DE KERKEN maatschappij PILOOT STdRM ontvoerd in de stratosfeer „Moord in de krantenwijk" VRAAG NAAR WIKA'S ZAL IN KOMENDE JAREN TOENEMEN Duitse vluchtelingen offeren voor lotgenoten elders Waar zijn onze schepen? Een zittend leven? Gupa: KNEEDBAAR HOUT van Geta Bever 16 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 27 NOVEMBER 1958 en de Wanneer wij bezig zijn met de werving van nieuwe leerlingen voor onze opleiding, wordt ons nogal eens de vraag gesteld: hoe zit het eigenlijk met de plaat singsmogelijkheden van do afge studeerden? Gaat dat nog wel zo vlot, nu we toch de invloed van de bestedingsbeperking overal be speuren Ik geloof dat het goed is om op deze vraag zo exact mogelijk in te gaan, aldus dr. F. Boerwinkel in een artikel „Zijn er nog zoveel wika's nodig", gepubliceerd in het huisorgaan van het instituut Kerk en Wereld te Driebergen. Als algemene feit kuunen we wel voorop stellen: Er is niet alleen nog een enorme behoefte aan al lerlei soort werkers op 't gebied van maatschappelijk werk, jeugd werk, vormingswerk enzovoort, maar deze vraag zal in de komen de jaren beslist nog toenemen, daar de ontwikkeling van onze sa menleving geheel in die richting gaat. Een onlangs gehouden enquête hracht aan het licht, dat er 574 vacatures waren in de verschil lende takken van maatschap pelijk werk. Bovendien waren ei' 556 nieuwe plaatsen waar voor de financiën aanwezig waren en die dus gesticht zou den kunnen worden als ei- maatschappelijke werkers wa ren. Er was dus een behoefte aan 1100 krachten. De be staande opleidingen leveren per jaar ongeveer 250 afgestu deerden af. Men zou kunnen zeggen: in ruim vier jaar kan het tekort dus zijn aangevuld. Men vergeet dan, dat er ook een jaarlijks verloop is van on geveer 200 a 250 la-achten (voornamelijk door huwelijk), zodat er een groot tekort aan krachten blijft bestaan als zich niet veel meer jonge mensen hiervoor opgeven. Ook op het gebied van Jeugdwerk en Jeugdzorgwerk (clubhuizen) zijn er steeds meer gemeenten, die behoefte krijgen aan des kundige krachten op dit ge bied. Hetzelfde kan gezegd worden van de aanvragen op het gebied van Sociaal Cultureel Vormingswerk. Herhaaldelijk wordt ons gevraagd of er geen wika's zijn voor dorps- en buurthuizen. Men mag ver wachten, dat het aantal van deze soort dorps- en buurthuizen in de toekomst ook nog zal toenemen. In de industriële sector hebben alle voor deze specialisatie opge leiden werk gevonden, hetzij op de personeelsafdeling, hetzij in het bedrijfsmaatschappelijk werk of in het vormingswerk voor de bedrijfsjeugd. Het laat zich aanzien, dat met name op dit laatste gebied er in de naaste toekomst een grote vraag komt naar goed opgeleide krachten. Ongeëvenaarde „Republikf lucht" De zogenaamde „Republikflucht" heeft sinds 1949 onrustbarende vormen aangenomen. Sinds dat jaar zijn rond drie miljoen inwo ners van Oost-Duitsland gevlucht, dat is 15 procent of wel een ze vende deel der totale bevolking. Een dergelijke massale uittocht heeft volgens een scribent in „De Waarheidsvriend" die in een artikel over „De vluchtelingen uit de Oostzone" even aangrijpen de als leerzame bijzonderheden meedeelt niet zijns gelijke in de geschiedenis. De toekomst is voor velen donker, daar ze geheel opnieuw moeten beginnen. Duitsland is overvol vluchtelingen: de Bondsrepubliek „Goedheilig man" niet misbruiken We zijn het erover eens, dat Sinterklaas een aardige man is. Maar bent U het ook met me eens, dat het