Ultra-modern ziekenhuis zal aan rand van Vlissingen verrijzen Zeeuwse Almanak tfasa IVOROl JOURNALIST UIT AMSTERDAM KOCHT BOER DEKKERS' GROND ft wil Bolletje KAMER VAN KOOPHANDEL VOOR DE ZEEUWSE EILANDEN MR. TYDEMAN, BURGEMEESTER VAN WESTKAPELLE, VERTREKT VERZEKERD BEDRAG STEEG TOT BIJNA ZES MILJOEN GULDEN Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DUlVDtittDAti ±o iyovai<iet.iv ivoó RESTAURATIE „ST. JOSEPH" OOK DUUR EN DUS: Miljoenenproject in voorbereiding VLISSINGEN krijgt een nieuw, ultra-modern ziekenhuis met 200 beddenDit belangrijke besluit is genomen door het be stuur van het St. Joseph-zieken- huis in Vlissingen! Er waren voor dit bestuur twee mogelijk heden: le. restauratie en inter ne uitbreiding van het huidige ziekenhuis aan de Van Dis hoekstraat; 2e. de bouw van een nieuw, volkomen aan de moder ne eisen aangepaste inrichting. Tenslotte is dus de knoop door gehakt: bouw van een ultra-mo dern ziekenhuis. En daarmee zijn de eerste, prille voorberei dingen getroffen voor een mil joenen-project, want deze nieuwe inrichting, die waar schijnlijk zal verrijzen aan de noordelijke rand van Vlissingen, zal 7 8 miljoen gulden kosten! Reeds geruime tijd geleden bezon het ziekenhuisbestuur zich op de mo gelijkheden, die er nog waren voor verbetering en uitbreiding. Daarbij liet men zich onder meer voorlichten door het „Nederlands adviesbureau voor ziekenhuisplanning". Inmiddels heeft dit adviesbu reau een lijvig rapport samen gesteld, „bevattende het pro gramma van eisen en schemati sche opzet van het St. Joseph ziekenhuis". En die eisen waren niet mis te verstaan, want de conclusie van dit rapport was, dat voor verbetering en uitbrei ding van ziekenhuis en outillage ongeveer... 5^2 miljoen gulden nodig was! Peanut butter (Pindakaas) is tj}k aan vitamine aan bron van kracht en gezond heid. De fynste pindakaas komt 7/h7?li££an'd En dit was tenslotte bij de be spreking van de plannen door slaggevend om te kiezen voor nieuwbouw. Het betrekkelijk ge ringe verschil tussen 7 miljoen voor een nienw ziekenhuis en ö'/j miljoen voor een opgeknapt, maar nog altijd ond ziekenhuis, maakte het besluit van het bestuur defi nitief: een nieuwe Inrichting, zo mogelijk aan de rand van de stad. Overigens waren er wel meer facto ren, die de schaal naar dit besluit deden doorslaan. Zo was in het St. Josephziekenhuis, dat ongeveer 45 jaar geleden in een reeds lang be staand gebouw voordien armen- en weeshuis werd gevestigd, uit breiding de laatste jaren uiterst moeilijk. Bovendien is expansie aan de Van Dishoekstraat praktisch uit gesloten en in de besprekingen kon ook de onmiddellijke nabijheid van een grote fabriek de N.V. Konink lijke Maatschappij „De Schelde" als een nadeel aangevoerd worden. Welwillend Natuurlijk is er één belangrijk voorbehoud voor dit plan: het rijk moet toestemming verle- Advertentie) j tandpasta dan ontvangt U de beste, welke er Is nen. Naar verluidt is het zieken huisbestuur echter reeds in overleg getreden met ministe riële instanties, die welwillend tegenover dit plan zouden staan Ook pleegde het ziekenhuisbestuur overleg met het gemeentebestuur. Het ziekenhuisbestuur geeft de voor keur aan een terrein ten noorden van de President Rooseveltlaan, aan het eind van de Adriaan Goortelaan. Uiteraard zal een en ander nog be zien moeten worden in het kader van het structuurplan. Ook zak er op aan gedrongen worden rond het zieken huis eén grote tuin of groenstrook aan te leggen, niet alleen uit gezond heidsoverwegingen, maar bovendien o mde mogelijkheid van uitbreiding in een verre toekomst open te laten. Zoals men weet Is het structuur plan gebaseerd op een grote uit breiding van Vlissingen. Op basis van