Middelburgs kracht als koopstad ligt in zijn attractiviteit VELPON lijmt alles Ceta-Bever voor de Doe-het-Zelver SAMENVOEGING MET DOMBURG ABSOLUUT ONAANVAARDBAAR VEERE WENST WERKHAVEN NA HERINDELING BIJ GEMEENTE ZEEUWSE VROUWEN OP EVENWICHTSBALK. VOORSTEL TOT HERBOUW VAN POLDEREIGENDOMMEN WOENSDAG 4 MAART 1959 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 8 VERGADERING JHANDELSBELANG A. Imanse tot voorzitter gekozen De vereniging Handelsbelang te Middelburg heeft tijdens de algemene vergadering van dinsdagavond in het Nederlands Koffiehuis een streep gezet onder het voorzitterloze tijdperk. Met algemene stemmen is de heer A. Imanse, die reeds anderhalf jaar het waarnemend voorzitterschap uit oefent, tot officieel voorzitter gekozen. Nadat de heer Imanse de verga dering dank had gebracht voor het in hem gestelde vertrouwen, verklaar de hij gekozen te zijn op een moment, dat de middenstanders zich meer bepalen moeten bij de problemen van de toekomst, dan ooit het geval is geweest. Hij was er van overtuigd, dat de Euromarkt vele veranderingen in het middenstandsleven teweeg zal brengen en hij spoorde de leden dan ook aan te streven naar een sterkere samenwerking. „De winkelier begrijpt over het algemeen niet voldoende voor welke veranderingen hij momenteel staat en in de toekomst nog komt te staan", aldus de heer Imanse. dienst zal gaarne medewerken óm een goede oplossing te vinden. Uit het jaarverslag over 1958 bleek, dat dit afgelopen jaar op zakelijk gebied door een lichte neergaande tendens gekenmerkt is. Op 31 de cember 1958 telde Handelsbelang 119 leden. Uit de mededelingen van de penningmeester, de heer F. B. den Boer, bleek, dat het jaar afgesloten is met een batig saldo van 624: Bij de bestuursverkiezing werden be- In het kader van het Drie-Eilanden plan, het Delta- en Kreekrakplan wees de heer Imanse er op, dat de middenstanders niet alleen moeten denken aan de recreatie, die in dit geheel betrekkelijk weinig be langrijk is, maar mee aan de indus trialisatie, die van veel groter be lang is volgens de nieuwe Handelsbe lang-voorzitter. Hij achtte het een gelukkige gedachte van het provin ciaal bestuur om ir. F. Q. den Hol lander als adviseur te benoemen in industrie-aangelegenheden. De heer Imanse ging vervolgens in op de toetreding van Handels belang tot de KNMB, waardoor de vereniging op alle fronten er kenning gekregen heeft, zowel bij de provinciale als dé landelijke overheid. Hij deelde in dit ver band mee, dat op 17 maart a.s. in Goes een Zeeuws KNMB-con- gres wordt gehouden, waarop ver schillende belangrijke zaken aan de orde komen. Voorts betreurde de heer Imanse het, dat op het middenstandsfront thans twee Delta-commissies werken. De plaatselijke activiteiten meende de heer Imanse echter niet te moe ten verwaarlozen. De winkelweken en koopacties hebben zichzelf overleefd. Door het aantrekkelijk maken van de stad en het verlenen van goede ser vice moet Middelburg het knooppunt voor kopers en middenstanders ge maakt worden, zei hij. Het handha ven van de ringrijderij achtte de heer Imanse van groot belang voor het bezoek aan de stad en in dit ver band bracht hij dank aan de Wal- cherse boeren, die zich telkenmale opofferingen getroosten om er voor te zorgen, dat duizenden zich naar Middelburg begeven. „De Middelburgse middenstand moet zich tezamen met de overheid en de bevolking nog meer inspannen om Middelburg een nog groter centrum voor toerisme en een nog grotere koopstad te maken", aldus oordeel de de heer Imanse. GEEN KRITIEK Hij achtte het daarom niet juist, dat kritiek geleverd wordt op diege nen, die zich inspannen om Middel burg aantrekkelijk te maken door verlichting en dergelijke. Over de mogelijkheid tot middenstandssa menkomsten zei hij: „Wie de belan gen van de Middelburgse