„Brede Watering Zuid-Beveland" nam de werkzaamheden over Zeeuwse Almanak VOLGENDE WEEK AGRARISCH FESTIJN IN AARDENBURG VAN TOT ONDERWIJS „KOOPT INDUSTRIE IN TERNEUZEN WEG" NIEUWE AUT0-M0T0RSPUIT VOOR BRANDWEER ST.-LAURENS tiuidgenezmg F» U ROL Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 13 JUNI 1959 NIEUWE WATERSCHAP BIJEEN Verhoging zeedijk Hoedekenskerke in voorbereiding „Vijf maanden na het eerste optreden van het waterschap „De brede wa tering van Zuid-Beveland" kan thans met voldoening worden vastgesteld, dat het dagelijks bestuur er in geslaagd is spoedig een administratieve en technische dienst op te bouwen. Het bestuur werd daardoor in staat gesteld te bevorderen, dat de dagelijkse werkzaamheden in alle districten van het waterschap zonder onderbreking of stagnatie doorgang konden vinden. In deze periode zijn tevens de voorbereidingen getroffen voor het samenstellen van een voorlopige begroting 1959 sluitend op een bedrag van ruim acht miljoen gulden en een post onvoorzien van bijna drie ton en voorts werden van alle voormalige polders en waterschappen op Zuid- Beveland de rekeningen over 1958 gecontroleerd." Dit deelde de dijkgraaf van het waterschap „De brede watering van Zuid-Beveland", de heer P. J. J. Dekker te Wemeldinge, mede tijdens de vrijdagmiddag in „De Ko renbeurs" te Goes gehouden tweede algemene vergadering. In zijn openingswoord herdacht de dijkgraaf het overleden hoofdinge land, de heer Jac. Vogelaar te Krab- bendljke. Dank bracht hij verder aan allen, die hebben medegewerkt bij het vervullen van het omvangrij ke werk, dat in de eerste periode moest worden verzet. Een van de werkzaamheden in de komende maanden zal zijn het definitief op maken van een begroting voor 1959 volgens de door Gedeputeerde Sta ten van Zeeland vastgesteld: „comp- tabillteitsvoorschriften waterschap pen ln Zeeland 1959". De dijkgraaf deelde mede, dat de verbouwing van de bovenverdieping van het Polder huis op de Markt te Goes gereed is gekomen en inmiddels door de tech nische dienst is ingericht en betrok ken. Het elektrisch gemaal „Schore" bij de Vlakebrug werd dezer dagen voor de eerste maal opgeleverd. De pomplnstallatie voldoet aan de ge stelde eisen. De uitwaterings- en spuisluis met schuiven van het voor malige waterschap „De Valkenisse- geul werd hersteld. Voorts werden in het waterschap de deuren en schuiven van diverse sluizen nage zien en verwisseld. In samenwerking met de dienst Bijzondere Werken van de Pro vinciale Waterstaat zijn in voor bereiding de plannen voor verho ging en verzwaring van de zee dijk onder Hoedekenskerke. Te vens Is de afwatering van de ge bieden om 's Gravenpolder ln stu die genomen. Vervolgens werden de hoofdingelanden B. H. G. ter Haar Romeny, C. Mol en J. Bal kenende beëidigd. Benoemingen Tijdens deze druk bezochte en bijna vier uur durende vergadering werden verschillende benoemingen gedaan. Tot griffier werd met 78 van de 82 stemmen benoemd de heer A. Mol te Goes, tot ontvanger met 65 van de 82 stemmen de heer P. Knuist te Goes en tot hoofd van de technische dienst met 79 van de 82 stemmen de heer G. Beenhakker te Wemel dinge. Hierna kreeg de vergadering een aantal voorstellen te behandelen, die besluiten omvatten van de voorma lige polders en waterschappen, wel ke nog niet in uitvoering waren ge komen. Besloten werd tot het plaat sen van een kistdam cp de zeedijk van de Zuid-Kraaijertpolder, tot het verhogen en verzwaren van een dijk vak onder Bath nabij café Blok tot het verhogen en verzwaren van drie dijkvakken onder Yerseke, Kattendijke en Wemeldinge, tot het verhogen van de buitenberm van de zeedijk te Kruiningen van circa 3 meter -f N.AP. tot circa 5.50 meter -f N.A.P., tot het verhogen van een dijkvak