Goes verwacht belangrijke steun voor „infra-structurele" werken Schot hagel voor haas trof duim van drijver Zeeuwse Almanak RIVELLA GOESE BELASTINGCONTROLEUR J. VAN ANTWERPEN JUBILEERDE ZIERIKZEE KRIJGT GEHEEL NIEUW SPORTVELDENCOMPLEX Agenda 2 P ROV I NCI A LB ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 5 DECEMBER 1959 TOELICHTING VAN B. EN W.: Sanering noordelijk stadsdeel laat niet lang meer op zich wachten In hun toelichting- op de onlangs verschenen gemeentebegroting voor het dienstjaar 1960 schrijven B. en W. van Goes, dat do financiële positie allesbehalve rooskleurig kan worden genoemd. Op de gewone dienst is een tekort geraamd van f 110.000,Dit spreekt temeer, nu de gemeente door aanwijzing als ontwikkelingskern in het ontwikkelingsgebied Zee land voor een zware taak is gesteld. Het Goese college spreekt de ver nachting uit, dat het ministerie van economische zaken belangrijke be dragen beschikbaar zal stellen voor het uitvoeren van wat het „infra structurele" werken noemt. Het ligt voor de hand, dat een deel van de kosten voor deze werken ten laste van de gemeente zullen blijven, zo voe gen B. en W. eraan toe. Met name wordt gedacht aan de aanleg van ïnstéekhavens, de ver dieping en de verbreding van de vaargeul en met daaraan verbon den verbetering van de brug bij Wilhelminadorp en de sluizen bij 't Sas. B. en W. betogen voorts, dat het gemeentebestuur aandacht moet besteden aan de verbinding van de. haven met het verkeerswe- gennet op Zuid-Beveland. Het col lege is ervan overtuigd, dat te dien aanzien een grote activiteit aan de dag moet worden gelegd. Wil de gemeente Goees haar taak als cen trumgemeente en als industriekern volbrengen, dan zullen volgens het dagelijks bestuur van deze stad nog vele moeilijkheden moeten worden overwonnen. Het college denkt daarbij o.m. aan de noodza kelijke grenswijziging, het. verkrij gen van bouwterreinen en indu strieterreinen. Weinig inkomsten Voel aandacht schenken B. en W. in hun toelichting op de gemeentebe groting aan de belangrijkste bron van inkomsten van de gemeente: de uitkering uit het gemeentefonds. Wat betreft de op handen zijnde inwer kingtreding van de nieuwe finan ciële verhoudingswet tussen het rijk én de gemeenten, is het college van B. en W. niet optimistisch. Wanneer zonder meer met inwonertallen en andere objectieve maatstaven wordt gewerkt en te weinig rekening wordt gehouden met plaatselijke omstandig heden, zal het volgens B. en W. van Goes opnieuw lang duren voordat de inkomsten in overeenstemming zijn met de noodzakelijke uitgaven. Het College deelt voorts mede, dat liet subsidiebeleid der gemeente ernstig de aandacht heeft gehad. Binnen enkele dagen kan de raad te dien aanzien voorstellen ver-, wachten. Eveneens kunnen voor stellen worden verwacht betreffen de de brandweer. Een en ander zal een belangrijke stap betekenen naar een goed geoutilleerde brand-, weer, aldus het college. Spoedig zwembad? Voor het vervoer van zieken is een aanmerkelijk hoger bedrag geraamd dan vorig jaar. Het vervult het colle ge met zorg, dat de uitgaven voor het badhuis in het gebouw van het Medisch Centrum een stijgende lijn vertonen. Er zal een diepgaand'on derzoek worden ingesteld naar de oorzaak hiervan. In het begrotings jaar 1959 is een aanvang gemaakt met het onderzoek naar de mogelijk heden voor vervanging van het open baar slachthuis en het kantoorge bouw van de keuringsdienst van wa ren. Dat Goes nog altijd geen zwembad rijk is, is een zaak, waarbij de aan dacht van het college voortdurend is bepaald. B. en W. spreken echter de verwachting uit. dat binnen afzien bare tijd met de aanleg van het zwembad een aanvang zal worden gemaakt. V olkshuisvesting De volkshuisvesting betekent voor de gemeente Goes een bron van aan houdende zorg. In de woningnood van hen, die hoge huren kunnen be talen is in vergelijking