Afscheid secretaris H. Bos van gemeente Krabbendijke Oostburg kreeg 4000e en 4001e inwoner.... Zeeuwse Almanak :mn EYNBENDE'S AARDAPPELEN THANS SCHOON EN VERPAKT IN DE HANDEL Agenda PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 5 DECEMBER 1958 WEGENS BENOEMING TOT BURGEMEESTER Hartelijke huldiging in stemmige raadzaal Tijdens een bijzondere raadsvergadering in de stemmige raadzaal van het gemeentehuis te Krabbendijke heeft de gemeente-secretaris, de heer H. Bos, donderdagavond afscheid genomen. Verschillende raadsleden brach ten de nieuwbenoemde burgemeester dank voor het vele werk, dat hij in het belang van de gemeenschap van Krabbendijke heeft gedaan. Na het officiële gedeelte voerden nog verschillende sprekers het woord, die de heer Bos slechts node zagen vertrekken naar zijn nieuwe gemeenten op Goeree-Overflakkee. Na opening van de bijzondere raads vergadering werd eervol ontslag ver leend aan de heer Bos, als gemeente secretaris, ontvanger en ambtenaar van de burgerlijke stand. In zijn af scheidsrede herinnerde burgemeester L. Cnossen er aan, dat zijn nieuwe collega op 1 september 1946 naar Krabbendijke is gekomen als eerste ambtenaar ter secretarie. Op 1 mei 1947 werd hij benoemd tot secretaris ontvanger. „In deze ruim twaalf jaar durende ambtsperiode hebt U meege werkt om verschillende problemen tot een oplossing te brengen", aldus de burgemeester. Hij noemde o.a. de af wikkeling van de oorlogsschade, het verbeteren van de woontoestanden ter plaatse en het werk, dat voortvloeide uit de februariramp van 1953. „Ook buiten het ambtelijk werk ter secre tarie heeft de gemeente van de werk kracht van de heer Bos kunnen pro fiteren", aldus de voorzitter. Hij zeg de de scheidende secretaris tenslotte dank voor wat hij voor Krabbendijke heeft gedaan. Als blijk van waarde ring bood hij hem een klok aan. T oespraken Wethouder G. van Velzen felici teerde de heer Bos in een korte toespraak met zijn promotie, waarna hij hem dank bracht voor de prettige samenwerking. Het raadslid M. L. Markusse vertolkte de gevoelens van zijn mede-raads leden. Ook hij zeide de scheidende secretaris erkentelijk te zijn voor zijn veelomvattende arbeid op be stuurlijk- en verenigingsgebied. Waarnemend-secretaris G. van Velzen Czn. sprak eveneens een dankwoord en overhandigde de heer Bos namens het gemeente- personeel een boek, getiteld „De Burgemeester". Mevrouw Bos werd verrast met een fraaie plant. Nadat de nieuwbenoemde burge meester van de drie Goereese ge meenten een dankwoord had ge sproken, werd de officiële raads vergadering gesloten. In de hierop volgende bijeenkomst werd nog het woord gevoerd door verschillende sprekers. Als eerste richtte burgemeester A. Schuit van Kortgepe zich tot de scheidende se cretaris, - namens de Vereniging van burgemeesters en secretarissen op Zuia- en Noórd-Beveland. Burge meester A. Schipper van Kruiningen sprak vervolgens namens de collega's en secretarissen van de buurgemeen ten enkele waarderende woorden aan het adres van de scheidende secreta ris. De heer H. Don vertolkte de dank van de plaatselijke afdeling van „Het Groene Kruis", van de Vereniging Wijkverpleging Krabbendijke-Waar de, en van het bestuur en personeel van de kleuterschool. Hij bood tevens enkele geschenken aan. Namens de gemeentelijke dienst voor Maatschap pelijke Zorg, waarvan de heer Bos secretaris-penningmeester was, voer de de heer J. Adam het woord. De opperwachtmeester M. Plaisier sprak tenslotte een dankwoord namens de rijkspolitie. Sluiskils zakenman sinds donderdagmorgen vermist Sinds donderdagochtend wordt te Sluiskil de 68-jarige handelaar in landbouwwerktuigen en tractoren, dé heer E. Cortvriendt, vermist. De heer Cortvriendt is het laatst gezien