bouwt Iljushins s/enhoJk. NIEUWS UIT DE KERKEN RAD I SPION TEGEN NAVO STAAT IN KOPENHAGEN TERECHT OPEN PAREN BRIDGEWEDSTRUD TE MIDDELBURG WERD SUCCES NIEUW DE GAULLE WIL VERHUIZEN f SIEMENS en teJUvisie. oren, yen en*... scArijvevt PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 10 FEBRUARI 1959 MICROFILMS UITGELEVERD „Leningen werden uit vriendschap verstrekt" Te Kopenhagen Is maandag het pro ces begonnen tegen de 68-jarige Einar Bleehinberg, die als Deens han delsattaché te Bonn N\A,V.O.-gehei- men aan een niet bij name genoemde mogendheid zou hebben uitgeleverd. Hij werkte al veertig jaar bij de Deense buitenlandse dienst. Zijn splonage-activitêit werd verricht in de periode juni 1957 tot mei 1958. Hij zou microfoto's hébben gemaakt van stukken betreffende een gelielm overleg te Bonn over de N.A.V.O;- «eestrijdkrachten en bijzonderheden van andere N.A.V.O.-bijeenkomsten, alsmede van gegevens over een be zoek van de Westduitse minister van defensie, Stranss, aan Washington. Bleehinberg deelde maandag mede, dat hij van een Poolse regeringsfunc tionaris geld had geleend tot een be drag van 3000 gulden. Hij kreeg het teld uit vriendschap en geloofde niet at andere motieven hier achter schuilgingen. Voor de rechtbank in Kopenhagen verklaarde hij dat het Deense ministe rie van buitenlandse zaken hem twee keer berispt had eens voor e^n lening van 15.000 gulden, die hij in 3939 in Mexico aanging, en een keer voor een geldtransactie in Washing ton, toen hij tijdens de oorlog finan ciële moeilijkheden had. Bait van juwelendiefstal in Hengelo achterhaald. Eind vorige week wist do politie te Almelo dank zij een oplettende agent, die bij het station een auto zag staan, waarvan het nummer stond vermeld op de lijst van. gesto len auto's, de hand te leggen op een man, die veertien dagen geleden te Hengelo bij de juwelier J. D. voor zes en een half duizend gulden aan hor loges, armbanden, ringen etc. heeft gestolen. Hij verkreeg die buit door het inslaan van een etalagcraam. Inmiddels is het ook gelukt de gehele buit te achterhalen. Via de dief, de 28-jarige O. J. A. D. uit Almelo, kwam men bij de heler, cle 34-jarige meubelmaker J. A. N. uit Amster dam terecht. Het gelukte, hem zater- Toen hij in 1953 voor handelsbe sprekingen in Warschau was leen de hij 450 gulden van een Poolse regeringsfunctionaris die hij ken de. Als een van de oorzaken waar door hij in Warschau in geldnood kwam, noemde hij het feit, dat in zijn hotel slechts twee maaitijden per dag op het menu stonden. „Ik at te veel warme maaltijden", zo lichtte hij toe. Toen hij later terug was in Kopenhagen nodigde hij de Pool uit voor een lunch en tenslotte leende hij geld tot een bedrag van 3000 gulden. Bleehinberg is bijna veertig jaar in de Deense buitenlandse dienst ge weest, Hij werkte in Melbourne, Bern, Warschau. Washington en Bonn. Wat de Convair en Friendship zijn voor het westenis de Iljushin voor de communistische landen. De Iljushin, van oorsprong Russisch, wordt in Tsjecho-Slowakije in licen tie gebouwd. De Tsjechen hebben te vens enige verbeteringen aange bracht. Foto links: de montagelijn van de Il-llf. Foto rechtshet inbouwen van de motoren. Eén dode en drie gewonden Op de rijksweg 20 tussen Deil Waardenburg is gisteren een bestel wagen geslipt, over de middenberm heengeschoten en op de andere rij baan in botsing gekomen met een personenauto. Bestuurder van de personenauto, de heer C. T. uit Den Haag, was op slag