VenkoM MIDDRBURGSE AUTOMATIEK ALS WINKEL AANGEDUID GRAND-PRIXWINNAAR COOPER IN „DE GROTE VERLEIDING" oren, en.... schrijven Dl in de pijp! KOE VERDACHT „OP WACHT" IN DE BUURT VAN KOEWACHT KLMEI bit de ETHER PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 26 NOVEMBER 1958 HARTIG HAPJE IN GEDING Beslissing bij economische politierechter IS DE IN NEDERLAND zo bekende „automatiek" een winkel of een (automatisch) restaurant? Volgens de officier van justitie te Middelburg mr. T. Lebret, moet deze hal aangeduid worden als een winkel en daarmee beeft mr. Lebret een zaak aan het rollen gebracht, waarbij mogelijker wijs het voortbestaan van de automatiekhallen op het spel staat. Immers, Avanneer deze inrichtingen inderdaad als winkels beschouwd zullen wor den, dan mogen de automaten des avonds na zes uur niet meer bijgevuld worden of geopend zijn. En daar duizenden vaderlanders juist gedurende »Iie avonduren de gewoonte hebben om een hartig hapje te verorberen, stroomt gedurende die uren het meeste geld in het automatiekhallaadje. Het zou in dit verband gezien dus voor de houders van deze inrichtingen weinig zin hebben alleen overdag hun zaken voor het pnbliek open te stel len. Of dit inderdaad zo ver zal komen hangt af van een beslissing, die even tueel de Hoge Raad in deze zaak zou moeten nemen. Eerst echter zal de economische politierechter te Mid delburg, mr. P. van Empel, een be slissing moeten nemen in de zaak tegen de 26-jarige automatiekhouder L. J. van 't W. te Middelburg, die op 28 juli van dit jaar geverbaliseerd was, omdat hij om tien over half ze ven zijn automatiekhal zoals ge woonlijk reeds vanaf 5 uur geopend-, had opengesteld voor het publiek. Voorts had Van 't W. enkele ver koopautomaten, die buiten aan de muur bevestigd waren, met fruit- drop en dergelijk gevuld. Mr. Lebret was in de loop van deze zomer enkele malen de au- tomatiekhal binnengestapt, ,,'t ls 'n winkel, Avaar men iets kopen kan", merkte de officier op, ..maar enige service was er niet te krijgen". Dit laatste gold voor mr. Lebret als criterium. De of ficier achtte daarom bewezen, dat men te maken had met een -win kel en dat deze geopend was op een tijdstip, waarop dit niet mocht. Mr. Lebret eiste voor de ze OAertreding een boete van f 25.terwijl hij voor het bij vullen van de Aerkoopautomaten een boete van f 5.vorderde. De gemachtigde voor de automa tiekhouder, mr. F. K. Adriaanse, merkte op, dat er in Nederland en kele honderden automatiekhallen zijn. De raadsman stipte aan, dat wanneer deze bedrijven als winkels aangemerkt zouden worden die hon derden automatiekhallen met de on dergang bedreigd worden. De raads man merkte verder op, dat de wet geen automatiekhals kent, maar al leen automatische restaurants. Horecabedrijf Wat de feitelijke situatie van het bedrijf van Van 't W., betreft merk te mr. Adriaanse op, dat het hier gaat om een Horecabedrijf. Er staan drie banken, voorts is er verwarming in de muren zijn wandtafeltjes inge bouwd, er is een koffieautomaat, een muziekbox enz. En verder zorgt de automatiekhouder er voor, dat de le ge automaatvakjes met warme ver- f Advertentie) Een onschuldige baby op de schoot van een ijverige studente, een be dremmelde vader en een verbolgen grootvader. Vier figuren uit Hans Nesnu's blijspel in drie bedrijven ,J)e ooievaar vergist zich", dat dinsdag avond door de nog maar pas op de planken staande toneelgroep van de P.Z.E.M. in Britannia met veel suc ces werd opgevoerd. (Foto P.Z.C.). se hartige hapjes aangè\ruld Avor- den, sendee dus voor de kopers. Mr. Adriaanse betoogde vervol gens, dat de wetgever beoogt heeft de automatische restaurants uit te sluiten van de bepalingen van de \Vinkelsluitingswet. Bij de ze automatische restaurants