Veere kreeg na jaren een nieuw sportveld Zeeuwse Almanak GEMEENTE MIDDELBURG WIL MONUMENTAA LPAND AANKOPEN m RAAD VAN BERGEN OP ZOOM BESPREEKT PERSLEIDING m rn POORTEN VAN ZIERIKZEE IN FANTASTISCH LICHTSPEL Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 24 AUGUSTUS 1959 GEMEENTE „SPAARDE" GROND Zaterdagmiddag werd te Veere on der grote belangstelling een nieuw voetbalveld in gebruik genomen. Na de officiële opening dóór de burge meester, jhr. I. F. den Beer Poortu- gael, gaf de 62-jarige burgervader die voor deze minder officiële ge legenheid even zijn jasje had uitge trokken de junioren van de voet balvereniging Veere het goede voor beeld door een hard schot van de voorzitter van deze vereniging, de heer L. J. A. Euibregt, uit het doel te houden. (Foto P.Z.C.) Burgemeester gaf de voetballers goed voorbeeld Sinds zaterdagmiddag, toen het nieu we voetbalveld van Veere officieel in gebruik werd gesteld, kan de plaat selijke voetbalvereniging zonder schromen een club inviteren om een wedstrijd te komen spelen. Tot nu toe moest men zich daar behelpen met het .hobbelveldje achter De Campveerse Toren, dat weinig ge schikt was voor voetbalveld. Toch heeft do voetbalvereniging Veere zich hier jaren achtereen moeten behel pen, omdat er geen ander terrein be schikbaar was. Dankzij de medewerking van de K.N. V.B. was het oude veld, hoewel het lang niet aan alle eisen voldeed, goedgekeurd voor wedstrijden. De toestand was echter allesbehalve ideaal, zodat er vaak Werd gemop perd. En met reden! Ook het ge meentebestuur had oog voor de moei lijkheden. Reeds in 1949 werd in de raad gespro ken over de mogelijkheden van een nieuw sportveld. Gedacht werd toen aan een terrein op de vuilnisbelt. De meerderheid van de raad was het daar toen niet mee eens. Het plan om het terrein binnen de wallen aan te leggen kon ook geen doorgang vin den, zodat in 1952 besloten werd een stuk grond buiten dat gebied te ko pen. Geleidelijk wist de gemeente daar verschillende terreinen over te ne men, zodat men bij de herverkave ling een flink lapje grond inbracht. Hiervoor in de plaats kreeg men een terrein, even achter de Veerse weg. Resultaat ..Ambtelijke molens malen lang zaam", zei de burgemeester van Vee re jhr. I. F. den Beer Poortugael za terdagmiddag in zijn rede bij de offi ciële opening, „want pas zeven jaren later kwam het veld gereed". Het re sultaat mag echter gezien worden. Een prachtig voetbalveld, waarop menige gemeente jaloers kan zijn. De aanlegkosten bedroegen niet minder dan 50.000, waarvan het rijk er 34.000 voor zijn rekening nam. Voor de rest moest de gemeente zorgen. Dit vond de burgemeester niet erg, „Wij hebben dit wel voor de sport over. Een overheid die haar taak be grijpt, grijpt in de geldbuidel", zei hij. Als extra last komt hier nog bij de kosten voor een clublokaal, waarmee 7000 gemoeid is. De eigenlijke kosten van zo'n bouw werkje bedragen 11.000, maar onder leiding van aannemer K. W. Dekker, bouwen Veere's voetbal enthousiasten nu dit gebouwtje zelf. In zijn toespraak bracht de burge meester dank aan de Heidemaat schappij die het veld aanlegde en het Nederlands Olympisch Comité voor de gegeven adviezen. Ook wees hij nog even op het oude voetbalveld waaraan, ondanks de kui len en bulten, menigeen nog goede herinneringen bewaart. De burge meester zag hier de mogelijkheid van een parkeerplaats, een tennisbaan en wanneer er ruimte overblijfteen miniatuurgolf. „Want Veere moet een recreatiegemeente worden, dan pas gaan wij vooruit", was zijn mening. Namens het gemeentebestuur over- liandigde hij twee lauwertakjes aan de voorzitter van de voetbalvereni ging. de heer L. J. A. Huybregt; voor de afdeling junioren en senioren. Ver der schonk hij een voetbal. Met het hijsen