Grote aanvoer prachtig fruit op St - Nicolaasveiiing Krabbendijke Snelbuffet te Breskens voor bootreizigers van in Zeeuwse Almanak tot Junqham Z.-VLAAMSE.VLASINDUSTRIE ZIT IN DE KNEL Agenda 2 P R O V 1 N <J L4. L,E,y £„E.E U W 6' hi V U U H A to T .VRLJDAG 28 NOVEMBER 1958 LUSTRUMVEILING MET GOEDE PRIJZEN In totaal 241 ton fruit aangevoerd in ruim vijftienduizend colli De lustrum (tiende) Sint-Nicolaasveiling te Krabbendijke, die donderdagmiddag is gehouden, kreeg een recordaanvoer te ver werken: 15.047 colli, hetgeen omgerekend in kilo's precies 241.402 kg verpakt fruit betekende. Alles bij elkaar een prachti ge collectie fruit, waarbij bijzonder mooie appels en peren te zien waren. Ook uit de puntenwaardering bleek eens te meer, dat de veiling „Krabbendijke en Omstreken'' steeds beter kwaliteits- fruit te bieden heeft. Van de in totaal 241 ton aangevoerd fruït, was er 62.831 kg verpakt standaardfruit in 4.310 la-atten, 26.033 kg verpakt huishoudfruit in 2.206 kratten en 152.538 kg in 7.925 kisten op de export- en blokveiling. In totaal werd voor 86.794,26 omgezet, hetgeen neerkomt op gemiddeld 35.90 per honderd kilogram fruit. Gezien de prijzen van de laatste weken, is de prijs van 35.90 bijzonder goed te noemen. Alvorens de mijnmeestér de eerste koop aankondigde, had de directeur vah de veiling .Krabbendijke en Om streken", de heer S. G. Nooteboom, èen kort welkomstwoord gesproken. In een toespraakje tot de handelaren, telers en andere belangstellenden, herinnerde hij er aan, dat opnieuw een mooie collectie fruit was aange voerd. Vervolgens ging hij over tot de prijsuitreiking. De punten waren toegekend door een deskundige jury, bestaande uit de heien A. de Jager, Nieuw- en St.-Joosland, M. Paarde- köoper, Eist en W. J. Robijn, Goes. De gouden medaille 'was ditmaal voop de heer W. G. van Nieuwen- huijzè te Waarde met; 76;% kg Winston H 65/70, met 97 van de maximaal te behalen 100 punten. Oök de eérste wisselbèker van de gemeente Krabbendijke was met dezelfde partij fruit voor de heer Van Nieuwenhuijze met 49 van de 50 punten. De twee zilveren me dailles van het Centraal Bureau gingeh resp. naar M. Dees te Krabbendijke, 40% kg Golden De licious H 70/75 met 90 pühten en de Cultuurondcrneming „Vreden- hof", eveneens te Krabbendijke met 69 kg Golden Delicious H hAven. De nieuwe gemeentehaven, die in het kader van de Deltawerken in Bruinis- se wordt aangelegd, begint votm te krijgen, Deze week is men begonnen met het opspuiten van de dijk, die het water van de haven zal bedwingen. Enkele draglines brengen de mijn- MUZIEK Zn een onlange te Oostburg gehouden raadsvergadering, zo leerden wij uit het verslag over die zitting, hebben enige raadsleden zich gekant tegen een begrotingswijziging, waarin be sloten werd voor de gemeente eèn grammofooncombinatie aun te schaf fen. Dat zou te duur worden, meen den zij, maar de voorzitter bestreed zulks. Hij voerde namelijk aandut de gemeente in het bezit is van een spinet waar niets mee gebeurt en uil de verltoop nu van dat aloude in strument zou men een grammofoon kunnen aanschaffen en dat muziek instrument zon men uitstekend kun nen gebruiken. Voor het ten gehore brengen van de brniloftsmars bij hu welijksvoltrekkingen. Een naar onze, zo bescheiden mening opmerkelijke gang van zaken, die bij de argeloze buitenstaander enkele vragen oproept. .Hoe komt de ge meente aan ee.n spinet?", zo zou de eerste vraag kunnen luiden. De vraag wat de gemeente met een spi net koet, werd bereids door de ivoor witter beantwoord: niets namelijk. Een gemeente kan ook