Gemeentewerken Middelburg is beslist niet topzwaar of duur ZIERIKZEESE PRESENTJES VOOR FRANSE PATIËNTEN WILLEM IS GEEN BLOKKERING VAN VEE- INVOER UIT DENEMARKEN WALCHERSE DÜINRIJWIELPADEN VERGEN VEEL AAN ONDERHOUD 8 PROVINCIALE, ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 1 OKTOBER 1959 B. EN W. VERZEKEREN DE GEMEENTERAAD: Administratie en boekhouding moeten echter „verjongd" worden B. en W. van Middelburg zijn er van overtuigd, dat er zeer beslist geen sprake is van een dure dienst van gemeentewerken in de Zeeuwse hoofdstad uit hoofde van een overbezetting van personeel, met name in de top. Integendeel, zo stelt het college in een schrijven aan de raad, vergelijkingen met andere soort gelijke diensten in gemeenten ter grootte van Middelburg bewij zen, dat er geen enkele aanleiding is tot kritiek. „Het stemt ons college, en naar wij aannemen ook uw college, tot voldoening dit te kunnen constateren en wij hopen, dat de reeds meerdere malen geuite vermoedens en/of klachten tot het verleden zullen behoren", aldus wordt verklaard. B. en W. zijn tot deze conclusie gekomen aan de hand van gege vens in het rapport over liet on derzoek gemeentewerken van het centraal bureau voor verificatie der Vereniging van Nederlandse Gemewiten, alsmede uit een aan vulling daarop, die dc wethouder van gemeentewerken heeft opge steld en waarin tegemoet geko men wordt aan de verlangens van de raadsleden om gegevens te ver krijgen ter beoordeling van de vraag of de Middelburgse dienst topzwaar èu/of duur is. In het rapport van het centraal bu reau is voor wat de personeelsbezet ting en de kosten voor bouw- en wo ningtoezicht betreft onder andere een vergelijking gemaakt met Kampen en Zutphen. Daar deze gemeenten qua structuur en inwonertal (Kampen 25.847 inwoners en Zutphen 24.220) de meeste overeenkomst vertonen met Middelburg, heeft de wethouder van. gemeentewerken in die steden een na der onderzoek ingesteld. Naar aanlei ding daarvan hebben B. èn W. onder meer een schematisch overzicht op- j gesteld van de personeelsbezetting en -opbouw van de drie diensten van ge- j meentewerken. Meest wenselijke i In een toelichting betogen zij ten i aanzien van de algemene opbouw, j dat volgens hun mening de orga- nisatorische opbouw en taakverde ling van de Middelburgse dienst in vergelijking met Kampen en Zutphen de meest wenselijke is. De Middelburgse directeur leidt zijn dienst via 4 afdelingphefs, ter wijl die in Zutphen rechtstreekse bemoeiing heeft met 10 chefs. In Kampen is het aantal technische hoofdambtenaren het dubbele van •.de Middelburgse dienst. Diet betrekking tot de bouwkundige afdeling wijzen B. en W. cr op, dat de oude personeelsbezetting onvol doende was voor de momenteel onder handen zijnde kapitaalswerken bij na 1,2 miljoen. Per 1 augustus j.l. is dan ook een technisch ambtenaar aangetrokken en mede met het oog op de komende stadssanering en de in de nota van kapitaalswerken. aan gekondigde plannen is deze uitbrei ding volgens het college noodzakelijk en verantwoord. Bovendien heeft de Middelburgse dienst thans ook ver schillende niet direct gemeentelijke objecten tot een niet onbelangrijk be drag onderhanden (verenigingsge bouw Vrijz. I-Iervormden, mechanisa- tielokaul school Toorenvlïedt, werk plaats minder-validen en kleuter school). Het komt B. en W. evenwel voor, dat de bouwkundige afdeling zich in het vervolg met haar werkzaamheden zal moeten beperken tot het voorberei den en uitvoeren van gemeentelijke objecten, hoewel in zeer bijzondere gevallen van dat principe moet kun nen worden afgeweken. Ook de uit breiding van de waterbouwkundige afdeling met een technisch ambtenaar achten B. en W. alleszins verant woord. Niet opvangen De afdeling bouw- en woningtoe zicht kan met de huidige bezet