Raad Middelburg besloot tot de verhuur van warmwaterinstallaties Zeeuwse Almanak erkouden DELEGATIE UIT ZIERIKZEE NAAR FEESTEN IN NORMANDIË WILDE SPECULATIES MET ZEEUWSE DUINGR0NDEN Kunstgebitten Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 29 SEPTEMBER 1959 MET 9 TEGEN 7 STEMMEN Onderhoud (door gemeentebedrijven of loodgieters) vormde struikelblok MET DE KLEINST mogelijke meerderheid namelijk negen tegen ze ven stemmen heeft de Middelburgse gemeenteraad maandagmiddag besloten om gemeentebedrijven in de gelegenheid te stellen over te gaan tot de verhuur en tevens het onderhouden van warmwater installaties aan de Middelburgse verbruikers. Voor de aanschaffing van de installaties stelde de raad een krediet van f 50.000 beschikbaar. De wethouder van be drijven, drs. J. Westerhout heeft overigens ai de sluizen zijner welspre kendheid moeten opeenzetten om de raad althans het grootste deel van de zienswijze van B. en W. te overtuigen. Het punt onderhoud vormde namelijk een bijzonder groot struikelblok voor dit voorstel. Want talrijke raadsleden aanvankelijk ook de voorstemmers hadden grote be zwaren tegen het onderhoud van de installaties door de gemeentebedrijven, omdat daardoor de Middelburgse loodgieters ernstig beconcurreerd zou den worden. Wethouder Westerhout opende de discussie rond dit voorstel met enkele mededelingen over het onderhoud, dat hij gevoerd had met de loodgie terspatroons. Om de wethouder daar toe gelegenheid te geven besloot de raad namelijk in de augustusverga- dering het voorstel aan te houden. Het was de heer Westerhout uit die besprekingen duidelijk geworden, dat de installateurs bezwaren hadden te gen de tarieven en tegen het onder houd door gemeentebedrijven. De installateurs vonden de door ge meentebedrijven vastgestelde vergoe ding voor het aanbrengen van de in stallaties te laag. Deze tarieven om helsden een vergoeding van f 12,50 voor het aanbrengen van de installa tie. een extra vergoeding van f 2.50 voor het plaatsen van een douche- armatuur, alsmede een vergoeding van f 7.50, wanneer de klant door de installateur werd aangebracht, een „aanbrengprovisie" dus. Hoewel er landelijk voor dit soort verrichtingen grote vergoedingsverschillen bestaan, had de wethouder na een vergelijking met andere gemeenten, geen aanlei ding kunnen vinden om van de eerder vastgestelde tarieven af te wijken. Regelmatig contact Het vraagstuk van het onderhoud woog echter veel zwaarder voor de particuliere installateurs, zo betoogde de wethouder verder. De loodgieters wilden het onderhoud zelf uitvoeren, omdat zij daardoor in regelmatig contact met het pu bliek konden treden, waardoor ze weer andere werkzaamheden kon den opvangen. Drs. Westerhout achtte dit verlangen begrijpelijk, maar de financiële con sequenties voor de gemeente vorm den toch de voornaamste oorzaak om het oorspronkelijk voorstel te handhaven. „Want", zo betoogde de wethouder, ,3. en W. zien de ver huur en het onderhoud van deze ap paraten als een service-verlening aan USSEEM de verbruikers. Wanneer 30 van de verbruikers besluit tot de huur, dan heeft gemeentebedrijven rond S ton uitstaan en dat wensen we niet in handen te geven van particuliere installateurs". Hij deelde nog mee, dat van de zijde der elektro-techni- schc installateurs geen bezwaren in gekomen waren. De heer J. S. Hoek (a.r.) startte ver volgens met de tegenacties, waarin de heer Hoek en andere raadsleden voorts hun teleurstelling uitspraken over het feit, dat B. en W. geen voor af overleg gepleegd hadden met de installateurs. De heer Hoek vond het jammer, dat gemeentebedrijven zich niet alleen wil bemoeien met de ver koop van de apparaten, maar boven dien met het onderhoud de installa teurs concurrentie aandoet. Hij stond een samengaan van belangen voor: bedrijven zoveel mogelijk gas, de fit ters zoveel mogelijk onderhoud. „Maar nu moet bedrijven niet hoog op de toren gaan staan en zich tus sen het publiek en fitters schuiven. De overheid ontneemt dan aan de ondernemers de mogelijkheid om iets te verdienen", aldus het a.r.