Drie duizend gulden boete geëist tegen Middelburgse tandarts N^MMPO Zeeuwse Almanak MIJ „DE SCHELDE" BOUWT ZES SCHEPEN VOOR GHANA Plan dagelijkse luchtverbinding Rotterdam - Zeeuwsch-VIaanderen FELLE UITSLAANDE BRAND IN MIDDELBURGSE WONING Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 23 JANUARI 1960 RECHTBANK MIDDELBURG Onjuiste declaraties ingediend bij Zeeuwse ziekenfondsen De officier van justitie bij de Middelburgse rechtbank eiste gisteren een voorwaardelijke gevangenisstraf van drie maanden en een onvoorwaarde lijke boete van drieduizend gulden tegen de tandarts K. E. van do V. te Middelburg. Deze had bij drie Zeeuwse ziekenfondsen onjuiste declaraties ingediend en daardoor meer honorarium ontvangen dan waar hij recht op had. Van deze onjuistheden waren hem er drie ten laste gelegd, begaan ten nadele van het Middelburgse ziekenfonds en het ziekenfonds Walche ren. In het eerste geval waren zestien extracties gedeclareerd, terwijl in wer kelijkheid niets was getrokken, in het tweede geval waren dertig extrac ties in rekening gébracht, "terwijl de patiënt slechts vier tanden had en in het laatste geval had hij honorarium voor achtentwintig extracties ont vangen, maar in werkelijkheid niets getrokken. De strafkamer van de rechtbank hield zich gisteren onder presidium van mr. B. S. Sieperda uitvoerig met deze zaak bezig, waarbij met name de vraag naar het motief aan de or de kwam. Zowel de president als de officier vroegen zich af hoe het mo gelijk was, dat betrokkene zijn re putatie en maatschappelijke stan ding in de waagschaal had gegooid voor in vergelijking met zijn in komen betrekkelijk geringe be dragen. „Waarom toch hebt 17 zo ge knoeid"? wilde de president we ten. Uit het antwoord van de tan darts bleek, dat hij het volstrekt niet; ecus was geweest met de nieuwe honorariumregelïng, die destijds door de Maatschappij tot bevordering van de tandheelkun de met de ziekenfondsen was af gesloten. Uit een zekere ergernis zou betrokkene daarom met de claraties hebben geknoeid. Uit het verdere verloop van het ver hoor kwam vast te staan, dat de tandarts sinds de ontdekking van de door hem gepleegde delicten aan de ziekenfondsen 'n bedrag van twaalf duizend gulden had terugbetaald, niet alleen voor de strafbaar gestel de feiten maar ook voor administra tieve verzuimen. Bovendien was deze aangelegenheid behandeld door de afdelingsraad van.de Maatschappij tot bevordering van de tandheelkun de, die hem drie maanden als lid had geschorst, een boeté van duizend gul den had opgelegd plus een voorwaar delijke boete van drieduizend gul den. Ter sprake kwam ook nog de vraag in hoeverre de heer Van de V. aan verplicht-verzekerden een duurdere prothese had opgedron gen dan noodzakelijk Was. Als ge tuige werd gehoord de lieer W. Heijliger, directeur van het Al gemeen Bliddelburgs Ziekenfonds. Deze verklaarde, dat naar zijn mening 55 van de betrokken patiënten tegen hun zin een duur dere prothese hadden genomen. De heer Van de V. heeft echter in verband hiermee bij de zieken- _2b7/77£S Tere huid? Babydermzeep fondsen een bedrag gestort, welk liedrag onder deze patiënten zal worden gedistribueerd. Overigens kwam vast te staan, dat deze prothese-kwestie geen enkel strafbadr feit opleverde, maar slechts vragen opwierp op medisch-ethisch terrein. De verdediger, mr. J. J. van der Weel. legde daar later nog eens de nadruk op. er bovendien op wij zend, dat de bepalingen van de zie kenfondsraad in deze gevallen onvol doende zijn. In kringen van de tand artsen wordt over deze „bijbetalings aangelegenheid" dan ook verschillend gedacht en ook verschillend gehan deld. requisitoir, In een uitvoerig requisitoir ging de officier van justitie, mr. G. J. B. van der Dussen deze wat hij noemde „wonderlijke zaak" nog eens na. Wonderlijk noemde de officier deze zaak, omdat geldzucht hier toch niet de belangrijkste