ting het werk niet opvangen. B. en W. achten liet wenselijk daar in te voorzien door de aantrek king van een jonge lcracht via liet zogenaamde doorstromingssys teem in del agere rangen. Hoe wel bouw- en woningtoezicht in de 3 gemeenten anders geregeld is, zijn B. en W. tot de overtuiging gekomen, dat de Middelburgse af- deling zeker niet duurder is dan die in de twee andere genieenten. De huisvuil-ophaaldienst te Middel burg. zal volgens het college binnen afzienbare tijd uitgebreid moeten worden mét een derde roltrommel, waarbij overwogen zal worden of per soneelsuitbreiding kan worden voor komen door aanschaffing van een veègauto. Vervolgens wórdt opge merkt, dat dó bezetting van dé afde ling plantsoenen gunstig afsteekt bij Kampen en Zutphen, terwijl voorts het.personeel vóof onderhoud gebou wen, straten enz. in Middelburg be* langrijK minder is. Jonge krachten Daar de Middelburgse dienst momen teel feu aanzien van de bezetting van administratie eri boekhouding te kam* pen-heeft met een zekere veroude ring van het personeel (gemiddelde leeftijd is 52 jaar) ïs deze bezetting in zijn geheel aan eén onderzoek on derworpen. Hiervoor hebben de loco- gemeentesecretaris en de verifica teur van de gemeente-financiën een rapport opgemaakt, Hierin wordt on der meer betoogd, dat het wenselijk is jonge krachten aan te stellen, Dê bouwkundige afdeling had per 1 augustus in voorbereiding en/of in uitvoering een aantal kapitaalswer ken yoor totaal 1,185.675 (Zutphen ontwerpt en realiseert jaarlijks 800.000). Van deze werken is de brand'weergarage 400.000) de raad gepasseerd, terwijl de reinigingsga rage 150.000) en de restauratie van een woning in de Kuiperspoort 15.000) in het voorbereidingssta dium zijn. In- uitvoering is de aula van Dwarskaai-ulo 5675), terwijl de bouw van de lagere school in de Stromenwijk 190.000) gegund is. Aanbesteed zijn de kleedkamers voor hét sportterrein 60.000), terwijl de sociëteit in de Nieuwstraat 40.000) de raad, en het botenhuis 10.000) Ged. Staten gepasseerd is. Het programma voor de bouwkun dige werken omvat verder nog het Molenberghofje, 108 woningen in de Nassaulaan, de sanering van de binnenstad en de Korte Delft en de verbetering van woningen in de Spanjaardstraat, alsmede school J. Bijna f 2 miljoen De Middelburgse dienst heeft even eens per 1 augustus voor een be- drag van bijna 2 miljoen aan wa terbouwkundige kapitaalswerken on derhanden, waarbij het grote, riool- waterafvoerplan van 2;5 miljoen nog buiten beschouwing is gelaten. (De afdeling te Zutphen produceert per jaar voor 1 miljoen). Van deze werken is onder meer de aanleg van de Populierenlaan 80.000) gereed, terwijl in uitvoering zijn aanleg Ade laarstraat 84.000), straten Marine- woningen 95:000),Oosterschelde- stvaat c.a. 270.000), herstel brand Stadsschuur 10.000) en de verbouw van het gymnasium 31.000). De verbetering van het kruispunt Nieuwe Vlissing-seweg 23.500) en de verbetering Segeerssingel 77.500) zijn Ged. Staten gepas seerd, terwijl B. en W. zich onder meer akkoord hebben verklaard met de projecten loswal klein-industric- terrein (f 596,000), Poelendaeleweg 62.000), en zuivering zwembad 94.500). In voorbereiding zijn de weg naar bet klein-industrieterrein 50.000) en straten in dit terrein 60.000). Een sehetsbegroting is gemaakt voor de projecten Zand- kreekstraat 60.000), straten Am bonezen-woningen 198.400), stra ten 52 woningen Stromenwijk (f 37.500), terwijl voorts de raad ak koord ging met de restauratie van de molen aan de Oude Vlissingseweg (f 30.000). Op liet programma staan siuis Stadsschuur, de Koningsbrug en de rioolafvoer in de Westersclielde- straat. DELEGATIE OP REIS MET: Wanneer zaterdagmor gen vroeg de Zierik- zeese delegatie naar het Franse stadje St. Hilaire vertrekt