BOSCH Belgische soldaten vielen met de neus in 5 ton boter Zeeuwse Almanak ifvtn GOESE LERAAR PROMOVEERDE AAN LEIDSE UNIVERSITEIT ZEEUWSE POLIOPATIËNTJES 2 DAGEN IN SCHEVENINGEN Agenda s PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT. WOENSDAG 9 JULI 195& ECONOMISCHE POLITIERECHTER Strohandelaar dacht dat het stro was, maar gebroeders P. wisten beter Aagtekerke ligt nog heel ver van de smokkelhandel in Zeeuwsch-Vlaande ren, maar niettemin heeft de Aagtekerkse strohandelaar W. de V. er een smokkelavontuur meegemaakt, dat hij niet snel zal vergeten. Dins dagmorgen werd het voor de economische politierechter te Middelburg nir. P. van Empel, nog een „gereconstrueerd"'. Op de 23e maart j.l. reed de strohandelaar met zijn grote vrachtauto met aanhanger welgemoed het Zeeuws-Ylaamse land in om te proberen op verschillende adressen stro op te halen voor zijn handel. Het „zat" De V. echter niet mee en voor exportdoeleinden had hij nog niet veel stro opgehaald. Na vele omzwer vingen kwam hij 's avonds in een café te Koewacht terecht, waar hij een paar glaasjes bier dronk. Toevallig waren daar ook aanwezig de gebroe ders P., in de smokkelhandel geen onbekenden. „Ah, zulle, wij kunnen U wel aan een vracht stro helpen. Laat ons maar begaan", beloofden zij de vermoeide handelaar. De Jongens P. togen dus aan het werk. Een Van hun eerste „werk zaamheden" was de strohandelaar dermate van hier voorzien, dat deze niet meer wist waar hij zich bevond. Toen de smokkelaars De V. naar bed geloodst hadden, togen zij er 's nachts met zijn vrachtauto op uit. Toen de strohandelaar des morgens wakker werd stond zijn auto met aanhanger weer voor de deur, tot de ..nok" toe volgeladen met stro. De V. wreef zich in de handen. „Dat zou den,goede zaken worden". Hij moest dé lading stro naar een boerderij in Brussel brengen. Zonder moeilijkheden passeerde De V. de Belgische grens en bracht zijn lading naar de boerderij onder de rook van de Belgische hoofdstad, waar behulpzame handen zich over het stro ontfermden. De V. ging weer naar huis en ook de beide P.'s kon den thuis in hun handen wrijven, blij goede zaken gedaan te hebben voor en met de strohandelaar. Ruim 5 ton Totdat, het Belgische leger ten to nele verscheen Militairen van een legerdivisie van onze zuider buren hielden namelijk dezelfde dag, dat De V. bij Brussel het stro afleverde, een grote oefening. Daarbij kwam het peloton in de buurt van de boerderij terecht, waar het stro was opgeslagen. De vermoeide soldaten vonden het een „schone" boerderij om er de nacht in door te brengen en zo gebeurde het ook. Er werd wat niet het stro gesjouwd en toen Goedenacht «aapt U sleoht door reumatiek, spit, ischias, hoofd- *n zenuwpijnen, neemt dan Togal. Verdrijft in al die gevallen snel en afdoende die pijnen «n U slaapt heerlijk. Togal baat! Zuivert da nieren en is onschadelijk voor hart en maag. Bij apotheek en drogist 0,95, f 2,40 en 8,88. vonden de soldaten iets, waar ze helemaal niet op hadden gerekend. Ruim 5 ton boter, om precies te zijn 5275 kg, kwam er uit te voor schijn De V. had ze meegenomen. „Ik wist er totaal niets van", vertelde hij mr. Van Empel. In de tenlastelegging stond echter vermeld, dat De V. de boter opzettelijk had meegenomen. De officier van justitie, mr. T. Lebret, eiste een voorwaardelijke gevangenis straf van 1 maand met een proeftijd van 3 jaar, alsmede een boete van 150. De raadsman van De V., mr. W. K. H. Dieleman, betoogde vervolgens, dat hier absoluut geen opzet in het geding geweest is. Toen de beide smokkelaars De V. dronken hadden „gevoerd", sloegen ze hun slag. De politierechter vond het niet al te best. „Aagtekerke is een schoon dorp", zei mr. van Empel. „ver van de smok- kelsteden en -dorpen. U zult