ZWARE SHAG Proef eens hoe goed "jii^ pure Li Zware Shag SSfet kan zijn1 if DOUWE 1 p EGBERTS loopjongen, Voor hetzelfde geld DINSPA'.' APRT!. Een rijke Rivièra-vakantie die u geen franc hoeft te kosten - veertien hoofdprijzen in de grote Wala/Waiette wedstrijd! U hoeft alleen méé te doen aan de gezellige Wala-prijs- vraag om zo'n héérlijke va kantie te kunnen winnen! Denkt u zich eens inu kiest een reisdoel aan de Franse Rivièra, u noemt een tijdstip en samen met uw reisgeno(o)t(e) gaat u 14 da gen lang genieten Maar bewaar dan de Wala en Walette advertenties. Vraag 'n prijsvraag-formulier in uw Wala zaak. 30 juni wordendeprijzentoegekènd. 14 droomreizen voor 'twee en meer dan 1000 Wala en Walette artikelen naar keuze! (5e advertentie) T. Charmant, dia French Line Beha! Dc ronde cups 20 fijntjes geborduurd Het iUboutt 10 elegant door verstevigde ondercupsKies uit vele cupgrootten, uit korte, halflange of lange modellen Sanfor poplin, 'Haak-in' schouderband jes. Deze Wala beha met lange maag band, A - B - C cup 9.75 D. Bijzonder! Zeer elegant in-de- taille corset. Modieuze Franse broché in zachtblauwe tint. Inzetsels van ste vig, gepatenteerd Elastinova-elastick zowel aan de boven- als aan de onder kant maken het corset zecc gemakkelijk. 'Modelin de taille. Zijslniting met pluche gevoerd. Buigzaam, goed corrigerend Flexfront. 29.75. In fraaie, zalmkleu rige corsetsacijn 23.75 U. Beha, spociaal voor de zomer* mode. Nylon beugelbeha met 3/4 voor gevormde cups. Fleurige broderie-gar nering. Breed elastiek in de rugMet of zonder 'Haak-in' schouderbandjes te dragen; A - B C cup 8.90 Lang model A B - C cup 13.50 E. Charmante panty met korte pljples. Zeer geschikt om onder sportieve kle ding te dragen. Slank-makend satijn- elastieken voor- en achterpand. Af neembare jarretelles. Nylon tulle elas tiek- met jacquard effect 24.75 Ideaal 'Haak-in' schouderband. Rolt niet, striemt niet, verschuift niet. Ge makkelijk verstelbaar - geeft losse eind jes. (Ook los vcrkrijsbflar). -v De volledige WALA-collectie voor Vlissingen en omgeving verkrijg baar bij KORSETTERIE MS^Zjjll „I WALSTRAAT 125 - VLISSINGEN vraagt voor direct Er is een Wala-detaillistdichtbij. U weet niet waar? Vraag het Wala, postbus'146, Amsterdam. pasvorm Aanmelden Beestenmarkt 14. In de P.Z.C. brengt uw advertentie zijn geld dubbel en dwars op UW DRUKKER VAN DE VELDE Blazers Solide Melton. Uni of beschaafde streep- of ruit- dessins, met of zonder em bleem, nikkelen knopen. Geheel of half gevoerd. 5 jaar v.a. 17.25 Ribcord culotte Vlotte mo dellen en nieuwe kleuren in alle maten. Met en zon der omslag. Ruime zakken, achterzak gevoerd met ster ke pocketin. 5 jaar v.a. 5.50 passen is pasvorm kiezen! Blovson 70 jaar 9.90 Degelijk en sportiefdat is het kenmerk van alle Waarborg-jongenskleding. Wat u ook kiest - en de Waarborg jongens collectie is mooier en groter dan ooit - het is allemaal even sterk gemaakt van uitsluitend eerste klas stoffen. Jongenskleding die voor iedere moeder een dubbele besparing betekent: door de kwaliteit èn door de scherp gestelde prijzen Alleen verkoop voor middelburg en omstreken Segeersstraat (14 MIDDELBURG Telefoon 3560 PLAN VAN UITBREIDING. Weekenders en blousons Leuke modellen in frisse ruiten en strepen. No-Iron en Sanfor. Met en zonder tricot band. 7 jaar v.a. 5.30 Lange spijkerbroeken Oersterke beaverteon en katoenen jeans kwaliteiten. Uni en gestreept in diverse kleuren. Met stiksels en etiketten. 6 |aar a. g.25 Katoenen pupshort 2 jaar 2.45 Hemdje 5 jaar 6.20 Jongenssporteoiberts Van gladde grove tweeds. Ook in lichtgewicht kwaliteit Vlotte spor tieve 1 rij, 3-knoops modellen, in vele prachtige dessins. 9 jaar v.a. 23.75 Terlenka pantalons Ideaal voor jongens. Wasbaar en plooihoudend. Effen en multicolor. 8 jaar v.a. 15.25 Het hoofd van het gemeen tebestuur van Wissenkerke maakt bekend, dat de door de gemeenteraad op 24 april 1959 vastgestelde her ziening van het plan van uitbreiding in onderdelen voor het noordwestelijk ge deelte van de Onrustpolder, alsmede het plan van uit breiding in onderdelen van het noordelijk gedeelte van de Anna-Frisopolder, ip uit voerige kaarten uitgewerkt met bebouwingsvoorschrif ten, ter secretarie der ge meente voor een ieder ter inzage ligt van 2 mei 1959 tot én met 16 mei 1959. Belanghebbenden, die zich met bezwaren tot de raad hebben gewend kunnen vóór 27 juni 1959 hun be zwaren tegen het plan in dienen bij Gedeputeerde Staten. Wissenkerke, 25 april 1959.. Het hoofd van het gemeentebestuur voornoemd, J. van Halst Spijkerbroek 70 jaar 10.25 Dubbele stuks aanbieding Jongensoverhemdjes No-iron jongensoverhemd, wit 7.45 bij 2 stuks 11.9G 25 ZAKEN IN NEDERLAND. Voor Zeeland: Lange Delft 60-62 - Middelburg Walstraat 84 - Vlissingen Op aanvrage bezoeken wij U gaarne.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 16