Jubilaris spaarbank Middelburg gehuldigd Zeeuwse Almanak cS.ijpe PIET KOSTER: VEERTIG JAAR IN EDELMETALEN TE GOES „SCHUTTEVAER" SCHOUWEN KREEG NIEUWE VOORZITTER KWALITEIT SERVICE LAGE PRIJSI Agenda PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 4 JANUARI 1960 VEERTIG JAAR IN DIENST Gouden eremedaille O.N. voor H. Alot te St.-Laurens Tijdens een buitengewone vergade ring van de Nutsspaarbank te Middel burg is de heer H. M. Alot uit Sint- Laurens, procuratiehouder van de bank, zaterdagmorgen hartelijk gehul digd in verband met het feit, dat hij 40 jaar in dienst was bij deze spaarin- stelling. Tijdens deze bijeenkomst maakte de burgemeester van Sint- Laurens, de heer W- Baas. bekend, dal de heer Alot onderscheiden is met de gouden medaille In de Orde van Oranje-Xassau. De jubilerende bankbediende werd toegesproken door de voorzitter van het bestuur der spaarbank, xnr. Th. Portheine, die er aan herinnerde, dat de heer Alot op 1 januari 1920 als ..jong en schuchter ambtenaar bij de Middelburgse Nutsspaarbank kwam als assistent van de directrice". Mr. Portheine liet vervolgens enkele historische momenten de revue passe ren, waarbij hij er op wees, dat de Nutsspaarbank momenteel een inleg- kapitaal van meer dan f 15 miljoen bereikt heeft. Voor de oorlog was de Nutsspaar bank gevestigd in de BogaTdstraai. De eerste jaren, die de heer Alot er werkte, gingen vrij rustig voorbij. In de eerste dagen van de Tweede We reldoorlog, zo herinnerde de heer Portheine er aaa-, behoedde de heer Alot de „levensader" van de spaar bank echter voor de vernietiging. De spaarbank in de Bogurdstraat werd namelijk bedreigd door de braad. De heer Alot huurde echter een wagen en bracht het gehele kaartsysteem de „levensader" dwars door het brandende Middelburg naar St.-Lau rens waar hij toen reeds woonde. Mr. Portheine verzekerde de heer Alot, dat het bestuur van de spaar bank hoogst erkentelijk is voor hetgeen hij voor de bank gedaan heeft. Als blijk van waardering overhandigde de vooratter een en veloppe met inhoud. Burgemeester Baas van St.-Laurens verzekerde er verheugd over te zijn, dat hij de heer Alot onder zijn inwo ners mag tellen. Vervolgens deed de heer Baas mededeling van de ko ninklijke onderscheiding. Hierna speldde de burgemeester de heer Alot het eremetaal op. Dra. J. H, Roelvint, de directeur van de Nutsspaarbank, dankte daarop de onderscheiden jubilaris voor de uit stekende wijze waarop hij hem in mei j.l. ingewerkt heeft en op alle moge lijke manieren terzijde gestaan heeft. Het laatste woord was aan de heer; Alot, d'ie dankte voor de hem ver leende onderscheiding en voor deze 'huldi'gingsbijeenkomst. Als V mot lamboion sukkelt neem dan Homotabs de beproefde en eenvoudige behan deling van binnen uit. Een complete kuur in tabletvorm, die U in enkele dagen uitkomst brengt. Zalf en zet pillen zijn daarbij overbodig. De complete kuur (1,47) is verkrijg baar in iedere apotheek of drogis terij. J. Matthijsse te Kerkwerve koninklijk onderscheiden Na afloop van de raadsvergadering van Kerkwerve heeft burgemeester S. Francke op oudejaarsdag de ere-me- daille in brons verbonden aan de Orde van Oranje Nassau uitgereikt aan dc heer J. Matthijsse, die na 35 jaar zijn functie van grafdelver neerlegde. Burgemeester Francke prees de zorg vuldigheid, waarmee de heer Mat thijsse zijn taak had vervuld en bood een geschenk onder couvert aan. De burgemeester wees er tenslotte op dat de koninklijke onderscheiding werd toegekend voor de activiteiten van de heer .Matthijsse .in kerkelijk verband en in het verenigingsleven. De heer Matthijsse 'spTaik een dankwoord, waarna hij werd gefeliciteerd door de raadsleden. Burgemeester TT. Baas van St.