echter de eerste niet zijn, die over de Schel de in deze Zeeuws-Vlaamse contreien terecht komt". De politierechter be sliste tot slot, dat over acht dagen schriftelijk vonnis gedaan zal wor den. Twee broers uit St. Jansfceen, de 51- jarige R. van D. en de 54-jarige E. van D., beiden melkslijter, deden op de 10e mei in de ogen van enkele kommiezen wat vreemd in de omge ving van hun boerderij. Eerst liepen ze over het erf heen en weer en later kwam er een auto, die In de schuur verdween. Toen de douaneambtenaren arriveerden, vonden ze de deur op slot. terwijl er verder niemand in de omgeving te zien was. Op heterdaad l)e kommiezen braken de dëur open en daar zagen ze R. van D. naast de auto staan met In de hand enkele Belgische nummer platen. Rond de auto stond een aantal dozen niet boter, ongeveer 400 kg, terwijl zich lil de auto reeds een slordige 600 kg bevond. Op heterdaad werden de beide broers dus betrapt. De verdach ten verklaarden, dat de resterende 400 kg niet voor smokkel bestemd waren. Het bleek, dat zij een flin ke klandizie hebben wat de boter betreft en daardoor dus veel be trokken. Mr. van Empel noemde een klein staatje op: op 3 mei on der meer 1250 kg, op 4 mei 950 kg, op 8 mei 800 kg, op 9 mei 957 kg en op 10 mei 1000 kg. De officier eiste tegen R. een boete van 500 en tegen E. een boete van 200, plus verbeurdverklaring van de boter en de auto. Voor de reste rende boter werd een boete geëist van 200. Mr. H. van Son. de raadsman, wees er op, dat de broers gedurende 100 dagen ongeveer 42.000 kg boter verkocht hadden, een normale omzet voor hen. Mr. van Empel veroordeel de beide broers tot een boete van 200 plus de gevorderde verbeurdver klaring, alsmede voor de resterende boter van 400 kg een boete van 200. De kleinfruitteler W. A. van K. had in maart 20.000 aardbeiplantenen 1000 frambozenplanten verkocht, zon der dat deze planten gekeurd waren. Van K. vertelde, dat hij niet op de hoogte van de keuring was. De of ficier eiste een boete van 25, die de politierechter terugbracht tot 20. De melkhandelaar W. J. V. uit Sluis ver kocht op 31 maart te Sluis niet ge standaardiseerde melk. Mr. van Em pel veroordeelde hem tot een boete van f 35. VAN TOT MOEDER I Hard kunnen lopen is een eigen» schap, die Wilde konijnen soms goed te pas komen. Zo dacht waarschijn lijk ook de konijnenmoeder er over die haar jongen op een voetbalveld in Vlissingen deponeerde, dichtbij de sintelbaan. De jongen hadden op die manier een riant uitzicht op deze baan, hetgeen hun sportieve opvoe ding zeker ten goede zou komen. Ma konijn had eehter niet gedacht aan het gedrang en gedraaf op de Vlis- singse voetbalvelden. Een van de deelneemsters aan een jeugdsport- leiderscursus dacht daar gelukkig wel aan en zij nain de vijf pasgebo ren vondelingetjes mee naar huis om te trachten z.e met behulp van een flesje op te kweken. Do moeder zou de jongen toch niet meer hebben ver zorgd. MOEDER n Een dame in Terneuzon, die na een verfrissende duik in het zwembad monter naar huis ging, herinnerde zich thuis gekomen plotseling dat ze iets In het zwembad was vergeten. Opgewonden en verhit verscheen ze enkele uren nadat ze het verlaten had weer terug in het zwembad. Daar stond een kinderwagen, waarin baar baby rustig lag te sla pen. - PRAKTIJK I-Iet was jeugdverkeersexamen in Sluis en keurig op de minuut af pas seerden de toekomstige weggebrui kers een politiemandie er nauwlet tend op toezag, dat zij op de juiste manier richting aangaven. Het ging allemaal opperbesttotdat er een jeugdige fietser plotseling vlak voor de agent achteloos linksaf sloeg, belde handen zorgvuldig aan het stuur. Prompt riep de wetsdie- naar de verkeerszondaar terug en vermanend sprak hij: „Dat is geen beste beurt, voor je