oorzaak is. Ook fis caal is de zaak in orde. Zou dan toch het motief zijn, dat verdachte zich niet kan verenigingen met de door de ziekenfondsen gestelde regelen? Hij is een harde werker, die van de vroege ochtend tot de late avond be zig is, zodat wellicht bij hem de vraag voor heeft gezeten: waar werk ik voor? De ziekenfondsen betalen te weinig Blaar als dat zo is, dan liceffc be trokkene toch wel een groot ge brek aan norm-besef getoond. Hij heeft een strafbaar feit gepleegd: bij herhaling valse declaraties in gediend. En valsheid in geschrifte is nu eenmaal bijzonder ernstig. De officier wees er nog op, dat deze zaak bij het publiek grote belangstelling had en dat hefc de tweede keer in korte tijd is, dat een dergelijke zaak in dit arron- dïsement aan de orde komt, zij het de eerste maal in de civiele sector. Voor het vaststellen van de straf maat wilde de officier ook een aan tal ten gunste van verdachte pleiten de omstandigheden in aanmerking nemen. Hij meende derhalve een voorwaardelijke gevangenisstraf te mogen vorderen van drie maanden plus een onvoorwaardelijke geldboe te van drie duizend gulden. VERDEDIGING. Mr. J. J. van der Weel. verdediger, kwam eveneens tot de conclusie, dat niet de geldzucht maar de ontevre denheid met de bestaande regeling tussen tandartsen en ziekenfondsen het motief voor de daden van zijn cliënt is geweest. Hij sprak in dit verband van „onnodige overbodige en ondoelmatige vervalsing". De verde diger wees er op. dat verdachte mo reel reeds is getroffen. Hij bepleitte met grote nadruk clementie, daarbij betogend dat een voorwaardelijke gevangenisstraf in dit geval zeker niet nodig is. Een dergelijke straf zal de rehabilitatie zeker in de weg staan. Tenslotte wees hij er op, dat de twee Walcherse ziekenfondsen toch nog wel zoveel vertrouwen in zijn cliënt hadden, dat zij de samenwerking met hem hebben voortgezet. Uitspraak 3 februari. (Advertentie) Mevrouw Mes Iaat nieuwe „Prinses Irene" te water Op zaterdag 13 februari om 3 uur Het zusterschip van de „Prinses Bea trix", de „Prinses Irene'!, dat in op dracht van het provinciaal bestuur van Zeeland op de werf van de Kon. Blij. ,,De Schelde" N.V. te Vlissingen wordt gebouwd en bestemd is voor de veerdienst Vlissingen-Breskens, zal Op zaterdag 13 februari a.s. om 3 uur des middags te water worden gelaten. De tewaterlating geschiedt door me vrouw C. Bles-Peters, de echtgenote van liet lid van Ged.' Staten, mr. dr. A. J. J. BI. Bles. Aanvaring tussen „Ina" en „Faience" op Westerschelde In de nacht van donderdag op vrij dag zijn op de Westerschelde de kust vaartuigen de Engelse „Faience" en de Poolse „Ina", die beiden op weg van Antwerpen naar zee waren, met elkaar in aanvaring gekomen. Er was weinig averij. De „Ina" vervolg de de reis; de „Faience", die een la ding kunstmest aan boord had, liep vrijdagmorgen om half zes de haven van Vlissingen binnen voor onder zoek. Ook dit schip heeft nog de zelfde dag de reis vervolgd, 's Mid dags omstreeks drie uur koos het zee. Gewonden bij brand in technische school Hulst Vuur veroorzaakt door propaangasbrander Om half twaalf vrijdagochtend is in de r.-k. technische school te Hulst een ongeval met een propaangasbran der gebeurd, waarbij twee leerlingen vrij ernstige brandwonden opliepen. Een derde leerling kwam er met ver brande haren af. Bij liet vervaardigen van een werk stuk met behulp van een propaan gasbrander ontstond plotseling brand. Het personeel van de school be streed de brand met de blusmidde len waarover men beschikt, maar achtte het noodzakelijk ook de brand weer te alarmeren, die de vlammen met een snelblusser bedwong, waar door slechts waterschade ontstond. De twee gewonde leerlingen werden, na 'in de school verbonden te zijn, naar het r.