>kdpw li mf ZWITSALETTEN PILOOT STORM ontvoerd in de stratosfeer „Moord in de krantenwijk' VLISSINGSE RAAD SPOEDIG INGELICHT OVER SANERING RIVIERA WALCHEREN „ARNE'S GENOEGEN" VIERT HET 60-JARIG BESTAAN ymicmuisfj MAANDAG 1 DECEMBER 1958 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT OM DOOR DE KERK TE JAGEN.. Wellicht reeds eind december of januari. Door een simpel voorstel tot aan koop van een pand in de Vrouvve- straat (no. 22) is in de Vlissingse gemeenteraad het saneringsplan weer ter sprake gekomen. De heer P. Bikker (c.h.) vroeg namelijk wat er met dit pand gaat gebeuren en of het in het saneringsplan valt. „En", voegde de heer Bikker er aan toe, „kunt U al wat meer vertellen over de sanering?" „Het is net als bij uitbreidingsplan nen van een stad", antwoordde de heer Van Popering, „soms kan het namelijk nodig zijn jaren tevoren reeds grond aan te kopen, die moge lijk nog eens nodig zal zijn voor uitbreiding, hoewel er voor die grond nog geen directe bestemming is. En zo is het ook met deze wo ning. De sanering komt er en als er eventueel woningen in handen van de gemeente kunnen komen op plaat sen waar wellicht Iets gaat gebeu ren, dan wordt deze mogelijkheid aangegrepen". Inmiddels heeft het gemeentebe stuur het ontwerpplan voor de sanerirtg ontvangen en van op merkingen voorzien. Aan de hand van deze opmerkingen wordt het plan nu opnieuw bestudeerd door de ontwerper. „Eind december of begin januari zal het mogelijk zijn de raad over de plannen in te lichten", aldus de wethouder. Verder behandelde de raad een groot aantal onderwijszaken, grondaanko pen en wijzigingen in verordeningen, de befaamde 3 in 1 make-up. Alleen verkrijgbaar bij CAPRI MIDDELBURG LIBERTY GOES Middelburgse IJsclub vergaderde Mocht er dit jaar ijs komen dan zullen de hardrijkampioenschappen op de lange baan voor het gewest Zeeland op de baan van de ijsclub te Middel burg verreden worden. Dit werd vrij dagavond meegedeeld in een leden vergadering van de „IJsclub Middel burg", die in een van de zalen van de sociëteit „De Vergenoeging" te Mid delburg werd gehouden. Bij de bestuursverkiezing werden de drie periodiek aftredende bestuursle den, ae voorzitter ir. H. Visser, de pen ningmeester, de heer A. H. van der Most en de secretaris, mr. J. J. v. d. Weel allen voor twee jaren herkozen. In het eerder op de avond uitgebrach te jaarverslag van de secretaris, de heer Van der Weel, werd de teleur stelling uitgesproken, dat men nog niet tot grote activiteiten had kunnen komen, omdat er in de afgelopen ja ren, nagenoeg geen ijs is geweest. Hierdoor heeft ook de officiële ope ning van de ijsbaan nog niet plaats kunnen vinden. In samenwerking met Staatsbosbeheer heeft men in het af gelopen voorjaar rondom de ijsbaan .3.000 bomen en struiken geplant, zo dat de baan nu meer beschut ligt. Aan 'de trainingsavond wordt door een 16-tal mensen deelgenomen, die één maal in de week hiervoor bijeenko men. De penningmeester noemde ln zijn verslag de financiële resultaten niet onbemoedigdend, hoewel alle moeilijk heden nog niet overwonnen zijn. Het aantal contribuanten steeg tot over de 700. die als hamerstukken werden afge daan. Onder voorbehoud van gelde lijke steun van het rijk werden kre dieten beschikbaar gesteld voor de bouw van 32 woningwetwoningen op een terrein ten noorden van de Pre sident Rooseveltlaan en ten oosten van de Bloemenlaan. Aan de wo ningbouwvereniging „Gemeenschap pelijk Belang" werd 1410 vierkante meter grond verkocht voor de prijs van f 41.925. Tijdens de pauze kon burgemeester mr. B. Kolff nog een traktatie aan bieden, die namens de Vlissingse middenstandscentrale ontvangen was. De heer Kolff vertelde nog, dat daar bij ook enkele stenen waren aange boden „als begin voor het nieuwe raadhuis" en een kogel „om door de kerk te jagen" VUSSINGEN Raad komt bijeen In de raadsvergadering van