moet een zekere mate van dienstverle ning bestaan, hoewel die uiter aard minder is dau in een gewoon (Advertentie) restaurant. Pleiter A'erklaarde, dat de honderden automatische restaurants in Nederland iu we-: zen niet méér service bieden dan de automatiek van zijn cliënt. Tot slot betoogde mr. Adriaanse, dat de automatiekhal „Het Centrum" zoals het Middelburgse bedrijf ge naamd is niet valt onder de wer king van de winkelsluitingswet. Na er nog op gewezen te hebben, dat in deze hal grote investeringen gesto ken zijn en dat de hal gedurende de anderhalf jaar van zijn openstel ling in een grote behoefte heeft voorzien, verklaarde hij, dat er geen enkel belang mee gediend is wan neer deze zaak gesloten is. De uit spraak werd schriftelijk bepaald op dinsdag 2 december a.s. FILMS IN ZEELAND Nogmaals Giant" met James Dean William Wvler's film „De grote ver leiding". ELECTRO (Middelburg) wordt niet voor de eerste maal in Zee land vertoond, maar is belangwek kend om het feit, dat Wyler voor de regie vele complimenten van de inter nationale critici In ontvangst mocht nemen, terAvijl Gary Cooper voor zijn rol in deze film bij de vertoning in Cannes de Grand Prix kreeg. OA erï- gens is de creatie van Dorothy McGui- re als een Quaker-huisvrouw van het Amerikaanse platteland eveneens be- AvonderensAvaardig, terwijl de jonge Anthony Perkins er zijn eerste rol van behoorlijk formaat in vervult. Het verhaal is heel simpel van opzet. Het gezin van Jess Birdwell (Cooper) leeft gelukkig en tevreden met ande re Quakerfamilies in de vlakte van In diana, wanneer de burgeroorlog een dreigende wolk aan de horizon van hun zorgeloos bestaantje begint te A'ormen. De Quakers zijn tegenstanders van ieder geweld en hoe zij dat probleem oplossen, wanneer de zuidelijken hen het vuur aan de schenen leggen ziet men in ,,De grote verleiding", waar van de Nederlandse titel misschien enigszins misleidend is. In Amerika verscheen de film namelijk onder de titel „Friendly persuasion". „Zijn laatste kraak" Grand (Goes) is een rolprent, die men heeft samen gesteld uit een geslaagd mengsel van eigenschappen, die gewoonlijk de* oor logsfilm en de thriller bezitten. Ray Milland beeldt in „Zijn laatste kraak" een Engelse brandkasten-kraker -uit, die gratie krijgt wanneer hij zijn ta lenten in dienst van het ministerie van oorlog stelt. Ook deze film werd nog onlangs ver toond. In LUXOR (Vlissingen) is nog tot en met donderdagavond te beAA'on- deren de veel geroemde, maar he laas jong overleden James Dean. Giant" was een van de films, Avaar- in bij triomfen vierde en waarin hij optrad samen met Elizabeth Tay lor en Rock Hudson. „Met donderend geweld", „Alhambra" (Vlissingen) is een spannende rol prent, waarin een bende bandieten naar hartelust gewelddadigheden pleegt én Alan Ladd hen dat betaald zet. Virginia Mayo is van vele ruzies de oorzaak, hoe kan het ook anders. DONDERDAGCYCLUS Curd Jürgens. Peter Ustinov, O: E. Hasse, Vera Clouzot zijn enkelen van de sterren, die hun medewerking ver- leénden aan H. G. Clouzots beklem mende produkt „Spionnen". De spion nen hebben het voorzien op een atoomgeleerde en hun hoofdkwartier is de psychiatrische inrichting van dr. Malie, die eerst niet veel begrijpt van wat om hem heen gebeurt, maar zich tenslotte toch ook m de geheime zaken van zijn gasten mengt. Te zien in Electro (Middelburg).' *In Alhambra (Vlissingen) draait men „De vrouw, die liefde begeerde" met Jean Gabin als de tot reder opge klommen havenarbeider. Het verhaal werd geschreven door Simënon, au teur van romans en... vele detective verhalen. „Meisjes zonder moraal" speelt in Na pels, waar Madeline (Lana Turner) dakloos, Averkloos en zonder geld, ih aanraking komt met een musicus, een zanger, met de eigenaar van een res taurant. en met een ander jong meisje (Piet Angrli). De meisjes maken het nogal bont. zoals men kan zien in GRAND (Goes). CREAM CRACKERS met het geheel eigen karakter. Per groot pak 75 ct. Los 28 ct r 100 gr. Ook zoutloos. P.Z.E.M.