om daar enkele festivitei ten bij te wonen, zal zich tussen de bagage in een van de twee au tobussen ook een groie doos met niet minder dan 140 geschenken be vinden. Geen geschen ken, zoals de deelne mers aail een dergelij ke uitwisseling voor bun gastvrouwe en gastheer plegen mee te nemen, maar presentjes die de leerlingen van de openbare lagere school aan de Nieuwe Boó- gerdstraat maakten voor lien totaal onbe kende Franse zieken huispatiënten. Het idee voor deze sympathieke geste is van Zierikzee's burge meester, mr. F. Th. Dijckm.eester. Wanneer wij het ziekenhuis in St. Hilaire bezoeken, kunnen we toch moei lijk met lege handen langs de bedden van ue honderdènvGèryg pa tiënten lopen, zo rede neerde de burgemees ter. Eerst werd ge dacht aan döosjés «iét Zeeuwse babbelaars, maar later schoot hem te binnen dat op de la gere scholen buitenge woon aardige resulta ten met handenarbeid1 worden bereikt. Toen de burgemeester het plannetje vertélde aan het hoofd van de openbare school, ds heer Breetveld, was ook deze direct enthou siast. Direct ging men aan de slag. De onder wijzeressen, mevr. Constandse en mej. Sehell, hebben het met de meisjes Elly van de Zande, Leny Kaashoek, Anke Schell, Ineke Constandse, Mètje Mast en de jongens Leo Koopman, Hans Ran ters, Cor Kiesenberg en Jan Quist gepres teerd in één week tijd' honderdveertig ge schenken te maken tassen, fraai met go- kleurde schelpjes be werkt, boekomslagen, bladwijzers, portefeuil les. portemonnee's, pen-étui's en blocnóte- omslagen. „Er is bijzónder ha rd gewerkt", vertelde ons mevr. Constandse, „maar de kinderen heb ben hét- mét veel ple in 7iet handenarbeidlo- kaal van de o.l.-school te Zierilczee werd de laatste dagen hard ge werkt aan de vervaar diging van geschenken voor de patiënten in het ziekenhuis te St. Hilaire. zier gedaan". Na: schooltijd gingen de jongens en meisjes rus tig verder en zelfs ver schillende avondjes.zijn eraan opgeofferd. Het gebeurde wel eens-. da.t vader of moeder kwam bellen waar hun zóón of dochter toch bleef. Natuurlijk heb ben de kinderen reeds de voldoening dit Wérk te hebben mogen doen voor ziekenhuispatiën ten, die zij helemaal niet kennen. Maar .ze hadden toch ook wel graag gezien hoe dia Franse mensen op het aanbieden van deze ge schenken reageren. Jammer genoeg voor hen is echter geen van deze meisjes en jon gens uitverkoren; oni mot de groep schol re*, ren de tocht naav:'''St. Hilaire méé te .-ma* kén... (Advertentie) De 4e manier van. roken het sigaartje dat U kunt roken als sigaret! Luister a.s. zondag 12 uur naar clc pete'Follcman show U aangeboden door Willem H. 208 rntr Radio Luxemburg. Kroesjtsjews bezoek kostte 150.000 dollar Het bezoek van premier m Kroesjtsjcw kost de Ameri- =3 kaanso belastingbetalers onge- veer 150.000 dollar en het is I daardoor het. duurste officiële n bezoek tot dusver. Kroesjtsjcw werd beschermd door de krachtigste veiligheids- H macht die ooit voor een bui- tenlaridsegast op de been is gebracht. lllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllKKIIO Prinses Soraj a - heelt een 18-jarige Duitser 150 mark geschonken omdat hij haar gouden poederdoosje dat zij van haar ex-echtgenoot, de Sjah van Perzië, had gekregen, teruggevonden heeft. De prinses had het doosje in het water la ten vallen toen zij in een motorboot een tocht over het meer van Starn-berg bij. München maakte. Man in Apeldoorn stak huis in brand De Apeldoornse politie beeft ingeslo ten de Apeldoorner J. B., die dinsdag zijn woonhuis aan de Arbeidsstraat, waarin zich zijn vrouw en twee kin deren, een van twee en een van vier jaar, bevonden, in brand heeft gesto ken. De man, die de brandstichting heeft bekend, verklaarde zijn vrouw eens een lesje tg willen geven, omdat hij vond .dat zij zich