Nieuw is de mode. Nieuw zijn de mantels en japonnen van; C A in elk opzicht nieuw in iijn, in stof, jfö in kleur. De prijzen zijn f l: O I V I .1 L 7, U 1958 Mantelcostuum in zuiver wollen kamgaren met linnen-effect. Modern wijkende, persianer kraag. Nieuwe kortere rok! Blauw, cognac, groen/blauw Ligne Blouson", mcdeiijn uit New York voör de hypermoderne jonge vrouw. Jeugdig model, korte rok, geaccentueerde heuplijn en knappe stofverwerking. Winter-raffia in korn en ko raal. Kraag van wit piqué. Maten 9-IS 4 Qnr Spotgoedkoop I y 73 •„Ligne Empire" Charmant complet in wol len structuurweefsel, ge heel gevoerd. De japon toont de nieuwe verhoogde taillelijn, extra aangegeven door fantasie-strik, 't Jasje heeft moderne grote kraag. Beige, groen en' koren. Maten f ƒ- 16 t/m 22 O 3 „Ligne Empire"' 't Beste voorbeeld van de nieuwste Parijse Mode! Prachtige japon in ge- plisseerde ottoman. De chique, wijduitwaaier'ende rok begint meteen onder de hoge Empire taille! Div. feestelijke tinten, b.v. lila, coraille, bleu of zwart. Maten 38 t/m '42 24' in Edele nerz-bisa'm-kraag verrijkt deze elegante slankkledende mantel. Zijde-zachte mohair in de kleuren van de winter: blauw, groen, rood en beige Met corsage 1 Japon naar 'n ontwerp van Balenciaga! Hoge bustelijn, aangegeven door satijnbies met simili- speldjes. Zeer aparte rug met twee ruime rechtval lende panden, geïnspireerd op Romeinse toga. Prach tige jacquard in .mooie herfsttinten. Maten A Q7s 40. t/m 44 MODEL-AFDELING C&A Zoekt U een mantel of een Japon van uiterst verfijnde confectie, afkomstig van eerste klas mode-ateliers, bezoekt U dan eens onze Model-afdeling. De prijzen bewijzen ook hier de enorme voordelen van C&A.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 12