Darrigade won voor eerste etappe Tour derde maal de France 5$ [A 5 SAMENSTELLING VAN PLOEGEN VOOR RONDE VAN FRANKRIJK ROUS WEET HOE BRAZILIË VERSLAGEN MOET WORDEN LENSTRA WIL SPORTCLUB ENSCHEDE VERLATEN VRIJDAG 27 JUNI 1958 PR0V1BÜ1ALB tBBUWRB OOUR'ABT. n ALLE GOEDE DINGEN BES TAAN UIT DRIE EN DUS Nelux-ploeg wel actief, maar het resultaat was nog bescheiden (Van een speciale verslaggever.) Alle goede dingen gaan in drieën. Deze veronderstelde waarheid moet In het blonde hoofd van André Darrigade hebben rondgespookt, toen hij het plan opvatte om in de eerste étappe van de Tour de France 1958 mee naar voren te gaan. De felle Franse coureur had ln 1956 en 1957 de eerste étappes van de Ronde van Frankrijk op zijn naam gebracht en het was dus wel haast vanzelfsprekend, dat hij alles op alles zon zet ten om in Gent de hattrick te verrichten. Het Is hem prachtig gelukt! Op deze manier heeft Darrigade nog wat kleur aan de nogal saaie maar snelle eerste rit van Brussel naar Gent over 184 kilometer kunnen geven. Op het fraaie circuit langs de watersportbaan, het bekende roelcentrum van Gent, maakte hij zich In een onstuitbare eindsprint los van de Bel gen Hoevenaars en Planckaert en met een voorsprong op Hoevenaara die nauwelijks een lengte bedroeg, flitste hij over de streep. Het verschil met Planckaert bedroeg drie seconden. Daarna volgden Graczyk, Benioll •n Polo, intussen gilden de Franse radioverslaggevers op hun houten stel lages boven de streep het uit: „Darrigade a gagné". Darrigade heeft gewonnen. Voor het derde jaar achtereen in de eerste étappe, voor het derde Jaar achtereen zal hij de tweede dag in de gele trui rijden. „Titelhouder" Anquetil had zich nawelijks, Louison Bobet helemaal niet laten zien bij hen, die op het heuvelachtige par cours van Brabant en ook Vlaande ren waren te vinden, maar de eer van de Franse nationalen, van de gonden ploeg van Mardcel Bidot, werd gered door do sterke Darri gade. Het Belgische publiek slikte de teleurstelling manmoedig. De tweede en derde plaats en daarmee de eerste plaats in het ploegenklassement was een goede troost. Actief En de Nederlanders met hun Luxem burgse ploeggenoten? Het resultaat was op deze dagen bescheiden, maar de ploeg heeft zich toch zonder twij fel actief met de gang van zaken bemoeid. En er is door de oranje truien met veelbelovende allure ge reden. Wim van Est was als achttiende de eerste van de Ne-Luxploeg, die over de finish kwam. Zijn achterstand be droeg 1 min. 51 sec. Hij waa vijfde van het grote peloton, dat aange voerd werd door de Belg Van Ge- neugden en waarin als 28e de debu tant Martin van den Borgh, als 28e Gerrit Voorting, als" 40e de Luxem burger Marcel Erzner, als 56e Gaul en als 59e Jempy Schmitz zich mede een plaatsje hadden veroverd. Vijftien seconden achter de hoofd macht kwamen Bolzan (66e), Piet de Jongh (79e) en Lahaye (84e) in ee.n tweede peloton binnen. Piet van Est (94e), Damen (96e) en Kersten (97e), die door een lekke band van Piet van Est op 15 km van de eind streep wat achter waren geraakt, hadden een achterstand van drie mi nuten en drie en dertig seconden op Darrigade; de minuut bonificatie voor de winnaar niet meegerekend. De belangstelling daar aan de rand van de Expo was niet over weldigend, maar des te ra kwam men onder de indruk van de mensenmassa's, die zich langs (Advertentie) «'•••••••••••••.