NIEUWE MODELLEN ROYCO de sterren van vlees zoals U zelf zou kiezen mksturka's fashion visie nü bij Royco-soepen..ri rijk van smaak Modern en gemakkelijk van J. ROOVERS Walstraat 82, Vlissingen Kindermaten Damesmaten Herenmaten royco run Plaatsings mogelijkheid voor jongemannen bij Wilt U nu eens een echte, ouderwets-lekkere vleessoep eten? Een soep zoals-bij-moeder-thuis, een soep met een geur waarvan iedereen al bij voorbaat trek krijgt? Maak dan Royco Rundvleessoep, een heldere soep met vermicelli en malse stukjes vlees. U weet hoe heerlijk bouillon wordt als ze lang trekt. weet hoe heerlijk rund vlees is als U het beste kiest. Voor dat alles heeft Royco gezorgd, met ouderwetse gulheid, 't Is een plezier om ze klaar te maken. En het doet Uw hart goed, te zien hoe het iedereen smaakt. Voor flinke jongemannen tussen 21 en 28 jaar, die een behoorlijke kennis der Nederlandse taal bezitten, de lengte hebben van minstens 1.73 meter en van onbesproken levensgedrag zijn, bestaat de gelegenheid te solliciteren naar de functie van Wedde eerste jaar 328.28, tweede jaar 355.14 per maand. Tevens kledingtoelage ad 254.40 per jaar en rijwieltoelage van 3.6.of 8.per maand. Aanstelling tot agent geschiedt na het behalen van het voor die rang vereiste diploma. Oplei- dingstijd 1% jaar. Wedde agent minimum 372.49, maximum 448.61, benevens bovenvermelde toelagen. De opleiding tot verkrijging van het bovenbe doeld diploma is kosteloos. Sollicitaties, waarin tevens opgenomen de vol ledige personalia (naam, voornamen, geboorte plaats en datum, woonplaats en adres) te rich ten aan de Hoofdcommissaris van Politie te Tilburg, onder bijvoeging van een recente foto. Italiaanse leest. Randwerk- systeem. In muisgrijs suède met grijs kalfs, en zwart suède met zwart kalfs IJzersterke hei-enmolière met onverslijtbaar rubber onder werk. Nergens voordeliger Uiterst gemakkelijke beren molière. Voorschoen uit één stuk. Met rubberzooi Goes Lange Kerkstraat 47 Middelburg Lange Delft 42 Vlissingen Walstraat 68 Mocassin herenloafer. In mooi Yack-kalfs IQ Schitterende berenmolière. Zeer gewilde Italiaanse leest. In Yack met kalfs IA "J VRIJDAG 10 OKTOBER 1958 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 7