Ook Bruinisse heeft nu nieuwe chr. landbouwhuishoudschool Zeeuwse KAUWEN N.V. VITRITE KEERT 14% OP DE GEWONE AANDELEN UIT TUINSLANG IN HULST EN VEERE LIEPEN DE KELDERS VOL WATER Huidgenezing I F» U ROL Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT. ZATERDAG 12 JULI1958 SLEUTEL WAS BIJNA NIET TE VINDEN Voorlopig nog in gerestaureerd gebouw, maar er is hoop.... DE SLEUTEL, die toegang geeft tot de nieuwe christelijke landbouw huishoudschool in Bruinisse, was vrijdagmiddag bijzonder goed opgebor gen En toch was deze sleutel dringend nodig: deze middag moest de inspectrice van het nijverheidsonderwijs, mejuffrouw Gr. G. Smit uit Den Haag, de landbouwhuishoudschool officieel openen. Wel, het is gelukt, maar een weinig speurzin was er wel voor nodig. De onmisbare sleutel zat namelijk verborgen in een namoak-mossel; die weer verborgen zat in een groot vissersnet Het geheel hing voor de deur.! Overigens ontsloot deze sleutel geen spiksplinternieuw gebouw: de nieuwe C.B.T.B.-school te Bruinisse heeft een voorlopig onderdak gekregen in de oude, tijdens de oorlog gebombardeerde christelijke school, die thans weer is hersteld. „Maar", zo zei de voorzitter van de stichting „Bruinisse", die de school in eigendom heeft, de heer H. K. Michaëlis, „we hopen, dat het onderwijs zich zo snel zal uitbreiden, dat binnenkort een nieuwe school gebouwd zal worden, waarvoor reeds een plaats is bepaald. De oude school kan dan haar uiteindelijke bestemming krijgen, namelijk jeugdhuis". De heer Michaëlis deelde dit mede tij dens een samenkomst, die in het Ne derlands hervormd verenigingsge bouw te Bruinisse werd gehouden en waar door zeer veel autoriteiten het woord werd gevoerd. De bijeenkomst werd geopend door de voorzitter van de Zeeuwse C.B.T.B., de heer C. de Putter uit Axel, die naast de vertegenwoordigster van het ministerie van onderwijs, kun sten en wetenschappen, de inspectri ce mejuffrouw Gr. G. Smit, onder meer konverwelkomen, de waarne- Advertentie) mend commissaris van de koningin in de provincie Zeeland, de heer C. Philipse, verschillende burgemeesters uit Duiveland en Sint Philipsland, di rectrices van de C.B.TJB.-scholen in de provincie en bestuursleden van verschillende christelijke organisa ties. Nieuwe parel.... De inspectrice van het nijverheids onderwijs, mejuffrouw Smit, hield na de verwelkoming een humoristische openingsrede. In haar toespraak wees zij er op, dat een kleine school in een kleine plaats in vele gevallen meer goed kan doen dan een grote school in een grote plaats. Mejuffrouw Smit, c\ie de oprichting van de C.B.T.B.- scholen in Middelburg en 's Heer- Arendskerke van nabij heeft mee gemaakt, noemde de opening van de school in Bruinisse een „nieuwe parel aan de kroon van de C.B.T.B.". Ver der wees zij op het belang van het landbouwhuishoudonderwijs. De pae- dagogische waarde ervan zou naar verloop van tijd ongetwijfeld zijn terugslag vinden in het gezin, waar in de vrouw toch wel een bijzondere plaats Inneemt. Na deze openingsrede installeerde de heer C. de Putter het schoolbestuur, waarvan hij de voorzitter, de heer J. A. v. d. Bijl. moed en kracht toe wenste bij de behartiging van de plannen in het belang van de school. Dé heer Van der Bijl, die de opdracht namens het bestuur aanvaardde was van oordeel, dat hoewel het hoofdbe stuur van de C.B.TJB. de behartiginj van de plannen van de school nu ha< overgedragen, het plaatselijk bestuur toch de daadwerkelijke steun van hét hoofdbestuur niet zal kunnen mis sen. VAN w TOT EEN VROLIJKE ZOMER. Vandaag begint het actiecomité te IJzendijke met de uitvoering van zijn aantrekkelijk zomerprogramma. Van 1 uur tot drie uur vanmiddag zullen op het Marktplein de motoren van tractoren hun geluid