••••.•••••••••a de route dwars door Brussel naar het Hippodrome van Botafort waar de echte start werd gege ven, hadden gevormd. En toen om precies 14 minuten voor twaalf was het zover. De Tour de Fran ce, de 45e monsterrit op de fiets was begonnen! Eerste aanval Vlak voor Leuven begon Darrigade de eerste floretprikjes te geven. De eerzuchtige André had het prachtig gevonden alleen aan kop door de bochtige, propvolle straten van de universiteitsstad te rijden; welke renner zou dat overigens niet graag gewild hebben. Maar nog voor Leu ven was bereikt, was hij weer terug. In Mechelen deed zich een valpartij voor met Anquetil, Letendre, Busto en Forestler als voornaamste slacht offers. Forestier liep er een gezwol len hand mee op. Vrijwel op hetzelfde moment gingen Planckaert en De- busmann er vandoor. Het leek een beslissende aanval te zullen worden, maar eerst werd de Duitser, daarna de Belg (bij Baasrode na 95 km), weer ln het peloton opgenomen. Offensief Toen, eindelijk, volgde het offensief, dat de strijd definitief deed ontbran den. Eerst ontsnapten Luyten, Fave- ro en Pommer, daarna Darrigade, Hoevenaars en Planckaert. Deze zes renners namen een voorsprong op het peloton, dat korte tijd door Piet de Jongh werd aangevoerd. Het ja- I gen van De Jongh had succes, al moest hij dit met enkele anderen de len. Het zestal koplopers kreeg ge zelschap van Barbosa, Morvan, Adri- aenssens. De Jongh en Piet van Est. Daarachter kwam een tweede kop groep van dertien man met onder an deren Walkowiak, Branckaert, Nen- cini en Janssens. Maar na ruim 110 km was de kopgroep weer geslon ken. Planckaert, Hoevenaars en Dar rigade hadden zich gehandhaafd en bij hen had zich de onbekende regio naal Polo gevoegd. De slechte bolstaande kasseien we gen, rukten in de slotfase de hoofd macht uiteen door tientallen lekke banden en gebroken wielen, steeds werd een materiaalwagen door de ra- (fc-'o opgeroepen en telkens moesten 'hr.iners zich laten afzakken om een ploeggenoot weer op te halen. Dit noodlot aller renners, vooral van hen die in Vlaanderen moeten rijden, trof ook onze landgenoten en de Luxem burgers zwaar. Zoveel mogelijk wer den rijwielpaden of de modderige paadjes langs de berm opgezocht, maar niet altijd was het mogelijk en dan sneuvelde de ene tube na de andere. Zo ontstond ook het drama Polo. De dappere renner van Centraal Zuid- Frankrijk hield zich goed bij Darri gade, Planckaert en Hoevenaars, maar vijf km voor de finish moest hij capituleren voor een lekke band. Het was onmogelijk weer bij te ko men en dus was de slotapotheose in Gent voor de tricolore en de twee Belgen. Uitslag en klassement Ronde van Frankrijk Het klassement van de étappe Brus sel-Gent, 184 km luidt: 1. Darrigade (Frankrijk) 4.33.12 (met bonificatie 4.32.12); 2. Hoeve naers (België) zt. (met bonificatie 4.32.42); 3. Planckaert (België) 4.33.15. 