de ge meente Vlissingen op woensdag 3 december zullen de volgende punten aan de orde komen: een voorstel van B. en W. tot wijziging van de ge meenschappelijke regeling, houdende instelling van het Instituut Ziekte kostenvoorziening voor ambtenaren in Zeeland, evenals het voorstel tot het bekrachtigen van de nieuwe, met ingang van 1 januari 1959 gel dende, tarieven voor het gebruik van het openbaar coöperatief slachthuis te Vlissingen. Verder zullen de voor stellen van B. en W. tot het aangaan van een geldlening van 170.000 tegen een rente van 4%% per jaar en een looptijd van 30 jaar; tot het besluiten tot de aankoop van een hofstede onder Serooskerke en tot het beschikbaar stellen van een be drag tot schadeloosstelling van de pachter van die hofstede in behande ling worden genomen. Voorts zal het voorstel tot vaststelling van de 3e wijziging in de begroting van het gemeentelijk grondbedrijf voor 1958 aan de orde komen.- Personeelsvereniging der gemeente bestond 10 jaar In een met talrijke bloemstukken versierde Schuttershofzaal heeft de personeelsvereniging van de gemeen te Middelburg haar 10-jarig bestaan gevierd. De verzorging van deze avond was opgedragen aan het en semble van Karin Larsen en hiermee heeft het verenigingsbestuur onge twijfeld een goede keus gedaan. Want op bijzonder aantrekkelijke wijze bracht dit gezelschap de muzi kale revue „Oh Venus" voor het voet licht, een moderne musical, waarin ietwat de spot gedreven werd met de spoetniks en dergelijke. Vóór men echter de belevenissen van het ensemble kon genieten, werd het prille bestaan der personeelsvereni ging nog even onder de loep geno men. Eerst had de voorzitter, de heer J. M. Geljon, de talrijke leden en gasten welkom geheten, in het bij zonder burgemeester mr. Joh. de Widt, de wethouders J. W. Kögeler, A. J. Berenpas en A. J. Kaland en hun dames, het ere-lid mevr. Sand- berg en de ere-voorzïtter, gemeente secretaris J. Ph. Koene. Vervolgens vertelde de heer Geljon, dat de heer Koene op 8 december '48 de initiatiefnemer geweest is voor de vereniging. Op zijn beurt dankte de heer Koene de voorzitter voor zijn aandeel in de opbloei van de vereni ging, waarbij de gemeente-secretaris een geschenk voor de kas overhan digde. Namens het gemeentebestuur bood burgemeester De Widt gelukwensen aan. Daarbij wees mr. De Widt op de plezierige en nuttige kanten van een dergelijke vereniging. Namens het hoofdstedelijke brandweerkorps bood de commandant, de heer A. J. W. Mathijssen gelukwensen (plus bloemen) aan en namens de korfbal vereniging Swift, met wie de perso neelsvereniging reeds jaren aange name toneel banden onderhoudt, de heer A. van Moolenbroek, die even eens een geschenk offreerde. Tot slot bood ook de Vlissingse gemeente personeelsvereniging felicitaties aan. En na al deze hartelijke woorden was het woord en de daad aan de da mes en heren van Karin Larsen, die in de komedie „Oh Venus" de atoom geleerde Catharine van Bakel een „stoelreis" naar de gelijknamige pla neet laten maken. Hieraan gingen talrijke humoristische voorbereidin gen vooraf ten huize van de atoom geleerde. Deze werd op bijzonder kundige wijze op de planken (en op Venus) gezet door Karin Larsen, die de humoristische tekst van Guus Vleugel ten volle uitbuitte., mede dank zij een voortreffelijke mimiek. Onmiddellijk hierna moet genoemd worden Philippine Aeckerlin, die op ongekunstelde wijze de dochter Mo nica vertolkte, zowel op muzikaal- als toneelgebied. Ellen Craamer, Joc- co van Renesse, Jan Langereis en Gerard Müller sloten zich hierbij goed aan, Een woord van lof verdienen de stijlvolle decors, de voortreffelijke muzikale begeleiding van pianist Pe ter Kok, gitarist Rob* Pauwels en bassist Hans van Rossum, alsmede regisseur Jack Bovv. De muziek was van Harry Bannink. Rest nog te vermelden, dat er in de pauze een verloting gehouden