met enkele jaren geleden een aanzienlijke ver betering te constateren. Met betrek king tot de woningzoekenden, die een te saneren wijk moeten verlaten, lig gen de zaken heel anders. Deze men sen zijn volgens het Goese college vaak niet bereid en niet in staat de thans als normaal geldende huren te voldoen. Voor deze categorie dient naar de overtuiging van B. en W. veeleer van een verslechtering te worden gesproken. Op dit punt doen zich vaak onoverkomelijke moeilijk heden voor. Verder verzekeren B. en W., dat zij de huisvesting van bejaarden zeer belangrijk achten. Maatrege len ten einde te komen tot de bouw van afzonderlijke huizen hebben reeds geleid tot het verstrekken van een opdracht aan een archi tect. Op het beheer van het ge meentelijk woningbezit zal het col lege binnen het half jaar terugko men. Sanering Goes-Noord Het hoofdstuk openbare werken laat een normale stijging zien. Enerzijds wordt deze stijging veroorzaakt door uitgevoerde kapitaalswerken,ander zijds door uitbreiding van de ge meente. ïn de loop van 1960 zullen B. en W. met voorstellen ltomen om de dienst gemeentewerken beter on derdak te geven. B. en W. achten het voorts noodzakelijk, dat met de rio lering van daarvoor in aanmerking' komende stadsdelen verdere voort gang wordt gemaakt. Voor i960 is voor dit doel f 100.000,uitgetrok ken. Een bedrag van f 100.000,— is even eens geraamd voor de aanvang van de sanering van Goes-Noord. Het begin van deze sanering zal niet lang meer op zieli latc-n wachten. Het college acht het noodzakelijk, dat een Centraal Bodehuis verrijst. Binnen kort zijn hierover voorstellen te ver-, wachten. De kwestie van de rioolwa terzuivering wordt thans bestudeerd door een deskundig technisch bureau. Scholenperikelen Met voldoening constateren B. en W. dat Goes op het terrein van de onder wijsmogelijkheden en gebouwen voor het onderwijs ai belangrijke voort gang heeft geboekt. Toch zijn er nog vele verlangens. B. en W. denken daarbij aan nieuwbouw voor de prof. dr. Kohnstammschool, de Beatrix- school, de lagere schooi van de gere formeerde gemeente, drie van de vier. plaatselijke ulo's, twee a drie kleu terscholen, de b.l.o.-sehool enz. De fi-. nanciële consequenties van een en ander zijn groot. Een vergelijking van de eindcijfers van de onderwijs- paragrafen in 1959 en 1960 doet een nadelig verschil zien van f69.000, Na de voltooiing van de in aanbouw zijnde ambachtsschool kan een ver dere stijging worden verwacht. De. subsidie voor de openbare leeszaal is aanmerkelijk verhoogd. Uitbetaling hiervan zal echter alleen geschieden, als ook. het rijk eenzelfde gedragslijn volgt. B. en IV. schrijven verder over de economische activiteiten in de ge meente, dat vele onderhandelingen worden gevoerd met industriëlen over industrievestiging. Zij hebben het vertrouwen in het komende be grotingsjaar meer concrete gegevens" te kunnen verstrekken. VEERTIGJARIG DIENST JUBILEUM Huldeblijk van 70 collega's De hoofdcontroleur vaji 's rijks be lastingen te Goes, de heer J. J. van Antwerpen, heeft vrijdagmiddag te midden van meer dan zeventig col lega's zijn veertigjarig dienstjubi- leum gevierd. De jubilaris werd tijdens een bijeen komst op het kantoor aan de A. J. Kade toegesproken door de hoofdin specteur-titulair, de heer J. Kwekke- VAN TOT HARINGWIMPELS.... Breskens beleeft dit jaar het vijftien de haringseizoen. Voor de haringen is dat geen pretje, maar voor de vis sers wel. In die vijftien jaar, waar op men in Breskens met tevredenheid terugblikt, werden ettelijke tonnen haring aangevoerd en geëxporteerd. De haringvissers uit Texel, Urk, Wie- ringen en waar zij ook vandaan mo gen komen, zijn in het Scheldedorp geziene gasten. Ieder jaar doet men in Breskens dan ook zijn best dit te tonen, door de bemanning van de vis sersschepen een gezellige avond te bezorgen. De belangstelling voor de