verlceersexamen jongeman!" De jongeman was niet onder de in druk, want opgewekt antwoordde hij: ,.Mljn verkeersexamen heb ik tien minuten geleden al gedaan. Nou ben ik op weg naar huis". Oftewelmet die verkeer s-rommel heb ik nu niets meer te maken. Zelden zal de praktijk zó snel na de theorie ingrijpender met voeten zijn getreden „GROOT"BEZOEK De Axelse haven, die over het alge meen slechts wordt aangedaan door kleine binnenschepen, kreeg voor het eerst sinds lange tijd weer eens „groot" bezoek. En nog wel uit het buitenland. Dezer dagen zocht en vond namelijk de Rijnboot ,JSxpress" uit Mannheim in Duitsland een lig plaats in de haven. De ,JExpress", die 625 ton meetmeerde af bij de graan silo's om er een lading graan voor Duitsland in te nemen. TRADITIE Ter gelegenheid van de Heinkeng- zandse markt zullen ook dit jaar in Hoedekenskerke weer diverse attrac ties worden georganiseerd. Op het programma voor aanstaande zater dagmiddag- en avond staan gyrnnas- tiekdemonstraties en concerten die vele .bezoekers uit de omgeving zul len trekken. De plaatselijke gymnas tiekvereniging „Luctor et Emergo" en de Goese vereniging „O.K.K." heb ben hun medewerking toegezegd, evenals de muziekvereniging „Con Amore" en het fanfarekorps „Prin ses Juliana" uit Baarland, die in de muziektent zullen optreden. MUZIEK NAAR BRUSSEL In deze tijd, waarin we zoveel le- In deze tijd, waarin we zoveel le zen over reisjes van schoolklas sen, ouden van dagen en huisvrou wen, is het begrijpelijk, dat ook de leden van de muziekvereniging van Terhole in de gemeente Hon- tenisse niet langer thuis konden blijven zitten. Samen met hun da mes vertrokken de musici reeds vroeg in de ochtend naar Brussel met de bedoeling er het bekende „Manneke" en de Expo te bezoe ken. Beide voornemens werden ten uitvoer gebracht en pas ver na middernacht werd Terhole weer bereikt. SPOETNIK DRIE GEZIEN. De heer J. M. H. van de Bande, apotheker in Vlissingen heeft dins dagavond waarschijnlijk Spoetnik nummer drie gezien. Omstreeks kwart voor twaalf merkte de heer Van de Bande een bijzonder héldere ster op, die bovendien een flauwe zig- zagbaan langs de hemel beschreef. De sateliet, vmnt de heer Van de Ban de begreep onmiddellijk dat hij de Russische Spoetnik nummer drie aan schouwde, verplaatste zich van zuid- nest tiaar noordwest. .Strafvervolging tegen notaris uit Vlissingen. Naar wij vernemen heeft de officier van justitie bij de Middelburgse rechtbank een vervolging Ingesteld tegen de heer J. L. V., notaris te Vlissingen. Hem worden valsheid in geschrifte en verduistering ten laste gelegd. Vermoedelijk zal deze zaak half augustus dienen voor de straf kamer van de Middelburgse recht bank. Reeds geruime tijd geleden werd door de fiscale recherche een onderzoek ingesteld op het kantoor van de no taris in verband met enkele klachten, die te bevoegder plaatsen waren in gediend. Daarbij kwam aan het licht, dat tengevolge van een minder nauw gezet beheer een overigens niet groot tekort was ontstaan. Mede als gevolg daarvan werd aan de heer V. ziekte verlof verleend. Sindsdien wordt zijn kantoor waargenomen door een kan didaat-notaris. Tijdens het onderzoek kwam tevens vast te staan, dat in de boekhouding van de notaris enkele posten te vroeg waren gedateerd, posten die pas in januari waren ontvangen waren reeds in december geboekt, zodat de balans een te geflatteerd beeld gaf van de financiële toestand van de betrokke ne. op grond hiervan heeft de offi cier besloten tot vervolging wegens valsheid in geschrifte." De verduiste ring betreft slecht een ondergeschikt punt, namelijk manipulatie met een spaarbankboekje. Verder heeft deze zaak nog fiscale aspecten. Het is mogelijk, dat na het uitbrengen van de dagvaardiging dit zal dezer