ZELANDICA PILOOT STORM ontvoerd in de stratosfeer WINSTGEVENDE BEZIGHEDEN IN GEVANGENISSEN HET BLONDE GEVAAR 16 F li OV IN Cl AL tl '4 hl E U W 8 b COURANT DONDERDAG 8 OKTOBER 1959 AMSTERDAMSE EFFECTENBEURS Vriendelijker bij geringe omzet Nederland 1959 (3V.) Nederland 1951 (3%) Nederland 1948 (3V<) Nederland 1955 (31/,) Nederland 1947 (3%) Nederland 1937 3 Dollarlening 1947 3 Investerlngscert. 3 Nederland 1962-64 3 Ned. Indië 1937 3 6 okt. 7 okt. 97;» 98 gb. 95% 87% 89v1i 89% S2J, 92% 89% 89'/» 90 89% 96% gb. 96% gb. 98 !s 98% gb. 97j* 6 pet. Woningbouwlening '57 109 109% Nat. Handelsbank Ned. Handelmij. Alg. Kunstzijde Unie Berghs' en Jurgens Calvé-Delft Hoogovens n.r. Ned. Kabelfabrlelc Philips Unilever Wüton-Feijenoord Bill Hon Kon. Petroleum Mij. Amsterdam Rubber Holland Amerika Lijn Kon. Paketvaart Rotterdamse Lloyd Scheepvaart Unie Stv. Mij. Nederland Ver. H.V.A. Mij. N.V. Deli Mij. Bank van Ned. gem. 4V« Bank van Ned. gem. 0-5-10 Van Berkels Patent Albert Heijn Centrale Suiker Kon. Mij. De Schelde N B. Intern. Nickel American Motors 5f Anaconda Bethlehem Steel General Motors Kennecott New York Central Pennsylvania Republic Steel Shell Oil Conip. Tide Water U,S. Steel Nat. Can. Corp PREMIELENINGEN. Amsterdam 1951 Breda 1954 Eindhoven 1954 Enschede 1954 Den Haag 1952 I Den Haag 1952 li Rotterdam 1952 l Rotterdam 1952 n Rotterdam 1957 Utrecht 1952 Amsterdam 1956 1 Amsterdam 1956 ir Amsterdam 1956 III Amsterdam '33 (C. en A.) Dordrècht 1956 Alkmaar 1956 153% gb 154% gb. 232% 231% 365% 369% 276Va a75% 640 576 380 gb. 385 629% G3Q1A gb. 638% 640 201 205 386% 154.30 154.20 105% 160% 159% 128 128% 143% 144 137'% gb. 139% gb. 164'/a 166 144','a 145% 170.50 171.50 98% 126% 126% 259 gl. 260 gb. 392% 393 255 235 210 5G% SW< 92% 32% Industrie Scheepvaart Banken Indon. fondsen Algemeen 244.70 22351 223.60 131.93 151.27 152.80 176.57 176.41 175.76 133.38 132.46 132.87 301.66 299.09 299.74 Amsterdamse wisselmarkt CONTANTE PRIJZEN. Londen 10.57V»—10.57%, New York 3.T7&—3.77A, Montreal 3.77%—3.97% Parijs 76.77%—'76.87%, Brussel 7.54% —7.54%, Frankfort 90.22—90.27, Stockholm 72.91—72.96, Zurich 87.06 —87.11, Milaan 60.76%—6051%. Ko penhagen 54.70'a54.75Oslo 52.88 52.93, Wenen 14.61%—14.62%, Lis sabon 13.18%—13-19'.'«. Ankara 3.76%—3.77%. 81% 92% 92% 97% 8oy» 72% 23% 99% 9% 80% 39% 97rt 93% 82 Z 92% 92% 80% 81% A.N.P.-C.B.S. BEURSINDICES. 5-10 6-10 7-10 Intern, concerns 434 50 429.32 43059 er is zó véél in veelzijdig veerkrachtig TéhLha WW BEURS OVERZICHT. De stemming voor de internationale waarden was woensdagmiddag iets vriendelijker. Met de omzetten wil het nog steeds niet best vlotten. Deze wa ren wederom van geringe omvang. De betere stemming was een gevolg van het feit, dat president Eisenhower de „Talt- Hartley wet" van toepassing heeft ver klaard op de havenstaking. Hierdoor worden de werknemers voor een periode van 80 dagen gedwongen het werk op de oude basis te hervatten. De moge lijkheid is niet uitgesloten dat genoemde wet ook op de staalstaking zal worden toegepast. Door een en ander werd de lusteloze stemming van de vorige dag woensdagmiddag wel niet in een hausse- stemming veranderd, doch men had over het algemeen meer vertrouwen in de markt voor de komende dagen. A K-U-'s konden het verlies van dinsdag ruim schoots inhalen bij een prijs van 3C9. De vorige slotkoers was 366. De orders bij de hoekiieden in Philips aandelen waren gemakkelijk aan de vingers van één hand te tellen. De koers bepaalde zich rond de 632, hetgeen twee punten hoger is bij dinsdag. Unilevers, die de vorige dag een verlies van tien punten leden, haalden hiervan twee punten terug op de prijs van 