-k. ziekenhuis in Hulst ver voerd, waar zij werden opgenomen. De directeur van de school deelde me de, dat men reeds enkele jaren met propaangasbranders werkt en dat er nog nimmer een ongeval door ver oorzaakt werd. Benoemingen in commissie georganiseerd overleg Op voordracht van de Bond van re- gfster-ingcnlcurs en andere hogere technici in overheidsdienst (B.T.A.), zijn. met ingang van 1 januari 1960 als vertegenwoordigers van die bond in de commissie voor georganiseerd overleg voor het personeel van de Srovincie Zeeland, aangewezen, de eer H. J. van der Linde, te Terneu- zen en P. F. W. Berting, te Vlissin gen. Als plaatsvervangende leden werden benoemd, de heer A. F. Goe- demondt te ,Tholen en P. M. van Druenen, te Vlissingen. De republiek Ghana (West-Afrika) heeft woensdag met de Koninklij ke Maatschappij „Do Schelde" te Vlissingen een contract ter waarde van meer dan negen miljoen pond sterling gesloten voor de houw van acht schepen voor zijn „Black Star scheepvaartmaatschappij", zo is officieel in Ghana bekendgemaakt. Het contract verleent Ghana enige kredietfaciliteiten. „De Schelde" zal zes van de acht schepen bouwen, terwijl de bouw van de twee overige uitbesteed zal worden aan de Lii- becker Maschinen Gesellschaft te Lübeck. Twee van de nieuwe schepen moeten in het begin van 1961 afgeleverd worden en de overige met tussen pozen tot het einde van 1962. Het contract werd getekend door Gha na's minister van vervoer, de heer VAN TOT AUTOBIATISCH. Do telefoon-abonnees in Sint-Anna- land kregen deze week de technische dienst van de P.T.T. aan de lijn. Het was ter controle van de nieuwe num mers. Binnenkort zal Sïnt-Annaland namelijk op het automatische net worden aangesloten. De nieuwe gid sen heeft men in dit Thoolse dorp reeds ontvangen. Het netnummer van Sint-Annaland is 01665. kleuterschool. In Biggekerke wordt zaterdag 6 fe bruari een nieuwe kleuterschool ge opend door de burgemeester, de heer J. L. Dregmans. Nog steeds worden de kleuters bezig gehouden in een lo kaal van de gereformeerde lagere school, een situatie, die veel te wen- senoverlaat. De nieuwe school, ge bouwd door aannemer Mesu te Sint- Laurens naar een ontwerp van ir. A. Rothuizen in Middelburg, maakt een frisse indruk. Licht en lucht hebben er toegang, zóals dat bij een modern SCHAATSEN Het. is een korte vreugde geweest met. de schaatspret, heel kort. Maar de echte liefhebbers, de kampioenen, de stugge doorzetters, laten zich niet ontmoedigen. Zij blijven hopen op een temperatuur van tenminste tien graden onder nul en zij bereiden zich er degelijk op voor oolz. En zeker in de Bevelandse kampioénenfamilie De Jager. Daar trahit men rustig door. Niet op het ijs natuurlijk want dat is er niet maar gewoon op de weg. Op rolschaatsen. Onder Goes reed dezer dagen een ■De Jager in de avonduren over de weg. Met. vanzelfsprekend vrij grote snelheid. Toen er op een gege ven moment twee meisjes voor hem uit fietsen, joeg De Jager er in de voor schaatsers karakteristieke, licht gebogen houding, opgewekt achter aan. De kinderen kregen de schrik van hun leven.' Het geheel was des te spookachtiger omdat De Jager reed op rolschaatsen met rubberwielen, zodat hij als een soort geluidloze schim over de weg vloog Krobo Edusei en door de heer j. w. Hupks, voorzitter van de directie van „De Schelde." Hierbij kan aange tekend worden, dat de regering van Gh'afia', die zestig procent van de „Black Star"-lijn bezit, plannen heeft, de resterende veertig pet, van de aandelen, die liet eigendom zijn van Israëlische scheepvaartbelarigen, uit te kopen. Door „De Schelde" te Vlissingen werd desgevraagd medegedeeld dat het hier motorvrachtachepen betreft van rond zevenduizend ton dead weight, bestemd voor het vervoer van droge lading. Het ontwerp is van „Dé Schelde". Alle acht schepen, dus ook de twee die bij de Duitse maatschappij zullen worden ge bouwd, worden uitgerust met Schel- de-Sülzer dieselmotoren, die door de Nederlandse werf gebouwd zullen