Sinterklaasfeest voor kinderen in de regel helemaal geen leuk feest is? Dat maken we onszelf als oude ren wel wijs, maar ik Sleit ervoor, dat op e scholen, dat door ouders, door radio mensen, grootouders enz. eens wat liefde voller aan kinderen gedacht wordt in de ze tijd, aldus een schrijver in „Gemeen- tenieuws" liet blad der Maastrichtse herv. gemeente. Het vorige jaar, zo ver volgt hij, stond er gens in onze stad in een zaak een lange rij ouders en kinde ren te wachten op het plechtige moment van handje schudden met de witgehand schoende, heilige hand. Eén kind deed niets dan brullen, want vader zei steeds: „en nu zal ik 't eens allemaal aan Sinter klaas vertellen". De lafaard! Vergeet niet, dat „het christêndom" op een wat geniepige manier akelige heidense ele menten in het verhaal van -de. goedheilige man heeft opgeno men. Dat Nicolaas veel van kinderen houdt, dat hij jonge meisjes een „vrijer" bezorgt, is sympa thiek. Maar dat we de dodengeesten van de Germaanse god Wodan hébben sa mengetrokken in de schrikfiguur Zwarte Piet (de roede!), is niet zo leuk. Ik pleit voor een wat sober der smterklaasgedoe. We moeten ons niet door de reclamefan- tasten bij de neus la ten nemen. En laten we eens wat minder aan ons grote-men- senplezier denken en wat meer op de ogen van de kinderen let ten. Weg met al dat boeraangedoe van „denk eraan hoor, ik izal het aan Sinter klaas zeggen", liet is en blijft een leuk feest, maar het ontaardt vaak in een verschrikkelijk on christelijk misbruik maken van een „goed heilig man". telt 50 miljoen inwoners, waarvan 9.1 miljoen verdreven uit" Polen en 3 miljoen vluchtelingen uit Oost- Duitsland. Hopelijk is er iets in dit korte overzicht, dat in Nederland de harten in beroering brengt, aldus de schrijver. Laten we als christenen van alle vrije landen laten zien, dat we werkelijk broeders zijn in Chris tus, waar we ook wonen en wie of wat we ook zijn. Berlijn is een klein stukje van Gods aarde, er is veel leed, maar ook veel geloof en veel gebed en veel liefde. Eén voorbeeld: Aan het einde van een godsdienstoefening in een grauwe, lage zaal werd gecollec teerd, niet voor eigen nood, maar voor.... de vluchtelingen in Jorda nië en Hongkong. Er zijn mensen, die daar hun laatste 10 pfennig in geworpen hebben. „Daar is het harder nodig dan hier, het is er nog erger". Dit is christen-zijn in een wereld, waar de Antichrist rondgaat als een briesende leeuw, waar ver drukking is, maar waar de tri- umfroep van Christus gehoord wordt: „Heb goede moed, Ik héb de wereld overwonnen!" KERKNIEUWS NEDERLANDS HERVORMDE KERK. Beroepen door de provinciale kerkver gadering voor Venendaal W. Goedhart, voorganger van de evangelisatie „Sola Fide" aldaar. Bedankt voor Ouderkerk aan de IJsel P. de Jong te Kootwijk. GEREFORMEERDE KERKEN. Beroepen te Pembroke (Ontario, Canada) Christian Reformed Church G. Rienks te Wormerveer; te Oosterend (Fr.) Th. P. van Belzen, kandidaat te Arnemuiden. CHR. GEREFORMEERDE KERKEN. CHR. GEREFORMEERDE GEMEENTEN. Aangenomen naar Schiedam I. J. IJssel- steln, kandidaat te Apeldoorn. BAPTISTENGEMEENTEN. Beroepen te Treebeek F. E. Hulzinga te Hengelo Ov. GEREFORMEERDE GEMEENTE. Bedankt voor Veen en voor Werkendam H. van Gilst te Dirksland. i Advert entte) Aagtedijk 25 v. Belra n. Lourengo Marquez. Aagtedijk 21 te Mombasa. Aalsdijk 22 te Saigon. Abbekerk 22 v. Amsterdam n. Bremen. Albireo 25 te Tanga. Alcor 25 te Rotterdam- Aldabi 25 te Salvador. Alhena 23 te