640. De Duitse verkopen waren woensdag in deze hoek niet aan wezig zodat de geringe vraag lichtelijk Haagse baiietleider staat terecht De Haagse rechtbank is gisteren ach ter gesloten deuren begonnen met de behandeling van de strafzaak tegen de 34-jarige Haagse dansleider P. J. van der E. Zoals bekend heeft de justitie in juni j.l. de minderjarige danseressen van Van der E.'s „Domingues Lowershow" per vliegtuig doen terughalen uit Zwitserland. Van der E. ontkende gistermorgen het hem ten laste gelegde: ongeoor loofd gedrag tegenover een aantal in zijn dienst staande minderjarige dan seressen. Weliswaar gaf hij toe, met de meisjes intieme omgang gehad te hebben, doch hij ontkende, dat hij de leider van de dansgroep was, dus dat de meisjes aan zijn zorgen toever trouwd waren geweest. Volgens zijn zeggen stond de groep onder leiding van zijn echtgenote. Ook de moeder van een der danse ressen moet zich voor de rechtbank verantwoorden, terzake van het uit oefenen van een verboden medische behandeling op twee der meisjes. de overhand had. Kon. Olies, tegen de gehele marktverhouding in, ca. een hal ve gulden beneden de vorige slotprijs. De aandelen noteerden tevens beneden pariteit New York. De arbitrage geeft er nog steeds de voorkeur aan weinig te ondernemen en wil eerst de uitslag van de Engelse verkiezingen van van daag afwachten. De iets hogere vrachttarieven komen in de scheepvaartsector in een markt met minimale activiteiten. Dit is de oorzaak dat de koersen van de aandelen in deze afdeling hoegenaamd op het betere nieuws niet reageren. Toch waren Hol land Amerika Lijn en Scheepvaart Unie circa twee punten hoger. Door de grote inkomsten- en vennootschapsbelastingbe talingen, die thans plaatsvinden, wordt veel geld aan de banken onttrokken, waardoor van die zijde bijna geen koop orders in de staatslondsenmairkt aanwe zig zijn. De handel in deze sector was dan ook wederom zeer rustLg, waarbij de 4'/4 pet. 1959-len.ing Iets hoger noteer de. In de lokale sector waren aandelen metaalbuizen fabriek Excelsior Iets ho^er. Koninklijke Nederlandsche papierfabriek werd enige punten hoger geadviseerd op de tussentijdse mededeling over de gang. van zaken gedurende het eerste half jaar 1959. Grootbanken verdeeld. Prolongatie 3 procent. Waarschuwing voor de veehouders Voorzichtig met voederen bietenloof en voederbieten Een uitzonderlijke droogte als dit jaar, brengt onverwachte moeilijk heden mee bij de voeding van het vee. Het gehalte aan droge stof in de sap pige ruwvoeders is hoger dan nor maal. Dit betekent dat het vee er minder van nodig heeft. Reeds bij het gebruik van een hoeveelheid bie tenloof, bieten, aardappelen e.d., die in andere jaren normaal is, dreigt nu overvoedering. Het veevoederbureau voor Zeeland geeft daarom aan de veehouders de volgende aanbevelingen: 1. voer van vers bietenloof met kop pen niet meer dan 15 tot hoog stens 25 kg per grootstukvee en per dag; 2. voer geen suikerbieten; 3. geef. als voederbieten worden ge bruikt. hoogstens 20 kg per hoofd; 4. voer niet meer dan 10 kg aard- appelen per dier per dag; 5. wordt bietenloof met aardappelen of voederbieten aangewend, dan van deze voedermiddelen in totaal hoogstens 20 a 25 kg per dier per dag geven; 6. voer steeds een flinke portie hooi bij, of als dat onvoldoende voor handen is peulvruchten- of graan- stro; 7. Wanneer de genoemde hoeveel heden ruw voeder een onvoldoende produktie toelaten geef dan toch niet meer bietenloof, maar voer dan krachtvoor bij 8. rooi, indien enigszins mogelijk, zo lang het nog droog is nog geen voederbieten. Nadat er regen gekomen is, kan men wat minder voorzichtig worden. In een