Goese gemeentebestuur ontving Zeeuwse fruitfee 1959 PLASTI COLOR Zeeuwse Almanak RIVELLA Eis van 15 maanden wegens oplichting van tot vermoeid drink: ANTWERPEN NIET TEVREDEN OVER KANAAL ZUID-BEVELAND Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 12 SEPTEMBER 1959 JOYEUSE ENTREE Gaste uit sprookjesland bood B. en W. mand met fruit aan Het fruitsprookjo in Goes is begonnen... Vrijdagavond heeft bet college van B. en W. de fruitfee 1959, Ina de Jonge en haar hofdames Lony Hoon- dert en EUy Moens officieel ontvangen in de sfeervolle raadszaal van het stadhuis. In keurige tolletjes gestoken de fee droeg een zacht-groene jurk van kant niet een witte bontstola en de hofdames een lila jurk met witte bontstola maakten de drie meisjes een joyeuse entree. Vele tien tallen jeugdige Goesenaron hadden zich in de nabijheid van het stadhuis op de helverlichte Grote Markt opgesteld om toch maar een glimp van de fee op te vangen. Voor (le vijfde maal werd gister avond een fruitfee ontvangen door het Goese college. Het was evenwel de eerste maal, dat burgemeester H. K. Michaëlis de gastheer was, het geen hem buitengewoon verheugde, zoals hij tegenover de genodigden de heren van de stichting „Zeeuws Fruitoorso" en vrijwel alle leden van de gemeenteraad verklaarde. De heer Michaëlis wees de ambassadrice uit sprookjesland op de belangrijke taak, die haar de komende week wacht. De burgemeester herinnerde de fee ook aan de vele prettige kan ten van het fee-zijn. „U bent het symbool van het Zeeuwse fruit in 't algemeen en Zuid-Beveland in het bijzonder", aldus de heer Michaëlis. Uitvoerig ging hij voorts in op de vele moeilijkheden rond het Zeeuws Fruitcorso. „Misschien is de naam. „Zeeuws Ffuitcorso" ook VRAAG KLEURADVIES EN FOLDER BIJ PLASTICOLOR NEDERLAND N.V. Singel 514 - Amsterdam niet zo gelukkig gekozen, we zou den er eigenlijk „Nederlands Fruït corso" van moeten maken. Juist deze naam zou de belangrijkheid van het Zeeuwse fruitteeltgebied nog meer accentueren", aldus de burgemeester. Fee aan t woord De fee gewaagde in een vlot en gees tig speechje van haar vreugde om een week haar residentie in Goes ts kunnen opslaan. „Wanneer men uw gemeente binnenkomt, ziet men over al hoe nijvere handen steeds aan de uitbouw van de gemeente werken. De welvaart straalt je tegemoet!" Aldus complimenteerde de fee de burge meester van Goes. „Als centrumge meente van een bloeiende fruitstreek past U zich uitstekend aan", zo ging zij verder. De fruitfee wist voorts te vertellen, dat het Zeeuwse Fruïtcor so in brede lagen van de bevolking in Nederland bekendheid heeft ge kregen. Als blijk van dankbaarheid voor de ontvangst bood de fee de burgemeester en de wethouders de lieren J. J. van Melle en J. H. Roose waren afwezig een mand met fruit aan. Vervolgens werd een dronk uitgebracht op het welslagen van de fruitweek. Hierna werd nog het woord gevoerd door de voorzitter van de stichting „Zeeuws Fruitcorso", de heer A. J. van Willegen; die er op wees, dat het „onze plicht is in binnen- en buiten land Zeeland als fruitteeltgebied-bij uitnemendheid te prijzen." Tenslotte sprak nog het erelid van de stichting, de bejaarde C. Nijsse Gzn uit Heinkenszand. Met een on gedwongen bijeenkomst in de „Ko renbeurs" werd de ontvangst van de fee besloten. Vanmiddag doet zij haar intrede in Goes. UITBREIDING MARKT De weekmarkt te Oostburg, die reeds lange tijd op woensdagen een grote drukte veroorzaakt in de Zeeuws- Vlaanise centrumgemeente, zal wor den uitgebreid niet 17 kramen. Het aantal kramen zal daarmee tot 67 zijn gestegen. De nieuwe stands zul len een nieuwe rij gaan vormen naast de vier, dié tot nu toe de markt be zetten. De parkeerruimte en do ruim te waar landbouwwerktuigen getoond worden, zullen daardoor niet vermin deren. Voor enkele winkels zal deze nieuwe formatie van de kramen zelfs een verbetering inhouden, omdat zij niet langer achter do stands verbor gen zullen zijn. In do nieuwe ltramen zullen artikelen te koop worden aan- KIP Een Goese mevrouw mag ziek, sinds ;ij de gelukkige bezitster van een te levisietoestel is, in een zeer frequent bezoek van haar tienjarig buurjon getje verheugen. De kleine Frans, een leergierig knaapje, legt namelijk een bijzondere interesse voor het t.v.