Montevideo. Alioth 24 65 m. z-z.w. Kaap Verdische ell. Aimdijk 24 270 m. o z.o. Bermuda's Alnati 24 te Hamburg. Alphacca 22 v. Montevideo. Amerskerk 25 te Lissabon. Andijk 25 te Rotterdam. Annenkerk 23 te Hamburg. Appingedam 23 dw- Royal Sovereign. Arendskerk 22 v. Singapore. Arkeldijk 26 v. New York n. Philadelphia Arnedijk 19 te Houston. Astrid Naess 24 40 m. n.n.w. Aruba. Attis 24 190 m. w. Ouessant. Axeidijk 25 v. Portland n. Norfolk. Bali 25 te Berbera. Bawean 22 v. Amsterdam n. Antwerpen. Binnenhaven 24 10 m. n.o. Ouessant. Boissevain 23 te Moji. Calamares 24 te Los Angeles. Callisto 24 585 m. o. Bermuda's. Caltex Arnhem 24 te Rotterdam. Caltex Delft p. 25 Kaap Roca n. Pt. Said. Caltex Nederland 26 te Réunion. Caltex Rotterdam 24 30 m. z.w. Ras Fartak. Grote offervaardigheid voor school te Hollandia Voor de bouw van de Theologi sche School in Hollandia op Nieuw-Guinea bracht de gemeen te van uit Indonesië gerepatrieer de Nederlanders in Den Haag 1500.bijeen. Dit is bijna even veel als het bedrag, dat uit de ge hele Hervormde Kerk hiervoor op het zendingsbureau te Oegstgeest werd ontvangen. Camitia 24 60 m. w.z.w. Colombo. Carillo 25 270 m. n.o. Galapagos ell. Cleodora 26 te Saigon. Colytto 24 630 m. n.o.t.o. Guadaloupe. Crania 21 te Durban. Dlemerdljk 24 370 m. z.w. Ouessant. Duiveland 23 te Brussel. Drente 23 v. Djakarta n. Semarang. Eenhorn 24 te Crotone. Esso Amsterdam 24 150 m. o. Kaap Hatteras. Friesland (K.R.L.) 24 600 m. w.z.w. Ascension. Gaasterkerk 25 dw. Bahia n. Rlo de Janeiro. Garoet 25 v. Le Havre n. R'dam. Greta 19 te Napels. Harold 80 m. n.w. IJmuiden. Heemskerk 24 850 m. z.o. Kaap Guardafui Helicon 25 te Santiago de Cuba. Hoogland 23 te Kalundborg. Houtman 25 v. Auckland n. Rapier. Hydra 23 te Hamburg. Ivoorkust 23 te Lagos. Jagersfontein 26 te Kaapstad. Japara (K.R.L.) 24 te Port Said. Johanca p. 23 Lissabon. Kalinga 25 te Curagao. Kalydon 26 te Rotterdam- Katelysia 24 700 m. on.o. Pitcairn Island Kara 23 v. R'dam n. Heysham. Kellia 22 te Stanlow. Kennemerland 24 te Paranaqua. Kermla 24 220 m. z.w. Panama. Khasiella 24 20 m. z.o. New Orleans. Kloosterdijk 24 v- Lissabon. Korenia 23 te Gothenburg. Korovina 24 v. Yokkaïchi n. Miri. Kosicia 23 dw. Key West. Krebsla 23 te Curagao. Kreeft 23 v. R'dam n. Narvik. Kryptos 25 te Las Palmas. Koplaneila 240 Liverpool n. Curagao. Laagkerk 24 te Abadan. Laarderkerk 23 te Antwerpen. Langkoeas 24 te Soerabaja. Lekkerkerk 23 te Bandar Abbas. Lelykerlc 23 v. Abadan n. Koeweit. Lemsterkerk 22 te Shat al Arab t. a. Leopoldskerk 26 te Suez. Leto 21 te Belfast. Limburg 26 te Tandjong Priok. Lindekerk 24 te Hamburg. Lissekerk 24 130 m- o. Malta. Loenerkerk 24 180 m. w. Kaap Comorin. Lutterkerk 24 bij Dubai t. a. Lombok 19 te Victoria, B. C. Maashaven 24 400 m. n.n.o. Kaap Verdische eil. Advertentie/ Velen leiden een ongezond, onnatuurlijk leven. Gevolgenslappe werking der or ganen, onzuiver bloed, verstopping. Daar door ontstaan moeheid, hoofdpijn, puistjes, aambeien enz. HERBESAN kruidenthee bevat M verschillende Kruiden met elk een eigen heilzame werking en herstelt de natuurlijke functies van het lichaam. Verkrijgbaar bij apotheker of drogist c L 1.80 per groot pak, voldoende vooi. maanden. 