Vhssingens huidige inwoner aantal zou het niet mogelijk zijn een nieuw ziekenhuis met 200 bedden te bouwen in het huidi ge St. Josephziekenhuis zijn 100 bedden beschikbaar maar juist in verband met de te verwachten groei van de stad zou van hoger hand toch geadviseerd zijn tot 200 bedden te gaan Tenslotte: verwacht wordt, dat dit belangrijke plan binnen 6 a 8 jaar gerealiseerd kan wor den... PERCEELTJE IN OOSTKAPELLE Op verzoek Landbouwschap gerechtelijk verkocht. HET PERCEEL grond 45 are en 80 ca van de Oostkapelse land bouwer Francois Dekker, Hie gewei gerd heeft de heffing van het Land bouwschap te betalen reden waar om op dit deel van Dekkers grond beslag werd gelegd is woensdag morgen ter zitting van de arrondis sementsrechtbank te Middelburg ge rechtelijk verkocht. Het Is weggegaan voor de maxi mumprijs, die door de Grondkamer voor 't lapje was vastgesteld: f 1471,53. Koper is geworden de Am sterdamse journalist Jacques Gans, die in het blad, waaraan hij verbon den is „De Telegraaf" het Landbouwschap een „dwingelandij- orgaan, dat wij na de schemering van de Hitler-dictatuur in onze maat schappij lieten voortwoekeren" noem- VAN :mn TOT <£.ijpe „AFBLIJVEN A.U.B." In St.Jansteen miste men reeds en kele dagen eea houten vangbak voor ratten, eigendom van de gemeente. De bak was op de vuilnisbelt ge plaatst en droeg als niet voor de ratten bedoeld opschrift: „Ge meentelijk eiaendom, afblijven a.u.b." Het bleek dat enkele woonwagenbe woners uit Roosendaal tijdens een bezoek aafi de vuilnisbelt het op schrift over het hoofd hadden gezien. Zij namen 6e bak mee om er mate rialen voor de auto in te bewaren. Een en ander was voor de politie aanlei ding; om proces-verbaal op te maken. VARKEN ÏN VRIJHEID Het varken van de heer J. van Vos sen uit de Cureestraat te Sint-Anna- land kreeg er genoeg van om altijd binnen te zitten en zo nu en dan eens gelucht te worden op de mestvaalt, e omgeving stond het dier blijkbaar niet langer aan, want het deed een geslaagde vluchtpoging. Helaas, het varken maakte van de verkregen vrijheid misbruik. Een pas door de gemeentewerklieden aangelegd gazon was weldra herschapen in omgeploeg de grond en ook de keurige tuintjes TEGENWICHT ..Zes donzige pasgeboren eendjes hebben dinsdagmiddag een warm tehuis gevonden", zo schreef onze Goese redacteur in de krant ran woensdag en die zes kuikentjes ston den daar op ven plaatje, heel lief en allemaal inderdaad zo onschuldig als pasgeboren kuikens temidden van het icoelige wereldnieuws. Recht boven de nog kale kuikenkopjes ver wierpen de Verenigde Staten weer eens een voorstel van Nikiti S. Kroesjtsjew; aan hun zijde bracht de hoela-hoepelrage de afbouw van woningen in gevaar en aan hun ran ke pootjes vjerd de wapenstilstand van 1918 herdacht. Altemaal niet zo fraaie, weinig opwekkende zaken, waar die kuikentjes en daarmee de daad van de Goese mevrouw, die de diertjes van de dood redde, bemoedi gend tussenin tonden. Heel gering weliswaar, temidden van ol die we reldschokkende zaken, heel beschei den en nietig, maar niettemin be moedigend. Een brokje menselijkheid als tegenvjicht. voor al die koud-zake- Ujke en vaak droevige zaken in de Tuinstraat, doorgaans voorbeel den van bewonderenswaardige net heid, moesten het ontgelden. Dat kon niet worden toegestaan en al spoedig had de eigenaar van het vrijheidslie vende varken zijn huisdier weer te pakken en opgesloten. VRIJE DAG MET MIST Dinsdag vierde België de wapen stilstandsdag en onze zuiderburen legden voor een dagje het werk stil om feest te vieren. Voor velen be stond dit feest uit een bezoek aan Zeeland. Maar helaas, bij een dikke mist stagneerde het verkeer over de Westerschelde, zodat onze gas ten niet