Nederland krijgt aan degelijke Schotse ploeg een zware dobber R.H.B.S.-VLISSINGEN WON IN GOES ZEVENHANDBALT0ERN001 „NOG DEZE EEUW EEN REIS NAAR DE MAAN EN TERUG" ^{oren, yen en zL dit de ETHER PROVINCIALE, ZEEUWSE COURANT DINSDAG 26 i El 1959 WORDT FIFTY-FIFTY TOTAALRESULTAAT BEREIKT? Oranjehemden kannen alleen in „Balkanvorm" kansen krijgen... (Door ir. A. van Emmenes) Voor de aanvang; van de voorjaarscampagne van het Nederlands elftal hebben wij als onze mening te kennen gegeven dat wij al zeer tevreden zouden zijn als onze ploeg tot een „fifty-fifty-totaalresultaat zou komen. Welnu, na gelijke spelen tegen België (22) en Turkije <00) en een overigens eervolle nederlaag (met 32) tegen Bulgarije zou deze „fifty- fifty" alleen dan worden bereikt als het Oranje-elftal de slotwedstrijd tegen Schotland, in het Olympisch Stadion te Amsterdam, zou winnen. Wij moeten eerlijk toegeven niet direct het optimisme te kunnen opbren gen om zulk een bijzonder succes want dat zou een zege op de Schotten wel degelijk betekenen te verwachten. Wat wij wel verwachten is: goede tegenstand en een eervolle uitslag, waaronder men onzentwege zöwêl een gelijk spel als een kleine nederlaag kan rekenen. Dus toch een zeker, zij het gema tigd, optimisme. Wij menen dat te mogen koesteren na de zeer behoor lijke resultaten, die tijdens de Bal kan-reis zijn geboekt. Van belang daarbij was vooral dat, de minder gunstige omstandigheden ten spijt, van de nogal gevreesde voetbalmoe heid niets is gebleken. En aangezien de spelers van ons vertegenwoordigend team momen teel geen clubzorgen meer hebben, nu de beslissingen in de competitie zijn gevallen, behoeft men ook niet bang te zijn dat een lusteloze ploeg tegen Schotland in het veld, zal komen. Wij npmen stellig aan dat alle spelers niet alleen bereid, maar ook volkomen in staat zullen zijn zich tot het uiterste in te spannen om deze tegenstander-van klasse met sneces te weerstaan. Daarover behoeft geen twijfel te be staan: ditmaal krijgt ons elftal dan eens een tegenpartij te bekampen, die tot uitstekend spel in staat is. Men behoeft van de Schotten geen bril jant en virtuoos spel te verwachten, maar dat zij sterker zijn dan verle den jaar toen zij in het toernooi om het wereldkampioenschap teleur stelden en dat zij nu spel van de gelijke kwaliteit kunnen leveren, hebben zij in de onlangs gespeelde wedstrijden bewezen. Van Engeland verloren zij in het Wembley-stadion met slechts 10 en in eigen land, te Glasgow met de ge weldige steun van de beruchte „Hampden-roar", wonnen zij drie we ken geleden met 32 van Duitsland. Met hun echt-Britse, technisch goede en zo nodig keiharde spel kannen zij zich thans weer met de beste Euro pese landen meten. De verdedigers plegen een zodanige scherpe dekking toe te passen en die eventueel met stevige „tackles" te ondersteunen, dat onze voorspelers bepaald niet op veel bewegingsvrijheid zullen mogen re kenen. Snelheid, snel handelen en veel switchen zullen o.m. de tegenwapens van de Nederlanders moeten zijn. En wat onze achterspelers betreft: zij krijgen heel andere en in feite veel gevaarlijker tegenstanders dan zij zo pas hebben meegemaakt. De Schot- Zo op het eerste gezicht kou men zeggen, dat deze hoog opspringende T'JOBA-speler de hal maar voor het inleggen" heeft. Maar de schijn be driegt hieromdat onze fotograaf dit plaatje van een zeer lage stand plaats „schoot". Weliswaar had de Tjóbanées een goede kans. Hij