woensdagmiddag omstreeks vijf uur in Terneuzen, waar hij een zakenbe- zoek aflegde. Gevreesd wordt, dat hij op de terugweg naar Sluiskil in de mist Is verongelukt. De heer Cort vriendt reisde per bromfiets. Een van de zoons van de heer Cort vriendt deed donderdagmorgen bij de politie aangifte van de vermissing. Bij een bezoek aan het huis van zijn vader, die alleen in de Kerkstraat te Sluiskil woont, vond hij het bed on- beslapen. Bovendien bleek de brom fiets verdwenen. Dit wekte de arg waan van de zoon. De politie stelt een onderzoek in. VAN TOT GROTE PLANNEN De muziekvereniging „Nu met Hope" te Bruinisse heeft grote plannen. De ze vereniging bestaat namelijk zestig jaar en ter gelegenheid daarvan wil men op tweede Pinksterdag een con cours organiseren, dat onder auspi ciën zal staan van de Koninklijke Nederlandse Federatie van Muziek verenigingen. De muziekliefhebbers van Schouwen-Duiveland zal die dag iels bijzonders worden geboden; dat staat nu al vast. Voorlopig kunnen we verklappen, dat „Nu met Hope" graag met een drumband voor de dag wil komen. Om de daaraan verbon den kosten te dekken zullen renteloze aandelen worden uitgegeven. OP ROZENOORD Op Rozenoord in Sluis vierde het echtpaar W. Hendriks-de Jonge zijn 55-jarig huwelijksfeest. Burgemees ter P. F. van Hootegem was onder de gasten, die het bruidspaar kwa men feliciteren. Hij bracht de ge- ONTDEKKING;.... Het is natuurlijk namoelijks eerbie dig te noemen om daar uitgerekend vandaag de vijfde december over te schrijvenmaar wij mogen aannemen, dat dit hoekje niet de be langstelling heeft 'van nog aan de Sint gelovende mensenkinderen. Wij wilden het namelijk nog even over die op het ogenblik wel centraal te noemen figuur hebben. Wij deden een ontdekking. Een schokkende ontdekking. Sint is verloofd. Er bestaat een aan staande mevrouw Kapoentje en zij ivoont in Vlissingen sterker: zij vertoeft in ons midden en wel als on ze eigen redactie-secretaresse. Zij hoopt, so leerden wij na zorgvuldige nasporïngen, eerlang in het huwelijk te treden met de man, die heden zijn goede gaven zal uitstrooien, alsmede waar nodig zijn vermaningen over de leerlingen van Vlissingse lagere scholen. Zij volgt op het ogenblik een schrif telijke cursus baard kammen", als mede een spoedcursus „mijter rei ui- pen". Ge ziet, dat wij een degelijke secretaresse hebben, die zich op haar komende taak al mevrouw Kapoentje zorgvuldig en grondig voorbereidt. Het ligt zelfs In haar bedoeling om zich te laten inschrijven als leerlinge van de Toneelschool, teneinde vol gend jaar met goed gevvlg haar echtgenoot als een volmaakte Zwar te Piet terzijde te kunnen staan. Zo dat wij tegen die tijd met recht en redenen zullen kunnen spreken van een hecht en doortimmerd duo, ge vormd door de heer en mevrouw Ni- colaas Kapoentje lukwensen over van het gemeentebe stuur. Voorts was er een deputatie van de Partij van de Arbeid uit Ter- neuzen, onder leiding van wethou der M. de Vos. Mevrouw Hendriks- dè Vos nam jaren geleden namelijk actief deel aan het politieke leven. Zij was ruim dertig jaar geleden een van de eerste vrouwelijke raadsleden in ons land, toen zij voor de toenma lige S.D.A.P. deel uitmaakte van de raad van het Limburgse plaatsje Brunsum. UIT SCHOTLAND Uit Schotland kwam een vogel ge vlogen, een Jan van Gent, die bij Nieuwesluis in de gemeente Bres- kens bedekt met stookolie vaste grond onder de poten kreeg. De heren Ph. de Vuyst en De Baare ontfermden zich over de vogel, ontdeden het dier van de stook olie en lieten de Jan van Gent daarna weer los. De ring, die het dier om de poot droeg, stuurden zij naar de Vogèlbeschermïngs- waciit W. Z.