van de clubvlag verklaarde jhr. den Beer Poortugael daarop het veld officieel voor geopend. Bij deze opening verleende „Veere's Genoe gen" muzikale medewerking. Hierna voerden nog het woord de voorzitter van de voetbalvereniging, de heer Huybergt en de heer A. Mail- ly namens de Heidemij. Deze laatste bood de burgemeester een beker aan, uit te reiken aan de vereniging die hiervoor in aanmerking komt. Na mens de K.N.V.B. sprak de heer C. van Nimwegen. Na het officiële gedeelte werden twee vriendschappelijke voetbalwedstrijden gespeeld tussen Veere en de voetbal vereniging Middelburg. Eerst gaf echter de burgemeester Veere's voet ballers het goede voorbeeld door, bij gestaan door verschillende junioren een schot van de voorzitter van de plaatselijke vereniging keurig uit het doel te houden. In beide wedstrijden die hierna gespeeld werden moesten zowel de junioren als de senioren uit Veere het onderspit delven tegen Mid delburg. De junioren verloren met 1-3, de senioren met 2-3. VOORSTEL AAN DE RAAD: Restauratie Singelstraat 8 vergt rond f 57.000 B. en W. van Middelburg stellen de raad voor om over te gaan tot de aankoop van het pand Singel straat 8 voor een bedrag van rond 4500. Afgezien van de exploita tie, waarover het college zich nog nader moet beramen, behoort dit pand een grondige restauratie te ondergaan. Volgens een eerder op- VAN BREISTERTJE Ada de Rijke, leerlinge van de ulo school le Tholen, mag naar de brei- woldag. Met nog dertien andere meisjes is zij, zoals gemeld, als win- naresse van een schooldcswedstrijd uit de bus gekomen, een kamp dus, welk meisje de mooiste schooldas kon breien. Het Internationaal Wol Secre tariaat schreef de wedstrijd lilt en de prijzen die op de breiwoldag, 3 september a.s. te Amsterdam worden uitgereikt zijn niet gcritig. Ieder meisje de 14 winnaressen zijn af komstig uit verschillende provincies rn enkele grote steden ontvangt namelijk een filmprojector. HOED... Naarmate de trein uit Holland Goes naderde werd de coupé, waarin een van vakantie terugkerend echtpaar was gezeten, leger. Tenslotte waren ze nog maar met hun beidjes en toen pas ontdekten ze die hoed in het ba gagenet. ,.Nou, de man van die hoed lieeft een strop", vond mevrouw, meelevend met het verlies van de onbekende eige naar. Meneer bevestigde zulks en hij merkte nog op, dat het nog een beste hoed was ook. „Zonde", vond me vrouw en ze piekerde er nog een beetje over door. ,jüisschien kunnen we hem afgeven", opperde ze „als er initialen in staan, kan de man hem bij de Spoorwegen misschien weer terug krijgen". Haar man vond dat een prima idee. En er stonden inderdaad initialen in. Maar aangevenwas toen niet meer nodig. Het was zijn eigen hoed... TOT rS.ij'pe De prijsuitreiking fs een onderdeeltje van de breiwoldag, tijdens welke on der meer nog een modeshow van handgebreide modellen wordt gehou den en de kleurenfilm „Gebreid ver haal" wordt vertoond. In de morgen uren maken 42 kinderen, waaronder de veertien prominente breistertjes, 'n rondvaart door de Amsterdamse grachten. ECHINOPSIS In het rustende Meliskerke zat vrijdagnacht een kamer vol men sen rond een Echinopsis Tubiflora Christata. De Echinopsis stelde de deelnemers aan deze nachtelijke „samenzwering" niet teleur. Het gebeurde Twee nog wel... Een onschuldige samenzwering overigens: onmiddellijk na deze gebeurtenis ging men uiteen en werd de Echinopsis naar een be schermde plaats teruggebracht... Voor wie het raadsel nog verborgen is achter de Latijnse naam: de Echi nopsis is een cactus, een exemplaar uit de broeikas van de Meliskerkse familie Adriaanse. De Echinopsis bloeit maar eenmaal in een jaar, in een duistere nacht... Twee bloemen gingen open. Vandaar de samenzwe ring... DRIEMAAL HOERA Het