MIDDELBURGSE KABOUTERS KREGEN NIEUW CLUBHUIS WALCHEREN ZUID-BEVELAND AXEL MOEST BIJ METO VOLLE WINST ACHTERLATEN (2-1) Peignoirs Pyjama's Nachtjaponnen Herenpyjama's Kinderryjama's fy/ljQssee maandag 3 <muvl;;.:u:;w iyóc P RO vinvt W S ki VU U li A Af T FEEST VOOR DE LUTEMGROEP Zes jaar lang moeten zij geen huur betalen „Wij verhuizen van Dam 43 naar Seisplein 17". Dat deelden de kabou ters van de Middelburgse Lutemgroep aangesloten bij het Nederlands Padvindstersgilde onder tromgeroffel van de padvinders-drumband aan de hoofdstedelijke ingezetenen mee, toen zij zaterdagmiddag hun nieuwe clubhuis aan het Seisplein in gebruik namen. De kabouters vaa „oehoe" J. Neve hebben met dit oude tuinmanshuis bij de Joodse begraafplaats een prachtig hol tot hun beschikking gekregen, waarop zij terecht trots kun nen zijn. Het nieuwe clubhuis is die middag geopend door de eigenaar, de heer M. Polak. Deze sprak zijn bewondering uit voor de wijze, waarop de verbouwing van het nieuwe clubhuis geschied is. Met het hijsen van de clubvlag stelde hij vervolgens het clubhuis in gebruik. Daarvóór had de heer Polak de Mid delburgse kabouters een bijzondere verrassing bereid. Daar ondanks de vele gaven van alle zijden toch nog f 800.uit de padvinderskas moest worden bijgelegd voor de verbou wing van het pand, verklaarde de heer Polak, dat de kabouters gedu rende zes jaar geen huur behoeven te betalen. Het spreekt vanzelf, dat deze geste met een donderend ge juich gehonoreerd werd. De heer Po lak hoopte tot slot van zijn toespraak dat de kabouters in het nieuwe hol veel levenslust zullen mogen vinden. Mej. J. Sorel, één der leidsters van de Lutemgroep, die de stoot gaf tot het verkrijgen van dit nieuwe huis, heette aan het begin van de bijeen komst de genodigden en bezoekers hartelijk welkom. In het bijzonder deed zij dat tot bui-gemeester mr. Joh. de Widt, de afgevaardigde 1 het N.P.G.-hoofdkwartier, mevrouw Toxopeus, de heer en mevrouw Po- Flat in Vlissingen kreeg naam „Ariënsflat". Zaterdagmiddag is tijdens een sobere plechtigheid in de Kembrandtlaan te Vlissingen aan een flat van de rooms- katholieke woningbouwvereniging „St. Willebrord" de naam „Ariëns flat" gegeven. De voorzitter van de bouwvereniging, de heer F. Schets hield daarbij in de woning van de se cretaris van de vereniging, de heer Dierickx, in de benedenverdieping van de flat een korte toespraak, waarna de vijfjarige Marcel Dlerikx in de hal een portret van mgr. dr. Alphons Ariëns onthulde. In zijn toespraak belichtte de voorzit ter van „St. Willibrord" de persoon van pastoor Ariëns, die in 1860 in Utrecht werd geboren en na een veel bewogen kapelaanstijd In Enschede tenslotte pastoor werd in Steenderen en Maarssen. Pastoor Ariëns, aldus de heer Schets, was een man van grote nederigheid en grote liefde voor de minstbedeel den. Zijn arbeid voor de arbeiders maakte hem bij andere priesters niet tot een geziene figuur. Bovenal streed hij voor een betere huisvesting". Dit laatste verklaart het feit, dat het bestuur van „St. Willibrord" besloot om een van haar flats in de Rem- brandtlaan (op de hoek van de Pre sident Rooseveltlaanaan deze een voudige priester te wijden. Na de toespraak van de heer Schets begaf het gezelschap zich naar de hal waar de kleine Marcel Dierikx, staande op een stoel, de