u Groep Schouwse dames bezorgde Tuindorp Oostzaners een bloemetje C.A.0. kanaalzone werd goedgekeurd Zeeuwse Almanak Pracht handen uitvin DR. SNETHLAGE, 44 JAAR ARTS TE MIDDELBURG, OVERLEDEN NOG GEEN GOEDKEURING VOOR BOUW STREEKZIEKENHUIS Agenda PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 11 FEBRUARI 1960 EEN PRACHTIG, GOED GEPLAATST INITIATIEF Symbolische uitreiking leverde treffende ontmoetingen op (Van een speciale verslaggever) TWEE-EN-TWINTIG VROUWEN van Schouwen-Duiveland, onder wie elf burgemeestersvrouwen, hebben woensdagmiddag ongeveer zestig huisvróuwen in Tuindorp-Oostzaan met bloemen hun warm medeleven betoond met de watersnoodramp, die de Tuindorpers precies vier weken geleden trof. Hoe bijzonder deze geste gewaardeerd werd, heeft de heer C. Lebbink, voorzitter van het wijkcentrum onder woorden gebracht. „Men kon eikaars leed op tweeërlei wijze dragen", zei hij, „met een schouderklop en de opmerking: „Kop op, je komt er wel weer bovenuit" of door direct naast de slachtoffers te gaan staan, omdat men aan den lijve het leed ondervonden heeft. Schouwen-Duiveland heeft dit laatste gedaan. Het heeft een bijdrage geleverd aan de Tuin dorpers, waarmee op de bodem van ons gevoelsleven gegrepen wordt", aldus de heer Lebbink. „IJ hebt begrepen, dat niet deze ramp de kleine dingen, waaraan vooral de huisvrouwen gehecht wa ren en die de sfeer in huis bepaal den, verloren zijn gegaan. En nu, terwijl men nog midden in de zorg zit, bent U hier een bloemetje ko men neerzetten. Een prachtig, Juist geplaatst en goed gericht initiatief van Schouwen-Duiveland". De heer Eebbink zei dit in antwoord op een hartelijk toespraakje van mevrouw L. A. Dijckmeester-de Brauw, echt genote van de burgemeester van Zie- rikzee. Als leidster van de delegatie wees zij er op, dat de radioberichten over de ramp in Tuindorp Oostzaan de her innering aan de eigen ramp van 1953 weer hadden verlevendigd. Men had onmiddellijk begrepen, hoe erns tig het was en spontaan bracht Schouwen-Duiveland dus 1 15.000. bijeen. Maar de vrouwen en meisjes van het eiland voelden, dat dit nog niet voldoende was. Men moest de vrouwen van Tuindorp Oostzaan op volkomen eigen wijze de hand rei- keq. En zo is er met medewerking van allerhande instellingen geld bij eengebracht om ieder huis in Tuin dorp Oostzaan weer een plant te be zorgen. 2800 potplanten Met grote medewerking van het veilingbestuur van Aalsmeer wer den 2800 potplanten cyclamen, kalangoe's, cineraria's aange kocht en woensdag naar Tuindorp Oostzaan gebracht. Aan zestig willekeurige gezinnen reikten de Zeeuwse vrouwen de planten zelf uit. De bezorging van de resteren de 2700 was overgedragen aan een vrouwenorganisatie in het wijk- gebied zelf. (Advertentie) en nimmer ruw of schraoL-j rj Hot is de Hamomelis die het 'm doet De symbolische uitreiking door de Zeeuwse dames leverde treffende ont moetingen op. Mevrouw Vermeulen, echtgenote van de burgemeester van Dreischor ontdekte in 't kruideniers echtpaar J. J. Velde-van der Weide een paar rasechte Zeeuwen. Eenen dertig jaar geleden openden zij in Tuindorp Oostzaan hun levensmidde- lenbedrijf. In de verste verte hadden zij niet kunnen vermoeden, dat zo'n ramp in Amsterdam nog eens hun deel zou worden. In elk gezin, waar de Zeeuwse da mes het hun zo bekende beeld van de kale vloeren, groezelig naakte wanden en de sobere, onvolkomen meubilering aantroffen, konden zij een goed advies geven. Flink stoken Mevrouw Rotte-Braber uit Noord- gouwe sprak niet tegen dovemans oren, toen zij een van de families, waar zij een bloemetje op tafel zet te, met klem aanraadde maar flink te blijven stoken en vooral niet te gauw de nieuwe meubeltjes te plaat sen. De dames zagen de kraakheldere gordijntjes voor de ramen van al weer alle woningen, waarmee dus naar