-Lau rens speldde zaterdagmorgen één zijner burgers de versierselen van de gouden eremedaille in de Orde van Oranje-Nassau op. Het was de heer H. M. Alotdie 40 jaar in dienst was van de Nutsspaarbank. te Mid delburg. (Foto P.Z.C.J Omzet V.V.Z.B. 3 miljoen meer dan vorig jaar De geldelijke omzet van de veiling vereniging Zuid-Beveland" te Goes over de eerste negen maanden van het boekjaar 1959 bedraagt f 8.243.314.85. Dat is ruim 3 miljoen gulden meer dan in dezelfde periode V3n het vorig jaar. Aldus blijkt uit de mededelin gen voor de leden. Daarnaast zijn de inkomsten uit de fus: sorteer] on en en koelhuizen zo danig, dat bij de afsluiting van het boekjaar op 31 maart gunstige resul taten verwacht kunn-en worden. Verder wordt meegedeeld, dat de in de koelhuizen opgeslagen voorraden op het einde van het jaar nog vrij' groot was. Totaal is in de koelhuizen aanwezig voor rekening van de telers 2295 ton en voor rekening van de handel 369 ton, terwijl er daarnaast nog wat wijnpeen, prei en groente is opgeslagen. Het ligt in de bedoeling, iedere dinsdag 100 a 200 ton fruit aan te bieden, aanvoer- en monsterveilin- gen tezamen. Op deze wijze ontstaat een zekere spreiding in het aanbod. Als de winter geen langdurige vorst periode geeft, bestaat de mogelijkheid, dat reeds eind februari 1960 wordt be gonnen met het opzetten vajn de staal constructie van de nieuwe veilinghal. VAN TOT JUBILEUM De familie W. J. Cevaal van de boer derij „Boschzicht" in Welzing© ge meente Ritthem en de muziekvere niging O.X.D.A. hebben mej. L. Groe- nenberg in de afgelopen week op har telijke wijze gehuldigd. Mej. Groenen- berg vierde toen haar 25-jarig jubi leum in dienst van de familie W. J. EERSTE ZONDAG... De eerste zondag in het jaar 1960 is, voorzover wij dat althans vermo gen te beoordelen, een rustige zondag geweest. Met va vele regendagen eindelijk in de middaguren weer eens de mogelijkheid om zonder de kans op het in ons goede vaderland zo zeer gevreesde natte pak, een om metje ie maken. In Vlissingen, zo konden wij constateren, maakten ve- 'en een ommetje. Op en om de boulevards was het een -wettigegematigde drukte van wan delende echtparen, al dan niet om ringd door bedrijvig dribbelende kleuters. van slenterende jongelie den en van zich verdroomd voortbe wegende verliefde en verloofde kop- veis. De zee lag bedaard de zee te 'vezen en aan de overkant rustte ecuwsch-Vlaanderen onder een llauw door zon doorschenen wolken- lek, Een enkel schip voer af, een 'nkcl schip voer aan. Hotels in win terslaap konden achter de grote spie gelruiten nauwelijks de sporen van modernisering en verbouwing verhul- fenmaar op deze eerste zondag fM het nieuwe jaar lag uiteraard ook dit werk stil. Een giraffe-achtige torenkraan stond roerloos uit te 1're nen boven een in aanbouw zijnd werk en en aan de voet van de bou levard-glooiing stonden, nietigtwee mannetjes, 7co.lmpj.es in dé weer -mét zeehengéls. Een enkele wandelaar blikte 'verstrooid óp naar die kraan en néér op die mannetjes. Langzaam vergleed ook de eerste zondag van het jaar i960 de dag in de avond en ontplooide zich hoog aan de hemel de prille maansikkel ion het eerste kwartier, Zo te zien vas er nauwelijks plaats voor het 'egendarische mannetje hi die maan, ■war heel oplettende aardbewoners ■czweren, dat ze dat mannetje gis teravond hoorden fluisteren „Gelukkig Nieuwjaar!" Cevaal. AI die jaren heeft zij bij de familie op de boerderij gewoond en hen trouw terzijde gestaan op het be drijf. Het is dan ook niet verwonder lijk, dat de familie Cevaal dit jubi leum feestelijk met haar wilde vieren waarvoor ook de familieleden van mej. Groenen berg waren uitgenodigd, 's Avonds bracht de muziekvereni ging O.N.D.A. mej. Groenenberg een zeer