Gemeente-secretaris nam - na 39 jaar - afscheid van Vlissingen Bijtsen?... Prachtbijts Ceta-Bei/er! Zeeuwse Almanak BRABANTSE STROPER IN DE BATHP0LDER GEGREPEN Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 27 SEPTEMBER 1958 BEGIN EN EINDE IN GEMEENTERAAD De heer De Beijl besloot loopbaan; de heer Peters voor het eerst in de raad Zowel een begin, als een eind was vrijdagmiddag in de VÜHsingse gemeen teraad mee te makenWant in dezelfde vergadering, waarin de nieuwe secretaris der gemeente, de heer J. W. Peters uit Deventer, werd beëdigd, nam do beer A. de Beijl, die aan zijn pensioengerechtigde leeftijd toe is, afscheid ais gemeente-secretaris. Het was uiteraard vooral voor dit laat ste dat er vrijwel geen stoel onbezet bleef in de Vlisslngse raadzaal. Niet alleen waren na een korte schorsing der zitting de echtgenote en tweè zonen van de heer De Beijl in de raad welkom geheten, maar ook bevolkten personeelsleden van de secretarie en vele belangstellenden de publieke „tribune". Na de raadszitting namen tientallen autoriteiten en vooraanstaande figuren uit het vereniging»- en bedrijfsleven afscheid van de heer De Beijl en zijn gezin in do ruime, maar nu toch bijna te kleine wethouderskamer.... In de raadszitting was het burge meester mr. B. Kolff, die als eerste het woord voerde. Het verheugde hem in het bijzonder, dat hij namens de gehele raad mevrouw De Beijl en haar twee zonen ook welkom kon heten. Hij bood mevrouw De Beijl een boeket asters aan. De heer Kolff, die bekende zich eens in het verleden van de heer De Beijl verdiept te hebben, vertelde het een en ander over de loopbaan van zijn scheidende gemeente-secre taris. Voordat de heer De Beijl op 1 januari als „commies belast met de comptabiliteit en uitvoering van de pensioenwetten" zijn intrede in Vlissingen deed, had hij in tien jaar tljds al ervaring opgedaan in drie gemeenten: Coevorden, Zwolle en Kampen, „Als U hij mij gesolliciteerd had, zou ik U ongetwijfeld gevraagd hebben: bent U nu echt van plan in deze gemeente wat langer te blijven dan een paar Jaar7", zei de burgemeester. „Overigens", zo voegde hij er aan toe, „zoudt U ongetwijfeld bevestigend hebben geantwoord. Dat bewijst nw ver dere loopbaan wel: U bleef bijna 29 jaar tot nu toe in Vlissin gen". Da heer Kolff wees er op, dat de heer Da Beijl in 1946 was opge klommen tot gemeente-secretaris, nadat hij deze functie al ruim een jaar had waargenomen, „En U bent een zeer goede en werkzame secreta ris gebleken, met een gezond en hel der oordeel", aldus de burgemees ter, die vervolgens een bloemlezing gaf van verschillende kanttekenin gen, die de heer De Beijl op ver schillende stukken heeft gezet, alvo rens hij ze aan de betrokken perso nen of instanties doorgaf. Veel waardering had de burgemeester ook voor de volharding waarmee de se cretaris steeds de vakliteratuur bij hield. „Daardoor was uw kennis van on schatbare waarde, want U kon ons vaak van tevoren waarschuwen al» er een impasse dreigde". Na zich SHIjd gaaf huid)» POEDER-ZALF.OUE-ZEEP VAN Min TOT lijfje WATER WAS WOELIG Op. het woelige water van de Schelde kwamen de laatste dagen verschillen de vaartuigen in moeilijkheden. Het Belgische motorsclxip „Emloco", dat leeg op weg was van Antwerpen naar Kerkdriel, kreeg tussen Hansweert en Walsoorden pech toen de motor uitviel. Het schip kon met moeite vrij blijven van een zeeschip, zodat het er evèn slecht voor de „Emloco" uitzag. De bemanning van de sleepboot „Bru- che" bemerkte echter wat er aan de hand was en voer ter assistentie uit. Behouden werd het Belgische schip de haven van Hansweert binnenge sleept. In deze zelfde haven trachtten drie Franse, gebaarde jongelingen donder dagmiddag hun jacht naar buiten te brengen. Nog in de haven strandden zij echter. Hun bootje voer tegen de Oosthavendam en moest door de