C.O.A.K. loopt monter en zonder uitvallers in de Vierdaagse SPORT-— UiaJ sla jmwikt AóS ea tjoeti, JEUGDKAMPIOENSCHAP TENNIS IN MIDDELBURG BESLIST HEIN CU JÉ VERSCHEEN IN GOES AAN DE GROTE „START 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT. VRIJDAG 25 JULI 1953 EINDELIJK DE ZON Gezusters Westdorpe en de heer Mallekoten vol goede moed (Van onze speciale verslaggever). Het einde van de beproeving Is in zicht. Vandaag marcheert de immense wandelkaravaan huistoe. De laatste vijf kilometer door een dubbeldikke rij van goedlachse supporters en bewonderaars. Nijmegen zelf Is daardoor veranderd in een plezierig gekkenhuis, waarvan de eerste symptonen gis terenmorgen in alle vroegte zich snel vermenigvuldigden. De brede heer baan van Sint Anna, de Vele kilometerslange en kaarsrechte triomfroute naar de eindstreep, stond gistermorgen al voor achten over de gehele leng te en aan weerszijden vol met alle mogelijk en onmogelijk meubilair. Wie het eerst zijn stoel op de stoep gezet had om vanmiddag van een goed plaatsje vooraan verzekerd te zijn, valt niet te zeggen, maar toen die eerste er eenmaal was, sprong iedereen hals over kop uit bed om ook met stoelen,'kisten en banken te gaan sjouwen. Adjudant-onderofficier A. Knol had er wel schik in. Hij marcheerde tus sen alle bedrijvigheid op de Sint An- na.straat door Nijmegen uit om aan de derde „etappe te beginnen?'. Geen centje pijn, geen blaren en geen uit vallers", ï-apporteerde de adjudant van zijn 26 manschappen, allen van dé eerste centrale opleidingschool voor administratief kader uit- Middel burg. Om kwart over zeven waren zij van start gegaan en de zon stond hoog aan de hemel. De zon was er nog altijd, toen de eerste lopers tegen half tien Groèsbeek binnentrokken.' Die hadden toen al een stuk van Lim burg achter de schoenzolen en zon gen zich moed in om veilig alle ver moeiende klimpartijen van het Gel- dera-Ardennenlandschap te overwin nen. De meeste van het grote leger, dat donderdagmorgen tot 12.795 paar benen was geslonken, hadden daar niet veel moeite mee. De kneusjes zochten steun op de schouders van hun. kameraden en strompelden moe dig voorwaarts. Feestelijk Groesbeek Naarmate het naar de noen liep, ver anderde Groesbeek in een feestvie rend dorp met de doedelzakken en de pittig blazende band van de Irish Fusilliers recht tegen over de eretri bune met sterren en balken. Het was als vanouds feest in het bergdorp en vanzelfsprekend ook op de pastorie, waar pastoor Pijnenborg een klein VIERDAAGSE TE NIJMEGEN f VIERDE MARSDAG jubileum vierde, door voor de tiende maal de journalisten te ontvangen, ditmaal met de minzame woorden: ...Enkele uwer ken ik goed, maar de rest kan ik best velen". Daar in Groesbeek trokken ook de beide gezusters Westdorp voorbij, trouwe verschijningen op het 40 kilometerparcours. 3larie (75) uit Tour-schema 1959 reeds in grote lijnen bekend Tour-directeur Jacques Goddefc heeft dinsdagmiddag te Parijs reeds in gro te lijnen de plannen bekend gemaakt voor deRonde van Frankrijk *59. In afwijking van de traditie zal de lichting dezelfde zijn ais in 1958, te gen de wijzers van het uurwerk in. De start zal in een Oostfranse stad worden gehoudenmogelijk zelfs in Luxemburg), de Pyreneeën wordt weer de eerste bergketen van beteke nis voor de renners, de Alpen de laat ste. Tussen de Pyreneeën en de Alpen is een rustdag. Evenals dit jaar worden ook in 1959 drie tijdritten gehouden, waarvan één op een col tussen de Pyreneeën en de Alpen. Aan de tour zullen weer ploegen van twaalf renners deelne men. w.o. drie regionale equipes. Mar cel Bjdot werd, behoudens toestem ming van de Franse