Schade door oktoberstorm aan Bevelandse zeewering vijf mille TIP van BOOTZ GESLAAGDE „AARDAPPELDAG" IN LUXOR, TERNEUZEN NOG STEEDS GEEN LICHT IN MOORDZAAK „BLONDE DOLLY" „THEATER" KRIJGT MINDER DAN HET VROEG VAN OVERIJSEL ZATERDAG 19 DECEMBER 1959 PROVINCIALE ZEEUW8E COURANT MEDEDELINGEN DIJKGRAAF P. J. J. DEKKER Ruim zestien km weg in het waterschap werd verbeterd De storm van 27 oktober j.I. heeft enige schade aangericht aan de steen glooiingen van de voormalige waterschappen Ellewoutsdijk, Baarland, Hoedekenskerke, Breede Watering bewesten Yerseke, Kruiningen en Waarde. De schade aan bijna 1200 m2 steenglooiing is inmiddels hersteld en vergde een bedrag van f 5000. Dit deelde de dijkgraaf van het water schap „De Breede Watering van Znid-Beveland",de heer P. J. J. Dekker mede tijdens de vrijdagmiddag in Goes gehouden algemene vergadering. Over de uitkomsten van de voorjaarspeilingen van de oevers langs de Westerschelde deelde hij mede, dat onder Ellewoutsdijk en Waarde vrij belangrijke verdiepingen werden geconstateerd op het zee-einde van de raaien. dingen en trappen. Men verwacht niet, dat het werk nog dit jaar zal worden opgeleverd, maar in elk ge val is voldoende veiligheid verkregen en de Reigersbergsepolder kan weer normaal lozen op de Westerschelde. De bovenverdieping van het polder huis is verbouwd en inmiddels be trokken door de technische dienst, terwijl de parterre van de „Zout keet" na een interne restauratie Op diverse plaatsen in het water schap werden kramwerkzaamheden uitgevoerd, waarvoor benodigd was 12.500 kg roggestro,. 4740 m2 stro- matten en' 233.500 m2 strokoord. De glooiingsverbeteringen langs de Oos- terschelde te Kattendijke en Wemel- dige en langs de Westerschelde te Rilland-Bath en Hoedekenskerke zijn gereedgekomen. Ongeveer 55 km. waterleiding en 8 km sloten werden in het afgelopen jaar gedolven. Bijna 90 km weg is voorzien van een nieuwe teerslijtlaag en ruim 16 km weg is verbeterd. De dijkgraaf deelde voorts mede, dat is aanbesteed het maken van een kistdam op de zeedijk van de Zuid- Kraai jertpolder, welk werk is ge gund aan de laagste inschrijver, de fa. A. Otte Zn. te Nieuwdorp voor een som van f 18.700. Deze zomer is eveneens aanbesteed het herstel van drie zwakke plaatsen in de zeedijk langs de Oosterschelde, te weten in de gemeenten Kattendij ke, Wemeldinge en Yerseke. Deze werken, welke zijn opgenomen In één bestek, werden opgedragen aan de fa. J. en K. T. de Oude te Biervliet voor f 228.000. De aannemer is op 21 juli met de uitvoering van de werken te Kattendijke en Wemeldin ge begonnen en de eerste oplevering daarvan heeft plaatsgevonden op 30 november. De uitvoering van de wer ken aan de zeedijk te Yerseke moe ten worden uitgesteld, tengevolge van het feit, dat de in het werk val lende woningen nog niet ontruimd zijn. Men verwacht, dat een en ander zo spoedig mogelijk in 1960 zal kun nen worden aangepakt. Zeeweringen Het laatste gedeelte van de wer ken tot verhoging van het ge deelte van de zeedijk van de voor malige ,3reede Watering bewes ten Yerseke" boven de uitwate ringssluis te Scbore, is deze weck gereed gekomen en gisteren, 18 december is het gehele werk voor de eerste maal opgeleverd. Dit werk is bewust traag verlo pen, aangezien een snelle uitvoe ring het gevaar inhield van door- ;en van de ond< 5 de dijkgraaf. Op 10 juli 1959 is aanbesteed het verhogen van de buitenberm van de zeedijk langs de Westerschelde van het voormalige waterschap Kruinin gen, welk werk op 11 juli werd op gedragen aan de N.V. A. J. van Haaften te Den Haag voor een som van f 382. 