-VIaanderen, die de beide vogelvrienden van Nieuwe sluis mededeelde, dat het een 1 jaar oude Jan van Gent was, die op een eilandje in de omgeving van de Schotse plaats Edinburgh op 14 september van dit jaar was geringd.. EEN ERGERNIS Het aanplakbord op het marktplein te Oosterland was een voortdurende ergernis voor de bewoners van de Markt, die steeds .wanneer zij uit het venster keken, hun uitzicht be lemmerd zagen door dat bord, waar aan weinig schoonheid te ontdekken rcas. Het gemeentebestuur begreep die gevoelens van ergernis en heeft het bord nu geplaatst op een punt, waar het minder in de weg staat en toch aan zijn doel beantwoordt. WERKGELEGENHEID De bietencampagne heeft haar hoogtepunt gehad en verscheide ne seizoenarbeiders komen allengs zonder werk. Op Sint: Philipshmd is echter werkgelegenheid gescha pen te Anna Jacobapohler, waar d< Nederlandse Heide Mij. actief is. Bovendien zullen straks te. Sint Phillpsland weer arbeiders te werk kunnen worden gesteld, wanneer daar een aanvang zal worden gemaakt met tiet dempen van de tramput. BELANGSTELLING Er was heel wat belangstelling voor het feest, dat de heer en mevrouw J. D. Jclderda-de Ridder uit de Bloe- menlaan 57 in Missingen donderdag vierden. Zij herdachten dc dag, waar op zij vijftig jaar geleden in het hu welijk traden. Familie, vrienden en bekenden waren aanwezig om het eehtpaar hun gelukwensen aan te bieden. Tegemoetkoming in Zeeuwse gasprijzen Vragen aan minister Zijlstra In het voorlopig verslag van de vaste commissie voor economische zaken van de Tweede Kamer over de twee de. nota inzake de gasvoorziening wordt de minister de vraag gesteld of liïj niet van oordeel is. dat, gezien de kostprijzen van ieder der gas soorten, een mengprijs aan het prijs beleid eerder een stimulerend dan een remmend karakter zou geven. Vele andere leden sloten zich bij deze vraag aan en wezen erop, dat in dit geval ook die gebieden, die mo menteel op kolengas zijn aangewezen, van de goedkope aanbiedingen van aardgas en raffinaderijgas zouden kunnen profiteren. Het was hun opgevallen, dat de po gingen van de minister om de ge meenten in Zeeuwsch-Vlaanderen en Midden-Zeeland tegemoet te ko- nièn iu hun hoge gasprijzen tot nog toe weinig of geen effect hebben gehad. De minister geeft trouwfcns zelf toe, dat- een correctie van de kolenclausule iu deze zin; dat deze zou aangepast worden aan de ko- lenprïjs in Europees verband in plaats van aan de Amerikaanse Kolenprijs, eérder het omgekeerde effect heeft van het moment af, dat de Amerikaanse kolen in prijs 'la ger liggen dan de Europese kolen.. Kan de minister een overzicht ver strekken, waaruit de recente con sumentenprijsverhouding van het cokesovengas, afkomstig van het bedrijf in Sluiskil, en het aardgas blijkt, zo werd gevraagd. Oud-Geref. Gemeente nam nieuwe kerk in gebruik. De Oud-Gereformeerde Gemeente te Oostburg heeft donderdagavond in 'n bijzondere kerkdienst haar nieuwe kerkgebouw aan de Zuidzandsestraat officieel in gebruik genomen. Dit ge bouw, dat de sedert de bevrijding voor de erediensten gebruikte nood- barak vervangt, biedt plaats aan ruim honderd personen. Het kerkge bouw omvat tevens een consistorie kamer. Het geheel Is eenvoudig ge houden. Een fraaie bruin Mouten kan sel en banken in dezelfde uitvoering vormen het meubilair. De openingstekst werd gelezen door ouderling F. de Feijter, waarna ds. C. van de Gfuiter de leiding van de dienst overnam. Als tekst voor de overdenking had ds. Van de Gruïter het tweede vers van Psalm 84 geko zen. Na afloop van de prediking sprak ds. Van de Gruiter woorden van dank tot burgemeester mr. K. Hoekzema die de dienst had bijge woond voor diens aansporing tot de herbouw van de kerk, wat aanvan kelijk niet in de bedoeling lag. Ds. Van de Gruiter noemde de burge meester de figuurlijke eerste-steen- legger. Spreker