-toneelgroep voerde blijspel op Een deze zomer pas in het leven ge roepen toneelgroepje van de Vereni ging tot Ontwikkeling en Ontspan ning van het personeel der N.V. P. Z.E.M., heeft dinsdagavond in „Bri tannia" te Vlissingen een geslaagde opvoering gegeven van Hans Nes- na's bekende blijspel in drie bedrij ven „De ooievaar vergist zich". Het stuk, dat zoals de meeste stukken van deze produktieve schrijver hecht in elkaar zit leent zich uitstekend voor een vlotte vertolking, die het door dit nog pas op de planken staan de amateurgroepje ook inderdaad, heeft gekregen. Dit was niet in de laatste plaats te danken aan de regie van Kees van Hoek. die zich tevens opnieuw deed kennen als een goed toneelspeler. In „De ooievaar vergist zich" wordt de titel doet dit al vermoeden wat vreemd rondge sprongen met een baby, die op de kamers van een studente verzend is geraakt. De situatie wordt enigszins pijnlijk voor de jongedame, wanneer haar strenge pa en ma zich van de ernst van naar studie komen verge wissen en de baby aantreffen. Nog ingewikkelder wordt de zaak als een oom en een broer van de studente het kind onder hun hoede nemen. Ria Jellema was een heel oppassen de studente, haar broer werd bewon derenswaardig goed gekarakteriseerd door Kees van Hoek. Henk de Heer zag men als een overtuigend stun telende studievriend van Henk en be wonderaar van Elly. Geheel passend in de blije sfeer van het stuk was Ric van Loo als Elly's dienstmeisje Josefien, een kostelijke creatie, die geen moment overdreven dreigde te worden. Uitstekend was ook Rien van den Buuse als vader Thcodoor, het prototype van de stren ge, ouderwetse pedagoog. Veel waardering ook voor Annie Goede- gebuure als Catharina, de echtgenote van vader Theodoor. Van de andere rollen dienen met waardering te worden vermeld Lo Wondergcm, die een oud-zeeman uit beeldde. Tinl de Heer als Pauline en Lien Cornelia, die tot taak had de echtgenote van Henk op de planken 'e zetten. De grime was voortreffelijk verzorgd door Tz. A. Lorier. Na afloop van de voorstelling bleef het P.Z.Ê.M.-personeel nog in gezel lige sfeer bijeen om een dansje te maken op de tonen van Baby den Toonders dansorkest. dat ook voor de voorstelling begon en tussen de bedrijven door prettige „foyer-mu- ziek" liet horen. Smokkelaar aangehouden in Sas van Gent Maandagmiddag hielden ambtena ren der invoerrechten en accijnzen van de velddienst te Sas van Gent een personenauto aan in de zoge naamde Witte wijk te Sas van Gent. Het bleek, dat zij een goede vangst hadden gedaan. De auto bevatte niet minder dan 400 kilogram roomboter, die voor de smokkel bestemd was. De chauffeur, Van der G. uit Groede, Averd in verzekerde bewaring gesteld, terwijl boter en wagen in beslag wer den genomen. Alleen veerboten in „Val" en haven Hoedekenskerke Het provinciaal bestuur stelt voor om het reglement op het gebruik van de provinciale aanlegplaatsen zo danig te wijzigen, dat het gebruik van de provinciale havens te Hoede kenskerke en „De Val" te Zierik- zee verboden is voor alle schepen, die niet behoren aan of in dienst zijn van de prcrvincie Zeeland. In geval van overmacht kan uiteraard een uitzondering gemaakt worden. Gedeputeerden verzoeken de Provin ciale Staten aldus te besluiten. Geen subsidie in tekort van „Hedenesse" Voorstel van Gedeputeerde Staten Ged. Staten van Zeeland stellen de Provinciale Staten voor om afwij zend te besehikken op een verzoek van het bestuur van de stichting Hervormd Jeugdcentrum West