wielerbond, op nieuw aangewezen als leider van de Franse nationalen. De bepalingen ten aanzien van het puntenklassement zullen worden ge wijzigd, evenals die voor het klasse ment van de meest strijdlustige ren ners. Voor de groene trui zullen in de toekomst waarschijnlijk alleen de prestaties van de eerste twintig ren ners per étappe gelden. De heer Goddet deelde verder mede, dat na de recente ongevallen de vei ligheidsmaatregelen worden uitge breid, vooral bij de finish en ten aan zien van de motorrijders. Wereldrecord rugslag voor Marg. Edwards Tijdens de spelen van het Britse rijk heeft het Engelse zwemstertje Mar garet Edwards in het 55 yards bad van Cardiff de 110 yards rugslag ge zwommen in de tijd van 1 min. 12.3 sec. Zij verbeterde daarmee het se dert 19 april van dit jaar op haar naam staande record met 0.1 sec. Te vens evenaarde zij de prestatie van onze landgenote Ria van Velzen, die zondag jl. met een tijd van 1 min. 12.3 sec. een nieuw wereldrecord op <lc 100 meter rugslag vestigde. Mar garet Edwards verrichtte haar pres tatie tijdens een estafette, waarin zij uiteraard als eerste startte. Goes en Arnolda uit Kapelle. De beide zusters waren in gezelschap van de 65-jarige heer Mallekoten eveneens uit Kapelle, en zij maak ten zich niet de minste zorgen over het eindresultaat. Kalm en vastberaden trokken zij de Zeven- henvelenweg op, Nijmegen tege moet. Niet iedereen was nog zo monter en wel ter been. Vooral de jongeren, die met meer bravour dan training op pad zijn gegaan, verliezen met het uur meer van hun grootspraak. Zij lopen alsof zij bang zijn iemand wak ker te zullen maken, zo behoedzaam en voorzichtig. In het heuvelland van Groesbeek gaven er 75 de mped op. Zij weigerden nog een stap te verzet ten en lieten zich door de verzorgings auto's netjes thuisbrengen. De overgrote meerderheid van het le ger slaagde er in om de finish te be reiken, voor dat de eerste droppels begonnen te vallen. Velen hadden toen alweer groot tenne gemaakt om in de stad te gaan flaneren, want zelfs onder de keien, die dagelijks 55 km lopen, zijn er die niets liever doen dan Js avonds nog even ergens een dansje te maken. Iets wat beslist wel in de krant mag. (Advertentie) et A opdoet. REGEN ZETTE HULSTER BAAN BLANK Titels voor Betsie van Fraayenhove en P. Hermsen. Zaterdag begonnen in Hulst de Zeeuwse jeugdkampioenschappen ten nis, maar zondag kwam een abrupt einde aan deze wedstrijden, omdat de regen de baan blank had gezet. Daarom werd maandag het strijd toneel verlegd naar de hliddelbnrgse tennisbanen. Hier leverde de finale een kleine verrassing op, want de fa voriete Betsie van Fraai jen hove uit Axel moest één set prijsgeven aan het Middelburgse meisje Marijke Fokken. Betsie bleek veel meer last te hebben van de liinderlïjke wind dan Marijke, die dan ook de eerste set in haar voordeel besliste: 68. Maar in de tweede en derde set was het Zeéuws-VIaamse meisje weer „heer en meester": 61, 63. Betsie van Fraayenhove werd dos Zeeuws jeugdkampioene. Bij de jongens kwamen in die fi nale, die ook in Middelburg werd gespeeld, dezelfde finalisten als vorig jaar: Paul Hermsen uit Vlissingen en Willem Sandberg uit Middelburg. Na een uiterst spannende strijd in de eerste set legde de Vlissinger beslag op het kampioenschap. Paul Herm sen startte overrompelend en had snel een voorsprong van 51, maar op dit kritieke moment kreeg de Mid delburger steeds meer vat op het spel van zijn tegenstander en haalde op tot... 5—5. De twee volgende games brachten echter toch de zege bij Hermsen: 75. Sandberg kon in de tweede set minder effectief tegen stand bieden en Paul Hermsen won dan ook