slew VICTOR SILVESTER TREVIRA reinigt twee keer sneller twee keer gemakkelijker éérst in Libelle! Spie Span manorial Zijn beroemd dansorkest komt naar Nederland, maar... u ontmoet Laat u heerlijk verwennen door Wilt U iedere dag het laatste nieuws in de brievenbus, dan een abonnement op de Provinciale Zeeuwse Courant 3 PROVINCIALS ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 2 APRIL 1959 Wanneer U uw eigen pantalon had kannen ontwerpen, dan was het een New Belt geworden Is een „doe-het-zelf" man? Wacht dan even vóór U aan uw eigen pantalon begint. In de Manorial New Belt vindt U, kant en klaar, de pantalon die hoort bij het atoomtijdperk. De ingebouwde, elastische heupceintuur [die geen enkele andere pantalon heeft) geeft U de drie dingen, die een man van zijn pantalon vraagt volmaakte pasvorm, nooit afzakken en U voelt haar niet. en m 400'/, wollen kamgaron nu ook in Trevira. Doe wat Spie Span In warm water. Éénmaal cver-uw-tejjola of houtwerk. Doekje arin. Bijna droog wringen. Schoon... Niet nadoen. Niet drogen. Een Procter Gamble produkt - Voor NederlandSwartbarg - Rotterdam Spie Span reinigt zonder na-dweilen, zonder drogen tegels, lino!eum»vloeren, houtwerk, muren, deuren, badkamers, aanrechten enz. Nu behoeft u niet meer na te dweilen of te drogen. Al uw schoon- maakkarweitjes zijn nu In de helft van de tijd klaar. Zo uniek Is de reinigingskracht van Spie Span, het fantastische schoon maakmiddel I Met een héél ktein beetje Spie Span doet u héél veel! jïn Spie Span Is bovendien zacht voor de handen! De komende weken vertelt Victor Silvester u zijn levensverhaal in Libelle! Hij is 's werelds beroemdste dansmeester met twee eigen orkesten, tweehonderd dansscholen, 27 miljoen grammofoonplaten en ontelbare „leerlingen". Maar niet altijd ging hij „dansend" door het leven. Op zijn trouwdag had hij geen tgd voor zijn bruid. Zijn dansschool brandde af, ziekten en ongevallen achtervolgden zijn gezin. Bij alle hoogten en laagten kon hij echter rekenen op zijn vrouw Dorothy, die -in dit levensverhaal terecht een voorname rol speelt Wéér komt Libelle u gezellig verwennen. U zult vast en zeker geen Woord, geen foto willen missen. Daarom vult u nu direct deze bon inl Noteer mij als abonnee en stuur mij twee weken GRATIS Libelle. Daarna betaal ik per week 35 cent 54 per kwartaal f 4.55 A.u.b. doorstrepen wat niet wordt ver- 1 langd.In open envelop, waarop 4 cent postzegel, zenden aan Libelle, Nassau- plein "7, Haarlem. Postgiro 268670.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 16