KIEKEN Tekko Taks duikt in het verleden KAPELSE RAAD AKKOORD MET HOGERE WETHOUDERSWEDDEN WALCHEREN GEMEENTEVERORDENING WERD AANGEPAST AAN OVERTREDING SPORT EN WEDSTRIJDEN 543sfe STAATSLOTERIJ 4e ki«.s 2e iijst DONDERDAG 21 MEI 1959 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 6 ONDANKS BEZWAREN: Discussie over straatnamen De dinsdagavond in de raad van Ka- pelle voorgestelde salarisverhoging voor de wethouders, ontmoette be zwaar bij het raadslid L. de Koeyer (c.h.). Hij vond een verhoging van 900.tot 1350.te groot. Bur gemeester H. G. van Suijlekom licht te toe, dat de wethouders er zelf niet om gevraagd hebben, maar dat het een zaak is van G. S. Raadslid J. Zuidweg (c.h.) vond een verhoging van vijftig procent ook veel, maar was de mening toegedaan dat de hui dige salarissen te laag waren. De verhoging werd zonder stemming aangenomen. In de commissie tot nazien van de re kening van het Ijï.A. over 1957 wer den gekozen, de heren J. de Jager, L. de Koeyer en J. Slabbekoorn. De be groting van het BA. over 1958 werd gewijzigd in verband met een terug- Betaling van 630.aan pachtgel den. welke volgens de grondkamer te veel waren opgelegd. Een rekening courant-overeenkomst met de provin cie tot een bedrag van 150.000. welke destijds ls aangegaan voor de financiering van een bedrijfshal, werd met een jaar verlengd, tegen een rentevoet van drie procent. De heer F. van Hoorn (v.v.d.) vroeg of het wel billijk was, dat een derde van dit goedkope geld profiteert, waarop de voorzitter mededeelde, dat men op dergelijke leningen geen winst mag maken. Bovendien is het rentetype gezien ln het licht van een kasgeld- lening nog niet goedkoop, vooral nu er billijk wordt aangeboden. Aan de heer A. M. Eversdijk Mzn. werd tot wederopzeggens toe recht verleend gebruik te maken van een stukje ge meentegrond als uitweg voor stalling van zijn auto. Er weid echter het be ding bij gemaakt, dat dit recht alleen aan de aanvrager wordt verleend. STRAATNAMEN. Enige discussie ontstond er over de naamgeving van twee zijstra ten van ae Van der Blltlaan. Het eerste voorstel de straat de naam van Vijverstraat te geven vond ai- gemene Instemming. Het voorstel om de tweede straat Poukens- straat te noemen, naar een van de vier kastelen die de gemeente vroeger rijk is geweest, vond geen doorgang. De heer J. de Jager (a. r.) kwam met het voorstel de straat Maria de Leeuwstraat te noemen, naar de ambachtsvrouwe Maria ae Leeuw, die ook eigena resse van de grond was geweest. Besloten werd dit voorstel aan te houden tot de volgende raadsver gadering, waarbij de historische Marktberichten VISMIJN VEERE. Aangevoerd: 3137 kg exportgamalen 2.21 —2.63; 290 kg schar 32—17: 145 kg bot 16- W; 70 kg tong 1 202 55 92 kg rog 29—37: 2 kg visiever 1-952.50; 57 kg wijting 21- 25; S kg griet 1.19-1.37; 3 kg paling 183— 2.06; 145 kg doorgedraaide vis. VEILING „WALCHEREN" G.A. MIDDELBURG. 