sleepboot „Merwede" in veiligheid worden gebracht. Toen kwam ook de redder in nood, doordat een staal draad in de schroef was gekomen. Met hulp van verschillende schippers, die met hun schepen beschutting had den gezocht in de Hansweerste haven; werd de draad verwijderd. BOTER Een inwoner van Nieuw-Namen kreeg bezoek van de douane, die even later met een partij boter van 575 kilo weer vertrok. De man had het bezoek te danken aan een tweetal andere bezoeker», die even tevoren ieder met een ju ten zak zijn huis hadden verlaten en daarbij werden gezien door en kele douane-beambten. De beide mannen waren van die douane-be ambten zo geschrokken, dat zij bun last lieten vallen en ijlings de benen namen. Vanzelfsprekend NIETS... „Wat is het eigenlijk v:aard geweest, die ruzie?'', vroeg de politierechter. Eigenlijk niets edelachtbare", klonk het eerlijk. Zo stond het'te lezen in het verslag over een zitting van de politierechter te middelburg, in de P.Z.C. van gis teren. Twee mannen hadden ruzie gemaakt, gevochten zelfs en nu dat allemaal achter de rug was moesten- zij bekennen, dat er toch eigenlijk helemaal geen aanleiding was ge weest om zo intensief tégen elkaar van leer te trekken. Het vervelende van dat soort dingen is, dat de be trokkenen meestal pas tot die eon- clusie komen wanneer er al snij- en hoektanden gesneuveld zijn, bloed neuzen ontstaan en kledingstukken gehavend. Altijtt, wanneer men der gelijke zaken achteraf beziet, wan neer de kruitdamp is opgetrokken, blijkt dat er veel te veel leven om niets is geweestMaar dat nu ver geet een ieder vrijwel altijd m de hitte van de woordenstrijd en wan neer er dan niemand is om tijdig voor afkoeling te zorgen, ontbrandt zulk een woordenstrijd wel eens in een heuse strijd. „Wat is het eigenlijk waard geweest, die ruzie?", vroeg de politierechter. Eigenlijk niets edelachtbare", klonk het eerlijk. Vaak, heel vaulc gaat het zo in een mensenleven... kreeg de douane argwaan en z.ij ontdekten dat de zakken boter be vatten. BIJ de huiszoeking vond men daarna de bult van 5?5 kilo. KNAL Biggckerke werd opgeschrikt dopr een kleine explosie. Een van de Inwo ners had een fles benzine gevuld, die ontplofte en brand veroorzaakte. De omwonenden, opgeschrikt door de knal, wisten de brand vlug. de baas te worden, zodat de brandweer er niet aan te pas behoefde te komen. Aan de woning en de inboedel werd enige schade toegebracht. UITBREIDING Muziekvereniging .Mozart" uit Ym- seke repeteerde reeds enige tijd bij wijze van proef in een lokaal van de oude openbare school. Het lokaal bleek echter te klein, om het geluid van korps met drumband te kunnen „herbergen", zodat het gemeentebe stuur welwillend een van de tussen muren liet wegbreken. Het resultaat is, dat „Mozart" nu over een prach tig repetitielokaal beschikt. „FURORE" OOK AL Tot nu toe waren de „kanjers van aardappelen" waarvan we in deze rubriek melding maakten over het algemeen exemplaren van het ra» Bintje". De heer Joh. de Vos uit Staven isse heeft nu echter een „Furore" gerooid die 990 gram woog. Ook een knol, die er zijn mag. EEN BINT... Gisteren schreven we van een Bintje, dat eigenlijk Bint behoorde te worden genoemd, want het was er een van meer dan een kilo. Om precies te zijn 1110 gram. De heer L. Steijn, land bouwer, was de eigenaar van dit fraaie exemplaar. De heer Steijn woont echter niet in Krabbendijke, maar in KATTENDIJKE. EXCURSIE De Sint-Annalandse brandweer houdt met alles rekening. Nog on langs maakte zij een excursie naar de vliegbasis Woensdrecht, waar men leerde wat te doen wanneer een vliegtuig brandend neerstort in de omgeving van het dorp. Op de basis werd het een en ander voor de leergierige brandweer mannen gedemonstreerd, onder meer de schietstoel. Hopelijk zul len de Sint-Annaladse brandweer mannen hetgeen zij daar leerden nooit