jeugdkorps van de koninklijke harmonie ,Ons Genoegen' uit Vlissin- gen heeft zaterdagavond te Oostka- pelle een concert gegeven voor de patiëntjes en de verpleegsters van het zeehospitium „Zonneveld". Veel bijval kreeg ook de jeugddrum band, die in de pauze van net concert, met de kleine tamboer-inaitre voorop, een rondgang maakte. De muzikan tjes werden getrakteerd, de directrice van „Zonneveld" sprak woorden van dank en de patiëntjes riepen driemaal hoera voor de kleine tamboer-maitre... gemaakte begroting zullen de res tauratiekosten rond 57.000 be dragen. B. en W. veronderstellen, dat van dit bedrag een belangrijk deel in de vorm van subsidie van rijk en provincie zal worden te rugontvangen, omdat do directeur van het rijksbureau voor de mo numenten zieli destijds reeds be. reid heeft verklaard do minister te adviseren een aanmoedigings premie te verstrekken van 15.000. In 1957 en 1958 hebben B. en reeds onderhandelingen gevoerd met het bestuur van de vereniging tot stichting en instandhouding van christelijke scholen voor zwakzinnige kinderen op Walche ren om te komen tot de aankoop van het pand, dat deze vereniging in eigendom toebehoorde. Deze on derhandelingen hadden evenwel geen resultaat met het gevolg, dat het pand in eigendom is overge gaan aan het bestuur van de stich ting „Vereniging voor kinderver pleging en kinderbescherming St.- Joseph" te Middelburg. Deze stichting wilde het gebouw, voordat het in exploitatie zou wor den genomen, grondig restaure ren. Het bestuur had reeds con tact opgenomen met de architect M. J. J. van Beveren te Middel burg. De minister van onderwijs keurde dit bestuursbesluit goed en berichtte tevens, dat in beginsel een subsidie zou worden verleend. Intussen is nader gebleken, dat de stichting, die het gebouw na de restauratie ais opvangcentrum wilde gebruiken, tot de overtui ging gekomen is, dat het pand voor het beoogde doel minder ge schikt is, zodat men naar een an der pand heeft uitgezien. Daarom wildé de stichting het pand aan de gemeente verkopen. B. en W. wijzen er nader op. dat het pand oudheidskundige waarde heeft, terwijl het bovendien uitstekend in het straatbeeld van de Singelstraat past. Advertentie INSTITUUT VOOR SOCIALE WETENSCHAPPEN Geheel mondelinge avondopleidingen M O. ECONOMIE en STATISTIEK en KAND. en DOCT. ECONOMIE in de voornaamste bevolkingscentra van Nederland, ien uitgebreide documentatie-map wordt U op schriftelijke of telefonische aanvrage gaarne toegezonden door het Algemeen Secretariaat, Wassenaarseweg 39c, 's-Gravenhage, telefoon 070 - 775382-774663. Minister Van Rooy bezoekt Z.-Vlaanderen Bespreking van het zoetwaterprobleem De minister van sociale zaken, mr. dr. C. J. M. A. van Rooy, zal dinsdag aanstaande een werkbezoek brengen aan Zeeuwsch-Vlaanderen. De be windsman die de gast zal zijn van de N.V. Waterleidingmaatschappij „Zeeuwsch-Vlaanderen" wil zich persoonlijk op de hoogte stellen van liet zoetwaterprobleem in deze streek. Hij zal daartoe onder meer een be zoek brengen aan het pompstation te Sint Janstecn. Zeemijn bij Vlissingen nog niet onschadelijk Vandaag nieuwe poging om mijn te laten ontploffen Pogingen om de in de Westerschelde- monding aangetroffen zeemijn tot ontploffing te brengen zijn zaterdag mislnkt. Aanvankelijk lag het in de bedoeling het gevaarlijke oorlogstuig in de morgenuren te laten ontploffen tussen elf uur 's morgens en één uur 's middags was het verboden zich aan de Vlissingse stranden te water te begeven maar slechts de door de marine aangebrachte voorlading kwam tot ontploffing. Een nieuwe poging, die later in de middag werd ondernomen, had even eens geen succes. Vandaag, maandag, zal opnieuw worden getracht de mijn onschadelijk te maken. Reeds zater dag werd