midden stand wenst te dienen, vindt een trouwe medewerker en toehoorder in het bestuur van Handelsbelang". De heer I. _M. van Houte gaf de heer Imanse hierna de verzekering, dat het bestuur de nieuwe voorzitter zal steunen zover het in zijn vermogen ligt, terwijl hij de leden, opriep om de kring van leden te vérgroten. Bij de ingekomen stukken werd een brief voorgelezen van de com missaris van politie, waarin deze de winkeliers-autobezitters ver zocht hun wagens niet voor hun deuren te parkeren. De verkeers- halve de benoeming van de heer Imanse tot voorzitter, de heren J. Dronkers en A. P. van de Kamer herkozen en de heren A. Meeusen en C. W. Saai gekozen. Na deze vergadering hield :de heer J. Koster, hoofdinspecteur in al gemene dienst van een levensver zekeringmaatschappij, een cau serie over 't onderwerp „Fiscale en financieringsmoeilijkheden rondom de opvolging in het mid- denstandsbedrijf". Met grote ken nis van zaken behandelde dè heer Koster verschillende punten van dit moeilijke onderwerp, waarbij hij met alledaagse voorvallen voor enkele humoristische inter mezzi zorgde. Uitvoerig stond de heer Koster stil bij het fiscale deel, waarbij hij op merkte, dat de fiscus grote belang stelling heeft voor. de boekwaarde en de werkelijke waarde van het bedrijf. Hij toonde aan, dat in een klein bedrijf op betrekkelijk een voudige wijze door stille reserves en goodwill een flinke meerwaarde ver kregen kan worden, waarvan de eer ste 7500 belastingvrij is. Voorts ging hij in op de verkoop van der den en aan eigen zoon, het in- en uit treden van vennoten, het oprichten van een vennootschap onder firma met eigen zoon, waarbij hij aanbeval dit vroegtijdig te doen en daarbij 'n goed firmacontract op te maken, en tot slot op de verervingsmoeilijkhe den, die met deze punten verband hielden. VROUWENPOLDER STAAT OP STANDPUNT: Zelfstandigheid bewaren of bij Serooskerke of Veere De raad van Vrouwenpolder is van mening, dat samenvoeging van deze gemeente met Domburg en Oostka- pelle absoluut onaanvaardbaar is. De argumenten hiervoor zijn vervat in een schrijven aan Gedeputeerde Sta ten. Het gemeentebestuur acht het in de eerste plaats gewenst, dat Vrouwenpolder haar zelfstandigheid bewaart en indien dat niet mogelijk zou blijken, wat de raad unaniem betwijfelt, stelt men als tweede en respectievelijk derde mogelijkheid voor om Vrouwenpolder in te delen bij Serooskerke oi bij Veere. In hét bovenbedoelde schrijven, dat door de gehele raad wordt onder- N.C.V.B. Sluiskil vierde het eerste lustrum De N.C.V.B. afdeling Sluiskil vierde het eerste' lustrum met muziek, zang en declamatie. De secretaresse, me vrouw Dieleman, herinnei-de aan de eerste periode van groei en bloei, die de afdeling kende en wekte de aan wezige dames op om de ingeslagen weg verder te volgen. Gelukwensen werden ontvangen van de hervormde vrouwenbond uit Sluiskil (bij monde van mevrouw Cupedo) en van tal van zusterverenigingen uit de om ringende plaatsen. De afdeling Ter- neuzen van de N.C.V.B. had boven dien bloemen gezonden. Het feestpro gramma bestond uit zang door een koortje en door mevrouw De Putter, pianospel door mevrouw Benjaminsz, declamatie door de dames De Regt en Uzebaart en toneelspel door de eigen toneelgroep. steund, geeft het gemeentebestuur als zijn mening, dat de verschillen in mentaliteit tussen de bevolkingen van Vrouwenpolder en Domburg zo verschillend zijn, dat samengaan tot ernstige botsingen aanleiding zou ge ven. Het gemeentebestuur ziet in, dat de vorming van één grote ge meente grote bezuiniging met zich mee zou brengen, maar beseft tevens dat de bevolking door de grotere af standen zich voor zwaardere lasten geplaatst zou zien, zodat deze sa menvoeging slechts een verschuiving van de kosten zou betekenen. In dit verband wijst