Bij 25-jarig bestaan van NV Haven Vlissingen veel belangstelling LAGER ELEKTRATARIEF VOOR INDUSTRIE TE VERWACHTEN Zeeuwse Almanak FEESTELIJKE OPENING O.L. SCHOOL TE ARNEMUIDEN PLASTI COLOR Agenda PROVINCIALE ZEEUWSE O O U ti A N T ZATERDAG 18 JULI 1969 OVERSTELPENDE DRUKTE BIJ RECEPTIE Vele sprekers overtuigd van toekomstmogelijkhedenSloe „EEN GOED BEGIN is een kwart eeuw werk", zei gistermiddag één V#in de vele sprekers in het Vlissïngse restaurant Britannia, toen daar de N.V. Haven van \'Iissingen niet een uitgebreide lunch en een overstelpend druk ke receptie het 25-jarig bestaan vierde. Een kroonjaar dos en dit „goede begin" is tussen 12 uur 's middags en 7 uur 's avonds dan ook vaak on derwerp van gesprek geweest; in vele officiële redevoeringen, maar wel licht nog meer in gesprekjes-onderling. Eén van de eerste sprekers was jhr. mr. A. F. C. de Casembroot, commissaris der koningin in Zeeland. „Niemand kon 25 jaar geleden bevroeden", zo zei hij, „dat. in 1959 de toe komstmogelijkheden van de Vlissïngse haven zo groot zouden zijn". En de commissaris stelde vervolgens vast een rotsvast vertrouwen te hebben In de kansen, die het Sloeplan biedt. De heer De Casembroot was zijn re devoering begonnen met het ophalen van een aantal herinneringen, met name uit de oorlogsjaren, toen hij zelf commissaris van de N.V. was. Met groot respect sprak de heer De Casembroot over de vroegere burge meester van Vlissingen, wijlen de heer C. A. van Woelderen, die met ..grote onverzettelijkheid, die bijna fanatisme was, geijverd heeft voor de belangen van deze haven". Tenslotte toonde hij waardering voor het jubileum-boekje „Wie gaat er mee naar Vlissingen varen", waarin, zoals de commmisaris dei- koningin zei, een juiste combinatie is gevonden tussen cultuur, zakelijke fèiten en humor. Tevoren reeds had de burgemeester van Vlissingen, mr. B. Kolff, in zijn functie van voorzitter van de raad van commissarissen een welkomst woord gesproken en de geschiedenis van de haven gememoreerd. „In het eeuwenlange bestaan van de Vlis- singse haven is de afgelopen 25 jaar slechts een kort tijdvak", aldus de heer Kolff, die dan ook veel dieper in het verleden terugging dan de afge lopen kwart eeuw. Met Maardering sprak ook de heer Kolff over zijn voorganger Mijlen de lieer Van Woelderen. Overigens wees spreker er op, dat de nieuwe be heersvorm, die 25 jaar geleden aan de haven werd gegeven, bepaald de tijd niet heeft meegeliad, Met vreug de constateerde de heer Kolff echter, dat de haven na de oorlog de plaats van derde havenstad van Nederland weer heeft ingenomen. Tenslotte sprak ook de heer Kolff er zijn ver trouwen over uit, dat het Sloeplan eerlang tot uitvoering komt. Uitvoerig Sprak ook de heer J. H. Oeiiemans uit Rotterdam, directeur (Advertentie) JUWELIERS SINPS 1654 van de S-H-V. „Tot au toe is er altijd voornamelijk gekeken naar het ach terland van een haven, maar door de steeds perfecter wordende communi catiemiddelen wordt heel de wereld kleiner en komt ieder achterland dus steeds dichterbij te liggen", aldus deze Rotterdammer, die daarom van mening was, dat Vlissingen gunstig ligt: aan de kust en met een nu ge makkelijk te bereiken achterland. Voor de heer Oerlemans was het dan ook geen vraag of het Sloe plan er al of niet komt. „Men moet er gewoon van uitgaan dat het er komt", zei hij. „Het Sioe zal zijn ontwikkeling nel vinden". Hij herinnerde aan een AmèH- kaanse uitspraak: concurreer of sterf. „Wel, laat Vlissingen dan concurreren", aldus deze spreker. En juist voor deze concurrentie is het Sloeplan nodig, „dat ik dan ook ais definitief zie", zo zei de heer Oerlemans. De heer M. A. van Popeting bood