4. Graczijk (zuid-midden Frankr.) 4.34.27; 5. Benioli (Italië) 4.34.29; 6. Polo (zuid midden Frank rijk) 4.34.32; 7. Ellioth (intern, pl.) 4.34.47 8. Baffi (Italië); 9. Foré (België); 10. Luyten (België); 11. Debusmann (Zwits.-Dld); 12. Del- berghe (Parijs no.) allen in dezelfde tijd; 13. Rohrbach (Zd- midden Fr.) 4.34.4714. Van Geneugden (België) 4.35.03; 15. Janssens (België); 16. Sabbadini (west zuidwest ploeg); 17. Brittain (intern, ploeg); 18. Wim v. Eist (Nelux); 19. David (Parijs noordoost); 20. Baptista (interna tionaal); 21. Bober (Parijs noord oost); 22. Bauvin (Frankrijk); 23. Van den Borgh (Nelux); 28. Voor ting (Nelux); 29. Anquetil (Frank rijk); 31. Nencini (Italië); 35. Bo bet (Frankrijk); 40. Ernzer (Ne lux); 50. Branckaert (België); 52. Bahamontes (Spanje); 56. Gaul (Ne lux); 59. Schmitz (Nelux) allen in dezelfde tijd van Van Geneugden (België) n.l. 4.35.02; 66. Bolzan (Ne lux) 4.35.18; 79. De Jongh (Nelux) z.t.; 82. Walkowiak (Frankrijk) 4.35JL8; 84. Lahaye (Nelux) z.t.; 94. Piet van Est 4.36.45; 96. Damen (Nelux) z.t. 97. Kersten (Nelux) z.t. Na de eerste étappe van de Ronde van Frankrijk ziet het ploegenklas sement er als volgt uit: 1. België (Hoevenaars, Planckaert, Foré) 13.40.44: 2. Frankrijk 13.42.18; 3. Frankrijk centraal 13.43.46; 4. It. 13.44.19; 5. ex aequo internatio nale ploeg, Zwitsers Duitse ploeg, en Parijs noordoost in 13.44.53; 8. ex ae quo West zuidwest, Nelux ploeg (Wim van Est, Van den Borgh en Voorting) en Spanje in 13.45.09. Militair op motor legde Belgische dame „boete" op Een militair uit Ossendreclit heeft woensdagavond op slinkse wijze een Antwerpse dame opgelicht. Hij speel de hiervoor de rol van politie-agent. Zo handig was hij echter niet, of de militair werd de dag daarop door mannen van de marechaussee ln de kraag gegrepen. De Belgische dame reed door Putte (N.-B.) toen een motorrijder, die haar reeds enige tijd had gevolgd, haar gelastte te stoppen. Hij zei dat zij een overtreding had begaan en toonde op haar verzoek zijn .politie-papieren". Hij liet haar een jtuk papier-met-foto zien. Op haar vraag of zij een proces-ver baal kreeg, antwoordde de pseudo- politle-agent, dat zij de zaak. óók zou kunnen schikken: dan moest zij hem 300 francs neertellen. De dame voldeed aan dit verzoek. Vervolgens bladerde de „verbalisant' enige tijd ln een boekje en gaf haar vervolgens honderd francs terug volgens zijn zeggen omdat de boete voor haar overtreding slechts twee honderd francs bedroeg. Hierna vervolgde de man zijn weg. De dame, argwanend geworden, wendde zich tot de marechaussee en deed daar haar verhaal. Het signale ment van de man, dat zij gaf, was slechts vaag, maar zijn kleding werd duidelijk beschreven. Reeds de volgende morgen werd een motorrijder, een soldaat van de le gerplaats Ossendrecht, aangehouden, die inderdaad ln de beschreven kle ren was gehuld. Bij verhoor bekende hij. Voetbalwedstrijd voor het Groene Kruis Ten bate van de afdeling Zaamslag van het Groene Kruis zullen een elf tal van