- journaal aan de dag, zodat lllj een trouw en enthousiast lid van de da gelijkse lzijkersgroep in de gastvrije woning van buurvrouw is. intussen is Frans ook reeds, door drongen van de grote waarheid, dal men iiw en ónze krant niet missen kan, geen dag. Naast strip en sport sluut hij ook de advertentiekolom men niet over. En zo viel dezer da gen zijn oog op een annonce, waarin lebraden kip werd aanbevolen ter ■erhoging van de gezelligheid op uw w.-avondje. Gisteravond kwam Fransje thuis waarop mama hem zoals altijd, be- roette met de vraagEnhoe was het?" Wal ontgoocheld klonk het antwoord,,'t Was niks. Er was niet eens gebraden kip bij....." geboden, die tot nu toe niet of in be perkte mate op de markt te verkrij gen waren. MOSSELZAAD Er bestaat te Bruinlsse weinig be langstelling voor de mosselzaadvisse rij op de Zeeuwse stromen. Dit omdat men niet over voldoende lege perce len beschikt om het zaad op uit te strooien. Er zou een strook mossel zaad liggen in de „laagte van Renes- se" en men spreekt ook over een mos- selzaadbank in de Wielingen. SCHIETVERENIGING Breslcens heeft er een vereniging bij. De leden stellen zicli ten doel een grote vaardighuid te verkrij gen in het schieten met de lucht buks. De initiatiefnemers hebben in hotel „Casino" hun plannen be sproken en daarbij is besloten we kelijks tc oefenen. De oefenavond is vastgesteld op maandagavond en de eerste schoten zullen maan dag 21 september vallen in hotel „Casino". Men is van plan om een competitie te beginnen en wed strijden te organiseren. BIER „VIEL VERKEERD" Een-riool te Sint-Janstcen slokte de zer dagen de inhoud van 180 flesjes bier naar binnen, toen de lading van een bierwagen ging schuiven. Het on geval gebeurde op de hoek van de Tragel en de Hemelstraat. Ongeveer dertig kisten vielen van de wagen en veroorzaakten een ware ravage. NOG GROTERE ZONNEBLOEM Laatst kon U in deze rubriek een en ander lezen over zeer grote zonne bloemen in Aagtekerke. In do tuin van de heer A. J. du Fossé. aan de Niuuwstraat te Sluis staat evenwel een bijzonder groot exemplaar. De hoer Fossé heeft do lengte gemeten en die bleek vier meter en vijf centi meter te bedragen. De stam heeft een dikte van zeventien centimeter en de bloem is dertig centimeter in i doorsnee. Bij de officiële ontvangst van de fruitfee 1959 ten stad huize van Goes bood de gaste de burgemeester en de wethouders een mand fruit gam Op de foto: burgemeester H. K. Micha ëlis neemt het geschenk van de fee in ontvangst. foto P.Z.C.) Sergeant Meerholz thans geschorst (Van onze Haagse redactie) De sergeant-vlieger A. Meerholz uit Rilland-Bath, dip woensdag door de krijgsraad wegens desertie werd ver oordeeld tot ontslag uit dé dienst, een vonnis waartegen hij beroep heeft aangetekend, is thans door de waarnemend commandant van de liasis Woensdrecht, geschorst. Deze schorsing heeft echter geen fi nanciële consequenties voor Meer holz. De sergeant krijgt zijn volle salaris uitbetaald. Volgens de luchtmachtvoorlichtings dienst is de schorsing een gevolg van het ontslag-vonnis, een maatregel, die altijd in soortgelijke gevallen wordt getroffen. Vooral door het feit, dat het hier een sergeant betreft, is het om krijgstuchtelijke redenen ge wenst, dat Meerholz, in afwachting van de beslissing van bet hoog mili tair gerechtshof in hoger