vervolgens als commissaris van de N.V. aan de heer F. P. C. Mijs, di recteur van de haven, een elektri sche windaanwijzer aan „om altijd te weten uit welke hoek de wind waait". Een goed begin achtte de heer J. P. Kruseman, directeur van de K.N.S M. uit Rotterdam een kwart eeuw... Deze haven is dan ook nu meerderjarig geworden, aldus deze spreker, die vertelde een speciale ambassadrice naar mevrouw Mijs te hebben gestuurd met een gedenk bord. ,,ïk vertegenM'oordig een weinig luc ratieve afdeling voor U", merkte de kapitein ter zee S. A. Agelink van Kentergem, commandant van de ma ritieme middelen Vlissingen, op, „maar" voegde hij er aan, „alleen al door de traditie behoort ae marine thuis in de Mlssingse haven". Drs. M. C. Verburg. directeur van het E. T.I. voor Zeeland, tekende aan, dat Missingen zich zeker niet vo'eït als „het. enigszins miskend genie, dat maar niet tot Ontwikkeling 'wil ko men". Spreker Was er van overtuigd, dat Vlissingen in. samenwerking met Middelburg het Sloeplan tot ohtuik- keling zal brengen. Verder 'wèrè nog het woord gevoerd door de héér K. vah Everdingen, di recteur van de P.A.M.-tanker-clea- nïng mij., en dooi- mr. F. O. van der Dussen, difeeteu'r van Vinke en Cb. uit Rotterdam. De heer Mijs sprak een adre'm dankwoord tot de vele sprekers. Tijdens de opvallend druk ke receptie, die daarna volgde bleek, dat van heinde en ver belangstellen den naar Vlissingen waren gekomen om hun felicitaties bij dit jubileum aan te bieden. (Advertentie) i l N I A N O CIGARETTES Personenauto's botsten op rijksweg te Kruiningen Woensdagmiddag ontstond op de rijksweg te Kruiningen een aanrij ding tussen een tweetal personen auto's. Een personenauto komende uit de richting Bergen op Zoom, bestuurd door de 41-jarige J. D. W. uit Henge- lo-O. wilde een vrachtauto passeren, en bemerkte te laat een tegenligger. Door het afremmen kwam W. eerst in de rechterberm van de weg terecht en schoot toen dwars de rijbaan over naar de linkerberm. Hij wérd aange reden door een uit de tegenoverge stelde richting komende personen auto, bestuurd door mevr. M, K. uit Aalten. De wagen van W. werd daar bij ernstig beschadigd aan de rech terzijde. Onbegrijpelijk was het dat zich géén persoonlijke ongelukken voordeden. Allen kwamen met de schrik vrij. GEDEPUTEERDE STATEN DELEN MEE Verwacht mag Morden, dat bij de bestudering van de bedrijfs-eeonomi- sche vraagstukken van de P.Z.E.M, ruimte blijft voor een tariefsverlaging in de industriële sector. Getracht wordt deze verlaging tegen 1 september a.s. in te voeren. Aldus delen Ged. Staten van Zeeland mee in hun ant woord op het algemeen verslag van de afdelingen der Provinciale Staten over de balans en A.V.W. van de P.Z.E.M. Voor een verlaging van de huis houdelijke verbruikstarieven is voorlopig geen ruimte. 140.000.000kWh zoals in 1958 een vertaging van 1 cent per kWh een bedrag uitmaakt van f 1.4 mil joen. Voor een zodanige verlaging, aldus betogen Ged. Staten, is geen ruimte. Met betrekking tot de tariefsher ziening zal voorshands voorna melijk aandacht moeten worden geschonken aan de industrie-tarie ven, hetgeen voor de verdere industrialisatie van de provincie nodig is. Ten aanzien van het huishoudelijk verbruik is er bo vendien een minder sterke afwij king met de tarieven van verge lijkbare bedrijven. Zelfs mag wor den geconstateerd, dat bij een re delijke mate van elektrificatie in de huishouding in vergelijking tot enkele grote bedrijven praktisch geen verschil bestaat. De dotcring over 1958 aan het fouds voor önrcnimlS'éic voorzieningen circa SO vah de Wiiist heeft, ten doel het fonds op ren zodanig nell te brengen, dat bij liet tot stand ko men