advertentie in het Westduitse dagblad, voor de zakenwereld „Handels- glatt" is medegedeeld dat begin 1930 in 300.000 exemplaren het eerste nummer zal verschijnen van „Capitol", een vol- sterkt onafhankelijk „nieuw Europees tijdschrift, bestemd voor de „Europese intellectuelen", dat in het Engels, Frans, Duits en Italiaans gesteld zal zijn. (Advertentie! Een aantal gevangenen van de gevangenis te Hannover, in West- Dultsland, die te werk waren gesteld in de gevangenisdrukkerij en de boekbinderij, hadden tijd over, die zij produktief wilden maken. Zij deden dit door zich, onder lei ding van een voorma lige bankier, een moor denaar, en een man die wegens valsheid in ge schrifte was veroor deeld, toe te leggen op het vervaardigen van valse diplomatieke paspoorten, perskaar ten, rijbewijzen en aanbevelingsbrieven van Westduitse voor lichtingsdiensten, die voor tien tot honderd mark aan eventuele „klanten" werden ver kocht.- Dit geschiedde door bemiddeling van talrij ke medeplichtigen bui ten de gevangenismu ren. In bepaalde geval len v/isten de vol ijverige gevangenen door briefwisseling via de voorgeschreven hiër archieke weg met de betrokken rijksdien sten originele stukken in handen te krijgen, die zij vervolgens na maakten. Het was, als gemeld, in deze zelfde gevange nis dat een gevangene, die in de kleermakerij to werk was gesteld, er in slaagde elke maand een volledig kostuum te verkopen, dat hij had vervaardigd uit resten van stoffen. Hij was er zelfs in ge slaagd zijn verloofde op deze wijze een avondjurk te doen toe komen. GRATIS VERKRIJGBAAR bij uw winkelier VERKEERSBORDEN PLAKPLAATJES bij aankoop van Schoancrème Metaseul Wrljfwas (met silicone) HANOELSOND. GERARD ROOVERS BREDA Er zijn heel wat monumenten in Zeeland en een deel daarvan wacht dringend op res tauratie. Ir. R. Meischlce heeft er onlangs op gewezen hoe hrap hiervoor de jinanciën zijn. Wanneer wij niet meer hunnen doen dan op dit moment, zal het meest kostbare bezit van o»s land, zijn typische oude steden, totaal verloren gaan". Dit sloeg onder meer op Zierikzee. Als er een kerk gerestaureerd wordt, stelt dit de kerke lijke colleges vaak voor zware lasten. Deze lasten te verlichten is geen eenvoudige opgave. Kort geleden is verschenen: „De Maartenskerk in de Smalstad", een uitgave van de restauratie-commissie der Ned. Herv. Ge meente te St. Maartensdijk. De heer W. van Gorsel geeft hier in een beknopt overzicht van de geschiedenis der hervormde kerk te St. Maartensdijk. Ds. J. van der Haar zegt in zijn voorwoord: „Door dit boekje te kopen, kunt U een klein steentje bijdragen tot de restauratie van onze Maartenskerk". Hoewel we van de bouwge schiedenis van deze aan Sint Maarten gewijde kerk niet zoveel vernemen, heeft Van Gorsel ons aardige kijkjes op het kerkelijk le ven van dit kleine stadje gegeven. Met de Reformatie beginnen de gegevens rijkelijker te vloeien. In 1566 komt een wever de nieuwe leer verkondigen, door zijn tegenstanders „Doctor Spoel" genoemd. In de troebele jaren van zeventig wordt het land geplunderd en gebrandschat. St. Maartensdijk blijkt als eerste gemeente op het eiland een vaste predikant gehad te hebben in Bartholomeus van den Hoeck. Ondanks de moeilijke tijden durfde men rond de ja ren 1590 de vernielde toren te herstellen. In de zeventiende eeuw waren er korte tijd zelfs twee predikanten. Vooral die eeuw is voor de kerkgeschiedenis van deze smalstad een bewogen tijd. We vernemen hoe „de Kerk met handen en voeten aan de Staat ge bonden" was naar calvinistisch beginsel toch zelfstandige groot heden door het optreden van de machtige drost Cornelis Liens, wonend in het in de vorige eeuw