Ideaal! De liefde van 'n man gaat via 'n bord kippenbouillonsoep Grote was Pré is eenPersil produkt DONJJ - royaal met stukjes kip! - machtig lekker! En even fantastisch zijn de geschenken, die u krijgt door het sparen van de Califomia-vlaggetjes, die op elk pakje zijn afgedrukt moderne soepkom, in 6 verschillende pasteltinten, reeds met 15 vlaggetjes. i evrouw Koop een koninklijke Wagen van één der beide hofleveranciers Van Werven of Ook hebben wij echte ENGELSE WAGENS zoals PEDIGREE en HARRIS. Tevens kunt U ook nog zonder enige risico meeraden voor een kinderwagen gratis. Indien U 1 maand van te voren de juiste datum opgeeft, reserveren wij de door U uitgezochte wagen. Bedje krijgt D altijd gratis. Uw trouwe hulp voor was en afwas Voor een klassewagen emmertjes NOORDSTRAAT 67 VLISSINGEN renigingen blijven t geldig. 1 voor expeditiewerkzaamheden. Bezit van rijbewijs strekt tot aanbeveling. Brieven no. 502, bureau P.Z.C., Middelburg. Beter kan de goedgeklede man het niet wensen. Een enorme keuze uit de nieuwste modellen en dessins. In de zo bekende Waarborg-kwaliteit dus een onberispelijke en blijvende pasvorm. Wie met Pinksteren extra goed gekleed voor de dag wil komen, kiest uit de rijke Waarborg-collectie en profiteert van de aantrekkelijke Pinksterprijzen! Co stuums Van de fijnste Engelse kamgarens en Schotse Bannockburns. Wollen kameelharen binnenwerk. Pantalon met blijvende vouw (Plooifix procédé) van 79.- tot 189.- Sporteolherts Modern 3-knoops model met smalle revers en de nieuwste schouderlijn, o.a. prachtige ruitdessins en kleine werkjes in Italiaanse kleuren van 35.- tot 85.- Pantalons In Terlenka, Draion, Dacron, Trevira etc. Plooihoudend, kleur echt en wasbaar. In de nieuwste kleuren, o.a. multi-colors van 29.75 tot 49.75 In wollen kamgaren v.a. 24.50 „Lichtgewicht" sporteolherts met of zonder revers r.a. 29.75 Uni blazers v.a. 39.75 Plastic regenjassen v.a. 6.50 Weekenders-blousons v.a. 8.90 Nylon regenjassen 39.75 Twen-co stuum Een bijzondere vlotte dracht voor de jongere generatie,- volgens de nieuwste mode. Zuiver wollen kamgarens, exclusieve ruitdessins v.a. 79.- 25 ZAKEN IN NEDERLAND. Voor Zeeland: Lange Delft 60-62 - Middelburg Walstraat 84 - Vlissingen Op aanvrage bezoeken wij U gaarne.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 11