980. Er wordt naar ge streefd, dat nog voor 1 januari a.s. de eerste oplevering zal geschieden. In juli is voorts aanbesteed het ver hogen en verzwaren van de zeedijk langs de Westerschelde van de voor malige Reigersbergsepolder te Bath, Dit werk werd gegund aan de laag ste inschrijver, 't N.V. Wegenbouw bedrijf Joh. de Kroon te Rhenen 'voor f 71.350. De uitvoering van het werlc verloopt ondanks enkele aan maningen van de zijde van het wa terschap zeer traag. De sluisverlen- ging en de grondwerken zijn inmid dels gereed gekomen en momenteel wordt gewerkt aan de wegverhar- Arrest boycot goedkope vlag-schepen uitgesteld De Hogo Raad zou gisteren arrest wijzen naar aanleiding van het cas satieberoep tegen het arrest van het Haagse gerechtshof in de zaak van de boycot van de schepen onder goed kope vlag, die vorig jaar in de Ne derlandse havens is toegepast, doch heeft dit arrest uitgesteld tot 15 ja- De Rotterdamse rechtbank zag des tijds geen grond voor een verbod van de boycot en dit vonnis werd, toen de werkgevers in hoger beroep gin gen, door het Haagse gerechtshof bevestigd. De advocaat-generaal bij de Hoge Raad. mr. Loeff, heeft destijds ge concludeerd tot vernietiging van dit arrest op grond dat hij de rechtvaar diging van de wapenprestatie niet gegrond achtte op de wet. V.A.R. houdt Grieks schip met Israëlische lading aan De 347 ton metende Griekse vracht boot „Astypalea" is vrijdag door de autoriteiten van de Verenigde Arabi sche Republiek in het Suezkanaal aangehouden, omdat hij 400 ton Is raëlische cement voor Djibouti aan boord had. De gezagvoerder kreeg de opdracht deze lading te lossen als hij het kanaal wilde passeren. In af wachting van instructies van de re derij is het schip te Port Said voor anker gegaan. Daar ligt al sinds mei j.I. het 4000 ton metende Deense 'vrachtschip „Inge Toft" dat eveneens met een lading Israëlische cement het Suckanaal wilde passeren. reeds in gebruik werd genomen door de ontvanger en de kadastrale afde ling. Met deze verbouwing was in to taal éen bedrag van f 21.000 ge- Opening In zijn openingswoord deelde de dijk graaf mede, dat een lijst van stem bevoegde ingelanden is opgemaakt, die 2643 namen van kiezers bevat. Het ligt in de bedoeling van het dagelijks bestuur om in de eerste maanden van het komende jaar dis trictsvergaderingen te houden met de stembevoegde ingelanden, in wel ke vergaderingen een toelichting zal worden gegeven op de voorlopige be grotingen 1959 en 1960. De dijkgraaf verklaarde, dat verder het streven is van het dagelijks be stuur om in de loop van 1960 de de finitieve begroting 1959 en 1960 sa men te stellen. Het dagelijks bestuur stelt zich verder voor een beleid te voeren waarbij het dijkgeschot zal worden gestabiliseerd op de hoogte zoals die in de voorlopige begroting 1960 is opgenomen, aldus de dijk graaf. per héle fles f 6.15 Bevredigende resultaten hjj Simon de Wit „De resultaten over het boekjaar 1959 waren voor Simou de Wit N.V. bevredigend. liet jaar zal kunnen worden afgesloten met een hoger ex ploitatie-overschot dan in 1958. Aan gezien echter de afschrijvingen in 1959 een groter bedrag vergen, mag verwacht worden, dat de netto-winst niet belangrijk bij die van 1958 zal afwijken. De hogere afschrijvingen staan in verband met de verdere investerin gen, hoofdzakelijk in de winkels, enerzijds door verbouwing van bedie- nings- tot zelfbedieningswinkels, an derzijds door aantrekking van een aantal nieuwe verkoopplaatsen. De omzet gaf een zeer bevredigende toeneming te zien, ondanks de scher pe concurrentie. Óm deze ook in de toekomst het hoofd te kunnen bie den, zal een blijvende activiteit op het gebied van modernisering van het verkoopapparaat, geboden zijn. Met betrekking tot de verschillende kosten moet worden vastgesteld, dat deze over vrijwel de gehele linie een stijgende tendentie vertoonden." VIJF CAUSERIEËN Van economische facetten tot rooimethoden belicht Bijna vierhonderd Zeeuws-VI a am se telers, handelaren en andere belang stellenden waren vrijdag in het Lu xor Theater" te