-raadslid. De heer W. P. J. Baars (c.h.) was het hiermee volledig eens. Hij was er van overtuigd, dat er tijdig een rege ling had kunnen worden ontworpen, indien de gemeente de belangen van de fitters in het oog zou hebben ge houden. Ook de heer C. A. Kamme- raad (v.v.d.) verklaarde, dat het overleg niet op de juiste wijze was geschied. „De gemeente moet zich niet bewegen op het terrein van het particuliere bedrijfsleven", aldus de heer Kammeraad. Zelf onderhouden Het waren overigens niet allemaal sprekende tegenstanders, die de wethouder tegenover zich vond. De heer M. A. L. Hubregtse (pvda) was het met hem eens, dat gemeentebedrijven een investering van duizenden guldens zelf moet onderhouden. „We moeten toch voldoende vertrouwen hebben in onze bedrijven", meende hij. De heer M. de Bruljne (a.r.) peilde het vertrouwen van de andere kant „Het is toch niet, dat B. en W. het onderhoud door de bedrijven laat verrichten bij gebrek aan vertrouwen in de kundigheid van de installa teurs?" zo vroeg hij. VAN :mn TOT GELOEI Brandsirenes trekken zich van grens- paaltjes en douaneposten weinig of niets aan. En zij doen dat met een vrijmoedigheid, waarover smokke laars zich nog wel tienmaal zonden bedenken. Dat hebben de bewoners van het Zeeuws-Vlaamse Westdorpe dezer dagen ondervonden, toen het in het holst van de nacht plotseling met hun rust was gedaan. Sonoor sircnegeloei trommelde verschillende leden van de brandweer het bed uit en voerde hen Instinctief naar het spuithuis. Daar aangekomen werden zij eigen lijk pas goed wakker. Want de sire ne, die zij hadden gehoord, was niet van Westdorpe maar van het naburi ge Zelzate in België. Gerustgesteld konden zij weer naar huis gaan en verder slapen. WONDERTJES Aan het andere uiteinde van de pro vincie een sprong dus die de naam van deze ruhriek eer aandoet in Bruinisse, heeft men cok even ver steld gestaan. Niet door brandsire- nes, maar door de onberekenbare na tuur. Op het bedrijf van de heer Jae. Goudzwaard staat daar een pereboom in volle bloei, die tegelijk een vracht OVERTOCHT Het moet jaren geleden zijn gebeurd, zo hoorden wij eerst nu, dat er een sportief ingesteld heer in zijn eentje in Breskens te water ging om ae ~Wester schelde over te zwemmen, naar Vlissingen. Of uit dut initiatief de Scheldebèkerzwemioedstrijden zijn ontstaan, is ons niet bekend, maar lioe dan ook: de man deed het. Hij ploeterde de brede stroom over, moeizaam worstelend met wind en water en eindelijk, na vele uren zwoegen, bereikte de man de Vlis- singse wal. Moeizaam, proestend en blazend, klauterde hij aan de kant waar een simpel eenma/nscomité ge reed stond om hem te verwelkomen. Een eenzame hengelaar was het De visser keek met belangstelling toe, hoe onze zwemmer zich aan wal begaf en toen <le man op het droge stónd, sprak hij vol deelneming „Wist je dan niet, dat er een veerboot vaartf" vruchten te torsen heeft. Maar toch Is er iets niet pluis met deze boom. Zij heeft namelijk geen enkel blad meer. En ietwat onwerkelijk gezicht, maar toch wel te verklaren, als men de schuld op een Insect schuift. Voor een ander ..natuurwondcr- tje" kwam de heer H. L. Kleppe te staan, toen hij bij een van zijn kippen een ei met het respectabele gewicht van een ons (100 gram) weghaalde. „KLAAR-OVER" Terug naar Zeemvsch-VIaanderen, waar in Axel een ploeg „Klaar- Overs" is uitgediend Maar dit ge zamenlijke ontslag mag