gewaardeerde serenade. NORMAAL Op het gebied van de regen heeft de maand december van het oude jaar 1959 niets bijzonders gebracht. Dit heeft men berekend op het proefbe drijf Scheldemonden in Oostelijk Duiveland waar een neerslag van 65,2 mm werd gemeten. De normale hoeveelheid neerslag is gemiddeld 63 mm. Berekend over het hele jaar is zoals bekend 1959 echter wel een uitzonderlijk jaar geweest. Op het proefbedrijf werd 545 mm gemeten tegen normaal 700 mm neerslag. ZWAAN In Hontenisse heeft men plotseling kregen. De witte zwaan werd achter het sportterrein gesignaleerd. Het sierlijke dier scheen zich er best thuis te voelen. Waar de zwaan vandaan komt is voor Hontenisse nog een raadsel. KIPPENDIEF Kan het bezoek van een zwaan In de wateren te Hontenisse vrij onschuldig worden genoemd, minder prijs zal men stellen op de aanwezigheid van een zwarte hond in de buurtschap Terhole onder de gemeente Hontenis se. Deze zwerver neeft het namelijk vooral gemunt op loslopende kippen, waarvan het beest er al enkele ver schalkte. Kippenhouders doen er dan ook goed aan een oogje op hun kip penhok te houden. Naar de hond en de eventuele eigenaar wordt gezocht. VOGELBESCHERMING In de gemeenten die In de buurt van interessante vogel-gebieden liggen worden door de Vogelbeschermmgs- wacht afd. Oost Zeeuwsch-Vlaanderen propagandistische bijeenkomsten be legd om leden te winnen. Deze pro- paganda-bijeenkomsten zijn bepaald voor Hengstdijk op 5 en voor Osse- nisse op 0 januari. Zaamslag werd door de vogelwachters reeds „be werkt", Daar werden twee bijeen* komsten gehouden. Provinciale reserves op 1 september j.l. Op verzoek van Statenleden hebben Ged. Staten van Zeeland naar aan leiding van de besprekingen over een begrotingswijziging voor 1958 een overzicht gegeven van de verschil lende reserves naar de toestand van 1 september 1959. De algemene reserve is f 1.557.308 groot: zeeweringsfonds f 300.000, monumentenfomls voor derden (te kort) f 4000, monumentenfonds sup pletie f 3771, reserve restauratie wandtapijten f 83.459, bibliotheek fonds f 44.221, reserve oorlogs- en rampschade f 616.303, reserve indus- trio f 129.000, garantiefonds Zeeuw se tentoonstelling f 9200, reserve noordelijke verbindingen f 559.903, reserve onrendabele drinkwater- en elektriciteitsvoorziening f 276.574 en pensioenreserve prov. gasbedrijf Zee land f 482.148. Slachtoffer ongeval bij Rilland-Bath overleden De 19-jarige W. K. uit Wcmeldinge, een van de inzittenden van de auto d;ie op nieuwjaarsmorgen op de rijks weg onder Rilland-Bath over de kop sloeg, is zaterdagochtend vroeg in het ziekenhuis „St.-Joann'a" te Goes over leden. Naar de juiste doodsoorzaak zal nog een nader onderzoek worden ingesteld. Slachtoffer jachtongeval te Biervliet begraven Onder overweldigende belangstelling werd op oudejaarsdag het stoffelijk overschot van de door een jachtonge val zo noodlottig om het leven geko men Emile J. Vervaet te Biervliet ter aarde besteld. De heer Vervaet werd door een aantal vriend-jagers naar zijn laatste rustplaats op do r.-k. begraafplaats gedragen. De Biervlietse parochiekerk was bij het opdragen van de H. mis van re quiem geheel gevuld. Veilinggebouwen te Bergen op Zoom worden geveild Notaris mr. A. Krootj'es uit Bergen op Zoom zal donderdag 28 januari bij inzet, en donderdag 18 februari bij toeslag in „De Hollandse Tuin" de gebouwen en terreinen van de r,-k. veilingvereniging tc Bergen op Zoom veilen. In Terneuzen koninklijke onderscheidingen uitgereikt Op nieuwjaarsdag was het precies 40 jaar geleden, dat de thans 80- jarige heer D. Maas in kerkelijke functie trad bij de Nederlandse lier- vormde gemeente van Terneuzen. De notabel, die deze functie nog steeds met grote ambitie