wórden. Overleg in Terneuzen In Terneuzen zijn besprekingen ge voerd over een luchtverbinding tus sen Rotterdam en Oost-Zeeuwsch- Vlaanderén via. Haamstede. Aan deze besprekingen werd deelgenomen door vertegenwoordigers van de N.V. Luchtvaartmaatschappij Sinberg (in oprichting) en van de Stichting Luchtverbinding Zeeuwsch-VIaande ren. Ter sprake kwam onder meer de proef, die enige tijd geleden met een helikopterdienst tussen Axel en Rot terdam is gehouden. Voor deze dienst was voldoende passagiersaanbod, maar het werd in Zeeuwsch-VIaande ren toch als een tekort gevoeld, dat slechts één verbinding per week werd onderhouden. Het plan is nu om in de toekomst op iedere werkdag de luchtverbin ding tussen Rotterdam en Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen te onderhou den van maandag tot en met vrij dag zelfs tweemaal per dag en op zaterdag één keer. Men hoeft voor deze vluchten het oog op twee-motorige toestellen voor acht a negen passagiers. Ook ligt het in de bedoeling vrachtvervoer tc doen plaats vinden. Bij de besprekingen van deze plan nen kon nog niet definitief gezegd worden in welke oost-Zeeuws- Vlaamse plaats het vliegveld voor de ze luchtverbinding zal komen. Behal ve Axel maken, namelijk ook Terneu zen en Hulst een kans. De N.V. Luchtvaartmaatschappij Sin- berg i.o. en de Stichting Luchtver binding Zeeuwsch-VIaanderen zal schoolgebouw hoort. Voor de kleuters er intrekken 2ullen de oudei's de school kunnen bezichtigen. STORMSCHADE. De storm vernielde in 's-Heeren- hoek vier palen van het radiodis tributienet aan de Xassauweg. De palen zullen worden opgeruimd, omdat 's-Heerenhoek voor de P.T. T. onrendabel is. Bovendien beeft de laatste abonné zijn abonne ment opgezegd. ondergronds. In 's-Heerenhoek wordt trouwens ook de bovengrondse leiding van de P.Z. EM. in de Werrilaan opgeruimd. On langs is er een ondergrondse leiding gelegd, waardoor de palen op de trot toirs slechts „hinderpalen" zijn ge worden. plaNnen. Men fluistert in Zaamslag dat de „Juliana-ruitcrs" in deze plaats grootse plannen hebben. Tijdens een dezer dagen gehouden verga- j dering heeft de vereniging beslo- ten de heer a. Klebfi uit Rotter- j dam uit te nodigen om nis trainer bet peil van de paardesport in Zaamslag te verbeteren. Dat is de beer Klebe wel toevertrouwd. Hij is oud-trainer van de olympische ruiters. „symphonette". Dc mondaccordeonvereniging „Sym- phonette" in 's-Heerenhoek zal in ca fé Hoornick-Spelier aanstaande vrij dag haar jaarlijkse uitvoering geven. Vanzelfsprekend zullen de „Svmpho- nettc"-leden musiceren, terwijl men zich voorts heeft verzekerd van de medewerking van een toneelgezel- schap uit Wemeldinge, dat een blij spel in drie bedrijven zal opvoeren. een blijspel over „Zwarte kunst". Na afloop zal er gelegenheid zijn een dansje te maken. Centrale verwarming S AWE MA N.v. Nederslraat 19 - Middelburg Iel. 01180-2962 Onverzekerde inboedel ging in vlammen op Vrijdagochtend rond negen uur wer den de bewoners van de Walensingel te Bliddelburg opgeschrikt door een felle uitslaande brand In de woning van de familie Alleman op nummer '19. In een oogwenk stond de bene denverdieping in lichte laaie en sloe gen de vlammen langs dc voorkant van de woning naar de zolderver dieping. Toen de brand uitbrak was alleen mevrouw Alleman met baar éénjarig kindje thuis. De inboedel, die niet verzekerd was, ging geheel in vlammen op, terwijl het interieur vernield werd. 