het gemeentebestuur ook op de uitgestrektheid van de kustlijn Vrouwenpoldei'-Domburg- Oostkapelle. De scheiding tussen ge meenten met een zuiver recreatieve functie en de louter agrarische ge meenten acht men te ver doorge voerd. Juist de verschillende facetten van een gemeenschap sieren deze sa menleving. Voorts is het gemeentebestuur er van overtuigd, dat de ontwikkeling van Vrouwenpolder in-de toekomst van zodanige aard zal ziju, dat de ze gemeente Domburg en Oost- kapelle in belangrijkheid zal over treffen. Biedt voor Nieuw- en Sint-Joos.land het Sloeplan ruime mogelijkheden, Vrouwenpolder ziet perspectief in de verwezenlijking van de Deltaplan nen. Mocht samenvoeging onvermijdelijk zijn, dan liever bij Serooskerke. De geaardheid van de bevolking van Se rooskerke komt overeen met die van Vrouwenpolder. Bovendien beslaat al op velerlei gebied samenwerking tussen beide gemeenten. Mocht ook dit niet te verwezenlijken zijn, dan zou Vrouwenpolder bij Veere willen behoren, waarmee het in de nabije toekomst aan het Zeeuwse binnen meer zal grenzen. Gapinge echter zal in ieder geval deel moeten blijven uitmaken van de gemeenschap Vrou wenpolder. RAAD VERGADERDE KOSTEN GERAAMD OP 172.500,— Nauwlettend toezicht op oevervallen Oostwatering Na november waren nog geen maatregelen noodzakelijk Het dagelijks bestuur van de Polder Walcheren heeft de algemene verga dering van de polder schriftelijk en kele mededelingen gedaan over de oevervallen aan de Oostwatering. Kort na de zitting van 3 mei 1958, waarin de algemene vergadering een krediet van 60.000 beschikbaar stel de voor het treffen van de nodige voorzieningen ter bescherming van de duinoever, werd een val geconsta teerd tussen de dijkpalen 9 en 10. Gezien de urgentie werden terstond maatregelen genomen. Op 1 novem ber 1958 werd opnieuw aan de voor oever van de zeedijk een val gecon stateerd en wel tussen de dijkpalen 12 en 13, waar ook onmiddellijk voor zieningen moesten worden uitgevoerd tot een bedrag van 25.000. Op 14 november 1958 kwam weer een oeverval voor, in de onmiddel lijke nabijheid van de vorige, name lijk vlak voor dijkpaal 13. Gelet op de inmiddels getroffen voorzieningen met betrekking tot de oeverval van 1 november, waarvan een gunstige wer king verwacht werd op de onmiddel lijke omgeving, kan volstaan worden met een voortdurend nauwlettend toezien zonder dat ook hier speciale voorzieningen moesten worden ge troffen. Sindsdien heeft de situatie ter plaatse geen verandering onder gaan, aldus merkt het dagelijks be stuur in zijn brief op. Wel werd op 10 februari 1959 voor het duingebied weer een val gecon stateerd tussen de strandpalen 50 en 51. De omvang hiervan bleef echter beperkt. Het bleek niet nodig hier maatregelen te treffen. Examen Voor het diploma ..coupeuse" slaag de dezer dagen te Breda mejuffrouw C. Mieras uit Axel. Zeeuwse vrouwen zijn niet voor een keintje vervaard... Dat hebben de da mesleden van de gymnastiekvereni- ging Arend" te 's Heer Arends- Tcerke zaterdag- en dinsdagavond ge toond tijdens de jaarlijkse uitvoe ring. Als volleerde acrobaten bewo gen tien dames-in-klederdracht zich over een wankele evenwichtsbalk. Het is ieder jaar te doen gebruikelijk dat de wat oudere leden van ,J)e Arend" met iets bijzondersko men. Het „bijzondere" bestond er dit jaar uitdat de dames taterdagavond „Vrienden van Veere' op 13 juni in Veere bijeen Dezer dagen is het bestuur van de „vereniging vrienden van Veere" in vergadering hijeen geweest onder pre sidium van haar voorzitter, dr. mr. W. Hugenlioltz. Het voornaamste agendapunt was het jaarcongres, dat op zaterdag 13 juni te Veere zal worden gehouden. De huishoudelijke vergadering zal in de moi'gen worden gehouden in één van de zalen van Veere's oude stad huis. Daarna volgt een toespraak van