20 mei. Fruit. Aardbeien I per doos 44— 63, II per doos 38—49. Aardappels: Vroe ge aardappelen grote 59—83, drieling 61 —94, kriel 64—75. Groenten: Asperges per kg 88—2.15. Sla I 4—6, II 4—8. Postelein 18—M. Prei 14—27. Andijvie 41-53. Spina zie 49—67. Rabarber 5—17. Kroten 33—47 Waspeen 74—75. Bospeen 38—70- Bosradijs 6—17. Bloemkool 8 st. p. kist 1544, 6 st. p. kist 22—49, 4 St. p. kist 38—64, 10 St. p. kist 1025. Komkommers A 3651, B 34— 40, C 30—33, D 26—30. Spitskool 41. Dub. bele prinsessen 2.81—2 95. Woensdag werden de eerste volle-grond aardappels aangevoerd door de heer B. Koole, Souburg en de heer P Brand. Domburg. De eerste dubbele prinsessen- bonen werden aangevoerd door de heer P. D- Zoutewelle, Serooskerke en de eerste spitskool door de heer G. Koole, Souburg. V.V.Z.B. GOES. 20 mei. Groenten Per stuk: Bloemkool A n 27—34, B II 20—28 afw. 10—31. Krop- sla II 3—8. Komkommers C 22. Per bos. Radijs I 13, II 10—11 Wortelen 85—70 Sjalotten 4—7. Per kg: Rabarber I 9—12. n 9. Spinazie II 35—18 Oude aardappe len 7—14 Nieuwe aardappelen grote 78— 80. Drielingen 68. Kriel 60. Aardbeien per doos 1 68—72, II 50, afw 36 GROENTE- EN FRUITVEILING BERGEN OP ZOOM. 20 mei. Bloemkool 1042. Waspeen 88 Bospeen 20—89 Radijs 6—13. Prei 10—15 Sla 4—7. Spinazie 8^-24 Rabarber 5—18 Savooiekool 31—39. Tomaten 149. StBm- boon dubbele prinsessen 2.60. Komkom mers 30—52. Aardbeien 90—2.70. Aardap pelen 61—81. EIERNOTERINGEN BERGEN OP ZOOM 20 mei. Elemoterlngen van de Coöp Wouwse Melkinrichting Bergen op Zoom Ingaande donderdag 2) mei 1959 Prijs klasse 0 17 cent; I 16 cent: II 16 cent. III 14 cent; IV 13 cent; V 12 cent. eens opgeslagen De gemeentewoning Biezelingse- straat 20 werd verhuurd aan de heer J. Snoep te Wemeldinge. Een viertal aanvragen om premie voor woning verbetering werd toegewzen, ter wijl de voorzitter nog mededeelde, dat de hiervoor gevoteerde begro tingspost nu verbruikt is. Besloten werd voorts een gedeelte watergang in de Nieuwe Kerkstraat te Biezelin- ge te dempen. De heer C. Traas was bereid gevonden grond af te staan voor een hoekverbetering. Tot onder wijzeres aan de openbare lagere school te Kapelle werd benoemd mej. M. Ganseman te Kapelle. Bij de rondvraag werden enkele brandweeraangelegenheden en enkele straatverbeteringen ter sprake ge bracht. De heer F. van Hoorn wees op de verkeersveiligheid op de hoek Van der Biltlaan-Kerkplein-West straat. Er wordt overwogen verkeersborden aan te brengen, zo verklaarde de voorzitter. Dierentuin: geknipt om te (ook in kleur) MIDDELBURG Mars ONDA met serenade voor directeur Daar de christelijke muziekvereni ging OJST.D.A. te Middelburg tijdens het muziekconcours te 's-Heer- Arendskerke een eerste prijs heeft behaald, zal het korps vanavond (donderdag) een serenade brengen aan zijn directeur, de heer J. C. F. van Kamer. Vooraf wordt een mars door de stad gemaakt. Hiervoor ver trekt het korps om acht uur van de Concertzaal aan de Singélstraat, waarna de volgende route wordt ge lopen: Molstraat, Dam, Giststraat, Gistpoort, Koorkerkhof, Onder de To ren, Lange Delft, Segeersstraat, Houtkaai, Turfkaai, Nieuwe Haven, Hoogstraat, Gravenstraat, Markt, Vlasmarkt, Kromme Weele, Seis- straat, Seissingel, Olmenlaan, Seis- weg waar de heer Van Kamer woont. Na de serenade wordt via Klein Vlaanderen, Noordpoortstraat, Zuidsingel, Koepoortstraat