gemeld, dat de marine de mijn vrijdagavond onschadelijk had gemaakt. Het bleek echter, dat ook toen slechts de aangebrachte voorla- ding tot ontploffing is gekomen. Belgische auto slipte in bocht bij Waterlandkerkje Inzittende brak sleutelbeen Zaterdagmiddag omstreeks 2 uur is op de weg van Waterlawdkerkje naar IJzendijike, vlak voor de boerderij „Kanonhof", een auto geslipt en uit de bocht gevlogen. De bestuurder van de personenauto, J. van S. uit Ant werpen, die in de richting IJzendijke reed, kwam in deze zo langzamer hand berucht geworden bocht te slip pen en kon zijn wagen niet op de weg houden. Na eerst een langs de weg staande boom te hebben geramd, kwam de zwaar beschadigde auto in de wegberm tot stilstand. De bestuurder liep wonder boven wonder geen enkel letsel op, zijn echt genote die naast hem zat, brak een sleutelbeen. De IJzendijkse arts A. E. Lievens die juist achter de. slippende auto reed, verleende eerste hulp, waarna mevrouw Van S, per ambu lance auto van het Ned. Rode Kruis naar het St. Antonius-ziekenhuis te Oostburg werd vervoerd. Na aldaar behandeld te zijn kon het echtpaar nog diezelfde avond huiswaarts rei zen. Aanleg waterleiding voor Stromenwijk-woningen B. en W. van Middelburg vragen krediet van f 65.000 Voor de bouw van woningen in dc Stromenwijk te Middelburg is het noodzakelijk om waterleidingbuizen aan te leggen in een aantal straten in dit stadsdeel. Hiertoe behoort on dermeer de aanleg van een zinker in de watergang tegenover de Dorus Rijkersstraat. De kosten worden ge raamd op f 65.000. De betreffende straten zijn de Oos- terscheldestraat, de Maasstraat, de Rijnstraat, de Waalstraat, de Arne- laan. de Mosselkreekstraat, de Kee tenstraat. de Mastgatstraat, de IJs- selstraat, de Zijpestraat, de Zand- kreekstraat en de Sloestraat. B. en W. van Middelburg stellen de raad voor om van de kapitaalsbegro ting 1959 aan het waterleidingbedrijf een krediet van f 65.000 te verlenen. Van dit bedrag zal in 1959 f 34.000 en in 1960 f 31.000 worden verwerkt. SAMEN MET ROOSENDAAL EN NISPEN Voor lozing afvalwater op de Westerschelde Vrijdag 28 augustus a.s. komt de raad der gemeente Bergen op Zoom in vergadering bijeen. Aan ae orde is o.a. een voorstel van B. en W. om een definitief plan voor een pers leiding voor afvalwater naar dc Wes terschelde in samenwerking inet de gemeente Roosendaal en Nispen te doen ontwerpen door het adviesbu reau voor civiel-ingenieurswerken van ir. R. J. V. Bongaerts te 's-Graven- hage. Mist bracht drie schepen in moeilijkheden Zondagmorgen werden bij hoog water enige motorschepen tussen W'emeldin- ge en Stavenisse door de plotseling opkomende mist overvallen. Het ge volg hiervan was, dat het m.s. „Pel- cor", het m.s. „Amstel 15" cn de „An- nelise" de koers kwijt raakten cn op de slikken van dc Dorsman kwamen vast te zitten. Tijdens het volgende hoog water kwam het m.s. „Pelcor", dat geladen met 200 ton stukgoed op weg was naar Rotterdam en het 1000 ton me tende en met wol geladen vaartuig „Anneliese" op doorreis naar Duits land, op eigen kracht weer vlot. Minder gelukkig was het met 300 ton stukgoed geladen m.s. Amstel 15" dat op weg was van Amsterdam naar Antwerpen. Dit vaartuig kwam het hoogst op de plaat en moest om vlot te komen de hulp aanvaarden van het uit Wemeldlnge ter assistentie uitgevaren bergingsvaartuig „Arends oog". Deze trok het schip vlot en bradht het te Wemeldinge binnen. Officiële opening „Prinses Ireneschool" te Zoutelande De officiële opening van de nieuwe christelijke „Prinses Ireneschool" te Zoutelande is bepaald op zaterdag middag a.s. om twee uur. Maandag 31 augustus a.s. zullen de schoolkinderen hun nieuwe school be trekken. Deze dag zal uiteraard een feestelijk karakter hebben. Dezelfde avond