Drie maanden tegen notaris geëist ENGELSE „TERMINIST" LIEP BIJ CADZAND OP STREKDAM VAN :mn TOT Zeeuwse Almanak tümihwt Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUW SE COURANT DINSDAG 12 AUGUSTUS 1958 RECHTBANK MIDDELBURG l>e officier van justitie bij de Middelburgse rechtbank, nir. G. J. B. van der Dussen, eiste gistermorgen een gevangenisstraf van drie maanden te gen de Ylissingse notaris J. L. V., alsmede ontzetting uit hef. notarisambt. .Notaris V. stond terecht wegens valsheid in gesehrife en verduistering. De valsheid in geschrifte bestond hierin, dat V. in zijn boekhouding een post had doen opnemen," waaruit bleek dat uit een door hem beheerde nalatenschap 18.37.4 aan de erfge namen zou zijn uitbetaald. In werke lijkheid had de notaris voor privé- doeleinden uit zijn kas een bedrag van ruim 27.000 opgenomen en daarna slechts 9.000 als zodanig geboekt, terwijl het resterende be drag 18.374) was vermeld als uit betaling aan de bewuste erfgenamen. De werkelijke uitbetaling was ech ter veel later geschied. Door deze on juiste boekingen was de vermogens situatie van de notaris op papier althans in een beter daglicht geko men. En dit was voor hem van be lang, omdat de Kamer van toezicht op de notarissen sinds 1949 in het bijzonder op zijn beheer lette. De verduistering betrof een spaar bankboekje, eveneens behorende tot een nalatenschap, dat door de nota ris was 'verzilverd. Hij had het be drag van dit boekje ad 4086.97 in zijn kas gestort zonder dit evenwel in zijn boekhouding te verantwoor den. Weliswaar had hij dit bedrag een jaar later aan de erfgenamen uitbetaald, maar op het moment van het ten gelde maken was het zon der meer in dé kas gestort. RAPPORT l)e zitting gistermorgen gepresi deerd door mr. B. S. Sieperda be gon met het verhoor van de getuige- deskundige G. W. Jansen, accoun tant le klas bij de rijksaccountants dienst, die in februari van dit jaar een uitvoerig rapport had uitge bracht ov;er de situatie op het kan toor van de notaris. Dit rapport con cludeerde, dat diverse boekingen te laat. waren verricht, dat er voorts on juiste posten aangetroffen waren en dat, door dit alles het vermogen van betrokkene eind 1956 te hoog was op gegeven. De accountant had per ok tober 1957 een negatief vermogen een tekort derhalve becijferd van 72.000. Notaris V., hierna gehoord, be toogde met nadruk, dat er bij hem geen sprake van was geweest cliënten te willen benadelen. Dat was ook niet gebeurd. De ver keerde boeking was uitsluitend gedaan met het oog op de Kamer van Toezicht, De president: „U hebt dus de Kamer om de tuin willen leidén". Ten aanzien van het tweede punt der; tenlastelegging, de verduistering, verklaarde notaris V. dat het opne men van het tegoed van het spaar bankboekje weliswaar niet onmid dellijkboekhoudkundig was verant woord,. maai- dat het boekje zelf di rect in het boedel-dossier was ge legd. De gang van zaken bleef dus duidelijk. De president wees er echter op, dat de handelwijze van de notaris tot allerlei moeilijkheden aanleiding had kunnen geven indien hij b.v. plotse ling was overleden. Notaris V.: „Ik heb me dit onvol doende gerealiseerd, meneer de president." i De president: „"Afgezien nog van al hetgeen hier justitieel verkeerd is, is deze handelwijze voor een notaris toch wel bijzonder laak baar..." (Vervolg op pag. 7) „Prinses Beatrix" viel vier reizen uit Defect aan stuurinrichting Door een defect aan de stuurinrich ting heeft de veerboot „Prinses Bea trix" op de lijn VlissingenBres- kens maandagmorgen om tien minu ten over vijf de aanleginrichtlng te Vlissingen niet kunnen verlaten. Om tien voor half tien kon de boot de dienst hervatten. De eerste vier reizen werden gemaakt door de „Piïns Bernhard" en de „Koningin Juliana". Het defect bleek niet van ernstige aard te zijn. Bank voor halfwas mosselen opengesteld Met ingang van maandag 11 augustus mag in een deel van de territoriale wateren, die anders voor de visserij gesloten zijn, op halfwas moselen worden gevist. Het betreft hier een gedeelte van de z.g. Laagte van Renesse. De mossel kwekers mogen daar uitsluitend vis sen op mosselen van een maat, in geen geval op mosselzaad. Het betreft hier een gedeelte van de oude mosselbank, waar vórig j.Var zaad werd gevist en waarvan bet overschot nu tot halfwas mosselen' is opgegroeid. Zij die gebrek hebben aan halfwas mosselen kunnen van .deze openstel ling profiteren. DOOR REDDINGBOOT VLOTGETROKKEN Scholieren^opvarenden veilig aan wal gebracht In de nacht van zondag op maandag is de „Terminist", een tot jacht om gebouwde kotter uit Ranisgate in En geland, die regelmatig met zeever kenners en scholieren trips naar de' Nederlandse wateren maakt:, tussen: Cadzand en Breskens op een strek dam gelopen. Aan boord warer twaalf scholieren jongens van 12 tot 17 jaar van de Hereson C. S. school uit Ranisgate, twee leraren, mr. G. B. Knight en mr. W. H. Ro binson, de kapitein C. J. Rae en de stuurman Joe Ticken en, diens echt genote Jean Ticken, die. de reis als kokkin meemaakte. De Engelse schooljongens werden in de vroege morgenuren behouden door een vlet van de reddingboot „Presi dent "Wierdsma" uit Breskens aan wal gebracht. Het schip was zondag avond uit Vlissingen vertrokken. Om streeks tien over elf liep het op de strekdam, waardoor aan bakboord zijde ondêr de waterlijn een gat in de scheepswand ontstond. Het schip maakte veel water en maakte, met .het'vorderen van. 'de' nacht de eb- stroom liep 'steeds meer 'slagzij. Bij eb Is stuurman Ticken naar- de kust gewaad, om hulp te halen. Zijn echtgenote haalde de bagage van de schooljongens pit het ruim, waarin KRANIG KORPS Kort maar krachtig waren de concer ten, die de fanfare uit het Vlaamse Gerardsbergen zondagavond Iaat nog op verschillende plaatsen in Sluis gaf. Het korps had eerder op de dag al van zich doen horen, want in de morgenuren was men in Breskens de nieuwe veerboot opgemarcheerd, waar op het dek een opgewekt con cert werd gegeven. In de middaguren bezocht het Miniatuur Walcheren in Middelburg: een muzikale rondwan deling werd niet verzuimd en avonds werden dan in Sluis de in strumenten nog een tevoorschijn ge haald. Een kranig korps! V.V.V.-BLOEMETJES In Hoek heeft men de afgelopen week de V.V.V.-bloemetjes een wei nig buiten gezet. Het begon woens dag met diverse kinderfeesten op het vóetbalterrein. fietswedstrijden en niet dansfestijnen in de avonduren. Zaterdag waren er wederom wieler wedstrijden (met hindernissen) en bovendien werden er Tjngrijderijen MEVROUWTJE .Een schrijvende lezer beschreef ons onder het motto historischeen voorvalletjedat zich afgespeeld zou hebben in een gelegenheidspension op Walcheren, alwaar een echtpaar uit Twente verbleef. In een gesprek in et de sympathieke gastheeraldus onze schrijvende lezer, vertelde me vrouwdot haar man bedrijfsleider xcas van een metaalwaren fabriek, waarop een van haar kinderen inter rumpeerde met de opmerking.Ja - hij bakt grote ontbijtkoeken op de koek fabriek" .Jlams kreeg een kleur als een to maat!''