da- fen geschieden de betrokkene aartegen een bezwaarschrift indient bij het Hof in Den Haag. Los van deze aangelegenheid is voor de kamer van toezicht over de nota rissen in het arrondisement Middel burg een disciplinaire procedure aan hangig op grond van de notariswet. In deze zaak, waarbij eveneens het te lichtvaardig beheer van betrok kene aan de orde is, zal te zijner tijd een uitspraak volgen in de raads kamer van het Haagse Hof. Sleepboot „Scaldis" voer vergeefs uit naar tanker. Stuurloze „Dona Eugenia" kon op eigen kracht verder varen. Dinsdagavond omstreeks kwart over acht is de sleepboot Scaldis, die in de Vlissingse buitenhaven op station ligt, uitgevaren om assistentie te ver lenen aan het ruim 11.000 metende Panamese tankschip „Dona Eugenia", dat, ernstig beschadigd aan de voor steven, stuurloos ronddreef bij het lichtschip Noordhinder. De „Scaldis" kon echter onverrich- terzake terugkeren, daar het schip later weer naar het roer luisterde en de reis naar Rotterdam op eigen kracht kon voortzetten. De Panamees was dinsdagmorgen vroeg in het kanaal op circa 80 mijl van Boulogne sur Mer In aanvaring gekomen met de bijna 3000 ton me tende Noorse tanker „Evje". De Noorse tanker werd eveneens ernstig beschadigd. Op dit schip zou een van de bemanningsleden zijn omgekomen. Twee Noorse zeelui zouden zijn ge wond. Vijfde stadhuistentoonstelling te Brouwershaven Zaterdag a.s. officiële opening Zaterdagmiddag half drie zal de bur- i genieester van Voorburg, dr. J. W. Nooteboom, de vijfde stadhuisten- toonstelling te Brouwershaven ope nen, Veertien te Voorburg gevestigde beeldende kunstenaars zullen In het gemeentehuis vijf en tachtig werken exposeren. Mevrouw J. V. C. Bakker-Heftlng uit 's Gravenliage, oud-directrice van het gemeentemuseum aldaar, zal een korte inleiding houden over „Enkele beschouwingen over de hedendaagse kunst". Tot slot volgt in het gerestaureerde koor van de St. Nicolaaskerk een muzikale voordracht, te verzorgen door de orkestklasse van de Zeeuwse muziekschool, afdeling Goes, onder leiding van Francois Olivier. Aan de rijksuniversiteit te Leiden is dinsdag de heer M. W. Rombout, leraar Frans aan het'christelijk ly ceum te Goes gepromoveerd. Zijn dissertatie over Montesquieu was ge heel in het Frans gesteld. Na deze promotie werd de Goese leraar (links) in de senaatskamer van de Leidse Alma Mater onder meer gelukge wenst door drs. D. Barends, rector van het christelijk lyceum te Goes. Internationale brandweer- wedstrijden te Groede Zaterdagmiddag om precies één uur, zullen te Groede grote brandweer- wedstrijden worden gehouden, waar aan praktisch alle brandweerkorpsen uit West Zeeuwsch-Vlaanderen en een groot aantal brandweerploegen nit België zullen deelnemen. Tijdens de wedstrijden zullen ook enkele de monstraties worden gegeven, o.m. met een Belgische ladderwagen van 30 nieter hoogte. Om kwart voor zeven, na afloop van de wedstrijden, wordt voor het ge meentehuis een défilé van brandweer personeel en brandweermateriaal ge houden voorafgegaan door een drum band uit Oostburg. Om kwart over zeven vindt in hotel „De drie koningen" door de burge meester van Groede de prijsuitreiking plaats, waarna de muziekverenigin gen „Harmonie" uit Oostburg en „Eendracht maakt macht" uit Groe de nog een concert zullen geven. De avond wordt besloten met een grote lampion-optocht. Zie voor Zeeuws nieuws ook pagina 5 en 8. VVVVVVVV\\\^VVVVVW*AVV OPMERKELIJKE STELLINGEN Vele Zeeuwen wensten jonge doctor geluk. (Van één onzer verslaggevers) Onder grote belangstelling van colle- ga's, familie en vrienden is gistermid dag aan de rijksuniversiteit te Leiden gepromoveerd tot doctor in de lette ren en wijsbegeerte op een proef schrift getiteld „La conception stoï- cienue