worden de ouders van de leer lingen en leden van de schoolvereni ging om half acht in het verenigings gebouw „Middendorp" verwacht, me de in verband met het zilveren jubi leum van het hoofd der school, de héér H. J. Schoenmaker. Na afloop van de bijeenkomst be staat er voor de aanwezigen gelegen heid de nieuwe school te bezichtigen. A.s. dinsdag- en woensdagavond van 7-9 uur zal het schoolgebouw even eens voor dit doel geopend zijm Zie advertentie op pagina 8 Beëdiging It. der mariniers A. Bel Donderdag zal in de Van Braam Houckgeestkazerne te Doorn worden beëdigd de 2e luitenant der mariniers, A. Bel uit Krabbendijke. Samen met 21 andere officieren van do koninklij ke marine reserve zal hij de eed af leggen in handen van de commandant van deze kazerne, de kolonel der ma riniers J. J. Honig. DECOR VAN FRAAI VUURWERK Zomeravond feesten waardig besloten Op grootse wijze zijn zaterdagavond de Zie- rikzeese zomeravond- feesten besloten. Dui zenden mensen van het eiland Schouvven-Dui- vcland en nog eens duizenden vreemdelin gen waren getuige van eeu fantastisch vuur werk, dat voor de oude stadspoorten werd af gestoken. Als burchttorens uit een fascinerende droom tekenden zich de poor ten in een gloed van Bengaals vuur tegen de nachtelijke hemel af. En boven die oude poorten trokken vuur pijlen trillende ei'ebo- gen, die in wondermooi gekleurde festoenen van licht uiteenvielen... Een ongelooflijk mooi schouwspel, 'n sprook je in steen en licht, werkelijkheid gewor den op een zomeravond in hef ruim 1100-jarige Zierikzee Maar daarvoor was het ook het slot van de zo meravondfeesten! Een bijzonder waardig slot, dat tevens een door lijk muziekgezelschap „Kunst en Eer" uit Zierikzee omvatte en een optreden van Willy Vervoort en Tonny Bakltenes. „Kunst en Eer", dat ook al weer zo'n ge lukkige vondst deze taptoe op de ophaal brug tussen de Noord en de Zuidhavenpoort gaf, opende deze laat ste zomeravondfeest avond van dit jaar met een rondgang door de stad en gaf vervolgens een concert op do Ha venplein-tent. Waren vuurwerk en taptoe voldoende om dit zomeravondfeesten- slot onvergetelijk te maken, Willy Vervoort en Tonny Bakkenes kregen te weinig tijd toegemeten om het pu bliek in een vervoering te brengen, zoals later op de avond vuur en licht dit zouden doen... Waarbij dan dient te worden aangetekend, dat de humor en de mi miek van Willy Ver voort voor een kritisch publiek ook weer niet te lang moet duren... Nauwelijks was het „daag en tot ziens" van Willy Vervoort ver stomd of de duizenden spoedden zich naar de zijden van de Oude Ha ven, vanwaar men het schitterend gezicht had op het vurige schouw spel, dat zich achter, rond en voor de poor ten ontrolde. Onmiddellijk na het concert van „Kunst en Eer" had de burge meester van Zierikzee, mr. F. Th. Dijckmees- ter in een toespraak hulde gebracht aan het bestuur en de verschil lende commissies van de stichting „Zierikzee ontvangt vreemdelin gen", die do zomer avondfeesten organi seerde. Van harte juichte dc burgemeester de plan nen van do stichting toe, do zomeravond- feesten in do toekomst te transformeren tot evenementen met iets specifieks Zierikzees, die het oude stadje fjrote bekendheid zul- en geven. Tevoren had de voorzitter van de stichting, de heer M. C. Doelcman dank ge bracht aan allen, die aan dc geslaagde zo meravondfeesten - 1959 liadden meegewerkt. Het huishoudelijke en industriële af valwater van de gemeente Bergen op Zoom wordt in ae bestaande toe stand vrij en ongezuiverd op twee punten op de Oosterschelde geloosd. Deze lozing is uit een oogpunt van algemene hygiëne reeds enkele ma len aanleiding geweest om een meer verantwoorde afvoer te zoeken waar door zowel aan de bezwaren van de oestercultuur en van de visserij