behoeven toe te passen. AARDBEIEN I In de tuin van mevrouw J. v. Houdt aan de Ring te Sint-Annaland bloeien de aardbeien voor de tweede maal, terwijl zij reeds enkele vruchten aan de planten heeft gezien. Uit deze tuin wordt dit seizoen reeds voor de derde maal geplukt. AARDBEIEN II De lieer Geuze, uit de Noordstraat in Vlissingen, die een tuintje heeft in Middelburg, eet dit jaar ook voor de tweede maal aardbeien van eigen grond. Twee Jampotten vol nam hij mee naar huis en ze smaakten goed, zo verzekerde hij. ook nog tot mevrouw De Beijl te hebben gericht, bood hij de scheiden de secretaris namens de raad ook namens de leden, die onlangs af scheid namen van de raad en even eens namens de vroegere wethouder L. P. van Oorschot geschenken aan: nieuwe uitgaven (drie delen) van de bijbel met aantekeningen en een boekwerk „Atlas van de oud christelijke wereld". Als oudste raadslid (in jaren) sprak de heer F. van Sabben* vervolgens de scheldende secretaris toe. Hij wees er op, dat de raadsleden en ook de personeelsleden van de ge meentesecretaris nooit tevergeefs bij de heer De Beijl hebben aangeklopt. De heer Van Sabben noemde de heer De Beijl een man, die zijn werk met opvallend veel ijver en nauwgezet heid verrichtte en die een.onkreuk baar ambtenaar was. Hij dankte hem voor alles wat hij in het belang van de gemeente heeft gedaan. „Het is een gemeente-secretaris slechts vergund bij het begin en het einde van zijn loopbaan in de raad het woord te voeren", zei de heer De Beijl in zijn antwoord en hij voegde er aan toe: „In mijn tijd is het plan, om ook de secretaris het woord te geven ln de raad in verband met technische adviezen, nog niet verwe zenlijkt", Overigens zag hij geen tragiek ln zijn afscheid, omdat het hem gegeven is kerngezond met pen sioen te gaan. De heer De Beijl noemde Vlissin gen voor een gemeente-secretaris een bijzonder prettige stad: het is een plaats met een dynamische outwikkeling, weliswaar druk voor <le secretaris, maar Interes sant, omdat het hier nog moge lijk is het geheel te overzien en - j (Advertentie) Wicht riet tot Uw hoofd of keel gaat dlchtzltteo. Neem onmiddellijk 'ASPRO' en U voelt zich opknappen. Miljoenen mensen over de hele wereld ondervinden het dagelijks. Ook zenuwpijn, reumatische aandoeningen en gevoel van rillerlgheld verdwijnen anel door 'ASPRO'. M/s niets ran Uw levensvreugde. Voel U prettiger opgewekter door 'ASPRO'. 'ASPRO' Irriteert Uw moog niet. Houd het altijd bij de hand. 2 •aspro» .-en U&Htureeh fit.' If «I fngniM» JHttH/ZING Of VUZOW «w tefu UitmU,t (UZ mj Httn I OAS mr. JÈ&. bijgedragen", zei hij, „maar dat had ik niet kunnen doen als ik uw mede werking en die van het secretarie- personeel niet had gehad". Eén ding vond hij jammer: „Helaas kan ik nog geen afscheid nemen in het nieuwe stadhuis....." En hij hoop te tenslotte dan ook dat belangrijke plannen, als dit nieuwe stadhuis en de grenswijziging, spoedig gereali seerd kunnen worden. De prachtige cadeaus, die hij ontvangen had, be schouwde hij niet alleen als een be wijs van waardering, maar ook als een bewijs van vriendschap. „Ik zal in Gorssel, waar wij gaan wonen, nog vaak aan U en Vlissingen denken", 7.0 besloot hij. Na deze zitting werd de heer De Beijl in de wethouderskamer onder meer nog toegesproken door de heer C. van der Mark, commissaris van politie, die namens alle hoofden van dienst de secretaris dankte voor de samenwerking, de leiding en het con tact, maar vooral voor de vriend schap. Tenslotte bood hij namens alle diensthoofden een verzilverde aansteker aan „om ook bil uw hob by, het vissen, altijd de vlam ln de pijp te kunnen krijgen". Tenslotte sprak ook nog de heer J. Ph. Koene, gemeente-secretaris van Middelburg, namens de Nederlandse bond van gemeente-ambtenaren. Vele vrienden kennissen en relaties drukten vervol gens de