bijeen komsten is thans zo groot geworden, dat hiervoor twee avonden moeten worden vastgesteld. De data zijn 29 en 30 januari en de plaats van sa menkomst is restaurant „Casino", waar de commissaris der koningin, OPENHARTIG-,. Die voerman in Zeeuwsch-Vlaanderén had zijn wagen volgeladen néé, niet met bejaarde dames, maar met riet. Een heel grote lading was het. Een te grote lading. Daarom ooit Mélden twee politieman' nen onze voerman aan met de mede' clelingdat de lading op zijn wagen de maximaal toegestane laadbreedte had overschreden. Een proces-verbaal was het onplezierige gevolg. Terwijl een der politiemannen in de weer 'was met potlood en papier, mompelde de voerman voor zich uit: ,T)an zal die andere oolc wel te breed liggen". Dat had hij niet moeten zeggen, want onmiddellijk vroeg de met- schrijvende agent wélke Wagen hij bedoelde. ,JDie van mijn zoon natuur lijk", antwoordde de voerman spon taan. Het is ons niet beleend of zijn ont roerende openhartigheid tot nóg een \rbaal geleid heeft, maar jhi'. nir. A. F. C. de Casembroot de wimpel voor de grootste aanvoer zal uitreiken en de burgemeester van Aardenburg, de heer J. M. A. C. van Dongen, gelegenheid zal krijgen nog eens te vertellen van zijn expedities in het hoge noorden. Vooraanstaande figuren uit de nationale visserijwe reld zullen voor deze jubileumavond naar Breskens komen. De accordeon vereniging „F.landria" verzorgt de muzikale omlijsting en op 30 januari wordt het programma verzorgd door het cabaretgezelschap „Klaver Vijf" uit Roosendaal. KLOPJACHT... Het wild in de Noordpolder bij Sint-Maartensdijk heeft dezer da gen plotseling „de benen" moeten nemen, toen een gezelschap ja gers met hun helpers en honden do boel op stelten kwam zetten. Maar hoe ze ook renden, het hielp weinig: 94 hazen legden het lood je en 4 snippen waren evenmin snel genoeg om aan de jagers te ontsnappen. KLEUTERSCHOOL Het gemeentebestuur, van Axel ont ving de verheugende mededeling, dat de bouw van een nieuwe open bare kleuterschool is goedgekeurd. De aanbesteding zal niet lang op zich laten wachten en het bestuur van de neutrale bijzondere kleuterschool heeft bet oude gebouw ter beschik king van het gemeentebestuur ge steld. Gebouw en speelplaats zullen „ten algemene nutte" worden ge bruikt en men heeft reeds de sugges tie gedaan de muziekverenigingen van het gebouw te laten profiteren, door het als repetitielokaal beschik baar te stellen. Centrale verwarming S AWE MA NV Nederslraal 19 - Middelburg Tel. .01180-2962 boom, hoofd van de inspectie Goes;. Uitvoerig schetste deze de loopbaan van de heer Van Antwerpen, die als volontair op het ontvangkantoor in Domburg is begonnen. Hij wees ër op, dat de jubilaris in verschillende rangen en functies bijzonder veel werk heeft verricht. „U hebt altijd de moeilijkheden met élan aangevat", J. J. VAN ANTWERPEN ....40 jaar in belastingdienst... aldus de inspecteur. Hij bedankte hem voor de prettige samenwerking. Mevrouw Van Antwerpen offreerde hij als blijk van waardering een boe ket bloemen en de jubilaris ontving een cadeau onder couvert. Het hoofd van de inspectie te Apel doorn, vroeger te Goes, de heer J. A. Struyck haalde herinneringen op aan zijn tijd, toen hij nog in Goes woonde en veel samenwerkte met de heer Van Antwerpen. Hij noemde hem een zeer gewaardeerde werkkracht, die ook buiten zijn werk een beminnelijk figuur was. In een geestig speechje sprak de hoofdcontroleur L. Pietersè woorden van gelukwens. Hij dankte do heer Van Antwerpen voor de samenwer king en de collegialiteit. „U bent een vraagbaak voor de jongeren op kan toor", aldus de hoofdcontroleur. De heer J. A. Lucieer, commies-secre taris, die de leiding van de bijeen komst had, feliciteerde de beer en mevrouw Van Antwerpen namens bet personeel. Als cadeau van het voltal lige personeel bood liij een fraaie klok aan. Nadat de beer