miste hemmaar ook dit mocht niet ver hinderen, dat het tioualftal uit 's- Heer-Hendrikskinderrm de korfbal- ontmoeting tegen Swift II in Middel burg zaterdag met 9S toon. (Foto P.Z.C.) ten spelen het directe spel, dat wij ook van de onzen zo graag zien en dat een verdediging te allen tijde voor problemen stelt. De „Balkan-vorm" zal beslist nodig zijn wil men zich ook maar enigszins tegen dit spel staande kunnen hou den. Het is in de gegeven omstandig heden jammer dat Kuïjs, do laatste tijd prima op dreef, niet kan mee spelen. Gelukkig staat Wiersma ech ter op zijn gewone plaats en in de vasthoudende Kraaij, die al eerder in het Nederlands elftal heeft gespeeld, kan men wel vertrouwen stellen, al speelt hij In zijn club tegenwoordig stopperspil en niet linksback. Dat de rest van de verdediging ongewijzigd bleef, behoefde geen verwondering te wekken. De Munck heeft zijn gelijk waardige plaatsvervanger nog niet gevonden en met betrekking tot Van der Hart kunnen wij alleen maar zeggen dat zijn tijdige herstel van zijn kort geleden opgelopen enkel blessure een geluk voor onze ploeg betekent. Ook Notermans en KÜaas- sens die aan zijn 10ste wedstrijd toe is zullen zich wel geducht we ren. De grote vraag is of de voorhoede, die tegen Turkije en Bulgarije niet tot indrukwekkende prestaties kwam, het nu in de vertrouwde eigen omgeving beter zal doen. Wij hebben vooral veel vertrouwen in het duo Rijvers-Oanjels en wij ho pen van harte dat Kees Rijvers, die zijn 33ste verjaardag viert en zijn 25ste interlandwedstrijd speelt, in topvorm zal zijn. Gelukkig kon Moulijn die wij te- f en de Braziliaanse Corinthians voor- reffelijk zagen spelen worden op gesteld. Van der Linden krijgt, na de niet mislukte maar toch nog niet ge heel geslaagde proefneming met de Spartaan De Vries, opnieuw een kans om zijn kunnen te tonen en wij ho pen van harte dat hij nu zijn in di verse competitiewedstrijden vertoon de clubvorm eens zal laten zien. Op een overwinning rekenen wij niet, men weet het. Moge onze tot het uiterste strijdende ploeg in staat zijn dit oordeel grandioos te logenstraf fen! Op het fraai gelegen speelvéldje van „The Streakes" te Goes zijn zaterdag schoolzevenhandbalwedstrijden gehou den. Winnaar werd de r.h.b.s. te Vlissin- gen, die in de finale resp.. openbare ulo te Vlissingen met 81 en de ambachts school te Goes met 10—3 versloeg. De Vlissingse ulo-scholieren klasseerden zich als tweede. ZU verslogen de Goese am- bachtsscliolieren met 10—6. De uitslagen van de verschillende wed strijden ln de poules waren: r.-k. ulo, Goes—chr. ulo, Yerseke (poule C) 8—2; openb. ulo, Goes—openb. ulo, Vlissingen (C) 4—3; chr. ulo, Yerseke— openb. ulo, Goes (C) 5—8; openb. ulo, Vlissingen—r.-k. ulo. Goes-(C) 61; mach. school Middelburg—openb. ulo 2. Goes (B) 8—2; r.k. hbs, Goes—Vlam, Goes (A) 3—8; rhbs, Middelburg—rhbs, Vlissingen (A) 4—10: lts, Goes—chr. lycia, Goes (B) 9—9; openb. ulo. Goes—r.-k. ulo. Goes (C) 10—4: r.-k. hbs, Goes—rhbs. Middelburg (A) 7—9; mach. sch.. Middelburg—lts, Zeilwedstrijd Royal Belgian Sailing Club Op de Westerschelde werd zondag de traditionele zeilwedstrijd om de „Vera Tellegen—Boersma beleer" gehouden, ge organiseerd door de Royal Belgian Sal- ling Club. De straffe wind is ongetwij feld ooi-zaak geweest dat de deelneming deze maal niet zo groot was. Winnaar van de beker werd de heer Parisl (B.) met „Olseau Bleu". 