Terneuzen verzameld om de eerste „aardappeldag" mee te maken, die georganiseerd werd door de Landbouwstudieclubs, in samen werking met de Rijkslandbouwvoor- lichtingsdienst. Er is in deze bijeen komst, die duurde van 's morgens half tien tot 's middags ruim vier uur in een vijftal interessante causerieën en bijbehorende discus sies, wel het een en ander gezegd over de aardappel. Dit belangrijke voedingsmiddel is door de verschil lende sprekers tot in al zijn facetten ontleed, zoals de economische bete kenis van dit produkt in liet be drijfsplan, de knolzetting en de door was, de methoden van rooien en de beschadigingen daarbij, de perspec tieven van de consumptieaardappel teelt en de termijnniarkt voor dit produkt. Dr. ir. D. E. v. d. Zaag uit Wage- ningen, gaf een aantal interessante cijfers over verbouw, consumptie en export van aardappelen. In Neder land wordt gemiddeld zo'n 33.000 ha land bebouwd met aardappelen, met ïen opbrengst van een slordige mil joen ton, waarvan 70 op klei- en 10 op zandgrond. De binnenlandse consumptie is echter sterk terugge lopen: van 180 kg per persoon in 1950 tot 90 kg in 1957. Het is naar de mening van dr. Van der Zaag aan allen die met teelt en handel te ma ken hebben, om daarin verandering te brengen. Voor wat betreft de export zei spre ker dat Engeland en Zweden eigen lijk zijn ingesteld op self-supporting, terwijl daar de eigen teelt protectie geniet. Toch blijven deze landen on ze belangrijkste afnemers, hoewel dit niet impliceert dat men hierop blijvend kan rekenen. Hebben deze landen een goed aardappeljaar. dan blijft er weinig ruimte voor import uit andere landen. „West-Duitsland, dat zelf een te grote overproduktic heeft, wil vooral voor het Roerge bied nog wel eens wat importeren, omdat de vervoerkosten vanuit zuid oost-Nederland goedkoper zijn dan bijvoorbeeld uit Noord-Duitsland. Verder besprak dr. Van der Zaag het euvel van de doorwas bij aardappelen. Talrijke factoren, bijvoorbeeld abnormale weersom standigheden spelen hierbij een grote rol. Naar zijn mening is het enige middel: het mes er in te zetten en rooien. Doodspuiten is niet afdoende; doet mën dat toch dan moeten de aardappelen zo spoedig mogelijk worden gerooid. T ermijnmarkt Do heer C. Paauwe, hoofdambtenaar bij het boekhoudkundig bureau der Z.L.M. behandelde het onderwerp ,aardappel-termijnmarkt", waarover nog veel misverstand blijkt te be staan. Na een uitvoerige uiteenzet ting over de handelwijze van deze markt die eigenlijk bedoeld is als een soort verzekering tegen prijs- risico's merkte spreker op, dat de deelneming van het bedrijfsleven aan deze marktvorm nog onvoldoen de is. Momenteel wordt er nog te veel gespeculeerd door hen die bewust de prijsrisico's nemen. „In de vakbladen heeft men zelfs over de „mirdappeltoto" gesproken", aldus de heer Paauwe. Toch be oogt men van deze termijnmarkt een nuttig instrument te maken voor allen die met de aardappel- handel te maken hebben. Er kleven naar de mening van enkele, belanghebbenden nog wel enige bezwaren aan deze markt, waarbij als belemmering voor deel neming naar voren werd gebracht, het kapitaal dat men steeds bij de hand moet hebben. „Behoort de aardappel nog wel op mijn bedrijf thuis, zo vragen ver schillende boeren zich wel eens af. Sommigen verminderen de opper vlakte of schaffen de verbouw zelfs helemaal af. Anderen getroosten zich 'grote investeringen ten behoeve van deze teelt door aanschaf van dure machines en zelfs koelhuizen. „Het is inderdaad een onbetrouw baar individu", aldus de heer J. H. Bouman, econoom bij de Rijksland- houwvoorlichtingsdienst. Geen enkel produkt kent schommelingen als de aardappel en dat geldt niet alleen van jaar tot jaar maar ook van be drijf tot bedrijf. In 1957 werden zefs verschillen genoteerd van 400 tot 3300 gulden per