beroep, geen dienst doet, aldus de lucht machtvoorlichtingsdienst. Drie verkeersongevallen in Goes Vrijdagmiddag deden zich in Goes een drietal verkeersongevallen voor, waarbij ernstige materiële schade ontstond. Bij een geval werd een scholier gewond. Omstreeks kwart over vijf reed -de wielrijder J. van S. op de hoek Voor stadRimmelandplein tegen een vrachtauto, bestuurd door J. B. J. Al leen de fiets werd beschadigd. Om kwart voor vier overkwam de 15-jarige scholier J. J. J. P. uit Ove- zande een ongeval op de spoorweg overgang nabij hotel „Ockenburg".' De jongeman reed door het rode stoplicht, juist op het moment, dat de spoorbomen werden neergelaten. Hij werd ernstig aan het hoofd ge wond. Nadat dokter v. d. Feeh eerste hulp had verleend, moest het jeugdige slachtoffer zijn wond in het ziekenhuis laten hechten. Op de hoek BergwegKamperfoeliestraat ont stond omstreeks kwart voor zes een aanrijding tussen een personenauto, bestuurd door G. de K. en een bestel auto, bestuurd door A. P. Ie C. De botsing ontstond, toen De K. geen voorrang verleende. Do personenauto werd ernstig beschadigd aan de voorzijde. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Voor Zeeuws nieuws zie ook de pagina's 5, 7, 8 en 10. VVVWV\\%VvVVVVV\'VVVVVVV Nieuwen lonen in Kanaalzone Overeenstemming tussen werkgevers en vakbonden Tussen de drie vakcentrales NVV, KAB en CNV en de werkgevers in do kanaalzone van Zeenwsch-Vlaan deren is vrijdag overeenstemming bereikt over du nieuwo loonvoorstel- len. Dit houdt in, dat de werknemers in de betreffende bedrijven met te rugwerkende kracht van 1 augustus j.I. een loonsverhoging van 6 cent per uur zullen ontvangen, verminderd met de f 2,10 per week aan huurcom- pensatic, die reeds iu het loon waren opgenomen. Een nieuwe loonsverhoging van eveneens 6 cent per uur zal ingaan op 1 januari I960. De bestaande bij zondere premies worden met 2 verhoogt!, met uitzondering van die welke reeds 20 bedragen. Wat be treft de secundaire arbeidsvoorwaar den, zal ingaande 1 augustus 1959 een minimum uitkering van 2 c/o van het jaarloon plaatsvinden als be zitsvormende maatregel. Over de kwestie, hoe men deze gelden gaat beleggen, zullen nog nader onderhan delingen worden gevoerd. Verder zal ingaande 1 januari 1961 een arbeidstijdverkorting van één uur per week worden ingevoerd, met doorbetaling tot de normale 48 uur per week. Deze overeen komsten behoeven uiteraard nog de goedkeuring van de Rijksbe middelaars. Peze besluiten werden vrijdagavond nog door de hoofd bestuurders van de drie vakcentra les op druk bezochte kaderverga deringen to Sluiskil bekendge maakt. ttfndeU dun andeto EEN FRIESCHE VU6-D0H0 PRODUCT fe Man na val met brommer te St.-Jansteen overleden De heer V. te Graauw kwam in de buurtschap Heikant te St. Jansteen zodanig met zijn brommer te vallen dat hij met een schedelbasis-frac tuur naar het St. Liduina Ziekenhuis te Hulst moest worden overge bracht, waar hij aan de verwondin gen is overleden. Hij viel, doordat hij even van het rijwielpad geraakte en tegen een kantsteen omversloeg. Zijn echtgenote, die op de duo zat, liep enkele schaafwonden op. Collecte De collecte voor de kankerbestrijding heeft te Heinkenszand opgebrach. 