doek weg trok, die het portret van pastoor Ariëns verborg. Buiten boven de in gang prijkte reeds in gele, stalen let ters de naam „Ariëns-flat". Na de onthulling voerde nog het woord de voorzitter van de afdeling Vlissingen van de K.A.B., de heer P. Wanst, die er zijn spijt over uitdruk te, dat de geestelijkheid niet bij de plechtigheid aanwezig was. Ook de heer E. Andriessen, ere-voorzitter van „St. Willibrord" sprak enkele woorden. De heer Andriessen felici teerde de heer Schets met deze be kroning van het werk, dat door de woningbouwvereniging wordt ver richt. Twee „Zaterdagvliegers" wegens fraude geschorst. Afdeling Zeeland vergaderde in Goes Tijdens de vergadering van de afde ling Zeeland van de „Zaterdagvlie gers". die zaterdagmiddag in „De Landbouw" to Goes onder leiding van de heer J. Hulssnon uit Middelburg werd gehouden, zijn twee leden we gens fraude geschorst. In de eerste strafzaak werd een schorsing opge legd van 20 jaar en in het tweede geval een schorsing van 3 jaar. Het betrof hier gevallen van fraude gedurende het afgelopen jaar, waar bij een tweetal leden hun medespe lenden hadden benadeeld. De schor sing moet nog door de landelijke bond worden bekrachtigd. Met 72 te gen 8 stemmen werd hesloten in 1959 in zuid-oostelijke richting te vliegen, in tegenstelling met de gebruikelijke zudi-westrichtlng. Men achtte de zuid-oostrichting beter als waarde meter voor de kwaliteit der duiven. Het ledental van de afdeling is iets gestegen en bedraagt thans 540. Tot afgevaardigden naar de bondsverga dering op 13 december in Utrecht werden aangewezen de heren L. M. de Heer uit Tholen en D. Klooster man uit Gqes. Inwoner van Aardenburg won radiotoestel De heer R. de Jong, die te Aarden burg een radio- en elektro-technisch bedrijf exploiteert ontving dezer da gen bezoek van vertegenwoordigers van een firma te Rotterdam. De heer De Jong had n.l. op de Firato deelge nomen aan een door deze firma uit geschreven wedstrijd, waarbij een naam moest worden gegeven aan een nieuw t 'evlsietoestel. De naam die de lieer J .ong aan het toestel gaf was „Panc .,ia", waarmede hij, zoals thans bleek behoorde tot de prijswin naars en wel de enige prijswinnaar in Zeeland. Door de heer M. Looise werd hem in het bijzijn van oen ver tegenwoordiger, de heer R. J. Kest, zijn prijs, een radiotoestel aangebo den, terwijl zijn echtgenote een klok- lak en de vertegenwoordigers van de zuster- en broederorganisaties. Zij dankte vervolgens allen, die op eni gerlei wijze aan de totstandkoming van deze verbouwing hebben meege holpen. Dat deed ook rnej. Neve. Zij was verheugd gezien te hebben hoe veel energie en vrije tijd aan het kabouterhol besteed was. „En dit alles is met heel veel vreugde ge geven om de kabouters een pracht huis te bezorgen", betoogde zij. Veel medewerking Velen hebben aan de verbouwing mee gewerkt. In de eerste plaats wel de padvindsters van „Itap Sorel", die zelfs deze middag nog met hamers, beitels, zagen en allerlei andere werktuigen in de weer waren om de laatste hand te leggen aan de in richting van het huis. Vijf padvind sters kregen daarom de insigne „han dig padvindster", een onderscheiding die ook mej. Sorel ten deel viel. Voorts kregen ook twee werkmensen van de gemeentelijke werkplaats en vijf „buurjongens" een presentje