de voorzitter van de bevriende vereni ging'„Vrienden van Bevereu". Tussen Veere en het bij Antwerpen gelegen Beveren bestaan historische en vriend schappelijke betrekkingen, daterende üit 1386, toen Philips van Bourgondië, heer van Beveren, door zijn huwelijk met Anna van Borselen, vrouwe van Veere, ook heer van Veere werd. Na de lunch in de „Campveerse To ren" zal dr. P. H. Ritter jr. in de „Schotse Huizen" een referaat houden over een onderwerp Zeeland en Veere betreffend. Vervolgens staat een boot tocht door het Veeree Gat naar de Noordzee op het programma, tijdens welke de congressisten de in uitvoe ring zijnde Deltawerken zullen bezich tigen. Na de thee in de tuin der „Schotse Huizen" wordt het congres met een diner in de „Campveerse To ren" besloten. Middelburgse Jeugdraad wil stadsspel opvoeren „De wereld op bezoek in Middel burg". Dat is de titel van een groots stadsspel, dat de Middelburgse jeugd raad als sluitstuk van de koninginne dagviering in de Zeeuwse hoofdstad wil houden. Tijdens een vergadering van dè jeugdraad met vertegenwoor digers van de jeugdorganisaties en de schoolverenigingen werd daartoe besloten. De organisatoren willen de Markt daartoe verdelen in zestien vakken. Gedurende een spel van, anderhalf uur zullen de deelnemende organisa ties of verenigingen een of meer lan den uitbeelden^ zoals Arabië door de padvinders Frankrijk door de jeugdgroep Kentering Schot land door een volksdansgroep enz. De jury voor dit spel heeft tot taak eeu geldprijs toe te kennen. Discussie over bestrating van het oude Marktplein Tijdens de dinsdagmiddag gehouden vergadering heeft de gemeenteraad van Veere na enige discussie zijn goedkeuring gehecht aan het voorstel van B. en W. om behoudens en kele wijzigingen In te stemmen met het voorontwerp-wet herindeling gemeenten op Walcheren. Een van de wijzigingen die de raad in de wet graag aangebracht zou zien betreft een verlegging van de grens van de gemeente Veere in de richting van Vrouwenpolder. Hierdoor zou de werkhaven, die hier is aangelegd voor de uitvoering van het Drie-eilan denplan, nog net hij de gemeente Veere komen. Ook was men het niet helemaal eens met de toekomstige grens tussen Veere en Middelburg. De gemoederen kwamen duchtig in beweging toen het voorstel aan de orde kwam om wijziging in de be- voor het eerst en tot niet geringe verbazing van een talrijk -publiek in klederdracht optraden. En dat nog icel op de evenwichtsbalk... (Foto P.Z.C.) Polderbestuur Walcheren vergadert op 14 maart a.s. Het Polderbestuur van Walcheren hondt op zaterdag 14 maart a-s. des morgens om half tien in het polder huis te 3Iiddelburg zijn algemene vergadering, waarin onder meer de voorstellen tot vaststelling van de begroting voor 1959 en tot het hef fen van het dijkgeschot voor dit jaar aan de orde komen. Vervolgens stelt het dagelijks bestuur van de polder voor om over te gaan tot de her bouw van door oorlogsgeweld ver woeste polder eigendommen. De al gemene vergadering nam hiertoe in augustus 1958 reeds een besluit, maar na nader overleg met de be trokken overheidsinstanties Is het noodzakelijk geworden deze plannen dusdanig te veranderen, dat het be stuur deze herbouw nogmaals wil voorstellen. De verbouwkosten worden door het dagelijks bestuur begroot op 157.378 Daarbij komen 10% arehitectskosten, zodat de totale kosten geraamd wor den op 172.528. Aan rijksbijdra gen is een bedrag geraamd van 105.833, zodat ten laste van de pol der 66.695 blijft. Het totaal be drag van 172.528 blijft iets onder het totaal bedrag van de vorige ra ming, maar ten laste van de polder blijft nu 66.695 tegen 59.722 vol gens de vorige raming. De volgends gebouwen zijn in de ze begroting opgenomen; Westka pel le: een peilbootloods voor 10.968, eeu terreinafscheiding voor 2500, een