weer naar de Singelstraat gelopen. Twee personenauto's botsten te Middelburg Dinsdagmiddag kwamen op de hoek Segeersstraat-Lange Delft te Middel burg twee personenauto's in botsing, waarbij wat materiële schade ont stond. J. O. uit Domburg, die met zijn auto in de Lange Delft reed in de richting van de Korte Delft was op de hoek Segeersstraat gestopt om een inzittende uit te laten stappen. Toen hij met zijn wagen optrok reed hij tegen de auto van C. G. uit Sint Laurens, die voor hem langs de Se geersstraat in wilde rijden. Persoon lijke ongelukken deden zich niet voor. Gevonden voorwerpen Aan het politiebureau te Middelburg zijn inlichtingen te verkrijgen over de volgende gevonden voorwerpen: wit kinderhandschoentje, zijden hoofddoek, zonnebril, pak gereed schap, bruine portemonnee, huissleu tel, kinderarmband, ring waaraan 4 sleutels, geldstuk, bewijs van toeken ning Alg. Ouderdomswet t.n.v. L. Valkier, dubbele fietstas, rol reclame papier, klein bruinlederen portemon- neetje met inh., sleuteltje no. 307, gebogen tabakspijp, boek, de ogen van Roosje, bruinlederen portemon nee met inh.linker handschoen, muntbiljet, gele schuimrubber lap, inh. gereedschap en verbanddoos, bl. jack met ritssluiting, gele plaat van brommer, truitje blauw en wit, ge deelte van brilmontuur, houten balk ter lengte van 4 meter, rood etui inh. ballpoint en pen, beige jongensregen jas en trui, gevonden in het bos te Oostkapelle, blauw kindertasje, inh. bijbeltje en witte portemonnee met inh., bruin kinderportemonncctje met inh., 1 set gereedschap, huissleutel, kindermuts. beige en rood, klein mo del horloge, uitlaat van brommer, 2 boekjes, encyclopedie, bruine porte monnee met inh., bruine portemon nee met inh., vulpen, plastic ceintuur, sleutel no. 222. MELISKERKE Jaarvergadering „Vrederust" De afdeling Meliskerke van „Vrede rust" hield onder voorzitterschap van de heer W. de Buck, haar jaarlijkse le denvergadering. Uit de jaarverslagen bleek, dat de afdeling thans meer dan 180 leden telt. De heren Adelaar en Brouwer werden als bestuurslid her kozen. Verder werd een uitvoerige toelichting gegeven over het doel van het zogenaamde suppletiefonds van „Vrederust". O.- EN W.-SOUBURG Serenade dirigent „Vlijt en Volharding" In verband met het behalen van de eerste prijs met lof in de hoogste ere-afdeling op het concours te 's- Heer Arendskerke, zal de muziek vereniging „Vlijt en Volharding" haar directeur, de heer A. L. van Wallen burg, hedenavond acht uur, een sere nade brengen in het muzieklokaal aan de Burchtstraat. Wedvluchten Vanuit St. Denis over een afstand van 296 km nam de P.V. „De Lucht bode" te Souburg, deel, met 199 dui ven Met een sterke noordoosten wind werden de duiven om 10.30 ge lost. Aankomst 1 duif 15.49 eigen, fa. Borremans; L. Jansen 2 en 6; J. P. v. d. Wart 3 en 7; Th. Radings 4; C. Meulmeester 5; J. Jasperse 9. Als bijzonderheid wordt vermeld, dat de erevoorzitter de heer L. Braet alle zeven door hem geteken de duiven constateerde, te weten 8, 10, 13, 14, 23, 35 en 36 prijs. Examen Voor het vakdiploma parfumeur slaagde ln Den Haag mej. J. L. C. Verschuren