voor hun medewerking. Namens alle kabouters „uit het grote Nederlandse kabouterbos" feliciteer de mevrouw Toxopeus de Middelburg se meisjes met hun nieuwe huis. „Wij geven elkaar niet dikwijls compli mentjes", betoogde mevrouw Toxo- ueus, „maar als er één echte pad- Vindster is, dan ben jij het", aldus sprak zij tot mej. Sorel, die voor haar goede daad een fraai zilveren bekertje kreeg. Vervolgens werden nog talrijke ge lukwensen aangeboden. Eerst door twee leidsters en een kabouter van de Gouden Cirkelgroep, daarna door mevrouw J. E. Sjah namens de Vlis- Bliksem sloeg in toren te Retranchement. Vrij aanzienlijke schade aangericht j Vrijdagavond laat ontlastte zich bo- j ven de gemeente Retranchement een hevig onweer, waarbij de toren van de Ned. herv. kerk door de bliksem werd getroffen. Een der vier houten spijlen van de toren versplinterde en vele loshangende leitjes kwamen met brokken hout op de grond neer. j Via de elektrische leiding vervolgde de bliksem zijn vernielende weg naar de kerk. Lampen gingen stuk, de elektrische installatie van het orgel werd vernield en grote brokken kalk sprongen van de muur. In het por taal van de consistorie, waar de elek triciteitsmeter uit elkaar geslagen werd, was het een ware ravage. Kerk en toren zijn enige jaren gele den geheel gerestaureerd. Dit vergde grote sommen, zodat toen geen blik semafleider werd aangebracht. Ver zekering dekt de schade. Ook de bewoners van de Dorpsstraat liepen door deze blikseminslag scha de aan hun bezittingen op. Menige gloeilamp sneuvelde en in verschil lende woningen sloegen de zekerin gen door; in de pastorie werd de ra dio vernield. Elektriciens en personeel van de P.Z.E.M. waren zaterdag vele uren aan het werk om een en ander te herstellen. slngse Golfbrekers-groep, door de gewestelijk commissai-esse voor Zee land, mevrouw Fransen van de Put te, die dat deed namens 622 Zeeuwse padvindsters en kabouters, en tot slot door de districtscommissaresse, mej. A. L. Alewijnse, die nogmaals extra „Itap" Sorel dankte voor haar vele goede zorgen. De heer M. Polak heejt zaterdagmid dag het niemoe kabouterhol voor de kabouters van de Middelburgse Lu temgroep, geopend. De heer Polak hees daartoe de vlag, waarmee te vens het naambordjevan het nieuwe clubhuis zichtbaar werd. (Foto P.Z.C.). Advertentie 3 U hoort 't door de radio U leest 't in de krant... U ZIET 'T IN PANORAMA! REPORTAGES HEET VAN DE NAALD: uMMMtiËHflÉl Van onze adverteerders Nieuwe showroom hrandstoffenhandel Stroo Zaterdag heeft de Vlissingse hrand stoffenhandel fa. W. Stroo en Zn. in de Noordstraat een nieuwe winkel geopend, die door de smaakvolle en praktische inrichting ook het predi kaat „showroom" ten volle verdient. Temeer, daar op overzichtelijke rek ken de verschillende soorten en ma ten kolen liggen uitgestald, zodat de cliënt de gewenste kolensoort in een bepaalde afmeting uit deze sortering kan kiezen. Een fraai geheel, dat licht brengt in althans voor wat de kleur van de waren betreft! duistere zaken. Werd er bij de inrichting van deze winkel-showroom naar gestreefd, het de cliënt bij de kolen-keuze zo ge makkelijk mogelijk te maken, ook aan de inrichting en afwerking van het winkelinterieur werd veel aan dacht besteed. De wanden werden be timmerd met vlasvezelplaat, de vloer belegd met