afgebroken slot. Verdraagzaam heid was weer een van de goede zijden van hem, die de doopsge zinden ongemoeid hun godsdienstoefeningen liet houden tegen de wil van kerkeraad en classis. De Staten van Zeeland zorgden er voor dat de doopsgezinden met rust gelaten werden. Een merk waardige instelling was het St. Jacobsgilde waarin zich rooms- katholieken verenigden. Ook hiertegen werd opgetreden. Slechts weinig lezen we over de invloed van ds. Pontiaen van Hattem, die Jn 1683 wegens onrechtzinnigheid als predikant van Sint-Philipsland werd afgezet. Het is niet de bedoeling alles te memoreren van het boekje dat tot onze tijd doorgaat. Door gebrek aan gegevens kon blijkbaar het probleem niet opgelost worden waarom tijdens de ambtsperiode van ds. Was velen de kerk vaarwel hebben gezegd (ca. 1866). In het algemeen hadden we gaarne iets meer gehoord over de geschiedenis van de laatste 100 jaar en over de verhouding tot andere kerken en conventikels. In het als bijlage opgenomen lijstje van familienamen in de 17e eeuw worden ook patroniemen vermeld. (Cornelisse Comeliszoon, etc.). Ds Pontiaen van Hattem is een zeer merkwaardige figuur in de kerkgeschiedenis geweest, wiens leerstellingen grote invloed in Zeeland en daarbuiten hebben gehad. We kunnen dit ook lezen in de bijdrage van dr. Wesseling in het Archief van het Zceuwsch Genootschap (1959) over de herv. gemeente van IJzen- dijke. Hoe ver men van de rechtzinnigheid af kon wijken bleek uit opvattingen van Jacobus de Kubber, landman te LJzendijke, die met het hattemisme besmet was. Hij ontkende onderscheid tussen Jezus en de mens: Jezus was maar de eerstgeborene onder de broe deren. Eigenlijk was De Kubber ook Christus, omdat Christus in wezen één was met de gelovigen. De bijdragen van Van Gorsel en Wesseling mogen een stimulans zijn voor verdere studie in de dikwijls zo boeiende geschiedenis van het kerkelijk leven in ons gewest. Te Peking is het „Paleis der nationale culturen" geopend, dat in een tentoon stelling een overzicht geeft van de so ciale en culturele vooruitgang, die in de vroeger tot de achterlijkste behorende gebieden zijn gemaakt. Zo wordt aan dacht, besteed aan de ontwikkeling van Tibet. 1295. Sidderend van angst wachtten de dappere Zorin en doctoj* Drago de loop der gebeurtenissen af. Hier hielp al hun gesnauw en ge- commandeer weinig, alles hing af van het vakman schap van de piloot. Doch deze was ook vrijwel mach teloos, daar het schip niet meer aan zijn wil gehoor zaamde... De generators waren uitgeschakeld en slechts steunend op de over gebleven kracht van de stukgeschoten antigravita- tor stortte het schip neer in de branding van de grillige en ongastvrije kust van Granol. Hoog spatte het schuim op, toen de machine krakend en schurend op de rotsen van Shastar vastliep- Indien de bouwers van het schip deze noodlan ding hadden kunnen gadeslaan, zouden ze trots geweest zijn op hun constructie, wunt zelfs de harde klippen vermoenten niet het trotse schip te breken. Als een vermoeid reus zonk het neer in het woedende schuim. Of de inzittende het met evenveel succes hadden overleefd, viel echter te betwijfelen. Reeds was de noodlanding door enkele Groene Mannen opgemerkt cn deze aarzelden niet de gewon de en bewusteloze mensen uit het schip te sle pen... Explosie met nieuwe raketbrandstof In de Hercules-kruitfabriek te Ken- vil, in New Jersey, heeft zich maan dagavond bij het samenstellen van een nieuwe raketbrandstof een. ont ploffing voorgedaan, die aan twee mensen het leven kostte. Drie men sen liepen lichte verwondingen op. De brandstof was bestemd voor de „minute man", een intercontinentale raket die thans wordt