niets met een spinet doen. Ge kunt er beziuaarlijk de raadszittingen muzikaal mee op luisteren, vooropgesteld, dat er een spinetspelend raadslid beschikbaar is. Nee, dat ruilen lijkt ons dé oplossing Spinet weg (naar de muziekschool bijvoorbeelden een grammofoon er voor terug. Met dit laatste instru ment kan eengemeente weliswaar ook niet zo indrukwekkend veel doen, maar huwende paartjes zijn dan in ieder geval verzekerd van eèn brui loftsmars. En misschien kan men dt raadszittingen dan voortaan mede voor het publiek' wat aantrekkelijker maken door pauzes-met-muzfek in lassen steen, ter versteviging van de dijk zal dienen aan, terwijl over een lengte van 135 meter stalen damwand is geheid. De haven is voor een deel reeds op diepte uitgegraven. GOUDEN ECHTPAAR. Vandaag viert het echtpaar Ph. Gal- leBraet te Aardenburg zijn gouden bruiloft. De heer Galle is 74 jaar, hij geniet een goede gezondheid en legde enkele jaren geleden pas z'n werk als landbouwr neer. Mevrouw Galle Braet is 72. Het echtpaar heeft twee fynderen, die eveneens in Aardenburg wonen, en zes kleinkinderen. ZEG HET MET GLADIOLEN. Zeg het met bloemen en dan liefst met gladiolen. In Stavenisse zal men dat prettig vinden. Er wor den in dat plaatsje namelijk veel gladiolen verbouwd, zo veel dat de plaatselijke afdeling van de Zeeuwse Landbouw Maatschappij besloten heeft eeh cursus gladïo- lenteelt te organiseren. Men hoopt dat daardoor de uiteindelijke re sultaten van deze teelt nog beter zullen zijn. LUSTRUM. De Oostburgse Vrouwelijke Vrijwil ligers <O.V.V.) kwamen woensdag avond in het Nederlands hervormd kerkcentrum in vergadering bijeen ter herdenking en viering van het o- jarig bestaan. De voorzitster, me vrouw M. E. HoekzemaDe Herder, feliciteerde in haar openingswoord de aanwezige leden met dit eerste lus trum. terwijl zij in liet kort alle Werkzaamheden belichtte, die de ver eniging sedert haar bestaan heeft ver richt. Als één van de voornaamste hiervan kan zeker de oprichting en verzorging van een bejaardensociëteit genoemd worden, die elke vrijdag middag voor de Oostburgse ouden van dagen van boven de 65 jaar wordt gehouden en waarvoor van de zijde der bejaarden altijd een goede be langstelling bestaat. Ter gelegenheid van deze lustrumviering zaten de da mes, ongeveer 25 in getal, daarna ëhn een gezamenlijke broodmaaltijd aan. Vervolgens werden er enkele films vertoond, waaronder éen lachfilm van Stan Laurel eh Oliver Hardey en enkele in de gemeente Oostburg ter gelegenheid van bijzondere evene menten en gedurende de wederop bouw opgenomen films, welke laatste bijzonder in de smaak vièlen. De tiende Sint-NicólaaS'veiling te Krabbendijke heeft niet alleen een recordaanvoer opgeleverd: het aan gevoerde fruit was ook van prachti ge kwaliteit. De gezichten, hierbij het keurenvan het prachtig 'ver pakte fruit,' zeggen genoeg.... ('Foto P.Z.C.). 70/75 met 97 punten. Voorts war ren'er nog prijzen voor het fruit? bedrijf C. P, Vogelaar te Krabben dijke met 278% kg Br.d' Anjou H 80/85, met 95 pUnteh en „Welgele gen" vah de heer J. Q. C. Lens hoek te Kloetinge met 67% kg B. A. Lucas H 80/85 met 93 punten. Kwaliteit Bij de mooislp kwaliteit rvas de prijs van de A.V.M. (zilveren schaal) voor de Cultuuronderneming „Vredenhof" met 69 kilo Golden Delicious H 70/75, met 49 van de 50 punten, Ook het fruitbedrljf C. P. Vogelaar legde in deze categorie beslag op een prijs met 278% kg. Br. *d Anjou H 80/85 met 48 punten. De medaille van de aan- en verkoopverenigïng „Wemeldihge" ging naar de heer J. P. Kakcbeekc tè Krabbendijke met 