mooie tegels, hetgeen mot de verlichting, in een lichte tint uit gevoerde toonbank en een daarnaast geplaatst „zitje" een modern ca chet aan het winkelinterieur verleent. Voorts werd in de winkel nog een ruimte gereserveerd voor verpakte kolen en de huisbrandolie en petro leum, welke hier eveneens verkrijg baar zijn. Bijzonder veel aandacht werd besteed aan de inrichting van de etalage, waarin, tussen de eierko len en briketten door, een elektrische trein dendert, een kólentrein uiter aard Officiële publikatie je in ontvangst mocht nemen. Dodelijke zee-microbe gevonden bij Plymouth. Engelse geleerden hebben in de zee- engte van Plymouth een dodelijke zee-microbe gevonden, die de zee bloedrood zou kunnen maken, ieder levend wezen in de zee zou kunnen doden en het water zelfs gevaarlijk zou kunnen maken voor de mens. De microbe, een „dinoflagellate", is, naar men gelooft, de gesel, waarover gesproken wordt in het boek van de Exodus in het Oude Testament: „En alle water, dat in de rivier was, werd tot bloed en de vissen, die ln de rivier waren, gingen dood". Mrs. Biddy Hepper, een lectrice ln botanie aan de Bangor-universitelt in Wales, zei, dat de microbe alleen ge vaarlijk was, als zij „bloeide". De spe cimen, die tot nu toe in Engelse wato- •en gevonden zijn, bevinden zich in ,de knop". Mrs. Hopper heeft hieraan toege voegd: „niemand heeft nog nooit kun nen ontdekken, welke do omstandig heden zijn, die het organisme ertoe brengen te bloeien, maar de situatie wordt zorgvuldig in het oog gehou den". Een andere geleerde, die zich met de ze bedreiging van onze zeeën bezig houdt, dr. Mary Parke van het „Ply mouth Marine Laboratory" herinner de eraan, dat de mycrobe in grote hoeveelheden gebloeid heeft langs do kust van Florida in de veertiger ja ren. In die periode stapelde de dode vis zich in grote hopen op aan do kust van Florida. Het zeewater was zo ge vaarlijk voor het leven van de men sen, dat hotel* en scholen langs de kust gesloten werden. VLISSINGEN. DRANKWET. VERZOEK OM VERLOF A. B. en W. van Vlissingen, gelet op artikel 45 der drankwet, doen te weten, dat bij hen is ingekomen een verzoek van de heer Willem Kayser, wonende te Vlissin gen, om verlof tot de verkoop van zwak- aleoholische drank in het klein (verlof A) voor het benedenvoorlokaliteit (rechts) van het perceel Hercules Segherslaan 38— 41; dat van 4 november a.s. al gedurende twee weken tegen het verlenen van het gevraagde verlof schriftelijke bezwaren kunnen worden ingebracht bij hun colle- Vlissingen, 3 november 1958. Wijziging appelexport naar West-Duitsland Met het oog op de prijsontwikkeling voor appelen op de Nederlandse markt en de aan West-Duitsland ge geven garantie betreffende de mini mum veilingprijzen, heeft 't produkt- schap voor groenten en fruit een lijst opgesteld met appelrassen waarvan de export naar West-Duitsland Is toe gestaan. Hierop komen die rassen en maten voor van welke de marktwaar de boven 24 cent per kg, de met West-Duitsland overeengekomen mi nimumprijs, ligt. Rassen eri maten die niet op deze lijst voorkomen mogen niet naar West- Duitsland worden geëxporteerd. Met ingang van vandaag zijn aan de ze lijst de rassen „Glorie van Hol land" vanaf 74 mm, „Goudreinette" vanaf 85 mm „Jonathan" vanaf 75 mm en „Lord Lambourne" vanaf 65 mm