Chief Whii» „RONDROSSENDE" BROMMERS KREGEN FLINKE BOETES HEJNZ SANDWICH SPREAD BELGISCHE SCHIPPER MAAKTE BROKKEN IN HANSWEERT GOESE WIKA BESTUDEERDE JEUGDWERK IN AMERIKA op Kdffl Sip! PROVINCIALE ZEEUWS COURANT DONDERDAG 3 SEPTEi.iBGKi 1959 KANTONRECHTER MIDDELBURG Woensdagochtend stond voor de kantonrechter te Middelburg, mr. J. Moo lenburgh, de automonteur W. de M. uit Ritthem terecht, die met twee vrienden op bromfietsen veel te hard door Vllssingen hadden gereden. In zijn requisitoir stipte de officier van justitie, mr. J. L. Andreae aan, dat het tegenwoordig schering en inslag is, dat jongelui zo op hun brommers In steden „rondrossen". Naar zijn mening moeten er in ieder geval niet te lage boetes gevraagd worden voor te hard rijden en hij eiste 20 subs. 4 dagen. Ook mr. Moolenburgh noemde het optreden van de jongelui te genwoordig een groot schandaal. Zij rijden soms sneller dan zestig kilo meter per uur. Vooral de Lange Noordstraat te Middelburg is een gelief koosde plek voor deze bromfietsers, die zij gebruiken als een roetsjbaan. De politie zou op verschillende plaatsen agenten moeten poseren om ze aan te houden, zei hij verder, waar de officier mee instemde. was, had op de rijksweg te Rilland- Bath een auto gepasseerd hoewel ter plaatse een inhaalverbod bestond. Aan mr. Moolenburgh had de Belg een brief geschreven, die begon met: „Aan de heer vrederechter". Daarin had hij uitvoerig uiteen gezet, dat het buiten zijn schuld was gebeurd. Plotseling had hij voor de voor hem rijdende auto moeten remmen. Om een ongeluk te voorkomen, was hij toen op de andere weghelft gaan rijden. Uit de getuigenverklaring bleek ech ter, dat de onderwijzer wel dege lijk een overtreding had begaan. Conform werd hij beboet met 15 subs. 3 dagen. De landbouwer W. A. uit Kloetinge had niet voldaan aan de verplichting om distels uit zijn weiland te 's-Heer Abtskerke te verwijderen. Verdachte stipte echter aan, dat het hier een stukje grond betrof dat door een weg- omlegging bij zijn weiland was ge komen. Daar zijn koeien hier graas- Vertegenwoordiger met haast passeerde rechts De automonteur ontkende evenwel te hard gereden te hebben, omdat naar zijn zeggen zijn bromfiets niet har der gaat dan dertig. Do verbalisant, die als getuige werd gehoord, had op de kilometerteller van de surveillan cewagen echter een snelheid van 45 kilometer geconstateerd, zodat aan het verhaal van de verdachte niet veel waarde werd gehecht. Het von nis luidde conform. Dë vertegenwoordiger P. S. uit Biggekerke stond terecht, omdat hij op zeven augustus op de Ka- naalweg te Middelburg een drag line rechts had gepasseerd, waar bij hij bovendien met zijn auto op het fietspad kwam. Als reden van deze manoeuvre had hij tegen de verbalisant gezegd: „Ik had wat haast". De kantonrechter kreeg evenwel een heel verhaal te horen over een defec te sproeier, waardoor hij niet lang zaam kon rijden. Toen hij de drag line, die niet hard reed, niet links kon passeren wilde hij zijn auto aan de rechterkant van de weg parkeren. Plotseling deed zijn sproeier het weer, zodat zijn auto doorschoot. De kantonrechter vond dit echter geen methodes en vonniste conform met 25 subs. 5 dagen. Vrederechter De Belgische onderwijzer P. J. R. A. D. uit Merksem, die niet verschenen Uit het zakenleven Opening benzinestation „Vlissingen" Dinsdagochtend tegen het middaguur heeft de heer H. M. Voorwinden, chef van het district West Brabant en Zeeland van de „Shell Nederland" in Vlissingen het eerste specifieke vul- station van genoemde maatschappij in dit district geopend. Benzinesta tion „Vlissingen" aan de Prins Hen- drlkweg zal worden geëxploiteerd door de firma J. Joosse en Zoon te Nieuw- en St. Joosland. De