vervult, ontving uit handen van burgemeester mr. P. H. W. F. Teilegen de eremedaille in zilver verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Hierbij was een aan tal familieleden, kerkvoogden, nota belen en de voorzitter van de kerke- raad aanwezig. Een andere koninklijke onderschei ding viel op nieuwjaarsdag ten deel aan de heer F. v. d. Hooft te Terneu zen, die op die dag 40 jaar in dienst was op de Oudelandse Hoeve van de heer L. de Feijter-Huijssen. Ook hier was burgemeester Tellegen aanwezig om de jubilaris de eremedaille in brons op de borst te spelden. De eigenaar van de hoeve dankte de ju bilaris. die de pensioengerechtigde leeftijd heeft bereikt voor diens nauwgezette plichtsbetrachting, waarbij hij hem enkele geschenken aanbood. De derde jubilaris op nieuwjaarsdag was de heer H. W. Staal, hoofdassi. stent van 's rijks belastingen te Ter neuzen, die in intieme kring het feit herdacht, dat hij 25 jaar geleden als douane-ambtenaar naar Zeeuwsch- Vlaanderen kwam. De heer Staal, die onder meer ruim 13 jaar leider is van de gemotoriseerde ambulante dieust in Zeeuwsch-Vlaanderen heeft in al die tijd al heel wat smokkelaars ge pakt. Daarnaast vervult hij actief tal van functies in het Zeeuwse maat schappelijke leven. Vlissingse knaap ernstig door vuurwerk gewond Naar eerst later bekend is geworden, werd op oudejaarsavond de tienjarige knaap S. op de Oude Markt te Vlis singen door een stuk vuurwerk ge troffen, dat door een onbekende werd ontstoken. Het vuurwerk ontplofte juist bij het oog van de knaap, die bewusteloos op straat bleef liggen. De jongen is met oen ernstig ver wond oog in het ziekenhuis „Bothes- da" opgenomen. Wielrijder te Vlissingen botste op stilstaande auto De 21-jarige wielrijder L. uit Vlis singen is zaterdagavond tijdens zwa re regen die hem het uitzicht belem merde, op de Paul Krugerstraat al daar, tegen een geparkeerd staande auto gebotst. L. viel op het wegdek en moest inct een lichte hersenschud ding en hoofdwonden per ambulance naar het ziekenhuis worden overge bracht en aldaar worden opgenomen. Auto's botsten op rijksweg bij Kapelle Zaterdagavond omstreeks zes uur kwamen op het kruispunt Vierwegen Dijkwel te Kapelle twee auto's met elkaar hi botsing.. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. De heer S. B-. uit Wolphaartsdijk die een per-.' sonenaulo bestuu-rde, kwam de Dijk-, wel uitgereden en wilde rechts de rijksweg opdraaien. Op hetzelfde mo ment naderde vanuit de richting Goes een vrachtwagen bestuurd door de heer R. M. B. uit Schoondijke. De personenauto werd zwaar, de vracht auto licht beschadigd. Geen provinciaal subsidie voor landelijke bonden In antwoord op het verzoek van Statenleden om de subsidie-aanvrage van de federatie van verpleeginrich tingen voor langdurige zieken te Utrecht, waarop G.S. hebben voorge steld afwijzend te beschikken, nog maals te bekijken, wijzen Ged. Sta ten er op, dat zij hun standpunt handhaven. Met het oog op financië le consequenties verdient het vol gens het college geen aanbeveling om ook landelijke federaties, bonden of commisises financieel te steunen. In antwoord op een vraag van een Statenlid delen Ged. Staten voorts mee. dat één geval bekend is, waar- in adviezen van de federatie hadden kunnen leiden tot een doelmatiger inrichting, namelijk van „Der Boe- de". Was cr toen een betere voor lichting geweest, zo bleek G.S. uit een mededeling van de stichting Ver- pleeg- on Rusthuizen Midden-Zee land, en wel op grond van weten schappelijke onderzoekingen, dan zou een doeltreffender geheel uit dezelfde middelen zijn ontstaan. JUBILEREND GOUD- EN ZILVERSMID Bekende Zeeuwse sportfiguur GEBOGEN over een werk bank, waarop telkens weel een ander kostbaar gouden