werd en dat de feestavond besloten werd met een gezellig bal. OOSTKAPELLE N.C.V.B. bijeen De afdeling Oostkapelle van de Ne derlandse Christen Vrouwen Bond vergaderde onder leiding van de pre sidente mevr. M. den Hollander-Won- dergem. Spreker was ds. Poelman van Arnemuiden, die als onderwerp had gekozen: „Gebedsgenezing". Hierop volgde een geanimeerde discussie. De kerstvergadering werd vastgesteld op 23 december a.s. Deze zal door de ledén zelf worden verzorgd. Filmavond van vereniging „Het Zonnehuis" Vorige week word in het geref. jeugdgebouw tc Middelburg een film avond gehouden voor leden en dona teurs van de vereniging „Het Zonne huis". Ds.v P. v. Til, gereformeerd predikant te Middelburg, opende déze bijeen komst met een kort welkomstwoord, waarna hij het woord gaf aan de landelijk-propaganda-leider van de vereniging, de heer H. Th. van dei- Helm, die in een korte inleiding iets over het „Zonnehuis"-werk en de pro blemen van de chronische zieken, die in deze inrichtingen worden ver pleegd, vertelde. De film ..Zeven stuivers", die vervol- ens vertoond werd, liet het werk van eze vereniging tot christelijke ver pleging van langdurige zieken zien en verhaalde voorts het ontstaan van dit werk op een boeiende en sugges tieve wijze. De „Zeven stuivers" vormden de grondslag van dit thans grote werk. Er bleek vaart in deze film te zitten, terwijl de muziek van concertorganist Bernard Drukker zich, bij het geheel uitstekend aansloot. Dê filmliefhebbers kwamen deze avond verder aan hun trek met een geestige poppenfilm, die Joop Geesink vervaardigde en een instructieve film over de „volksvijand" reumatiek. Rest nog te vermelden dat een col lecte voor „Het Zonnehuis" in Mid delburg 961,45 opbracht. Veel belangstelling voor lezing over jeugdspaarwet Dezer dagen hield de afdeling Middelburg van de Christelijke Be sturenbond in het „C.J.M.V.-gebouw" te Middelburg een voorlichtingsavond voor de jongeren van de Christelijke vakbeweging. Op deze bijeenkomst, waarvoor veel belangstelling bestond, sprak de heer H. de Vlaming, hoofd bestuurder van de landelijke organi satie van Werkende Jeugd, over de Jeugdspaarwet. De heer De Vlaming behandelde uit voerig de mogelijkheden maar ook de verplichtingen van deze spaarwet, die spreker aan de hand van tal van voorbeelden toelichtte. „Met deze spaarwet hoopt men de jongeren te leren sparen en om de jeugdige inleg gers nog eens extra te prikkelen om zuinig te zijn woi-dt over het ge spaarde bedrag een belastingvrije premie gegeven", aldus de heer De Vlaming, die voor een aandachtig ge hoor sprak. Na zijn inleiding werden door spre ker een viertal groepen uit de aanwe zigen samengesteld, die enkele vra gen naar aanleiding van zijn betoog onderling moesten bespreken. De ant- worden. die uit deze discussiegroepen kwamen, werdeh door de heer De Vlaming hierna uitgebreid behandeld. Hieruit bleek onder meer, dat er in de korte tijd die er was om onderling deze vragen te bespreken terdege over deze jeugdspaarwet was gedis cussieerd. Na de pauze werd door enkele leden van Werkende eJugd een aardig ca baretprogramma opgevoerd waar het voor het overgrote deel jeugdige pu bliek veel genoegen aan beleefde, Voor een muzikale omlijsting zorgde het accordeontrio „De jonge Suko's". Deze avond stond onder leiding van de voorzitter van het C.B.B., de heer A. Maas. Advertentie t HJ kantoormachines JUBILEUMUITVOERING TE ARNEMUIDEN Muziektent bpvenaan op het verlanglijstje De muziekvereniging „Arne's Genoe gen" te Arnemuiden geeft op 10 en 12 december in het verenigingsgebouw te Arnemuiden een jubileumuitvoe ring ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan. Aan het programma wordt meegewerkt door de plaatselijke to neelvereniging „Arne's Glorie". De avond van de 12e december zal wor den besloten met een groot bal. De voorzitter van de muziekvereniging, de