heren Joosse zijn daarmee opnieuw exploi tanten van het eerste station, dat de automobilisten, die van de veerboot komen, op weg naar Vlissingen en Middelburg ontmoeten. Het station is juist voor deze wegge bruikers bestemd en als zodanig voor ziet het werkelijk in een behoefte. In zijn openingsspeech wees de heer Voorwinden er bovendien op, dat dit station, vooral gezien de huidige om standigheden, voorlopig van zowel de eigenaar de Shell als de exploi tant de firma Joosse financiële offers zal vragen. „De volle ontplooiing van het station zal zich eerst kunnen ontwikkelen wanneer straks, over een aantal ja ren, ook de nieuwe weg naar Sou burg en verder naar Goes zal zijn opengesteld", aldus de heer Voorwin den, die voorts de rijkswaterstaat en het gemeentebestuur van Vlissingen dankte voor de medewerking, die de ze instanties bij het verwezenlijken van de plannen hebben verleend. De openingshandeling werd hierna verricht door het zoontje van de heer J. Joosse jr., die met een ferme handbeweging het roodwitte lint tus sen een der pompen en het service gebouwtje doorknipte. Het gezelschap begaf zich vervol gens naar het „Strandhotel" waar een koffiemaaltijd werd geserveerd en waar nog gesproken werd door onder anderen de heer J. Moll, de di recteur van gemeentewerken te Vlis singen. De heer Moll verklaarde, dat het Vlissingse gemeentebestuur dat hij vertegenwoordigde, omdat B. en W. in vergadering bijeen waren gaarne de gevraagde medewerking verleende. Het nieuwe station noem de spreker een aanwinst, waar hij als Vlissinger trots op is. De heer Louisse sprak namens Bovag. Hoewel de heer Louisse zich er over verheugde, dat „Shell Neder land" in Vlissingen de automobilisten nog meer service gaat verlenen, be treurde deze het toch, dat er niet meer stations in particuliere handen komen. Hij zou zo verklaarde hij, het particuliere initiatief toejuichen. Namens het personeel sprak de heer Nieuwdorp gelukwensen uit, waarna de rayon-inspecteur van de Shell, de heer J. Prins uit Goes, de firma Joos se een geschenk aanbood, bestemd voor het station. In zijn dankwoord gewaagde de heer Joosse jr. van zijn grote erkentelijk heid voor de steun, welke hij van de Shell mocht ondervinden bij het op lossen van vele moeilijkheden, het geen aan het stichten van het station „Vlissingen" voorafging. De heer Joosse verheugde zich er over, dat hij nu weer net als voor 1940 dicht bij de boot „aan de weg zit", ook al is er dan geen bootverbinding met En geland meer. In zijn dankwoord be trok spreker ook zijn personeel, dat onder vaak moeilijke omstandighe den toch uitstekende service leverde. Het station, dat met de nieuwste snufjes is uitgerust, werkt namelijk reeds geruime tijd. Aardige bijzon derheden zijn o.m. de safe, die het succes van een roofoverval al bij voorbaat uitsluit, een pomp met brandstof voor tweetaktmotoren een apparaat, waarmee zeer snel olie kan worden ververst. Uitbreiding Goese R.M.L.S. aanbesteed Namens het gemeentebestuur van Goes werd woensdagmorgen aanbe steed de uitbreiding van het werktui genlokaal en verbouwing film-leslo kaal en olie-opslagplaats met bijko mende werken aan de Rijks Middel bare Landbouwschool aan de Rave lijn de Groene Jager. Ingeschreven werd als volgt: H. van Sabben, Goes 48.779; J. Baaijens, Kapelle 48.950; Bouwbedrijf J. de Kok, Goes 49.500; Gebr. Schrijver, Goes 49.770; Aannemingsbedrijf Hop mans, Goes 50.170; J. P. v. d. Lin de, Kattendijke 50.400; D. v. d. Poel. Oudelande 50.742: A. de Bruijne, Goes 50.900; Gebr. Mollet, Hansweert 50.950; fa. M. Verburg, Wolfaartsdijk 51.750; C. Priem, Le- wedorp 53.273; P. Hoppenbrouwers, Bergen op Zoom 54.200. De raming bedroeg rond 40.000. De gunning is aangehouden. den