geconstru eerd. KERKNIEUWS NED. HERV. KERK Aangenomen naar Ameide en Tien- hoven S. Meijers te Hoogblokland, die bedankte voor Raamsdonkveer (toez.) en voor Vreeswijk. Aangenomen naar Ommelanderwijk-Zuidwending toez.) H. G. Oostinga, kand. te Groningen, die bedankte voor Markum (toez.). GEREF. KERK Aangenomen naar Knijpe A. C. Lan- gedijk, kand. te 's-Gravenhage, die be dankte voor 's-Gravemoer. Bedankt voor Berlikum C. van der Giessen te Tzum. Advertentie /flt /Hillan ',1 PINDAKAAS FEUILLETON DETECTIVE-ROMAN DOOR BERKELEY GRAY 32 Freane had hem verzekerd dat het meisje niets van hem afwist; dat ze geen idee had waar haar vader gis terenavond geweest was. Hoe kende ze dan zijn naam? Hij kreeg een ge voel dat ze het hem niet gemakkelijk zou maken. „Als je me niet direct zegt waarom we hier blijven staan dan ga ik er vandoor", zei Penny, en hij kon horen dat ze het meende. „Waarom schrok je zo toen ik de naam van mr. Freane noemde?" „Ik schrok niet, juffrouw". „Je schrok wél". „Waarom zou ik, ik ken geen rnv. Freane", hield hij nors vol. „U hoeft nergens bang voor te zijn, juffrouw. Uw vader komt zo. Er liggen daar achter in de auto wat weekbladen waarom maakt U het zich niet ge makkelijk? Ik zal het licht voor U aansteken". Penny's wantrouwen werd elke mi nuut groter. aPat telegram was niet door mijn vader gestuurd" zei ze vlug. „Ik heb genoeg van deze comedie!" „Luister nu eens even, juffrouw..." „Je brengt me direct bij mijn vader of ik ga!" „Het spijt me, juffrouw, maar ik moet doen wat me gezegd is". „Bést!" Penny's stem klonk heel gedecideerd. Ze opende het portier en sprong uit de auto: maar de chauffeur was haar voor, hij had dit verwacht. Snel pak te hij een reisdeken op die naast hem lag, opende het vóórportier en was de auto uit voordat Penny een stap gedaan had. Ze was woedend en voel de zich ook helemaal niet op haar ge mak, maar wiide dat in geen geval laten blijken. Dus liep ze zonder om kijken door, hetgeen erg onvoorzich tig was. De chauffeur was met één sprong bij haar en gooide de reisdeken over haar heen. Ze wankelde en een kreet ontsnapte haar, die echter door do dikke reisdeken gesmoord werd. Het hielp niets, hoe of ze ook tegenspar telde, de man was veel te sterk voor haar. Hij lichtte haar als een veertje op en droeg haar terug naar de auto, daar hield hij haar vast totdat hij een stevig touw om haar heen gebonden had. zodat ze haar armen niet meer bewegen kon. „Je hebt er zelf om gevraagd, juffie", zei hij, en er was nu geen beleefdheid meer in zijn stem. „Als je je verstan dig gedragen had dan had ik dit niet behoeven te doen". Hij ging naar buiten en tuurde de weg af maar er was geen levend wezen te bekennen. Vlug liep hij naai de achterkant van de auto en opende de kap van de bagageruimte. Hij pakte Penny op en duwde haar daar in. Hij hoorde het gesmoorde hulpge roep en voelde haar schoppen cn spartelen, maar zo gauw hij de kap had gesloten, werd alles stil. „Wel verdorie!", bromde hij woedend. Hij had op dit incident niet gerekend. Terwijl hij zijn voorhoofd afwiste realiseerde hij zich dat het nu bijna stikdonker was geworden. Hij vroeg zich af wat hij nu het beste doen kon: hier blijven, of tegen alle beve len in naar hot huis toerijden. „Ik kan niet te lang wachten", dacht hij haast havdop. „Ze heeft daar niet zo veel lucht, vooral niet in die de ken. Het Is me een mooie toestand!" Een zacht avondbriesje verkoelde zijn verhit gezicht. Hij ging weer achter het stuur zitten en stak een sigaret op. Als cr iemand langs kwam zou hij altijd kunnen zeggen dat er iets aan de motor haperde. Na een poosje stond hij onrustig op en wierp zijn sigaret