2 „Clayde" van de Belg. Etienne: 3 „Belle Poule", van M. Maas Breskens; 4 „Lalage", van C. de Brouwer (B.); 5 „Sea Duek", van R. de Poortere (E.); 6 „Zilvermeeuw", van W. de Klerk, Temeuzen; 7 „Karicajl", van H. Delen (B.). Commodore H. Leten reikte na afloop de prijzen uit in hotel „Rotterdam" te Temeuzen. Goes (B) 8—9; rhbs. Vlissingen—Vlam, Goes (A) 46; chr- ulo, Yersekeopenb. ulo. Vlissingen (C) 1—8; openb. ulo. Goes —chr. lycia. Goes (B) 25; r.-k. hbs, Goes—rhbs. Vlissingen (A) 2—7: mach. school. Middelburg—chr. lycia, Goes (B) 0—3; lts, Goes—openb. ulo 2, Goes (B) 9—1; rhbs, Middelburg—Vlam, Goes (A) 3-8. Als sluitstuk van deze dag speelde een Zuid-Bevelands team tegen Walcheren. De Bevelanders wonnen deze snelle en aantrekkelijke strijd met 1810. Veteranen sterker dan de Antwerpse scheidsrechters Zondag zijn de Vlissingse veteranen op bezoek geweest bij de. Antwerpse scheidsrechters. Voor de wedstrijd, die met 43 door Vlissingen werd gewonnen, werd een bezoek gebracht aan de havenwerken. In de eerste helft van de wedstrijd speelden de scheidsrechters met wind mee en de veteranen hadden bij de rust een 31-achterstand. Na de rust speelden de Vlissingers veel beter en vooral de vleugel Kasteele-H. Burgerhof kwam er uitstekend ln. Na 15 min. bracht H. Burgerhof de stand uit een straf schop op 32 en even later was het weer H. Burgerhof, die de stand op 33 bracht. Zeven min. voor het ein de schoot Hendrikx uit een vrije trap van ongeveer 17 meter afstand in eens keihard in en bracht hiermee de stand op 4—3. Na de wedstrijd nam aanvoerder Buts de beker in ontvangst. De heer E. Boogaard dankte de Belgische scheidsrechters namens de V.C. Vlissingen. Nel Fritz gaat toch naar kampioenschappen in Polen De Vlissingse turnster Nel Fritz gaat toch naar Krakau. Zij heeft namelijk besloten de uitnodiging van het bondsbestuur van het K.N.G.V. om de reis als derde Nederlandse verte genwoordigster mee te maken, te aanvaarden. Volleybalcompetitie Zaterdag zijn de laatste wedstrijden voor de NeVoBo afdeling Walcheren gespeeld. De uitslagen luiden; EWC VM. de Ruyter Hl 30 (wegens niet opkomen), M. de Ruyter II Marathon II 03 (wegens niet op komen). De wedstrijd Marathon II EWC IV werd niet gespeeld. Zaterdagelftal tegen Brabant Zaterdag a.s. te Rilland Op zaterdag 30 mei a.s. zal het ver tegenwoordigend Zeeaws zaterdag- voetbalelftal voor de voorronde om de Weekenstroo-heker op het veld van „Rillandia" te Rilland-Bath een wed strijd spelen tegen het zaterdagelf tal van de afdeling Noord-Brabant, De wedstrijd begint om B uur. Het Zeeuws zaterdagelftal is door de t.c. van de afdeling als volgt samenge steld: doel: A. J. van de Vrede (Krab- bendijke; achter: van r.n.l.: C. J, Schaap (Rillandia) en P. Harms (Hoek); midden: J. C. Meesters (Rillandia), M. Lobbezoo (Krabben- dijke) en M. J. de Visser (Spui); voor: P. Hamelink (Hoek), L. Vader (RCS), J. C. Lindenberg (Wolfaarts- dijk), H. Houtekamer (Wemeldinge) en F. J. Kousemaker (Kapelle). Re serves: W. Knol (Hoek), J. Cornelis- sen (Tern. Boys), G. L. Bom (Yer seke) en M. F. v. d. Avert (Rillan dia). Training Schots elftal tegen Jutland (3—3) Het Schotse voetbalelftal, dat woens dag te Amsterdam in het Olympisch stadion tegen Nederland in het veld komt, heeft een oefenwedstrijd gespeeld te Aarlius tegen een ploeg van Jutland .De stri jd eindigde onbeslist: 8-3, nadat de Schotten met de rust een voorsprong hadden van 2-0. Het was Dennis Lav;, die na 25 minu ten de score opende en een minuut