Deze mensen-die-wat-mans-zijn lanceren het nieuwe 0^0-plan voor meer gezonde energie hier ...meteen glas e-x-t-r-anöo meer mans! PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 195» ideaal totaal t 3j4 kail per (lag - eventueel -verdeeld over melk, yoghurt, chocolademelk, pap of pudding „WH", dat zijtti 1 kikvorsman reinder moeyes 2 opera zangeres gr£ brouwenstijn 3 straaljagerpiloot agt. john block 4 scheepsbouwer c. verolme 6 Fokkertestvlieger huug burgerhout 6 paardensportman ritmeester 3. c-ruppelaar 7 parachutistewiLhY geertsema 8 inter nationale scheidsrechter leo horn 9 skiff-kampioen lexredels IQ tennis-kampioen willem maris 11 xwem- kampioene ada den haan 12 gezagvoerder wim wolff Het nieuwe M-plan omvat heel veel,; het geeft heel veel meer gezonde energie voor allemaal - maar het werkt heel simpel. Eén zin somt het op; „Doe elke dag een extra M-daad!" Dat wil zeggen: drink elke dag een extra glas melk (een extra beker yoghurt, chocola of karnemelk, een extra bord pap of vla is natuurlijk ook goed). Is die M-daad nodig? Ja! Feiten spreken klare faal Eersteen wetenschappelijk feit: er wordt in Nederland veel te weinig melk gedronken. De halve wereld dorst naar dat meest volmaakte voedingsmiddel en wij, die deze bron van energie volop bij de hand hebben, drinken niet genoeg om er echt van te profiteren. Kijk eens naar het tweede feitalle mensen die u hier bijeen ziet hebben twee dingen gemeen. Ze zijn meesters op hun gebied - en ze kennen de waarde van melk. Ze weten dat geen ander voedingsmiddel zo veel gezonde energie bevat. Daarom .zijn ze enthousiaste voorstanders van het M-plan Gebruikt u drie glazen melk per dag? Gebruiken u en uw kinderen drie grote glazen melk per dag, in welke vorm dan ook? Als u „neen" zegt doét u uw en hun gezondheid te kort. Want de 67 waardevolle bestanddelen van melk (eiwitten, vitaminen, mineralen, kalk) zijn onontbeerlijk. Maar het is gelukkig zo simpel om die grote stap te maken naar meer energie, fut en uithoudingsvermogen; Doe elke dag een extra M-daad! Drinkt u helemaal geen melk, begin dan met een enkel glas. Gebruikt u er twee, neem dan drie. Gebruikt u er drie? Bravo, dan heeft uw gezondheid zijn gezonde basis... „Maar hoe moet 't met de kinderen?" Een glas melk extra wil er niet altijd in - al zoudt u 't nog zo graag willen. Wij helpen uDeze mensen-die-wat mans-zijn helpen u! U leest het morgen in deze krant! Wat gaat deze M voor uw kinderen betekenen? - Wat is de Brigade der Melkweg- vaarders? - Waarom gaan uw kinderen beslist extra melk drinken? - Wat zijn die mooie M-cadeaus? zie morgen het grote m-nieuws voor kleine-m'ensen- die-meer-mans- willen zijn - in deze krant (en laat 't uw kinderen lezen!) 13 Artis-bioloog han rensenbruïk 14 honkballer hanny urbanus 15 schoonrijdster sjoukje dijkstra 16 Scapino-danseres toos waldman 17 auteur leonard de vries 18 circusdirectrice elly strassburger 19 film- man joop geesink 20 medicus en sportman dr. hans van swol (Foto Veldkamp/Press-Art) »WU staan achter dit plan", zegt Leo Horn, top-scheidsrechter, .want we weten uit eigen ervaring wat voldoende betekent. Voor de Jeugd! En voor u!"

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 12