du bonheur chez Montesquieu et chez quelques-uns de ses contempo rains" de heer M. W. Rombouts, leraar Frans aan het christelijk lyceum te Goes. Promotor was prof. dr. S. Dres den. Het proefschrift was geheel in het Frans geschreven. De discussie stond op een hoog peil temeer daar het onderwerp in vakkringen grote belangstelling trok. Het bureau van de universitaire pers te Lelden ver zorgde op keurige wijze de 123 pagi na's tellende dissertatie. Het proefschrift zelf, dat dr. Rom bouts, blijkens het voorbericht, taan zijn vrouw opdroeg, handelt over Charles de Secondat. Montesquieu, eigenlijk .baron de la Bréde en de Montesquieu, die leefde van 18 janu ari 1689 tot 10 februari 1755. Groot is het aantal werken, dat dr. Rombouts voor zijn studie heeft door gewerkt en degenen, die de promotie bijwoonden kwamen onder de indruk van zijn grote belezenheid en de komst van de pedel maakte een einde aan een hoogstaande discussie. Op de enkele bladzijden lange bibliographie staan de meest uiteenlopende werken, VAN OOSTKAPELLE NAAR HOFSTAD Prinses Beatrix ging eerst naar „Zeeuwse tafel". „Kijk eens, dat is voor Jouw", zei dinsdagmorgen prinses Beatrix tegen een verlegen lachende Jantje Toniko (8) uit Oostkapelle, die met een aan tal lotgenootjes van het polio-reva lidatiecentrum Oostkapelle en polio patiëntjes uit heel Nederland op uit nodiging van de afdeling Den Haag van het Prinses Beatrix Poliofonds een tweedaags bezoek aan Den Haag en Rotterdam bracht. Vriendelijk wui vend begaf prinses Beatrix zich in de enorme Scheveningse vishallen, waar in totaal 500 poliopatiëntjes met hun verpleegsters ontvangen werden, van tafel tot tafel, overal royaal versna peringen uitdelend. Ook aan Jantje Toniko. Een hartelijk applaus en trompetge schal van'de Haagse politie begeleid de de kroonprinses bij haar afscheid van de vishallen, waar de honderden kinderen een smakelijke haringmaal tijd wachtte. Tegen half twaalf gis termorgen arriveerde de lange stoet van personenwagens en bussen vol geladen met gelukkige patiëntjes. Dé tocht van liet revalidatiecen trum te Oostkapelle naar de Hof stad was voorspoedig verlopen. De heer J. Nieuvvenhuizen uit Lewe- dorp leidde do Zeeuwse „kara vaan". Er was een hartelijke ver welkoming door in klederdracht gestoken vissersvrouwen, die haar nachtrust geofferd hadden om de vishallen om te toveren tot een gigantische feestzaal, waarin voor Vietnamese studenten bezoeken Middelburg. Op uitnodiging van de werkgroep voor internationale contacten „Alma te Amsterdam brengt, een groep van ongeveer 70 Vietnamese studenten uit Frankrijk, Engeland, Duitsland en België van 13 tot en met 29 juli een bezoek aan Nederland. Onder meer zullen de studenten een excur sie naar Middelburg maken en wel op woensdag 16 juli. De reis is ge organiseerd op verzoek van en in sa menwerking met do organisatie van Vietnamese studenten in Parijs. ieder kind een smakelijke brood maaltijd gereed stond. Naar de Zeeuwse tafel Na die maaltijd kwam prinses Bea trix binnen. Heel de vlshal applau- diseerde voor de ln een grijsgeruite deux-pieces geklede kroonprinses, die zich het eerst naar de „Zeeuwse ta- fel" begaf. Overal zakjes met ver- snaperingen uitdelend onderhield de prinses zich beminnelijk met de ver pleegsters. Prinses Beatrix sprak er haar vreugde over uit, dat de lus trumviering „Polio-jeugd in Scheve- ningen" ditmaal begunstigd werd met fraai zomerweer. De vier vorige ma len gooide aanhoudende regen roet j in het etèn, waardoor het bijbehoren de strandfestijn ernstig werd be dreigd. Ontroerd hoorde de prinses, verzorgsters en gastheren de medede ling aan, dat kinderen uit christelijke poliorevalidatiecentra een maand lang gebeden hadden voor mooi weer op deze dag^die