts en zieken huis bij menigeen een heilige angst hebben veroorzaakt voor iedereen die een witte jas draagt. Het wegnemen van deze angst, het waarschuwen en het begrip kweken voor de noodzaak van een tijdig inroepen van medische hulp maliën goede medische docu mentatie waardevol. Met een grieze lige sensatiezucht heeft dat alles he lemaal niets te maken. VANDAAG Radio In A.V.R.O.'s rubriek „Meesters der vertelkunst" draagt Liane Saalborn vanmiddag van 16.15 tot 16.30 uur in de vertaling van mevrouw Tine van Eden-Schuitemaker het verhaal „De derde droom" van de Zweedse auteur Vic Suneson voor. Vic Sune- son, die een van de produktiefste schrijfsters van Zweden is- publi ceerde zijn eerste boek ir 1948. Het verhaal „De derde droom" is uit zijn laatste boek, dat in de vorm van de- „Decamerone" is gescheven en ne gen korte vertellingen bevat. Het verhaal „De derde droom" is een zeer suggestief geschreven vertelling van een vrouw, die door angstige dromen wordt bezocht, deze bij een ilijk immorele man. Het verhaal staat op de rand van de thriller. Om 20.15 tot 22.30 uur sluit de A.V. R.O. de luisteraar aan met „Tivoli" te Utrecht, waar een abonnements concert wordt gegeven door het Utrechts Stedelijk Oorkest onder lei ding van Paul Hupperts met solisti sche medewerking' van dc Rotter, damse sopraan Elly Ameling. Het programma omvat het Concerto Grosso in a kl. t. van Giuseppe Tar- tini, de Symfonie in C gr. t. in drie delen (1945) van Igor Strawinski en de Symfonie nr. in g-gr. t. van Gustav Mahler. In de pauze zal de Amerikaanse auteur Jack Kerouac, aan de piano begeleid dqor Steve Allen, eigen ge dichten voorlezen. Deze auteur be hoort tot de Amerikaanse literaire groep „beat generation". Zijn boek ..On the road" is vooral bekend ge worden. T elevisie Na de rubriek „Filmkader" van Pe ter van Canipen zendt de N.C.R.V.- televlsie het spel „De Hond van de tuinman" uit. In dit blijspel van liefde, jaloezie en verdachtmakingen, geschreven door Lope de Vega, be werkt door Georges Neveux en ver taald door Gerard Rekers, worden kijkers in de sfeer van het zes- Collecte landelijk Zuiderzeefonds Voor het landelijke Zuiderzeefonds der Ned. Herv. Kerk werd in 16 her vormde gemeenten in Oost- en West- Zeeuwsch-VJaandcren gedurende '59 in totaal 761,89 gecollecteerd. 6. Wat kan Stikkeltje hard racen, nog wel tegen de wind in! „Als Bruunke nu maar niet juist op de spoorbaan terechtkomt", denkt hij bezorgd, „want het is net de tijd voor de trein naar Eosdorp". Bruunke merkt intussen dat dè vlie ger zakt en hij hoort, dat er ergens onder hem een locomotief fluit! En aan sturen valt niet te denkén! „Gro te grutjes", zucht hij benauwd, want de trein en Bruunke naderen elkaar steeds sneller „Boem! Gelukkig, ik zit", zegt Bruunke opgelucht. Met een plof is hij op een bankje tussen do verbaasde passagiers terecht gekomen. Nu moet hij zorgen, dat hij niot vergeet het touw vast tc houden van Stikkoltjes mooie vlieger tiende eeuwse Venetië gebracht. Gravin Diane de Belflor, een rijke jonge weduwe, Iaat er geen twijfel over bestaan, dat zij een beetje ver liefd is op haar secretaris Théodore. De gravin heeft echter verschillende aanbidders, wier genegenheid zij al leen uitbuit als de secretaris zijn aan dacht voor haar laat tanen of wat erger voor haar is meer in teresse toont voor andere dames in zijn omgeving. Wat nu de hond van de tuinman met alle verwikkelingen in deze Venetiaanse society heeft te maken is een vraag, die beantwoordt wordt met een oude fabel, die min of meer tekening geeft van de si tuaties, die ontstaan: de hond begint woedend te grommen wanneer er een rivaal