verder clan de boorden van deze rivier kwamen, hetgeen de middenstand in Axel, Terneuzen, Sas van Gent, Sluis en tal van an dere Zeeuws-Vlaamse plaatsen niet onwelgevallig was. GOUD. Het echtpaar A. de BoeHoogstrate te Kattendijke viert vandaag don derdag zijn gouden bruiloft. Vandaag viert het echtpaar F. Pro voost-Brouwer te Oostkapelle zijn 50- jarig huwelijksfeest. (Advertentie) „En al denkt men de vrijheid voor de rechtbank te Middelburg bij opbod te verkopen, de vrijheid laat zich niet verkopen", zo schreef hij voor het aanwijzen van de reden, waarom hij het per ceel kocht zijn dus velerlei sup posities mogelijk. Hoe het ook zij: het Landbouwschap krijgt nu de heffingspenninkjes bin nen: de kapitale som van f 26,45 De rest van het bedrag komt dus Dekker toe na aftrek van de kos ten van de verkoop, die rond de vier honderd gulden zullen liggen Dekker wilde niet betalen. Aanma ningen hielpen niet. Zo werd op grond van het in 29 augustus 1957 uitge vaardigde dwangbevel beslag op een stuk van zijn grond gelegd. En zo kwam men woensdagmorgen tot de „executoriale verkoop ten verzoeke van de voorzitter van het Landbouw schap." De maximumprijs, waarvoor de rechtbank het perceel mocht verko ken was dus f 1471,53. )e president van de rechtbank, mr. B. S. Sieperda, kondigde aan, (jat de verkoop zou geschieden aan de meestbiedende of hoogst afmijnende Nadat de griffier, mr. Th. H. vap Berkum, de lasten had voorgedragen, werd ingezet op een bod van driehon derd gulden. Deurwaarder P. F. van Maaren liet toen het gebruikelijke „Is er iemand, die de inzet wil Verho gen?" horen,'maar de aanwezige procureurs bij een gerechtelij ke verkoop kan slechts middels een procureur worden geboden bewaarden het stilzwijgen. Ook niet bij het „Niemand van Je be ren? en het wélo verdacht Niemand, meneer de president", sprak de deurwaarder formeel. Het leek èr" een beetje op, 'of Het Land bouwschap met 't lapje zou blijven zitten Maar bij het afmijnen werd het an ders. Het was eigenlijk maar één klap. Vanaf f 1471,53, zou via f 1471 tot f 1450,met één gulden tegelijk worden afgemijnd. Daarna met vijf tig gulden tegelijk. Maar reeds bij het „f 1471,§3" van Arbeider in Sluiskil bij bedrijfsongeval gedood Voor de tweede maal binnen een week. gebeurde in Sluiskil een dode lijk bedrijfsongeval. De 42-jarige transportarbeider A. van R. uit Axel raakte in het park van de „l'Azote" waar het pyrietafval verladen wordt, bekneld tussen twee ijzeren rollen. Het sachtoffer, gehuwd en vader van drie kinderen, moet spoedig na het gebeurde zijn overleden. Na alarme ring \'an de geneeskundige dienst, geestelijkheid en de Axelse politie, stelde de laatste een onderzoek in, waardoor het stoffelijk overschot pas enige uren later in de rouwkapel van het Elizaheth-ziekenhuis te Sluiskil kon worden opgebaard. Jongeman uit Heinkenszand ontvreemdde fototoestel De gemeentepolitie te Goes en de rijkspolitie te Heinkenszand hebben proces-verbaal opgemaakt tegen de 22-jarige timmermansknecht J. V. uit Heinkenszand, die materialen en goederen had ontvreemd bij een tweetal werkgevers. Eind vorige ihaand was er bij het bouwwerk van de firma H. in Zuid oost te Goes een fototoestel met tas ontvreemd ter waarde van ongeveer 40.Er waren aanwijzingen in de richting van V., die bekende het toestel te hebben gestolen. Ook de rijkspolitie te Heinkenszand koester de verdenkingen tegen V. in ver band met een aantal kleinere dief stallen op een bouwwerk in Wol- faartsdijk, waar hij ook enige tijd had gewerkt. Er was o.m. een slot van een deur ontvreemd, alsnjede scharnieren. Uit de hand verkocht Notaris mr. P. W. Meylink bericht dat het huis Klein Vlaanderen 53 te Middelburg uit de hand