Van Ant werpen een uitvoerig dankwoord had gesproken, bleef men nog enige tijd gezellig bijeen. ook bij Uw warme maaltijd: U dan andeli EEN fRIESCHE UAG-DOMO PRODUCT Inenting tegen difterie van Oostburgse kinderen In verband met het feit, dat in de omgeving van Oostburg de besmet telijke ziekte difterie is geconsta teerd, heeft het gemeentebestuur zich op advies van de beide gemeen tegeneesheren door middel van een Imis-aan-huis-circulaire tot de bevol king gewend. In dit schrijven wordt de inwoners erop gewezen en wordt er op aange drongen, om de kinderen van 1 tot 10 jaar die nog "niet of langer dan een jaar geleden tegen deze ziekte zijn ingeënt, alsnog te laten inenten. Hiertoe zal gelegenheid worden ge geven in de „Katholieke Kring" op woensdag 9 december a.s. Installatie mr. Attema tot rechter-plaatsvervanger Tijdens een korte buitengewone zit ting van de- arrondissementsrecht bank te Middelburg heeft de presi dent, mr. P. van Empel, de griffier van de kantongerechten Middelburg, Terneuzen, Oostburg en Zierikzee, alsmede'plaatsvervangend kanton rechter van het kanton Middelburg, mr. T. W. Attema, geïnstalleerd tot rechter-plaatsvervanger bij de hoofd stedelijke rechtbank. Nadat'do officier van justitie mr. J. L. Andreae, had gerequireerd 'tot de installatie,- onder aanbieding van zijn gelukwensen, las- de griffier, mr. J. W. Muller, deacte van benoeming voor. Na eën korte''toespraak tot nu-. At- tema.bood mr.'Van Empel, mede na-,- menu- de rechtbank en de griffier, ge lukwensen aan. Zij' nog vermeld, .dat mr. 'Attema zijn eerder vermelde functies' bij liet kantongerecht blijft verrichten. Schippers raakten slaags in Wemeldinge In Wemeldinge ontstond vrijdagmid dag een vechtpartij tussen drie Bel gen en drie Nederlanders Er werden rake-klappen uitgedeeld en geen van do vechtjassen kwam er zonder kleerscheuren af. Eerst toen er bloed vloeide, luwde de strijdlust en werd do vechtpartij gèstaakt. Reden van déze onenigheid was een meningsverschil tussen twee schip pers. Dit vond zijn aanleiding in het invaren en afmeren in de buitenha ven van Wemeldinge. De woorden twist tussen de schipper van het Bel gische motorschip „Demi" en die van het Nederlandse motorschip „Tom- mycor" liep zo hoog, dat zij meenden hun krachten er hij te moeten meten. Daarbij mengden nog vier anderen zich in de strijd. Een van de vechtlustigen moest naar het ziekenhuis te Góes worden over gebracht vóór onderzoek. De rijks politie te water stelt een onderzoek naar het gebeurde in. Zeeuwse N.C.VJB. telt - thans vijftig afdelingen Het Zeeuwse gewest van de Ned. Christen Vrouwen Bond telt sinds vrijdag vijftig afdelingen. In Veere werd dit ronde getal bereikt met de oprichting van een plaatselijke af deling. In het bestuur hebben zit ting de dames Wieringa, Céstelein, Bout-Schot eh Joosse. Voor het zover was, hebben de dames D. H. Baas- Kemp en Van Doorn-van Nieuwen- huyzen uit St.-Laurens vele voorbe reidende werkzaamheden verricht. Ds. Van Houte spreekt op V.P.R.O. conferentie Ds. I. J. van Houte, Ned. hervormd predikant te Middelburg zal op 30 december a.s. een spreekbeurt ver vullen op de V.P.R.O.-conferentie, welke van 27 tot en met 30 decem ber a.s. in het „Woodbrookershuis" te Barchem zal worden gehouden. Het thema van de conferentie is „In dividu''. Het onderwerp waarover ds. Van Houte zal spreken heet „In God verbonden?" RECHTBANK MIDDELBURG Officier eiste f 150 tegen onervaren jager Vair de jacht op hazen naar de recht bank was vrijdagmorgen voor dq landbouwer G. van N. uit Den Bom mel op Overflakkee1 tijdens de zitting van de Middelburgse rechtbank slechts een kleine, zij het bepaald niet aangename, stap. Enkele dagen voor Kerstmis 1958 had Van N. op uitnodiging van de landbouwer D. op diens bouwland te Waarde met en kele andere landbouwers een drijf jacht gehouden. Het was Van N.'s eerste jachtpartij, maai; die zal hem nog Jang heugen. Tijdens de jacht op een liaas schoot de Bommelse land- Bespreking in Sas van Gent over kanaalverbreding Het gemeentebestuur van Sas van Gent heeft een aantal eigenaars en gebruikers van percelen grond aan de Oostdam, St.