moer bezig hield met haar familie dan met hem 's Middags, voordat hij naar zijn werk ging had hij een licht ontvlam bare vloeistof in de gang gegooid. Zijn vrouw was .inmiddels met de twee kinderen gaan rusten. Toen zij kort na het vertrek van haar man wakker werd, rook zij een scherpe brandlucht. In het huis stond al een dichte rook en via de benedengang kon ze met de kinderen niet meer ontvluchten-. Ze ontkwam via het dak, waar ze door buren werd gered; Een buurman liad inmiddels met een tuinslang de strijd tegen het vuur aangebonden. Dank zij dit optreden kon het grootste deel van het huis behouden worden. Gang en trap heb ben schade opgelopen. Meer vraag naar oesters in seizoen '58-'59 Blijkens het verslag van de N.V. Ne derlandse Maatschappij voor Oester- teelt De Meulemeester en co. te Yer seke over .1958-1959 was de vraag naar oesters dit seizoen, beter dan in de verzendperiode er voor. In hoofd zaak waren het de kleinere soorten welke de meeste aftrek vonden. Voor deze soorten werd een lagere prijs vastgesteld. Ondanks de grotere vraag heeft deze prijsverlaging de totale geldelijke opbrengst nadelig beïnvloed. Ten opzichte van de gewichten vond geen./- verandering plaats. Frankrijk, Engeland en Duitsland kwamen -bé ter' aan de markt. Het is vanzelfspré* kend dat België de hoofdafriemei* ;-bleef;- Er. zijn aanwijzingen, dié.Clé mogelijkheid niet uitsluiten, dat, zulks in verband niet de Euromarkt, Frankrijk belangrijke hoeveelheden oesters zal kunnen afnemen. De groei van de consumptie-oesters was weer matig. Dé broedval is toch nog mee gevallen. Ook nu gaf de kwaliteit van de oesters reden tot tevreden heid. De werkzaamheden ondervon- den wel enige vertraging als gevolg van de kwakkelwinter en de vele da- geïumet mist. Van bijzondere, sterfte onder de -oesters behoeft geen mel ding gemaakt te worden. De kreef- tenhandel.had een gunstig verloop. Het winstsaldo daalde van f18.403 tot f12.711. Evenals verleden jaar wordt hiervan f7.750 bestemd voor een dividend van 10 percent. Noodwoningen aan Singel te yiissingen verkocht Burgemeester en wethouders van Vlissiïigen hebben woensdag bij in schrijving. 21 noodwoningen aan do Singel vëtkooht. De woningen w.areü in twee blokken van zes en 9 vrij staande woningen verdeeld. Er wérd per blok en pér vrijstaande woning ingeschreven. Dé blokken van zes wo ningen werdén, voor f 1680 per blok verkocht „aan A. Huibregtse te West kapelie ëh de vrijstaande voor f 410 per stuk aan de ia. Clir. C. J. Hoor- nick te Roosendaal. Er werd." als, vólgt ingeschreven1 N.V. Dijmeta.-Veenendaal, per blók 350, per vrijstaande woning 50,- 2 A. Huibregtse, Westkapelie, per blok 1680, per vrijstaande 378, 3 gebrs. De Witte, Westkapelie, per blok 1020, per vrijstaande 280, 4 fa C. Westdorp, G'oes, pér vrijstaan de 310,5 fa. Sturm en Dekker, Oostkapolle, per blok 920,per vrijstaande 287,6 fa. Chr, C. J. Hoornick, Roosendaal, per blok 1260, per vrijstaande 410. Als .termijn waarbinnen dn woningen moeten zijn afgebroken hebben B. en W. vóór do blokken 24 dagen na vrij geving én voor dê vrijstaande wonin gen 10 dagen na vrijgeving gestéld. Telegram aan ministerraad over kolensituatie Gedeputeerde Staten van Zuid Lim burg hebben aan de ministerraad 'n telegram gestuurd, waarin zij verzoe ken te worden ingeschakeld bij liet overleg omtrent te treffen maatrege len lil verband met de moeilijkheden op de kolenniarkt. In het telgram spreken Gedeputeer de Staten er hun zorg over uit dat door do structurele kolencrisis in dit gewest, Vooral bij dat deel. der be volking dat daar direct bij betrokken is, spanningen zijn opgeroepen. Zij zeggen ook, dat door de beëindiging van de Limburgse mijnen, 't algeme ne probleem oni voor de snel groeien de bevolking voldoende arbeidsplaat