en de landbouwer het stukje grond verder gebruikte, had hij ook aan de verplichting moeten voldoen was de mening van mr. Moolenburgh, die conform vonniste met 15 subs. 3 dagen. De Vlissingse scholier J. H. K. had geen richting aangegeven. Hij werd conform beboet met 6 subs. 2 da gen. De fruitteler F. P. R. uit 's-Heer Arendskerke had met een tractor ge reden waarop geen richtin; zers zaten, terwijl hij bovendien niet achter zich kon kijken door de hoge lading op de aanhangwagen. Con form werd hij veroordeeld tot 20 subs. 4 dagen. De koelmonteur J. J. N. uit Middel burg had op 9 augustus te Koudeker- ke zonder voor- en achterlicht op zijn fiets gereden. Het vonnis was twee boetes van 3 subs. 1 dag, conform de eis. de nieuwe broodbelegging MIDDELPOT 0.98 GROTE POT 1.45 GARANTIE: volledige vergoeding door Uw leverancier, indien een Heinz 57 product niet voldoet. KANTONRECHTER MIDDELBURG weest maar had, toen hij wilde weg rijden, nagelaten in zijn spiegel te kijken of de weg vrij was. Verdachte gaf het ook grif toe dat hij fout was Schip kwam bij aanvaring op havendam De kantonrechter te Middelburg, mr. Moolenburgh, heeft woensdagmid- g de Belgische schipper J. H. S. van het motorschip „Catharina" bij verstek conform de eis veroordeeld tot twee boetes van 50 subs. 10 da- fen elk. Op zondag vijf april jJ. was eze schipper met zijn vaartuig de binnenhaven van Hansweert binnen gelopen zonder stuurboordzijde te houden, terwijl hij bovendien niet uit geweken was voor het uitvarende schip „Rea", dat net uit de sluizen kwam. Hierdoor ontstond een aanva ring, waaa-bij de „Catharina" op de havendam terecht was gekomen. De 875 ton metende „Rea", geladen met zand en op weg naar Brussel, liep bij deze aanvaring voor onge veer 650 gulden schade op. De sein- wachter J van der V. uit Hansweert, die als getuige optrad, bevestigde de ze toedracht van de aanvaring nog eens. Uit zijn verklaring bleek, dat de „Catharina" alle gelegenheid had om langs stuurboordswal binnen te ko men. Bovendien had de Belgische schipper geen acht geslagen op de seinen van de „Rea". Evenals de of ficier van justitie, mr. J. L. Andreae, vond de kantonrechter het twee ern stige overtredingen: geen stuurboord gehouden en niet uitgeweken. Spiegel De koopman M. K. uit Schore had op 29 juni te Ovezande met zijn vracht auto een aanrijding met een autobus veroorzaakt, die gelukkig goed was afgelopen. K. was bij een boer ge- De officier noemde het een ern. stige onoplettendheid waardoor zware aanrijdingen kunnen ont staan. De eis was 50 subs. 10 dagen. In zijn vonnis verminderde de kantonrechter dit tot 40 subs. 10 dagen. De directeur H. O. te Middelburg, die 's ochtends terecht stond, had bij het station zijn auto voor een uitrit eerd. De eis was 15 subs. 3 die de kantonrechter verlaag- de"tot 10 subs. 2 dagen. De Hongaarse bankwerker I. v. S. te Vlissingen moest zich verantwoorden voor openbare dronkenschap. Daar hij gebrekkig Nederlands sprak, kostte het de kantonrechter nogal moeite om hem duidelijk te maken dat hij veroordeeld was tot 10 subs. 3 dagen. De eis luidde 15 subs. 3 dagen. De autobuschauffeur H. van den B. uit Vlissingen had op 15 mei geen voorrang verleend aan een scooter op het kruispunt Joseph Israëllaan-Iris- Iaan, waardoor een aanrijding ont stond. De eis hiervoor was 20 subs. die de kantonrechter ver minderde tot 12,50 subs. 3 dagen. Mej. J. H. R. uit Souburg, hulp in de hiushouding, was op 10 juli te Sou burg vlak voor een motorrijder over gestoken, waarvoor de officier 20 subs, 4 dagen vroeg. Het vonnis luid de 15 subs. 3 dagen. P.P.D. hield enquete in buurtschap Oostdijk Vragen van raadslid uit Kruiningen Tijdens de rondvraag van de dinsdag avond gehouden