161 kg. Légipont H 75/85, met 48 punten. De tweede wisselbeker van de gemeente Krab bendijke voor de beste prestatie werd behaald door de heer M. Dees te Krabbendijke niet 440% kg Golden Delicious H 70/75. Een prijs voor het Vlissinger stond' terecht in Bergen op Zoom Voor het kantongerecht te Bergen op Zoom stond donderdagmorgen te recht A. v. d. V. Uit Vlissingen, die op de Bredaseweg onder Roosendaal een aanrijding had gehad met een auto, die voor hem reed. V. d. V. had op zodanige wijze gereden, dat hij zijn auto niet tot stilstand had kun nen brengen. V. d. V. vertelde, dat hij zeker 50 meter van de auto van daan was, maar het stopteken niet had gezien. Hij durfde ook niet krachtig te remmen, omdat er een paar kinderen in de auto zaten. De officier van justitie eiste tegen hem een geldboete van f 25, subsidiair 5 dagen hechtenis. Nadat V. d. V. had verteld, dat hij aan zijn wagen een schade had opgelopen van f 120 en aan de andere auto een schade van f 27Ó'was toegebracht, vroeg hij clementie. De kantonrechter veroor deelde hem tot een boete van f 20, subsidiair 4 dagen. Maandag a.s. installatie burgemeester van Goes Ter gelegenheid van de installatie van burgemeester H. K. Michaëlis, komt Üe gemeenteraad van Goes maandag I december a.s. des mid dags om twee uur in openbare zit ting bijeen. De agenda omvat vier punten: opening, aanwijzing commis sie van ontvangst, installatie burge meester en sluiting. Om drie uur is er ter gelegenheid van deze installa tie een receptie in „De Korenbeurs". Goesenaar had botsing in Bergen op Zoom Donderdagmorgen reden nabij Ber gen op Zoom op het punt Waar de wegen Antwerpsestraat en Prins Beriihardiaanzich met elkaar ver enigen een vrachtauto, bestuurd door de heer A. K. uit Willemstad en een personenauto op elkaar. De aanrij ding Werd veroorzaakt, doordat de bestuurder van de personenauto, de heer Q. K. uit Goes geen voorrang Verleende. Beide voei'tulgen werden beschadigd. De politie maakte proces verbaal, op. hoogste gemiddelde van tenminste vijf inzendingen werd veroverd door de cultuuronderneming „Vredenhof", die een gemiddelde had van 95,2 pun ten. De heer M. Dees kreeg in deze afdeling een medaille niet 93 punten, terwijl een derde 'prijs werd toege kend aan J. P. Kakebeeke met 91.2 punten. Wederom een prijs viel ten deel aan de Cultuuronderneniihg „Vredenhof" met 1.566 kg Delicious 75/80. Voor de kolvers waren er eveneens prijzenDe koper die de grootste hoe. veelheid fruit afnam wras de heer C. van Oost te Krabbendijke (69.463), die tavens het hoogste factuurbedrag bereikte met f 27.930,66. De koper, die de hoogste kilogramprijs betaal de over vijf kratten was de heer J. WubBen te Rijswijk. De gemiddelde prijs, die het fruit opbracht was 35.90 per honderd kilogram; vorig jaar f 99.75 per honderd kilogram! Ook het Nederlandse Rode Kruis deel de in de vreugde, want kopers en te-. Iers droegen voor deze vereniging 1 rent ner colli af. Rest nog te vermel den. dat de gehr. TJndenhergh uit JVe- meldinge 1 krat met op 5 augustus geplukte „Scarlet Pimpernel" tér vei ling aanvoerden. Deze zomerappel bracht 1.14 per kilogram op. PLANNEN VOOR NIEUW HOTEL Kantoren voor Stoombootdiensten te Breskens en Vlissingen aanbesteed In liet gebouw van de P.Z.E.M. ie Middelburg is donderdag de uitslag bekendgemaakt van de aanbesteding voor de bouw van twee dienstgebouwen voor de Provinciale Stoombootdiensten te Vlissingen en te Breskens in opdracht van het provinciaal be stuur aanbesteed eit eèn groot snelbuffet en wachtlokaal te Breskens in opdracht van de N.V. HSumajo" te Breskens aan besteed. Het snelbuffet en wachtlokaal te Breskens, dat 1700 kubieke meter groot wordt, heeft een lengte van 46 meter en een breedte van ongeveer 11 Yz meter en wordt gebouwd op de plaats van het tegenwoordige kaartverkoopgebouwtje bij de nieuwe veerhaven. Architecten van deze bouwwerken zijn de irs. F. W. Vlaming en H. Salm te Amsterdam. De exploitant van .