buiten de indruk wordt gewekt, dat Tuindorp Oostzaan zich reeds van de ramp heeft hersteld. Maar aan de rommelige straten en de naargeestig vernielde tuintjes voor de huizen herkenden de bezoeksters nog maar al te duidelijk de sporen, die het verwoestende water heeft na gelaten. Waardige ontvangst Het gemeentebestuur van de hoofd stad ontving de gasten van Schou wen uiteraard op waardige wijze. In de statige ambtswoning van de bur gemeester op de Herengracht ver welkomde mevrouw Van Hall de da mes hartelijk. Behalve de echtgenote van Amsterdams burgemeester ver gezelden ook de echtgenoten van de wethouders Van den Bergh en Van 't Huil, alsmede van de gemeentese cretaris, de heer Van den Berg, hen naar het rampgebied, waar men me vrouw W. J. G. Gunters-Hoffman, di rectrice van de stichting Commissie VAN TOT CONCERT. De stichting Studentenkring Sint Anne ter Muiden verzorgt op zater dag 20 februari een concert in do Nederlands hervormde kerk te Sint Anna ter Muiden. Het programma draagt een voornamelijk vocaal ka rakter. Onder meer zullen werken worden uitgevoerd van Orlando dl Lasso, GuUlaume Costeley, Hassler en andere componisten uit die tijd. Aan het moderne idioom is eveneens een plaats ingeruimd. Uitgevoerd zal VERSTROOIING.... Radio, toneel en teevee stormen in deze dagen op de mensheid af als de horden der Noormannen in ietwat vroeger dagen. Destijds gaf men zich noodgedwongen aan die Noormannen gewonnen, dat was een kwestie van overmacht, hebben wij uit de geschie denisboekjes begrepen. Vandaag-de- dag geeft men zich aan radio, toneel en teevee gewonnen. Ook 'een kwes tie van overmacht Wij weten het niet. Wel weten wij, dat onlangs ergens in Zeeland een toneelvoorstelling voor bejaarden was georganiseerd. Op een avond, nemen wij aan, dat de in de hal van het tehuis opgestelde beeld buis niets te bieden had. De bejaar den, vrindelijke oude mensjes, zo van zeventig tot negentig, verzamelden zich in de zaal, waar de (amateur)- komedianten hun kunsten zouden vertonen. En ook terdege vertoonden. Een der oudjes, een 82-jarige dame, was zeer onder de indruk van het ge- bodene. Geen wonder. Het was voor het eerst in haar toch vrij lange leven, dat zij een toneel stuk bijwoonde. En daarom was het wederom geen wonder, dat zij na af loop geruststellend tot haar mede toeschouwers sprak: „Die jongen, hè, die aan het slot wegloopt..." }Ja vroegen hadr toehoorders. ,Nou die komt, wel weer terug hoor", verzekerde oma. sprekend uit de diepste diepten har er overtuiging. En innig tevreden ging zo naar bed...~ worden een Magnificat van do Neder landse componist Hendrik Andries- sen. Tenslotte hoopt men een volledi ge Bacheantato ten gehore te bren gen. AFBRAAK. Aan het Kerkplein te Yerseke staan nog twee winkelpanden, die uit de periode voor 1940 stammen. Het wa ren de enige winkels die tijdens de meidagen van '40 werden gespaard. Nu zuilen ook deze zaken verdwij nen. Een slopersbedrijf .heeft de win kels gekocht teneinde de gebouwen af te breken. Zij zullen plaats maken voor een modern bakkersbedrijf. VERLICHTING Binnenkort zal er een eind zijn gekomen aan de duisternis, die 's avonds in Westdorpe heerst. De lang verbeide nieuwe verlichting wordt aangelegd. Langs de Graaf Jansdijk komt over een afstand van vijf kilometer om de zeventig meter een T.L.-lamp te staan. Iedere mast draagt twee lichtbui- zen, waarvan er 's nachts één zal blijven branden. HULP. De bewoners van Sint-Philipsland zijn de hulp, die zij na de watersnood hebben ontvangen niet vergeten. Thans hebben zij zich ingezet om de bewoners van Tuindorp Oost zaan de helpende hand te bieden. De jongste collecte bracht 1111,46 op. Het Jeugd Rode Kruis bracht voor een bedrag van circa 700 aan ver snaperingen en speelgoed bijeen. Thans is dus door Anna Jacobapol- der en Sint-Philipsland aan geld en goederen voor bijna 2000 bijeen gebracht. JEUGDBAND. Tijdens een vergadering van de Pa rochiale Jeugdcommissie te Aarden burg is meegedeeld, dat uit leden van de r.