dood. Zijn vrouw en een mede-inzit tende werden zeer ernstig gewond, evenals do beide Inzittenden van de bestelwagen, dfe afkomstig waren uit Bakel (N.B.). OPKOMST BOVEN VERWACHTING Hendrikx—Van Joor wonnen Zuidbevelandse competitie AdvertentieJ De „Open Paren" bridgewedstrijd, die zaterdag jl. in hotel „Du Com merce" in Middelburg werd gespeeld is een groot succes geworden. De op komst was ver boven de verwachting en de dïstricts-secretaris, de heer A. van Iren, kon zich in zijn begroe tingswoord zelfs paren uit Zierikzee welkom heten. Ook de wedstrijd zelf had een uitstekend verloop en het tijdschema werd slechts met een en kele minuut overschreden. Voor het eerst in deze soort wedstrij den w«£rd de indeling door loting ver kregen, hetgeen voor vele spelers een aangename verrassing was. De vol gende ronde is bepaald op donderdag 19 februari. Hier volgt de uitslag: Groep A I: 1 Heren De Vries-De Graauw 63 punten (Middelburg); 2 heer en mevrouw Leupen 51 punten (Goes). Groep A II: 1 heer en me vrouw Fonteijne 64 punten (Vlissin- gen)2 mevrouw Dronkers-heer Heij- boer 52 punten (Middelburg). Groep B I: 1 heren Klink-Corveleijn 54% P- (Vlissingen); 2 dames Peek-Gabriël- se 53 p. (Middelburg). Groep B II: 1 en 2 heren Hendrikse-Van Heel (Goes) en mevrouw Braak-heer Van Iren (Vlissingen) 51 p. Groep C I: 1 heer en mevrouw Aarnoutse 70 p. (Vlissingen); 2 heren Pot-Maas 55 p. (Vlissingen); Groep C II: 1 heren Wartema-De Schipper 57% (Goes); 2 heer en mevrouw Volkeri 56 p. (Zie rikzee). Groep D I: 1 heren Louwer- se-Steenland 58 p. (Vlissingen); heer en mevrouw De Visser 57 p. (Vlissingen). Groep D II: 1 mevrouw Kroeders-heer Peek 65% p. (Middel burg) 2 heer en mevrouw Matzingei 50% p. (Vlissingen). De Zuid-Bevelandse parencompetitie behoort weer tot het verleden. In de laatste zitting is echter niet veel wij ziging meer in de stand gekomen, al moet gezegd, dat het weinig scheelde of het Versekse paar mevrouw Veld man en de heer v. d. Post had voor een verrassing gezorgd. De achter stand was echter te groot en verder dan de 2e plaats in de eindrangschik king konden ze het niet brengen, hoe wel dat een prestatie is, die er zijn mag. Als nummer één eindigden Hendrikx- Van Goor, die volgend seizoen in de Walcherse hoofdklas mogen uitko men. De nummers 1 t/m 4 plaatsten zich voor de Zeeuwse kampioenschap pen eerste klas, die op 21 maart in Breskens gehouden worden. De laatste uitslag was: 1 mevrouw Veldman-heer v. d. Post 73 punten; 2 heren Klompe-Hensber- gen 72% p; 3 dames Nolet-De Rijke 68% p; 4 heren Van Heel-Barney 64% p. De eindstand is dan: 1 heren Hendrikx-Van Goor 408% p; 2 mevrouw Veldman-heer v. d. Post 402 p; 3 en 4 echtpaar Leupen en he ren v. Heusden-v. Biemen 391 p; 5 heren Dek-Bom 389% p; 6 heren Klompe-Hensbergen 389 p; 7 heren Swenne-v. Koeveringe 349 p; 8 me vrouw Huijsse-heer Ossewaarde 344% p; 9 heren v. Heel-Barney 840% p; 10 dames Nolet-de Rijke 336 p; 11 da mes Willemsen 300% p; 12 heren Aussems-Waanders 278% p. De Kikato van Andreus voorgedragen voor prijs. De jury Marie Verhoeven-Schmitz. Wij'mtè Fijn van Draat en Han G. Hoekstra beeft aan het „bestuur van de vereniging van letterkundigen ter bekroning met de jeugdboeken prijs voor 1955-1958 voorgedragen „De Kikako" van Hans Andreus. Deze door N.V. magazijn De Bijen korf uitgeloofde, in de vier jaren uit te reiken prijs betreft boeken voor jongere kinderen, jongens- en meis jesboeken en boeken voor de rijpere jeugd. Nu