ZeeuAvsch-Vlaander en om een subsi die in het exploitatietekort van het A'ormingscentrum „Hedenesse" te Het ontstaan van het exploitatiete kort is voor een deel toe te schrij ven aan de voorgenomen accommoda. tieverbetering van het centrum, be staande uit de bouw van een woning voor de directeur en de uitbreiding van de woning voor het hoofd van de huishouding. Het tekort op de fi nanciering van deze objecten afzón derlijk wordt geraamd op f 1800. Het exploitatietekort van het vor mingscentrum in zijn geheel wordt in de begroting 1959 na aftrek van het rijkssubsidie geraamd op f 4450. De stichting Zeeland voor Maat schappelijk en Cultureel werk heeft geadviseerd om een subsidie te ver lenen in de helft van tekort tot een maximum van f 1000. Hoewel Gcd. Staten het gunstig oordeel van de stichting Zeeland kunnen onderschrïj ven, menen zij gelet op de min der gunstige toestand der financiën, afwijzend op de aarrvrage te moeten beschikken. RADIO- EN T.V.-RUBRIEK Jean Louis Stuurop speelde Beethoven Het piéce de résistance van het gis teravond voor de K.R.O.-microfoon gegeven concert door het Radio Ka merorkest onder leiding van Maurits van den Berg, was Beethovens viool concert, waarin de jonge Nederlandse violist Jean Louis Stuurop solieerde. Het was een bijzonder frisse uitvoe ring. Gelukkig trad in deze vertol king, die een overtuigende artistieke rijpheid bezat, niet in de eerste plaats de violistische vaardigheid op (Advertentie) Douwt Egberts COOPVAERT zachte geurige pijptabak ECONOMISCHE POLITIERECHTER Melkhandelaren hadden boter op het hoofd Voor de economische politierechter te Middelburg, mr. P. van Empel, stond dinsdagmorgen terecht de chauffeur P. J. van D. uit St.-Jansteen, die op 8 september te KocAvacht in zijn au to een zwart-bonte koe vervoerde, dié volgens de veronderstelling van de kommiezen België als bestemming had. Daarvoor had de jeugdige chauf feur geeu A'ergunning. Van D. ont kende de koe' naar België te hebben willen brengen. „Maar U was wel met het dier op stap?", vroeg de po litierechter. Hetgeen verdachte beves tigde. „Onze koeien", vertelde hij, „staan In het land bij een boerderij on der KoeAvacht en daar Avilde ik deze •ook heenbrengen. Tegelijkertijd wil de ik kijken, of de beesten wel ge noeg water water kregenTegen de kommiezen had hij evenwel ver teld, dat hij zich zo voor vlas interes seerde. Toen hij bezig was met de „bezichti ging" van het vlas in de boerderij, stonden plotseling enkele kommiezen voor zijn neus. die zich in het vlas verscholen hadden. De kommiezen meenden namelijk, dat er geregeld koeien uit de wei naar België ver voerd werden. Toen zij Van D. aan hielden en de koe in de wagen ont dekten, hoefde er niets meer aan het dier te gebeuren. De koe was „ge kleed" om zich op reis naar België te begeven Van D. werd meegenomen naar het douane-wachtlokaal te Koe wacht. Avaar hij de kommiezen verschillende verhalen over het ge val vertelde. „Dat kwam omdat ik zo boos was", verklaarde hij de politierechter. „Ik Avilde de koe al leen maar in de wei zetten". De officier van justitie, mr. T. Le bret. achtte aan de hand van de ver schillende getuigenverklaringen wet tig en overtuigend bewezen, dat'de koe voor België bestemd was. Hij eis te een geldboete van 1000, waarvan 500 voorwaardelijk met een proef tijd van 2 jaar, alsmede verbeurdver klaring van de koe en de opbrengst er van. De politierechter vond dit laatste al zo zwaar gestraft, dat hij volstond met een boete van 500, waarvan 350 voorwaardelijk mét 2 jaar proeftijd. De melkhandelnar S. K. uit Goes werd geverbaliseerd, omdat hij Aan gewone boter roomboter had gemaakt en die aan de huisvrouwen verkocht. Een ambtenaar van de algemene inspectiedienst hield de melkhande