-k. jeugdbeweging een bandje is samengesteld, dat het muzikale ge deelte van de diverse bijeenkomsten verzorgen zal. Een verzoek om snb- sidie van de band werd afgewezen, maar wel besloot men het r.-k. jeugd- gebouw gratis beschikbaar te stel len. Tenslotte vertelde de voorzitter nog dat de stichting „Filmactie" een film in de gemeente gaat opnemen, waarin het verenigingsleven van ver schillende kanten zal worden belicht. Mevrouw Dijckmeester, echtgenote van de burgemeester van Zierikzee en leidster van de Schouwse delega tie naar Tuindorp Oostzaan op de stoep van het politieposthuis. Zij trof daar echter niemand, die de planten- attentie in ontvangst kon nemen Huishoudelijke- en Gezinsvoorlich ting „Het Baken" met een aantal helpsters aantrof om het plantenge- schenk van Schouwen-Duiveland te aanvaarden en zo snel mogelijk te distribueren. Tijdens de rondrit ver telde de heer A. Besanger, coördina tor van de hulpverlening, die destijds ook op Schouwen-Duiveland bijzon der gewaardeerde hulp heeft gebo den, bijzonderheden over de Jongste ramp. f Advertentie met Akkertjes zijn „nare dagen" geen nare dagen meer AKKERTJES flitsen uw klachten weg Dolle hond viel te Retranchement schapen aan Dezer dagen werden de schapen van de heer J. van Grol te Retranchement aangevallen door een onbekende dol geworden herdershond. Enkele die ren liepen hierbij verwondingen op. De hond werd neergeschoten, toen hij de personen, die de schapen te hulp kwamen, dreigde aan te vallen. Plan voor verbetering weg Cadzand-Retranchement Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben een plan opgemaakt voor de verbetering van de weg Cadzand- Retranchement. Deze weg, welke in onderhoud is bij het waterschap Het Vrije van Sluis, is van groot belang voor het toerisme in deze streek. Het is de bedoeling het werk zo mogelijk in DA.C.W. verband te doen uitvoe ren. De weg, die aansluiting geeft op de weg naar Knocke, zal tot de Belgische grens worden verbeterd. Na verbetering op Belgisch gebied zal de weg internationale betekenis krijgen. Intussen hebben het water schap Het Vrije van Sluis en de ge meenten Cadzand en Retranchement het plan goedgekeurd en in beginsel financiële medewerking toegezegd. Geslaagd Aan de technische hogeschool te Delft slaagde de heer W. F. N. M. de Vleeschhoauwer uit Sluiskil cum lau- de voor het kandidaatsexamen schei kundig ingenieur. OP 77-JARIGE LEEFTIJD Eerste huidarts was in de hoofdstad bijzonder bemind Te Huizen is op 77-jarige leeftijd overleden dr. A. Snethlage, die zich in een bijna 44-jarige praktijk als huidarts in Middelburg tot een bij zonder bemind geneesheer maakte en ook in het verenigingsleven in de Zeeuwse hoofdstad een vooraan staande plaats innam. Tot 1 mei 1959, de datum waarop dr. Sneth lage zijn praktijk neerlegde en zich in het Noordhollandse Huizen ves tigde, kon hij beschouwd worden als do oudste praktiserende arts in Zee land; hij was de eerste huidarts, die zich in 'Zeeland vestigde. Dokter Snethlage werd op 9 fe bruari 1883 in Wijckel In Friesland geboren. Hij volgde het gymnasium k in Amsterdam en studeerde vervol: i gens in Leiden. Daarna voer hij *'4"r enige jaren als scheepsarts naar Oost en West en op Amerika, totdat hij een functie kreeg als assistent aan de dermatologische kliniek in Leiden. Op 9 september 1915 begon hij zijn praktijk in Middelburg. Vijftien jaar later, op 9 mei 1930, promoveerde hij in Lelden op een MET TERUGWERKENDE KRACHT Loonsverhogingen: zes cent per uur Het college van rijksbemidde laars lieeft woensdag de rege ling der lonen en arbeidsvoor waarden goedgekeurd, zoals die zijn vastgelegd in de nieuwe „Regionale C.A.O. Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen". De nieuwe C.A.O. die loopt tot 1 april 1962 houdt onder meer in, dat de arbeiders in de des betreffende vijf bedrijven, een loonsverhoging van zes cent per uur ontvangen, met terug werkende kracht van 1 augustus 1959 af, waarbij de huurcom- pensatie van 2,10 per week vervalt. Een nieuwe loonsver hoging van eveneens zes cent Onbekende stal horloges uit Zierikzeese etalage Juwelier zag dief met buit (waarde 800) ontvluchten In de nacht van dinsdag op woensdag omstreeks vier uur, heeft een onbe kende de etalageruit van de juwelier J. A. aan de Oude Haven te Zierik- zee, ingeslagen en vervolgens eeu vijftiental horloges met een gezamen lijke waarde van f 800.uit de eta lage ontvreemd. De heer A. werd wakker toen hij glasgerinkel hoorde. Onmiddellijk be greep hij wat er gebeurde. Hij selioof bet raam van de slaapkamer omboog en zag iemand voor zijn etalage staan, De heer A. bolde naar beneden en zag nog juist dat de man dc hoek van de Potterbakkerstraat omsloeg. De heer A. ging de dief niet achter volgen, maar waarschuwde direct de politie. In zijn haast had de dief een horloge verloren, dat door de groeps commandant van Zierikzee werd ge vonden. Hoewel de rijkspolitie van Zierikzee direct een grondig onderzoek instel de, leverde dit tot dusver geen resul taat op. 's Morgens liet men een speurhond uit Goes komen. Het spoor bleek in eerste instantie naar de Nieuwe Haven te leiden, maar la ter raakte het dier de kluts kwijt. Niettemin stelde de politie een on derzoek in op de in de haven liggen de Duitse coaster. Hoewel alles werd nagezien, leverde ook dit onderzoek geen nieuwe gezichtspunten op. Men hoopt nu dat op het gevonden horloge en op de glasscherven vingerafdruk ken zullen zijn te vinden. per uur zal worden gegeven met terugwerkende kracht tot 1 januari 1960. De bestaande bijzondere premies worden van veertien op zestien, en van zestien en een half op achttien gebracht, terwijl die van twintig pro cent ongewijzigd blijven. Bij twee der bedrijven worden de bijzondere pre mies met gemiddeld twee procent verhoogd. Voorts zullen do werkgevers per jaar en per werknemer gemiddeld tenminste twee procent van liet jaarinkomen ter beschikking stel len voor bezitsvormende maatre gelen. In die gevallen, zo is voorts vastgelegd, waarin geen twee compensatienren worden betaald aan de werknemer a "an de semi- eontinudiensten, zullen deze voort aan wel worden uitbetaald. De nieuwe overeenkomst behelst ver der een bepaling, dat in 1961 een ar beidstijdverkorting van een uur per week zal worden ingevoerd, waarbij een volledige compensatie van de loonderving zal worden gegeven. Daar, waar de werktijden niet zullen worden verkort (bijvoorbeeld in vol continudiensten) zal een evenredige extra toeslag op het Toon worden ge-1 geven. Ruim vierduizend arbeiders zullen van do nieuwe regeling profiteren. proefschrift, getiteld „Een geval van lupus pernio". In de loop van zijn lange praktijk heeft de immer vitale arts zich bij duizenden patiënten tot een bemind f eneesheer gemaakt. Dat bleek wel, oen hij op 9 mei 1959 afscheid van Middelburg nam. Bovendien deed dokter Snethlage zich altijd kennen als een bijzon der humoristisch mens. Tijdens de uitoefening van zijn werk, maar vooral ook tijdens vergaderingen met collega's. Daarbij kwam nog, dat dr. Snethlage welhaast alwe tend was, omdat hij bijzonder veel las. In de bijna 44 Jaar van zijn praktijk werd Zeelands eerste huidarts ook een vooraanstaand figuur in het ver enigingsleven. Zo was hij voorzitter en oprichter van de afdeling Middel burg der Koninklijke vereniging „Oost en West", bibliothecaris van de afdeling Walcheren van de Maat schappij tot Bevordering van de Ge