toegevoegd. Deze mogen nu wor den uitgevoerd omdat de marktwaar de is gestegen tot boven de minimum prijs van 24 cent. GOES Geslaagde „Suriname-avond" Met veel aandacht hebben de aanwe zigen in de goedgevulde zaal Krijger zaterdagavond geluisterd naar het Surinaams orkest „Guyana". Daar de heer H. H. Frese wegens ziekte in het gezin verhinderd was. sprak dr. G. D. van Wengen van het Rijksmu seum voor Volkenkunde te Leiden voor de pauze over de.samenstelling van de Surinaamse bevolking. Na de pauze lichtte dr. Van Wengen in het bijzonder de muziek toe. De bevolking van Suriname is zeer heterogeen sa mengesteld. Behalve de eigen oor spronkelijke bewoners, zoals de India nen, zijn door de slavenhandel veel negers uit Afrika in het land geko men. Ook uit Azië en Europa zijn ver schillende bevolkingsgroepen overge komen. Deze verschillende nationali teiten en rassen hebben ook de Suri naamse muziek beïnvloed. Het orkest „Guyana" vertolkte op verdienstelijke wijze de muziek van zijn land en de omliggende gebieden van de Nederlandse Antillen. Deze ritmische volksmuziek, zang en dans wist de aanwezigen, onder wie veel jongeren, zeer te boeien. Dit bleek uit het daverend applaus dat de or- kenstleden in ontvangst mochten ne men. Ds. J. W. Coenraad, voorzitter van de Hervormde Jeugdraad dankte de ver schillende medewerkers, in het bijzon der voor de wijze, waarop zij deze avond hadden verzorgd. Dank zij het initiatief van de Her vormde Jeugdraad en de medewer king van de „Sticusa" de stichting voor culturele samenwerking met Su riname en de Nederlandse Antillen hebben de aanwezigen kennis kunnen maken met een wel zeer aparte volks cultuur uit ons Koninkrijk, die bij zonder boeiend is en zeer goed werd vertolkt. Gezinsavond herv. kerk Georganiseerd door de Commissie Bijzonder Kerkewerk werd een vrij goed bezochte gezinsavond van de Ned. Herv. Kerk te Goes gehouden in de „Prins van Oranje". De voor zitter van dé commissie, dokter J. M. van Daal, sprak een kort begroe tingswoord, waarna ds. J. W. Coen raad de film „De Paraplu" inleidde. Hierna gingen de aanwezigen in dis- eujsiegroepen uiteen, waarbij tal van vragen aan de orde kwamen. Zo werd onder meer gesproken over het lei den van de kinderen in hun lichame lijke ontwikkeling en hun geestelijke vorming. Tenslotte volgde een alge mene discussie, die voor velen nog verhelderend werkte. Ds. Coenraad sprak een slotwoord. RILLAND-BATH Uitvoering „Juliana" De oranjevereniging „Juliana" te Rilland-Bath hield-Jiaar tweede uit voering deze week. Deze avond stond onder leiding van voorzitter J. A. Boot, die een kort openings- en wel komstwoord sprak. Tevens bracht hij in herinnering dat de uitvoering van dinsdagavond bijzonder goed was ge slaagd. De toneelclub, voerde evenals dinsdagavond onder de deskundige leiding van de heer M. Hoek ook deze avond de klucht in drie bedrijven, ge titeld: „De onbekende wereld", ge schreven door Anne-Marie Kok en Johan Blaaser, op. Evenals dinsdag avond hebben de spelers op voortref felijke wijze deze klucht vertolkt. Het talrijke publiek heeft dan ook weer een gezellige avond gehad, waarbij de lachspieren wel in bewe ging kwamen. Hehaaldelijk mochten de spelers dan ook wederom een da verend applaus ontvangen. De voor zitter dankte de spelers mede na mens het publiek na