te Sluiskil, die na het be halen van dit diploma parfumerie- en-cosmetische en toiletartikelen zich op drogist gebied wil gaan bekwa men. d'Oprechte Amateur gaf een uitvoering in Goes Een aantal Zeeuwse (eden van „d'Op- rechte Amateur" heeft woensdag avond ln de „Prins van Oranje" te Goes een gezellige avond verzorgd, waarvan de baten bestemd waren voor het Prinses Beatrix Poliofonds en de B.O.S.K. Naast de lichte mu ziek kreeg ook het klassieke genre deze avond zijn deel. Op deze avond, die werd opgeluisterd door de aan wezigheid van de Goese fruitfee en haar hofdames, trad onder meer de Zeeuwse kampioen van d'Oprechte Amateur, Jan Verweij op, die op verdienstelijke wijze de bekende lied jes „Touch of your ,'ips" van Ray Noble en „Don't blame me" speelde. The Moreco's uit Goes, tweede prijs winnaars in de Zeeuwse finale, brach ten een zeer verdienstelijk „When", een eigen compositie „Wil je" en het liedje „Baby". De jongste medewer ker Huib Mol was zeker niet de min ste. Hij droeg op kostelijke wijze de gedichten „Expo" en „Tante To" voor. Vooral het eerste gedicht oogst te een storm van bijval. Ook het op treden van Simon Berrevoets, die achtereenvolgens „Boerenkinkels" van Jack Bess en „De rovers en de maan" van Annie M. G. Schmidt voordroeg, viel in de smaak. Mevr. Ank TammingaButhfer en mevr. Netty CoehorstReket bleken beiden over een zeer goed stemgeluid te be schikken. Eerstgenoemde zong ver dienstelijk het Ave Maria, terwijl Netty Coehorst enige Weense liede ren bracht. De jonge Ine Bierens gaf enkele aardige pianosoli ten beste, terwijl zij samen met haar zusje Willy, een jeugdige accordeonlste, een mars ten gehore bracht. Wllly Bierens kwam terug als soliste in „Circus Renz" en „Valse Musette". Ook na de pauze traden nog enkele amateurs op. Mevr. Rla Huisman Palsen zong twee operettemelodieën uit „Die Ungarische Hochzeit" en H. de Oude zong „Tammy" en „When 1 fall in love De accordeonist Hans Witte gaf een verdienstelijke vertol king van ,Ik droom van Brabant". Officiële publikaties VLISSINGEN Spreekuur wethouder van volkshuisvesting De wethouder van volkshuisvesting te Vllssingen ls verhinderd hedenmiddag spreekuur te houden. VLISSINGEN HINDERWET B. en W. van Vllssingen; gelet op art 12 der Hinderwet, brengen ter openbare kennis, dat bij hun besluit van 12 mei 1959 aan de heer C. J. van Wezel te Vlls singen op de daarbij gestelde voor waarden vergunning la verleend tot het oprichten, ln werking brengen en ln werking houden van een steenhouwerij, waarin 7 elektromotoren met een geza menlijk vermogen van 14 2/3 p.k gebezigd zullen worden op het perceel, Cruquis- straat nos. 31 en 33, Vllssingen. Vlissingen, 14 mei 1959- KANTONRECHTER MIDDELBURG Raadsbesluit van Ellewoutsdijk door G.S. nietig verklaard De commissionair IVI. C. B. en de timmerman Rl. G. V., beiden uit El lewoutsdijk, hebben zich onnodig moeilijkheden op de bals gehaald. De aanleiding was een dubbele ga rage die zij wilden bouwen op een perceeltje grond aan de Dijkstraat in hun gemeente waarvoor zij aan B. en W. een bouwvergunning vroe gen. Op een mondelinge toezegging