ha. „Alleen voor die bedrijven welke gemiddeld goede re sultaten behalen, is de teelt aantrek kelijk en onder dat aantrekkelijke rekende de heer Bouman een min stens evengoed saldo als bij de ver bouw van granen. De heer J. Scheele, bedrijfsdeskun- dige op het gebied van akkerbouw, pleitte voor betere rooimethoden en als gevolg daarvan minder beschadi ging, dus betere bedrijfsresultaten. Achtereenvolgens behandelde hij de verschillende soorten van beschadi gingen en de middelen om deze te voorkomen. Ook hij drong aan op uiterste aandacht voor dit deel van de aardappelhandel, dat kan bijdra gen tot verbetering van het produkt. Na elke voordacht werd over de be handelde stof gediscussieerd. „Er is heel wat stof opgewaaid rond om de aardappel", aldus de waarne mend rijkslandbouwconsulent, ir. W. J. Scholtens, die daarna het gespro kene nog even de revue liet passe ren in een samenvatting. De voorzitter, de heer A. Ramondt, besloot de bijeenkomst met een woord van dank aan de verschillende sprekers en aan hen die aan de tot standkoming van de bijeenkomst hadden meegewerkt. Aan de reacties van de talrijke aanwezigen was dui delijk te merken dat deze voorlich tingsdag door hen bijzonder op prijs was gesteld. Prijzen toegekend in affiche voor Anjer-actie Het Prins Bernhard Fonds en de Anjer-fondsen hebben door tussen komst van de directeuren van de middelbare kunstnijverheidsscholen in Nederland een prijsvraag uitge schreven, voor een affiche ter onder steuning van de jaarlijkse Anjer actie, onder de leerlingen van do twee hoogste studiejaren (reclame opleidingen). De ruim honderd inzendingen zijn beoordeeld door een jury, bestaande uit de heren J. S. Sjollema namens het Prins Bernhard Fonds, J. A. W. v. d. Hulsbeek namens de Anjer fondsen, H. J. M. Basart namens de vereniging van middelbare scholen voor kunst en kunstnijverheid in Ne derland en de ontwerpers K. Suylirig en O. Treumann. De eerste prijs, groot ƒ600, is toegekend aan de heer A. Bokslag te Bilthoven, de tweede prijs van ƒ350 aan dc heer K. Martens te Nijmegen en de der de prijs van ƒ200 a Spelbos te Utrecht. Opbrengst „Alles op één kaart" overgedragen Namens de A.VJLO. heeft jhr. Th. Röell vrijdag in de studio te Hilver sum de netto-opbrengst van de dit jaar georganiseerde actie Alles op één kaart" ten bedrage van 1.058.552,31 overhandigd aan de beneficiante organisaties, te weten de sectie jeugdzorg van de Neder landse Jeugdgemeenschap, de Stich ting vakantieverblijven lagere school jeugd, en het Centraal genootschap voor kinderherstellingsoorden en gezondheidskolonies. Sprekend namens de sectie jeugd zorg van de N.J.G. dankte dr. H. Schamhardt voor aller met zoveel succes bekroonde medewerking. Hij wees vervolgens op het opmerke lijk lage kostenpercentage, nog geen 1/3 procent. Hierop wezen ook de heren Evert Vermeer, en J. H. M. Derksen, die voorts, respectieve lijk sprekend namens het Centraal Genootschap en de Stichting va kantieverblijven meedeelden, dat de thans ter beschikking gekomen gel den door him organisaties zullen worden gebruikt voor het bouwen van nieuwe tehuizen, respectievelijk op de Veluwe, en tussen Leersum en Amerongen. GERUCHTEN OVER INBRAAK TEGENGESPROKEN Bankrekeningen in TONEELGROEP IN GEVAAR Subsidiepolitiek van het rijk bedreigt cultuurspreiding Na een vrij uitvoerige gedachtenT wisseling hebben de Provinciale Sta ten van Overijsel gisteren overeen komstig het voorstel van Gedepu teerde Staten besloten de toneel groep „Theater" te .Arnhem voor 1960 een subsidie van f 47.750 toe te kennen. De toneelgroep had een sub sidie gevraagd die zou neerkomen op een verhoging van f 44.000 tot ruim f 50.000, maar Gedeputeerde Staten wilden niet verder gaan dan een verhoging met f 3750. Tijdens de discussies verklaarde de heer B. W. Kranenburg (v.v.d.), die