middenstanders en één van ambtenaren op het sportveld a.s. za terdag' een voetbalwedstrijd spelen.' De muziekvereniging „De Volharding" zal deze wedstrijd muzikaal opluiste ren. Na afloop van de wedstrijd geeft „De Volharding" een' concert in de kiosk. in West-Duits!and De Westdnitse Bundesbank heeft haar disconto verlaagd van S'/j tot 3 procent. De verlaging gaat van daag in. Tevens wordt het belenings tarief verlaagd van 4'/2 tot 4 procent. Het Duitse discontotarief is nierdoor weer op het tot dusverre laagste ni veau gekomen, dat van begm 1954 tot augustus 1955 heeft gegolden. Frankrijk: Anquetil, Bauvin, Ber- gaud, Bobet, Louison, Darrigade, Fo restier, Groussatd, Mahé. Pipelin, Privat, Stablinsky en Walkowiak. Italië: Baffi, Bottechia, Brenioli, Ca- talano, Dall'agata, Fallarini, Favero, Ferlenghi, Nascimbene, Nencini, Pa- dovan en Pinterelli. België: Adriaens- sens, Brankart. Cerami, Armand De smet, Gilbert Desmet, Foré, Hoeve- naers, Janssens, Luyten, Planckaert, Van Geneugden en Vlayen. Spanje: Behamontes, Botella, Bover, Galde- ano, Manzaneque, Morales, Moreno, Otano, Pacheco, Bernardo Ruiz, San Emeterio en Suarez. Nederland- Luxemburg: Dameh, De Jongh, Kers ten, Lahaye, Wim van Est., Piet van Est, Gerrit Voorting, Van der Borgh, Bolzan, Ernzer, Gaul en Schmitz. Zwitserland-Duitsland: Ecuyer, Fa- vre, Graeser, Gret, Hollenstein, Traxel, Debusmann, Friedrich, Loe der, Pommer, Reitz en Tueller. Internat, ploeg: Christian (Oost.), Maresch (Oost.), Baptista (Port.), Barbosa (Port.), Elliott (Ierl.), Brit tain (G.B.), Coe (G.B.), Robinson (G.B.), Andresen (Den.), Dales (Den.) Olsen (Den.) en Rayn (Den.). Zuid-Midden Frankrijk: Anglade, Bertolo, Busto, Colette, Dotto, Gar~ Geminiani, Graczyk, Polo, Rohrbacl Rolland en Rostollan. West-Zuid- West FrankrijkBourles, Gainche, Lavigne, Le Menn, Letendre, Malle- jac, Mastrotto, Morvan, Plcot, Sab badini, Thomin en Varnajo. Parijs- Noord-Oost: Annaert, Barmier, Ba- rone, Bober, Dacquay. Dr.vid, Del- bergh, Dupre, Hoorélbecke, Lamy, Moucheraua en Quentin, ANDRÉ DARRIG.ADE won weer WERELDKAMPIOENSCHAP VOETBALLEN Welke kleding? Sir Stanley Rous, groot man in de Engelse voetbalwereld, heeft de Zweden verteld hoe ze het te gen Brazilië kunnen klaren. De hoofdzaak is dat jullie er voor zorgen dat de Brazilianen nooit een voorsprong van twee doel punten krijgen, zeide Sir Stanley. Hij heeft er niet bij verteld hoe de Zweden dat moeten beletten. Onder de Zweedse jeugd wordt een levendige handel gedreven in auto grammen. Onder die van de buiten landers zijn die van de Welshman John Charles, de Brazilianen Gar- rincha en Didl, de Fransen Juste Fontaine en Raymond Kopa, en de Ier Harry Gregg het meest ln trek. Doch ze'halen lang niet de waarde van die van welke Zweedse speler ook. Het hoogst genoteerd op deze markt staan de handtekeningen van de profs Kurt Hamrin, Lenn Skoglund, Bengt Gustafsson, Nils Liedholm en Gunnar Gren. Weggegeven Solna is dus voor zondag uitver kocht, dat wil echter niet zeggen, dat er ook werkelijk meer dan 52.000 toeschouwers de tourniquettes van het