heer F. M. Geluk, zal op beide avonden een kort historisch overzicht geven. In. 1898, het kroningsjaar van lconin- gifi Wilhelmina, werd tijdens de fees telijkheden te Arnemuiden het gemis van een muziekkorps wel heel erg gevoeld. Daarom viel het initiatief van het hoofd van de o.l. school, de Advertentie 1035. De groene strato- car van de twee voortvluch- tigen joeg met geweldige snelheid langs de grote ver keersweg naar de kust. De heren verkeerden in een op timistische stemming, want hun ontsnappingspoging leek met succes bekroond te zullen worden. „Ha! De sufferds!" hoonde Thern. Die dachten dat ze ons al te pakken hadden! O, wat zou ik graag dat dikke snuit- werk van Val Marian eens willen zien als hij hoort dat we er tussen uit geknepen zijn!" Grijnzend voegde hij er aan toe: „Tja, als je maar goede relaties hebt, hè! Haha! Zonder goede re laties begin je tegenwoor dig niets!" Zijn metgezel, Eldred, was wat minder enthousiast. Hij kende beter dan Thern de grimmige doortastendheid waarmee de Geheime Dienst van Shastar kon optreden en vooral zijn aartsvijand Shor Nun zou geen steen op de andere laten, tot hij hem weer achter de tralies had. Voortdurend keek hij achterom, maar nog steeds geen spoor van achtervolgende G.D.-wagens! „Als we eerst maar goed en wel op mijn Zwarte Burcht zitten", gromde hij, „eerder voel ik me niet veilig!" Voort, voort raasde de groene wagen over de drukke rijbaan en opeens wees Eldred naar boven. „Wat is dat voor 'n rare kist...?! Bij Toth...! Het is de machine van die ver duivelde Storm en hij zoekt óns geloof ik...!" (Advertentie) FEUILLETON DOOK ANDKEVV GARVE. 66 „Jij, vervloekte kerel!" schreeuwde Jessop plotseling. Hij braakte een stroom allerliederlijkste woorden uit. „Jij, vervloekte politiespion. Ik heb je in de gaten gehouden. Jullie zijn allemaal tegen mij. Jullie willen me allemaal doden. Jij bent gek, Iredale. Jullie kuftnen mij niet doden, maar ik kan jullie wèl doden. Jullie zijn ln mijn macht. Iedereen is in mijn macht. Ik zal het jullie bewijzen". „Neen", schreeuwde Iredale en hij sprong naar de hand, die het blikje omkneld hield. Jessop, die zich draai de en kronkelde met de behendigheid en kracht van een maniak, wrong zich los uit Iredales greep en met een kreet van triomf slingerde hij het blikje in de natte gootsteen waar de Inhoud werd uitgestrooid. „Allemachtig, het is het blauwzuur", schreeuwde Iredale en greep Katha rine vast om haar terug te trekken, Terwijl hij dit deed werd de keuken deur met een smak door Jessop dichtgeworpen en zij hoorden, dat in de aangrenzende kamer een zwaar voorwerp tegen de keukendeur werd geduwd. „Stik, jullie", schreeuwde Jessop. „Stikkeu jullie allebei". Hij liet een monsterachtig, krankzinnig gegiechel hoven en sleepte steeds meer meubel stukken aan, die hij tegen de keu kendeur opeenstapelde. HOOFDSTUK 35. De politie-auto vloog met razende snelheid Chancery Lane in en kwam met gierende remmen bij de trottoir band voor Iredales flat tot stilstand. Vier mannen sprongen eruit. „Blijf hier staan en houd de lift in de gaten, agent", schreeuwde Haines de politieman in uniform toe. Hij rende de trappen op met Ogilvie en Mllos onmiddellijk achter hem. Dit tempo was dodelijk vermoeiend, maar daar lette hij niet op. Lawaai van boven weerkaatste in het lége gebouw. Het klonk alsof een dozijn mensen daar een hevig rumoer maakte. Toen zij de laatste wending voor de trap naar de bovenste ver dieping maakten, konden zij Jessops stem horen. „Ik ben het instrument van de Voorzienigheid", schreeuwde hij alsof hij -jen grote menigte toe sprak. „Al mijn vijanden zullen worden weggevaagd. De Auglas-stal zal worden gereinigd". „Mijn hemel", mompelde Ogilvie. Zij bereikten de overloop. Uit de flat weerklonk een luid waanzinnig ge lach. Jessop was aan het gillen en raaskallen. Ineens begon hij te zin