„Mill's Buffet" zoals de nieuwe zaak genoemd zal worden de heer De Milllano Uit Breskens, bouwde als eerste na de Tweede Wereldoorlog eeh noodcafé bij de oude veerhaven. Met een her- bouwplicht uil de oorlog Wordt thans het nieuwe snelbuffet gebouwd. Het type van deze nieuwe zaak Wordt aangepast aan de frequentie en de snelheid van het verkeer: in een zo kort mogelijke tijd zal een maximum aantal reizigers bediend worden. Het pand wordt ecu combinatie van verschillende dienstverlenings- fmielies. Naast het kantoor yan «Ie bootdienslen komt een afdeling voor de verkoop van frituur- en ijsgerechteu. Daarnaast wordt een souvenirskiosk ingericht. Dan volgt, de hoofdingang naar het snelbuffet, waarbij de mogelijk heid opengelaten is bij grote druk te de normale bediening over te schakelen in zelfbediening. Het snelbuffet krijgt een lengte vah 15 meter en biedt plaats aan 50 per sonen. Vervolgens komt rechts van hét snelbuffet een wachtlokaal, waarin 150 reizigers een plaatsje zullen vinden. De omlijsting van dit gebouw wordt uitgevoerd in teakhout. Men hoöpt het bouwerk In 150 werkbare dagen gereed tè hébben. In èlk géval zal worden getracht om het snelbuffet vóór het nieuwe seizoen gereed te hebben. NieuW hotel Verder heeft de heer De Milliano een herbouwplicht voor een hotel van 20 kamers, dat aan de Langeweg ver rijzen zal. De grond hiervoor Ss in principe reeds door de gemeenteraad toegezegd. De eigenaar hoopt in de cember a.s. de tekeningen voor. dit hotel bestekklaai1 te hebben. Het kantoor voor de stoombootdien sten wordt 750 kubieke meter groot. In dit gebouw zal een wachtlokaal in gericht worden, alsmede een goede renruimte, een fietsenbergplaats en een kaartverkooploket. Het kantoor te Breskens is iets kleiner, namelijk 650 kubieke meter. Het wordt ge bouwd naast het snelbuffet. Ook hier in wordt een kaartverkoopafdeling en éen opslagruimte ingericht. Dit ge bouw is ongeveer 18 meter lang. Uitslag aanbestedingen De uitslag van deze aahbestedingen, waarbij achtereenvolgens de inschrij vingen voor het dienstgebouw te Vlis singen. voor hét dienstgebouw te Bleskèns èn het snelbuffet met HORLOGES dankbare geschenken voor dames en heren In velerlei uit voeringen. reeds vanaf f 36.50 (heren) en f 48.50 (dames) Bij Uw horloger-juwelier Cslot van pag. 1 staat. Men moet dan verkopen in een lage markt en het faillissement dreigt De organisatie van de vlassers is zeer Verbrokkeld. Vlassers zijn vaak meer „artiesten" dan scherp bere kenende zakenlieden. Er zijn dan ook ongeveèr vijf, ernstig verdeelde, bonden. Hiervan is de R.-K. Zeeuws- Vlaamse Vlassersbond een zeer be langrijke, want zij beslaat 90 van de Zeeuws Vlaamse vlassers. Maar ook in nationaal verband Is meer samenspel vereist. Momenteel is men dan ook doende tot een publiekrech telijk lichaam te komen. Dit zou allerlei maatregelen kunnen nemen en voorschrijven bijv. standaardise ring en op grond daarvan een ge organiseerd prljsoverzicht. Momenteel hebben de vlassers hierop geen kijk en heeft de handel een sterke machtspositie, omdat deze al leen de eisen van de spinnerijen kent. Vandaar dat de vlassers in een (Advertentie) Elke man houdt ervan een overhemd