laar Qnderwcg aan, maar dat zïnde deze verdachte niet erg. Hij zette een grote mond op en gritste een pakje boter, dat de controleur bekeek, uit diens hand. AL VERKOCHT „Dat heb ik al verkocht", verklaarde de melkhandelaar. En om dit te be wijzen stapte hij naar een huisdeur, deed die open en legde het pakje bo ter op de vloermat. De controleur vroeg de bewoonster te spreken, en deze verklaarde hem, dat. zij in het geheel geen boter besteld had bij KDe officier van justitie merk- te op, dat deze „boterverbetering" in Zceuwsch-Vlaanderen veelvuldig voorkomt. Mr. Lebret achtte het een ernstige overtreding en eiste daar voor een geldboete van 100. Waar toe de politierechter K. conform ver oordeelde. De melkhandelaar A. H. uit Ter- neuzen was nog een stapje verder gegaan. Hij verkocht namelijk roomboter voor boerenboter. Bij een controle bleek, dat de boter was omgepakt en van gepasteuri seerde room was gemaakt. H. verklaarde, dat hij deze boter van een boerin gekocht had. „Maar de ze gebruikt toch geen gepasteuri seerde melk?", vroeg de politie rechter. Een ambtenaar van de controledienst merkte in dit ver band op, dat de melk in elk geval niet gekookt was. „Maar de boter- vorm, zoals de boerin ze leverde, was gelijk aan die bij mij aange troffen werd", verdedigde de han delaar zich. Da. officier, die het geheel zag als een oplichtingszaak. eiste een boete van 150, maar daar de politierechter niet bewezen achtte, dat H. de boter zelf verpakt had, sprak hij verdachte vrij. De Avinkellerster M. E, de B. uit Kwadendamme had op zondag haar bedrijf opengesteld. Vroeger mocht dat wel, maar tegenwoordig niet meer. MeJ. De B. verklaarde, dat zij deze inkomsten niet kan missen, waarop zij veroordeeld Averd tot een boete van 5. Vervolgens stonden enkele verdach ten terecht, die de wet autovervoer goederen overtreden hadden. De transportondernemer H. G. T. uit Kloosterzande vervoerde goederen op dagen, waarvoor hij er geen vergun ning voor bezat. Daar nij inmiddels een voorlopige vergunning heeft ge kregen voor twee „nieuwe" dagen, veroordeelde de politierechter hem conform tot 3 maal een boete van 10. De groentehandelaar J. K. uit Koudekerke werd veroordeeld tot een boete van 5, omdat hij in een auto goederen had vervoerd zonder inschrijvingsbcwljs. De grensexpedi- teur G. A. de K. uit Hulst werd voor een overtreding van deze wet veroor deeld tot 40 en de transportonder nemer J. P. uit Oud-Vossemeer tot 100. De hotelhouder J. R. uit Cadzand had niet voldaan aan de verplich ting om tot herbebossing van een perceel omgekapte bomen over te gaan. De hotelhouder verklaarde, dat het hier een stuk Arc-ij waarde loze grond betrof, waarop niet ge bouwd mag worden. „Zelfs geen golfbaan of een miniatuur golf link", betoogde verdachte. „Ter wijl er vroeger 40 jaar oude spar ren op stonden". De politierechter besloot deze zaak aan te houden, omdat hij de vertegenwoordigster van staatsbosbeheer en van de wa terstaat wilde horen. Ook de zaak tegen de landbouwer J. D. uit Wissenkerke werd aangehou den. Enkele koeien van D. hadden name lijk de schors van bomen getrokken. „Dat kan ik toch niet helpen", verde- digcle D. zich. „Nee", antwoordde de politierechter, „maar de koeien ook niet en daarom wordt U aansprake lijk gesteld". Daar de landbouwer echter gehoord had, dat op de betref fende plaats geen bomen meer ge plant zullen worden, omdat die daar toch niet willen groeien, besloot de politierechter dit. te onderzoeken. de voorgrond, maar overheerste juist de muzikale uitbeelding van de geest van liet werk. Het middendeel, met fijne toon voor gedragen, muntte uit door 'n treffen de dichterlijkheid. De finale had alle gewenste brio. Slechts het eerste deel nad wat minder bevangen, wat