van een wettelijke voorziening daarvan het bedrijf gereed is om bul ten bezwaar van de exploitatie-reke ning de dan benodigde subsidies te versttéklien. Wannéér er echter geen Wellicht invoering voor september a^. In hun antwoord delen Ged. Staten onder meer mee, dat voor een tariefs verlaging de te verwachten ontwik keling in de töekortist van nog meer belang is dan hét exploitatie-resul taat van een vorig jaar. De ver- bruiksontwikkeling dient daartoe naast de te verwachten toeneming der kosten nauwlettend te wordeh bestudeerd. Wat de kostenzijde betreft vragen daarbij de kapitaalslasten in de eer ste plaats de aandacht. De afschrij vingen liggen beneden het gemiddel de van die van andere elektriciteits bedrijven. De steeds voortgaande technische ontwikkeling, met name ook op het terrein van de kernener gie, maant volgens Gedeputeerden tot voorzichtigheid. Zulks te meer, omdat in verhouding tót de "zuster bedrijven nog gewerkt moet worden met relatief kleine technische eenhe den. Voor het huishoudelijk verbruik is nog een aanzienlijke rnihtfe aanwezige die bij een juiste be vordering van liet verbruik de af gifte zal doen toenemen. Öök in de industriële sector liggen nog vele mogelijkheden, maar ook hier zijn stimulansen nodig oirt tot verwezenlijking daarvan te ko men. Ged, Staten wijzen er hierbij op, dat de tot dusver verkregen resultaten in 1959 moedgevend zijn. Onder verder gelijkblijvende omstandigheden zal het resultaat vah 1959 gunstig zijn, hoewel niet op eenzelfde resultaat als over 1958 mag worden gerekend. Géén rtiimté In antwoord óp een vraag van een Statenlid delen Gedeputeerden voorts rne'e, dat bij een verkoop van Raad Yerseke ging geld lening van 110.000,- aan Tijdens een vrijdagmiddag gehouden spoedeisende vergadering besloot de gemeenteraad van Yerseke met 'de N.V. Bank voor Néderlandsche Ge meenten een geldlening van 1 110-000 aan te gaan tegen een rente van 4'/2%. De lening is Bestemd Vóór de financiering van de bouw van de brandweerkazerne (f 50.000) en de bouw van 4 preniiew'oningen f 60.000. Hotel „Maldegem" verkocht De waarnemend notaris, Fr. Barbé te Vlissingen, heeft In het Concertge bouw te Vlissirigen in het openbaar verkocht, krachtens rechterlijk bevel: „het hotel, café èn restaurant „Mal degem", belast met vruchtgebruik". Koopster was mevrouw M. Verstrae- te-Houckx te O'osténde voor dé prijs 'van /-T4.500,~- de aardYvolf De bij Breskens geschoten, vervol gens in België opgezette en nu in Breskens tentoongestelde aardwolf is nog tot woensdag aanstaande te be zichtigen. Tot nu trok het opgezette roofdier reeds meer dan duizend be langstellenden. Wachtmeester M. Hoeyenbos van de rijkspolitie wras de duizendste bezoeker en daarom werd hem een herinnering aangeboden. Het aardige hiervan is, dat wachtmeester Hoeyenbos ook de jager is, die de aardwolf heeft neergeschoten. de aardwolf II Wachtmeester Hoeyenbos kreeg ook een gedeelte van de premie, die de directeur van de dierentuin te Loke- SCHIJNWERPER Een Vlissingse lezeres met een ver rassend begrip voor ae moeiten en zorgen van een man, die dagelijks een kroniekje heeft te schrijven, schreef ons„Mocht U helemaal niets meer weten voor Mi) Zeeuwse Alma nak, dan kan ik U misschien van dienst zijn.' We wisten nog wrl iels. maar op haar verzoek richteh wij ditmaal „onze schijnwerper der publiciteit", zoals de Vlissingse mevrouw dit hoekje (zéér, zéér vereerd, mevrouw) wenst te noemen gaarne op haar pro bleem. Zij schrijft verder: „Sinds een jaar staat er op dé muur van de Lange Zelke in letters, die zelfs een blind paard kunnen lezen: „Henk Mes el Is gek." Mevrouw, so verklaart zij, moet steeds aan die arme