nabij het oude haventje van Baarland, en tot het verbeteren van 14 km. steenslagwegen in het voor malige waterschap „De Breeds Wa tering bewesten Yerseke" door het aanbrengen van een gesloten ver harding. Ook ging de vergadering akkoord met voorstellen tot het op trekken van de verdediging der dijk vakken onder Hansweert en Schore van 4 meter 4- N-A.P. tot 5 meter N.AP., tot het verbeteren van een gedeelte glooiing onder Rilland-Bath van de voormalige folder en tot het verlenen van mach- iging aan het dagelijks bestuur tot het treffen van voorbereidingen voor het doen uitvoeren van aanpas sin gs- werken aan de Zandkreek. Zonder op- of aanmerkingen werd ook be sloten centrale verwarming in het Polderhuis aan te brengen. Voorts zal een gedeelte van de parterre van de „Zoutkeet" voor de administratie ve dienst worden ingericht. Al deze verschillende werken vergen tezamen een uitgaaf van meer dan 1.5 miljoen gulden. Tot een bedrag van f 1.527.500 werd besloten kas geldleningen aan te gaan voor uit voering van deze werken. Diverse voorstellen betreffende aan- en verkoop en ruiling van percelen grond ontmoetten geen bezwaar, 'oorts werden enkele besluiten van voormalige polders of waterschap pen ingetrokken. Ten behoeve van het aflossen ln voorkomende geval len en het verlengen van bestaande kasgeldleningen werd besloten een of meer kasgeldleningen aan te gaan tot een bedrag van f 2.371.425. Tot controlerende instantie van het wa terschap werd aangewezen het Ve rificatie Bureau van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten. De voorlopige begroting van het dienstjaar 1959 werd vastgesteld op een bedrag aan inkomsten en uitga ven van f 8.275.842,08, met een post onvoorzien van f 292.245. Doordat de huidige dijkgeschotten van de voor malige polders en waterschappen niet toereikend zijn om een sluiten de begroting te verkrijgen is een kasgeldlening van f 250.000.on der het hoofd inkomsten gebracht. (Slot van pag. 1) personenauto's een plaatsje kunnen vinden, een openluchtzwembad en zelfs een speeltuin, spontaan voor deze tentoonstelling in bruikleen af gestaan. T entenpark Op het tententerrein van 5200 m2 zullen 23 tenten worden opgezet, waarvan één van 2500 m2, de groot ste van Nederland, die thans voor het Advertentie VRAAG FOLDER EH KLEURADVIES POSTBUS 8032 - AMSTERDAM m Het leden- en donateurstal van de vereniging tot Stichting van Volks hogescholen Is in 1958 met 1088 ge daald, zo meldt het blad „De Volks hogeschool", dat daarover begrijpe lijk zijn teleurstelling uitspreekt. Het daalde van 10704 eind 1957 - tot 9066 aan liet begin van dit Jaar. In het noorden van ons land en in Zuid en Noord-Holland blijkt de grootste belangstelling voor liet volkshoge- schoolwerk te bestaan het aantal van 9666 moet men voor het belang rijkste deel in deze gewesten zoeken. Noord-Holland telde eind '58 2795 leden, Zuid-Holland 1416, Fries land 1316, Groningen 833 en Dren te 544. In Zeeland blijkt de be langstelling voor dit werk niet groot te zijn. Hier werden 193 le den geteld, op Limburg na (34) het laagste aantal van alle pro vincies. BATAVIEREN Vandaag, zaterdag, bestaat de hand boogmaatschappij „De Batavieren" te Hulst 115 jaar. Tegelijkertijd kan het gouden lidmaatschap van de ac tieve secretaris-penningmeester, de heer Arthur Eeckhout, worden ge- NOO EVEN Aan de Belgisch-Nederlandse grens ergens in Zeeuivsch-Vlaanderenstop te bij de douane-controle een kletn personenautootje, met twee inzitten den. De douane-man wierp een blik in het interieur en sprak na een snel routine-onderzoek tot de mede aanwezige wachtmeester van de ko ninklijke marechaussee: „Laat die maar gaan, dat is wel in orde. 