natuurlijk niet ten koste gaan van dc verkeers veiligheid en dan in het bijzonder van die van de voetgangers. Dat is men zieh in Axel terdege bewust. Binnenkort zal dan ook dagelijks een nieuwe groep met witte banden en de geijkte pannekoeken opereren. En dat men deze „Klaar-Overs" een goed hart toedraagt wordt woensdag nog eens officieel bevestigd. Dan zal burgemeester A. Kesbeke hen op het gemeentehuis installeren. STAARTJE De nationale trekpaardententoonstel ling in Den Bosch heeft in IJzendijke nog een staartje gehad Ter ere van de nationale kampioenhengst. Frits van Reigershoeve, trok het muziek gezelschap lustig spelend naar de hofstede van de heer G. Doens. Voor een serenade, waaraan het voltallig bestuur van de paardenfokkersvet - eniging door zijn aanwezigheid nog een apart tintje gaf. De kampioen werd van stal gehaald om te luiste ren naar het spelen van de marsen. Muziek-voorzïtter, F. Groosman, kwam de fokker van Frits nog eens feliciteren en voor de muzikanten was er een potteke bier „Vele overwegingen hebben het college geleid, maar deze beslist niet", aldus begon wethouder Westerhout de verdediging van hét voorstel. „U vraagt van be drijven een zo economisch moge lijk beleid en een maximale ser vice-verlening. Tot nu toe zijn we daar in geslaagd, maar dat vraagt een voortdurende aandacht voor die service", betoogde hij. Dat be drijven geen faire concurrentie zou ondernemen, betwistte drs. Westerhout. „Nergens staat in de verordening het verbod, dat de Middelburgse in stallateurs zich zouden gaan bezig houden met, de verhuur van gasgci- sers. Hier staat het particuliere be drijfsleven in een volslagen vrije con currentieverhouding. Maar tot nu toe hebben de particuliere installateurs geen enkele initiatief geopend in die richting". Overigens was de wethou der er van overtuigd, dat dit voor de installateurs niet gemakkelijk is, ter wijl voor bedrijven de installatie ge koppeld is aan het energie-verbruik. Nog 75 procent „Nog altijd blijft echter landelijk ge zien, 75 der verbruikers over voor het particulier initiatief", zo vervolg de drs. Westerhout. In dit licht ge zien meende hij dat de propaganda van de overheid ten goede komt aan het particulier initiatief. „Als wij straks de onjuiste beslissing nemen om het onderhoud over te geven aan de particuliere installateurs, zouden die wel eens minder enthousiast zijn als ze zich thans voorstellen", aldus besloot wethouder Westerhout. Nadat enkele raadsleden nog in tweede instantie het woord gevoerd hadden, bracht burgemeester mr. Joh. de Widt het voorstel in stemming. Het werd dus aangenomen met 9 te gen 7 stemmen. Vóór stemden de he ren P. H. Geers, Hubregtse, D. Rijk- se en de wethouders A. J. Berenpas en Westerhout (allen pvda), wethou der A. J. Kaland en mr. P. van Ern- pel (cli), ir. G. Kranen (wd) en wethouder J. W. Kögeler (ar), tegen stemden de heren M. Wattel, Hoek, De Bruijne (allen ar), J. S. Schot (s gp). Kanome raad (wd). Baars (ch) en P. H. M. Adriaansens (kvp). Afwezig waren mevrouw A. J. P. C. de Vliegerde Vlieger en jhr. mr. T. A. J. W. Schorer (pvda) en de heer B. A. Hesselink (wd). Onzekerheid „Kanaalzone" moet verdwijnen Adres statenkring Huls! K.V.P. oan Tweede Kamerfractie De Statenkring Hulst van de K.V.P. heeft zich met een adres tot de Twee de Kamerractie gewend, waarin wordt verzocht, er bij de minister van verkeer en waterstaat op aan te dringen, de onzekerheid, die in de Zeeuws-Vlaamse kanaalzone heerst ten aanzien van de toekomsti ge beheersgrens van rijkswaterstaat ha de verbreding van het kanaal Gent-Terneuzen, zo spoedig mogelijk weg te nemen. Dit heeft ook betrekking op het al of niet toekennen van een schadeloos stelling aan degenen, die hun panden voor