heer De Beijl en zijn vrouw en kinderen ten afscheid de hand. contact te houden met alle hoof den van dienst. Hij wees er op, dat hij Vlissingen van 22.300 naar 29.300 zielen heeft zien groeien en dat hij ook de ver wezenlijking van de brandweercen trale, het badbedrijf, het tehuis voor bejaarden, onderwijsinrichting en vele nieuwe woonwijken heeft mee gemaakt. „Ik prijs me gelukkig hier voor een klein steentje te hebben •wethouderskamer van het Vlissingse raadhuis moest de heer A. de Beijl, gemeente-secretaris, samen met zijn vrouw, vele goede wensen in ontvangst nemen in verband met zijn afscheid als secretaris en zijn vertrek uit Vlissingen. Hier neemt hij de goede wensen in. ontvangst van de nieuwe gemeentesecretaris van Vlissingen, de heer J. W. Peters. Mevrouw De Beijl is toeschouwster bij dit tafereel. Foto P.Z.C.) De heristmode bij Tonny Waagemans (Van onze redactrice) De collecties van het Amsterdamse modehuis Waagemans zijn meest al niet met een enkel woord te karakterise ren. Dat komt doordat Tonny Waagemans van afwisseling houdt, vau wat bizarre effec ten in liaar modieuze scheppingen, van wat getover met felle tin ten temidden van de gematigder kleuren. Zo is liet ook in haar najaarseolleetlf-l 958 die gistermiddag in „Hotel Do Burg" te Middelburg getoond is. Deze kleino Nederland se ontwerpster houdt van vei-rassingen en één van haar verras singen is altijd haar keuze van de manne quins: geen zelfbe wuste „glamour girls", maar vriendelijke en bescheiden jonge vrou wen die elk voor zich „persoonlijkheid" heb ben en daardoor ieder kledingstuk een eigen karakter weten te ge ven. Die kledingstukken va riëren dit najaar, van eenvoudige pretentie loze rokken en blouses, van Jeugdige combina ties In ruit stoffen, tot cocktaildress en groot avondtoilet. Tussen de ze beide uitersten liet een aantal modellen die men zeker niet allemaal even geslaagd en aanvaardbaar kan noemen, maar waarbij toch zeer aantrekkelij ke en soms originele variaties op de nieuwe modelijnen te vinden zijn. Nieuwe modelij nen: een „hoge taille" dus, die (om enkele van de meest geslaag de modellen te noe men) onder meer te zien is in een steen rood wollen pakje met bijpassende driekwart mantel, en in een ge ruite japon met bij passend jasje, dat in de rug een geplooid gedeelte heeft en waar van de voorkant is op geknipt; een detail dat dit kostuumpje 'n hij zonder jeugdig effect geeft. Jeugdig zijn ook een bleekblauw pakje met een wijde afstaande boord, en een „sclüjn- deuxpièces" in roltstof waarvan het voorpand op de ligne-sac geïn spireerd lijkt, terwijl het achterpand de in druk van een rok-met- jasje wekt. Heel mooi is een multicolor pakje niet grote kraag, iets bloesende rug en flauw -aangegeven taille, dat een doorknoopslui- tlng van metalen fan- tasieknopen heeft. De middagtoiletten hebben soms in de rug twee (vrij hoogge plaatste) waaierplooi- en; dit detail ziet men zowel in een donker bruine als in een mos groene geklede japon, bij welke laatste een modieuze hoed van mosgroen fluweel ge dragen wordt. De man tels vertonen volgens Parijs voorschrift gTO- te tot zeer grote kra- fen, de rugpanden heb en zoals bij de meeste Nederlandse mantels van dit najaar een bloesend boven stuk waarvan de ruim te ter hoogte van de heup wordt opgevan gen. Voorts is in deze collectie teruggegrepen naar een modesnufje, dat een aantal jaren geleden door het mo dehuis Fath werd ge lanceerd: de enorme stropdas, die zowel een sportief jeugdig deux- pièces als een donker rode middagjapon „siert" De accessoires zijn soms fel-rood, er is een paarse mantel en bij de japonnen ziet men 'n hard-turquoise jurk je, want we zeiden het reeds: Tonny Waage mans houdt van wat getover met felle kleu ren op z'n tijd. Dia fel le kleuren komen ook nog even terug bij de tamelijk uitgebreide verzameling cocktail- en avondjaponnen, waarbij enkele mooie modieuze toiletjes zijn. De beste resultaten heeft de ontwerpster hier bereikt met effen, mat-glanzende materi alen, in modellen waar bij een fraaie draperie vaak de enige garne ring vormt. (Advertentie) NACHTELIJKE ONTMOETING Verscholen in het riet In de vroege ochtenduren van vrijdag heeft de rijkspolitie te Rilland-Bath de hand kunnen leggen op een be rucht stroper uit St.