170,15. Rechtbank Middelburg Meisje de dupe van oplichters- praktijken „Ondanks uw grenzeloos optimisme ben ik naar aanleiding van rappor ten en uw staat van beoordeling zeer, zeer verontrust over uw toekomst", aldus sprak do officier van justitie, mr. J. L. Andreae vrijdagmorgen tot de 39-jarige kok A. H. uit Avereest. H. moest zich verantwoorden voor de rechtbank te Middelburg, beschuldigd van oplichting. Hij had verschillende goederen gekocht, die hij óf niet be taalde óf er ongedekte chèques voor afgaf. De officier eiste een onvoor waardelijke gevangenisstraf van 4 maanden plus onvoorwaardelijke ter beschikkingstelling van de regering. Een meisje uit 's Heer Arendslcerke waarmee H. in kennis gekomen was, werd het slachtoffer van 's mans praktijken. Hij stelde zich aan het meisje voor als een belangrijk fi guur bij een scheepvaartmaatschap pij en deed het Voorkomen dat hij :rouwplannen met het meisje had, hoewel hij reeds getrouwd was. Om die trouwplannen echter waar te maken, kocht H. verschillende 'spul len: meübelen, een cassette met mes seri, maar ook een bromfiets, een schrijfmachine en schoenen. Toen hij tenslotte boos op het meisje werd, ging hij er op de bromfiets vandoor. Toen kwamen de vorderingen. En het meisje moest opdraaien voor af leveringstermijnen, die haar finan ciële draagkracht te boven gingen... „Ik heb meer gekocht dan in mijn vermogen lag", deelde H. de presi dent onbewogen mee. „Uw vermogen was totaal niets", wees de president hem terecht. De officier stipte aan, dat verdachte continu bezig is slachtoffers van zijn praktijken te maken, zowel "in bin nen- als buitenland. „Het laatste ge val is een voorzetting van hetgeen hij de laatste tien jaar heeft gedaan", aldus mr. Andreae, die daarop de straf vorderde. „H. is niet irt staat zich te handhaven in de vrije maat schappij", zei hij. H.'s raadsman, mr. W. H. Vermaas, aehtte het dossier niet van dien.aard, dat zijn cliënt een ter beschikkingstelling opgelegd kon worden. Waarmee H. het tot slot van do zitting volledig eens was. De uit spraak volgt op 24 september. Bij plukken van fruit uit boom gevallen Bij het plukken van fruit is vrijdag morgen in een boomgaard te Kloc- tinge de 59-jarige heer C. van de V. uit 's-Gravenpolder uit een boom ge vallen. De heer Van de V., die over inwendige pijnen klaagde, moest per ziekenauto naar het ziekenhuis St, Joanna te Goes worden overgebracht. (Slot van pag. 1) „Moerdijk-kanaal". Maar iedere congresganger moest wel aan dit project denken, toen deze Antwerpse, bestuurder uitriep: „D.ezo verbinding van Antwerpen naar het Hollandsch Diep kan ook West-Brabant ten goe de komen. Zij moet tot stand worden gebracht in beider belang". Kreekrakplan Over het Kreekrakplan liet de heer Delwaide zich minder duide lijk uit, althans over de haven functies van dit plan. „Zonder vooringenomenheid heei't Antwer pen van het project kennisgeno men" zei .hij, „Het daarin vervat te concept van de voor Antwerpen onontbeerlijke Schelde-Rijnverbin- ding, is bij ons met sympathieke belangstelling begroet". Maar de schepen vervolgde: „Nochtans rijst de vraag of bij het ontwerpen van dit zeehavenplan wel voldoende is gedacht aan de enorme mogelijkheden van de Antwerpse liavenuitbreiiling, die thans op stapel staat". En hij somde van do Antwerpse uitbrei ding op: de wateroppervlakte van de haven voor de zeevaart wordt verdubbeld en de lengte van de kademuren vergroot niet 60 pro cent. Er komen industrieterreinen aan diep vaarwater tot een opper vlakte van ca. 2000 ha". „Wanneer men naast deze Antwerp se plannen nu ook in Noord-Brabant uitgebreide industrieterreinen in het Kreekrakplan ontwerpt, dan is dat van Beneluxstandpunt toe te juichen. Maar de vraag rijst toch wel of deze Landbouwer te Scherpe- nisse door bus aangereden Komende uit de richting Oud-Vo'sse- meer werd de landbouwer J. R. uit Scherpenisse donderdagavond bij het kerkhof te Poortvliet aangereden door een autobus van de fa. D. Met een lichte hersenschudding en ver schillende kneuzingen werd het slachtoffer met do rodekruisauto naar huis gebracht. Zijn toestand is rede lijk goed. Landbouwer in Nisse kreeg trap van paard De landbouwer J. N. in Nisse liep vrijdag een gebroken been op toen zijn paard onverwachts achteruit trapte. Enkele E.HJB.O.