deze verbreding moeten ont ruimen. Dit adres werd opgesteld op voorstel van de voorzitter van de af deling Sluiskil, de heer J. Blei jen- berg tijdens een vergadering van de afdelingsbestuurders van de K.V.P., de afgevaardigden naar de Staten- kringen en de leden van Provinciale Staten in dc Statenkring Hulst. Het huishoudelijk gedeelte van deze bijeenkomst bestond hoofdzakelijk uit verschillende verkiezingen. De voorzitter van de Statenkring, de heer E. F. Poppe uit Graauw. stelde zich niet meer herkiesbaar. In 2ljn plaats werd benoemd drs. Th. Adti- uit Hulst. Brand in schuur te Schore Door tot nog toe onbekende oorzaak brak maandagmiddag omstreeks kwart voor vijf brand uit in het schuurtje achter de woning vande heer N. W. aan de Ecweg te Schore. Het vuur dat gretig voedsel vond. spaarde ook het aangebouwde schuurtje van de wed. J. niet. Voor dat de brand uitbrak, stonden ln hei schuurtje bij W. aardappelen te ko ken op een petroleumstel. Men waar schuwde direct de brandweer te Ka- pelle, dio spoedig ter plaatse was. Ondertussen waren enkele bewoneis van Schore met het blussingswerk begonnen. Nadat de brandweer gear riveerd was, nam deze het blussings werk over. Enkele waardevolle ge bruiksvoorwerpen en gereedschap pen gingen verloren. De schade welke kan worden geschat op enkele dui zenden guldens, wordt door verzeke ring gedekt. Staatssecretaris o. k. en w. opent u.t.s. te Temeuzen Dinsdagmiddag 20 oktober a.s. om 3 uur zal de staatssecretaris van het ministerie van onderwijs, kunsten cn wetenschappen, drs. G. C. Stuben- rouch, het nieuwe gebouw van de uit gebreid technische school in Terneu- zen officieel in gebruik stellen. Advertentie ...en bij Golden Fiction zit de zachtheid waar ze hoort: in de tabak Anti-rev. Delta conferentie te Goes Het centraal comité van A.R. Kies verenigingen heeft besloten op vrij dag 23 oktober een Delta-conferentie te Goes te beleggen. Deze partij-conferentie, tot deelne ming Waaraan zullen worden uitge nodigd een aantal personen, die als deskundigen met betrekking tot het onderwerp kunnen worden aange merkt, alsmede een aantal vertegen woordigers van diverse partij-orga nen, ligt in het verlengde van de con ferentie ruimtelijke ordening, welke de A.R. Partij in mei 1958 te Zwolle belegde. De aan de deelnemers van de Delta-conferentie toe te zenden uitgangspunten zullen in de ochtend uren worden toegelicht door de heer J. Tjalma, lid van de Eerste Kamer der Staten-Generaal, ir. W. F. Schut, directeur van de stichting Stad en Landschap Zuid Holland en drs. J. Poot planoloog hij de PP.D. Zuid- Holland. In de middaguren zullen de deelnemers aan de conferentie van gedachten wisselen met een forum onder leiding van de heer A. Schout, lid van Gedeputeerde Staten van Zee land, waarin behalve de reeds ge noemde heren ook zitting hebben mr. T. A. van Dijken, lid Ged. Staten van Zuid-Holland en de heer J. Oranje, di recteur gemeentewerken te Goes. Kader A.N.B. besprak in Goes contractherziening Het kader van de Algemene Neder landse Bouwbedrijfsbond, gewest Brabant-Zeeland, kwam vrijdag in Goes bijeen ter bespreking van de contractlierziening. De vergadering stond onder leiding vaij de districts bestuurder, de heer J. v. d. Hout te Vlissingen. Mede aanwezig was de tweede bondsvoorzitter, de heer B. de C'.oo te Amsterdam. Deze besprak uitvoerig de wijzigingsvoorstellen op de huidige C.A.O., die afloopt op 31 maart 1960. De heer De Cloo stipte ook nog in het kort de nieuwe loon politiek aan. De vergadering ver klaarde zich akkoord met de door het hoofdbestuur opgestelde wijzigings voorstellen. Kerkbouwactie startte goed in Goes De landelijke kerkbouwactie van de Nederlands Hervormde M Kerk is in Goes op voortreffo s lijke