-Willibrord, die met een tweetal kornuiten in de uit gestrekte Bathpolder op hazenjacht was gegaan. Tevens legde de politie dode te, die alle schuld op zich nam, is de loop van vrijdag op vrije voeten gesteld. Het was omstreeks vier uur 's nachts, toen de opperwachtmeester en een wachtmeester van de post Rilland op de rijksweg aan het surveilleren wa ren. Zij reaen met gedoofde lichten over het fietspad, toen zij bemerkten, dat zich iets in het gras langs de kant van de sloot bewoog. Onmiddellijk Nachtelijk rumoer op Middelburgse Noordweg In de nacht van donderdag op vrijdag omstreeks half twee heeft een te Mid delburg gelegerde, uit Breda afkom stige dienstplichtige militair een soldaat enkele bewoners van i de begin van de Noordweg staande huizen overlast bezorgd. De soldaat, die onder invloed van sterke drank verkeerde, vernielde aan de achterzij de van het huis van de familie A. een ruit en schopte bij andere huizen te gen de voordeur. Hij werd door de telefonisch door Noordweg-bewoners gewaarschuwde Middelburgse politie opgehaald en in gesloten. Vrijdagmorgen is de soldaat aan de militaire politie overgeleverd. Later op de dag is hij op vrije voe ten gesteld en kon hij naar het kam pement van de C.O.A.K. te Middel burg terugkeren. Toen de heer A. glasgerinkel hoorde snelde hij uit bed, ontstak het licht, greep de in zijn tuin lopende militair in de kraag: en zette hem via de keu ken, gang en voordeur op dë straat... De soldaat sprong toen over een tuin hek en begon tegen de deur van een ander huis bewoond door de fa milie V. te schoppen. Dé heer V., die op het rumoer afkwam, vernam van de soldaat, dat hij op zoek was naar het militair tehuisEerder, omstreeks één uur, was van een huis aan de Noordslngel een ruit van een achterdeur vernield. Roosendaal wil persleiding naar de Westerschelde In ile donderdag te Roosendaal ge houden raadsvergadering deelde bur gemeester D. Freiter» aan de raad mee, dat aan liet Ingenieursbureau R. Bangaerls uit Den Haag, opdracht gegeven is tot het ontwerpen en uit werken van de afvoerleiding van het rioolwater van Roosendaal, een pers leiding, die dan tenslotte zou uitmon den in de Wester-Sehelde In de buurt van Rilland-Bath. Er worden nu nog door B. en W. on derhandelingen gevoerd met Rijkswa terstaat en het gemeentebestuur van Bergen op Zoom, want ook deze ge meente en mogelijk ook de kleinere gemeenten als Wouw, Huijbergen, Hoogerheide e.a. zouden aan deze persleiding aansluiting kunnen krij gen, maar zouden dan ook in de kos ten mee moeten dragen. Rijkswaterstaat voelt wei iets voor dit plan en ook het gemeentebestuur van Bergen op Zoom. want deze laat ste heeft al eens in 1949 door dit in genieursbureau, een rapport doen sa menstellen. Dit nieuwe plan, is wel grotendeels hetzelfde als dit eerste plan, alleen komen er dan de aanslui tingen van Roosendaal en andere ge meenten bij. Getuigenverhoren in mosselzaak voortgezet Kantonrechter mr. W. E. van Vloten te Zierikzee is vrijdag voortgegaan met het afnemen van getuigenverho ren in de zaak van een twaalftal mos selkwekers op Schouwen tegen de Ne derlandse Staat. De kwekers eisen yan de staat een vergoeding voor de schade die aan de verschillende mos selpercelen is aangebracht tijdens de herstelwerkzaamheden na de ramp van februari 1953. In deze zaak zul len veertig getuigen gehoord moeten worden, waarvan de eerste zes daar toe