bankstellen van Ree u wijk brengt gestoffeerd met import-stoffen ieder drinkt In één streek - vlinderlicht - ontdekt U hoe bijzonder Rama is INVENTUM 22 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 8 MEI 1959. 365.- M 195©.- 495.- tot 2980.- 475.- tot 1750.- 638.- tot 2788.- 417.- tot E865.- Moderne bankstellen Deense stijl-bankstellen van Semi-moderne bankstellen van Klassieke bankstellen Gothische bankstellen van Zo vindt U in onze 1500 toonkamers nog tal van bankstellen in.uitvoeringen en prijzen, naar uw smaak en de prijs, die U besteden wilt. Bij elk bankstel kunnen wij ook. bijpassende gordijnen, tafelkleden, lampen en karpetten levererw Bij aankoop van f 500. «h> worden op verloot} 2 dagretours Klassiek bankstel Onze Crediet-Service stelt U in de gelegenheid meubelen, gordijnen en tapijten op aantrekkelijke betalinqscondities aan te schaffen. Levering franco door geheel Nederland. Binnenweg, Tel. 11.16.70 (6 lijnen) U proeft er de zon uit. Hoe geurig, hoe zuiver, écht sinaasappel! Riedel Citroen Vruchtenlimonage Met echte zuidvruchten f""T bereid. Dorstlessend. J c pittig, stimulerend grote fles Riedel Limonade Fabrieken N.V. - Leiden Een geschenk voor moederdag met is het goed strijken Ja mevrouw, vederlicht glijdt het nieuws Invemum strijkijzer over Uw strijkgoed. Heerlijk licht van gewicht en het ver-licht ook werkelijk Uw taak en voelt U eens hoe prettig de handgreep in de hand ligt. Met zó'n strijkijzer hoeft U tegen het strijken niet meer op te zien. Voor U het weet ligt Uw was keurig gestreken in de kast. U bent veel vlugger klaar. Met Invcntum is het goed strijken! Regelbaar voor alle stoffen. Voorzien van signaallampjc. Verkrijgbaar in drie aantrek kelijke kleuren. Prijs, compleet mee snoer f 34.50 bij Rama wondermooie dierenplaten, één bij elk pakje. Uit Uw botcrvloot - op Uw boterham... moeiteloos, vlinderlicht. Zo kunt U alleen Rama uitsmeren. Zomer en winter even vers, even smeuïg en smeltend op de tong. Kostelijk! Rama is dan ook bereid van de allerfijnste, natuurlijke grondstoffen. Iets duurder? Ja! Maar alleen Rama geeft U de prettige zekerheid dat Uw botervloot is gevuld met 't beste dat U krijgen kunt. Plak ze in het prachtige boek van Dr. Portielje. U kunt het voor slechts f 1.95 bij Uw leverancier bestellen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 30