-ers verleen den de eerste hulp en spalkten het been. Dokter Zonnevylle liet de man naar het ziekenhuis in Goes overbren gen. RECHTBANK MIDDELBURG Viissinger bewoog talrijke mensen geld af te staan industrialisatie tevens met zich mee moet brengen, dat in het kader van het Kreekrakplan tevens een zeeha ven moet worden gebouwd", aldus de heer Delwaide. „Ik kan op dit ogen blik daarop geen antwoord geven", (zo zei de schepen althans), „het lijkt mij een vraag, die in een ruime geest van verstandhouding eens moet worden onderzocht tussen de beide Beneluxpartners". De schepen zinspeelde er op, dat niet alleen hij deze vraag stelde, maar dat dit ook „elders" gebeurde, waarmede hij. kennelijk Rotterdam bedoelde. Tenslotte formuleerde de schepen nog enkele wensen ten. aanzien van het wegennet om daarna te conclu deren, dat gezamenlijk (België en Nederland dus) tot een' analyse van dit alles moet worden besloten. „Wil men komen tot een gedurfde indus trialisatie, dan zal men samen de infrastructuur moeten bestuderen. Dan mag er niet geïmproviseerd wor den! Dan is een gemeenschappelijk welvaartsplan noodzakelijk", zo "be sloot de schepen zijn langdurig toe gejuichte rede. Nederlands betoog Het betoog van de Antwerpse be stuurder was de Belgische tegenhan ger van een Nederlandse voordracht, die gegeven werd door het lid der Eerste Kamer, de Wageningse hoog leraar prof. dr. Th. L. M. Thurlings. Deze had er op gewezen, dat de be volkingsdruk in het westen van Ne derland kan worden verlicht door wat hij noemde „een verbreding van het westen". In dit verband noemde spre ker het Kreekrakplan en de Euro poort als pogingen tot een dergelijke verbreding. Bij de discussie werd van Nederland-? se zijde, namelijk door de stedebouw- kundige ir, Schut, naar de opvatting van professor Thurlings gevraagd over de door schepen Delwaide ge wenste verbinding Antwerpen-Hol- lands Diep. Waarop de hoogleraar een uitvoerig antwoord gaf en daarin het probleem economisch-theoretiseh benaderde. Zijn conclusie was tenslotte, dat de door de natuur geschonken vaarwe gen „niet voor aUc eeuwigheid zalig makend zijn" en dat bij een grotere samenwerking plaats is voor een ver betering van zulk een natuurlijke vaarweg, een verbetering dus van de communicatie te water tussen Ant werpen en het Hollandsch Diep Het congres was 's morgens begon nen met een inleiding door professor dr. K. G. Peeters, stadssecretaris van Antwerpen over „het volk in het middengebied van de Benelux". Voorts sprak de Nederlandse ambas sadeur in België, jhr. P. D. E. Teixeira de Mattos. Het congres werd besloten met een rede van de gouver neur van Antwerpen, de heer R. De- clerck. EEN ONVOORWAARDELIJKE ge vangenisstraf van één jaar en drie maanden, met aftrek, eiste de officier van justitie, mr, G. J, B, van der Dus- sen, vrijdagmorgen tegen de assuran tieagent S. P. F. van der af. uit Vlis- singen, die zich voor de rechtbank te Middelburg moest verantwoorden. Ge durende de laatste jaren heeft deze Viissinger een groot aantal kleine spaarders in Vlissingen en omgeving opgelicht door lion te bewegen geld af te staan, dat hij echter ten eigen bate, aanwendde. De Vlissingse ge meentepolitie had berekend, dat Van der M. in totaal ongeveer 24.000 verduisterd had. Hoewel de president van de rechtbank, mr. P. vuil Empel, dit aan de hoge kant achtte, was hij er van overtuigd, dat het toch iu dc duizenden loopt. Verdachte werden drie misdrijven van oplichting ten laste gelegd. Hij had zich onder meer uitgegeven voor agent van een levensverzekerings maatschappij uit Arnhem, terwijl nij zulks niet was.. Voorts had hij, voor gevend te komen voor een te goeder naam en faam bekend staande Vlis singse firma, talrijke mensen bewo gen gelden af te staan, niet voor zich zelf dus. maar voor de firma. Voor het geld zouden dan hypotheken op