-Anthonykade en in de wijk Stuiver uitgenodigd voor een bespreking op maandagavond half acht in do rapportzaal van de spie- gelglasfabriek. De genodigden zijn allen eigenaren of gebruikers van gTond, die waarschijnlijk ten offer zal vallen aan de kanaalverbreding. Het gemeentebestuur van Sas van Gent wil tijdig ingelicht zijn over de wensen en verlangens ten aanzien van huisvesting e.d. van degenen, die wellicht gedupeerd zullen worden, zo dat daarmede rekening kan Worden gehouden bij het aanvragen van bouwvolume en de verdere realise ring van het uitbreidingsplan. Met deze uitnodiging treedt het gemeente-, bestuur tegemoet aan de wensen van een aantal raadsleden. Nieuwe directeur benoemd melkinrichting „Walcheren" Het bestuur van de Coöperatieve Melkinrichting „Walcheren" te Mid delburg heeft als opvolger van de directeur M. A. van Varik, die met pensioen gaat, de heer J. Lampert benoemd, thans directeur van de Coöp. Zuivelfabriek te Vollenhove. Rijksweg Kloetinge- Yersekendam afgesloten In verband met de uitvoering van werken van maandag 7 dec'ember tot en met zaterdag 26 december zal de rijksweg KloetingeYersekendam tussen km 17.050 aansluiting Moolweg en km 17900 aanslui ting Oostweg in de gemeente Kloetinge, gestremd zijn voor alle doorgaand verkeer. MET KLEEDLOKAAL „Bannink" moet wijken voor aanleg rijksweg Het fraaie sportpark „Bannink" te Zierikzee, prachtig gelegen achter bet R.T.M.-station aait do Grachtweg, is gedoemd binnen afzienbare tijd te verdwijnen. Dwars" door de twee hoofdvelden en het juniorenveld is namelijk de nieuwe rijksweg gepro jecteerd. Hoewel de uitvoering van dit object nog niet is aanbesteed, mag toch worden verwacht dat bin nen niet al tc lange tijd hiermee zal worden begonnen. Het gemeentebestuur van Zierikzee ljeeft gelukkig tijdig maatregelen ge troffen, zodat de Zierikzeese sport beoefenaren niet zonder speelterrei nen komen te zitten. Er is overleg gepleegd met de Zierikzeese sport raad, het overkoepelend orgaan van alle Zierikzeese sportverenigingen. Daarnaast heeft men zich laten advi seren door deskundigen van de Ne derlandse Sport Federatie. Zo is er èen plan ter'tafel gekomen, dat voor Zierikzee eon afdoende oplossing zou betekenen, voor het sportvelden- raagstuk. Óp het terrein ten noor den van het huidige sportpark zijn drie voetbalvelden en een korfbalveld geprojecteerd. Voorts blijft er nog voldoende ruimte vrij eventueel voor een basketbalterrein en verschillen de oefenterreintjes. De bestaande twee hoofdterreinen, komen in hun huidige vorm to vervallen. Daacvoor ill de plaats zal echter één terrein, met de doelen van oost naar wesf ge richt, worden' aangelegd. Daarom heen heeft men een 400 meter lange atletiekbaan geprojecteerd. Al lange tijd bestonden er bezwa ren tegen het huidige gebouwtje dat dienst doet als kleedlokaal. Het gemeentebestuur heeft nu donder dagavond in overleg met de bestu ren van de v.v. Zierikzee en de v.v. Mevo getracht een oplossing te vinden, die voor alle partijen be vredigend zou zijn. Het gemeentebestuur heeft daarbij de voetbalverenigingen de gelegen heid geboden om de nieuw te projec teren kleedgelegenheid in eigendom te krijgen. Beide besturen stonden in principe niet afwijzend tegenover dit voor stel, maar wensten een en ander toch eerst in eigen kring nader onder de loep te nemen. Zo mogelijk zal er daarna een samensprekfiig tussen de beide besturen plaatsvinden, waarna men eventueel met een voorstel bij het gemeentebestuur denkt te komen. Do nieuwe toegang naar het nieuwe sportveldenconiplex zal aan de Lange Blokweg komen te