. besloot onze zegsman', inclu sief uitroepteken. Een klein-in-mensélijk drama'tjé ran ecu.mevrouwtje, dat in haar va kantie hu eens meer wilde schijnen dan zij tvas en ach met hoe velen zou zij dat wel gemeen hebben 7 Wie uwer zou voor een enkele keer niet eens een dagdroompje waarheid ivil len maken, al is het dan maar in sch ijn Jammer - heel jammer voor dat vrouwtje, dat haar bedrijfsleiders mevrouwschap zo bruut ontmaskerd werd. Misschien is haar vakantie- vreugde wel tot een derde geredu ceerd: maar misschien ook heeft zij er van geleerd en heeft zij nu vrede niet het koekebakkersscha'p van haar echtvriend— gehouden, 'waarbij de heer J. Diele- man winnaar werd. Maar daar bleef het niet bij. De drumband „Irene" maakte intussen namelijk nog een rondgang door de gemeente 'en ver der was er een hengelwedstrijd, .die een extra prijs opleverde voor de eni ge vrouwelijke visser, mevr. Rink- houd. Bij de heren was de eerste prijs voor W. de Feyter. Voorts con certeerde de muziekver. E.N.Z.K. ter opluistering van de brandweerwed- strijden, die in de Langestraat wer den - gehouden en waarbij Hoek de eerste prijs behaalde. Nóg stonden alle „V.V.V.-bloemetjes" niet buiten, want in de avonduren zorgden de brandweerkorpsen nog voor een waterfestijn en volgde tot slot het optreden van „De Vliegende Hollander"; een variété-groep", die de handen van het talrijke publiek wel op elkaar wist te krijgen! Dank zij V.V.V. en de winkeliers vereniging „De Braakman" is er in Hoek waar wij ditmaal dan ook wat lang bleven wel zo het een en ander te doen geweest! V.V.V,'-BALLONNEN- In Burgh-Haanistede> zijn V.V.V. ballonnen opgelaten ''en niet maar", edoch met'groot vertoon. Want tevoren had men vele, zeer vele kinderen in een grote optocht verza meld en zo trok de jeugd, voorzien van ballonnen, naar het sportveld, waar op een teken van burgemeester jhr. A. van Citters rond duizend bal lonnen vrijwel gelijktijdig de lucht ingingen!" Vanzèlfsprekend ontbraken aan die ballonnen de kaartjes met afzender niet, zodat de jeugd van Burgh en Haamstede nu in gespan nen afwachting verkeert, -wéér hun eigendommetjes wel terecht zullen komen... KRASSE SCHUTTER In St. Jansteen vierde de heer J. Bleyenbergh zijn 65-jarig jubileum als schutter; Bovendien vierde „zijn" vereniging St. Jan het feit, dat de krasse schutter zestig jaar onafgebroken werkend lid van het aloude gilde is geweest. Een grootse jubileunischïeting en een opgewekte schuttersmaaltijd waren hoogtepun ten van het zeldzame festijn. meer dan een meter water stond. Maandagmorgen is de „Terminist" door de „President Wierdsma" vlot- getrokken en een half uur later be houden de haven van Breskens binnengebracht. Voor nader onder zoek meerde de kotter voor de werf van de gebroeders Maas. De kapitein van de „Terminist" acht te het overbodig, een tros om de mast van zijn schip een kieljacht te leggen, om het bij eb voor omvallen te behoeden. Om twee uur gebeurde dit toch eu het scheelde weinig of het schip was gekapseisd. De scholieren zouden via Oostende terugkeren naar Engeland. Mars concert en taptoe Fanfarekorps Genietroepen Optreden in Vlissingen In het Zomershowprogramma zal morgen-, woensdagavond, in „Britan nia" te Vlissingen optreden het fan farekorps van de Genietroepen uit Den Bosch. Tevoren zal het in cere monieel tenue gestoken korps een mars door de stad maken, waarbij de volgende route gevolgd zal worden: vertrek 7 uur van de Grote Markt en voorts via Bellamypark, Nieuwendijk, Walstraat, Betje Wolfplein, Bad huisstraat. Glacisstraat, Schelde- straat, Paul Krugerstraat. Badhuis straat naar het eindpunt „Britannia", waar men rond 19.40 uur zal arrive- Het programma voor het in de grote zaal van „Britannia" te geven con cert luidt als volgt: 1. kfarch D.D. en C.F. van Yung; 2. ouverture Call of the Sea van Eric Bell; 3. een Valse Militaire-van Ganne; 44. een selectie uit de opera „Die lustige Witwe" van Léhar; 5. Americain Fantasy van Quelle en 6. Fantasie „lm weissen Rössl". Na afloop zal op de boulevard voor „Britannia" een taptoe worden gege ven (van 22 tot 22.15 uur), waarin o.m. ten gehore zal worden gebracht de Kolonel Heemskerck van Beets- mars, de „Stad