magazijn voor 50.200, een kantoor voor 13.475, een woning voor 24.570 en grondaankoop voor 3380, en in Middelburg: een woning voor 261000 en een magazijn voor 26.285. Wat de herbouw in Westkapelle be treft, is gebleken, dat de voormalige dijkwachterswoning niet als woning mag worden herbouwd, daar deze woning de laatste jaren voor de ver woesting als magazijn werd ge bruikt. Wel is het mogelijk de in houd van deze woning te gebruiken strating van de Markt aan te bren gen. Een ogenblik leek het zelfs of ieder raadslid een ander voorstel had... Het raadslid J. A. A. Mol (vrije lijst) was wel het felst gekant tegen de plannen van B. en W. om slechts een van de twee perken op de Markt wat smaller te maken, de verbin dingsweg tussen twee perken wat in te korten en bovendien in de richting van de Oudestraat nog een derde perk aan te leggen. De heer Mol noemde dit plan een „lapmiddel", waarmee de midden stand niet geholpen is. De enige oplossing was volgens dit raadslid een minimale wegbreedte van meter, waardoor echter de meeste bomen op de Markt zouden moeten verdwijnen. De burgemeester verklaarde dat hij zich tot het uiterste tegen het om hakken van de bomen zou verzetten. „Volgens de politie is het niet nood zakelijk dat de weg verbreed wordt voor het verkeer en voor een ruimere parkeergelegenheid voor de omwo nende middenstanders" aldus de bur gemeester. Verschillende raadsleden meenden dat men de middenstand aan de Markt meer tegemoet zou moeten komen, maar heiemaal eens was men het toch niet met elkaar. Geen van de vier voorstellen die in stemming werden gebracht kreeg de benodigde meerderheid. Hierop be loofde de heer Mol op een volgende raadsvergadering met een nieuw voorstel te komen, waarop men nu met spanning wacht. Aan het begin van deze vergadering had de burge meester, daar dit de eerste maal van het nieuwe jaar was dat de raad bij eenkwam, in kort bestek een over zicht gegeven over de voor Veere be langrijke gebeurtenissen uit het af gelopen jaar. Hieruit bleek onder meer dat in 1958 veel voorbereidend werk is verricht voor de verwezenlijking van verschil lende voor Veere belangrijke projec ten. Ook memoreerde de burgemees ter de opening van het nieuwe wijk- gebouw van het Groene Kruis, dat nu reeds in het middelpunt van de be langstelling staat. In de twee dagen dat het badhuis voor het publiek ge opend is geweest, werden niet minder dan negentig baden genomen. Voorts deelde de burgemeester mede, dat men met de bouw van een vereni gingsgebouw een belangrijke stap verder is in de goede richting, hoewel men nog grote moeilijkheden ver wacht. Zonder veel bespreking ging de raad akkoord met het voorstel om 15.552 beschikbaar te stellen voor de elek trificatie van percelen in het gebied der gemeente Veere binnen het her- verkavelingsblok Walcheren. De heer S. Kodde werd herkozen als lid van het bestuur van het Water schap-Wegschap Walcheren; na ver schillende stemmingen werd de heer Van Beveren benoemd tot plaatsver vangend lid van de Commissie Ont wikkeling Drie-eilandengebied. De raad verleende zijn goedkeuring aan de benoeming van mevr. J. L. Marijs- Hanegraaf tot badmeesteres van het badhuis. In het bestuur van de Godshuizen werden de periodiek af tredende bestuursleden, mevr. C. Poppe-van de Velde en de heer J. van Slooten, herkozen. voor de herbouw van magazijnruim te. Voorgesteld wordt om het maga zijn een inhoud te geven van 1337 kubieke meter tegen 1100 oorspron kelijk. Voorts wordt de inhoud van het kantoor iets verkleind en de wo ning van de technisch ambtenaar iets vergroot. Naast de Boreel Voor Middelburg wordt voorge steld om naast het gemaal Boreel op grond, die eigendom is van de polder, een pand te herbou wen van 336 kubieke meter. Niet in het vorige voorstel opgenomen was de herbouw van