's Ochtends vroeg had mevrouw Al leman liaar man en oudste zoon naar hun werk geholpen en was toen weer naar bed gegaan. Even voor negen uur bemerkte zij de brand, <lie zich in razendsnel tempo uitbreidde. Haar eerste gedachte gold het kind, dat zij op straat in veilig heid bracht. Voordat het vuur en de hiermee gepaard gaande rookont wikkeling net onmogelijk maakte wist zij nog het radiotoestel en wat meubilair te redden. De rest ging in dc vlammen op. Inmiddels was de brandweer ge waarschuwd, die met groot mate riaal, de liogc en de lage druk- spuit, uitrukte. Met drie stralen van de hoge drukspuit gingen de spuitgasten het vuur te lijf, dat zij vrij spoedig onder controle hadden. De benedenverdieping was toen echter al uitgebrand, terwijl de vloer van de zolderver dieping o]> enkele plaatsen door brandde. zicli hiertoe eerst door deskundigen laten adviseren over geschikte terrei nen. Overigens zijn de plannen nog lang niet volledig gereed. En het zal wellicht nog tot augustus duren eer dc voorbereidingen gereed zijn. Dan zal aan dc Zeeuws-Vlaamse gemeen tebesturen gevraagd worden om een garantiebearag. Benoeming in Drente Tot gemeentesecretaris van Hooge- veen in Drente is benoemd mr. Chr. van dor Veen. De heer Van der Veen, die op 19 december 1922 in Barneveld werd geboren, komt uit een Zeeuwse familie. Hij begon zijn loopbaan als volontair tor secretarie van Den Bommel, waarna hij ge meenteambtenaar werd te Oude Ton- ge. Thans is hij chef van de afdeling algemene- en kabinetszaken en chef van het kabinet van dc burgemeester van Rijswijk in Zuid-Holland. Voor Zeeuws nieuws zie ook de pagina's 5, 7, 10 en 13 VWVWWW\*VWV\*/VW\*V Ondertussen was de heer Alleman, die bij de „Schelde" in Vlissingen werkt, gewaarschuwd en naar huis teruggekeerd. Veel kon hij toen niet meer doen. Ontruimd. Zo fel was de brand iu het begin, dat er gevaar bestond, dat ook de naast gelegen woning vlam zou vatten. De bewoners hiervan hndden hun huis al gedeeltelijk ontruimd. Gelukkig bleek dit echter maar voor tijdelijk. Het snelle ingrijpen van de brandweer voorkwam erger, zodat de meubeltjes vrij spoedig weer naar binnen konden worden gebracht. Brandweercommandant A. J. W. Mathijssen had de leiding van het bluswerk. De oorzaak van de brand is niet met zekerheid bekend. Rond de kachel In de keuken hing was- Soed te drogen. Vermoed wordt, at t dit vlam heeft gevat. In een woning aan de Walensingel te Middelburg brak vrijdagochtend brand uil. In het huis warén alleen de bewoonster en haar kindje van een jaur. Haar echtgenoot en haar oudste zoon vjaren naar hun werk De brand is Vermoedelijk ontstaan, doordat wasgoed, dat bij de kachel in de keuken hing te drogen, in brand raakte. Dc Inboedel werd vrij wel geheel vernield. De bewoners warén niet verzekerd. Foto P.Z.C.). KUNST „Bonaventura" Goes, „De Prins van Oranje"; „De Rederijekers". TER GELEGENHEID VAN de twee de (of derde, daar willen wij van af zien) ter gelegenheid dus van de zoveelste opvoering van „Bonaven tura" in Zeeland en in dat geval door het „Vlissingsch Schouwspel" schre ven wij onder meer, dat dit gezel schap 'oprechte en te waarderen po gingen in het werk had gesteld om inhoud te geven aan Charlotte Has tings'- thriller „Bonaventura". Een stuk, dat niet alleen een thriller be oogt te zijn, maar dat daarnaast be paalde pretenties heeft als probleem stuk. Het is dan ook een enigszins merk waardige zo schreven wij destijds verder soms zelfs bizar aandoende geschiedenis, die zich geheel afspeelt In een klooster op het Engelse plat teland. In een notedop weergegeven komt de inhoud van dit stuk er op neer, dat het „aardse streven" van een kloosterzuster om de onschuld van een in het klooster terecht geko men, van moord verdachte artieste, aan het licht te brengen, in de ogen van de moeder-overste geen genade kan vinden. „Een uiterst moeilijk speelbaar stuk, waarin het gevaar van een teveel aan pathos voortdurend op de loer ligt tengevolge van de religieuze sfeer en dat-anderzijds, vanwege het thrillermotlef, een nuchtere, zakelij ke vertolking vraagt, met vooral veel vaart". Ook dat schreven wij destijds en wat toen volgde voor „Het Vlis singsch Schouwspel" is nog onver minderd van kracht voor de r.