is verkocht. VERGADERING IN GOES slot van pag. I) geelden mede, dat er drie tracés zijn voor verbetering van deze weg, maar elk tracé heeft bezwaren. Het be stuur van de Kamer heeft zich in elk geval verklaard tegen het tracé door het dorp Hoedekenskerke. Er is ove rigens nog ruimte voor verdere be spreking. De begroting van de Ka mer voor 1959 werd vervolgens vast gesteld. Het werk van de Kamer zal zich in 1959 uitbreiden in verband met de af kondiging van nieuwe vestigingsbe- sluiten, waaronder in Zeeland 1980 ondernemingen zullen vallen. Verwacht wordt voor 1959 een totaal bedrag aan jaarlijkse bijdragen ad 135.000. Op de begroting is een post ad 5000 uitgetrokken voor. eventuele econo mische onderzoekingen in verband met het Delta- en het Drie-eilanden plan. Vervoersbedrijf Van de heer J. Roose was een schrif telijk voorstèl ingekomen om een on derzoek te laten instellen naar de misstanden en moeilijkheden in be paalde sectoren van het vervoersbe drijf. Het vervoersapparaat wordt kwalita tief uitgehold door de niet te lage prijzen voor vrachtautovervoer. Er is teveel vervoerscapaciteit. De heer Roose dacht aan een onderzoek door het E.T.I. in samenwerking met de rijksverkeersinspectie en de vervoer dersorganisatie. De voorzitter en en kele leden van de Kamer merkten op, dat hier in de eerste plaats een taak ligt voor de vervoerdersorganisaties. Als er teveel ondernemers zouden zijn gaat het om sanering. Ir. J. P. Berdenis van Berlekom merkte op, dat de zaak geen Zeeuws maar een landelijk aspect heeft. De voorzitter zegde tenslotte toe, dat het bestuur van de Kamer het voor stel Roose nog nader zal bestuderen. Z outschade Op een vraag van de heer L. J. van 't Westende haar de zoutschade aan het destijds geïundeerde gebouw van de Kamer werd medegedeeld, dat het bestuur deze zaak in het oog houdt. De regering zal binnenkort de zout- schaderegeling voor de getroffen ge bieden bekendmaken. De heer K. J. van Dqo protesteerde tegen het feit, dat alleen aannemersbedrijven voor burgerlijke en utiliteitsbouw onder de vestigingswet gebracht worden en Mevrouw De Casembroot koopt eerste kinderzegel. Het plaatselijk comité vpor kinder zegels te Middelburg begint maan dag 17 november a.s. weer met de verkoop van déze kinderpostzegels. Mevrouw. S. C. de Casembroot-baro- nesse van der Feltz, de echtgenote van de commissaris der koningin, zal om half tien de eerste pen. Benoemd tot burgemeester van Blaricum (N.-H.) Een verraste mr. M. Tydeman jr., bur gemeester van Westkapelle, heeft woensdagmidag tegen zessen bericht gekregen, dat met ingang van 1 de cember a.s. is benoemd tot burgemees ter van Blaricum, een gemeente van ruim 6000 zielen oin 't Gooi. Na een periode van ruim negen jaar hij kwam op 15 juli 1949 in Westkapelle gaat de heer Tydeman Zeeland dus verlaten. de deurwaarder, voerde mr. J. F. C. van Deinse, die als procureur voor de Amsterdamse journalist optrad, over eind met een welluidend „mijn". En daarmee was, ln luttele minuten, de grond van boer Dekker uit Oostka pelle verkocht. ONDERLINGE FRUITTELERS HAGELVERZEKERING In 1958 was er vrij veel hagelschade l»e ontwikkeling van de Onderlinge Fruittelers Hagel verzekering Maa't- II 4.. /1..A. i. Sn inxe irimcliff schappij te Goes is in 1958 gunstig verlopen. Uit; het jaarverslag blijkt, dat voor het oogstjaar 1958 zich weer 18 nieuwe leden lieten inschrijven, waardoor de verzekerde oppervlakte fruit in Zeeland steeg met 123 ha. tot 1374 ha in totaal. Het verzeker Je be drag onderging een aanzienlijke stij ging nl. van 4.813.000 In 1957 tot 5.857.000 in 1958. De spreiding van het risico is door deze toename weer aanzienlijk verbeterd. Reeds op 22 juni 1958 werden 38 ver