verdiend, zij het enigszins geflatteerd met 60. Hierdoor legde Paul Hermsen voor de tweede keer beslag op de Zeeuwse jeugdtitel. Daar er niemand van de organisatie in Middelburg aanwezig was, reikte de heer Ch. A. Th. Hermsen uit Vlis singen de prijzen uit. De uitslagen in de kwart-finales waren: meisjes: B. van Fraayenhove M. Wolters 64, 6—0; C. Tho- maesM. Gossens 26, 36; C. DerrijckL. Wolters 0—6, 2—6; M. FukkenTh. Sandberg 75, 46, 75. In de halve finales won Betsie van Fraayenhove na goede tegen stand van M. Gossens. Marijke Fuk ken schakelde L. Wolters met 63, 64 uit. Jongens, kwartfinales: P. Hermsen P. de Haas 62, 6—0; F. Vroome L. Parent 2—6, 46; W. Scheltens E. Timmerman 64, 6—1: J. Ver burg—W. Sandberg 1-6, 06. De halve finales bracht Paul Hermsen tegen L. Parent op de baan. Hermsen kon na een moeilijke eerste set de tweede set gemakkelijker winnen: 64, 61. Willem Sandberg moest alle krachten inspannen om van de uitstekend spelende Scheltens te win nen: 75, 64. In de finale won Hermsen dus met 75, 60 van Willem-Sandberg. Advertentie CAMERAS Stina Free toch in de Butlin-race Stina Free uit Bergen op Zooan heeft van de organisatie der Butlinirace be richt gekregen dat zij mee mag doen aan deze race welke in augitrstus a.s. van Frankrijk naar Engeland wordt gehouden. In totaal zijn er 28 zwem mers en zes zwemsters uit negentien landen. Op 22 augustus zuilen de deelnemers (sters) vanaf Cap Griz Ness omstreeks het middernachtelijke uur starten. De penningmeester van het comité, die haar belangen behartigt, vertelde dat het grootste gedeelte van het be nodigde geld is binnengekomen, doch dat er nog gelden voor deze tocht ge stort kunnen worden. Het zal nu ech ter wel de laatste keer zijn dat de badmeester Ad. Vriens als trainer mee kan gaan, want B. en W. van Bergen op Zoom hebben hem doen weten, dat het dit jaar beslist voor de laatste keer zal zijn dat hiervoor vakantie gegeven wordt. Het is in de drukste periodes dat deze race's ge houden worden en de afwezigheid van de badmeester voor een paar we ken, en nu ook nog van een badjuf frouw (Stina Free is nl. ook aan de gemeentelijke bad- en zweminrich ting verbonden) is niet verantwoord. De badmeester heeft inmiddels B. en W. ook al bericht gestuurd dat hij geen opleiding voor een kanaalkandi daat (e) na deze zomer meer op zich zal nemen. Atleet Kuts niet in de Russische ploeg De wereldrecordhouder en meervoudi ge Olympische kampioen Wladlmir Kuts zal a.s. zaterdag en zondag (26 en 27 juli) niet uitkomen in de wed strijd tegen de Ver. Staten. Kuts, die geruime tijd last gehad heeft van een maagaandoening, kwam zondag slechts op de achtste plaats bij de Russische kampioenschappen op de 5000 meter. Duinkerke snelste in wielerkoers te Clinge. Te Clinge werd ter gelegenheid van de jaarlijkse kermis een wielerwed strijd voor amateurs georganiseerd over 107 km. Aan de start versche nen 36 renners. Halvex-wege de koers wist zich een groep van 13 renners te vormen, welke een voorsprong van 1 min. nam. In een felle eindsprint viel de beslissing als volgt: 1 J. Duinkerke (Borssele) in 2 uur 43 min.; 2 G. v. Straten (Schiedam); 3 P. Rentmeester (Yerseke); 4 W. Swamenveld (Dordrecht); 5 J. Mees ters (Den Haag); 6 A. Beveren (St. Willibrord); 7 C. v. Espen (Axel); 8 P. v. Hees (Hogerheide)9 W. Frens (Terheyden); 10 J. de Vries (Amsterdam) allen in dezelfde tijd als de winnaar. Voor de aantrekke lijke wedstrijd bestond grote belang stelling. Ereboog bij huwelijk van snelle Middelburger heen" CUJÊ moge een veelzijdig harloper en recordhouder zijn: voor het vrijgezellendom heeft hij afge daanDonderdagmiddag Is hij met zijn