betrok voorts in zijn dankwoord de wegens ziekte afwezige directeur van de centrale diénst voor bouw- en woningtoezicht, de heer C. M. Zuijdweg uit Oostburg voor de geboden diensten. Vervolgens dankte ds. Van de Gruiter de aannemer en de onderaannemers voor het gelever de werk. Burgemeester Hoekzema dankte spreker voor de goede woor den en de heer J. Barendregt bracht zijn gelukwensen over namens het aannemersbedrijf, de firma Christi- aansen. Namens de Oud-Gereformeer de Gemeente richtte de heer A. de Feijter uit Breskens woorden van lof en dank tot de dominee voor diens vele en prijzenswaardige werkzaam heden, welke deze in het belang van de Gemeente gedaan heeft ennog doet. Met de ingebruikneming van dit kerkgebouw zijn nu alle verwoes te kerken in Oostburg herbouwd. Protestants ziekenhuis Goes krijgt 175 bedden. Minister akkoord met schetsplan. Het in Goes te bouwen protestants christelijk streekziekenhuis krijgt een capaciteit van 175 bedden. In eeir schrijven aan de stichting pr'otes- tans christelijk streekziekenhuis heeft de minister van sociale zaken en volksgezondheid zijn instemming betuigd met een aantal van 175 bed den. Aanvankelijk wilde het stichtingsbe stuur reeds 175 bedden, maar ook al in verband met de bestedingsbeper king werd dit aantal door het mini sterie bepaald op 150. Een hernieuwd verzoek heeft er thans toe geleid, dat het oorspronkelijke aantal ge handhaafd blijft. De minister heeft voorts zijn instem ming betuigd met het schetsplan; slechts enkele details zullen veran derd moeten worden. Dit betekent dus, dat de architect, de heer K. L. Sijmons te Amsterdam, op korte termijn een definitieve tekening kan maken, die daarna ter definitieve goedkeuring aan het departement zal worden toegezonden. Verwacht wordt, dat ln het voorjaar van 1959 de aanbesteding kan worden gehou den. Comm. der Koningin opent wijkgebouw in Sluiskil. (Advertentie) Een royale 'jonge' jonge White Libel f B.3S- Jonge Schiedammer f 7SO per iitcrfla Schip trok telefoonkabel in Westerschelde kapot. Het 10.248 brt. metende motorschip „Tawali" van de maatschappij „Ne derland" heeft donderdagmorgen om streeks il uur schade toegebracht aan een telefoonkabel in de Wester schelde. Hierdoor werd een deel van het uitgaande telefoonverkeer in Zeeuwscn-Vlaanderen gedurende an derhalf uur gestagneerd. Om kwart over twaalf ongeveer slaagde de P.T. T. er in een reservekabel in te scha kelen. De kapotgetrokken kabel was onderdeel van de telefoonverbinding tussen Zeeuwsch-Vlaanderen en Nrd.- Beveland en liep van Hoedekensker- ke naar Ossenisse. Vermoedelijk is de beschadiging aangericht door het anker van het schip. Zaterdag zal het rijkskabelschip „Poolster", dat op punt stond in Rotterdam te dokken, op de Wester schelde arriveren, waarna met de herstelwerkzaamheden een aanvang zal worden genomen. Examen examen gemeentefinanciën slaagde te Den Haag de heer J. A. Hoste, commies ter gemeentesecretarie van Kloetinge, COOP. EILAND WALCHEREN" In samenwerking met andere coöperaties. De coöperatieve landbouwvereniging „Eiland Walcheren" heeft thans in samenwerking met enkele andere coöperaties ln Nederland verpakte aardappelen in de handel gebracht. Op deze wijze hoopt men vaste voet op de binnenlandse aardappelmarkt voor ons produkt te krijgen. Dit deel de de heer H. J. Ikkink, directeur van deze coöperatie, op de donderdagmid dag te Middelburg gehouden jaarver gadering mede. De verpakking van de aardappelen brengt nog enige problemen met zich mee, verklaarde de heer Ikkink. Men kan ze natuurlijk niet vuil in de han del brengen, omdat het produkt de consument zo smakelijk mogelijk moet worden aangeboden. Men heeft eerst geprobeerd de aardappelen te wassen, maar dit brengt