stadion zullen passeren. Want ook voor de halve finale in Gothen burg, waarin Zweden tegenstander was van wereldkampioen West- Duitsland, waren de kaarten al en kele dagen voor het duel niet meer SPELERS OP TRANSFERLIJST Ook Van Wissen, Bennaars en Canjels willen „over" ABE LENSTRA zal waarschijnlijk in het volgende seizoen voor een an dere voetbalclub uitkomen. De Fries, wiens contract bij Sporclub Enschede afloopt, heeft het bestuur van de Sportclub gevraagd hem op de trans fer! ijst te plaatsen. Lenstra heeft drie seizoenen voor Enschede ge speeld. Ook de international Fons van Wis sen wil zijn vereniging verlaten. Hij heeft het bestuur van het Maastricht se MW verzocht hem op de trans- ferlijst te plaatsen. Zoals bekend was er reeds vorig jaar sprake van dat Van Wissen naar PSV zou gaan en ook nu weer gaat zijn voorkeur uit naar deze vereniging. DOSKO uit Bergen op Zoom zal het in het a.s. seizoen wellicht moeten doen zonder zijn beste speler: Rinus Bennaars, die reeds Fransman Guigue arbiter bij voetbalfinale Spaanse en Duitse grensrechter bij BraziliëZweden De F.I.F.A. heeft de Fransman Gui gue aangewezen als scheidsrechter voor de finale van het wereldkam pioenschap voetbal tussen Brazilië en Zweden op zondag 29 juni Stockholm. Hij zal worden geassis teerd door de grensrechters Dusch (West-Duitsland) en Gardeazabal (Spanje). De ontmoeting voor de der de en vierde plaats op zaterdag 28 juni tussen West-Duitsland en Frank rijk wordt geleld door de Argentijn Brozzi. Grensrechters zijn de Engels man Ellis en de Zweed Lundell. vanaf zijn 16e jaar in het eerste van Dosko heeft gespeeld. Deze speler, die ook het Oranje-shirt om de schouders heeft gehad, heeft zijn bestuur meegedeeld, dat hij in het a.s. seizoen niet meer voor Dosko zal uitkomen. De topscorer van Nederland, Leo Canjels van NAC in Breda, wil ook meer verdienen en dus heeft hij zijn bestuur verzocht hem op de transfer- lijst te plaatsen. Canjels zal dus even eens waarschijnlijk in het volgend seizoen voor een nieuwe vereniging uitkomen. aan de verkoopadressen te verkrij gen. Wel bij de zwarte handelaren. Voor zitplaatsen van 35 kronen moe ten enkele uren voor de wedstrijd prijzen van bijna 300 kronen (dat is maar liefst omstreeks 250 gul den) zijn betaald. De kopers van deze kaarten zullen daar achteraf wel erg spijt van hebben gehad, want kort voordat de Hongaar Zsolt het beginsignaal gaf, zakten de „noteringen" aanzienlijk. Tot twee kronen zelfs Tegen de rust zijn er zelfs nog kaarten gewoon maar weg gegeven. Desondanks bleven die zwarthande laren gezamenlijk toch nog de bezit ters van zo'n kleine 2000 kaarten. Wonderlijke prognose Er wordt geloot voor de wedstrijd tussen Zweden en Brazilië, niet om uit te maken welke ploeg zich we reldkampioen mag noemen indien het duel na verlenging in ëen ge lijkspel mocht eindigen. In dat ge val wordt de eindstrijd immers dins dagavond over gespeeld. Neen, alleen maar om uit te maken welk team in blauwe broeken en gele shirts in het veld komt. De Zweden kennen een hijzonder grote waarde toe aan die loting. Zij