neeskunde, lid van het Zeeuws Ge nootschap, tijdens de Tweede We reldoorlog waarnemend schoolarts, distributie-arts, gemeente-arts en inspecteur voor de volksgezondheid. Voorts was dr. Snethlage oud-voor zitter van de sociëteit „De Vergenoe- zal vandaag (donder dag) geschieden om 2 uur op de al gemene begraafplaats to Middelburg. Aanrijding tussen twee auto's onder Oostburg Op de provinciale weg Oostburg- Zuidzande ontstond woensdagavond een aanrijding tussen twee auto's. De uit de richting Oostburg komen de personenwagen met als inzitten den de gebroeders R. uit Groede reed daar op de Oostburgso Brug tegen de aanhangwagen van een vrachtau to, bestuurd door A. C. uit Zuidzande, die van do Bruggendijk gereden kwam. De personenauto wera zwaar beschadigd. De inzittenden liepen geen noemenswaardig letsel op. De chauffeur van de vrachtauto kwam met de schrik vrij. (Slot van pag. 1) Op herhaald verzoek van het stich tingsbestuur stond de minister eind 1958 toch een capaciteit van 175 bedden toe. De aanbesteding op 16 juli 1959 viel ook mee. De Bataafse Aannemings maatschappij te Den Haag schreef als laagste inschrijver in met een bedrag van 2.555.000,hetgeen meer dan tien procent beneden 2.817.723,— lag. Ie raming van V erliespost Inmiddels zit bet stichtingsbestuur met de moeilijkheden. „Alles is ge reed voor de bouw", zei ons oud-bur gemeester S. A. N. van Oeveren van Wolf aartsdijk, die voorzitter is van het stichtingsbestuur. De grond is in het bezit van de stichting. Een eerste lening van anderhalf miljoen is afgesloten onder garantie van de gemeente Goes. Wel heeft men het feld op een vrij voordelige voorwaar- le weer uitgezet, maar het lange wachten betekent toch een aanzien lijke post renteverlies. De inmiddels in dienst genomen opzichters hebben wel hun werk aan het gereedmaken van de onderbestekken, maar alles is beslist geen winst. Al deze kleine verliesposten zouden wel eens een ongunstige invloed kun nen hebben op de vaststelling van de verpleegprijs, zo zei de heer Van Oeveren. Daar staat echter tegen over, dat de aanbestedingssom is meegevallen, hetgeen zeer zeker een factor van betekenis is. Dc stich tingsvoorzitter verklaarde voorts, dat de minister wel is doordrongen van de urgentie van het plan, maar op dit ogenblik geen vrijheid ziet do rijks goedkeuring af te geven. Eerst is ons gezegd, dat we voorjaar 1960 dc goedkeuring konden verwachten, maar inmiddels is er al aan toege voegd „in de loop van dit jaar", al dus de heer Van Oeveren. De stich tingsvoorzitter toonde zich uiter mate teleurgesteld over deze gang van zaken. Zoals de zaken er thans voor staan zal het ziekenhuis, dat aan bouw- en inrichtingskosten een bedrag van rond 6.000.000,vergt, niet voor 1968 of 1961 in gebruik kunnen worden genomen. KUNST Jan Bresser speelde Mendelssohn Vlissïngse Orkestvereniging, dirigent Jan Kuiler. Jan Bresser speelde gisteravond in Britannia het vioolconcert van Men delssohn met de Vlissingse Orkest vereniging en hij deed dat briljant: een mooi-geprofileerde toon, uiterst muzikaal, met een beheerste bewo genheid, evenwichtig en tot in de tails afgewerkt, kortom een vertol king van een zéér begaafd musicus, die al moge dan zijn voornaamste activiteit rich achter de Amsterdam se orkestlessenaar afspelen over grote solistische kwaliteiten beschikt. De Vlissingse Orkestvereniging had zich geen betere solist kunnen wen sen! Dit vioolconcert vormde het belang rijkste element van de avond, niet zo zeer gelet op de waarde van de compositie, maar vooral gerekend naar de kwaliteit van de uitvoering. Dit concert kreeg namelijk de beste vertolking van de gehele avond bij het orkest. De andere programmade- len bleken qua uitvoering niet het zelfde niveau te halen. Met name de Praagse symfonie van Mozart bleef naar onze mening