Amersfoort", de Rus sische Taptoe, de Albrecht Mars en „Mambo for cupper". Dit onderdeel van het Zomershowpro gramma zal besloten worden met een bal in „Britannia", waarbij het dans- orkest „The Glosters" een militai re band voor de muziek zal zorgen. Dit dansfestijn begint om elf uur. Folkloregroep van „Medio" naar Nationale Dag De folkloregroep van de Middelburg se scherm- en gymnastiekvereniging „Medioburgum" heeft een uitnodi ging ontvangen om aanwezig te zijn op de Nationale Dag van Nederland op de Brusselse wereldtentoonstelling die op woensdag 20 augustus a.s. ge houden wordt. Uiteraard hebben de hoofdstedelijke dames en heren deze uitnodiging dankbaar aanvaard. De dansgroep van ongeveer 25 „Medio"-leden wordt, zoals gewoonlijk, begeleid door de accordeonisten Marijke en Ad de Priester en Jo de Hollander. Waarschijnlijk zal dit trio ook tij dens dè opening van de Nationale Dag spelen. L. VAN DUINEN en H. KLEINENDORST - moedige redders tijdens storm op Waddenzee - MANNEN VAN DE MAAND Door de Nederlandse Sigarenindustrie beloond met 1000 sigaren. Een jury'vari journalisten, ingesteld door de Nederlandse Sigarenindustrie, heeft de heren van Duinen én Kleinendorst, respectievelijk hoofduitvoer der en chef-monteur in dienst van dë N.V. Delta-Bouw te Rotterdam en werkzaam bij de mechanische landaanwinning in Noord Friesland, uitge roepen tot Mannen van de Maand. De 1000 sigaren, door de Nederlandse Sigarenidustrie aan deze ere-titel verbonden, werden woensdag jl. op het Wad uitgereikt. Tijdens de zware storm van zondag 13 juli dreef Japie Buwalda in een plastic roeiboot af naar open zee. On middellijk begrepen de heren van Duinen en Kleinendorst (zelf vaders van resp. 3 en 10 kinderen) hèt ge vaar waarin Japie verkeerde. Zonder zich één moment te bedenken voeren zij in een open sloep uit. Na een uur werd hun voorbeeldig initia tief met succes bekroond: zij konden Japie in hun boot overnemen. De red ding van Japie Buwalda is in hoofd zaak te danken aan het snelle optre den van de heren van Duinen en Kleinendorst, die niet talmden een groot risico te nemen omdat zij voel den dat een mensenleven op het spel stond. Bruinisse vóór plannen van herindeling Weinig belang bij veer Zierikzee-Katseveer Bruinisse zal, zo deelde burgemees ter H. K. Michaëlis ti jdens dë jongste vergadering van de raad dezer ge meente méde, op de binnenkort in Nieuwerkerk te houden vergadering tegenover het provinciaal bestuur in stemming betuigen met de voorgeno men herindeling van de gemeenten op Schouwen-Duiveland. De enkele be zwaren die deze gemeente heeft, zijn van administratieve aard. Daar de raad van mening is, dat de veerverbïnding over de Oosterschelde van weinig belang voor Bruinisse is, besloot de raad het schrijven van het gemeentebestuur van Zierikzee voor kennisgeving aan te neiften. Dë in-' woners van Bruinisse gaan, ook wan neer andere delen van de provincie het doel van de reis zijn, via het veer ZijpeAnna-Jacobapolder. De voor zitter deelde tenslotte mede, dat het lid van Gedeputeerde Staten, de heer M. J. van Poelje met vertegenwoor digers der Schouwen-Duivelandse ge meenten, de directies van de R.T.M. en de Provinciale Stoomboot^iensten en met de verschillende verkeersau- toriteiten op 18 augustus een be spreking zal hebben. Eerste veiling van industrie-bramen Maandagmiddag werden op de vei ling te Kapelle de eerste bramen voor de industrie verkocht. Het aanbod be liep een kwantum van ongeveer drie ton. Voor de eerste kwaliteit werd 'n prijs betaald van f 1,24 en voor de tweede kwaliteit f 1.per kilo. Over het algemeen staan de bramen er goed voor. De struiken dragen heel veel vruchten; terwijl ook de kwaliteit van de eerste vruchten goed Directeur Bank voor