zekerde bedrijven (oyer geheel Zee land verspreid) getroffen door een hagelbui. Dank zij het feit, dat de ha gel van een minder harde substantie was en de vruchten zich in haar eer ste groeistadium bevonden, bleek de schade op enkele bedrijven mee te vallen. Anderzijds waren een aantal bedrijven zodanig getroffen, dat van kwaliteitsfruit geen sprake meer was. De volgende hagelbui viel op 3 juli 1958 en richtte geringe schade aan op bedrijven in West Zuid Beveland. Op 11 juli 1958 moesten bedrijven in Oost-Zuid Beveland het ontgelden, en op 18 en 19 augustus werden bedrij ven in Haamstede op Walcheren en op Noord-Beveland vrij ernstig ge troffen. Naarmate de vruchten pluk- i'ijp worden stijgt he.t risico en der halve deed een hagelbui van 17 okto ber 1958 bij wijze van spreken do deur dicht. Met name in West Zuid- Beveland en op Noord-Beveland moest een aantal bedrijven het ont gelden. De uiteindelijke gevolgen van al deze hagelbuien resulteren voor de maatschappij in een schadebedrag van rond 160.000 uit te keren aan 43 getroffen bedrijven, Dit schadebe drag zal in de maand december aan de gedupeerden worden uitgekeerd. De conclusie, welke aan dit schade- overzicht is te verbinden, is, dat het aantal geregistreerde hagelbuien jaarlijks toeneemt. Bovendien vallen de huien zeer verspreid hetgeen tot gevolgd heeft, dat geen enkel gebied in Zeeland er zonder kleerscheuren af komt. Dit is dan de reden, waarom meer fruittelers de noodzaak van een dergelijke verzekering gaan inzien. Ze gaan deze kosten als een noodza kelijke bedrijfsultgave beschouwen. Blaricum Is voor deze burgemeester geen wildvreemde omgeving. Tot voor kort was hij namelijk dijkgraaf van het waterschap „Eemnes" in de provincie Utrecht. Dit waterschap grenst aan de gemeente Blaricum en zodoende trad de heer Tydeman over verschilende zaken vaak in overleg met deze geméente. „Natuurlijk vind ik liet jammer om oen dorp, dat mij zo na aan het hart' ligt en waarvoor Ik zoveel Jaren al mijn krachten ingezet heb, te verla ten", zo zei ons de 45-jarige heer Tydeman. „maar anderzijds is het aanlokkelijk om in een nieuwe ge meente opnieuw aan de slag te gaan en wellicht is 't ook vpor Westka pelle goed weer eens 'n nieuwe bur gemeester te krijgen, die opnieuw met de problemen van deze kust plaats wordt geconfronteerd". Ook het Nederlands Rode Kruis |n Zeeland zal in de heer Tydeman een gewaardeerde kracht verliezen. Hij was namelijk qok waarnemend kring- commissaris van het Rode Kruis in deze provincie. Lichtmatroos overboord gevallen in Hansweert. De twintigjarige lichtmatroos J. K. aan boord van deNederlandse kust vaarder „Ritornel", welk schip aan de loswal te Hansweert lag gemeerd, is in de nacht van dinsdag op woens dag omstreeks half twaalf, toen hij zich over het geladen schip van het voordek naar het achterdek spoedde, overhoord gevallen. De jongeman, die de zwemkunst niet meester was, werd door zijn mede-matrozen in be wusteloze toestand uit het water ge haaid. Op advies van dokter J. C. Arends werd dc lichtmatroos naar hét ziekenhuis „St. .Joanna" te Goes overgebracht. Zijn toestand was gis teren redelijk. V.P.Z. stelt herkomst jonge hennen boven keuring De Vereniging tot Bevordering van de Pluimveehouderij in Zeeland V.P.Z.die dinsdagmiddag een goed bezochte bestuursvergadering hield in „De Opril" te Goes, heeft uitvoe rig van gedachten gewisseld over de keuring en de herkomst -an jon ge hennen. Algemeen was men van oordeel, dat het zwaartepunt moet worden verlegd, in die zin, dat men de herkomst van de jonge hennen be- langrijker moet achten dan de keu ring. De vergadering stond onder leiding van de heer J. C. J. Boone te Hoedekenskerke. niet die voor