of zilveren sieraad langzaam maar zeker zijn glinsterende gestalte kreeg heeft de nu 66-jarige Piet Koster uit Goes veertig jaar lang zijn precisie-vak uitgeoefend. Vier decennnia heeft deze nog steeds actieve goud- en zil versmid „gesleten" op een bankje in de werkplaats van de firma T. Fabery de Jonge aan de Lange Kerkstraat. „Slijten" is eigenlijk geen goed woord voor deze zo be weeglijke Goesenaar met zijn goedlachs uiterlijk, die een boeiende bijdrage heeft gele verd aan het in stand houden van de Zeeuwse klederdrach ten. „Op het gebied van de zogenaamde „sierstukken" voor de Zuidbevelandse dracht is hij een specialist", zo vertelt namelijk de heer Fabery de Jonge. Om deze laatste reden zal èr daar om aan het 40-jarig dienstjubi- leum, dat de heer Koster vandaag viert, bijzondere aangedacht wor den geschonken. Om tien uur van morgen zal cr aan de zaak eeri huldigingsbijeenkomst zijn. Piet Koster zit al 53 jaar achter de goudsmidswerkbank. Net van de lagere school stapte hij elf jaar oud ,;in het vak" bij de firma Jacq. Frank te Middelburg. Voor een kwartje in de week begon hij toen zijn fantasie op het gebied van de edelmetalen in flonkeren de oorknopjes, forse gouden bij- bclsloteh en rijk bewerkte zegel ringen orii te zetten. Vijftien jaar ls de heer Koster bij dezé Middelburgse juwelier ge bleven. waarop hij in het begin van 1920 naar Goes verhuisde. Sindsdien heeft hij bij de firma Fabery de Jonge onder drie gene raties gewerkt. „Vroeger was er mijnheer Teun, nu mijnheer Dirk en mijnheer Co", vertelt Koster. Niet stoppen „Ik heb bij alle drie steeds pret tig gewerkt. En om dit plezier-in- het-werk te bew.ijze:n, laat hij erop volgen: „Ilc beq dap. ook;niét yan 'pl'an'.' er vööriöplg" nïeè tc'sföp-' pen".. Uiteraard bestond het dagelijks werk van Koster op wiens huis deur met gepaste trots het bordje „goud- en zilversmid" prijkt niet voortdurend uit nieuwe siera- dencreaties. Vrij veel reparatie- werk is er ook door de handen van deze vakman gegaan. Wie achter de rustige vakman Piet Koster iemand zoekt, die 's avonds met eén boekje in een boekje bij de kachel zit, slaat de plank toch volkomen mis. PIET KOSTER veertig jaar goud- en zilversmid... Misschien wel om het aijltd zit tende on ietwat gespannen werk In zijn vrije tijd te ont vluchten, heeft de heer Koster zijn hobby gezocht in de altijd wisselende dynamische voetbal sport. In de Zeeuwse voetbalwereld kent iedereen zijn naam en zijn ver schijning. Piet Koster bekleedt na melijk een aantal belangrijke functies op dit sportieve terrein. Hij doet dat al jarenlang... Om er enkele te noemen: 25 jaar was hij voorzitter van de v.v. „Goes" en thans erevoorzitter van deze ver eniging; vijftien jaar heeft de heer Koster als voorzitter de be langen gediend van de Scheids- rechtersvereniging Zuid- en Nrd.- Beveland; meer dan een kwart eeuw is hij voorzitter van de straf- en protestcommissie van de afdeling Zeeland van de K.N.V.B. en verder is hij nog voorzitter van de Veteranenvovcnlging Mid delburg. Enthousiasme In datzelfde Middelburg ligt ook de „wortel" van zijn voet- balenthousiasme. „Met genoe gen heb ik 15 jaar in Middel burg gespeeld", zo vertelt hij verder. Dat dit genoegen weder zijds was, blijkt wol uit het feit, dat Piet Koster 10 jaar lang aanvoerder van do hoofdstede lijke voetbalvereniging is ge- wëèst. Bovendien speelde hij al' op zestienjarige leeftijd als -eeiV' van de eerste Zeeuwen mee in het zuidelijk elftal. Van deze voetbalervaring van de heer Koster heeft de v.v. „Goes" dan ook dadelijk graag geprofi teerd, toen de goud- en zilversmid zich veertig jaar terug in de Gan- zestad vestigde. Zoals gezegd: Piet Koster is niet van plan zijn vak en zijn sport al aan