Een feest-vol-verrassingen deze winter PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 5 SEPTEMBER 1959 IVtieke Telkamp vertelt haar levensverhaal Eens een klein meisje in Ol- denzaalnu Nederlands populairste en bestbetaalde zangeres. Voor Libelle schrijft zij het verhaal van haar fantastische carrière. Na haar komen andere Ne derlandse sterren van tele visie en toneel. Met een ware schat aan foto's! De Friese vierling één jaar Beladen met geschenken ging Libelle op verjaars visite bij de één-jaar-oude Friese vierling. Scheheraza de, de schrijfster van de po pulaire en gezellige Libelle- Cocktail, brengt u een kos telijk verhaal over dit be zoek aan haar peetkinderen, mét vele unieke foto's. Hooggeprezen en laaggeprijsd - ja, vaak piet de prijs van elk menu erbij! - zijn de smakelijke recepten in La- belle. Onze keukenprinses helpt u bij de dagelijks te rugkerende, benauwende vraag: „Wat zullen we nu weer eten?". Van de soep tot het toetje, van de koek jes tot de feesttaart! Twee bijzondere vervolgverhalen Binnen enkele weken be gint in Libelle het zéér ont roerende verhaal over het levensdrama van een ge adopteerd jongetje. Daar naast komt een verhaal vol vertederende romantiek over de dochter van een filmster, die haar weg naar het geluk versperd vindt. U gaat beter gekleed Libelle brengt elke week de vlotste modellen en de beste patronen. Voor weinig geld blijft u bij in de wereld van de mode. Zelfs Parijse mode kunstenaars ontwerpen voor u creaties, die u maakt aan de hand van Libelles fout loze en handige patronen. De toverfee in moderne sprookjes Iedere lezeres mag Libelle haar liefste wens, haar droomwens, vertellen en elke maand wordt een droomwens vervuld - als in een hedendaags sprookje! Ook in de komende maan den zal Libelles toverfee vele droomwensen vervullen - misschien wel de uwe! Elke week staat libelle voor u klaar met heel het apparaat van deskundigen dat „LIBELLE WEET 'T" tot zo'n onovertroffen service-rubriek maakt. Kosteloos antwoord op al uw vragen over mode, keuken, knip- en breipatronen, opvoeding, huishouding en tien tallen andere onderwerpen die een vrouw inte resseren. Bovendien elke week een groot aantal praktische tips. Een begrip voor honderdduizen den huisvrouwen die nu al jaren profiteren van deze unieke service, binnenkort óók een begrip voor u! Naam: Straat: Woonplaats: abonneert zich hiermede op Libelle. Na de twee gratis nummers geschiedt de betaling per week 35 cent per kwartaal f 4.55 A.a.b. het met gewenste doorstrepen, In open envelop met 4 et postzegel zenden aan LibelleNassauplein 3, Haarlem. nnii Twee weken GRATIS LIBELLE lezen. Igy hieronder uw naam en adres in. U w r. M krijgt dan twee weken gratis Libelle. a Jongens moet je leren kennen Betty Cornell, de Ameri kaanse Lita, schrijft open hartig en pakkend over de omgang van jongens en meisjes in deze tijd. In Li- belle ontmoet u deze ver trouwelinge van miljoenen Amerikaanse teenagers. Ook voor de Nederlandse „tieners" wordt zij nu een goede vriendin. 's Werelds beroemd ste ballerina's Het romantische leven van de avontuurlijke prima-bal lerina Margot Fonteyn opent een serie spannende en ontroerende Li belle-ver hal en over de grootste dan seressen van de wereld. Schitterende foto's, deels in gloedvolle kleuren, zullen deze levensverhalen illu streren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 12