van de burgemeester, dat deze bouw vergunning wel gauw zou komen, is men aan het bouwen gegaan. Toen de vergunning echter loskwam bleek, dat tussen het belendende perceel en de te bouwen garege, waarvan de funderingen reeds ge reedgekomen waren, een minimum afstand van 25 meter moest wor den aangehouden, indien de garage van hout iverd gebouwd. Dit o.a. in verband met brandgevaar. Hoewel de afstand tussen de funde ring en het naastgelegen perceel slechts elf meter bedroeg bouwde men de garage toch af ln hout. Waarschijnlijk spraken de financiën hierin een woordje mee, want een van steen gebouwde garage zou onge veer 800 gulden meer hebben ge kost. Aanvankelijk leek het er op, dat alles nog goed zou gaan. De ge meenteraad was de timmerman en de commissionair goed gezind, want voor dit geval veranderde zij de bij de gemeenteverordening vastgestel de afstand van 25 meter in 10 me ter, zodat er geen vuiltje meer aan de lucht scheen te zijn. De burgemeester gooide echter roet in het .eten door het raads besluit aan G.S. voor vernietiging voor te dragen, waarmee dit col lege instemde. Dus waren de commissionair en de timmerman in overtreding, zodat zij zich woensdagochtend voor de kan tonrechter te Middelburg, mr. J. Moolenburgh, moesten verantwoor den. De officier van justitie, mr. J. L. Andreae, merkte op, dat men ge woon de gemeenteverordening aan de gepleegde overtreding had aange past. want de gemeenteraad nam het besluit om de vereiste minimumaf stand te verminderen, toen de gara ge reeds was afgebouwd. Voor de overtreding eiste hij tegen beide verdachten een boete van f 20. subs. 4 dagen. De kantonrechter von niste conform. Bij een op 11 maart gehouden con trole op de Zandvoortseweg te Sint Laurens bleek, dat mevr K. G. van der H uit Serooskerke geen deugde lijke remmen had op haar brom fiets. De officier van iustitie stipte aan, dat in geval van nood alles goed moet functioneren. Hij eiste de gebruikelijke f 10.— subs. 2 dagen, wat mr. Moolenburgh in zijn vonnis verlaagde tot f 6.subs. 2 dagen. 95. „Rinkinkink!" Als een enorm grote knikker stui terde de vaas met Tekko de oaleistrappen af. Onze Vriend werd er draak rig van. Maar dan, terwijl Pa- tricius en Foxlus met ziin bondgenoten do handen voor <le oren hielden, barst te de vaas tn duizend stuk ken uit elkaar. Dat gaf een klap. Een klap zo hevig, dat Tekko er wakker van werd en bemerkte dat hij temidden van lalloze glas scherven op de Orond var bet oudheidkundig museum lag te spartelen. Hevig ont steld hees Tekko ..ch gauv weer overeind en z-g toer dat hij door de vitrine ge vallen was waartegen hij iï ■•'•k'Md was. „Man1 meneer, wat ls er ge beurd?" hijgde de uaastig toegesnelde zaalwachter. „Kijk eens wat U gedaan hebt. Oh, oh, oh, en U bloedt. Zal ik even verbinden?" Maar Tekko duwde de verschrik- te man vlug de gladiatorenbclm m de hand en mompelde; *Nee, dank je! Bel maar gauw een taxi. Ik werd wat duizelig zie je, De schu de zal ik wel vergoeden!" Swift verloor inDordt van Merwede met 7—2 De Middelburgse korfbaltwaalf van Swift hebben het tijdens hun laatste wedstrijd, waarin ze het Dordtse