la ter bracht midvoor Kerr met een magnifieke kopbal de stand op 0-2, die tot de rust gehandhaafd bleef. In de tweede helft groeiden de Denen naar een steeds grotere vorm en de resul taten bleven niet uit. De snelle bui tenspeler Kjaer sprintte na zeventien minuten door de Schotse verdediging en rondde zijn solo af met het eerste tegenpunt, dat drie minuten later werd gevolgd door een tweede dat Jensen op zijn naam schreef: 2-2. De Denen bleven de beste kansen hou den, maar een doelpunt viel aan de andere kant, toen Law over de linker vleugel er tussenuit trok en met een diagonaal schot de Deense doelverde- diger volkomen verraste: 2-3. Uit een strafschop, toegekend wegens obstruc tie van linksachter Baird tegen Jen sen, schoot Poul Pedersen zijn ploeg naar een gelijk spel: 3-3. De Schotten kregen vooral in de tweede helft, het publiek tegen zich, toen zij zich veel vuldig bedienden van unfaire trucjes om de Deense tegenstand te breken. Gaul leidt nog steeds na 10 etappes van de Giro De Italiaan Rino Benedetti heeft de tiende etappe van de Ronde van Ita lië, over 145 km van Vasto naar Te- ramo, gewonnen in de tijd van 3 uur, 37 minuten, hetgeen een gemiddelde snelheid is van 40,921 km per uur. Arrigo Padovan en Guido Carlesl kwamen ex aequo met de etappewin naar over de streep. De Luxemburger Charley Gaul blijft echter nog steeds leiden in het alge meen klassement. PROF. DR. IR. H. J. VAN DER MAAS Zwaarwegend probleem landing en terugkeer „Naar mijn persoonlijke mening zal de techniek nog deze eeuw in staat zijn een ruimtevaartuig te bouwen, waarmee een reis naar de maan en terug kan worden gemaakt", zo zei- de prof. dr. ir. H. J. van der Maas, hoogleraar in de vliegtuigbouwkunde aan de Technische Hogeschool te Delft, tot een A.N.P.-redacteur, die liem zijn oordeel over enige aspecten van een mogelijk interplanetair ver keer vroeg. Dat voor het maken van een dergelij ke reis nog tal van problemen moe ten worden opgelost, zo vervolgde de hoogleraar wordt duidelijk als men bedenkt dat de ruimtevaart niet alleen bepaald wordt door de stand van de techniek, maar evenzeer door de grenzen, welke de mens als le vend wezen zijn gesteld. Een dei- meest zwaarwegende pro blemen is de terugkeer op aarde of een eventuele landing op de maan of op een planeet. Een ruimtevaartuig moet worden afgeremd en dit kan door middel van „achteruitwerkcn- de" raketten, het enige middel voor de landing op een hemellichaam zon der atmosfeer, gelijk de maan. Bij de terugkeer op aarde kan de atmos feer voor de afremming worden ge bruikt, maar door de hoge snelheid waarmee de atmosfeer wordt binnen gedrongen 7 kilometer per secon de ontstaat een grote aërodyna mische verhitting, die het gehele ruimtevaartuig kan doen smelten. De eerste opgave van de bemande ruimtevaart is dan ook de mens in de satellietbaan te brengen en hem dan via de „neuskegel" weer veilig op de aarde terug te voeren. Het spreekt vanzelf, dat hiervoor eon in- tensief aoro-dynamisch onderzoek nodig is teneinde een neuskegel te construeren, die daartoe de vereiste vorm heeft en bovendien uit mate riaal bestaat, dat tegen de hoge tem peratuur bestand is. Een deelnemer met 15 punten voor K.N.V.B.-toto. De eerste prijs van de K.N.V.B.-toto bedraagt 65.180.Er is 1 deelne mer met 15 punten. De tweede prijs bedraagt 27.935. Er zijn 40 50 deelnemers met 14 punten. Luxemburgse onderschei ding voor K.N.V.B.