panden en bouwwerken geplaatst worden. Hij zegde een vrij hoge ren te toe, die ook tamelijk regelmatig werd uitbetaald. Hij had zijn slacht offers een fraai stuk papter in de vorm van een obligatie verstrekt. Doch van het plaatsen der hypo- theken was geen sprake. Van der M. gebruikte het geld zelf, omdat hij financieel vrij krap zat. Hij verklaarde aan de president een plan te hebben opgemaakt om aan zijn verplichtingen te voldoen, maar daarvan kwam op den duur niets terecht. Ook had hij spaar ders opgelicht door het sluiten van verzekeringen, waarvan hij dc pre mies voor zichzelf inde. Veilige belegging Vele mensen geloofden de valse voor wendsels van Van der M. en stonden hun spaargelden af, omdat zij meen den cfat de agent, die zeer goed be kend stond, voor een goede en veili ge geldbelegging zou zorgen. „Ilc zal proberen het goed te ma ken", verklaarde de verdachte tij dens de zitting. „Dat zal wel heel moeilijk gaan", zo was mr. Van Empel van mening. Do officier noemde do praktijkon van verdachte een „schandelijk bedrijf". „Met mooie praatjes maakte hij oude mensen hun spaarduitjes afhandig", aldus mr. Van der Dussen, die het Van der M. zeer kwalijk nam, dat hij het vertrouwen, dat hij in wijde om- geviug genoot,-op een dergelijke wij ze misbruikte. De officier eiste dan ook een zeer hoge vrijheidstraf. De raadsman van Van der M., mr. M. A. Terwoert, was van mening, dat de hoedanigheid van valse agent van de Arnhemse maatschappij niet als be wezen aangenomen kan worden. Voorts hield pleiter de rechtbank voor, dat de heren rechters niet met een geheel volwaardige kracht had den te doen, omdat v. <3. M. er kenne lijk niet aan gedacht had, dat de le vensverzekeringen wel cons opge vraagd konden worden. Het i'eit, dat zijn cliënt een levensverzekering van 35.000 had gesloten om aan zijn verplichtingen te kunnen voldoen, diende enigzins bepalend te zijn voor de strafmaat, zo meende mr. Ter woert. De raadsman verzócht tot slot een deel van de straf voorwaardelijk op te leggen. Van der M. betoogde tot slot spijt van zijn oplichterspraktijken ie hebben. „Dat wordt we) vaker ge zegd, maar ik meen liet toch echt", verzekerde hij de president. Waar op deze besloot de uitspraak to be palen op 24 september a.s. Advertentie MULO A en B Verkort Mulo voor P.T.T. en N.S. De kortste en voordeligste opleiding: RESA-HILVERSUM (Bekende Schriftelijke Cursus VANDAAG. Middelburg Electro: „Met muziek meer mans", 19 en 21.15 uur, a.l. Schouw burg: salvo dor dapperen", 20 uur, 14 jaar. Molenwater: Miniatuur' Walche ren met tentoonstelling Deltaplan, 0—18 uur. Vlissingen Alhambra: „Geen cent voor de belasting", 19 en 21 uur, a.l. Luxor: „The Bravados", 19 en 21 uur, 14 jaar. Goes Grand: „Duinkerken", 19 en 21 uur, 18 jaar. Intocht van de fruitfee en haar hofdames, 14.30 uur; ballonwed strijd op Grote Markt, 15 uur; rond gang fruitfee. 15.30 uur en 16.30 uur; Grote Markt: Optreden van de Roller Balletclub „Lucky Rolling", 10:30 uur; SchuttershofBloemententoonstelling, 10—22 uur; Schuttershof- Jaarvergade ring afdeling K.N.V.B., 16 15 uur; Zalen Krijger: Vogeltentoonstelling, 10—22 uur: Prins van Oranje: Bijeenkomst „Werkende Jeugd" van het C.N.V., 14.30 uur; Prins van Oranje: Bijeen komst Ciasslcale Jeugdraad. 11.30 uur; Poelweg: Internationale auto-cross, 16 MOKGEN. Middelburg Electro: „Met muziek meer mans", 15.30, 19 en 21.15 uur, a.l. Schouwburg: „Het salvo der dapperen", 14.30 en 20 uur, 14 jaar. Molenwater. Miniatuur Walcheren met tentoonstel ling Deltaplan, 9—18 uur. Vlissingen Alhambra: „Geen oent voor de belasting", 15, 19 en 21 uur, a.l. Luxor: „The Bravados", 15, 19 en 21 uur, 14 jaar. Goes Grand: „Goudroof", 15 uur, 18 jaar. „Duinkerken", 19 en 21 uur, 18 Jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 2