bij zijn etensbakje komt en hij heeft net daarmee zo druk dat hij vergeet of weigert zelf te eten. De rol van de rijke gravin wordt ver tolkt door Sigrid Koetse, die van Theodore haar secretaris, door Ram ses Shaffy. De Vlaamse televisie begint met een reportage over dieren en in het bij zonder die dieren, die „ongelukkig" zijn. Een drama uit de boliswereld wordt verhaald in de film „Lichaam en ziel" van Robert Rossei. Brussel. Frans neemt een quizprogram'ma van Parijs over. VRIJDAG 12 FEBRUARI I960. HILVERSUM I. 402 m. 740 Itc/s. 7.00 VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 12.00 AVRO. 10.00 VARA. 19.30 VPRO. 21.00 VARA. 22.40 VPRO. 23.00—24.00 VARA. VARA: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendeym. 7.20 Gram. en reportages. 8.00 Nws. 8.18 Gram. en act. 9.00 Gym. v. d. vrouw. 9.10 Gram. 935 Waterst. 9.40 Schoolradio. VPRO: 10.00 Vrouwen in het Nederl. zakenleven, lezing. 10.05 Morgenwijding. VARA: 10.20 V. d. vrouw 11.00 V. d. kleuters. 11.15 Klavecim- belspel. 11.40 Gram. AVRO: 12.00 Lichte muz 12.20 Regeringsuitz.: Landb. rubr. 12.30 Land- en tuinb. meded. 12.33 Sport en prog nose, praatje. 12.50 Pianospel. 13.00 Nws. 13.15 Meded. en gram. 13.25 Orgelspel en zang. 13.55 Beursber. 14.00 Planorecital. 14.20 Boekbespr. 14.40 Sopr. en plano. 15.00 Ge- var. progr. VARA: 16.00 Muzlk. lezing. 16.30 V. d. zieken. 17.00 V. d. jeugd. 17.55 Act.. 18.00 Nws. 18.15 Polit. praatje. 18.25 Lichte muz. 18.50 De puntjes op de 1, praatje. 19.00 V. d. kleuters. 19.10 Jazzmuz. VPRO: 19.30 Een romantisch mens, klankb. 19.50 VPRO- nws. 20 00 Nws. 20.05 Ons geloof ln de prak tijk van het leven, toespr. 20.20 Kamermuz. 20.40 Gewoon en ongewoon op reis, lezing. 20.50 Europa één: De Sovjet Unie en wij, lezing. VARA: 21.00 Hobby-quiz. 21.50 Geen tijd voor helden, klankb. 22.15 Buitenl. weekoverz. 22.30 Nws. VPRO: 22.40 Zorg om de mens, gesprek VARA; 23.00 Soc. nws. in Esperanto. 23.10 Vergelijkenderwijs, muzi kaal gesprek. 23.55—24.00 Nws. HILVERSUM II. 298 in. 1007 kcfa. 7.00—24.00 NCRV. NCRV: 7.00 Nws. en S.O.S.-ber. 7.13 Gram. 7.30'Een woord voor de dag. 7.40 Gram. 8.00 Nws. 8.15 Radiokrant 8.35 Gram. 9.00 V. d. zieken. 9.30 Gram. 9.40 V. d. vrouw. 1015 Gram 10.30 Morgendienst. 11,00 Gram. 11.15 Progr. v. d. oudere luisteraars. 12.00 Piano recital. 12.30 Land- en tuinb. meded. 12.33 Gram. 12.53 Gram, of act. 13,00 Nws. 13.15 15 jaar geleden, praatje. 13.20 Lichte muz. 13.45 Gram. 14.05 Schoolradio. 1455 Radio Filharm. ork. 15.00 Gram. 15.10 Voordr. 15.30 Vocaal ens. en orgel. 16.00 Wenken v. d. tuin 18.15 Kamermuz. 16.45 Gram 17.00 Voordr. 17 20 Meisjeskoor. 17.40 Beursber. 17.45 Jazzmuz. 18.00 Opruimen v. d. Muzi kale Vormingsdag. 18.20 Licht progr. 18.50 Regeringsuitz.: Uitzending voor de midden stand. IV. 19.00 Nws. en weerber. 19.10 Op de man af. praatje. 19.15 Viool en piano. 19.30 Radiokrant. 19.50 Gram. 20.00 Avond rust, hoorsp. 20.30 Onir, ork., koor en sol. 21.50 Kunstrubr. 22.10 Gram. 22.30 Nws. 22.40 Gram. 22.45 Avondoverdenking. 23.00 Langs wegen v. kunst en schoonheid, muzikale lo sing. 23.20 Gram. 23.55—24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA'S. NTS: 20,00 Weekoverz. Journ. 20.30 Tien jaar Europese Radio Unie VARA: 20.40 Act. 20.55 Voordr.. zang en muz. 21.25 Doe. 22.00 Rep. Cabaretprogr. VLAAMS BELG. T.V.-PROGKAMMA'S. 19.00 Rep. 19.30 Nws. 20.00 Filniprogr. 20.30 Spel. 21.40 Filmkron. 22.25 Nws. en journ. FRANS BELG. T.V-PROGRAMMA'S. 19.00 Katholieke uitz. 19.30 Boelden uit Wal lonië, 20<00 Journ. 20.35 Spel. 22.15 Wetcn- sch. uitz Daarna: Journ. Advertentie

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 6