laten horen tij dens behendigheidswedstrijden. Om vier uur begint een volleybaltournooi op het sportveld tussen ploegen van de gymnastiekvereniging te IJzendij ke; de Dienst Invoerrechten en Ac cijnzen en ploegen uit Hoofdplaat en Breskens. Volgende week zaterdag wordt het feest voortgezet met schietwedstrij den op de staande wip om 2 uur en een concert door „Geduld overwint" om half acht. Dit laatste programma zal worden afgewisseld met zang door „Zanglust". Het programma op 20 juli luidt: schietwedstrijden om het kampioenschap van Zeeland (voortzetting van 19 juli) en om 7 uur een muzikale rondgang van de muziekvereniging uit Hoofdplaat met een concert na afloop. Op 26 juli zijn er bolderwedstrijden om het kam pioenschap van W.-Zeeuwseh-Vlaan- deren op de Varkensmarkt om half vier. Op 2 en 3 augustus is er dan sen in de grote hangaar van de fami lie Goossens. Dit jubileuratuinfeest wordt georganiseerd door „Flandria' Vérvolgens installeerde hij de di rectrice van de school, mejuffrouw S. v. d. Kool, die na een ziekte van enkele maanden de opening van do school heeft kunnen bij wonen. Mejuffrouw Van der Kooi aanvaardde de opdracht, „die", al dus de directrtice, „niet alleen van de zijde van liet schoolbestuur kwam, maar ook van een Grotere opdrachtgever". De waarnemend commissaris van de koningin in de provincie Zeeland, de heer C. Philipse, toonde zich in een korte toespraak dankbaar voor het feit, dat aan het scholen-areaal een nieuwe landbouwhuishoudschool is toegevoegd. „Het is een buitenge woon Voorrecht dat wij onze kinde ren in deze moeilijke tijd op een ver antwoorde wijze onderwijs kunnen laten geven", aldus de heer Philipse, die verder sprak over de toekomstige veranderingen in Bruinisse in het ka der van het Deltaplan. Namens het college van Gedeputeerde Staten bood hij zijn hartelijke gelukwensen aan. Felicitaties werden verder nog over gebracht door de heer H. K. Michaë lis, namens het gemeentebestuur van Bruinisse, de heer M. D. den Hol lander, namens het bestuur van N.V. L.B., mejuffrouw A. M. Boudeling namens de directrices van de chris telijke landbouwhuishoudscholen in Middelburg, 's-Heer-Arendskerke en Feynaard, de heer B. F. J. Brilman, namens de lagere scholen in Bruinis se en de naaste omgeving, mevrouw Vogelaar uit Sint Philipsland. na mens de C.B.P.B., mejuffrouw West stra, namens de stichting Zeeland voor maatschappelijk en cultureel werk, de heer Van Strtien, namens de C.B.T.B. Sint Philipsland en door de burgemeester van Sint Philipsland, de heer L. J. de Jonge. Na afloop van de bijeenkomst in het Nederlands hervormd verenigingsge bouw begaf het gezelschap zich naai de nieuwe school in de Schoolstraat, waar mejuffrouw Smit het gebouw officieel opende. De oude school heeft een aanzienlij ke gedaanteverwisseling ondergaan, aangebracht naar een ontwerp van de architect L. H. A. de Jonge te Zierikzee, die er in. geslaagd is on der meer door aanbouw van een gro te van veel glas voorziene hal, de school een sober maar modern aan zien te geven. G.S. keurde besluiten van Goese raad af. Herstel sportveld komt nu nogmaals in de raad. Anderhalf jaar geleden in decem ber 1956 besloot de Goese raad het eerste gedeelte van het plan tot res tauratie en uitbreiding- van het ge meentelijk sportveld te doen uitvoe ren. De werken zouden uitgevoerd worden in het kader van de aanvul lende werkgelegenheid door de dienst aanvullende civieltechnische werken. Dit zou tot gevolg hebben, dat slechts 30.000 van de in totaal 100.000 aan kosten voor rekening van de gemeen te kwam. Om de beschikking te krij gen over dit bedrag besloot de raad bovendien het bestaande krediet voor het eerste gedeelte voor aanleg van een zwembad van 40.000 met 30.000 te verlagen. Deze besluiten van de Goese raad zijn door Gedepu teerde Staten van Zeeland echter niet goedgekeurd. Naderhand bleek name lijk, dat de uitvoering van de restau ratie van het sportterrein als aanvul lend werk voor het sluiten van de dienst 1956 niet meer mogelijk was. Dit delen B. en W. van Goes mee in een schrijven aan de raad. B. en W. geven de raad nu in overweging op nieuw te trachten enkele van deze werken in D.A.C.W.