't Zijn echte Zeeuwen". ,Moe weet je datf", vroeg de mare chaussee verbaasd. „Ze lezer, de Provinciale Zeeuwse Courant", verklaarde de commies, wijzend op de achterband, waar in derdaad een exemplaar van de P.Z.C. lag. Nog éven en ge kunt uw en ons dag blad als paspoort gebruiken vierd. Het belooft een groots feest te worden, niet zozeer omdat „De Ba tavieren" In Hulst ook wel de „Vaten Bieren" worden genoemd, maar om dat er vandaag een grote jubileum- schieting is belegd op de staande wip aan de Graauwe Poort. Tevoren is er een samenkomst ln hotel „Het Bonte Hert". FRIESE PRIJS De Christelijke Friese Volksbiblio theek schreef ter gelegenheid van haar 25-jarig bestaan een kleur- en tekenwedstrijd uit voor de jeugd. Ook in Vlissingen telt de vereniging leden er viel zelfs een eerste prijs In de categorie voor jongens en meis jes van vier en vijf jaar was het An ke Jorritsma uit Vlissingen, die met deze eer ging strijken. HOORSPEL Jan Lemaire jr„ Zeelands toneel adviseur, heeft, geïnspireerd door het probleem van de losgeslagen jeugd, een hoorspel geschreven, „Door het verleden bedrogen". De V.A.RA. zal dit oorspronkelijke Nederlandse werk uitzenden op woensdagavond 17 juni. S. de Vries jr. heeft de regie. PAALWORM Paalworm is onder water een natuurlijke vijand van rijshout, dat vooral in deze „Delta-tijd" nog meer dan anders bij waterstaatkundige werken wordt gebruikt. Deze paal worm heeft dezelfde onhebbelijke ge woonte als zijn veel kleinere broer, die op het droge leeft. De Deltadienst neemt thans verschil lende proeven om aan deze worm „paal en perk" tc stellen. Zo werd deze week door de drijvende bok „Ursus" van de Rijkswaterstaat, ter weerszijden van dc Postbrug te We meldinge een tweetal stalen raam werken geplaatst. In deze raamwerken zijn een met rijshout opgevuld metalen vlecht werk gehangen. Een deel van het rijshout is behandeld met verschil lende preparaten, een ander deel is onbehandeld. Daar deze maanden het gunstigst zijn voor het optreden van de paalworm, hoopt men uit deze proef lering te trekken voor de ko mende dijkaanleg. eerst in Zeeland wordt gebruikt. In de stands van de 55 inzenders welke daar een plaats krijgen, zullen ook de dames ruimschoots aan hun „trek" komen met interessante shows op het gebied van de mode, tuinaan leg bij de boerderij, woninginrichting enzovoort. Ongetwijfeld zal op voor- lichtingsgebied ook de nieuwe prak tijkschool voor mechanisch onder wijs uit Schoondijke de bijzondere aandacht trekken. Op het werktuigenterrein komen 59 stands van de land- en tuinbouw- werktuigenhandel, met totaal 15.000 m2. Hoewel er geen opzienbarende nieuwe ontdekkingen op het gebied van de landbouwtechniek te zien zül- len zijn, zullen onder meer de mo dernste combines, stropersen, la ad en opslagapparatuur en een vinding uit de eigen streek, namelijk een graszaadzwadverlegger, ongetwijfeld de agrarische bezoeker nog veel inte ressants te bieden hebben. Officiële opening Donderdagmiddag 18 juni, om half twee, zullen de commissaris der koningin, jhr. nir. A. F. O. de Casembroot en de algemeen voorzitter van de Z. L. M. mr. M. A. Geuze, de tentoonstelling op een bijzonder attractieve wijze of ficieel openen. Hierna zal ln de juist duizend Jaar oude St. Baafskerk de algemene ver gadering van de Z.LJVL worden ge houden. De directeur van het E.T.I., dra. M. C. Verburg zal daar zijn visie geven op de ontwikkeling van Zee land, gezien in het licht van de land bouw. Vrijdag en zaterdag worden de grote dagen voor de tentoonstelling. Aan attracties zal het daarbij niet ontbre ken, want zo zal op de eerste dag na de rijtoer en na het traditionele défilé van het 's morgens bij de keuringen bekroonde vee, onder meer de Am sterdamse politiekapel optreden. Iets bijzonders wordt ook het de- filé van de werktuigen, welke in het sterk gemechaniseerde W.Z.