-k. to neelvereniging „De Rederijekers" uit Goes, die dit stuk -gisteravond in „De Prins van Oranje" te Goes op de plan ken zette en wel: „De leden van (toen) Schouwspel en (nu) Rede rijekers hebben deze dualistische op gave niet aangekund „De Rederijekers" hebben namelijk evenmin kans gezien om onder re gie van pater G. Heilwig voldoen de vaart te brengen in dit merkwaar dig stuk, dat een naar onze mening wat onbegrijpelijke aantrekkings kracht op amateurgezelschappen heeft. Met alle respect voor de ver zorgde voorstelling en voor de ernst waarmee men Charlotte Hastings' schepping benaderde: het geheel „kwam niet van de vloer", bleef te loodzwaar en te weinig spiritueel, te weinig sprankelend om te boeien. Met name in de twee eerste bedrijven sleepten de gebeurtenissen zich moei zaam voort, werden bepaalde, weinig ter zake doende scènes veel te veel uitgesponnen en misten wij node de gespannen sfeer, die dit stuk zo broodnodig heeft. Daarbij kwam nog, dat er ih sommi ge gevallen veel te zacht gesproken werd, te schuchter geacteerd, hetgeen weer onrust teweeg bracht bij het publiek, dat toch wel meer aandacht had mogen tonen voor de overgave, waarmee „De Rederijekers" zich van hun (zware) taak trachtten te kwij ten. Het heeft in dit geval weinig zin om de individuele prestaties stuk voor stuk onder de loep te nemen; helaas dient geconstateerd, dat alleii hoè- zeer zij zich oow inspanden net iets teveel onder de maat bleven om n. Een Babs ionaventura had bepaald wel enkele goede momenten, maar bewoog zich over het algemeen toch te nadrukkelijk toneelmatig over de planken; Neil Hopmans als de schilderes Sarat Cara speelde enthousiast, maar verloor zich op kri tieke momenten teveel in haar eigen enthousiaste en sloeg dan door naar het onbeheerste: Ireen Schmidt bena derde zijn geneesheer vaak voortref felijk, maar miste op zijn beurt voor wat betreft de rolkennis net dc boot, wanneer dit funest was en zo bleef er steeds op iedere vertolker (ster) net iets teveel aan te merken om het geheel tenminste aanvaardbaar te doen zijn. En met alle waardering voor Jan van Stee, die de debiele knecht moest uitbeelden ook hij was te nadrukkelijk in zijn typering. Een zware rol, heel goed volgehou den, maar te zwaar aangezet; een fout overigens, die terug te brengen is op de regie. De moeder-overste om dan toch nog een enkele rol te noemen kreeg qua opvatting een prima vertolking van Miep Baars, maar verloor aan kracht door een te zwakke dictie. Wat ook van toepas sing was op Tilly de Kok ais zuster Josephine. Een voorstelling derhalve met juist téveel kleine tekortkomingen om het geheel tot zijn recht te doen komen en daarnaast toch met een alleszins te loven overgave gebracht. En over loven gesproken: de décors van Eduarcl Casteleyn verdienden zeker lof en nogmaals ook do zorg vuldigheid, onder meer tot uiting ko mend in de mise-en-scène, waarmoe „Dc Rederijekers" dit stuk hebben benaderd. Maar waarlijk toneel werd het helaas niet. v. E. VANDAAG Middelburg Schouwburg Place Pigal- le, plein der zonde. 20 uur, 18 Jaar Electro Hier bin leh hier blclb ich, 19 en 21.15 uur, alle leeftijden Schuttershof open dansavond, 20 u. Vlissingen Luxor Helden van do woestijn, 19 en 21 uur, alle leeftijden AlhambraSome came running. 19 en 21 uur, 18 Jaar; Kunstzaal Krans Maas, vróuwenstraatexpositie werken Frans van Roessel en Frans Maos. 14—18 uur. Goes Grand £ln Lied geht tint die Welt. 19 en 21 uur. alle leeftijden. MORGEN Middelburg Schouwburg Place Pl- gnllc. plein der zonde, 14.30 en 20 uur, 13 jaar Electro Hier bin ich hier bleib ich, 15,30. 19.00 en 21.15 uur, alle leeftijden- Vlissingen LuxorPechvogels, 15 uur. alle leeftijden Helden van de woestijn, 19 en 21 uur, 14 Jaar Alhambra Some came running. 15, 19 en 21 uur, 13 jaar. Goes Grand De laatste stormloop, 15 uur, 14 Jaar Ein Lied geht um die Welt, 19 en 21 uur, allo leef tijden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 2