gen: „For I'm a jolly good fellow" op hoge onnatuurlijke toon. Haines zette zijn schouder tegen de deur. Het lawaai daarbinnen hield op. Hij gaf Miles een wenk en met hun bei den deden ze een stap terug en wier pen zich toen met volle kracht tegen de deur. Deze gaf een beetje mee. Zij ondernamen een nieuwe poging en daar sprong de deur met een ge weldige slag open. De kamer zag eruit alsof er een bom was ontploft. Gebroken en gehavend meubilair was tegen de keukendeur opeengestapeld. En daar bovenop zat Jessop en giechelde voor zich uit. „Zij zijn dood", zei hij met een tri- omfantelijke fluisterstem, waarbij hij de politiemannen niet scheen op te merken, en begon opnieuw te gieche len. Do politiemannen sprongen naar vo-'4 ren. Van de keuken uit schreeuwde plotseling een stem: „Bent U dat, In specteur?" „Ja, Mr. Iredale. Is alles in orde met U?" „Ja, met ons is alles okay". „Goddank". Jessop liet een wilde schreeuw van razernij horen toen hij zich reali seerde,'dat Katharine en Iredale nog altijd in leven waren, en dat deze mannen waren gekomen om hem te halen. Hij strompelde van de barri cade en wierp zich op Ogilvie. hem bijtend en slaand als een kind in een aanval van woede. Het was een heel karwei hem in bedwang te houden maar weldra was hij toch overwel digd. „Breng hem naar beneden", zei Hai nes terwijl hij het zweet van zijn ge zicht veegde. Hij zette zich aan het werk om de barricade af te breken. Hij kon nu constateren, waarom Ire dale niet in staat was geweest uit te breken een zware stoel was stevig onder de deurknop gewrikt. Hij werkte deze los, verwijderde de hou ten sierkist en een divan en trok deur open. „Dank U, inspecteur". Iredale hielp Katharine over de rommel heen en keek grimmig rond in de geruïneerde kamer. Jessops kranzinnige kreten waren nog flauwtjes te horen. „Waar brengen ze hem heen?" vroeg hij. „Maakt U zich daarover niet druk. Mr. Iredale s-s men zal goed voor i hem zorgen". „Arme duivel!" Iredale haalde eens diep adem. „Dat was op het nipper tje". „Dat was het zeker", zei Haines. „Ik was bang, dat hij het blauwzuur weer zou gebruiken". „Dat trachtte hij inderdaad te doen Kijk maar 'n de gootsteen". Haines ging de keuken binnen. Onder de kraan lag een vieze massa tabak, met overal in de gootsteen vuile brui ne vlekken. Verwonderd keerde hij zich om. ..Wat ter wereld betékent dat?" „Het is heel eenvoudig", zei Katha rine. Zij opende haar tasje en nam er een tabaksblikje uit. „Hier heeft U het blauwzuur". Haines maakte liet blikje open en zag de grijsachtig witte kristallen. „Ik begrijp nog steeds niet..." „Ik verwisselde de blikjes" legde Ka tharine uit. „Het was in de taxi op weg hierheen we zaten alle drie naast elkaar en ik voélde toevallig het blikje in Jessops zak. Ik'kon Bills vertrouwen in 'hem niet delen hij was mijn vriend niet. Daarom haalde ik bij wijze van voorzorgs maatregel het blikje uit zijn jaszak en gaf hem daarvoor in de plaats het blikje, dat ik uit Bills jaszak had ge haald". „Verdraaid nog toe", wierp Haines eruit.- (slot volgt) heer J. J. van Doeselaar, om tot op richting van een muziekvereniging te komen bij de inwoners in goede aarde. Op 7 november. 60 jaar gele den, startte men met 16 werkende leden. Tot voorzitter werd de heer J. J. van Doeselaar gekozen, die deze functie tot 1920 vervulde. Op voor stel van één van de andere oprich ters, de heer S. Buijs, gaf men aan de vereniging de naam van „Arne's Genoegen". Om aan de financiën te komen om muziekinstrumenten aan te schaffen werd een beroep op de bevolking gedaan. Met lijsten gingen de oprichters in hun vrije avonduren door het dorp. Op deze wijze werd genoeg geld ingezameld om de beno digde instrumenten van de Chr. Jon geren Vereniging uit Middelburg over te nemen en onder leiding van de dirigent, de heer A. Brakman, kon men aan de slag. In deze moeilijke beginperiode