beneden de maat: het werk werd meer metiisch dan ritmisch gespeeld, terwijl bovendien de Mozartiaanse lichte toets ontbrak, vooral bij de strijkers. De bewogen heid en de innerlijke spanning, waar door dit werk zich zo onderscheidt, waren slechts nu en dan aanwezig. Daardoor maakte deze vertolking do indruk van „te hoog gegrepen". Na de pauze werd Beethovens eerste gespeeld, een werk dat meer „ver dragen" kan en aanzienlijk beter klonk dan de symfonie van Mozart. Maar ook hier moest worden vastge steld, dat de strijkers sommige moei lijkheden juist niet aankonden: de snelle figuren in het laatste deel met name. Niettemin was het klinkend resultaat hier aanmerkelijk beter dan bij Mozart. Er was dan ook veel applaus aan het slot en voor de diri gent een verdiende bloemenhulde. De zaal was niet geheel bezet. de K. Onzekerheid over bouw bungalows in Breskens Garantie van half miljoen nog steeds niet in gemeentekas gestort Op 15 februari loopt de termijn af, waarbinnen de aluminlummaatschap- pij, die in Breskens vijfenveertig bungalows wil bouwen, een garan tiesom van een half miljoen gulden in de gemeentekas van Breskens moet hebben gestort. Aanvankelijk was deze termijn gesteld op veertien dagen, nadat de raad zou besluiten met deze maatschappij in zee te gaan. Die eerste termijn is reeds ruim een maand overschreden en door het college van B. en W. van Breskens tegen het eind van januari verlengd. Het uitblijven van de garantiesom heeft in Breskens de vraag doen rij zen of de bouwmaatschappij, waar mee men onderhandelingen is begon nen, wel haar plannen zal kunnen realiseren. Burgemeester J. A. Eekhout deelde mede, dat eind januari een schrijven naar de directie van de maatschap pij ls uitgegaan, waarin het ge meentebestuur verklaarde alle on derhandelingen als definitief van de baan te beschouwen, wanneer de ga rantiesom niet vóór 16 februari wordt gestort. Het gemeentebestuur zou het be treuren. wanneer de aluminiummaat- schappij niet bij machte is haar toe zeggingen gestand te doen. Men stelt er bijzonder veel prijs op, dat nog voor deze zomer Breskens over een goed geoutilleerd bungalowpark be schikt. Gladheid veroorzaakte twee aanrijdingen te Vlissingen Tengevolge van het plotseling glad worden van de wegen begon een per sonenauto, bestuurd door de heer V. uit Vlissingen, dinsdagavond op de Paul Krugerstraat aldaar te slippen. De wagen reed tegen een lantaarn paal, waardoor de auto zwaar be schadigd werd en de paal een eindje werd verschoven. Toen de politie even later de situatie opnam, kwam een andere personenauto aanrijden, bestuurd door de heer B. uit Kloos- terzande, die eveneens begon te slip pen. De bestuurder raakte hierbij de macht over het stuur kwijt, met het gevolg dat de wagen recht op de drie mannen, de heer V. en twee politieambtenaren, Inreed. De politic mannen konden nog op tijd opzij springen, doch de heer V. werd door de slippende wagen aangereden en onder de auto enkele meters mee gesleurd. Toen de wagen was opge licht en de heer V. er vanonder was géhaald bleek de man wonder boven wonder geen noemenswaardig letsel te hebben opgelopen. Examen Voor het vakdiplomu „Tabakshan delaar" (detailhandel) slaagde te 's-Hertogenbosch, de heer C. Witte te St.-Jansteen. VANDAAG. Middelburg Electro: „De muilkorf", 20 uur. 18 jaar. Schuttershof: Evange- llsatle-gebedsgenezingscampagne, 20. uur. Concert- en Gehoorzaal: recital Hans Henkema, Z.V.U., 20 uur. Vlissingen Luxor: „Texas onder ter reur, 20 uur 14 Jaar. Alhambra: „Het bed". 20 uur. 18 Jaar. Kunst handel Bikker Tentoonstelling schil derijen G. -T f Naerebout, 912 30 en 14ia uur Goes - Grand- „De vrouw van Rome", 20 uur, 18 Jaar. Prins van Oranje: vergadering Christelijke Plattelands vrouwen, 14 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 2