1032. Shor Nun had een verrassing voor zijn aardse vriend. „Kom maar eens mee!" zei hij geheimzinnig en geleidde de „drie muske tiers" naar zijn wachtende wagen. Niet lang daarna reden zij het grote lan dingsterrein van de Shastar- vloot op en stopten naast een der hangars. Daar stond de Horzel! Arends hart klopte ineens sneller, toen hij zijn, nu geheel gerepa reerde, trouwe straaljager herkende. Hij had opeens een onbedaarlijk verlangen om weer eens een ritje met zo'n doodgewone aardse kist te maken. „Ga gerust je gang", zei Shor Nun en hij grijnsde zo mogelijk nog raadselachtiger dan tevoren. Zodra piloot Storm in de stuurcabine klom, begreep hij waarom. Aan het controlebord waren enkele eenvoudige instrumenten toegevoegd. Een re~ pulsor-installatie en een atoomgenerator. De Horzel kon hiermee bijna loodrecht stijgen en landen en een veel grotere snelheid dan vroe ger hereiken. Hoog boven de miljoenenstad liet Arend de machine cirkelen, duikelen en rollen, dat 't een lust was. Hij voelde zich zo vrij als een vogel. Er waren anderen, die zich op dat moment sterk de voordelen van het vrij zijn realiseer den. De heren Therri en Eldred zonnen op plannen om uit hun kerker te ontsnappen en het geluk scheen hun goedgezind te zijn, want Thern slaagde er zowaar in contact te krijgen met een van zijn vroegere medewerkers...! Maaskerk 25 v. Bremen n. Antwerpen. Maasland 23 te Amsterdam. Maasym 3 dw. Downsing V. S. Maetsuycker 23 te Fremantle. Malea 24 v. Pladjoe n. Tandjong Priok. Marcella 24 te Buncrana. Marie Christine 24 30 m. z.w. Noord Hinder. Marietje Bohmer 24 30 m. o. Gibraltar. Meliskerk 26 te Amsterdam. Mirzam-N dw. Kaap Flnlsterre. Molenkerk 24 120 m. v. Dakar. Montferland 20 te Hamburg. Muiderkerk 24 te Bremen. Musi (K.P.M) v. Saigon n. Sorong. Musilloyd p. 25 Finistere n. Bibbao. Mijdrecht 24 dw. Key West. Naess Commander 24 v. Fawley n. Tripoli. Naess Lion 23 te Port Said. Naess Tiger p. 26 Perim n. Houston Nestor 26 te New Orleans. Nias 29 te Hamburg. Nieuw Amsterdam 25 te Rotterdam. Noordwijk p. 25 Hey West n. Antwerpen. Noordzee 23 185 m. o. Colombo. Nijkerk 23 te Port Said Oldekerk 25 te Suez. Omala 24 v. Kopenhagen n. R'dam. Oostkerk 21 te Durban. Oranje 24 v. Penang. Ouwerkerk 24 v. Kobe n. Shimlzu. Parkhaven 19 te Buenos Aires. Perna 24 400 m zw. Bombay. Perregaux 17 20 m. n. Burlings. Plato 25 te Amsterdam. Polydorus 24 te Suez. Prins Willem van Oranje 24 400 m. t.n. Belle Isle. Reyniersz 21 v. Pt. Swettenham n. Mombassa. Roggeveen 25 te Lourengo Marquez. Rode Zee 20 v. Montevideo n. Valparaiso. Rijnkerk 23 400 m. Kaap Trio. Salatiga 20 te Houston. Sarpedon 24 500 m n. Puerto Rico Schelpwijk 24 158 m no. Sombrero. Schouten 22 v. Takoradi n. Lagos. Schie 24 te Latakia. Senegalkust 24 170 m n. Kaap Blanca- Sibigo 21 te Huchsing. Slamat 22 te Townsvllle Sliedrecht 25 v. Suez n. Land's End. Soestdijk 26 v. Antwerpen n. New York. Sommelsdljk 24 v. New York n. R'dam. Stad Arnhem 25 v. Lulea n. A'ctam. Steenwijk 24 95 m. ono Flores. Straat Lombok 25 te Lourengo Marquez. Straa»- Malakka 22 v. Yokohama n. Kobl. Strcat Torres 26 v. Melbourne n. Sydney. Sumatra 26 te Penang. Statue of Liberty 24 90 m. van St. Helena. Tabinta p. 25 Stromboli n. Genua. Tamo 18 te Buenos Aires. Tara 20 te Hamburg. Telamon 26 te Rotterdam. Tjimenteng 21 te Kobe. Tjinegara 24 te Kaapstad. Tibia 24 300 m. no. Belem. Titus 21 v. St. Vincent cv n. Santa Lucia Tibo 23 te Santos. Utrecht 25 te Genua. Van Heemskerk 23 te Yokohama. Van Spilbergen 25 te Port Harcourt. Vasum 25 dw. Suez. Vivlpara 23 te Mena al Ahmadi. Waal 24 190 m. z. Kaap Finisterre. Waingapoe 17 te Mombassa. Waterman 24 te Rotterdam- Wleldrc-cht 23 te New York. Willem Barends 26 te Kaapstad. Willemstad 24 