- Vlaanderen bij de verbouw van de gewassen worden gebruikt. De 14 Z.L.M.-afdelingen in deze streek zullen dit programmanummer zelf verzorgen, in acht verschillende aoor miin da proef op Het was opeens over geen last meer van lichaamsgeur Mevr. E. Beltkum, Bischop- wet, Amersfoort, schrijft: „Niemand nam meor noticie v bedacht ik me dat het wel transpiratie kon komen. Ik l da som (net Arrid an was stomverbaasd all het transpireren ophield. En meteen veran derde ook da houdins van mijn kennissen." Transpiratie is niet alleen een kwestie van warmte of lichamelijke inspanning. Véél sterker, véél onaangenamer is de lichaamsgeur door „emotie" - opwin ding. spanning, angst, zenuwen: Dat kan iedereen overkomen, of het koud ls of warm, op elk uur van de dag. Neem daarom het krachtigste middel tegen transpiratie en lichaamsgeur: ARRID in handige rol-top flacon - dub bel aktief door Transtop. dubbel zacht door lanoline. Arrid verdwijnt onmid dellijk in de huid: wèg transpiratie, wég lichaamsgeur, voor méér dan 24 uur! Geen-vlekken in uw kleding: uw huid blijft koel en droog - altijd, onder alle omstandigheden. Comple te Arrid rol-top f 3.50, vulling f 2.- KRITIEK IN DE RAAD L.T.S. in hallen op industrieterrein In de rondvraag van de donderdag avond gehouden raadsvergadering van de gemeente Terneuzen vroeg de heer S. W. Henry (p.v.d.a.) of het niet op de weg van het gemeentebe stuur ligt om beswaar te maken te gen de aankoop van bestaande in dustriehallen door een onderwijsin richting, i.c. de lagere technische school. Hij vond het een eigenaardige situatie dat iü een plaats, die nog kort geleden werd aangewezen als industriekern en waar elk stukje industriehal of -terrein van grote waarde kan blijken te zijn deze zonder meer aan hnn oorspronkelijke bestemming worden onttrokken. Hij had liever gezien dat het betrokken HOOGTIJDAG VOOR SPUITGASTEN Uit zes slangen spoot watergordijn omhoog HET BRANDWEERHART Sint-Laurense spuitgasten van de begon vrijdagmidag wel een tikkeltje snel ler te kloppen, toen zij die middag de brandweersirene hoorden loeien. Want die sirene behoorde tot de uitrusting van de nieuwe auto-motorspuit, die de vrijwillige brandweer van St.-Lau- rens kort tevoren tot zijn beschik king had gekregen. Trots reed hij dan ook onder luid sirenegeloei met deze nieuwe aanwinst door de ge meente om de spuit aan de bewoners te tonen. Het was hoog tijd. dat er een nieuwe kwam, want de oude snuit voldeed niet meer aan de eisen. Tij- groepen. Er zullen objecten zijn met een lengte van 109 meter. In de vooravond van de tweede dag zullen de W.Z. Vlaamse landbouw- jongeren een eerste opvoering geven van een door Jo Verkruijsse een landbouwerszoon uit deze streek samengesteld „Spel naar de eenheid". Daarna zal nogmaals de Amsterdam se muziekkapel optreden. Internationaal treffen Op de derde en laatste dag zijn er 's morgens onder meer weer de sportwedstrijden van de landbouw- huishoudscholen en voorts de be- hendigheidswe strijden met trac toren, waaraan niet alleen jonge ren uit eigen omgeving, maar bo vendien uit Frankrijk en Neder land zullen deelnemen. Het is niet onmogelijk, dat zelfs de landskam pioenen van Frankrijk en België van de partij zullen zijn. Des mid dags zijn er voorts nog turnde- monstraties door het keurkorps van de Zeeuws-Brabantse Turn kring. De tentoonstelling wordt 's avonds besloten met een grote taptoe, verzorgd door de Amster damse politiekapel. Voor wie een „duik" in de historie van deze streek wil némen en meer wil weten van de waterstaatkundige situatie in dit bijzondere gebied, zul len er in liet buiten „De Elderschans", exposities van zeer bijzonder kaar tenmateriaal zijn ingericht. Zo wacht agrarisch Zeeuwsch-Vlaan deren volgende week haar gasten. De organisatoren mogen er te recht grote verwachtingen van koesteren, want in eerste aanleg is deze Z.L.M.