afloop hartelijk voor het gebodene. In het bijzonder sprak hij oen woord van dank tot de hoer Phuijlaar, die daar een der spe lers tloor werkzaamheden niet kon spelen, inviel en in enkele dagen tijds zijn rol instudeerde. Ook deze avond werd besloten met een gezellig bal. AMATEURVOETBAL R.A.C. verdrong Middelburg van de tweede plaats. Als gevolg van terreinafkeuringen is er van het inhaalprogramma voor het amateurvoetbal, zoals do competitie- leider dat had vastgesteld, niet veel terechtgekomen. In de 2e klas gingen slechts 2 van de 5 vastgestelde wed strijden door. RAC toonde zich op eigen grond te sterk voor BSC (4-2) en door deze zege kwamen de iteye- naren op de tweede plaats terecht. In Sas van Gent, waar Corn. Boys de gastheer van hekkesluiter Internos was, trokken de Sassenaren met 3-1 aan het langste eind en door deze nuttige overwinning verwijderden ze zich iets verder van de gevaarlijke plaats. TSC RAC Middelburg DESK Hulst Roosendaal Terneuzen Goes 6 5 1 0 11 22- 5 6 5 0 1 10 13- 5 4 1 0 9 16- 5 4 0 1 5 2 2 1 5 2 2 1 5 12 2 112 3 15-14 6 14- 7 6 14-11 4 11-10 4 11-16 W.-Duitsland staat invoer consumptie-aardappelen toe. De Westduitse invoercommissie heeft zaterdag de invoer van consumptie aardappelen uit Nederland en Polen toegestaan, zonder dat zij daarbij een waardegrens vaststelde. De in te voe ren aardappelen moeten geelvlezige late aardappelen zijn. Ais laatste dag voor de inklaring werd 31 december 195S vastgesteld. E.V.C.-leiding richtte verwijten tot Paul de Groot. Nieuw bestuur gekozen (Van onze speciale verslaggever) Do verrassing van het zaterdag en zondag gehouden E.V.C.-eongres is, dat de voorzitter, F. Reuter, zich uit het verbondswerk hééft teruggetrok ken. In zijn plaats is de leiding van deze vak-organisatie in handen ge komen van G. Groot Roessink, tot heden voorzitter van de E.V.C.-bond van Nederlands Overheidspersoneel. Voorts werd aan liet. bondsbestuur toegevoegd het Tweede Kamerlid H. Gortzak, die de bouwvakgroep verte genwoordigt. Er was een stroming, die de laatste op de voorzittcrsplaats wenste. Omdat hij teveel een politie ke figuur is, is voorkeur gegeven aan de heer Groot Roessink. Uitvoerig heeft verbondssecrctaris Bertus Brandsen stilgestaan bij de interne moeilijkheden, die tot de be kende scheuring in de E.V.C. hebben geleid. Aan de hand van een groot aantal feiten schetste de heer Brand sen het „politieke banditisme", dat door (eveneens communistische te genstanders) werd bedreven. De op richting van de bedriegelijke E.V.C. '58 noemde hij de geboorte van een duplicaat-C.P.N.. Geestelijk gekreu kelde figuranten, die in eindeloze ge sprekken over de zogenaamde „partij- plicht van een goed C.P.N.-er" murw werden gebeukt, hebben er de leiding in. „Op de achtergrond van dit alles staat het brein van C.P.N.