voeren aan dat de ploeg die in de reserveshirts moet spelen erg in het nadeel is omdat teveel naar verkeer de spelers zal worden geplaatst, die immers in de vertrouwde kleuren spelen. Sommige supporters gaan zelfs zo ver dat zij voorspellen dat de wedstrijd wellicht bij de loting al wordt beslist. Een wat wonderlijke prognose, want er zijn toch heus wel meer verschil len tussen de Zweedse voetbal lers en de Brazilianen, dan alleen de kleuren van broek en shirt... Prima 10 km van Wim Roovers; Zwartepoorte 5e De Roosendaalse atleet Wim Roovers heeft woensdagavond een zeer goe de prestatie geleverd op de 10.000 m. Hij kwam op de Nenyto-sintelbaan tot 30 min. 13,2 sec. Hij verbeterde hiermede zijn beste persoonlijke pres tatie met 8,2 sec. en vestigde tevens een nieuw baanrecord. Zijn grootste tegenstanders in deze race waren Frans Künen en Henk Viset, die tot 7 km om beurten de kop hadden ge nomen. Daarna verhoogde Roovers het tempo dermate, dat hij na twee ronden reeds een voorsprong van 200 meter had genomen. Künen viel te rug en Henk Viset moest zelfs de strijd staken. Het is dat Roovers niet vroeg genoeg tot de aanval was overgegaan en hij op het laatste stuk toen hij zeer sterk liep niet voldoende tegenstand had, anders had er een recordverbetering in ge zeten. De uitslag luidt: 1 Roovers (Thor, Roosendaal) 30.13.2 2 Künen (Sprint, Breda) 30.41. 3 Smits AAV '36, Alphen a.d. Rijn) 31.39.4; 4 Vergeer (AV '47, Boskoop) 32.06.5 Zwartepoorte (Dynamo, Middelburg) 32.07.4. Sparta won de K.N.V.B.-beker Voor ruim 18.000toeschouwers heeft in het Olympisch stadion Sparta de finale gewonnen om de Nederlandse voetbalbeker tegen Yolendam. Met 43 wonnen de Rotterdammers na dat de rust met een 32 stand was ingegaan. De doelpunten voor Sparta werden gescoord voor rust door Bos- selaar, Karregat in eigen doel, Geel en na rust Verhoeven. De doelpunten van Volendam werden gescoord door Smit, Tot en na rust Smit. Bij Vo lendam was doelman Keizer zeer slecht. Bij Sparta was het de ex-Vo- lendammer Jannie Schilder, die uit blonk Voor de wedstrijd werd scheidsrechter Ausum gehuh" door de heer Van Veen van scheldsrechtercommissie, daar Ausum zijn laatste wedstrijd floot. Na afloop reikte de bondsvoorzitter Toon Schreuder de beker uit Sparta. Koning Boudewijn heeft nieuw kabinet beëdigd Koning Boudewijn heeft donderdag ochtend in Brussel het nieuwe kabi net van premier Gaston Eyskens be ëdigd. Dinsdag zal de geheel uit C. V. P.-leden bestaande regering in de volksvertegenwoordiging verschij nen. Zoals bekend is heeft de C. V. P. in de senaat een meerderheid van zeven leden, in de Kamer ech ter een minderheid van drie. Men verwacht, dat de socialisten te gen de nieuwe regering zullen stem men. De liberalen, die met de socia listen de oude regeringscoalitie vormden, zullen eerst na de rege ringsverklaring hun standpunt be palen. Op het terrein van de wereld- H tentoonstelling ia Brussel,, te n donderdag jle Ronde van Frankrijk 1958 gestart. Deze pj telefoto laat zien hoe het ren- H nersveld de ,JExpo" verliet via H de loereldpoort. ji liiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiïi Z.K.B.