-expositie 1959 nu reeds geslaagd. Een goede voorbereiding is Immers het halve werk! Hiervoor hebben met name tentoonstellings voorzitter en -secretaris, de heren J. van Dijke en M. G'. Risseeuw, zo als de kringvoorzitter, de heer M. de Bruyne het tegenover de pers nog eens nadrukkelijk stelde zich wel zeer bijzonder beijverd. Op het Elderschanscomplex te Aar denburg is men druk bezig met de opbouw van de 23 tenten voor de Z.L.M.-tentoonstelling, wélke daar volgende week donderdag, vrijdag en zaterdag wordt gehouden. (Foto P.Z.C.), dens een korte plechtigheid voor het gemeentehuis werd de auto-motor spuit eerst door de leverancier aan het gemeentebestuur ovr waarna burgemeester W. op zijn beurt weer aan de oranaweer overdroeg. De burgemeester wees er in een kor te toespraak op, dat de raad reeds lange tijd vóór de laatste brand gel den beschikbaar had gesteld voor een nieuwe auto-motorspuit. De heer Baas dankte de raadsleden voor hun medewerking en sprak voorts een dankwoord tot de heer Hendriks, die de spuit even tevoren namens zijn firma aan de gemeente had overge dragen. Vervolgens verklaarde de burge meester, dat deze dag een hoog tijdag zal zijn in het leven van de mannen van de vrijwillige brand weer. „U heeft allen getoond veel voor de brandweer over te heb ben", zo zwaaide de burgemeester de vrijwilligers lof toe. De heer Baas maakte dit onder meer oj uit het feit, dat de spuitgasten al len met goed gevolg hadden deel genomen aan een di orandweercur- Hoewel de burgemeester hoopte, dat de spuit maar heel weinig gebruikt zon moeten worden voor net blossen van branden, rekende hij er In ieder geval wel op, dat de brandweerlieden er tijdens de wedstrijden een goed fi guur mee zullen slaan. Overtroffen Daarna droeg de heer Baas de nieu we spuit over aan de brandweercom mandant, de heer C. van Slooten. De ze verzekerde, dat de auto-motor spuit de verwachtingen van zijn korps overtroffen heeft. ,Ala U een gebouwtje moet opruimen, steekt U het dan in brandverzocht hij de burgemeester schertsend. Voorts werd tijdens deze overdracht nog het woord gevoerd door de heer C. Louis- se namens de firma, die het chassis voor de spuit leverde. Op een demonstratleterrein in de Schotelweg toonden de spuitgas ten aan de gemeenteraad wat hun nieuwe bezit waard is. Korte tijd nadat men er gearriveerd was, spoot men uit zes slangen een wa tergordijn de lucht in. Daaraan moeten de spuitgasten nog wel even wennen, want met de oude spuit konden zij slechts drie wa terstralen „leveren". Ook de ca paciteit van de nieuwe spuit is veel groter dan die van de oude. Kon. onderscheiding voor inwoner van Terneuzen Ter gelegenheid van het feit, dat de concierge van de N.V. „de Hoop" te Terneuzen dezer dagen 40 jaar in dienst was van genoemde onderne ming, werd hem bij koninklijk be sluit toegekend de bronzen medaille, behorende bij de Orde van Oranje- Nassau. De onderscheiding werd hem uitge reikt door de burgemeester van Ter neuzen, mr. P. H. W. F. Tellegen, in tegenwoordigheid van de echtgenote van de jubilaris en directieleden der vennootschap. schoolbestuur een nieuwe inrichting had doen bouwen op de daarvoor ge projecteerde plaats in de Serlippens- polder. Ook burgemeester Teilegen vond deze aankoop een nogal wonderlijke gang van zaken, maar het besluit der school was ook voor hem geheel onverwacht gekomen. De heer M. van Langevelde (a.r.) begreep niet waarom de gemeente bezwaren had tegen die aankoop. Naar zijn mening moest het school bestuur zelf weten wat ze willen ko pen of verkopen. Het argument over aat stukje industrieterrein