is de voorzitter wel de grote stuwende kracht geweest, die het muziekkorps tot bloei wist te brengen en een zeer gewaardeerde plaats te geven in het vererfigingsle- ven van Arnemuiden. De heer Iz. Boone, die voorzitter was van 1922 tot 1935, zette het werk van de oprichter met veel élan voort, hoewel de vereniging het niet altijd even voorspoedig is gegaan. De moei lijkheden werden wel erg groot tij dens het voorzitterschap van de oud gemeentesecretaris, de heer J. J. Huyssen (19421954), die de vereni ging zo goed als het mogelijk was met de dirigent F. Buijs (1935 1945) door de oorlogsjaren 'reen loodste. Door deze woelige vijf jaren vielen zoveel wei-kende leden af, dat men in 1945 zo goed als opnieuw kon beginnen met de opbouw van het korps. Maar onder de voortvarende leiding van zijn voorzitter kwam men ook deze moeilijkheden te bo ven. Sinds 1954 is de gemeente-secre taris, de heer F. M. Geluk voorzitter, die het korps zag uitgroeien tot 27 werkende leden en over 300 donateurs. Het oudste lid van de ver eniging is 'le heer J. Bliek, die al 48 jaren lang als bestuurslid zijn beste krachten hieraan wijdt. De'heer J. Meliefste, die sinds 1955 dirigent is, trad hiermee in het voetspoor van zijn vader, de heer P. Meliefste, die van 1919 tot 1935 de dirigeerstok hanteerde. Om in de toekomst van nieuwe en jonge krachten in het korps, verze kerd te zijn is men beginnen met de opleiding van 11 jongeloui. die eens per week in de muziekeeheimen van een fanfarekorps worden inge wijd. Tot de oprichting van een jeugdorkest is men nog niet over kunnen gaan, hoewel de mogelijkhe den hiervan door het bestuur nauw lettend in het oog worden gehouden. Een grote handicap voor de repeti ties vormt het ploegenstelsel in de verschillende bedrijven op Walche ren, waardoor enkele leden niet altijd aanwezig kunnen zijn. Een tweetal hoogtepunten in het be staan van „Ame's Genoegen" is van recente datum. Het was de aan schaf van nieuwe muziekinstrumen ten in 1957, die mogelijk werd ge maakt door een jaarlijkse subsidie door de gemeente en de opbrengst van een bazaar, die door de muziek vereniging werd gehouden. Het twee de hoogtepunt was het pinkstercon cours van de Zeeuwsche Bond van harmonie- en fanfareverenigingen, dat ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van „Arne's Genoegen" te Arnemuiden werd gehouden. Aan dit concours, dat een zeer groot succes werd, werd door een 25 korpsen uit Noord- en Zuid»BeveIand en Wal cheren deelgenomen. Bovenaan hei verlanglijstje van het bestuur staat een nieuwe muziek tent. De oude tent verkeert in zo'n vervallen staat, dat hij niet meer ge repareerd kan worden. Op verschil lende vergaderingen heeft men al ge sproken om de gemeente te verzoe ken de bouwmaterialen voor de mu ziektent te financieren. De leden en donateurs van de vereniging /.ouden dan gezamenlijk de muziektent kun nen bouwen. Als plaats denkt men uan het plantsoen aan de Noordwal. Kerstmiddag De kerstmiddag van de afdeling Mid delburg van de Bond van Plattelands vrouwen zal niet. zoals gemeld, op 2 maar op 17 december a.s. gehouden worden. Officiële publikatie VLISSINGEN. RAADSVERGADERING. IJe burgemeester der gemeente Vlissin gen brengt ter openbare kennis, dat op woensdag 3 december 1958 een openba re vergadering van de gemeenteraad zal worden gehouden ten gemeentehuize des namiddags 8.00 uur. VLISSINGEN. GEMEENTEBEGROTING 1939. Burgemeester en wethouders van Vlissin gen brengen ter openbare kennis, dat de begftitlng der plaatselijke inkomsten en uitgaven voor het jaar 1959 met memo rie van toelichting, alsmede die van de gemeentebedrijven op de secretarie (le afdeling, kamer 2) voor ieder ter lezing zijn neergelegd en tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar worden ge steld- Vlissingen, 2ï november 1958,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 9