krommenie linoleum enkele medewerkers „Zeeuws Vloerenbedrijf' ;inr\< Gespecialiseerd in het leggen van decoratieve Linoleum- en Colovinyl-vloeren landbouwersïnspan, EEN HOOFD tdndeié dan andeké VERSTELLE ld PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Ik vind het zo leuk om in iedere kamer een andere kleur linoleum te hebben. Die kleuren zijn namelijk zo hartveroverend en zonnig dat je goedgemutst en luchthartig wordt alleen van het kijken naar je vloer, iets wat je in ons grijze klimaat écht wel nodig hebt. Wim zegt: „Als het aan jou ligt, hebben we straks ook nog linoleum op het dak." Hij overdrijft een beetje maar het is waar: ik ben enthousiast! Een woning is ook zo'n kostbaar bezit! We hebben er zo lang naar gehunkerd en er zijn zoveel mensen die er nog steeds naar hunkeren. En daaromALS je eenmaal een woning hebt dan moet je er ook zo veel mogelijk van maken. Daarom ben ik zo blij dat ik mijn keus op linoleum heb laten vallen. Want daar mee is je huis meteen „aangekleed" van onder tot boven. En wat zijn er veel kleuren. Een eindeloze reeks van mogelijkheden. Maar weet u, sinds het kleurenboekje van Krommenie bestaat is het kiezen en combineren lang niet zo moeilijk meer. Men kan precies zien, hoe iedere kleur is samengesteld. Het is alsof je zelf een symfonie mag componeren. Een symfonie van kleuren. Z 2 cl 2 3 jj o o T O CO i C E GROOT SPAARKASBEDRIJF vraagt in, of in de onmiddellijke omgeving van Middelburg, Goes, Wolphaartsdijk, Breskens, Oostburg, Sluis en Philippine. Zij, die hun avonduren produktief willen maken, daar naast over representatieve kwaliteiten beschikken, algemeen ontwikkeld zijn en bovendienn initiatief en doorzettingsvermogen hebben, gelieven hun uitvoerige sollicitaties te zenden aan de P.Z.C., Vlissingen, onder vermelding van letter A 81. Geboden wordt een bijverdienste die behoorlijk geho noreerd wordt en bij gebleken geschiktheid ruime per spectieven opent voor diegene, die genegen is zich door hard te werken een goed bestaan te veroveren. Viltzeil Laat uw vloeren Linofeit vakkundig verzorgen Linoleum door Colovinyl- en Colovite vloeren Fa. Weyens - Telef. 2491 Walstraat 25-36 - Vlissingen Burgemeester en wethouders van de gemeente Cad- zand zullen op donderdag 28 mei 1959 des morgens te 11.00 uur in het gemeentehuis te Cadzand in het open baar aanbesteden: „Het maken van rioleringen ter weerszijden van de Badhuisweg met aansluiting op de bestaande riool waterzuiveringsinstallatie, een en ander met bij komende werken en leveringen". Bestek en tekeningen zijn tegen betaling van 5,- ver krijgbaar bij het Ingenieurs- en Architectenbureau voorheen J. van Hasselt en De Koning, Berg en Dalse- weg 61 te Nijmegen, telefoon K 8800-21042, postgiro NOORDSTRAAT 58-60TERNEUZEN* TEL. 2091 Het bestuur der Vereniging voor In- en Uitwendige Zen ding te Dordrecht vraagt voor één van haar lagere scholen, liefst per 1 september a.s. OPENBARE AANBESTEDING Namens het gemeentebe stuur van Kerkwerve (SD.) zal door L. H. A. de Jonge, architect te .Zierikzee, op dinsdag 2 juni 1959 te 11.00 uur v.m. in het gemeente huis te Kerkwerve volgens het aanbestedingsreglement W.B. in het openbaar wor den aanbesteed: Het bouwen van een woonhuis met postkan toortje en schuurtje op een terrein, gelegen aan de Ring te Kerkwerve. Het bestek met bijlagen en bestektekeningen zijn zo lang de voorraad strekt, van dinsdag 19 mei 1959 af verkrijgbaar aan onder staand adres tegen betaling van 20,a contant of worden na ontvangst van postwissel a 20,50 franco per post toegezonden. Restitutie bij ongeschonden complete inlevering, alleen onmiddellijk na de aanbe steding 10, L. H. A. de Jonge, Havenpark 26, Zierikzee. Telef. 01110-2017. Notaris J. MIJS te Oost burg, zal op zaterdag 23 mei 1959, des nam. 13.30 u., ten verzoeke en ten huize van de heer Joh. A. Ris- seeuw, Hennequinstraat 16, Oostburg, publiek om con tant geld verkopen: als: bandenwagen, drie- wielskar, 2 M. Damrak vlas- zaaimachine, kapmachine, zo goed als nieuw, 2-paards maaimachine, 5-voetspaar- den zelfbinder, stalen har nassen, aardappelrooier, aardappelvorentrekkers, bietenlichter, sacksploegen, wentelploegen, sleper, 3- delige Cambridge rol, aard- appelploeg, aardappelegge, diverse eggen w.o. nieuwe onkruidegge, ijzeren rol- blok, ijzeren hek, veulen hekken, waterbakken, 2 nieuwe achterwielen voor wagen (breed beslag), 100 ijzeren afmaakpalen, 20 houten afmaakpalen, paar- detuig, menrepen, staal draad, katrollen, voerbak ken, inrijhek met palen, ba len, ruiters, hooizaag, zeil, pannen, lange ladder, cir kelzaag met 2 pk motor, afbraak van wagenhuls, betonpalen, golfplaten, enz. wegens pensionering van de huidige functionaris, Ned herv. Ervaring wel gewenst, niet vereist. Verplaatsings kostenbesluit van toepassing. Na-akte en kweekschool diploma worden beloond met resp. 120 en 60 p. j Administratieve werkzaamheden vermoedelijk zeer ge ring. De school is leerschool van de chr. kweekschool en telt 6 klassen. De leerscholen worden volgens rijks norm vergoed. De gemeente verleent alle medewerking voor het verkrijgen van een woning. Sollicitaties z.sp. m. te richten aan de secretaris, de heer J. J. KLOML, Singel 219 te DORDRECHT. Alle soorten LINOLEUM- KROMMENIE zijn verkrijgbaar bij: Firma A. M. Hofman, L. Noordstraat 25, Middelburg. drink het RIVELLA geeft U dat luchtige, frisse gevoel, is dorstlessend, heerlijk bij de warme maaltijd en. uitermate gezond! RIVELLA is een zuiver natuurproduct uit melk, omgetoverd tot een sprankelende, goudgele verkwikking. Het bevat koolhydraten, B~vitaminen en 13 kostbare mineralen. Geen conserveermiddelen, kleurstoffen en synthetische smaakstoffen. ^Indete da n andètt REPARATIES KUNSTGEBITTEN Sneller, beter en... goedko per. Wed. P. J. v. d. PEIJL, Spuistr. 65, Vlissingen, tel. 2697 (01184). Adverteren doet verkopen I verkrijgbaar bij woninginrichting Lange Delft 103 - Middelburg - Telefoon 2905

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 20