in 't algemeen alsmede tegen ernstige ver vuiling van de tot bad- en zwemge- legenheid bestemde Schelde opper vlakte zou worde ntegemoetgekomen. Reeds in 1937 werd door de inspec teur van de volksgezondheid gewe zen op de mogelijke gevaren van ver ontreiniging welke de afvoer van het afvalwater naar de Oosterschelde met zich zou kunnen brengen. Reeds toen werd door een ministeriële commissie de mogelijkheid onderzocht van het afvoeren van het overtollige water van West-Noord-Brabant naar de Westerschelde. In 1948 werd de zaak opnieuw onder zocht, in 1949 werd een rapport uit gebracht waarin de kosten voor een rioolpersleiding werden begroot op 2.400.000. Aangezien deze kosten de financiële draagkracht van de ge meente te boven gingen, kwam dit plan niet tot uitvoering. In 1953 werd de gemeente Roosen daal en Nispen in verband met de verontreiniging van het water in de Roosendaalse en Steenbergse Vliet voor eenzelfde vraagstuk gesteld en werd contact opgenomen met het ad viesbureau van ir. Bongaerts, terwijl in 1957 B. en W. van Bergen op Zoom na een onderhoud met het ge meentebestuur va nRoosendaal zich tot het civiel ingenieursbureau van ir. R. J. V. Bongaerts hebben gewend met het verzoek in debesprekingen met de rijkswaterstaat en de provin ciale waterstaat van Noord-Brabant over het plan van Roosendaal, ook de afvoer van rioolwater van Bergen op Zoom naar de Westerschelde te betrekken. Thans wordt nog overwo gen of ook Steenbergen aan het plan zal deelnemen. Belgisch jacht voer bij Hoofdplaat omhoog Zaterdagavond is het Belgische zeil- jacht „Twinkel" op een zandbank voor de Paulinapolder bij Hoofdplaat omhoog gevaren. Er bevonden zich vier personen aan boord. Dezelfde avond heeft men een vrouwelijke pas sagier met eigen motorvletje aan wal gebracht. De reddingboot „President Wiersma" uit Breskens voer onder schipper J. Slis uit en trachtte het jachtje vlot te trekken, doch zonder succes. Zondagmiddag omstreeks vijf uur is het jachtje bij hoog water op eigen gelegenheid weer vlot gekomen en in 'Breskens binnengevaren. De reddingboot „President Wiersma", die opnieuw was uitgevaren, behoef de geen assistentie meer te verlenen. Eerste centrale varkens- fokdag op 1 september te Goes Op dinsdag 1 september a.s. wordt op de Grote Markt te Goes de eerste centrale varkensfokdag voor Zeeland gehouden. Gelijktijdig hiermede wordt de vierde provinciale schapenfokdag en de Zuidbevelandse rundvee- en gelten- fokdag gehouden. Aan dit jaarlijkse evenement ie deze keer voor het eerst een provinciale varkensfokdag gekoppeld, waarvan de organisatie bij het Varkensstam boek voor Zeeland te Middelburg be rust. Deze varkensfokdag is een demon stratie van wat de varkensfokkers in Zeeland de laatste jaren tot stand hebben gebracht. De fokkers tonen de grondslag waarop de Nederlandse varkensvlcesproduktie is gebaseerd. De wijziging in de behoefte van de consument, "de vraag naar vlees van fijner structuur, zijn factoren waar mee do fokker rekening moet hou den voor het behoud van een regel matige en lonende afzet. Het devies van het Varkensstamboek voor Zee land. is dan ook gericht op aannas- sing aan de gewijzigde fokrichting van de laatste jaren. n.l. het fokken van varkens met veel dure delen. VANDAAG, f 'tldelburg Schouwburg: Rokende re volvers, 20 uur, 14 Jaar. Electro: Mijn beste vijand (Me and the colonel), 19. 21.13 uur, a.l. Provinciale Biblio theek: tentoonstell'ng prentbriefkaar ten Vlissingen Veere, 10—1250 en 13 30—18 uur. Molenwater: Miniatuur Walcheren met tentoonstelling Delta plan, 9 tot 23 uur. Vlissingen - Luxor: Jerry, de schrik van het bataljon, 8 uur, 14 jaar. Alhambra: Arrivedercl Roma, 7 en 9 uur, a.l.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 2