te Amsterdam. Wltmarsun) 25 te Houston. Wonorato 25 te Chittagong. Zaankerk 25 te Marseille. Zeeland 22 te Colombo. Zuiderkerk 24 v. Bremen n. Hongkong. Ben groep van tien Poolse koopvaar- dij-offlciercn ls naar Indonesië vertrok ken. waar zij een functie zullen aanvaar den bij de Indoneslslsche koopvaardij- yloot. In de naaste toekomst zal nog een twee de groep naar Djakarta vertrekken. FKUIIXET01V DOOK ANDREW GARVE. Halnes was er zich van bewust, dat een opgewonden gevoel zich van hem meester maakte. Hij stond stil en keek de hele garage eens door. Van de straat af liep de vloer omlaag. Jessops wagen was naast de muur geparkeerd aan het einde van de ga rage, waarbij de achterwielen bijna de Morris van Katharine Camden raakten. Daarvoor kon nog net een andere wagen in de lengte staan. „Kijk eens hier. Peach", zei hij vol spanning. „Ik wil graag weten hoe de drie wagens geplaatst waren, toen jij en mr. Cardew hier waren. Maak eens een schetsje alsjeblieft". „Goed, sir". Peach begon te tekenen. „Ik ben niet bepaald een artiest, weet U," zei hij, terwijl hij de punt van het potlood met zijn tong bevochtigde en de tekening op enige afstand voor zich hield om zijn werk nader te be kijken. „Nu, daar hebben we het." Hij overhandigde het schetsje aan Haines. „We moesten miss Camdens auto he lemaal wegduwen, toen mr. Jessops wagen vooruithalen en daarna de auto van miss Camden op zijn plek terugschuiven". Haines bestudeerde de situatieschets. „Nu, vertel me eens, Peach. Als mr. Cardews wagen hier sinds maandag heeft gestaan en die van miss Cam den drie dagen en er twee mensen nodig waren om miss Camdens auto weg te duwen, om de passage vrij te maken, voordat de auto van mr. Car dew weg kon komen, hoe denk je dan dat mr. Jessop zijn wagen in de voor laatste nacht naar buiten kon krij gen?" „Ik geloof niet, dat hij dat kon althans niet zonder de hulp van iemand anders. Alleen kón hij het niet doen. Miss Camdens auto is nu niet bepaald zwaar, maar de helling is flink steil, daar weet ik van mee te praten." Haines' gedachten gingen terug naar zijn gesprek met Jessop eerder op die dag. Hij had er bij Jessop op aangedrongen enig bewijs te produ ceren, dat hij in de bewuste nacht inderdaad naar huis was gegaan. Als iemand hem had geholpen om Ka tharine Camdens auto weg te duwen, zou hij zeer zeker van dit feit gewag hebben gemaakt om zijn alibi te ver sterken. Hij had gelogen. Hij was niet met zijn wagen naar huis gere den. Hij was helemaal niet naar huis gegaan! De inspecteur wendde zich tot Miles. „We moeten Jessop te pak ken krijgen! Als ik dit te lang heb nagelaten, zal ik het mezelf nooit kunnen vergeven." HOOFDSTUK 34 Katharine zat op een kruk bij de wijd open deur van de Green Man in Convent Garden de derde en naar bleek de laatste gelegenheid, die zij die nacht zouden bezoeken daar het tegen sluitingstijd liep en luisterde met geamuseerde belangstelling naar de journalistieke herinneringen van de beide mannen, die zij zo nu en dan aanspoorde daarmee voort te gaan. Na enige uren praten over het vak kon zij beter de aard van de vriendschapsbanden tussen Iredale en Jessop begrijpen. Zij waren als oude strijdmakkers, die herinneringen op haalden aan de gevechten die zij vroe ger tezamen hadden geleverd of als zeelieden die schipbreuk hadden gele den en in een open boot een gemeen schappelijk lot hadden overleefd. Er was geen enkele bijzondere verwant schap tussen de beide karakters, maar hun gevoel van