Henk denken e» zij vreest bovendien, dat er nog 1 rrl eens meer mensen voor gek verklaard zouden kunnen wor den. Van dit laatste nu zijn wij helaas volkomen overtuigd. Het gebeurt jammer genoeg nog dagelijks en ei- zijn zelfs kranten die er pagina's tegen aan gooien om dei-gelijke mis standen üit dé wereld te helpen. Zo ver vnllen wij niet gaan, intzar goed voor dit speciale geval dan van daag onze schijnwerper der publici teit* e» pas# U vooral op de ver blindende stralenbundels! vo or vandaag die schijnwerper dan op de muur in de Lange Zelke. Moge het resultaat hébben ren in België had uitgeloofd. In res taurant „Casino" werd hem dit be drag ter hand gesteld. Het was een restant vah drieduizend francs, waar van men eerst eeh koffiemaaltijd voor de veertig jagers en drijvers, die aan de jacht op de éardvyólf haddén deel genomen, betaalde. Burgemeester J. A. Eekhout herinnerde nog eens aan de opwinding, die het dier in dé om geving vah Breskens veroorzaakte en om die herinnering levendig te houden werd de aanwezigen namens het „Belgisch Panorama" eeh foto van de aardwolf-in-ai-zijn-glorie aan geboden. MONSTERKARPER De heer W. de Vos, de pachter van de Notense kreek bij Othene in de gemeente Zaamslag haalde uit zijn viswater een karper van zestien kilo. De heer De Vos viste met een sleepnet. Van verschillende zijden deed men een bod op de enorme vis, maar de heer De Vos liet zich niet vermurwen en hij hergaf de karper de vrijheid. De visser vertelde hoe hij in dezelfde kreek al eens ghoe- ken van ruiiri twaalf kilo had ge vangen. Ook die vissen had hij wéér in hun element teruggebracht. PAPEGAAIEN Op de kweekhoeve van de heer R. Doornenbal. de gebicerttësecr'etaris 'van Ouwcrkerk zijn een paar nieu we gasten ondergebracht, namelijk drie papegaaien. KONLN GSSCHIÈTlNG Sociëteit „Zorgvliet" te Ellewouts- dijk heeft zijn koning. De sym bolische kroon was voor de heer P. Verheijke, die de titel reeds in de eerste ronde behaalde. BEREDEN POLITIE Evenals vorig jaar zullen drie Wacht meesters van de bereden politie sur- veillereh op het strand bij Haam stede. De wachtmeesters maken deel uit van de groep Wassenaar van de bereden politie en zij waren onder meer oók ingeschakeld bij de fitaat- si'ebezoeken van de sjah van Perzië en koning Boudewijn aan Nederland. DIAMANT De lieer en mevrouw C. A. Wltte- Scheele aan de Grenulaan te Terneu- zen vieren maandag, aanstaande hun diamanten bruiloft. Zij zlUléü Ölë dag ongetwijfeld veel bëlaögstèliilig on dervinden. feur vah het la gei- onder wijs, 'de héér A. A. Leenhouts, heeft vrijdagmiddag de o.l. schóól te Arne muiden officieel geopend. Hiervoor ontving hij uit handen van het doch tertje van het hoofd der school, An neke van de Velde, de sleutel, terwijl Prina Leenhouts zijn echtgenote een boeliet bloemen aanbood. (Foto P.Z.C.) Burgemeester onderbrak rede voor brand j§ Tijdens dé officiële bijeen- s komst in de hél van de nieu- s we o.l. schóól te Arnemuiden m H tér gelegenheid van het inge- bruiit stéllen van dit gebouw f| was er eeh klein móhifent van s sparthing. Dé burgemeester s van Arnemuiden, de heer W. H. v. d. Heide, werd in zijn re- s de namelijk onderbroken vóór |t de mededeling dat er brand was in Kleveiskèikë.... Nu is i§ de brandspuit van Arnemui- m fz den sinds afgelopen week, toen deze betrokken raakte bij een aanrijding op de rijksweg jl buiten gebruik. De burgemees- H ter verliet gehaast de zaal om even later opgelucht te kun- nen vertellen, dat het een dijk- s brandje was. Dé brandweer H van Nieuw- en St. Joosland, die thans ook voor Arnemuiden vë dienst doet, had er gelukkig niet Veel moeite mee en de burgemeester kon zijn toe- H spraak vervolgen. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilliiiiiiiiiiiiiiiiiiil Waterski-demonstraties in de Braakman-kreek Talrijke watersportliefhebbers zullen vandaag, zaterdag, en morgén in de Braakinan-kreëk kutthen genieten van een sporti die in Zerland prak tisch niet beoefend wordt, namelijk waterskiëën. Twee dagen lang zullen n-aterskieër» in deze kreek namelijk demonstraties geven van hun künnen-op de lallen. Indien liet weer gunstig blijft, zullen deze demonstraties ongetwijfeld gro te belangstelling geiiiéten. Meisje brak arm bij het spelen Het 8-jarig dochtertje van de fam, L. G. te St.-Phillp8lahd is op het school plein tijdens het spelen gevallen, waarbij zij één arm brak. Zij is vóór behandeling naar pet ziêkenhuis ver voerd. Na behandeld te zijn kon het kind naar hui* terugkeren. NIEUWE SCHOOL WAS GEEN LUXE Grote verbetering voor het onderwijs Onder grote belangstelling Is vrijdag middag een nieuwe o.l. school te Ar nemuiden in gebruik genomen. De of ficiële opening verrichtte de iuspec- teur van het lager onderwijs te Mid delburg, de heer A. A. Leenhouts, die hiervoor uit handen van het dochter tje vah het hoofd der schooi, Anneke van do Velde, de sleutel ontving. Pri na Leenhouts bood de echtgenote van de inspecteur één boeket bloemen aan. Dit pieune gebouw betekent uiteraard een grote verbetering voor het openbare onderwijs te Arnemui den. De oude school dateert uit 1882 en voldeed niet meer aan de eisen, die thans op onderwijsgebied worden ge steld. Bovendien was het gebouw vol komen „versleten". Herhaalde malen was het voorgekomen dat Iemand door de vloer zakte. Ook liep het wa ter vaak langs sommige muren. Ver» der was liet sanitair onvoldoende. Een ander nadeel was dat de hoge smalle ramen niet genoeg licht door lieten. Met de ingebruikneming van het nieuwe gebouw zijn al deze bezwaren verdwenen. De school, die achter het oude gebouw is verrezen, bestaat uit twee vleugeis, die haaks op elkaar staan. In liet midden is de hoofdin gang met daar achter een grote, rui me hal. Op zeer ingenieuze wijze kan door middel van een schuifwand deze hal worden vergroot met een lokaal, zodat hier ook grote bijeenkomsten kunnen worden gehouden. De school bestaat uit 7 leslokalen, verschillende wasruimten, garderobes en een perso- neelskamer. Rond het gebouw is een tuin met een groot grasveld gepro jecteerd, die evenwel nog niet hele maal gereed is. Achter de schóól is een ruime speelplaats met o.a. een fietsenstalling. Muurschildering Na de officiële opening onthulde de voorzitter van de oudercommissie, de heer P. Jansen, een grote muurschil dering van Jac. Prince In de kleine voorhal. Deze moderne muurschilde ring, voorstellende een schoolkind te midden van Arnermiidehs bestaans- bronnen, industrië, landbouw en vis serij, werd blijkens een onderschrift, aangeboden door hen, die déze school een warm hart toedragen. In zijn openingsrede releveerde de heer Leenhouts in het kort de bouw geschiedenis van de school. Hierbij zwaaide hij lóf toe aan het gemeente bestuur voor het krachtige initiatief om dit' gebouw te verwezenlijken. Verder sprak hij de hoop uit dat de school een grote plaats zal iimferiiëii in de gemeenschap. De voorzitter van de ouder-commissie, de heer P. Jan sen, stipte in zijn felicitatietoespraak aan, dat men trots kan wezen op dit prachtige gebouw. De ontwerper van de school, de heer J. D. P. Sniit, di recteur van Bóuw- en Woningtoezicht op Walcheren, bracht enkele moei lijkheden in herinnering, die zich bij de bouw voordeden. Deze konden ge lukkig worden opgelost. Verder wer den felicitaties overgebracht door de heer J. Glerum te Yerseke namens