Merwede ontmoetten, lelijk laten zit ten. Met een gevoelige 72 neder laag moesten ze de thuisreis onder nemen. Nu Quick uit Den Haag na een spannende nek-aan-nekrace met de hoofdstedelijke ploeg kampioen is ge worden, stond er voor Swift niets meer op het spel, daar ook de twee de plaats veilig was. Dat was duide lijk aan het spel van de Swiftianen te merken. De aanvallen werden wat slordig afgewerkt, terwijl men bo vendien weinig geluk had met schie ten. Merwede daarentegen had nog iets goed te maken. Ten eerste een ne derlaag in Middelburg en wellicht ook nog wel het beslissingsduel met de Zeeuwen om het kampioenschap van de 3e klas in 1957. Ih elk geval speelden de Dordtenaren enthousiast en waren bovendien bijzonder succes vol met hun verre schoten. Reeds na 10 min. opende Merwede de score, die later vergroot werd tot 20. Hierna kon Addie van Dalen de achterstand voor haar ploeg ver kleinen, maar vervolgens was het weer de beurt aan de Dordtenaren. Die liepen uit tot 51, voordat Adrie van Molenbroek de tweede hoofdste delijke treffer aantekende. De thuis- spelers bepaalden hierna de eindstand op 72. Verder waren op die dag de Merwe- de-junioren de gastheren van twee Swift jeugdcombinaties. De Middel burgse twaalftallen wonnen met 32 en 52. Brits Rijnlegerteam sterker dan landskampioen Sparta Sparta, de kersverse kampioen van Nederland, heeft woensdag voor 9000 toeschouwers in Rotterdam met 2-1 verloren van een Brits legerteam. Alle drie doelpunten werden na de hervatting gescoord. In de 24e mi nuut opende rechtsbinnen White (Ar senal) de score (0-1). Reeds 4 minu ten later maakte de Ier Andrew, die als gastspeler voor Sparta uitkwam, felijk (1-1). De beslissing viel in de 9e minuut toen middenvoor Dobing (Blackburn Rovers) voor de tweede Britse treffer zorgde (1-2). Nederlands XI-tal (amateurs) door Engeland geklopt: X3 De Engelse amateura hebben woens dagavond, voor ongeveer 4000 toe schouwers, op het v.U.C.-terrein in Den Haag, met 3-1 gewonnen van het Nederlandse amateurelftal. Het Nederlandse doelpunt werd door de Feyenoorder De Kreek gescoord. Jo de Roo bij voorlopigen Tour de France Voor de komende Tour de France is een voorlopige selectie voor de Ne derlandse tourploeg gemaakt. Een vijftiental renners werd aangewezen voor deelneming aan de Dauphlne Liberé (1 t.m. 7 juni), de ronde van Zwitserland (11 tjn. 18 juni) en de ronde van Luxemburg (12 tjn. 15 Ju ni). De voorlopige selectieploeg bestaat uit: Piet Damen, Michel Stolker, Jaap Kersten, Piet van Est, Wim van Est, Piet de Jongh, Gerrit Voorting, Adri Wuyts. Jo de Haan, Piet van den Brekel, Jo de Roo uit Schore, Daan de Groot, Martin van der Borgh, Bram Kool en Jef Lahaye. Gaul nog steeds no. 1 in Giro d'Italie De vijfde etappe in de Ronde van Italië, van Arezzo naar Rome over 243 km, is gewonnen door de Belg Rik van Looy, vóór zijn landgenoot Hoevenaers. De Luxemburger Char- ly Gaul, die als derde eindigde, be houdt de leiding in het algemeen klassement. Om de persoonlijke titel schaken van Zeeland In de strijd om het persoonlijk kam pioenschap hoofdklas schaken van Zeeland is doctor Facee