tezamen met de heer L. J. de Ruiter (p.v.d.a.) te Arnhem met de zake lijke leiding van de groep had ge sproken, dat „Theater" in gevaar is. Gedeputeerde J. M. J. Zandschol- ten (c.h.) voelde niet voor inwil liging van het verzoek van de to neelgroep. Hij betoogde dat het Rijk niet aan zijn verplichtingen jegens „Theater" voldoet en dat men eerst van die kant wil afwachten. Spreker was van oordeel, dat de subsidie-politiek die het Rijk volgt, de zaak van de cultuurspreiding ernstig be dreigt. De spreidingstaak van de groep vergt een ton aan extra uit gaven. Deze uitgaven zou het Rijk, zo meende de heer Zand- scholten, als basissubsidie moeten vergoeden. Door thans niet tegemoet te komen aan de wensen van „Theater" willen Gelderland en Overijsel druk uit oefenen op het Rijk. Mocht het Rijk zijn houding jegens „Theater" niet wijzigen en daarmee derhalve de to neel-spreidingsgedachte te kort doen, dan zullen Ged. Staten van Gelder land en Overijsel zich nader be raden, aldus de heer Zandscholten. Het voorstel tot verhoging van het subsidie ten behoeve van het opera gezelschap „Forum" te Enschede van f 25.000 tot 'f 40.000 werd zon der meer aangenomen. De provincia le V.V.V. werd een subsidie van f 30.000 toegekend. Aan het einde van de winterzitting werd de begro ting voor 1960 zonder commentaar goedgekeurd. tal van plaatsen (Van onze correspondent) Nog steeds is de moordenaar van „Blonde Dolly", de jonge wouw die in de nacht van 30 op 31 oktober in haar woning aan de Nieuwe Haven straat werd gewurgd, op vrije voeten en nog steeds ook zet de Haagse re cherche het al vele malen op een j dood spoor terecht komende onder zoek met volle kracht voort. Donder dag deed de officier van justitie zijn verzoek naar de Haagse dagbladen uitgaan een foto te publiceren van een jongeman, die als getuige enig licht zou kunnen werpen op een in Den Haag gepleegd ernstig strafbaar feit. Naar aanleiding van deze publikatie meldde zich aan het hoofdbureau de bewuste jongeman, die vroeger tot de kennissenkring van „Blonde Dol ly" heeft behoord. Slechts korte tijd later deelde de Haagse politie offici eel mede dat de geportretteerde jon geman niets te magen heeft met het misdrijf, in verband waarmee hem was verzocht zich bij de politie te melden. Wegens het onderzoek wilde men geen mededelingen omtrent de aard van de zaak doen, al was het begrijpelijkerwijs zeer duidelijk, dat het hier om een getuige in deze duis tere affaire ging. De jongeman was overigens niet de gezochte. Getuigen zijn reeds geconfronteerd met de foto van drie nog onbekende vrienden van de zeer welgestelde jonge vrouw. Van hen is het signale ment over alle politieposten in het land verspreid. In de buurt waar het drama zich af speelde doen intussen geruchten de ronde, dat de moordenaar getracht heeft terug te keren naar de plaats des onheils. Vorige week zou er 's nachts een onbekende man getracht hebben het nog steeds verzegelde perceel via de achterzijde binnen te dringen. Door de gealarmeerde buren zou hij op de vlucht zijn gejaagd. De Haagse politie ontkent dit echter ten stelligste. Ook verzekert men, dat er geen sprake van is, dat dakpannen in verband met eventuele vingeraf drukken in beslag zijn genomen. Overigens vraagt men zich wel af hoe de moordenaar in de bewuste nacht het huis is binnengedrongen. De mogelijkheid is niet uitgesloten dat hij via het dak aan de achter zijde is binnengekomen en langs deze ZEEUWSE SCHAAKCOMPETITIE Middelburg III versloeg „De Zwarte Dame" De laatste competitiewedstrijd voor <lit jaar is gisteravond gespeeld tus sen de tientallen van Middelburg ni en De Zwarte Dame (Kruiningen) in de afdeling 2e klas A vau de Zeeuw se Schaakbond. Middelburg wist de ze ontmoeting in zijn voordeel te be slissen. De eindstand luidt 6-4. Gedetailleerde uitslagen Middelburg IHDe Zwarte Dame 6-4 W. ScheltensJ. Karelse 0-1; P. San dersJ. W. Hasman 1-0; H. Vermeu- leH. Volbeda 0-1; H. D. Portier P. A. Huisson 1-0; T. Klaver—J. A. Gommers V2.