laat de zon on9 waai- en regenland alleen. Geel. Moeder, Uw gezin en Uzelf wat herfst en winter niet geven kunnen. Geef vitaminen. Vitaminen van Philips-Roxariel ACTIFRAL 10 HET HELE GEZIN ACTIEF EN VITAALI De 10 belangrijkste vita minen. Niet te veel, niet ta weinig. Precies wat U nodig, hebt Eén dragee per dag is voldoende. Flacon met 100 dragees f 2.88. Gezins verpakking - 150 dragees de helft méér. en toch slechts f 3.75. noem de na&m - voor alle zekerheid De bekende Verkade Ruyterkoek nu in een moderne, fleurige verpakking. Prijs 29 cent. Gebruikers van Verkade Beschuit ontvan gen deze koek voor slechts 10 ct. bij inleve ring van 5 koek-spaarbonnen van de be- schuitrol. Zie de bijzonderheden op de rol. RUYTERKOEK Verkade is royaal met honing' Hervormde Synode koos praeses en assessoren De vergadering van de Generale Sy node der Nederlands Hervormde dag in Twente aan te houden. Hij ver- Kerk, die tot en met 11 februari ge telde de sieraden bij familie in Am sterdam te hebben achtergelaten. Daar heeft hij de goederen in de nacht van zaterdag op zondag, ter wij! de politie op enige afstand toe keek, weggehaald. Ze zijn inmiddels aan de juwelier in Hengelo, die niet verzekerd was, ter hand gesteld. Nieuwe grondslagen pachtprijsbepaling Een werkgroep van het Landbnmv- schap heeft een studie gemaakt naar. de mogelijkheid objectieve gegeyeiifc te verzamelen die zouden moeten lel den tot een rationele waardebepaling van landbouwgronden en bedrijven, welke studie heeft geleid tot een dis cussienota waarlu onder meer be toogd wordt dat de pachtprijs aller eerst bepaald zal moeten worden uit de bedrijfsuitkorrtsten bij een behoor lijke exploitatie. Getracht is een juistg inhoud tè ge ven aan het begrip „redelijke ver houding" waarvan de pachtwet spreekt, waarbij mede -de nelaiigen van de verpachter in aanmerking ge nomen worden. Men heeft ook aandacht geschonken aan regionale normen, waarbij onder meer dieper ingegaan is op de nor men voor behuisd en onbehuisd land. Nieuwe internuntius Mgr. Guiseppe Beltrami, nuntius in Lihrnon. is benoemd tot. internuntius in Nederland als opvolger van mgr Paolo Oiobbe, die laatstelijk kardllttnj is geworden. Mgr. Beltrami is 70 jaar. Hij Je sedert 1959sta Beiroet gc- Mgr. C;useppe Beltrami is op 17 ja nuari '.889 in Fos8ano geboren. Hij werd op 5 maart 1916 priester en op 7 april 1940 bisschop gewijd. Hij is titulair aartsbisschop van Damascus. Op 3 november 1945 werd hij be noemd tot apostolisch nuntius in Bo- gota (Columbia). Sedert 1950 is hij in Beiroet (Libanon) geweest. houden wordt op „Woudschoten" te Zeist, is gisteren geopend door de oudste der aanwezige predikanten, ds. C. M. Luteyn. Met algemene stemmen 'werd dr. A. A. Koolhaas te Amersfoort tot prae ses gekozen. Hierbij is gebruik ge maakt van de per 1 januari 1959 geldig geworden regeling, waarbij de afgetreden praeses, ook als hij geen lid van de synode meer is, nog twee maal herkozen kan worden. Tot «as sessor werd gekozen ds. P. G. van den Hooff te Hilversum, tot socimdus A. Noordman te Zaan dam, tot tertius assessor ds. Ph. Faber te Hoensbroek. Ds. M. J. Nolthenius 25 jaar predikant Woensdag 11 februari a.s. viert ds. M. J. Nolthenius uit Broek op Lan- gendijk zijn zilveren ambtsjubileum als predikant bij de Algemene Doops gezinde Sociëteit. Ds. Nolthenius was van 19431951 predikant te Aardenburg. Hij was daar ook o.a. lid van de provinciale propaganda commissie Zeeland van de