hield naar zijn mening geen steek. Hij stelde als voorbeeld de U.T.S., die ook in industriehallen zit. „En naar ik hoop nog lang", aldus spreker. Deze hoop werd niet gedeeld door burgemeester Tellegen, die er aan toevoegde, dat- het bestuur der U.T.S. er hoogst waarschijnlijk eveneens zo over zal denken, juist omdat die industriehal van het begin af een voorlopige plaats is geweest. Meer kritiek Wethouder M. de Vos (p.v.d.a.) had ook kritiek op deze affaire. Hij vond het een hoogst eigenaardige situatie, dat Terneuzen enerzijds steun en gel den kan krijgen voor het aantrekken van industrie, terwijl daarnaast het departement van onderwijs de indus trie gaat wegkopen. „Een volkomen omgekeerde wereld", aldus de wet houder. „Het bestuur van de L.T.S. gaat door deze handelwijze op de stoel van het gemeentebestuur zit ten, maar het is toch nog altijd zo, dat de gemeente de uitbreidingsplan- Wij hebben steeds al nen vast stelt. het mogelijke gedaan om de belan gen van die school te behartigen", zo zei de heer De Vos, „en achteraf nemen ze deze eigenaardige beslis sing, zonder ons daarin te kennen". Op het gezegde van de heer De Feij- ter (c.h.u.), dat er dringend ruimte nodig ls voor het geven van vakop leiding, antwoordde de wethouder, dat er eerst voor voldoende werkge legenheid voor die toekomstige vak mensen moet worden gezorgd. „Kan het schoolbestuur die nallen inrich ten voor het geven van lessen wilde de heer W. J. Weterings (k.v. Si.) weten. Volgens burgemeester Tel- egen kan hen niet belet worden les te geven, maar wel dat ze verbou wen. Ook wethouder H. A. M. A. de Meijer (k.v.p.) noemde de gehele gang van zaken een onprettige erva ring. Niet alledaagse vlucht van Rotterdams vliegveld Het gebeurt niet iedere dag, dat op de luchthaven Rotterdam een DC-4 landt om vandaar een rechtstreekse vlucht te maken naar Australië. Dit deed echter een chartervliej*tuig van de luchtvaartmaatschappij „Star- ways" uit Liverpool, dat gisteroch tend op dit vliegveld landde. Het zal in drie kisten zes ton dlin- derwanden naar Melbourne brengen. De lading, afkomstig van „De Schel de" ln Vlissingen is voor reparatie doeleinden bestemd voor het Griekse schip „Island Mariner", dat in Mel bourne ligt. Het vliegtuig wordt op 16 juni ln Australië verwacht. Twee rubrieken „met vakantie" Tijdens de zomermaanden zal de pu- blikatie van de veertiendaagse ru brieken „Tussen dertien en twin tig" en ,,Zo was het in Zeeland" wor den stopgezet. In september worden belde rubrieken weer in de P.Z.C. op genomen. Uitstekende 1500 imeter van Ad Heijdens ëijdf tijde ;ipiói De Zeeland Sport-atleet Ad Heijdens ul Vlissingen heeft donderdag tijdens de algemene militaire kampioen schappen ln Leiden op de 1500 meter een 4e plaats behaald. Zijn tijd was de beste die tot dusver dit Jaar door een Zeeuwse atleet is gemaakt: 4 minuten 8.3 sec. Collecte In de gemeente Nisse heeft de Rode Kruiscollecte 81,91 opgebracht. (Advertentie) Huidiulverheid Huldgerortdhe«d Voeten en oksels Iris door Purol-poeder VANDAAG. Middelburg Schouwburg: „Chln. Doll", 20 uur, 14 Jaar; Electro: „Mar- dl Gras" 13 en 21.15 uur, aJ. Vlissingen Alhambra: „De Tien Ge boden", 19 uur, al. Luxor: „Schrikbe wind der Commanches", 19 en 21 uur, 14 Jaar. Goes Grand: „De Tien Geboden", 19 uur, a.l. Schuttershof: Slotavond her vormde Jeugdraad, 20 uur. MORGEN. Middelburg Schouwburg: „Spijkers met koppen" 14-30 uur. a.l ..China Doll", 20 uur, 14 Jaar -Electro„Mar- dl Gras" 15.30, 19 en 21.15 uur, a4. Vlissingen Alhambra: „De Tien Gebo den", 14.30 en 19 uur, a.l. Luxor: „Schrikbewind der Commanches", 15, 19 en 21 uur, 14 Jaar Goes Grand: „De Tien Geboden", en 19 uur, a.l. 14.30

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 2