vergadering van de raad van Kruiningen lanceerde de heer G. Willemse (s.g.p.) een opmer king over een enquête, die de Prov. Planologische Dienst in de buurt schap Oostdijk heeft gehouden. De heer Willemse had vernomen, dat de gemeente Krabbendijke dit zou hebben verzocht en kon haar handel wijze in deze niet waarderen. Naar wij nader vernemen is de enquête ge houden door de P.P.D. in het kader van een streekplan-onderzoek. Het is derhalve een enquête In opdracht van het provinciaal bestuur en niet op verzoek van een gemeente. De buurt schap Oostdijk is daarvoor willekeu rig als object genomen. Bij dit opi nie-onderzoek zijn met name vragen gesteld over de functie van een klei ne woonkern, bijvoorbeeld waar de bevolking haar inkopen doet. Aan de inwoners is niet gevraagd tot welke gemeente zij zouden willen behoren. Aanvang bietencampagne De bietencampagne voor zover het de leveringen aan de Coöp. Suiker fabriek Puttershoek betreft zullen op 16 september a.s. een aanvang ne men. Dit is vroeger dan werd ver wacht en aanvankelijk ook in de be doeling lag. Vele percelen bieten ver tonen als gevolg van de droogte een minder goede stand. Het laat zich aanzien, dat hoewel het uitgezaaide areaal aan bieten dit jaar in Neder land weer zeer belangrijk is uitge breid er toch een geringere kilo-op brengst zal zijn dan vorig jaar. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIH Augustus ook in Zeeland droog (Van onze weerkundige m medewerker). De augustusmaand (eindelijk eens weer na vele jaren een „.zomermaand") heeft er in be- langrijke mate toe bijgedragen dat de zomer van 1959 een goe- de naam heeft gekregen wat de temperatuur en de zonne schijn betreft. De gemiddelde etmaaltempera- tuur van augustus bedroeg in De Bilt 17,8 C. tegen normaal 16.7 C. In De Bilt werden 9 tegen nor maal 6 zomerse dagen (war mer dan 25 C.) waargenomen. Het begin en het einde van de maand was te koel maar daar tussen kwam langdurig zonnig vakantieweer voor. Van de 31 dagen waren er in De Bilt 18 warmer dan normaal. Als vakantiemaand was augus tus dit jaar ideaal en ook als oogstmaand. Het koren is op de meeste bedrijven, na de zo mer van 1911, niet meer zo vroeg binnengekomen. H De eerste week van augustus H bleef met nauwelijks 50 uren H zon vrij somber maar over de H gehele maand werden in De Bilt nog 208 uren zon geregis- treerd tegen normaal 192 uren. H Over het algemeen is augus- H tus een droge maand gewor- den maar enkele plaatselijke onweersbuien waren er oor- g zaak van dat soms op korte g afstand vrij grote verschillen g in neerslag ontstonden. Nor- g maal valt er in augustus in g Zeeland 63 mm. Dit keer kreeg Vlissingen 45, Sas van Gent 70, f§ Biezelinge 26, Renesse 33, Se- g rooskerke (W.) 31, Aagteker- g ke 27, Kats 48, Middelburg 37, s Goes 50, Borssele 45, St. Maar- tensdijk 50 mm, Ritthem 30 g mm. j IIIIIIIIIIIIIIIIIIM MEJ. C. F. BEST WEER TERUG Verblijf van vijf maanden in Cleveland Boordevol nieuwe indrukken is begin deze week van een vijf maanden du rende reis naar de Verenigde Staten van Noord-Amerika in haar woon plaats Goes teruggekeerd wika C. F. Best, leidster van dc Hervormde Jeugdraad en van de Zonnebloem cursus. In die vijf maanden heeft wi ka Best het jeugdwerk in Amerika bestudeerd, enerzijds door theoreti sche lessen, anderzijds door prakti sche scholing. Het Goese meisje is vijf maanden de gast geweest van een Clevelandse (Ohio) organisatie, die elk jaar een aantal jonge buitenlanders uitnodigt. Dit jaar waren het er 70 uit 17 ver schillende landen. Het doel hiervan is de internationale samenwerking te bevorderen. Welnu, het reisje is wika Best uitstekend bevallen, zoals ze ons tijdens een gesprek in haar vrolijke kamer