wijze gestart. De eerste gift bedroeg niet minder dan H f 2000 twee briefjes van duizend gulden waarbij de milde gever of geefster een n Ij briefje met de woorden: „Hoop op navolging" had gevoegd. liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiniiii Restanten oude kade te Hulst opgegraven Tijdens opgravingswerkzaamheden aan de Keldermanspoort to Hulst zijn restanten blootgelegd van do oude kademuur, die vanaf de poort naar de oude Havensteeg loopt. Een ge deelte van de muur heeft men over oen lengte van 1,5 meter en een breedte van 70 cm uitgegraven. Dat men de bouw van dergelijke werken \Toeger grondig aanpakte, blijkt, wel uit de 15 cm dikks natuursteen, waarmee de kademuur is afgedekt. Hoewel men de verdere ontgraving zal laten rusten tot het volgend voor jaar, zijn toch al enkele interessante dingen aan het licht gekomen. Zo heeft men nu al kunnen vaststellen, dat de oude haven veel breder moet zijn geweest, dan men tot nu toe ver onderstelde. Ook blijkt de kademuur 1,5 meter dieper te liggen, dan men had verwacht. Nog regelmatig stuit men bij de opgravingen op nieuwe on derdelen, die niet altijd bij de oude poort behoren, maar wellicht nog oudere fundamenten zijn. Twee gewonden bij val van landbouwwagen te Haamstede Landbouwer M. O. H. uit Haamstede en zijn 13-jarige neef L. D. zijn za- dagmorgen op ongelukkige manier van een landbouwwagen gevallen. Beiden 2aten op de wagen, die werd getrokken door een tractor, met aan het stuur de zoon van de heer H. Bij het verlaten van de boerderij verloren beide eerstgenoemden hun evenwicht en sloegen van de wagen. Geneeskun dige hulp was spoedig aanwezig. Met een ambulance werden beiden naar het Rode-Kruisziekenhuis te Zierik- zee vervoerd. Daar bleek, dat de heer H. een her senschudding had opgelopen, zijn sleutelbeen had gebroken en enkele ribben had gekneusd. De jeugdige D. brak eveneens een sleutelbeen. Hij kon evenwel later naar huis terug keren. MET KON. HARMONIE „KUNST EN EER" Uitgebreid programma werd voorbereid St.-Hilaire du Harcouet, het Norman- dlsche stadje, dat na de ramp in 1953 in contact kwam met Zierikzee, gaat zondag ter herdenking van het 100- jarig bestaan van het ziekenhuis de bloemetjes buiten zetten Ook een de legatie uit Zierikzee is gevraagd aan dit feest door haar aanwezigheid luis ter bij te zetten. In alle vroegte zul len zaterdag a.s. twee bussen uit Zie- rikzee naar Frankrijk vertrekken. Onder hen die de reis meemaken, be vinden zich o.m. het college van B. en W., alsmede de raadsleden mevr. J. P. van der Werve-Schouls en de heren mr. K. A. Keuning, M. C. Doe- i Drie Zeeuwen wandelden van Brussel naar Rotterdam H Drie Zeeuwen hebben met sue- ces deelgenomen aan een ma- H rathonwandeltocht; zij tippel- den in het afgelopen weekein- de van Brussel naar Rotter §p p| dam, een afstand van om en nabij 150 kilometer. Deze op- II vallende voettocht werd af ge- pf legd door de heren Hans Leen- dertse uit Kapelle, Jo van jj= Doorn uit Wolfaartsdijk en H Piet van Tiggele uit Vlissingen Zaterdagmiddag om één uur II begonnen zij aan deze monster- trip en zondagmiddag tegen s vijven marcheerden zij Rotter- pp dam binnen. iiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiuiiiiiii VERKRIJGBAAR BIJ DB BETTE RB HERENMODEZAKEN dc regenjas met de herkenbare snit leman, J. A. v. d. Schee en de ge meentesecretaris, de heer R. van Om meren. Als bijzonderheid voor de Fransen is de koninklijke harmonie „Kunst en Eer" verzocht tot het wel slagen van de feestelijkheden bij te dragen. De geneesheer-directeur van het Rode-Kruisziekenhuis te Zierik zee, dr. H. EzendaiTV en een aantal scholieren zullen de delegatie comple teren. Om 9 uur zullen de Zierikzeeso gasten zondagmorgen op het stadhuis van St.