verloofde, de Goese mejuffrouw Ria van Beniden het stadhuis van de Ganzestad binnengestapt om er am per een half uur later als een ge trouwd man nit te komen. Het was een stralend witte bruid, die hij onder een door juniores van zijn club, het Middelburgse „E.M.M.", op gehouden ereboog de trappen van 't Goese stadhuis afvoerde. Het was een bijzonder attent huldeblijk voor deze snelle Middelburger, die op vrijwel alle afstanden van 800 meter en ho ger Zeeuws recordhouder is. Hij is de snelste man van Nederland op de 3000 meter steeple-chaso cn veld loopkampioen van Nederland. Enkele weken terug verbeterde hij het twaalf jaar oude record van Wim Slijkhuis op de 5000 me ter. Een prestatie, die hij korte tijd later zag overtroffen door Joep Delnoye. In augustus verdedigt Cujé de Ne derlandse kleuren op de Europese kampioenschappen in Stockholm, waar hij uitkomt op de 5000 en de Standen zomeravondvoetbal. De standenlijsten van het zomer avondvoetbal, afdeling Zeeland, lul den: Rayon Vlissingen, afdeling I: MWK 10—15, SBLV 10—14, Gebr. v. d. Berg 6—12, VAW 30—12, Coal 8—9, Uiterton 10—8, PVS 30—6, PZEM 10—5, GPC 10—3; afdeling H: Gebr. v. d. Berg II 9—15, VAW n 10—15, BW 8—10, MWK H 8—8, PVS H 8—4, VAW IH 9—0. Rayon Middelburg: Middelburg 816, Blauw Wit 913, Broek Boys 911, Kraaien I 9—8, Pingelaars 8—7, VSV 9—5, Kraaien H 8—0. Rayon Goes: Typo's 7-^—33, Ford SC 813, Haringman 710, VVZB 710, Comb. NS 76. Keuringsdienst 7—6. Gem. Werken 6—4. PTT 7—4, De Zon 52, Robur 70. Rayon Zierikzee: fa. De Oude de Jonge 1020, fa Janse 1016, Grontmij 1116. Kon. Zeelandin 1113, Prov. Waterstaat 1112, Zie rikzee 1011, Herverkaveling 10 10. Drukkerij L O 11—10. Neptu- nus 1110, PZEM 114, Rijkswa terstaat 3.03, Ned. Heide Mij 101. Rayon Hulst: Clitex 59. Ecrdcn- brugh 6—8. Hulst 6—8 T.F. Clinge 6—6, T.C. Hulst 7—5, PTT 44, Du- kra 32, Mi-Lock 50. Anquetil spoedig hersteld Jacques Anquetil zal spoedig weer aan wedstrijden kunnen deelnemen. Een uitgebreid medisch onderzoek heeft namelijk aangetoond dat de Fransman geen longaandoening heelt, doch tijdens de ritten op de Ventoux en in de Alpen een ernstige bronchi tis heeft opgelopen. Anquetil hoopt tegen het einde van deze week weer l'met de training te kunnen beginnen. KOSTBARE VRUCHTEN. Daniël Dousset is in Frankrijk een zeer belangrijk man. Bijna zo belangrijk als Jacques God det van de Tour de France en nu do Ronde weer beslist is, wellicht nog belangrijker Dousset mag zich namelijk de grootste wielernianager van Frankrijk noemen praktisch iedere renner, die „in het nieuws" is, heeft met deze ge wiekste Fransman een con tract. Eén van die renners is „onze" Charly Gaul Want Dousset kent alle baandi- recteuren en organisatoren van bekende wedstrijden, bepaalt zelf het honorarium van de ren ners en plaatst daarvan voor al zijn werk een bepaald percen tage op zijn eigen rekening. Ook voor Charly Gaul heeft Dousset alles al in kannen en kruiken gemaakt en de Luxem burgse renner is al voor ette lijke maanden bezet. Zeventig wedstrijden al heeft Dousset voor Gaul vastgesteld en de contracten variëren van 3000 tot 5000 Nederlandse guldens per stuk Het zijn de kost- bure vruchten, die Charly Gaul gaat plukken van al zijn in spanningen op de verschrikke lijke Ventoux, in het noodwper tussen Biïancon en Aix los Bains en in de beslissende laat ste tijdrit. Als men dan ook weet, dat Gaul niet meedeelt in do prijzenpot van de Tour do France, dan behoeft men nog heslist geen medelijden met de slanke Luxemburger te hebben. Want nu is zijn naam alleen op de aanplakbiljetten al dui zenden guldens waard SPOKTVERDWAZING. Ondertussen heeft deze Tour de