de kant te zetten. Alleen, hij gaat het wel wat kalmer aan doen De heer P. Wilschut te Middelburg overleden Te Middelburg is overleden de heer P. Wilschut' ih leven leraar aan de lagere technische school in de Zeeuw se hoofdstad. Nadat de heer Wil schut een aantal jaren les gegeven had aan de technische lagere school in Goes, werd hij op 1 november 1945 benoemd aan de Middelburgse school. Hij doceerde de vakken timmeren, bouwkundig tekenen, vaktheorie en machinale houtbewerking.De heer Wilschut bereikte de leéftijd van bij na 62 jaar. Hij was een bescheiden, maar zeer bekwam leraar. In hotel Storm te Bruinisse hield de afdeling Schomven-Duiveland van de Kon. Nederlandse Vereniging Schut- tevaer dezer dagen haar G2e jaarver gadering onder leiding van de heer Jac. de Rijke uit Zonnemaire. Deze constateerde in zijn openings woord, dat het jaar 1059 voor do bin nenscheepvaart niet ongunstig was gcwce.st. I)o enorme grannaanvoeren te Rotterdam in de laatste maanden zorgden ervoor, dat er vracht te over was. Ook kon men zijn schip voor delig verhuren als grnanopslagsehip. De lage waterstand als gevolg van de droogte deed de vrachtprijzen stijgen. De visserij was voor de mossclkwe- kers met percelen op de Oosterschel- de beter aan voor hen wier percelen op de Grevelingen lagen. De nieuwe haven to Bruinisse. zag hij als een grote vooruitgang voor deze plaats. Het ledental van de af deling Schouwen-Duiveland bleef constant. Een vorig jaar gedaan verzoek om langere openstellingen van de Mui- derbrug, Kon niet worden ingewil ligd, Een belboei voor de Kurkenol bij de haveningang van Zierikzee zal eveneens tot de vrome wensen van de Zierikzeese vissers blijven beho ren, Het Loodswezen adviseerde af wijzend. De rekening van de penningmeester, de heer P. J. van der Doe, sloot met een voordelig saldo van ƒ76,74. Uitvoerig werd gesproken over de misthoorn van Marken, die niet al tijd duidelijk te horen is. Opnieuw zat worden aangevraagd, dit mistsein te versterken. Vooral de mosselkwekers die do route Marken-Enkhuizen druk bevaren dringen liier op aan. Enkele schriftelijke vragen van de heer Van der Klippe, die als be stuurslid van dé afdeling niet aan wezig kon zijn, zullen worden door gezonden. Het betreft hier verster king van de rode lichtboei H.D. 22 (Hollands Diep bij Strijen) en van spotlight voorzien 'van de zwarte ton met topteken M.H. 1 (ingang Midden Hellegat). Een andere vraag van de heer Van der Klippe om meer meer palen aan de fabriok Dinteloord te Stampci\sgat zal worden doorgezon den naar het hoofdbestuur. Éen vraag van de lieer J.- de Jónge uit Schai'cndijke om meer tonnen -op de Grevelingen van spotlight te voor zien kan wellicht onderling worden geregeld. De voorzitter, <le heer Jac. de Rij ke, sedert 1931 voorzitter van de afdeling en 48 jaar bestuurslid, wenste, gezien zijn 76 jaren, niet meer herkozen te worden. Bij acclamatie werd daarop de pen ningmeester, de heer P. J. van der Doe ais voorzitter gekozen, Ais nieuw bestuurslid werd gekozen de heer J. de jonge uit ScuarcndijUe. Advertentie 2 jaar garantie Als enige mét trioglas isolatie Varia wenst iedere automobilist eon goed en VEILIG 1960 VANDAAG. Middelburg Electro: OpmfU's naar. de galg;, 10 en 21.15 uur, 10 Jaar; Schouw burg: Liebc, Jazz und Ubermut, £0 uur, a.l. Vlissingen Luxor: The mysterlans, 50 uur, 14 Jaar: Alhambra: De avonturen van Dik Trom, 14 en Ui uur. Zolang er mensen zijn, 19 en 21 uur, 14 Jaar; Kunsthandel Bikker: Schilderijene:-:- posittè H. Fleurbaay, 9—12.30 en 14—18 uur. Goes Grand: Zolang cr mensen zijn, £0 uur, 14 jaar; Prins van Oranje: P.Z.C. kindervoorstelling „Roosmarijntje cn de sneeuwkoningin, u uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 2