-secrctaris Paul de Groot, die zichzelf als een factotum beschouwt en zich voelt als een specialist in het vernietigen, ver pletteren, buitenstaatstellen en uit bannen uit het politieke leven. Hij heeft zich omringd door enkele per sonen, die hem bewonderen als een bakvis". Man ontvluchtte brand ternauwernood Bij een brand in een arbeiderswoning te Harkema-op-Einde in Friesland is de bewoner J. H. ternauwernood aan de dood ontsnapt toen hij tijdens zijn middagslaapje door het vuur werd verrast. Zijn echtgenote en kindoren waren afwezig. De man moest uit het raam van de verdieping springen, maar bereikte de grond vrijwel ongedeerd. Het huis brandde tot op de grond toe af. De inboedel ging vrijwel geheel verloren. De oorzaak van de brand is geweest dat een brandende straalkachel in de schuur te dicht bij de hardboardwand was geplaatst en'het brandbare ma teriaal heeft aangestoken. Huis en inboedel waren verzekerd. Leidekker maakte dodelijke val Zaterdagmorgen is te Leeuwarden de 40-jarige Leeuwarder leidekker W. B. door een val van een dak om het leven gekomen. Hij sloeg met het hoofd tegen een betonnen regenwa terbak en overleed enkele uren na het ongeval in het diaconessenhuis te Leeuwarden. Corn. Boys BSC Rood Wit Internos 6 2 0 4 4 12-18 6 1 0 5 2 9-23 5 0 14 1 8-14 6 0 15 1 11-25 De twee Zeeuwse clubs die in de 3e klas D aan het werk zijn ge weest hebben hiervan niet veel ple zier gehad. Axel trok naar Hoo- gerheide en moest daar de volle buit bij Meto achterlaten (2-1) en de achterstand op leider VES is nu tot 4 punten uitgegroeid. RKFC bleef in het goede spoor door Odio de verwachte nederlaag toe te brengen (3-1). Voor Zeeland Sport was hier de kans de gehate laatste plaats te ontgaan en die aan de mannen uit Ossendrecht over te doen. Maar ook tegen Grenswachters kwamen de Vlissingers niet tot hun eerste puntenwinst. Met een 2-0 nederlaag moest de terugweg worden aanvaard. 6 5 1 0 11 20- 8 6 4 11 9 16- 7 6 4 11 6 3 12 6 3 12 6 2 3 1 6 2 2 2 5 2 0 3 6 2 0 4 4 112 6 0 15 5 0 0 5 9 12- 1 7 13- 8 7 16-10 7 14-13 6 15-12 4 7-7 4 5-17 7-14 4-23 VES RKFC Meto Axel Steenbergen Zeelandia Zierikzee RCS Grenswachters Hontenisse Odio Zeeland Sport In de vierde klas G is geen enkele club meer zonder verlies gebleven. De twee gespeelde wedstrijden lever den beide een verrassing op. Leider Halsteren moest zich tegen hekke sluiter Rimboe met één punt tevreden stellen (3-3), maar Cluzona verzuim de van deze gedeeltelijke misstap ge bruik te maken om op gelijke hoogte te komen, want Kaaische Boys bracht de ploeg uit Wouw een daverende ne derlaag toe (8-2). Halsteren Cluzona Kaaisohe Boys NSV Yerseke Renesse Nieuw Borgvliet Schutters Noordhoek Rimboe 0 11 26- 5 3 0 5 5 2 15 621! 6 2 0 4 511! 511! 6 0 2 4 i 19-15 i 27-16 17-16 i 17-16 i 20-20 i 14-22 I 8-13 t 8-20 Reserves In de reserve le klas gingen drie wedstrijden door. Min of meer ver rassend won Helmondla UI met 2-0 van rSV m en het ziet er naar uit, dat de strijd om de laat ste plaats te ontgaan een aange legenheid gaat worden tussen Zee land Sport II pn WSC II. Deze laatste kwam er tegen NAC 111 niet aan te pas en werd met 1-8 afgedroogd. Door deze overwin ning kwamen de Bredanaars weer op de eerste plaats terecht. De tweede werd opgeëist door Middel burg n dat er in slaagde om de ontmoeting tegen Vlissingen II in een keurige 4-0 zege om te zetten. NAC in 6 5 0 1 10 30-12 Middelburg JQ 8 4 1 3 9 23-21 Brabantia II 5 4 0 1 8 18- 9 Taxandria n 5 3 1 1 7 13-12 Noad rn 6 3 1 2 7 12-13 Vlissingen II 7 3 1 3 7 18-19 BW III 4 3 0 1 6 15-11 PSV III 5 2 1 2 5 15-11 Willem 2 ni 6 2 1 3 5 17-13 Helmondia ni 6 1 1 4 3 8-18 Zeeland Sport 11 6 0 1 5 1 7-23 WSC II 4 0 0 4 0 6-20 Aparte modellen en stoffen. GROTE MARKT 5, GOES

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 3