-verband te doen uitvoeren. De mogelijkheid bestaat namelijk, dat in de komende maanden weer aanvullende werken in deze ge meente uitgevoerd kunnen worden. (Advertentie) geeft uw zenuwen rust ontspant en is zo lekker zo fris zo gezond JAARVERSLAG OVER 1957 VERSCHENEN f 107.480 een bedrag van .537 Bijdrage van 125.000 voor post „belangen personeel". Uit het jaarverslag over 1957 van de N.V. „De Vitrite Fabriek" te Mid delburg blijkt, dat de netto winst 814.057 bedraagt, zodat vermeer derd met het onverdeeld winatsaldo Me]. Gr. G. Smit uit Den Haag, in spectrice van het nijverheidsonder wijs heeft vrijdagmiddag te Bruinis se de nieuwe christelijke landbouw huishoudschool ra» de CJB.T.B. offi cieel geopend. De entree van de school was met een groot vissersnet en oesterschelpen versierd. In dit vis sersnet ontdekte zij ook de sleutel waarmee zij de school officieel kon openen. (Foto P.Z.C.). SPOETNIK... Donderdagavond persoonlijk de Spoetnik over Zeeland zien snellen. Ge moogt gerust van ons aanne men. dat wij daar nóg van onder de indruk zijn, want het was een merk- waardige belevenis om. daar hoog aan de heldere sterrenhemel plotse ling een lichtende b&l geluidloos het zicérk te zien doorklieven. In de we tenschap, dat mensenhanden, dat bol letje de ruintte in hadden gezonden. Ons avondblad had het aangekon digd: ..Vanavond om acht minuten over ejf .zal de Spoetnik zichtbaar zijn". En dan volgden nog enkele aanwijzingen over richting en hoog te en het klopte allemaal precies. Op de seconde af om acht minuten over elf verscheen het kunstmaantje temidden van de vriendelijk tvnn- kelende sterren, die daar maar ston den te staan, terwijl die satelliet als een bijzonder haastige indringer zijn weg zocht, van zuid-oost naar noord. Rond tien seconden zal het geduurd hebben, toen was Spoetnik weer ver dwenen en bleven ivij nog wat be duusd in de ruimte staren het hoofd vol verwarrende, tegenstrijdi ge gedachten óver kosmos en zwaar tekracht. Geestelijk helemaal met de beide benen van de grond, dat kunst- maant je achterna' op zijn verbijste rende tocht rond rageder aarde.... en muziekvereniging „Geduld over wint". Een select radiogezelsehap zal medewerking verlenen. Tenslotte wordt op 9 augustus een schietde- monstratie gegeven, die met muziek zal worden opgeluisterd. SCHOOLREIS. De laagste klassen van de open bare lagere school te Noordwelle maakten met enkele, door ouders welwillend beschikbaar gestelde, auto's een. reisje door Walcheren en Zuid-Beveland. In Middelburg werd miniatuur Walcheren met een bezoek vereerd, in Vlissingen stak men met de veerboot de Wes- terschelde over om even in Bres kens te vertoeven. Het program ma beloofde „kersen eten" en daarom vertrok men van Vlissin gen weer naar Kloetinge, waar het Zeeuwse fruit met vreugde werd begroet en verorberd. Via Bergen op Zoom. waar de speel tuin nog even werd aangedaan, en Anna Jacobapolder bereikten de kinderen Noordwelle weer. CONCERT. Zes muziekgezelschappen uit omlig gende plaatsen zullen vanavond in Oud-Vossemeer hun klanken laten horen. Vanmiddag maken de korpsen gezamenlijk een rondgang door de gemeente, waarna vanavond een con cert zal worden gegeven. O.m. wordt uitgevoerd de ensemblemars „Jhr. mr. de Casembroot" van P. de Rooij. De organisatie is in