te dragen dat hem perfect staat*en lekker zit. Waarom zou U hem op Sint-Nicolaas niet een pleziertje doen en hem een werkelijk goed overhemd geven. Bij Heijstek vindt U ze al vanaf 12,90. Doe er ook èen leuke, moderne Terlenka-das bij vanaf 3,95. Bellamypark 42 Vlissingen Kring Middelburg K.V.P. wendt zich tot partijraad De Kring Middelburg van de Katho lieke Volkspartij heeft aan de partij raad van die partij het volgende punt voorgelegd: De Kring Middelburg verzoekt al-' le Instanties medewerking, opdat krachtige maatregelen worden ge nomen tot opbloei van de provin cie Zeeland, met name dat de ver bindingen met het overige deel van Nederland eh. In de provincie zelve wórden verbeterd en dat maatregeleh op godsdienstig en maatschappelijk gebied tegelijker tijd met maatregelen-tot materië le opbloei worden genomen. Naar mag worden aangenomen, zal dit punt in de eerstvolgende bespre king 'van de partijraad, te houden op 13 december a.s., een onderwerp van bespreking uitmaken. wachtlokaal te Breskens, opgenomen zijn, luiden als volgt: 1: D. van der Poel, Oudelande, 94.290 81.550 168.910; 2: C. Priem, Lewedorp, 94.500 75,750 109.100; 3: fa Blanken- burgh. Nieuwdorp, 96.750 83.900 176.650; 4: J. Verhage, Vlissingen, 98.400 80.000 198.000; 5: J. M. Goedemondt, Vlis singen, 100.155 geen inschrijving geen inschrijving; 6. aannemersbe drijf N.V. gebroeders Va nder Poel, TerneUzénk 100.400 79.000 185.000; 7: P, Verstelle, Philippine, 100.700 85.150 192.200; 8 fa. gebr. Jobse, Serooskerke, 101.000 79.900 geen inschrijving; 9: fa P. Post. en Zn., Vlissingen, 102.025 85.250 geen inschrijving; 10: J. Geschiere, Middelburg, 103.700 84.800 195.800; 11: fa Chris- tiaansen, Oostburg, 104.300 79.362 183.800; 12: M. Walra ven en Zn, Middelburg, 106.000 83.000 197.300; 13: fa Leen- houts,' Sluis, 106.300 86.000 178.000; 14: fa. gebr. Maas, Bres kens, 106.400 78.400 187.000; 15: N.V. maatschappij voor havenwerken, Amsterdam 112.200 81.500 175.317; 16: D. J. Plckkenpol, Breskens, 119.400 80.600 geen inschrijving; 17: C.V. Iz. A. Bossand en Zn. Oostburg, 120.435 79.728 181.500; 1^: B. J. N. Schmelzcr, Vlissingen, 123.000 102.000 260.000; 19: L. Martehs, Hoofdplaat, f 137.452 100.395 190.305; 20: fa Iz. de Bliek, Schoondijke, geen inschrij ving 76.700 184.700; 21: fa De Muijnck en Petri, Vlissingen, geen inschrijving 79.910 158.200; 22: L. Maas en Go., Breskens, geen inschrijving 80.800 171.837; 23: P. F. Barra, Oostburg, geen in schrijving 81.714 208.521; 24: fa. gebr. Visser, Breskens, geen inschrijving 84.429 188.710; 25: J. M. Th. van Poucke, IJzendijke, ?een inschrijving 102.000 226.517; 26: W. Daansen, Aarden burg, geen inschrijving 107.000 234.417; 27: L. B. Verstraete, Hoofdplaat, geen inschrijving 109.450 241.769; 28: fa. Hey- kamp, gèen inschrijving geen in schrijving f 175.800. toch al labiele markt gauw slachtof fer van geruchten wordt. Misschien kan een dergelijke organisatie ook iets dóen aan het instellen van spe ciale financieringsregelingen, spe ciaal van samenwevkingskredieten zoals de Middènstandsbank diè ként. Er zijn nog vèel andere punten, zoals bijv. de proeffabriek in Delft, waaruit een geheel geme chaniseerd bedrijf te voorschijn zal komen. Een dergelijke fabriek zal 1250 ha strovlas verwerken en f 15 a f 20 miljoen kosten, iets gèheèl anders dus dan wij thans kennen. Men verwacht deze ver andering over ruim 10 jaar, maar ook dan zal de traditionele vlas- serij ten dele al ware het al leen voor de betere kwaliteiten blijven bestaan. Het gedrang zal echter wel groter worden. Voor