voor hen het hoogte punt van het jaar is. Een stralende zon wierp haar stra len over de prinses en naar gevolg, toen deze door een haag van fel geel geklede vissersmannen en met vlag- genwuivende vissersvrouwen in de auto's stapten, nagezwaaid door hon derden patiëntjes. Elfhonderd maaltijden Voor de kinderen was het feest ech ter nog niet afgelopen. Zeeuwse po liopatiëntjes speelden samen met lot genootjes uit andere provincies in het warme zand voor de Schevening se boulevard. Jeep-agenten en politie ruiters hielden de kinderen bezig, ter wijl waterskiërs voor de kust demon straties gaven. Hongerig begaven patiëntjes en ver zorgers zich daarna aan de gedekte tafels in de Haagse Houtrusthallen, waar 1100 maaltijden geserveerd wer den. Later op de avond volgde een cabaretprogramnia in de Houtrust- rotonde waarmee de dag werd beslo ten. Vermoeid maar dankbaar gingen de kinderen naar bed, waarvoor in de Houtrusthallen vele honderden veld bedden waren opgezet. Vandaag was het voor het gezelschap weer vroeg dag, er staat een rond vaart door de Rotterdamse havens en een afscheidsmaaltijd in de Rl- vièrahal op het programma; een fees telijk besluit van het tweedaags ver blijf van Zeeuwse pollopatiëntjcs in Deri Haag en de Maasstad. die zowel wijsbegeerte en moraal als ook Montesquieu en „het geluk" tot onderwerp hebben. Zo vermeldt de lijst de namen van Augustinus (De beata vita), Finot, Fontenelle, Le mercier de la Rl- vière, Strasser, Van Wijngaarden, Hazard, Barrière, Schalk, prof. Van Groningen. Flach, Janson, Henrlot en Mathiez. Een respecta bele opsomming van studie-objec ten! Dr. Rombouts heeft lang gesproken over het karakter van Montesquieu en onderstreepte, zoals velen het reeds deden, de ingewikkeldheid daarvan. Enkelen van zijn commentators, zo als Faguet en Barrière, hebben in 2ljft levensbeschouwing tegenstrijdighe den gevonden. Maar tegenspraak op oppositie betekenen a priori nog geen onberekenbaarheid. De schrijver van deze dissertatie heeft geprobeerd of de fundamentele elementen, die zijn geluksbeschouwing uitmaken werke lijk onberekenbaar zijn. De stellingen van de jonge doctor (on danks zijn leeftijd van een halve eeuw) zijn er een bewijs van dat de didacticus, de litterator en de chris ten evenzovele vormen zijn van het leven van de auteur. Enkele stellingen zijn opmerkelijk: De op sommige christelijke middel bare scholen bestaande gewoonte om dagelijks de lessen te beginnen, de zo- fenaamde dagopening of morgenwij- ing, doét in ernstige mate tekort aan de taak van ieder leraar afzonderlijk. Beroepsvoorlichting is pedagogisch meer verantwoord dan beroepskeuze voorlichting. Bij alle waardering voor prof. Smits historische toelichting op Von dels spelen, moet men staande hou den, dat Vondel als dramatisch schrij ver heeft gefaald. Na deze promotie In de senaatskamer van de Leidse Alma Mater volgde een druk bezochte receptie, waar velen de jonge doctor kwamen gelukwensen. Uit Zeeland waren velen gekomen om deze dag mee te beleven en hun vreugde tot uitdrukking te brengen over liet suces van één hunner weten schapsmensen. ruimte-koelkasten Tafelmodel 110 liter f HO... Ilnkt* of rachudrulend» d«u* Allesnvert. voor Nederlands 'N.V. Willem van Rijn'. VANDAAG. Middelburg Electro: „The vagabond king", 7 en 9.15 uur, 14 J. Molenwa ter: Miniatuur Walcheren, 9—22 uur. Van Benthem en Jutting: Grafisch werk van Picasso. Vlissingen Alhambra: Ar lane, love in the afternoon", 7 en 9 uur, 14 J. Luxor: „Lokaas voor een moorde naar",, 8 uur, 14 J. Britannia: Malan- do met ba!, 8.30 uur. Bonedijkeplein: Zevenhandbalwedstrijden, 7 uur. Goes Grand: „Sergeant Zack", 8 uur, 14 Prins van Oranje: Uitvoering Balletschool, 7.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 2