N.V. tot afschaffing van alkoholi- sche dranken en van de provinciale commissie Zeeland van het Neder lands Bijbelgenootschap; directeur van een leesgezelschap; voorzitter van het Nutsdepartement; voorzitter van een geheelonthoudersvereniging; lid van de bestuurscommissie van de padvinderij: medeoprichter en voor zitter van de schaakclub en plaatse lijk consul van de V.P.R.O. Na dc bevrijding was ds. Nolthenius op ver zoek van de plaatselijke overheid eni ge tijd evakuatie-commissarls en daarna bestuurslid van de Hulp Actie Rode Kruis (H A RK.) Fis. Nolthenius zal woensdagavond 11 februari a.s. om acht uur in de doops gezinde kerk té Broek op Langcndijk een gedachtenisrede uitspreken. Na afloop daarvan zal hij nog recipiëren. GEREFORMEERDE GEMEENTEN. Bedankt voor Scherpenisse M. Heer schap te Borssele. NED. HERV. KERK Beroepen door de generale synode als koopvaardij-predikant te Singa pore M. C. Baart te Rouen (Frank rijk); te Streefkerk en te Zoetermeer (tweede pred. pi.) P. de Jong te Kootwijk; te Meliskerke A. Muilwijk, kandidaat te Ameide; te Schelluinen J. Vlijm, kandidaat te Lunteren. Aangenomen naar Schoonebeek (toez.) A. Meijeringh te Woudeend (Fr.) Beroepen te Nieuw Lekkerland en te Waddinxveen (vacature J. v. d. Haar) R. T. Huizinga te Nieuw Beijerland. Aangenomen naar Baarn (vacature wijlen L. Kievit (toezegging) J. van Sleidregt te Putten, die bedankte voor Rijssen. Bedankt voor 's Graveiand F. H. J. Bik te Doorwerth. Aangeno men de benoeming tot predikant te Windhoven, Eindhoven bij 2 B G. E. Bakker te Heeze. GEREFORMEERDE KERKEN. Beroepen te Reltsum L. J. Wolthuis, kandidaat te Groningen. Beroepen te 's-Gravenhage-west (va cature W Reeskamp) J. J. Oranje te Djakarta. Benoemd tot hulpprediker te Kootwijk F. Strikwerda, emeritus predikant te Zuilichem. EVANGELISCH LIJTH. KERK. Mr. P. Estié, kandidaat te Zaandam, is beroepbaar gesteld. Poolse monnik tot twee jaar en boete veroordeeld Pater Marian Plrozynski, een Poolse r.-k. monnik, is maandag in War schau veroordeeld tot twee jaar ge vangenisstraf en betaling van een geldboete. Hij zou overtredingen hebben be gaan, voortvloeiend uit zijn publicis tische activiteit. Met hem stonden nog tien mensen terecht, die gevan genisstraffen hebben gekregen, va riërend van drie maanden tot 2% jaar. Pater Pirozynski was redacteur van het tijdschrift „Homo Dei", dat een oplage heeft van 10.000 exemplaren en hoofdzakelijk wordt gelezen door r.-k. priesters. Pater Pirozynski werd beschuldigd van illegale publikatie van godsdien stige geschriften, van het kopen van op de zwarte markt, het om lopen van staatsfunctionarlssen en geldspeculatie. Hij verklaarde voor de rechtbank dat hij alleen maar schuldig was aan het publiceren van godsdienstige geschrif ten, waarvoor hij geen toestemming van de censuur had. In 1958 zijn In Portugal een drie honderd films vertoond waarvan 169 Amerikaanse, 38 Franse, 37 Ita liaanse. 35 Duitse en 25 Engelse. In Portugal zelf zijn 74 films gemaakt waarvan 71 documentaires. Naar uit officiële bron in Parijs wordt vernomen overweegt president De Gaullc uit het Elysee te verhuizen naar het oude kasteel van de Parijse voorstad Vincennes, omdat zijn huidige ambtswoning re klein wordt voor de zich uitbreidende presidentiële dienst. Het Elysee zou dan kun nen dienen ais zetel voor het secretariaat van de pas gevormde Franse Gemeenschap van Naties en voor het onderbrengen van officiële bezoekers. Het kasteel van Vincennes