water-, spoor- en we genbouw. De heer A. S. de Jonge antwoordde hierop, dat volgens de regering op deze bedrijven reeds voldoende 'toe zicht en controle bestaat. Verkiezing Na goedkeuring van de begroting werden de periodieke verkiezingen gehouden voor leden van de Kamer. Herkozen werden de heren M. Doe- leman, Zïerikzee, M. J. Bakker, Goes, J. W. Hupkes, Koudekerke, B. W. Alink, Wemeldinge, A. M. Zuidweg, Krabbendijke, C. A. Kammeraad, Middelburg, K. J. van Loo, idem, A. G. M. Markusse, Wissenkerke, J. P. L. van Manen, Veere, L. Leendertse, Kruiningen, jhr. mr. Tj. A. J. W. Sphorer, Middelburg en J. H. Bal, Tholen. In de vacature J. P. Maljers, die zich niet herkiesbaar stelde werd de heer A. P. Geluk te Zierikzee gekozen. Voor de bezetting van de zetel, die werd ingenomen door de heer A. M. de Rijke te Zierikzee werd met 14 stemmen de heer C. H. J. Vroojn, Middelburg aangewezen. De voorzitter drong er bij de leden op aan de nodige belangstelling voor het werk van de Kamer te tonen. Er is een aantal leden, dat te dikwijls ontbreekt. Veehandel Bij de rondvraag besprak de heer A. M. Zuidweg de moeilijke situatie in de veehandel, doordat vette dieren uit de mode zijn. Het publiek ver langt nog slechts mager vlees. Kan de Kamer, aldus vroeg spr. bij de veeteeltconsulent aandringen op verbetering van de veeteelt opdat aan de behoeften van het publiek kan worden voldaan De voorzitter kon niet verder gaan dan de toezegging, dat het bestuur deze kwestie zal bekijken. Vrijhandelszone Tenslotte was het woord aan drs. B. J. Udink uit Rotterdam, die sprak over „De Europese economische sa menwerking, in het bijzonder de vrij handelszone". De heer Udink noem de de vooruitzichten voor het tot stand komen van een vrijhandelszo ne, die 17 landen van Europa zou moeten omvatten, somberder dan ooit. De jongste besprekingen te Pa rijs hebben geen enkel uitzicht ge opend. Spr. gaf vervolgens een uitvoerig economisch-technische beschouwing over de eventuele werking van een vrijhandelszone als aanvulling op de Europese Economische Gemeenschap, waarin Nederland en 5 andere landen zich thans reeds verenigd hebben. De heer Udink meende, dat vele be zwaren tegen een vrijhandelszone wel grotendeels door onderhandelingizou- den zijn op te lossen, al liggen de problemen heel moeilijk. Er is echter een scherpe tegenstelling tussen Frankrijk en Engeland. Nederland is in het algemeen als oud-vrijhandels land geporteerd voor deze zone en ofsohoon er bedrijfstakken zijn, waar men met zorg het tot stand komen van een vrijhandelszone zou zien, toch ziet men er als geheel een voor deel in. Op de causerie volgde een korte, maar levendige bespreking. Na afloop verenigden de leden der Kamer zich aan een lunch, waaraan door hotel „De Korenbeurs" bijzon dere zorg was besteed, omdat sedert de bevrijding voor de 25ste maal de Kamer in hotel „De Korenbeurs" had vergaderd. De heer Kammeraad greep deze gelegenheid aan om in een tafelspeech lof toe te zwaaien aan de leiding en het personeel van het hotel. VANDAAG. Middclbyr»; Electro: „De nacht der vrijgezellen", 19 en 2115 uur, 19 jaar; Schouwburg: Marie-Antoinette", (C. FA), 20 uur, 18 jaar, Schuttershof: Feestavond voor ouden van dagen, 20 uur. Vlissingen Alhambra: „Frasquita het pikante avontuur". )9 en 21 uur, 18 jaar: Luxor: „Don Juan" 20 uur, 14 jaar; Johanneskerk: In gebruikne ming orgel, 19.30 uur; Strandhotel: Theosofische Vereniging, voordracht, 20 uur. Biggekerke Café Juliana: „Sissi* de jonge keizerin", 16 en 20 uur. Goes Grand: „Baby Doll", 20 uur, 18 Jaar; Prins van Oranje: Regtonale Leergang A.N.W.B., 9 45—17 uur. Oudelande Verenigingsgebouw: „Sissi"

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 2