Schaeffer als eerste geëindigd met 4 punten uit 6 wedstrijden, op de 2e plaats gevolgd door J. de Lange met 3% uit 6. Voor het kampioenschap hoofdklas van Zeeland zullen de volgende schakers een competitie spelen om de titel ir. J. J. Elzerman, Zierikzee (titel houder), notaris J. J. v. d. Ende, Zie rikzee, Gabe Woudstra. Middelburg, dr. Facee Schaeffer, Kapelle en J. Dierkx, Sluiskil. In de competitit om liet persoonlijk kampioenschap eerste klas komen de volgende schakers uitJ. Dubbel dam, Sluiskil, M. Donze, Vlissingen, J. Hasselman, Kruiningen en de titel houder A. Mast, Vlissingen. De promotie van het eerste team van Middelburg is officieel bekrachtigd. „De Wolstad" uit Tilburg, dat van Maastricht verloor met 6%3&, zal niet overgaan. De tweede promoven dus is Maastricht. S cheep vaartb erichten Vlissingen gepasseerd naar Antwerpen 19 mei: Aagtedijk van Hamburg; Zus van Slllith; Texel van Rotterdam; Heemskerk van Dairen; Willem Cornells van Rot terdam; 20 mei Kitty van Dagenham; Stad Schiedam van Narvik-Gent; Unltas van Dordrecht-Gent; Barcarole van Rot terdam; Jupiter van Malta. Vllssingen gepasseerd van Antwerpen op 19 mei: Eemsmond naar Rotterdam-Gent; Liberty naar Londen; Oranje naar Brld- port; Orestes naar Amsterdam; Vesta naar Rotterdam: Brouwersgracht naar Helsinki: Vedette naar Huil; Mylem naar Rouaan-Gent; Paris naar Rouaan; Jonet naar Norwich; Cawi naar zee-Terneuzen; 20 mei: Albert V naar Rotterdam; Alkes naar Rotterdam; Schledijk naar Rotter dam; Hulst naar Rotterdam; Baltic naar Stokkvikk-Terneuzen. droeve familieom standigheden is het huwe lijk van ADRIE VERDÜIJN en MADDY VAN DE LIJKE, dat op 22 mei in Breskens zou worden voltrokken, voorlopig uitgesteld. Heden overleed, nog onverwacht, onze lieve zorgzame moeder, be huwd-, groot- en over grootmoeder weduwe van ADRIAAN OSTS, in de ouderdom van 80 jaar. Uit aller naam, J. Osté. Vlissingen, 20 mei 1959 Leeghwaterstraat 82. De teraardebestelling zal plaatsvinden op za terdag 23 mei a.s. des namiddags 1 uur vanaf Leeghwaterstraat 82. Liever geen bezoek. HOGE PRIJZEN 4626 /2000 4748 5873 16211 ƒ1500 20663 1000 3527 8186 9122 10178 10987 21689 f 400 1D27 1627 1807 4U50 4711 11270 11692 12120 12453 13746 15646 19840 2U701 21334 21849 200 1065 1433 1519 2897 2871 3248 3627 4382 5074 X7119 18782 195MJQ°^ 10306 11265 11365 13604 13933 14577 15160 16227 1040 170 204 216 239 246 38S 4 501 537 557 720 748 971 8033 061 337 400 520 572 669 'i SSO 933 8001 238 3SS 564 613 682 701 7 4016 060 148 160 197 212 352 5 697 713 746 826 6120 325 370 396 619 724 877 8 6085 194 213 227 276 328 851 7246 250 251 393 438 550 684 7 8023 078 095 286 381 454 493 6 729 815 884 89S 919 926 941 E 9003 031 050 385 422 561 751 S 10093 130 247 331 353 487 488 6 QOC QQJ QQ= 11002 072 222 245 458 529 653 6 814 864 949 PBUZEN VAN 80.