Is een massief, half-middeleeuws half-renais- sancegebouw, waarin nu verschillende legerdiensten gevestigd zijn. Het laatste regeringshoofd dat in Vincennes troonde was Lodewijk XIV. Hij woonde er voor hij het palels van Versailles liet bouwen. Het Elysee is de ambtswoning van de Franse presidenten geweest sinds de uit roeping van de republiek in 1870. Ten tijde van Lodewijk XV woonde madame De Pompadour erin. Het kasteel van Vincennes zou om als presidentieel paleis te kunnen die nen, eerst opgeknapt moeten worden en dat zou wel een jaar of twee vergen. RADIO- EN T.V.-RUBRIEK Nieuwe elementen in V.PJt.O.-uitzending De V.P.R.O. streeft in haar televi sieprogramma's naar variatie. Het is niet eenvoudig steeds nieuwe elemen ten toe te voegen waardoor de be langstelling van de kijkers geprik keld blijft. Maandagavond voegde de V.P.R.O. enkele van die nieuwe én po sitief voor de televisie geschikte on derdelen in. Ongemeen boeiend was het bezoek aan het Grotius-lyceum in Den Haag waar wij, gezien het medium televisie, in de duhbele be tekenis van het woord visueel mu ziek beluisterden. Tekst en uitleg volgend kwam er ook bij ons enig enthousiasme voor de methode van muziekonderrleht, die de heren M. P. Nijsso en P. Kok ontwikkelden. Zijzelf, op de man af gevraagd door Ed. Lautonslager, beweerden, dat met jongeren van twaalf tot vijftien jaar de beste resultaten worden be reikt. Ad de Vries, die dit program ma van „horen, zien, verstaan", re gisseerde, liet de camera verrassen de dingen doen. Met dr. Anton van der Horst, die ook zijn mening zei, zijn we het eens. dat in de nieuwe methode ..de ruimtelijke wereld zo veel mogelijk symbolisch gebruikt wordt". Het „zien en horen" kwam wat later, toen de Nederlandse pan- tomimi „carousel", fascinerende Politiek op het scherm In de drie weken, voorafgaande aan de verkiezingen van 12 maart zullen acht politieke partijen elk driemaal zeven minuten van de te levisie gebruik mogen maken voor het maken van verki ganda. Deze politieke het maken van verkiezlngspropa- politleke uitzendinger komen op drie dagen in deze weken voor en na het journaal en op twee dagen alleen voor het journaal. Het betreft hier extra zendtijd, die ingelast wordt of van acht uur tot zeven minuten over acht of van 20.27 tot 20.34. De acht partijen zijn: de P.v.d-A., de K.V.P., de AR., CH.U.. V.V.D., de P.S.P., de Boerenpartij en het Geref. Pol. Verbond. De C.P.N. krijgt als niet-democratische par tij geen zendtijd, de partij van ds. Zandt heeft om principiële redenen besloten geen gebruik te maken van het aanbod. De acht partijen hebben geloot wat betreft het uur van uitzending. Zij mogen de ze ven minuten alleen mdar gebrui ken voor redevoeringen of samen spraken en niet voor documentai res. films e.d. Overschrijding van de tijdlimiet is verboden. In to taal krijgt iedere partij 21 minu ten zendtijd. Met elkaar zullen ze dus ln de drie weken voor de verkiezingen op tien minuten na, drie uur politieke propaganda uitstorten over de hoofden van de kiezers. Verschil lende omroepverenigingen hebben al eigen politieke uitzendingen geschrapt. Waar ze, geloven we, wel verstandig aan doen, want de kijker zal daar echt niet op zit ten te wachten. (Advertentie) beelden op het scherm bracht. Fasci nerend en soms ook doortrokken van een bevrijdende humor die in touw trekken en wielerwedstrijd goed tot haar recht kwam. Over „de. oude draaidoos" van Simon van Coltem ook ditmaal niets dan verbazing, dat men in betrekkelijk korte tijd ook ln de filmtechniek zo ongelooflijk groeide. Van Collem uit te zich positief over de dwingende rol van de regisseur. Cora Canne Meyer, die zo maar even van het V.A.R.A.