sen ter beschikking te krijgen, voor hét huidige mijngebied actueel is ge worden. JOH. DE VEER LEED NEDERLAAG Van noodtoestand kan nog niet worden gesproken (Van. onze speciale verslaggever) De regering acht op het ogenblik nog geen reden aanwezig om de invoer van slachtvee uit Denemarken tijde lijk te blokkeren. Met deze medede ling van de vertegenwoordigers van de ministers van landbouw en econo mische zaken op de vergadering van het produktsehap voor vee en" vlees, die woensdag in Utrecht werd gehou den, was het lot beslist over dê nota van dc beer Job. de Veer, dc voorzit ter van dit produktsehap. In zijii no ta bad: do lieer Dc Veer een aantal maatregelen, opgenoemd, die zouden moeten worden genomen om de te verwachten daling van de slachtvee- prijzen als gevolg van de aanhouden de droogte ie voorkomen. Veel veehouders zullen, bij gebrek aan voer, gedwongen zijn een deel van hun vee straks naar de markt te brengen. Als eerste en méést noodza kelijke maatregel tegen de prijsval die van deze geforceerde vee-aanvoer kan worden verwacht, achtte de heer De Veer het nodig de invoer van vee LEDENWERFACTIE AANGEKONDIGD Landelijke bijeenkomst in I960 op Walcheren Wanneer binnen niet al te lange tijd Fort „De Haak" en Zeeduin bij Vrouwenpolder door een fietspad met elkaar verbonden zullen zijn, kunnen de fietsende toeristen door het Walcherse duingebied van Vrou wenpolder tot Vlissiïigen een mooie rondrit maken. De Vereniging „Rij wielpad Walcheren" beijvert zich voor de aanleg van dit pad. Met ver schillende instanties zijn onderhan delingen gaande, o.m. met het Kroondomein en de gemeente Mid delburg. Dit- deelde de voorzitter van de ver eniging', mr. B. Kolff, woensdagmor gen tijdens .de jaarvergadering in het Vlissingse stadhuis mee. Het bestuur van de vereniging „Rijwielpad Wal cheren" maakt zich bezorgd over de hoge onderhoudspost op dé rekening over 1958, die 2080,80 bedraagt. Ook op de begroting voor 1959 is 2000 voor herstel, onderhoud en het plaatsen van borden uitgetrok ken. En dat alles bij een lodental, dat zich beweegt- tussen 90 en 100. Vooral het pad VlissingenZoute- lande heeft "het reservefonds flink aangesproken, zodat dit achter deurtje".. met 900 is ingekrompen. Bovendien za.1 de verbinding Westho- veZeeduin bij Oostkapelle veel aan onderhoud vergen. Om nu niet in een moeilijk parket Postbeambte getroffen door geweerkogel Gisteravond is de postambte*.J§ s naar P. de B. uit Monniken- p dam bij zijn werkzaamheden óp de afdeling pakketpöst op het Centraal Station te Amster- j§ dam door een kogel in de buik jff getroffen. De kogel, een scher- pe patroon, bleek afkomstig te zijn uit een K.S.O.-geweer, dat 11 H .als pakketpöst uit Amsterdam. was verstuurd met bestemming Breda. Toen dc postbeambte H het bewuste pakket in een der zakken wilde deponeren, girig H het schot af. Het slachtoffer j§ weid eerst naar het Binnen- gasthuis vervoerd, vanwaar hij n Ij later naar een ziekenhuis in Ij Purmerend werd overgebracht. j§ Het kogeltje schijnt geen vitale j§ m lichaamsdelen to hebben ge- raakt, s Volgens de politie, «ij wie zo- H H wel afzender als ontvanger be- H kend zijn, is het vérboden ge- laden vuurwapens te versturen. lllllllll!lllllll!!l!!lll!!!lllll!lllllllllll!lllllll!l!!j!l!!llll!ltlllllllllll!ll|ll!