-Hilaire worden ontvangen, waarna om 11 uur een mis begint. Aanvankelijk lag het in de bedoeling om half tien een nieuwe school te openen, maar achteraf heeft de pre fect van de provincie Manche het ge meentebestuur verzocht deze opening drie weken uit te stellen, omdat dan tevens de agrarische school in gé bruik kan worden genomen. Na cfe mis volgt een gezamenlijke maaltijd. Het middagprogramma opent met een receptie van de pre fect om drie uur. Het Zierikzeese ge zelschap zal daarna het ziekenhuis bezichtigen. Intussen verzamelen de muzikanten van „Kunst en Eer" en de harmonie municipale van St.-Hi laire zich op het ziekenhuisplein voor een concert, dat om vier uur begint. Twee uur later wordt hetzelfde pro gramma in de stad uitgevoerd. Voor 's avonds is de Zierikzeese dele gatie uitgenodigd een fakkeloptocht en een vuurwerk bij te wonen. Geza menlijk zal men zich tot slot van de feestdag naar een bal begeven, dat georganiseerd wordt ten bate van het tehuis van bejaarden en de soldaten in Algerije. (Slot van pag. 1) nen in vergevorderd stadium met kapitaal van buiten de provincie voor Haamstede. Een groep van Duitse fabrikanten heeft onlangs nog getracht in de omgeving van de Haamsteedse vuurtoren een ruim vakantie-cen trum voor de werknemers te ver krijgen; een plan, dat echter niet door kon gaan, omdat het niet in het uitbreidingsplan van Haamste de past. En zo kan men doorgaan; steeds groter wordt de vraag naar duingrond voor recreatie en de speculanten rekenen er op dat daardoor ook de waarde steeds groter zal worden „Windhandel" Er Is echter ook een aantal deskun digen, dat onomwonden verklaart: „De speculanten zullen bedrogen uit komen"Een woordvoerder van de Provinciale Planologische Dienst voor Zeeland noemde deze grondspe- culatie zelfs een „windhandel" en hij voegcle er aan toe: „er is hier een boel waanzin aan de gang". Deze woordvoerder wees er namelijk op, dat de speculanten één belangrijke zaak uit het oog verliezen; gemeente lijke uitbreidingsplannen en ook een streekplan regelen de bebouwing van ieder gebied zeer strak. „Een gebied als de Schouwsc Westhoek", zo zei de ze deskundige, „zal door een streek plan, dat in een vergevorderd stadium van voorbereiding is, volkomen' aan banden worden gelegd, wat" de bebou wing betreft". Mot grote nadruk wees dezo piano- loog er op, dat alle overheidsinstan ties, die met deze taak te maken heb ben, er voor waken, dat Nederlandse duingebieden niet zoals in België volgebouwd worden met zomer huisjes, villa's en bungalows En juist daarom behelst ook het uitbreidings plan van Haamstede een bouwverbod voor grote gebieden. „Juist voor de toerist wil men deze gebieden onge rept cn onbebouwd laten", zo ver klaarde deze woordvoerder. Niettemin blijven dc speculanten ho penDe toekomst zal het leren! (Advertentie) Goed bericht voor de bezitten van DENTOFIX een .nlouw, aangenaam en hygiënisch poeder brengt uitkomst vooi alle loszittende of losrakende kunstgebitten Een" weinig Dt'NTOFIX, s morgens op dc rlaat gestrooid, houdt Uw gebit de gehele lag, onder alle omstandigheden, vast er slcer op zijn plaats. Tevredenheid negeren serd Verkrijgbaar in discrete eutralc lasttc Bacons, prijs 2.3S oij apotheken en VANDAAG, middelburg Electro: „Het vlees is zwak", 19.00 en 21.15 uur, 18 Jaar; Molenwater: Miniatuur Walcheren met tentoonstellng Deltaplan, 900— 18.00 uur. slngen Alhambra: ,.De Vikings", 19.00 en 2115 uur, 14 Jaar Luxor ,,Ma- raeatbo", 20.00 uur. 14 Jaar •s - Grand: De Vikings" 20.00 uur, 14 Jaar; Prins van Oranje: Vergade ring Zeeuwse mclkfederatile, 14.30 u.{ Vergadering Jonge Kerk, 20.00 uur; Centraal: Vergadering E.V.O.-Zeeland 10.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 2