veertien dagen geleden voor de Zlerikzcese kantonrechter zijn ver schenen. De Nederlandse Staat wordt verdedigd door mr. E. Droogleever Fortuyn uit Den Haag en de belan gen van de mosselkwekers worden behartigd door mr. E. W. W. van de Hoeven uit Rotterdam. Mr. Van Vloten behandelde vrijdag de zaken van de gebr. Jumelet uit Brul- nisse en W. Staal te Graauw. In deze zaken werden als getuige gehoord respectievelijk J. Kik, H. Bal en P. de Waal uit Brulnisse en J. en L. de Rooy uit Graauw. Bovendien werd nog een algemeen fetuige-verhoor afgenomen van de eer J. H. Bal uit Tholen. Vandaag zullen de zaken behandeld worden van de gebroeders Kouwijzer uit Zierik zee cn de gebroeders Bom uit Yer.se- k». stapten zij van hun fiets om een on derzoek in te stellen, maar op het zelfde ogenblik hadden drie mannen reeds het hazenpad gekozen. Op de plaats waar de politiemannen kort te voren beweging hadden gezien, trof fen zij een stuk zeildoek aan, waarin zeven gedode hazen waren gewik keld. Niet ver van deze plaats von den zij een jachtgeweer. De stropers waren Intussen in ver schillende richtingen gevlucht, zo dat de politiemanne weinig hou vast hadden om een achtervolging in te zetten. Versterkt met een drietal jachtopzieners werd de om geving „uitgekamd" en tijdens de ze tocht trof de opperwachtmees ter een van de stropers, de 21-ja rige M. A. K. uit St.-Willibrord, in het riet aan, ongeveer 400 meter waar zij hun buit hadden achter gelaten. K. vertelde de politie met een paar vrienden appels uit een boomgaard te hebben gestolen, maar door deze vrienden in de steek gelaten te zijn. Toen de politie met behulp van da rijkspolitiespeurhond uit Kloetinge vijfmaal een sorteerproef had geno men, waarbij bleek, dat K. het jacht- f eweer had gehanteerd, bekende deze enslotte. K. nam alle schuld op zich. In de loop van vrijdag is hij weer op vrije voeten gesteld, nadat hij de po litie nog haa medegedeeld, waar de bij het stropen gebruikte lichtbak was achtergelaten. K. is bij de politie geen onbekende. Hij maakte deel uit van een stro persgroep, waarvan een der leden vo rig laar op de commandant van de jachtbrlgade in Zundert, heeft ge- Kikvorsmannen zoeken naar obstakel Maandag zal in de buurt van Bath door de rijkswaterstaat een onder zoek worden ingesteld naar een ob stakel, dat zich daar onder water zou bevinden. De duikwerkzaamhe- den zullen worden uitgevoerd door kikvorsmannen. (Advertentie) ■uil» f Ifêei/eff BINNENVERINGBED hel besla bad ''ii ooit gemaakt \l. VANDAAG Middelburg Electro: „De lange hete zomer", 19 en 21.15 uur, 18 J.; Schouw burg: „Contrabande en moord", 20 uur, 18 Jaar; Molenwater: Miniatuur Walcheren, 9—18 uur; 't Trefpunt: Combo „Middelburgse Jazz Society", 20 uur; Gouden Poorte: Vergadering Volksonderwijs, 14.30 uur; Nieuwe Kerk: Jubileumuitvoering „Soli Deo Gloria", 20 uur. Vlissingen Alhambra: „Getuige charge" 10 en 21 uur, 14 J.; Luxor: „Salvo des doods", 19 en 21 uur, 14 jaar: Concertgebouw: In gerestau reerde zaal: roller balletclub „Lueky Rolling". 20 uur; Scheldekwartler: Uitreiking diploma's bedrljfsschool, 15 uur. Domburg Badpaviljoen: „Pas op, val niet", 21 uur, alle leeftijden. Goes Grand: „Afscheid van de wape nen", 18.30 en 2115 uur, 18 Jaar; Prins van Oranje: Verg. prov. N.V.V., 3.0O uur; Schuttershof: Openingsavond Hervormde Jeugdraad, 8.00 uur. MORGEN Middelburg Eleotro: Als vandaag, 18.30, 19 en 21.13 uur, 18 jaar; Schouwburg: Als vandaag, 14.30 en 20 uur. 18 Jaar; Molenwater: Miniatuur Walcheren 9- 18 uur; Katholiek Militair Tehuis: Receptie jubileum organist Burm, 12 uur. Vlissingen Alhambra: Als vandaag, 18, 19 en 21 uur, 14 Jaar; Luxor: Als van daag, 15, 19 en 21 uur, 14 Jaar. Goes Grand: Als vandaag, 18.30 en 21.15 uur. „Jacht op een scherpschut ter", 13 uur, 14 Jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 2