weg. Er was nog niemand te zien: hij liep terug naar de bagageruimte en opende de kap weer. Alles in orde?", vroeg hij, zo zacht mogelijk. „Laat me er uit, schooier!", kwam het gesmoorde, maar toch krachtige antwoord. „Alles in oicle!", zei hij in zichzelf cn klapte de kap opgelucht weer dicht. Hij stak een nieuwe sigaret op en wachtte nog een kwartier. Toen startte hij de motor en reed weg het was nu pikkedonker. Een halve mijl verder draaide hij een modderig zijlaantje in. Even later stopte hij en sprong snel uit de wa gen. Er was daar een opening in de heg, hij kroop er doorheen en kwam uit in een boomgaard. Even keek hij zoekend rond en slaakte een zucht van verlichting toen hij iemand op zich toe zag komen. „Stevens! Wat doe jij hier?", vroeg de nieuw aangekomene fluisterend, maar er was onderdrukte woede in zijn stem. „Ik hoorde de auto „Ik wist niet wat ik doen moest, mijnheer", antwoordde Stevens. „Ze vertrouwde het zaakje niet en ik heb haar in de bagageruimte moeten op sluiten „Je lijkt wc! gek!" fluisterde Rodney Freane woedend terug. „Er bleef me echt niets anders over, „Hou je mond nu maar! Later kun je me alles wel vertellen. Het is te ge vaarlijk om hier te blijven, vooral zo Iaat op de avond. Haal het meisje uit de auto en breng haar hier". Stevens haastte zich aan het bevel te voldoen en kwam met Penny in zijn armen terug. Freane schrok zichtbaar toen hij zag hoe Penny in dé reisdeken gewikkeld was. „Ze kan toch wel ademen?", vroeg hij. „Was het nodig haar zo»in te pakken?" ,Jk geloof niet dat ze het te benauwd heeft, mijnheer. Waarheen moet ik haar brengen?" ,Geef haar maar aan mij". „Nee, ik zal haar wel dragen". „Ezelskop! Je kunt de auto daar toch niet zo maar laten staan!", zei Frea ne woedend. „Ga er direct naar toe en kom pas thuis nadat je een half uur rondgereden hebt?" Hij nam Penny van hem over. „Het was mijn schuld niet", zei Ste- ven.s nog, uit zelfverdediging. „Het liep niet zoals we gedacht hadden. Ze ging er van door „Klets nu niet, en verdwijn maar!" snauwde Freane hem nog toe. Met Penny in zijn armen strompelde hij door het hoge gras. Ze was veel lichter dan hij verwacht had, hij voel de terwijl hij haar droeg, hoe ze uit alle macht tegenspartelde. Freane l sloeg daar echter geen acht op. Hij liep door totdat hij aan een groot hek kwam dat toegang gaf tot een prach tige rotstuin. Niet dat daar op dit uur iets van te zien was; de avond was daar veel te donker voor. Maar Freane kende de weg en liep zonder aarzelen door naar het tuinhuis dat midden in de tuin stond. Hij liep de stoep op en droeg Penny naar bin nen; hij ging een tweede deur dooi en kwam aan een lange stenen trap die naar beneden liep. Boven de trap waren hier en daar elektrische licht jes aangebracht. Penny werd in zijn gevoel met elke stap zwaarder en met een zucht van verlichting legde Freane haar neer op de bovenste trede, terwijl hij de deur met een klap achter zich toetrok. Norman Conquest had de spijker op de kop geslagen toen hij zei dat Frea ne er toe gedreven zou worden om onvoorzichtig cn overhaast te hande len. Freane voelde zich, na het be zoek van Conquest, nogal radeloos en nam daarom ook redeloze besluiten. Hij had geen tijd dit plan vooraf goed uit te werken. De omstandighe den dwongen hem tot snel handelen. Freane, die een lichte regenjas over zijn smoking aanhad, wachtte boven aan de trap, totdat hij weer op adem was gekomen. Hij voelde zich meer dan opgelucht dat hij Penny ongezien hier had binnen gesmokkeld. Ook Stevens zou. zonder enig argwaan gewekt te hebben, op High Mount te rugkeren. (Wordt Vervolgd)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 18