Rust u uit om uit te rusten VRIJDAG 8 MEI 1959. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 19 Deze zomer hoeft niemand zich meer te ver moeien met „behelpen". Bij Vroom en Drees- mann is voor elke kampeerder de meest komfor- tabele uitrusting weggelegd. Kampluxe in ruimte- besparende formaten, in licht-te-tillen gewichten en (dat is nu juist de clou:) met prijzen die zo'n doelmatige uitrusting een te verwezen lijken ideaal maken! Donderdag 11 juni tot en met zondag 14 juni houden wij een groots opgezette kampeertentoonstelling in het Schuttershof, Vlasmarkt te Middelburg. Zoals U weet heeft V D de alleenverkoop van de beroemde „WALKER"-tenten. Op aanvrage zenden wij U gra tis onze prachtig geïllustreerde kampeer-catalogus. Kies nu uit de rijke 12 jaar 19.50 Woarborg-colledie 12 jaar 23.75 Jongens-blazers Uui of beschaafde streep- en ruit- dessins, met of zonder, embleem. Nikkelen knopen. Geheel of half geVOerd" 8 jaar v.a. 19.75 Terlenka pantalons De ideale dracht voor jongens. Ge makkelijk te wassen, plooihoudend. In prachtige, met zorg gekozen kleuren, ook in multi-colors. 8 jaar v.a. 15.25 Heren-weekender of blouson v.a. 8.90 Jongensregenjas 4 j. v.a. 23.50 Jougens-weekender of blouson 7 jaar v.a. 5.30 Wacht niet tot de laatste dagen voor Pinksteren met de vernieuwing van uw garderobe. Kom nu naar Kreymborg en kies op uw gemak uit de zeldzaam rijke Waarborg-collectie. De nieuwste stoffen uit binnen- en buitenland. Italiaanse coupe en het hechte Waarborg-binnenwerk zijn de speciale kenmerken van Waarborg-kleding. Entegen zeer aantrekkelijke prijzen I Costuums Van de fijnste Engelse kamgarens en Schotse Bannockburns, in het moderne 1 rij, 3-knoopsmodel. Pan talons met blijvende vouw (Plooifix procédé). Waarborg-binnenwerk. van 79.- tot 189.- Sportco/berts Modern 3-knoopsmodel met smalle revers en de nieuwste schouderlijn. Prachtige ruitdessins en kleine werkjes in Italiaanse kleuren. van 35.- tot 89.- Pantalons Bijzondere solide kwaliteiten in Ter lenka, Draion, Trevira, Dacron, etc. Plooihoudend, mot- en kleurecht. In de nieuwste kleuren. van 29.75 tot 49.75 Ook in wol v.a. 24.50 Katoenen regenjassen Sterke geïmpregneerde Egyptische katoen in diverse kleuren, o.a. multi-colors en midnight-blue. Raglan of ingezette mouw. van 35- lot 89-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 19