handen van de plaatselijke muziekvereniging. FONDS. Noa steeds wordt in Sint-Anna- land gespaard voor de verbouwing en uitbreiding van de Nederlands hervormde kerk. Met vlijt en vol harding heeft men nu reeds een bedrag bijeen weten te krijgen van niet minder dan 45.956.22. Hieruit, moge blijken dat Sint An- naland offervaardige bewoners kent. NOODWEER BOVEN ZEELAND Schuur bij Vogelwaarde ging in vlammen op. Het plotselinge slechte weer van vrij dagavond heeft, hoewel het maar kort duurde, op verschillende plaatsen in Zeeland schade aangericht. Om streeks kwart voor zes ontlastte zich boven Hulst een zware onweersbui, die begon met hagel. Er vielen stenen zo groot als een erwt. Hierna volgde een regenbui, die drie kwartier aan hield en zo hevig was, dat men er geen vijf meter ver in kon zien. In de stad stond ai spoedig de gehele Vestdijk straat blank, waardoor de kelders van de buizen onder water kwamen te staan. Hetzelfde gebeurde bij de Gentsepoort en de Bagijnenpoort. Bij de Bagijnen- poort is men bezig met het uitbagge ren van de Binnenvest. Door de grote druk van het water in de riolerings buizen, die niet meer in de Binnenvest uitmonden, sprongen deze en een ge deelte van het talud stortte in. Een jonge boom werd ontworteld, terwijl vier betonnen buizen met een door snee van een meter in de Vest werden geworpen. Het rioolwater liep in de deels uitgebaggerde Binnenvest. De brandweer heeft hierna zowel bij de Gentsepoort als la de Vest dijkstraat met niet minder dan tien pompen het overtollige water weggezogen. Nabij de Bagijnen poort is het gevaar niet denkbeel- f 921.537 ter beschikking wam. Tijdens de vergadering van aandeel houders, die vrijdag gehouden is, zijn de aandeelhouders akkoord gegaan met het voorstel van commissarissen en directie om het dividend van de preferente aandelen op 6% en dat van de gewone aandelen op 14% vast te stellen. Bij dit Iaat9te is een be drag van 8% super-dividend inbe grepen. Een bedrag van 125.000 werd uitgetrokken voor de post „be langen personeel" waaronder inbe grepen is een bijdrage van 4% op salarissen of lonen. Voor reserve modernisering en uitbreiding werd een post uitgetrokken van 500.000, waarna een onverdeeld winstsaldo overbleef van 88.497. In het verslag wordt er verder op gewezen, dat na de ononderbroken stijging van de afzet over de jaren 1952 tot en met 1956 de verkopen in 1957 enigszins achtergebleven zijn vergeleken met 3956. Behalve in Ne land werden de produkten van de fabriek in 27 verschillende landen verkocht. Ondanks de teruggelopen afzet wa ren de financiële resultaten wederom zeer bevredigend. De verkopen ver tegenwoordigen een waarde van 12.6 miljoen tegenover 13.4 mil joen in 1956, maar de winst vóór de aftrek van belastingen was onge veer hetzelfde als het vorige jaar. In de loop van het verslagjaar kwam een nieuwe moderne fabriekshal ge reed, waardoor In de afdelingen voor sorteren en pakken, alsmede in de expeditieafdeling, een betere orga nisatie mogelijk werd. Ook het kan toorgebouw werd aanzienlijk verbe terd. Daarnaast werd voortgegaan de produktiemethoden en het interne transport te automatiseren. Na de teruggang in de verkopen met name in het tweede kwartaal verbeterde de situatie in het laatste half jaar en deze tendens heeft zich in de afgelopen maan den van 1958 voortgezet. Zodoen de zijn de vooruitzichten voor 1958 niet ongunstig, daar de afzet in de verstreken maanden enij ige •57. KUNST Grafisch werk van Pablo Picasso Middelburg, kunstzaal Van Benthem en Jutting Het is geen openbaring wanneer -wij hier vaststellen, dat de kunstenaar Pablo Picasso een veelzijdig man is. Maar wanneer men dat nog eens on dubbelzinnig bevestigd wil zien, be staat daartoe op het