de Nederlandse Onderwijzersvereni ging, wethouder C. van Hemert, de heer J. Gerrltse. die namens het on derwijzend personeel van de school een klok aanbood voor de hal. Voorts werd het woord gevoerd door de oud voorzitter van de ouderconimlssie, de heer H. Bliek, het hoofd van de bij zondere lagere school te .Arnemuiden, de heer J. P. de Jonge. Als blijk van waardering bood de burgemeester van Arnemuiden, de heer W. H. v. d. Heide, de heer Leenhouts namens de gemeente een geschenk aan, terwijl mevrouw Leenhouts een plant ont ving. Met het overhandigen van de sleutel droeg de burgemeester verder het beheer van de school over aan het hoofd, de heer B. J. va» de Velde. Deze hield hierna een kleine rede, waarin hij verschillende mensen dank bracht. Vrijdagavond was de school opengesteld voor dfe oudera der leer lingen. Zaterdag kan het atiderc pu bliek het gebouw bezlëhtlgen. wettelijke, regeling tot stand komt, zul inderdaad gepoogd móeten wor den om het probleem óp andere wij ze tot oplossing te brengen. Zeeuws Tijdschrift met twee boeiende bijdragen Do .laatste aflevering van het Zeemv- se Tijdschrift bevat eeh tweetal arti kelen, waar wij gaarne extra de aan dacht on vestigen; Ih de eersto plaats de beschouwing van M. P. de Brain over dr, S. Sr. Coronel, de „vergeten" pionier in de strijd voor een bétere volksgezondheid, wiens eerste grote, aan Middelburg gewijde werk een eeuw geléden verscheen in dé twee de plaats de leveüdlge verhandeling van J. C. Vërkerk over het amateur toneel. De heer De Bruin leverde met zijn studie over dr. Coronel een bijzonder kring <L dat hierin een figuur belicht wordt, wiens werk van groot maatschapbe. lijk belang is geweest. Bovendién be handelde hij zijn onderwerp zeer nauwgezet. Dé verhandeling van dé heer Verkerk over het amateurtoneel, onder de titel „Amalia, rrilrit gij den graaf?" („Wis en donders, papa!") is vlot, geestig en boeiend geschreven en geeft een helder Inzicht in de drijfveren, die amateurtonelisten tot hun vaak ver moeiende en Inspannende liefhebberij voeren. Als „man van de vijfde rij rechts", zoals de auteur de toneelcriti cus in zijn verhaal invoert heer Verkerk niets dan lof voor dit „spel met de pen"..... Voorts bevat dit tweede nummer in de negfende jaargang het referaat, dat drs. M. C. Verburg hield voor het De partement Zeeland van de Ned. Mij. voor Nijverheid en Hahdel over het „Verkeersprogramma voor Zeeland" en een literaire beschouwing van J. C. van Sehagen over dé roman „Pleidooi voor Polderman" van L. W. de Brec. v. B. VRAAG KLEURADVIES EN FOLDER BIJ PLASTIC0L0R NEDERLAND N.V. Singel 514 - Amsterdam VANDAAG. Middelburg Schouwburg: „De Com missaris grijpt in". 20 uur, 14 Jaar. Electro: „En altijd lokt de vrouw", 19. 81.IS, 18 jaar. Molenwater: Mi niatuur Walcheren ii23; dansen met medewerking van het clavloline kwartet, 20 uur Smtelbaan aan cle Sportlaan: avondwedstrijd atletiek, vriendenkring „Dynamo", 19 uur. Vlissingen Luxor: „Meisjes, mambo's en whisky". 7 en 9 uur, 18 Jaar. Al- hambra: „Scampolo'7 en 9 u., a.l. Goes Prins van Oranje: Uitreiking getuigschriften ambachtsschool. 15 u. Vakschool voor meisjes, Bergweg: diploma-uitreiking, 10 uur. Grand: „Du bist Musik", 7 en 9 u., él. IMOHGEN Middelburg Èleetro ,.En altijd lokt de vrouw. 15 30, i9. 21.15 uur, 18 J. Schouwburg De Commissaris grijpt In", 14.30, 20 uur. 14 J. Molen water: Miniatuur Walcheren 9—23 u. Vlissingen Luxór: „Meisjes mabo'a en whisky", 3, 7 en 9 uur. 18 Jaar Alhambra: „Scampolo", 3, 7 èn 9 u»r; a.l. Goes Grand: „Du bist Miislk", 7 en 9 uur, a.l. 3 uur: „Over moord wordt niet meer gesproken", 14 Jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 2