-V2H. J. MatenaA. J. Dek y2~Y>\ H. GeertseJ. Quakke- laar 1-0; D. P. CornelisseJ. v. Oos ten 1-0; J. WolthuisJ. H. Verbeek 2-Yz', P. AdriaanseM. J. Kole Vj- zelfde weg het pand weer heeft ver laten. Wat het grote vermogen betreft: uit het testament blijkt, dat deze vrouw, die leefde tussen zelfkant en society, wel een deel van haar vermogen heeft vermaakt aan het Koningin Wilhelminafonds voor de kankerbestrijding. Zoals men weet heeft dit fonds dit al eerder gepu bliceerde bericht met klem tegen gesproken. Thans blijkt ook dat het vermogen van mej. Niemans veel groter is dan men aanvanke lijk vermoedde. In tal van plaatsen in het land had zij bankrekeningen en safeloketten. Haar vermogen bedroeg meer dan f 200.000. Tot nu toe kreeg deze duistere af faire reeds veel publiciteit in het bui tenland. Een Frans en een Duit» blad brachten artikelen met levensgrote foto's van „Blonde Dolly", waarin- zij wordt vergeleken met de Duitse Rose-Marie Nittribitt, om wie het ru moer, zelfs na zoveel jaren, nog niet verstild is. Officiële publikaties GROETENUITZENDÏNGEN Dank zij de belangeloze medewerking van het Hilversumse elektronische korps zijn groeten-opnamen voor marinepersoneel te Nederlands Nieuw-Guinea en Neder landse Antillen alsnog mogelijk gewor den. Ora de groeten, welke voor kerstmis en nieuwjaar bestemd zijn, nog tijdig te kunnen opnemen en naar de desbetref fende gebieden overzee te verzenden worden de familieleden van bovenge noemd marinepersoneel (hoogstens twee personen per famiiïe) uitgenodigd om op heden, zaterdag 19 december, des mid dags om 16 00 uur, zich bij een der on derstaande adressen te vervoegen. Men gelieve precies op tijd aanwezig te zijn en de op papier gestelde groet, welke ten hoogste ISO woorden mag bevatten, bij zich te hebben. Adressen: Groningen, het tehuis Lutke- nieuwstraat 13 te Groningen. Enschede, C-J.M-V.-gebouw, Blijdensteinlaan 55; Apeldoorn, gemeentelijke brandweerka zerne, Hoofdstraat 177, twee hoog: Eind hoven, St.-Gerardushuis. Gladiolenstraat, hoek Seringenstraat, Stratum; Den Haag. protestants militair tehuis. Riouwstraat 57; Rotterdam, protestants militair tehuis, Schiedamsesingel 175a, (gelieve te 17.00 uur aanwezig te zijn); Breda, protestants militair tehuis, Keizerstraat te Breda; Leeuwarden, protestants militair tehuis, Vooretreek 36: Utrecht, protestants mili tair tehuis. Wed 3a; Heerlen. St.-clara- college, Gasthuisstraat: Sas van Gent, brandweerkazerne. Kerkhoflaan; Den Helder, marinekan-tine, „Huys Tijdver- drijff'; Arnhem, protestants militair te- huls, Velperweg 25e Amsterdam, protes tants militair tehuis, Mess 39. Nagekomen advertenties. VijJ inzittenden van de Martin- Mariner, welke in Nieuw-Guinea is verongelukt, worden nog vermist. Het zijn v.l.n.r.: Lt. t. s. vl. Ie hl. J. Adriaanse, lt. t. z. vl. 2e kl. O. C. K. H. Bertram, sgt.-vliegtuignmker- telegra/ist A. J. Warns,' korp.-vlieg- tuig maker-konstabel A. T. C. van Baaien en vliegtulgmaker-konstabel der ie kl. A. W, van Loon. Heden overleed tot on ze diépe droefenis on- zë lieve man, behuwd- vader, groot- en over grootvader JAKOBUS MINDERHOUD. in de ouderdom van 77 jaar. S. Minderhoud Verhuist. A. Minderhoud. Kleinkinderen en achterkleinkind.- Westkapelle, 18 december 1959. Markt 73. Heden overleed, nog onverwachts, mijn lie ve vrouw en onze zorg zame moeder en groot moeder MARLY DEKKER COPPOOLSE, in de ouderdom van 64 jaar en 4 maanden. Meliskerke J. Dekken P. Dekker. Koudekerke M. de Potter Dekker. P. de Potter. Ria. Meliskerke W. Dekker. AI. Dekker Meerkerk. C. Dekker. Meliskerke, 18 december 1959.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 9