weer met zich mee, dat ze dan eerst gedroogd moeten worden, anders worden ze na enkele dagen grauw. Nu probeert men dit te voorkomen door de aard appelen schoon te poetsen. Met dit laatste heeft men vrij aardige resul taten bereikt, zo bleek uit de wóór den van de heer Ikkink. Men is met deze verpakte aardapplen echter nog slechts sinds korte tijd op de markt, zodat over de verkoop nog niets mee gedeeld kon worden. Het bleek verder, dat ook op ónder terrein actief gewerkt wordt. Om zoveel mogelijk zelfstandig, en niet gebonden te zijn aan een vaste ver koopprijs van mengmeststoffen, heb ben n.l. verschillende coöperaties waaronder de coöperatie „Eiland Walcheren" de N.V. Delta Che mie opgericht. Met de bouw van een fabriek te Vlaardingen is begonnen, zodat men ln een niet al te verre toe komst de meststoffen uit eigen fa briek kan betrekken. De heer Ikkink memoreerde nog de brauwgerstaffatre die de gemoederen in de landbouw- kringen nogal in beweging heeft ge bracht. Naar aanleiding hiervan merkte de directeur nog op, dat men de exportmogelijkheden onvoldoende heeft kunnen benutten door afrem ming door het produktschap ten gun ste van de nationale brouwgerstin- dustrle. Voorts gaf de directeur nog een toe lichting over het jaarverslag waar de balans met een totaal bedrag van 2.080.814,71 sloot. De verlies- en winstrekening bedroeg 517.636,77, waardoor een voordelig saldo van 687,21 overbleef. Voor een bedrag van 108.808,13 werd er afgeschre ven. Öok beantwoordde de heer Ikkink nog enkele vragen naar aanleiding van de uitgifte van een obligatiele ning k 4H Bij de bestuursverkiezing werd de heer Joh. Kodde met grote meer derheid herkozen. Bij de verkiezing van leden voor de commissie van toe- zich werden de heer W. Coppoolse te Grijpskerke, W. de Buck te Mells- kerke, Jac.'Maljaars te Oostkapelle, H. van Sluys te Westkapelle en KI. Verhage te Zoutelande bij acclamatie herkozen. De heer J. Simonse te Big- gekerke en P. van Liere te Oostka pelle werden in de plaats van de af tredende heren P. Polderman en Z. Maljaars tot lid van deze commissie gekozen. De heer C. de Visser te Zou telande trad af als lid van de finan ciële commissie, waarvoor in de plaats de kandidaat, de heer W. Mal jaars jr. te Domburg werd benoemd. Bij de opening van de vergadering had de voorzitter van het bestuur, de heer A. W. Cevaal, in het kort het ontstaan van de vereniging gememo reerd en er op gewezen, dat samen werking in de 20e eeuw nog éven ur gent is als aan het begin van de 19e eeuw. De commissaris van de koningin in Zeeland, jhr. mr. A. F. C. de Casem- broot, zal op zaterdag 13 december het nieuwe wijkgebouw van het Wit- Gele Kruis in Sluiskil officieel ope nen. Op een terrein van 225 vierkan te meter aan de Louisastraat werd vorig jaar november met de bouw begonnen. De officiële opening be gint om half drie. - Actie rond Algerijn, die in Zeeland werkzaam was Ali Moulai werd ter dood veroordeeld. Zoals we reeds eerder meldden, Is de Algerijnse jongen, AU Moulai, die in 1958 vijf maanden als lid van de Internationale Vrijwillige Hulpver lening op Schouwen-Duiveland in het rampgebied heeft gewerkt, in Alge rije ter dood veroordeeld. Moulai zou werkzaam zijn geweest op een on dergeschikte plaats in het F.L.N., het ondergrondse Algerijnse leger. Daar zou hij gegevens, die in ver band staan met een bomaanslag, ont vangen en doorgegeven hebben. Zijn advocaat betwist dit echter, om dat Ali Moulai niet in de militaire, maar politieke sector werkzaam was. Cassatie is inmiddels geweigerd. Inmiddels heeft de heer Sipkes, die in 1953 als kampleider werkzaam is geweest bij de I.V.H. in Zierikzee, on der de Nederlanders, die ook in het rampgebied gewerkt hebben, een ac tie ontketend om gratie