Zeeland overleden Op 70-jarige leeftijd is te Goes over leden de heer J. D. .J. v. d. Graaff, di recteur van de Bank voor Zeeland. De heer v. d. Graaf, die in 1889 te Biezelinge werd geboren, bezocht de h.b.s. in Goes, waarna hij aan de „De Ruyterschool" te Vlissingen voor stuurman op de grote handelsvaart studeerde. Lang heeft de thans over ledene de wereldzeeën niet bevaren, want kort voor Wereldoorlog I zocht hij een haan aan de wal. Hij verbond zich als administrateur aan een gas bedrijf In Gent (B.), maar reeds bij de val van Antwerpen week hij uit naar zijn geboorteland. Een jaar la ter trad hij als boekhouder in dienst bij een oesteronderneming in Yerseke, waarna hij in 1920 boekhouder werd bij de pas opgerichte Bank voor Zee land te Goes. Zijn onvermoeibare werklust en grote Êlichtsbetrachting werden bij deze :ank naar waarde geschat, want via de functies van procuratiehouder en onder-directeur, werd hij vijf jaar ge leden benoemd tot directeur van de Bank voor Zeeland. De begrafenis is bepaald op morgenmiddag woens dag om 1 uur. Geslaagd Voor het tweede gedeelte van de akte elektro-montage N.U. slaagde te 's Gravenhage de heer A. Koster uit Hulst. (Advertentie J I1EUWE OOGST RYNBEMDE'SJF NIEUW ROOD i.i r.teriïejj f 6.7» (*«i. j>!4S) zonneschijn niet volle teugen! „Vogelweek" vol afwisseling op Schouwen-Duiveland korte tijd vanrtweeed£Kana»'« patrijzen gen deden zich in Burgh kregen de vrijheid enkele merkwaardige in de vrije natuur voor komen, was duidelijk te horen aan hun colle ga's, die wel vrij rond vliegen. Overal hoorde men de alarmroep en de kanarie's werden helemaal niet vriende lijk ontvangen. Tegen de avond kwam een kleine jongen nog een vogeltje terugbren gen, maar dit was geen kanarie, maar een nog zeer jonge putter. De heer Bakker heeft zich over dit hulpeloze beestje ontfermd, en 't is verrassend hoé snel dit vogeltje aan zijn haas gehecht is. Drie maal per dag krijgt het eten. Dit werk wordt dan ook feilloos door mevr. Bakker uitge-, voerd, door middel van de fijnste punt van een slagroómspuit, die ge vuld wordt met een pasteitje van een of an der kanarieochtendvoer, dat met de duim dooi de nauwe opening in het geopende bekje van de putter wordt ge drukt. Het vogeltje laat dit alles heel gewillig toe, zonder dat hét vastgehouden moet wor den. Heeft het genoeg, dun sluit het de oogjes en wankelt achteruit om direct in slaap te vallen..- feiten op vogelgebied Het begon op een re gendag, toen de heer M. Bakker, die een grote volière bezit, be zig met het voeren van zijn grote vogelschaar, plotseling bemerkte dat een kat hem gevolgd was door de toegangs deur en er met een ka narie vandoor ging. De eigenaar, zeer vlug ter been, holde de kat ach terna maar slaagde er niet in het beest vast te krijgen. Resultaat: één dode kanarie. Teleur gesteld keerde hij naai de volière terug en be merkte met ontzetting dat hij de deur had open laten staan. Re sultaat: 45 weggevlo gen kanarie's. Nog nim mer hebben bomen zulk een prachtig gekleurd gezelschap op hun tak ken gedragen! Inmid dels werd een grote achtervolging ingezet met medewerking van nijvere buren. Nu is een kanarie, die in vrij heid komt te vliegen, zeer snel moe, zodat men overal in het dorp kanarie's uit de bomen zag plukken. Na een goed uur waron 42 ka narie's weer op hun ba sis teruggekeerd. Dat deze vogels hier nooit Een van de heren ja gers uit de Westhoek de heer M. L, J. Fok ker, heeft het deze zo mer erg druk gehad met het ophalen van enkele dagen oud zijn de patrijzen, waarvan de moeder bij land- bouwwerkzaamheden gedood of verdreven was. De kleintjes wer den thuis door middel van een kunstmoeder opgevoed, om later in de vrije natuur uitge zet te worden. Voor dat ze naar