-geluid in het V.P.R.O.-beeld wipte, was het met die opvatting van Van Collem maar matig eens. En tenslotte kwam daar als een zon nige flits in dat mistige land van horretjes en spionnetjes een kleine show. gebaseerd op oude Amerikaan se liedjes en dansen. Men zegt dat daaruit de musical comedies, ontston den. Nu dat kan wel waar zijn. Er zat muziek en komedie genoeg in de „Gaslight" revue", waarin de Ame rikaanse choreograaf en danser Jim Albright zijn medewerking gaf. Het was een luchtig programma, dat me lodietjes in de herinnering terugriep en dat af en toe een beetje ondeu gend was. Er werd zo energiek ge danst. dat een petticoat plotseling armzalig in een hoek van het toneel achterbleef. De camera bracht haas- t»®- een ander beeld, maar bij het ondeugend dansen van Ria Nannin- ga bleek toch dat de rok vnn tule helaas geen dienst meer kon doen. Klanken uit de ether WOENSDAG FEBRUARI 1959. HILVERSUM I. 402 m. 746 kc/s. 7 00 VA- RA. 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 19.30 VPRO. 20.00—24.00 VARA. VARA: 7.00 Nws. 7.10 Gym. 7.20 Gfam. 8 00 Nws. 818 De ontbljtclub. 9.00 Gym. v. d- vrouw. 9.10 Gram (9.358.40 Water staat). VPRO: 10-00 Schoolradio. VARA: 10.20 V. d vrouw. 1100 Gevar progr. 12 00 Orgel en zang 1230 Land- en tuin bouw. 12.33 Voor het platteland 12.38 Gram. 13.00 Nws. en tentoonstellings- agenda 13.20 Dansmuz. 13 50 Medische kron 14.00 Jeugdconcert. 14.45 Gram. 15 00 V. d. Jeugd. 17.00 De kat van de stoel. 17.50 Regeringsultz.: Emigratie-ru briek: Het emigratiepraatje van H A v. Luyk- 18 00 Nws. en comm. 18.20 Act. 18 30 R V.U De mens en zijn omgeving, door drs. D- G. Ruarus. Eerste lezing. 19.00 V d. kinderen. 19.10 Politiek Is kie zen, toespr. 19.25 VARA-varia VPRO: 19.30 V d- jeugd. VARA: 20.00 Nws 20 05 Metropole ork. 20.35 Mijn naam ls hond. 20.55 Gram 21.15 Fortunlo, opera f, d. pauze (21 5022.10) Wat brengt het po dium? 22.45 Tussen mens en nevelvlek, caus. 23.00 Nws 23.15 Gram 23.30 Orgel spel 23.50—24.00 Socialistisch nws In Es peranto. HILVERSUM II. 298 m 1007 kc/s 7.00— 24 00 NCRV. NCRV: 7.00 Nws en SOS-ber. 7 10 Gewil de muz. 7.60 Een woord voor de dag. 8 00 Nws 8.is Gram. 900 V. d. zieken. 9.30 V d. vrouw 10.15 Gram. 10.30 Mor gendienst. 1100 Gram 11.20 Een leder die zoekt, hoorsp 12,15 Gram. 12.30 Land en tuinb.meded- 1233 Lichte mu2 12.50 Gram en act. 13 00 Nws 13.18 Met PIT op pad 13 20 Lichte muz 13.50 Gram- 15.00 Jeugdcono 15.45 Gram 16.00 V d. jeugd 17.20 Lichte muz. 17.40 Beursber. 17 45 Gram 18 00 Leger des Hellskwartler. 18 15 Spectrum v h chr. organisatie- en verenigingsleven 18 30 Pianorecital 18.45 Boekbespr 19 00 Nws. en woerber 19.10 Koorzang. 19 30 Radiokrant. 19 55 Op de man af, caus. 2000 Politiek beraad, caus 20.05 Radio Phllh. ork. en solist. 20.55 Eenzaam maar niet alleen caus 21.40 Ork conc 2210 Concertgcbouwork koor en sol 22 45 Avondoverdenking. 23 00 Nws 23.15 Sportuitslag 23 20—24-00 Gram. TELEVISIEPROGRAMMA. NCRV: 17 00 V. d- kind. NTS. 20.00 weeroverz en Journ. AVRO: 20.30 caus. 21.00—2280 De «trop, TV-spel. VLAAMS BELG TV PROGR 19,00 Tussen water en wind. 19.30 Nws. 20.00 TV-spel. 21.55 Dans met de Door- ne's. 22.25 Nws. en journ.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1959 | | pagina 8