groot ser van opzet mogen zijn. De begelei ding door het niet zwaarbezette or kest was attent, correct en steunge vend. Tevoren was het orkest te beluisteren in een speelse, levendige weergave van Mozarts „le nozze dl figaro"- ouverture. Een kleurige en pittige uitvoering van de wel aardige, maar vrij onbenullig aandoende Dalmati- sche dansen van Otmar Nussio, be sloot dit zeer geslaagde concert. We hebben dus gisteravond weer het gebruikelijke dinsdagse portie vech ten en bloed gezien. Vier doden heb ben \$e geteld, maar het kunnen er best een paar meer zijn geweest. „Pas op voor blondjes" was namelijk een Frans filmpje in de Eddy Con- stantine-stijl. Tevoren liet Leo Akkermans ons ge tuige zijn van het werk van de BB. Dat betekende ook een nogal onheil spellend ogenblik hoe nuttig ook zodat de mensen met zwakke ze nuwen weer niet een al te rustige nacht zullen hebben gehad. Opwekkender was hetgeen de beeld houwer J. G. Wertheim vertelde over het werk van de Stichting Openbaar Kunstbezit en ook het een en ander Het zien van reprodukties die deze cursus al heeft verspreid en die nog te wachten staan. DONDERDAG 27 NOVEMBER. HILVERSUM I. 402 m 748 kc/s. 7 00 KRO. 10-00 NCRV. 11.00 KRO 14 00—21.00 NCRV. KRO: 7.00 Nieuws. 7,15 Gram. 7.45 Mor gengebed en liturg, kal. 8.00 Nieuws. 8.15 Gram. 8.50 Voor de vrouw. 9.35 Watérst. 940 Gram. NCRV: 10.00 Gram. 10.30 Mor gendienst- KRO: li.oo Voor de zieken. 11.45 Gram- 12 00 Middagklok nood klok. 12.03 Gram- 12.25 Wij van het land. 12.35 Land- en tuinbouwmeded. 12.38 Gr. 12.50 Act. 13.00 Nieuws. 13.15 Zonnewijzer. 13 20 Lichte muziek. 13.40 Dansmuziek. NCRV: 14.00 Promenade orkest. 14.30 Meisjeskoor. 14.50 Ömr. orkest en solist. 15.40 Vocaal ens. 16-00 Bijbellezing. 16 30 Strijkkwart. 17.00 Voor de jeugd. 17.30 Gram. 17.40 Beursberichten. 17.45 Amus. muziek. 1815 Stemmen van overzee. 18 30 Kamerkoor. 18.50 Sociaal perspectief, caus. 19.00 Nieuws- en weerberichten. 19.10 Op de. man af. 19.15 Clavecimbelre- cltal. 19.30 Radiokrant. 19-50 C.HU., pol. caus. 2000 Gevar. programma. 22.00 Tijd- schrlftenkron. 22.10 Orgelconc. 2240 Gr. 22.45 Avondoverdenking. 23.00 Nteutvs. 2315 Sportuitsl. 23.20—24 00 Gram. HILVERSUM n. 298 m. 1007 kc/s. 7.00 AVRO. 7.50 VPRO. 8.00—24-00 AVRO. AVRO: 7.00 Nieuws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. VPRO: 7-50 Dagopening. AVRO: 8.00 Nws. 815 Gram. 9.00 Gym. voor de huisvrouw. 9.10 De groenteman. 8.15 Gram. 9.40 Mor genwijding. ïo.oo Gram. 10 50 Voor da kleuters. 11.00 Tussen de wal en het schip, caus. 11.15 Radiophilharm. ork. 12.00 Lich- te muziek. 12.30 Land- en tuinbouwme ded. 1233 Lichte muziek. 12.50 Uit het bedrijfsleven, caus- 13.00 Nieuws. 1315 Meded. en gram. 13.25 Mil. orkest. 13.55 Beursberichten". 14.00 Pianorecital. 14,35 Zijn zeven vrouwen, hoorspel. 15.15 Voor de vrouw. 16-00 Van vier tot vijf. 17.00 Voor de Jeugd, 17 45 Lichte muziek, in.00 Nieuws. 18.15 Lichte muziek. 18,45 Sp&t- praatje. 18 55 Gesproken brief uit Lon den. 19,00 Voor de kleuters.. 19.05 Gevar. programma. 20.00 Nieuws. 20 05 Jephta, oratorium (deel 2). 21.50 Tertulla bij Ani ta en Juanita, caus. £2.10 Lichte muziek. 22.35 Act. 22.50 Sportact. 23.00 Nieuws. 23.15 Beursberichten van NeAV York. 23 25 —24.00 Dlscotaria. TELEVISIEPROGRAMMA NTS: 20.00 Journ. en weeroverzlcht. AVRO: 20.20 Sportpanoramma. 20.50 Lich te muziek. 21.05-22.05 Alles gaat naar wens. VLAAMS-BELG. T.V.-PROGRAMMA. 19.00 Voor de jeugd. 19.30 Nieuws. 20.00 Rep. 20.35 Filmrep. 21 20 Idem. 2145 Nws. FRANS-BELG. T.V.-PROGRAMMA. 17 00—17.50 Voor de kinderen. 19.00 Voor de Jeugd. 20.00 Nieuws. 20.35 Télé-Match. 21 35 Nieuwe films. 22 00 Filmprogramma. Daarna: wereldnieuws. (Advertentie)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 4