- bestuurder Ter gelegenheid van het gouden jubi leum van de Luxemburgse Voetbal Bond is de heer L. Brunt, secretaris- penningmeester van de K.N.V.B., dooi de Luxemburgse regering benoemd tot ridder in do Orde van het Eiken loof. Overwinning op Bulgaren eerste succes van „Santos" Het kampioens-team van Brazilië, FC Santos, is zijn toemee door Europa begonnen met een wedstrijd tegen een Bulgaars selectie-elftal ln net Wassilevski stadion te Sofia. De ont moeting eindigde in een gelijk spel, 3-3. Do ruststand was 2-2. FC Santos, de club van Pele, speelt woensdag 3 juni te Groningen een wedstrijd tegen Feyenoord. Zaterdag is een wedstrijd gespeeld tussen een Zeeuws zaterdagmiddag- selectie-elftal en de tweedeklasser Temeuzen. Temeuzen zegevierde ten- slote, dank zij de routine en tech niek, die in de harde zondagcompeti tie werd aangeleerd, met 53. De foto werd genomen tijdens een van de aanvallen op het Temeuzense doel die driemaal succes hadden. (Foto P.Z.O. Nog ruim 25.000 kaarten voor Nederland-Schotland Van de zijde van de K.N.V.B. verne men wij, dat voor de wedstrijd Neder land-Schotland, die woensdagavond in het Olympisch Stadion wordt gespeeld nog geen 40.000 kaarten zijn verkocht. Er zijn dus nog ruim 25.000 kaarten beschikbaar. Zoals men weet zal de K.N.V.B. slechts dan toestemming voor een rechtstreekse televisierepor tage van de wedstrijd geven, wanneer het stadion is uitverkocht. Zeeuwse renner Rentmeester derde in Roeselare De Nederlander Piet Rentmeester Is op de derde plaats geëindigd in de Ronde van Roeselare, een wedstrijd over 130 km. De Belg Raymond Denutte zegevier de in 3 uur 6 min. met zijn land- fenoot Marcel Sleewaert op de twee- e plaatjs. RADIO- EN T.V.-RUBRIEK ^\VVV\\WVVVVVVVVWM schrijven Reclamefilm voor de jeugd De Vara heeft de zomer kennelijk al een beetje ln hot hoofd, want dezo maakte zich er gisteren bij liet kin derprogramma vrij eenvoudig van af met twee filmpjes. De voor de jeugd wat lange documentaire over het grote Amsterdamse bos. Hoewel de film op zichzelf uitstekend was, ont kwamen mo toch niet aan de indruk, dat publieke werken van Amsterdam de rolprent eerder maakte voor de grotere glorie van deze dienst dan voor Iets anders. Maar enfin, de film gaf tal van interessante bijzonderhe den over de flora en fauna, alsmede van de vele mogelijkheden, die de jeugd zowel als de volwassenen er hebben voor recreatie. Als zodanig was ze informatief genoeg. Of dat nu echt Iets voor de jeugd was, wa gen wij te betwijfelen. „Woody the woodpecker" was heel wat amusan ter. Dat was een echt grappigo teken film. Zweden land van contrasten De aard van een volk leert men niet kennen door er in een vakantiereisje mee in aanraking te komen. Er is meer voor nodig om de Fransen te leren begrijpen dan een reisje naar Parijs. We zien de buitenkant maar en dan meestal nog in zijn beste vorm. En toch kan het zijn nut heb ben zich te verdiepen in leven en gewoonten van de mensen, die met elkaar Europa bewonen. De A.V.R.O. beijvert zich in de „Ra- diosooop" iets van die sluier weg te nemen. Dat is een loffelijk streven. Ook hier moet men betrekkelijk op pervlakkig blijven. Met een lied, een wijsje en enkele losse opmerkingen van een Zweed over handel en in dustrie Is men er niet. Bovendien is men gauw geneigd te generaliseren. Dat neemt niet weg, dat de luiste raars die maandagavond hun oor aan Hilversum n leenden nu meer weten van een land, waarvan de Nederlan ders meestal zeggen, dat zijn