het verwoes te magazijn te Ritthem. Gezien de gewijzigde situatie heeft hét da gelijks bestuur de voorkeur aan herbouw -van dit object te Mid delburg. Voorgesteld wordt een magazijn van 70(1 kubieke meter te herbouwen op het materialen- plein aan de Kleverskerkseweg. Gezien de momenteel heersende be trekkelijk lage rentevoet voor kas- geldleningen zodat het voordeel zou kunnen hebben om in de komen de maanden eventueel kasgeldlenin gen voor de duur van één jaar, dus tot in 1960 af te sluiten zou het dagelijks bestuur het op prijs stellen reeds thans gemachtigd te zijn tot het aangaan van kasgeldleningen en/of rekening-conrantovereenbom- sten voor 1960. Het dagelijks bestuur stelt de algemene vergadering daar om voor machtiging te verlenen tot het aangaan van deze kasgeldvcr- plichtingen tot een maximm van 5 miljoen. Aanbesteding Dinsdag heeft de N.V. „Grontmij" in café „Sport" te Scharendijke in het openbaar aanbesteed het uitvoeren van kavelinrichtingswerkzaamheden op complex 34 (oppervlakte ca. 93 ha) en het volledig draineren van complex 34 met bijkomende werken onderdeel polder „Schouwen", ten behoeve van de herverkaveling Schouwen-Duiveland. Er werd als volgt ingeschreven: M. de Oude en K. T. de Jonge, Zie- rikzee f191900; Fa. C. J. Kuyper, Ouwerkerk f200900; Aanneem.bedr. Zeeland N.V., Middelburg f202300; N.V. Aanneem, en handelsmij Maas en Jonker, Roosendaal f212000; Fa. H. de Jager en Co., Sliedrecht f213000; Fa. Van de Hilst en van de Weerd, Renesse f215400; N.V. Aan neem.bedr. voorheen Hillen en Roo- sen, Amsterdam f217400; Aanneem- bedr. E. Blok, Rotterdam f231400; P. de Jonge, Renesse f235900; Fa. J. D. Janse, Middelburg f237400; Fa; "Van Dongen en De Vbogd, Haamstede f 238400; M. Uil, Middel burg f238400; Van de Heuvel, Zie- rikzee f 247800; Aann.bedr. Govert van Oord, Dordrecht f250600; N.V. N.V. Aanneem, en Handelsbedr. Van Oord, Werkendam f252700; Comm. Vennootschap Gebr. Van 't Verlaat, Hardinxveld-Giesendam f 265600. Geschenk van„Vrienden van Veerevoor Veere s In de dinsdagmiddag gehouden H vergadering van de gemeente- H raad van \eere deed de burge- meester, jhr. I. F. den Beer Poortugael, enkele verrassen- de mededelingen. Zo werd de gemeente namens de vereni- ging „De vrienden van Veere" H een geschenk aangeboden. Op II voorstel van de burgemeester s werd besloten om door een p schilder een portret van HM. de Koningin te laten vervaal-- M digen. Dit ter vervanging van M een statiefoto van het konink- lijk paar, die in de raadszaal H een beetje iel tusen alle grote schilderijen een plaats heeft gevonden. Ook de burgemeester was de p gemeente goedgezind geweest. Uit eigen bezit had hij enkele borden Delfts blauw beschik- p baar gesteld ter verfraaiing s van de hal van het gemeente- p huis. p liiranniiiiiiiiiinmniiiiiiiiiiiiniimiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiniitiiiiiuiiiil Goese ulo-scholier in landelijke jury De Goese ulo-scholier Dick van der Endt, die onlangs zitting had in de Zeeuwse jury voor het Nederlandse Eurovisie Songfestival, is in de lan delijke jury gekozen, die op woens dag 11 maart a.s. in Bussum haar oordeel zal uitspreken over de finale van het Eurovisie Songfestival in Cannes De Goesenaar behoorde tot een klein aantal van de 120 Neder landse juryleden, dat bij het Song festival de goede volgorde van de artiesten had aangegeven. Nagekomen advertentie Heden is van ons heen gegaan onze lieve zus ter, tante en huisge note, mejuffrouw CORNELIA ROTTIER, in de ouderdom van 86 jaar. Dat zij ruste in vrede. N. Bouff-Rottïer Neven en nichten. Zuster C. Luteïjn H. C. Vermeulen Willielminadorp, 3 maart 1959 Oosthavendijk 71 De begrafenis is be paald op vrijdag 6 maart 1959. Vertrek van het sterfhuis 12.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 7