— 12025 070 O 368 486 1SU04 034 0 713 779 L 111 152 i 630 719 116 393 154 166 231 247 265 803 823 910 926 404 477 499 683 772 14093 157 282 302 474 632 771 846 862 888 898 920 971 16U09 049 16085 103 1 588 675 8 17022 301 3 4U3 457 864 18099 182 252 332 399 404 438 1077 475 716 2032 255 518 3033 178 312 587 146 181 487 504 730 769 065 071 282 291 554 622 059 065 240 243 321 351 679 713 SS2 889 i 034 041 I 201 207 407 411 583 657 3 886 901 777 930 10074 201 795 937 2*010 080 508 511 2100S 107 NIETEN 201 221 281 369 420 438 468 624 644 647 665 670 674 684 826 837 852 913 929 115 128 167 185 201 202 237 293 318 409 413 418 477 501 636 681 714 765 849 S65 896 068 105 121 135 141 150 154 250 251 253 255 273 276 281 387 416 468 512 542 547 569 758 776 785 793 832 848 868 892 S9S 922 941 944 979 983 0S3 122 124 144 156 174 178 266 272 299 301 336 355 375 412 467 468 485 488 494 515 698 690 704 729 766 782 834 911 912 915 949 961 962 975 5070 085 103 104 133 204 216 2 326 436 456 473 500 511 557 5 696 779 826 838 840 856 870 8 923 963 968 983 6027 047 067 113 188 200 341 3 530 538 542 545 365 569 586 5 703 773 819 841 901 912 916 9 7025 8019 252 566 777 044 082 509 511 821 S42 970 979 068 144 265 267 568 6S2 947 953 024 044 293 303 603 616 793 821 090 159 170 215 351 363 415 552 600 605 643 689 692 703 849 S58 871 875 891 927 952 146 151 155 156 181 187 196 272 423 437 459 473 491 537 703 728 748 765 826 843 910 970 971 094 132 146 157 262 272 273 S07 354 388 424 478 507 541 617 625 675 686 691 705 722 854 870 889 891 911 917 925 10052 062 122 124 215 229 236 2 392 396 416 433 481 597 621 6 730 750 752 756 820 843 850 S 11000 HOOI 033 066 063 172 186 216 2 m 383 422 «7 461 474 BQ3 B 596 622 701 737 11028 057 425 476 652 662 911 937 13028 078 299 304 638 660 14006 009 230 237 434 454 628 631 940 946 15025 032 134 146 2S2 387 592 630 901 921 imo:: 10S 841 443 584 596 816 835 17013 018 307 366 581 620 931 934 18003 019 143 236 557 558 702 755 920 931 19<U2 053 278 289 597 638 752 758 898 069 132 151 521 525 565 670 675 721 938 975 089 099 135 339 405 422 674 702 829 039 071 078 264 266 355 460 527 533 679 751 754 960 965 9S7 037 048 057 151 153 174 391 409 438 650 657 730 940 948 954 110 122 163 476 500 506 613 633 670 841 862 885 031 047 069 374 382 448 642 665 693 937 952 969 034 037 042 270 278 295 563 579 593 7S5 806 833 496 497 526 569 572 423 434 578 608 721 482 503 508 650 774 1 184 204 269 409 431 3 911 318 933 959 2 722 723 758 893 670 680 683 689 696 903 925 969 179 286 344 360 378 571 578 613 624 6-10 767 7 187 190 208 256 291 426 448 516 544 614 881 942 083 142 183 190 191 362 393 405 427 431 538 558 565 569 617 783 822 836 891 913 059 084 085 096 130 183 198 203 234 279 472 537 585 5S7 590 754 800 832 836 872 974 179 191 250 313 335 507 515 532 552 574 671 681 699 739 745 900 906 998 075 093 219 243 S06 4S4 485 520 521 560 729 763 861 863 899 108 130 117 123 124 S86 416 441 467 531 603 613 643 672 687 837 842 881 886 903 Ö69 070 072 100 135 162 174 181 297 339 430 431 496 556 569 5S6 641 642 692 698 715 SlU 824 833 30005 032 256 286 578 633 892 954 31006 019 347 410 040 067 110 291 324 408 636 731 778 964 988 999 037 090 091 418 462 470 645 697 738 864 GO» SS3 839 124 126 165 171 215 412 442 484 493 536 813 816 835 889 874 UI 122 148 248 276 522 580 893 601 618 7S9 752 774 792 836

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 3