France evenveel desillusies als triomfen opgeleverd Eén daarvan is het drama-Anquetil, de jonge Fransman, die vorig jaar de Toür won. Ook nu weer was Iiij één van de grootste fa vorieten geweest, wellicht dc grootste, want de Fransen ga ven hem meer kans, omdat nij een sterke ploeg achter zich had staan. Een ploeg in ieder geval, die hem meer steun zou geven dan de gemengde Neder lands-Luxemburgse combina tie aan Ganl, zo dacht men. Want het was in de lange ge schiedenis van de Tour immers nog nooit gebeurd, dat een ren ner uit een gecombineerde ploeg de eindzege veroverde Maar Gaul kreeg die machtige, broodnodige steun wel. En An quetil Wel Anquetil moordde zich iedere dag zelf weer bijna uit Alleen zijn verbeten wil hielden hem zo lang op de fiets, terwijl in het afgetobde li chaam van Anquetil al een le vensgevaarlijke ziekte sluimer de: tuberculose In Aix les Bains had hij zelfs al bloed op gegeven, maar die dag in de rit naar Besancon bleef hij halsstarrig op de flets, terwijl tour-dokter Dumas hem onder het rijden af en toe verzorg de Hij reed met 40,6 gra den koorts de etappe uit, maar toen volgde het dramatisch röntgenonderzoek: voor Anque til was de Tour afgelopen. Mis schien wel voor altijd Maar nog altijd Is in Frankrijk de storm rond dit Tour-drama kaleidnscoop niet geluwd en de Tour rang dan belangrijk zijn, zoveel als Anquetil gegeven heeft is he slist te veel en Is pure sport- verdwazing. En ongetwijfeld Is dit de laatste keer geweest, dat do renners slechts eenmaal ge keurd werden: alleen even voor de Tour; daarna niet meer. Veel minder dramatisch maar toch wel wrang wasde desillu sie voor Raphael Gominianl, de harde Fransman, die jaren de toegewijde knecht van Loulson Bobet ls geweest, vervolgens uit de Franse nationale ploeg werd gelaten en toen kopman werd van een gewestelijke ploeg. En ln feite is hij dc eni ge Fransman geweest, die dicht bij de eindoverwinning is ge komen tot Gaul onvorbid- delijk toesloeg. „Volgend jaar zal 'Gaul niet winnen", beloofde Geminlani nu al Loulson Bobet zelf weet nu ook, dat zijn rol in de Tour de France uit gespeeld is. Voor hem 2al het wel de laatste keer geweest zijn Maar er zijn er meer, die hoog te- en dieptepunten hebben ge kend: de Nederlanders Gerrit Voorting en Wim van Est. Men weet, dat Kees Pellenaars in het begin van het jaar aankon digde, dat hij met een sterk verjongde ploeg naar Frankrijk zou trekken, kortom zonder Van Est en Voorting. En dat nu was later een extra prikkel voor deze beide „oud-gedien- den" om van meet af aan in de Tour hard van leer te trekken. De resultaten zijn bekend: Voorting won een étappe, kreeg later zelfs de gele trui en eer der al had Wim van Est de maillot jaune rond de vierkante schouders gehad. Maar de eerlijkheid gebied te zeggen, dat zij in die beginpe riode meer tégen Pellenaars dan vóór Ganl reden En la ter was het „oude vuur" al spoedig uitgeblust. Van Est en Voorting zakten vrijwel in iedere étappe verder en verder af in het algemeen klassement en toen dan eindelijk het pelo ton in het Pare des Princes te Parijs over de laatste eind streep was gegaan, waren Van Est en Voorting de slechtst ge plaatste Nederlanders Van Est was 46e, Voorting 47e. En de jongeren? Damen werd elfde, Piet van Est 22e, De Jongh 41e en Kersten 44e. Over Martin van den Borgh, die een redelijke kans had om bij de eerste tien te komen, maar die geblesseerd de strijd moest sta ken, hebben we het dan nog niet gehad Ongetwijfeld zal de Nelux-ploeg veel gehad hebben aan de ervaring van Voorting en Van Est, maar toch kreeg Pellenaars nog een beetje ge lijk Dat valt niet te ontken nen. Daarom ziet