bewo ners zo hoogmoedig zijn. Zeker, we bedoelen de Zweden. Helemaal juist is dat niet en wij geloven er nog min der in, nu de A.V.R.O. zoveel merk waardige zaken over de Zweden ver telde. Het was trouwens al gemoe delijk dat de Zweedse ambassadeur zo'n genoeglijk praatje hield in onze landstaal. Hij zei dat Zweden een land van contrasten is. Een land ook, dat in deze tijd van mechanisatie zijn traditie behoudt. En geloof hechten wij ook aan een praatje van mr. G. B. J. Hiltermann, die over de plaats van Zweden in Europa zo logisch maar julBt opmerkte, dat die aan de rand ligt. Zweden, dat 16 maal groter is dan Nederland, en dat maar zeven en een half miljoen inwoners telt, blijkt interessanter dan wij wel ver moeden. De A.V.R.O. maakte met haar uitstekende uitzending wellioht de baan vrij voor toeristen, die wel overwogen die kant eens uit te gaan, maar die nog net een duwtje nodig hadden om hun keuze definitief te bepalen. WOENSDAG 27 MEI 1959. HILVERSUM I. 402 m. 746 kc/s. 7.00—24 00 N.C.R.V. N.C.R.V.: 7.00 NWS. 7.10 Gram- 7.50 idem. 7.50 Een woord voor de dag. 8 00 Nws. 8.15 Gewijde mu2. 9.00 V. d. zieken 9.30 Gram. 9 35 Waterst 9.10 V. d. vrouw 10.15 Gram. 10.30 Rep. v. d. gedeeltelijke ultz. v. d. Ledenvergadering v. d. Hervormd® Vrouwen Groep C.J.V.F 11.15 Gram, 11 20 Een hondeleven, opus 12.30 Land- en tuinb. meded. 12.33 Gram. 12.10 Calvljn- herdenking ln Frankrijk, rep. 13.00 Nwe. 13.15 Middagpauzedienst. 13.35 Gram. 14.45 Idem- 15.15 Omr ork 16.00 V. d. jeugd. 17.20 Gram. 17.40 Beursber. 17.43 Gram. 17-58 Leger des Heilskwartier. 1815 Spec trum v. h. Chr. organisatie- en vereni gingsleven 10.30 Pianorecital. 13.45 Boek- bespr. 18.00 Nws. en weerber 19.10 Ge mengd koor. 19.30 Radiokrant. 19 55 Op do man af caus. 20.00 Knmerork. en 6ol. 21.00 In het voetspoor van Johannes Calvljn, klankb. 21.45 Muz caus. 22.15 Lichte muz. 22.45 Avondoverdenking 23.00 Nws en S.O.S.-ebr. 23.16 Sportultsl. 23,20—24,00 Gram. HILVER9UM II. 23B m. 100T kc/S 7.00 VA RA. 10.00 V.P.It.O. 10 20 VARA. 19.30 V. P R O. 20.00—21.00 VARA. VARA: 7.00 Nws. 7.10 Gym 7 20 Gram. 8.00 Nws. 8,10 Gram. 9.05 Gym v. d. vrouw. 915 Gram. V.P.R.O.: 10.00 Sohoel» radio. VARA: 10.20 V d. huisvr, 11.00 Dtt is uw loven, 12.00 Lichte muz. 12.30 Land- en tuinb.meded 12.33 V. h. platte land. 12.88 Hnmmondorgelspel. 13.00 Nws. en tentoonstelllngsagenda. 13.20 Dansmuz. 13.50 In de wolken, rep over act. lueht- vaartonderwerpen. 14 00 Gram 14.30 Mu zikale caus. 15.00 V. d. Jeugd. 10.45 Re- geringsuit.: Rijksdelen Overzee: Op bezoek bij Surlname's buren, door W. Jo seph 16,55 Rep. intevland-voetbalwed- str. Nederland—Schotland. 18 50 V. d. kind. 19.00 Het geloof cn de centen, toe- spr 19.IS Lichte muz. VPRO. 19.30 V. d. Jeugd. VARA' 20.00 Nws 20 05 Metro- pole ork. en soliste. 20 40 Een schelm ge naamd Lucifer, hoorsp 21.50 Lichte muz. 22.20 Gram 22.50 De vrouw en de sport, caus. 23 00 Nws. 23.16 Gram 23 30 Orgel spel. 23.58-24.00 Socialistisch nws. ln Es peranto. TELEVISIEPROGRAMMA'S N.T.S. 17.00 v. d. jeugd- A.V.R.O. 17.10—17.40 V. d. jeugd N.T.S 20.00 Joum. en wceroverz. K.R.O. 20.20 Gastenboek 20.40 Progr over de Hoge Veluwe. 21.10 Theater- cn fllmkron. 21.40 Over vilt gesproken. 28 00 Bptloog. VLAAMS BELG. TV PROGR. 19.00 Lekenmoraal en filosofie. 19 30 Nwo. 20.00 Tien Jaar Vrije Universiteit te Ber lijn. 20.30 Film. 21.55 Kalcidoscoop. 22.25 Nws. en Joum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 8