ogenblik een bij zonder mooie gelegenheid. In de kunstzaal Van Benthem en Jutting te Middelburg is namelijk tot 1 sep tember grafisch werk van Picasso te zien en alleen uit dit werk al spreekt die veelzijdigheid volkomen. In de hier tentoongestelde 75 werken, afgestaan door het museum Boy mans te Rotterdam, vindt men een grote verscheidenheid in stijl en vormgeving. Bovendien verraadt elk werkstuk de hand van de grootmees ter, die als graficus klaarblijkelijk een pur sang vakman is. Op deze expositie ziet men zuiver traditioneel werk (de fraaie litho's „Jacqueline lezend" en „Vrouw met wrong" bij voorbeeld) naast specimen van ty pische Picasso-opvattingen, zoals zijn litho „Liggende man en gehurkt zittende vrouw" en „Spelen en lezen". Soms ook laat de beroemde en roem ruchte kunstenaar zijn beschouwer in twijfel over zijn bedoelingen; kunt ge u afvragen of een kleuren litho als „Bij stoel staand naakt" een produkt is van een spotzieke geest, die een grafisch grapje heeft willen maken, of dat het ae maker diepe ernst is geweest en in dat laatste geval blijft zijn produkt versluierd in de nevelen van althans voor ons - ondoorgrondelijke bedoelingen, Overigens treft men dit op deze waardevolle tentoonstelling slechts een enkele maal. Over het algemeen spreekt Picasso In zijn grafisch werk een heldere, duidelijke taal en dwingt de meesterhand, waarmee het vervaardigd werd, diepe bewonde ring af. Soms is de vormgeving teer en ijl (onder meer in de Minotaurus- serie), dan weer fors en van een dreigende geladenheid, zoals in „Go- denbezoek" en „Schedel op tafel", Een fijnzinnig en gevoelig kunste naar toont hij zich vooral in de se rene „Vrouwekop in profiel" en ver der in o.m. „Jacqueline in profiel"; grillig en onberekenbaar daarente gen in litho's als „Compositie" en „Gelaat" en zo is het dus mogelijk om op deze boeiende expositie van alleen grafisch werk een indruk te krijgen van de grote veelzijdigheid die kenmerkend is voor schilder, beeldhouwer, pottenbakker en grafi cus Picasso. v. B. dr.G. wordt voortgezet De kantonrechter te Middelburg, mr. J. Moolenburgh, heeft vrijdagmiddag de behandeling voortgezet over de ontslagkwestie, die tussen de Stich ting Gezondheidsdienst voor dieren in Zeeland en de adjunct-directeur, dr. G., gerezen Is, voortgezet. Tijdens een zitting met gesloten deuren wer den beide partijen en hun gemachtig den opnieuw gehoord. Na deze zitting, die ongeveer drie uur in beslag nam, bepaalde de kan tonrechter, dat de behandeling van de zaak over enkele weken nogmaals zal worden voortgezet. (Advertentie) Huidzuiverheid Huldgeiondheid Voeten en oksels Iris dooi Pural-poede» dig dat door het uitzuigen van het water een gedeelte van de weg zal verzakken. Wethouder J. J. Martens, die vrijwel direct op de plaats des onheils aanewzig was, liet hiertegen onmiddellijk maatre gelen nemen. Schuur in brand Dezelfde geweldige onweersbui ver woestte omstreeks half zeven een van de twee landbouwschuren van de heer J. W. Scheele in de Catharinapolder onder de gemeente Vogelwaarde. De schuur, waarin zich nog verschillende arbeiders bevonden, stond direct in lichte laaie. Vermoedelijk kwam een varken in de vlammen om. De brand weer van Zaamslag wus het eerst ter plaatse, maar de put op het erf, waar uit men het bluswater betrok, stond spoedig droog. Ook met assistentie van de brandweer van Stoppelsdijlc kon men de vlammen niet geheel meester worden. De schuur ging ver loren. De eigenaar was verzekerd. Het noodweer heeft ook Veere op Walcheren getroffen. Een .wolkbreuk ontlastte zich omstreeks zes uur bo ven het stadje en zette het laagste ge deelte van Veere onder water. De kel ders liepen vol en in vele huizen stond het water enige centimeters