het bouwland gaan, komen ze eerst nog in een grote ren, om wat aan de buiten lucht te wennen. Het is te begrijpen dat vooral de jeugd grote belangstelling heeft voor de vogeltjes. Een kleine jongen was er niet vandaan te slaan, voordat hij er een de zer dagen bijna door de eigenaar (tijdelijk) van daan geslagen werd. Hij friemelde wat aan de ren, waardoor de bo venkant openviel en de patrijzen de vlucht na men. Ook hier werd door velen ('t jongetje niet) geholpen om ze weer in de ren te krij gen, met als resultaat, dat 23 van de 25 pa trijzen weer hun dage lijks rantsoen ochtend- voer en rode mieren krijgen. Voor Burgh dus een vogelweek vol afwisseling.... Zwemmers van Goese Sas bestolen De laatste dagen hebben een of meer lieden hun slag geslagen aan het Goe se Sas, waar het in deze tijd van het jaar en vooral bij mooi weer bijzonder druk is. Bij gebrek aan een zwembad in Goes trekken vele jeug dige inwoners naar het Goese Sa» om daar enige verkoeling in het wa ter te zoeken. In de meeste gevallen leggen de zwemmers en zwemster» hun lderen aan de dijk, wat natuur lijk de nodige risico's met zich brengt Dit is de laatste dagen tenminste ge bleken, want van verschillenden wer den de portemonnaies gestolen of van lain inhoud ontdaan. In totaal Is voor ongeveer 200 ontvreemd. Zo waren vrijdag vier jongeluiuit Goes van omstreeks 20 jaar, ónder wie een Oostenrijks meisje, dat aan het internationaal festijn van „Kas- porgo" deelnam, aan het zwemmen. Toen zij bij hun kleren terugkeer den, bleek dat hun portemonnaies waren ontvreemd. Zij misten ruim 100. Een Goese jongeman, die zon dag enige verfrissing zocht in het koele water aan 't Sas, kreeg bij thuiskomst een extra koude douche Hij ontdekte dat de inhoud van zijn portemonnaie 80 was gestolen. De dief (ven) heeft ook een greep in het geldkistje van de badmeester bij het Sas gedaan. Op het ogenblik, dat de vervanger van de badmeester, zich vijf minuten van zijn hokje had ver wijderd, werd een bedrag van 15 ontvreemd. Hoewel de rijkspolitie van de groep Kloetinge regelmatig en zeer inten sief langs de zwemplaatsen patrouil leert zelfs agenten in burger zijn ingeschakeld ontbreekt van de da- der(s) elk spoor. Hoe geraffineerd de daders te werk gaan moge blij-, ken uit het feit, dat zij sieraden ën horloges laten liggen. Slechts geld nemen zij mee. Er wordt dan ook voor gewaarschuwd om geen grote bedragen mee te nemen, wanneer men aan het Goese Sas gaat zwem men. Knaap uit Arnemuiden maakte noodlottige val De 10-jarige Wim .M., uit Arnemui den maakte maandagmorgen om streeks kwart over negen met zijn fiets een dermate ongelukkige val, dat het ventje, nadat het naar het ziekenhuis te Middelburg was ver voerd, aan de gevolgen is overleden. Dit tragisch ongeval, dat begrijpelijk in Arnemuiden diepe indruk gemaakt heeft, gebeurde op de Sioeweg in de omgeving van Arnemuiden. De jon gen was op weg naar de boerderij „Sloeveer", die aan deze weg gele gen is. Door nog onbekende oorzaak viel de jongen toen met zijn fiets. De onmiddellijk gewaarschuwde vervan gende arts voor dokter Van der Moer uit Arnemuiden liet de knaap naar het ziekenhuis te Middelburg overbrengen, waar hij korte tijd la ter overleed. Uitwendig had het Jon getje geen verwondingen. VANDAAG Middelburg—Electro; „Sissi, keizerin en moeder". a.!„ 19 en 21.15 uur. Molen water: Miniatuur Walcheren, 9—22 u. Van Benthem en Jutting: Expositie Grafisch werk van Picasso, 9—18 u. Vlissingen—Alhambra: „De graaf van Luxemburg", a.l„ 10 en 21 uur. Luxor: „De vleugels van de vloot" 20 u„ 14 J. Zeevaartschool: Tentoonstelling Scheepsbouw en Tankvaart, 10—12 en 14—17 uur. Goes—Grand: „The bridge Kwai", 20 uur, 14 j.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 2