|||||f Distributie van drinkwater bij Bonn De bewoners van dó hooggelegen wijken van Siegen, een plaats met tienduizend inwoners in de buurt van Bonn, hebben bonnen gekregen voor een rantsoen van een emmer drink water per gezin per dag. Dit is een gevolg van de aanhouden den droogte, Dc veretrekking van de waterrantsoenen geschiedt door de brandweer en Belgische militairen, die daar in NAVO-verband gelégerd zijn. öoiïais Nelson,- hoofd van. het Ameri- rikaanse bureau voor oorlogsprodxiktie tijdens de laatste wereldoorlog en schrij ver van het boek „Arsenaal van de de mocratie" is op 7f)-ja.rige leeftijd in Los Angeles overleden. uit Denemarken tijdelijk' t'ó onderbre ken Na urenlange- disöussies, waaruit bléclt, dat do óvergTótè meerder heid van de bestuursleden van Het produktsehap zich achtör de voor zitter schaarde, deelde de lieer Le gerstee, a'te vertegenwoordiger van het departement van land bouw, mee; dat de minister niet zal voldoen aan de Wens de veer invoer uit.Denemarken te blokke ren, -tenzij 'ér téei'st een sterke, prijsval. van de veepi'ijzen zal zijn geconstateerd. De vertegenwoordiger van het minis terie van economische zaken, de. héér Van der Willigen,' sprak in gélijke geest. Volgens hem kan ör landelijk gezien, nog niet van een noodsituatie worden gesproken. De boeren, die ge noodzaakt zijn thans hun vee te ver kopen, krijgen hiervoor prijzen, wel ke zélfs nog boven die van vorig jaar liggen. De heer De Veer, die zicht baar verbolgen was over deze verkla ringen, stelde hierop, dat de regering psychologisch gezien gevaarlijk spel speelt. De besfissing om nu iets te doen zal de regering in de naaste toe komst zeer betreuren. te geraken, wil dc vereniging een ledenwerfactie op touw zetten. Zij stelt, dat velen vaalt onbewust profiteren van de activiteiten der vereniging, zonder daarvoor een geringe bijdrage te verlenen. Daarom zal het bestuur in liet komende verenigingsjaar probe ren van particuliere zijde ook daadwerkelijke belangstelling voor het ontsluiten van liet Wal cherse natuurschoon te krijgen. De voorzitter maakte nog bekend, dat het rijwielpad bij Ritthem nog niet onder handen werd genomen. Dit in verband met de te verwach ten verhoging van de zeedijk aldaar. Op de laatste algemene vergadering van de Federatie van R-ijwielpadver- enigingen lieeft dc Walcherse afde ling voorgesteld in 1960 de jaarlijk se bijeenkomst weer eens op Walche ren te houden. Deze uitnodiging is aanvaard, zodat Walcheren volgend jaar als gastvrouwe zal optreden. Ook de gemeente Vrouwenpolder Is toegetreden tot de afdeling. Dit had tot gevolg, dat burgemeester A. de Kam thans ook zitting in het bestuur heeft gekregen. Iri het vèrslag over 1958 wordt nog als interessante bijzonderheid ver meld, dat de vereniging momenteel in de verschillende gemeenten totaal 21- kilometers aan rijwielpad in be heer en onderhoud hééft. Heden overleed na smartelijk lijden onze geliefde schoondochter en schoonzuster A. C. NIEUWEN- HXJIJSE—PRIESTER, op de leeftijd van .44 jaar. Fam. Nieuwenhuijsë. Borssele, 30 sept. '59. Heden overleed in het Gasthuis te Goes, na een geduldig lijden, on ze geliefde dochter, zuster en schoonzuster ADRÏANA CORNELIA NIEÜWENHUIJSE, geboren Priester, j op de leeftijd van 44 j jaar en 6 maanden. Namens de famiiie: Jac. Priester, I Borssele, 30 sept. '59. Heden overleed in het Gasthuis Oostwal te Goes, na een geduldig lijden, onze geliefde vrouw en moecler 3 ADRIANA CORNELIA NIEUWEN HUIJSE, geboren Priester, I op de leeftijd van' 44 j jaar en 6 maanden. Haar diep bedroefde man en kinderen: W. P. Nieuwenhuijse Ina' Janny Gilda Liana. Borssele, 30 sept. '59. Lange Zuidweg. 4. De teraardebestelling zal plaatshebben op D.V. zaterdag 3 okto ber 1959 tc 11.45 uur. Heden overleed tot on ze diepe droefheid, na een kortstondig lijden, in het ziekenhuis Oost- wal to Goes, onze innig geliefde vrouw, móéder én grootmoeder, me vrouw PIETERNELLA LENA DE REGT, geboren De Kam, in de ouderdom van ruim 65 jaar. M, de Rcgt S. J. de Rögt L.' J. dé Rogt— van Maldogem .- Minöke Elly Anne-Marie. Wissénkerke, 30 september 1959- Dorpsweg 21. De begrafenis zal plaatshebben op zater dag 3 oktober a.s., om 2 ul'ir vanaf het sterf huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 4