Zèêuwsch-Vlaanderen, waar 45 van het Nederlandse vlaslint wordt geproduceerd en in 1950 nog bijna 1900 arbeidskrachten in die be drijfstak werkten (nu nog ruim 800) staat dus veel op het spel. Op de vlassersdag die vandaag in Terneu- zeh wórdt gehouden zal dit duide lijk blijken. Men hoopt öndèr mëer tè komen tot blijvende discussiegroe pen waarin het kostenbesef van de ondernemers zal worden verhoogd. Wanhopen is nog niet nodig, maar dan moet ook snel worden aange pakt. Heel Zeeland zal met belang stelling het gébeuren volgen of die nen te volgen. Wij zullen ook ónze voorlichting daarop richten. Najaarsvergadering van Ned. coöp. Vrouwenbond in Zeeland Donderdagochtend- en middag hield het gèwèst Zeeland van de Neder landse coöperatieve vrouwenbond in de grote zaal van het „Schuttershof" te Middelburg haar najaarsvergade ring. Tijdens de ochtendbijeenkomst sprak mevrouw W. Huizer-v. d. Rèst, lid van het hoofdbestuur, over de Verschillende coöperaties in Neder land. In de middagvergadèring' hleld dè heer A. F. Baljeu een inleiding Over hét verzorgen en schikken van bloemen. In haar openingswoord sprak 'Se voorzitster, mevrouw L. JBróekema- Snijders Uit Zierikzee, haar vreugde Uit ovèr de grote belahgstelllng Van de dames Uit Middelburg, Vlissingen eil Zierikzee. Hierna memoreerde spreekster nóg de vorige vergadering waar besloten was het bestuur met twee tot vijf leden uit te breiden. Mevrouw C. v. d. Made-Brand werd gekozen tot 2e voorzitster en me vrouw M. de Rooy-Verplankè tot 2e secretaresse. Eenstemmig werd door de vergadering besloten in de pauze geld in te zamelen om mevrouw M. Bloten-Baars, secretaresse van liet hoofdbestuur, die ziek is, een bloe metje te zenden. Tot slot van het huishoudelijke ge deelte van déze bijeenkomst deed de voorzitster nog enkele mededelingen over het programma van het komen de seizoen. Mevrouw Huizer-v. d. Rest sprak hierna over de Nederlandse ver bruikscoöperatie, het grote orgaan waarbij de meeste coöperaties In Ne derland zijn aangesloten. Op boeien de wijze vertelde spreekster, die haar lezing verduidelijkte met tal van kleurendia's, over de geschiedenis van deze organisaties, die door de ja ren heeri meegeholpen hebben tal van misstanden uit de weg te helpen. Na dè koffiemaaltijd, die door de dames gezamenlijk gebruikt werd, sprak de héér Baljeu over de verzorging èn het schikkfen van bloemen', waarbij sprekeè enkele richtlijnen gaf aan de hand van kleurendia's, die hij ver- tpöhde. VANDAAG. Middelburg Electro: „Jeity, öe schrik van het bataljon", 19 en 21.15 uur, 14 j. Schouwburg: ..Michael Strogoff", 20 uur, 14 j. Schuttershol: Uitvoering gemeentepersoneel, 20 uur. verge noeging: E.H.B.O.-wedstrijden, 20 uur. Vergenoeging: Vergadering IJs club", 19.30 uur. Vlissingen Alhambra: „Placé Plgalle, plein der zonde", 19 en 21 uur, 13 jaar; Luxor: „Meisjes en mannen,*, 20 uur, 1B jaar; Kunsthandel Bikker: Schilderijen van Bram Pihl en liout- plaatieken van Bakker, 9—12.30 en 14 —10 uur. Goes Grand: „De slavin van Pointe du Loupe", 20 uur, 14 jaar; Hotel Cen traal: „Vergadering van aandeelhou ders „Zeeuwsche Fruitteelt Maat schappij", 14 uur. Hotel Centraal: Vergadering aandeelhnudèrs N.V. Landbouw Maatschappij „De Bath-, polders", 10 30 uur. Prins van Oranje: contact- en voor lichtingsavond afdeling Goes Kón. Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plant kunde, 19.30 uur; De Landbouw: Ver gadering Landbouwstudleelub, 10.30 uur: Têminus: vergadering Nèd. HaAclelBrelzigergver., 20.I8 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 2