liet er nu wel naar uit. dat do rol van Voorting en Van Est voorgoed uitgespeeld is in de Tour de France Want nu ligt het voor do hand, dat het volgend jaar de pJopg misschien weer een complete Nederlandse rond ion geren ais Damen, Piet van Est, Van den Borgh, Daan de Groot. Stol- kor en als hij zelf althans bereid Is Jo de Roo gefor meerd wordt 10.000 meter. Als men deze beschei den greep uit het „oeuvre" van deze prominente Zeeuwse atleet, die thans te Goes woont, beziet, moet men wel beamen, dat de gemeente Goes een snel mens rijker is gewor den. Hein Cujé is dus geen vrijgezel meer. Hij is dat maar 25 jaar geweest en dat is geen record. Overigens heeft hij op zijn vijf jaar jongere vrouw een veilige voorsprong (Foto P.Z.C.). Wilkes is voor negentig mille te koop (Van een correspondent) Faas Wilkes zal in het komende sei zoen niet meer voor de Venlose club V.V.V. uitkomen. Het bestuur van V.V.V. heeft namelijk de contracten met alle spelers behalve met Wilkes en P. Janse verlengd. Het Is nog niet bekend voor welke club Wilkes in het nieuwe voetbalseizoen uitkomt. Zowel Sparta en Scheveningen-Hol- land Sport als enkele andere club# tonen belangstelling voor Willies, doch het V.V.V.-bestuur is tot dusver re nog door geen dezer clubs bena derd. Men verwacht echter dat in de ko mende dagen een transfer tot stand zal komen. Twee jaar geleden werd Wilkes voor een ton voor V.V.V. ge kocht. Met een nieuwe transfer zou vermoedelijk een bedrag van rond 90.000 gulden zijn gemoeid. Wereldrecord speerwerpen voor Australische Tijdens de spelen van het Britse rijk te Cardiff veroverde de Australische atlete Anna Pazera-Wojtaszek Poolse van geboorte het wereldre cord speerwerpen met een worp van 57.40 meter, een verbetering van 1.65 meter van het oude wereldrecord, dat op naam stond van de Tsjechische Dana Zatopkova. Handboogschieting in Kwadendamme. Uitslag van de schieting op de doelen van de vereniging „Juliana" te Kwa dendamme. Meeste punten: J. Beulens, Juliana, Kwadendamme; meeste rozen: C. Geus, Juliana, Kwadendamme; mees te negens: L. Remijn, Juliana, Kwa dendamme; meeste achten: C. D. Raas, Soranus H, Heinkenszand; meeste zevens: L. Geus, Juliana, Kwa dendamme; meeste zessen: H. Steen bakker, Juliana, Kwadendamme; meeste vijfen: M. Verbeek, Juliana, Kwadendamme; meeste vieren: W. Huige, Juliana, Kwadendamme; meeste drieën; P. Schreurs, Soranus II, Heinkenszand; meeste tweeën: C. Bek, Soranus II, Heinkenszand; mees te enen: M. Glerum, St. Sebastiaan, Yerseke. Schoolsportdag te Groede. Op het sportterrein te Groede werd dinsdag de jaarlijkse sportdag voor de lagere scholen in Breskens en Groede gehouden. Aan de wedstrij den, welke onder leiding stonden van de heer S. J. Klompe uit Goes, rijks consulent voor de lichamelijke opvoe ding, namen zes scholen deel, name lijk de openbare lagere scholen uit Breskens en Groede, dc chr. nat. scho len en de r.-k. scholen uit deze ge meenten. Des morgens werden de bckwaam- heidsproeven voor de diverse diplo ma's afgenomen, waaraan 310 kinde ren van af de vierde klassen deel namen. Behaald werden 55 diploma'# A; 111 diploma's B; 83 diploma's C; 33 diploma's D en 5 diploma's E. In de middaguren werden estafettes gehouden met als winnaars: jongens 10-11 j.: o.I.s. Breskens; jongens 12 j. en ouder: o.l.s. Groede; meiBjes 10- 11 j.: chr. school Breskens: meisjes 12 j. en ouder: o.l.s. Breskens. Slagbalwedstrijden: 1 o.l.s. Groede. Burgemeester Everaars reikte de hiervoor beschikbaar gestelde wissel- beker uit. Tweede werd de o.l.s. Bres kens en derde de chr. nat. school Groede.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 6