kameraadschap was hecht. Zo leek het tenslotte Katha- Advertentie J ïOOfi DUIZEND EM ÉÉN DOELEINDEN rine toe. In het licht van hun vriend schappelijke gedachtenwisseling scheen haar vroegere vrees absurd en zij had er een beetje spijt van, dat zij verschillende rondjes had overge slagen teneinde helder van geest te blijven. Zij had evehgoed haar ge voel van spanning kunnen laten weg ebben, want er was klaarblijkelijk niets waartegen zij moest waken. Een paar glaasjes hadden Jessop praatzieker gemaakt dan gewoonlijk, maar tot dusver had hij zich niet over zichzelf uitgelaten en was evenmin agressief geworden. De vervolgings waanzin, waarvan hij bezeten was, had afgelaten door de prikkel van eigen actie. In een opwelling van goe de kameraadschap was hij tijdelijk zijn grieven tegen de wereld verge ten. Hij had zelfs vergeten, dat hij oorspronkelijk met Iredale was mee gegaan om zich te verlustigen in diens ellende. Voor 't ogenblik hoe wel de oude verbittering bij elk woord opnieuw kon oplaaien was Iredale weer zijn vriend geworden. Kathari ne-was eveneens acceptabel. Terwijl Jessop sprak keek hij haar herhaal delijk aan om na te gaan of zijn woorden haar goedkeuring en waar dering konden wegdragen en te oor delen naar haar gelaatsuitdrukking slaagde hij daarin. Dat deed hem goed. Van tijd tot tijd raakten zijn vingers het blikje in zijn jaszak aan, doch zónder bedoeling of bedreiging. Ook Iredale verkeerde in 'n veel rus tiger gemoedstoestand. De alcohol en de aangename conversatie hadden zijn zorgen verdreven. Dat was een goed idee van hem geweest, deze kroegentocht met hun drieën. Men kon beter met drie dan met twee mensen zijn wanneer er spanning in de lucht zat er werd dan minder van iemand gevergd. Jessops aanwe zigheid stelde hem in de gelegenheid Katharine's profiel gedurende lange pozen te bestuderen zQnder gevaar op verwikkelingen. Op een of ande re manier voelde hij zich dichter bij haar met Jessop erbij dan wanneer zij met hun tweeën waren geweest. De gesprekken waren de wereld rondgegaan, alleen even kwijnend, als er gelachen werd. Iredale had enige van zijn oude Russische herinnerin gen opgehaald en vertelde van een Amerikaanse luchtbasis in de Oekraïne, die hij gedurende de oor log had bezocht. „Zij werd bewaakt door Russische schildwachten", zei hij, „eenvoudige boerentypen, maar die hun uiterste best deden en zeer disciplineerd waren. Enige Ameri kaanse soldaten hadden hun verteld, dat het zeer correct was om bij de nadering van een Amerikaans offi cier model in de houding te springen en dan te zeggen „Hé, ouwe jongen!" en ze deden dat. En het was verdui veld grappig, zolang het duurde". Jessop grinnikte en bestelde een laat ste rondje. Katharine zei: „Jullie bei den maken, dat ik me voel als een van die starogende jongens op die plaat, luisterend naar sir Walter Ra leigh terwijl hij van vreemde landen vertelt". „O, maar ik ben ook een hulshen", zei Jessop. „In mijn dagen was het evenwel niet nodig naar het buiten land te gaan om daar opwindende dingen te beleven. Reportage in het eigen land verschafte mij alle sensa tie, die ik wilde. Maar vijftien jaar geleden was de verslaggeverij na tuurlijk een heel ander werk dan het nu is, nietwaar, Bill?" Iredale nipte aan zijn wisky, met zijn herinneringen terug in het ver leden. „Dat was het zeker", zei hij. „Ik vind het nu ook niet bepaald saai", zei Katharine. (Wordt vervolgd)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 8