voor Ali Moulai te verkrijgen. Daartoe, heeft hij in een rondschrijven verzocht brieven te zenden aan de Franse autoriteiten. Ook de VARA zal aan deze zaak. aandacht besteden: zaterdagmiddag wordt in het programma „Multiplex" dat tussen twee uur en vijf over half drie wordt uitgezonden, namelijk aandacht besteed aan de terdoodver oordeling van Ali Moulai. Minister Struvcken bezoekt Zeeuwsch-Vlaanderen. In verband met aanhangige grenswijzigingsvoorstellen. De minister van binnenlandse zaken, bezitsvorming en publiekrechtelijke bedrijfsorganisatie, mr. A. A. M, Struycken, die op maandag 8 decem ber, zoals bekend, een bezoek zal brengen aan Sint-Jansteen, zal op die dag ook andere plaatsen in Oost- en West Zeeuwsch-Vlaanderen bezoeken in verband met aanhangige grens wijzigingsvoorstellen. De minister zal om 10 uur een be spreking hebben met de raad van Hulst en om kwart over 11 met de raad van Sint-Jansteen. Des namid dags begeeft de minister zich naar West Zeeuwsch-Vlaanderen en zal hij een hespreking hehnen achter eenvolgens met de raad van Oost burg, Schoondijke. Groede en Bres kens, respectievelijk om kwart voor drie, kwart over drie, om vier uur en om Vijf uur. De minister zal vergezeld zijn van een delegatie uit het college van Ge deputeerde Staten. Tweeling in leraarsgezin. Donderdag beleefde Oostburg een op merkelijke gebeur tenis, waarvan de meeste inwoners onwetend waren Op die dag kreeg Oostburg namelijk zijn 4000e inwoner en de daarbij be trokken geboorte aangifte deed niet alleen deze 4000e inschrijven maar meteen ook de 4001e, want het be trof hier een twee- ling. -Tijdens deze geboorte- aangifte wist de vader, de sedert 1 oktober in Oostburg woonachtige leraar aan de lagere technische school, de heer R. P. de Houck, ook nog niets van dit bijzondere feit af. Het werd hem en zijn echt genote eerst 's avonds duidelijk toen burge meester mr. K. Hoek zema met de gemeen tesecretaris P. A. Bi'il een bezoek aan da wo ning van de familie De Houck in de Paulus Potterstraat bracht om het gezin De Houck Brakke met de geboor te van de tweeling te feliciteren. Burgemeester Hoekze ma noemde toen in z'n toespraak namelijk 't getal 4000 en deelde mede dat het gemeen tebestuur gemeend had dit feit niet onopge merkt voorbij te laten gaan, en besloten had voor cloza 4000e inwo ner een spaarbank boekje met 40 be schikbaar te stellen. „Nu het hier echter 'n tweeling is, zijn het "cbo< twee spaarbank! met elk 20", aldus'de oekjes burgervader, die ook nog de hoop uitsprak, dat do nu nog slechts non dag oude tweeling- do bereidheid 'tot delen in zijn verdere leven zou mogen behouden, den. De tweeling, twee jon gens, genaamd Rudol- phe Petrus Amelia en Herman Bernhard An drea zijn drie decem ber geboren, terwijl de geboorteaangifte op dc daaropvqjgende dag gebeurde. Rudolphe Pe trus Amelia was de eerstgeborene. Op de foto overhandigt burgemeester Hoekze ma de spaarbankboek jes aan de gelukkige vader. hef beste voor uw oliehaard of kachel en... uw portemonnaie. JAC. DE BKUYN Tcerpakhuizenstraat 24 MIDDELBURG Telefoon K 1180-2714 FIRMA O. M. DOMMISSE ZN. Palingstraat 31 VLISSINGEN Telefoon K 1184-2102 P.'J. NOELS Kanaalweg 39 HANS WEEKT Telefoon 312 J. W. DE JONGE Tholenstraat 139 TERNEUZEN Telefoon K 1150-2224 VANDAAG. Middelburg Electro: ,ne familie Trapp", lfl en 21.15 yur. a-1.; Schouw burg: „Gevaarlijk spel", 19 en 21.15 uur, a.l. Vlissingen Alhambra: „Stella's Sleu tel", 19 on 21.30 uur, 18 JaBr; Luxor: „De trommen van Fu Manchu", 20 uur, 14 Jaar; Kunsthandel Bikker: Schilderijen van Bram Pihl en hout- plastloken van Bakker, 9—12.30 en 14—18 uur. Goes Grand: „De liefdesroman, vbii een koningin", 20 uur, a.l.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 2