liggen. Direct bij de ingang is een fietsenstalling ge projecteerd. Pas na deze stalling kunnen de controlehckken worden gepasseerd. Links naast de controle- hekken komen twee nieuwe tennis banen, omdat dc thans bcstaaurie banen eveneens „ten prooi" aan de nieuwe rijksweg zullen vallen. Verder biedt hel nieuwe complex mo gelijkheden voor het aanleggen van terreinen voor liet discuswerpen, speerwerpen, kogelstoten etc., terwijl er eveneens verschillende springbak ken aangebracht zullen vvorden. Het spreekt vanzelf dat rondom dit pro ject, voor zover die er nu nog niet is, een beplanting zal worden aange bracht. bouwer namelijk een, der drijvers, de fruitkwekersknecht J. V., een voor die haas bestemd schot hagel in duim en been. Verdachte heeft hoogst roekeloos, onvoorzichtig en onachtzaam 'ge jaagd, legde de officier van justi tie. mr. J. L. Andreae, de landbou- wer ten laste. De jagers trokken op over het bouwland, toen plotse ling uit de richting van.de. drijvers de waarschuwingskreet klonk: „Daar 'komt een haas". Van N. richtte zijn dubbelloops jachtge weer op het dier en schoot. De haas liep door en nogmaals knalde het geweer. „Ik heb hem...", riep Van N. enthou siast. „Ja, je hebt mij ook. In m'n been geschoten", riep de fruitkwekers- knécht-drijver terug... De hagel had inderdaad behalve' de haas ook de heer V. getroffen. Het schot in de benen kwam geluk kig niet ernstig aan, omdat de man vrij dikke kleren aanhad. Maar de duim was ernstiger, temeer daar de wond zich in het begin niet zo ernstig liet aanzien en de knecht zich daarom 's avonds pas onder doktersbehandeling stelde. Maar toen kón hij ongeveer een maand niet werken wegens infectie. „Ik heb te vroeg geschoten", gaf Van N. toe. „Zo'n dag ben je in opgewonden stemming, temeer daar het de eerste maal was, dat ik meeging op e.en drijfjacht". De officier betoogde, dat verdachte op bijzonder ondeskundige wijze aan het schieten geweest is. Volgens deskundigen zei mr. Andreae, heeft Van N. vele fouten gemaakt. Zo was zijn schotafstand ten opzichte van de jagers, 25 a 30 meter, veel te klein; bovendien keken de drij vers recht in Van N.'s geweerloop. Verdachtes wijze van handelen noemde de officier hoogst roeke loos en onvoorzichtig. Mr. Andreae eiste een boete van ƒ150 met ver beurdverklaring van het geweer. „Van N. is een jong jager, die voor de eerste maal meegegaan Is. Hij was bijzonder enthousiast. Het on geluk is dan ook zuiver te wijten aan zijn onervarenheid", betoogde de raadsman, mr. J. A. P. M. van Hasselt uit Bergen op Zoom. Deze vroeg zich verder af of de infectie alleen veroorzaakt is door het schot hagel. Nadat de duim ge raakt werd .heeft V. de haas nog uit 'n sloot opgediept. „Terwijl er in die omgeving veel ratten zijn", merkte de raadsman op. Tot slot vroeg hij clementie en teruggave van het geweer. De uitspraak volgt op 16 december a.s. WITTE KRUIS A DE 4Cbte PIJNSTILLER Hoofdpijnmaar ook andere plagende pijnen verjaagt u prompt met WITTE KRUIS. Tabletten, poeders of cachets! VANDAAG Middelburg Electro: Opstanding, 19 en 21.15 uur, 18 Jaar. Schouwburg: Storm loop tegen de Saracenen, 20 uur, 14 Jaar. Vllssingen Luxor: Vuur over de Yam g- Tse. 19 en 21 uUr, 14 Jaar. Alhambra: Hoe vertel He het mijn dochter. 19 en 21 uur, 10 jaar. Strandhotel: Re ceptie K.S.V. „Walcheren". 15-17 uur. Goes Grand: Hoe vertel 11c het mijn dochter. 20 uur, 18 jaar. MORGEN Middelburg Electro. Opstanding. 15.80, 19 en 21.15 uur, 18 Jaar. Schouwburg: Stormloop tegen de Saracenen. 14,30 en 20 uur, 14 Jaar. Vllssingen Luxor: Vuur over de Yang- Tse. 15, 10 en 21 uur, 14 jaar. Alham bra: De vergeten patrouille, 15 uur, 14 Jaar. Hoe vertel Ut het mijn doch ter 19 en 21 uur, 18 jaar. Goes Grand: Het circus speelt toch, 15 uur, allo leeftijden. Hoe vertel ik het mijn dochter. 19 en 21 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 2