in een woning aan de Van de Spiegelstraat te Goes vertelde. „De eerste zes v/eken waren gewijd aan de sludie. We gingen drie dagen in de week naar de universiteit van deze miljoenenstad om het maat schappelijk- en jeugdwerk te bestu deren. De overige drie werkdagen hadden we het over allerlei onderwer pen, uiteenlopend van politiek, econo mie een kerkgeschiedenis tot gewone huis-tuln-en-kcuken praatjes", beken de de Goese jeugdleidster. Wika Best bracht deze weken door bij drie Amerikaanse gezin nen, waar ze zo'n veertien dagen verbleef. „Erg gastvrij en vrien delijk waren de Amerikanen", vond ze. „Als ik vrij was, namen mijn gastfamilies me overal mee naar toe. Ik heb zelfs baseballwed strijden gezien" voegde wika Best er lachend aan toe. ,yHonk"-werk „Na zes weken studie gingen we de praktijk in. Voor mij betekende dat kerkewerk in de minder aantrekke lijke buurten in de binnenstad van Cleyeland", vertelde ze verder. Het was echter mooi en dankbaar werk. „Het had veel weg van het Honkwerk in Goes, alleen veel grootser van op zet. De reacties bij de kinderen waren hetzelfde als hier. Dat heeft me bij zonder getroffen", verklaarde wika Best met een ernstige trek op haar anders zo vrolijke gezicht. Het belangrijkste vindt het Goese meisje, dut ze weer vele contacten heeft gelegd. „De indrukken zijn nog te vers om me volledig te realiseren, wat deze vijf maanden me allemaal hebben geleerd. In ieder geval heb ik er geen spijt van naar Amerika te zijn geweest", vertrouwde ze ons toe. Aan de andere kant: wika Best was ook blij weer in de oude vertrouwde omgeving in Goes te zijn! Zo dachten ook de Goesenaren er over, die de wi ka bij haar thuiskomst een bloemen hulde brachten! De molen „De Haan" aan de Krab- bedijk te Brouwershaven dreigt ver loren te gaan. Er is geen geld voor restauratie en in dertig jaar is er niets meer aan de molen gedaan. Toch wil het gemeentebestuur van Brouwershaven het monumentale bouwwerk behouden en momenteel zint men op mogelijkheden om toch ,fie Haan" te restaureren. De molen staat in een „wilde" omgeving, op een punt waar de dijk dicht begroeid Ambonezen vertrekken uit woonoord te Aardenburg Van „Rodanborch" naar Walcherse kampen Volgende week maandag vertrekken 11 Ambonese gezinnen uit het woon oord „Rodanborch" te Aardenburg naar de Walcherse kampen in Mid delburg, Vlissingen en Koudekerke. Deze verhuizing vindt zijn oorzaak in de werkgelegenheid. Reeds thans is het zo, dat verschillende van de bewoners iedere dag naar hun werk op en neer reizen over de Wester- schelde. Om hun erkentelijkheid te tonen heb ben de Ambonezen zich met een dank betuiging tot het gemeentebestuur van Aardenburg o-ericht. Daarin spre ken zij met voldoening over de me dewerking van de zijde van de be volking en de burgerlijke overheid die van het begin tot het eind van hun verblijf in „Rodanborch" uitste kend is geweest. Ook zijn de kampbewoners bijzonder dankbaar voor de wijze, waarop hun kinderen in de gemeenschap opgeno men werden. Zij richtten daarom hun waarderende woorden in het bij zonder tot hoofd en personeel van de school. Een van de jeugdige Am bonezen kon klaar gemaakt worden voor de h.b.s., drie voor de u.l.o. en twee meisjes wisten het einddiploma u.l.o. te behalen. Duitse vrouwen op bezoek in „Hedenesse" Cadzand Het vormingscentrum „Hedenesse" te Cadzand krijgt in dc periode van 7 tot 19 september a.s. tien Duitse vrouwen op bezoek uit het doorgangs kamp voor vluchtelingen te Ham burg. Op initiatief van de Evangelische Kirchen in Duitsland en de Chr. Jon ge Vrouwen Federatie komen deze dames eerst veertien dagen ïn onze provincie uitrusten, om daarna in nor male gezinnen te worden opgenomen. De kosten voor reis (vanaf de Ne derlandse grens) en verblijf op „He denesse" komen op een kleine dui zend gulden. Voor driekwart hebben de organisatoren dit bedrag al bij een weten te brengen door middel van giften en collectes. De directeur van het conferentie-oord. wika R. Wasterval, hoopt, dat ook de reste rende 250,voor het verblijf van deze vluchtelingen spoedig bij hem mogen binnenkomen. is met struiken. Foto P.Z.C.). Procuratiehouder A. C. Z. te Sluiskil met pensioen De heer A. J. Pijnacker, procuratie houder van de Association Cooperati ve Zélandaise de Carbonisation GA. te Sluiskil, gaat over enkele maanden met pensioen. De heer Pijnacker werd in Rotterdam geboren op 21 juni 1894. Hij bezocht in zijn ge boorteplaats de handelsschool en trad na rijn schooltijd in dienst van Ph. van Ommeren. Na nog enige tijd ver bonden te rijn geweest aan het rijks- kolenbureau kwam de heer Pijnacker in dienst van de A.C.Z. te Sluiskil, waar hij nu achtendertig jaar werk zaam is geweest. De scheidende procuratiehouder is lid van de redactie van het personeels orgaan Kofa. In de oorlogsjaren deed de heer Pijnacker belangrijk illegaal werk. Herstel aanleginrichting veerboten aanbesteed Woensdagochtend is aan het kantoor van de rijkswaterstaat te Middelburg aanbesteed het herstellen en verbe teren van de eerste ri.jksaanleg-in- riehting en het verlengen van het ve rende roosterwerk van de tweede rijksaanleginrichting voor veerboten in de veerverblnding Vlissingen-Bres- kens te Vlissingen met bijkomende werken. Van de elf gegadigden was A. van der Straaten Jrs. Aannemersbedrijf n.v. te Hansweert met 182.450 de laagste en J. W. Verdooren te Papen- drecht (Z.H.) met 210.500 de hoog ste inschrijver. De totale uitslag luidt: 1 A. van der Straaten Jrs. Aannemersbedrijf n.v. te Hansweert 182.450 2 n.v. Aan nemersbedrijf v.h. B. M. van Noord- enne uit Hardinxveld-Giessendam 189.000; 3 J, la Gassc, Koudekerke 190.400; 4 C. van de Klippe, Vlis singen 192.300; 5 K. W. Dekker, Veére 198.000; 6 A. v. d. Hoek, Heenvliet 199.500; 7 Aannemingsbe drijf Zeeland n.v., Middelburg 200.000; 8 L. J. Guis Heibedrijf n.v., Rotterdam 200.900; 9 Van der Vorm's Aannemingsbedrijf n.v., Rot terdam 202.000; J0 fa. Colijn en Iopel, Nieuwendijk (N.B.) 204.000; 11 J. W. Verdooren te Papendrecht (Z.H.) 210.500. Samenvoeging grensliantoor in Zeeuwsch-VIaanderen Op 13 april 1948 werd te 's.Gravcn- hage tussen Nederland en België een verdrag gesloten voor de samenvoe ging van douiincbehandeling aan de Nederlands-Belgische grens. Op grond van dit verdrag is onder meer als internationaal douanekantoor voor liet wegverkeer aangewezen, het grenskanioor lïoode Sluis in Zecuw- Vlaunderen, dat genoemd zal worden „Itoodc Sluis-Moerbeke". Dinsdagmorgen 1 september 1959 heeft deze samenvoeging plaatsge vonden. Van Belgische zijde was hierbij aanwezig de controleur der Douane en Accijnzen te Lokeren, de heer O. V. Herzele en van Neder landse zijde het waarnemend hoofd van de Inspectie der Invoerrechten en Accijnzen te Terneuzen, de heer C. G. Zegwaart. Deze samenvoeging brengt geen ver ruiming mee van de gevallen, waar in vervoer van goederen langs dit kantoor is toegestaan. Zij heeft al leen tot gevolg dat thans op één in plaats van op twee kantoren, de douaneformaliteiten kunnen worden vervuld. Middelburger functionaris bij Bond Schoenwinkeliers De heer Jac. Allewijn jr. te Middel burg, voorzitter van de Christelijke Middenstandsvereniging van de stichting Christelijk Dotaühandc.s- vakonderwijs in Zeeland en van de Christelijke middenstandscursus heeft een benoeming aanvaard .ils bond8functionaris bij de Christelijke Bond van Schoenwinkeliers te Lei den.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 4