hoog. Ook de secretarie had door lekkage van liet hemelwater te lijden. De rio lering kon zoveel neerslag niet ver- werken en liep over. procenten hoger ligt dan In 19,' Niettemin zullen door de v< scherpte concurrentie in de ko mende maanden de winstmarges een neiging tot dalen vertonen. Tot slot wordt er op gewezen, dat het personeel zich in het afgelopen jaar weer op een zeer goede wijze van zijn taak gekweten heeft zodat hier een woord van waardering ze ker op zijn plaats is. Zandzuiger zonk snel in vaarwater Zjjpe. Vijf opvarenden ontkwamen in een roeibootje. Vrijdagmiddag omstreeks vijf nur is In het drnkke vaarwater Zijpe de zandzuiger HJL II van de firma H. Bodaan uit Dordrecht gezonken. De zuiger was in dienst van de firma Boltje en Zn„ die momenteel bezig is met de aanleg van een werk- en een gemeentehav en in 't kader van de Deltawerken te Brninisse. Bij het on geval hebben zicli geen persoonlijke ongevallen voorgedaan. De vijf op varenden van de zandzuiger wisten zich na tot hun middel in het water te hebben gestaan, met behulp van een roeibootje in veiligheid te stellen. De oorzaak van het zinken van de zandzuiger, die een buisdiameter van 30 cm heeft, ligt waarschijnlijk in de zogenaamde „steenkist", dit is de pompkamer onder de machinekamer, die van tijd tot tijd schoongemaakt moet worden. Men heeft de deksel van deze steenkist losgedraaid en de rubberzak achter deze deksel bleek toen kapot te zijn. Op het moment dat men de deksel opende stroomde het water met volle kracht de zuiger binnen. De vijf opvarenden stonden in een ommezien tot hun middel ln het water. Slechts door zich in aller ijl in een roeibootje te begeven kon den zij zich redden. De zandzuiger is na enkele minuten gezonken. De be manning is aan de" kant van Anna Jacobapolder aan land gegaan. De zui ger, is niet In de vaargeul gezonken maar op de vooroever van de slikken aan de kant van Sint Philipsland. Vanmorgen vroeg om vier uur zou getracht worden om de zandzuiger te lichten en in de vluchthaven van Zijpe op het droge te zetten. Jonge draglinesmeerder dodelijk verongelukt Bij de aanleg van de nieuwe dijk in het Veerse Gat, welke in het kader van het Drie-Eilandenplan tussen Noord-Beveland en Walcheren wordt gelegd, is vrijdagmorgen omstreeks tien over acht een ernstig ongeluk gebeurd, dat het leven heeft gekost aan de bijna 15-jarige dragline- smeerder Eric Ph. V. Leendertse uit Kamperland. Het ongeluk is gebeurd, toen de 35- jarige draglinemachinist Th. M. uit de Haarlemmermeer werkzaamheden aan de dijk aan het uitvoeren was. Door tot nu toe onbekende oorzaak is de jongen met zijn hoofd tussen de rupsband van de dragline en het contra-gewicht van de cabine terecht gekomen. Hij werd vrijwel op slag gedood. De draglinemachinist had niets van het ongeluk gemerkt. Dok ter Oosterhof uit Veere, die spoedig ter plaatse was, kon slechts de dood constateren. De politie en de arbeids inspectie stellen een onderzoek in naar de oorzaak van het ongeval. VANDAAG. Middelburg Electro: „Kitty ln de gro te wereld", 7 en 9.15 u., a.L; Schouw burg: „Koningin der arena", 8 uur, 18 Jaar: Molenwater: Miniatuur Wal cheren, 922 uur. Vlissingen Alhambra: „Het vlees Is zwak", 7 en 9 uur, 18 jaar;| Luxor: „Chirurg", 7 en uur, 14 J.Opening Muziekfestical St.-Caeeiha. Goes Grand: „Een echte Parlsienne", 7 en 9 uur, 18 Jaar. MORGEN. Middelburg Electro: als vandaag, 3.30, 7 en 9.15 uur; Schouwburg: als van daag,, 2.30 en 8 uur. Molenwater: Mi niatuur Walcheren, 9—22 uur. Vlissingen Alhambra: als vandaag, 3, 7 en 9 uur; Luxor: als vandaag, 3, 7 en 9 uur. Goes Grand: als vandaag, 7 en 9 uur. ..Jacht op het geheim van de Spoet nik", 3 uur, 14 jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 2