-enS.D.K.B.-team in vierbondentoernooi Op zaterdag te Roosendaal Zaterdag a.s. wordt te Roosendaal op het Red Band-sportterrein het jaar lijkse vierbonden-korfbaltoemooi ge houden, waaraan wordt deelgenomen door de Zeeuwse korfbalbond, de Schonwen-Duivelandse korfbalbond. de Brabantse korfbalbond en de Goois-Utrechtse korfbalbond. De samenstelling van het Zeeuws twaalftal luidt als volgt: Aanval: Suus Dhont (Swift), Matty Buteyn (Vlos), -Jacques Bal jeu (Swift) en Leo Geldof (Swift). Midden: Truus Dekker (Luctor), mevr. Heyens (Togo), Izaak van Soe- len (Zuidwesters) en Leen de Engel se (Tjoba). Verdediging: Joke Tange (Zuidwes ters), mej. H. Smit (Tioba), Ton Schuit (Vitesse) en J. Cijsouw (Ani mo). Voor het Schouwen-Duivelandse team zijn gekozen de dames M. Kettring Koopman (Die Gouwe), J. van Pope- ringSlootmaker (DSS), N. Vlaan derKappers (Renesse), E. v. d. Wielen—Kloet (Velocïtas). T. FlohU (Burgh). J. Dalebout (DES), D. Gan seman (NOAD), G. de Munnlk (Zee meeuwen), G. Jellema (Burgh) en de heren M. Wintel (Burgh), T. Sim mers (Mevo), A. Hage en A. v. d. Hoek (Unitas), M. van Dongen (Zee meeuwen), H. Geluk (Velocitas), L. van Poperlng (DSS), Jac. Dorremans (Renesse) en A. J. v.d. Weel (Burgh i Uit deze speelsters en spelers zal het twaalftal samengesteld worden. Verder komt ook het Zeeuws B- twa&lftal in het veld en wel tegen het eerste team van Swift. Deze wedstrijd wordt gespeeld in West- kapëlle ter gelegenheid van het 10- jarig bestaan van de korfbalverenig ing „Stormvogels" te Westkapelle. De samenstelling van het Zeeuwse B-twaalftal luidt: Aanval: Jan van Dalen, Teun van Dalen, Corrie Koster en Nel Gorsse (allen Togo). Midden: Jannie v. d. Sande (Vios), mevr. L. FokkeSchipper (Tjoba), C. Markusse en M. Zandee (beiden Elto). Verdediging: Rinus Stroo (Animo), Huib van der Horst (Tjoba), mevr. A. van der Vliet—van Hekke (Eltol. De zesde dame wordt nog aangewe zen. Marathon hield weer atletiekwedstrijden De actieve Vlissingse sportvereniging Marathon hield dinsdagavond weer atle tiekwedstrijden. De uitslagen hiervan lul den: heren 100 meter: 1 F. .Zal, Marathon. 11.2 sec.; 2 J. Sinke, AV '58, 11.4 sec.: 3 W, van Beest, Dynama, 11.9 sec Hoog springen: 1 L. Masolijn, AV '5$, 1.50 1500 meter: 1 H. Bostelaar, Dynamo, 4 14.18; 2 H. Mondeel, Dynamo, 4.23.3; 3 J. de Witte. Zeeland Sport 4.29.S. Vèrspringen: l B. de Rijcke, Marathon. 6.21: 2 Masolijn. 5.23; 3 I. de Bruijne. Zeeland Sport. 5 06. Da mes: 100 meter: 1 W. Bakker—Cijsouw, Marathon. 12.7 sec.: 2 A. van Oyen, Zee land Sport. 14.9. 400 meter: 1 Van Riel, Dynamo. 62,9 sec. Vèrspringen: 1 W. Eak- ker—Cijsouw. 5.07; 2 A. van Rlel. 4.38. 80 meter horden: l w. Bakker—Cijsouw, 11.8 sec. Hoogspringen: 1 W. Bakker— Cijsouw. 1.30: 2 A. van Oyen. 1.20. Ju nioren A: 100 meter: 1F. Kal. 11.3 sec.; 2 P. Bassy, Zeeland Sport, 12.7; 3 H. van Iren, Zeeland Sport, 13 sec. Hoogsprin gen: 1 K. Vol werk. Dynamo, 1.50 1500 me ter: 1 Cas Mulder. Dynamo, 418: 2 J. van Riel. Dynamo, 4.29.6. 300 meter: 1 P. Bassy, 42.8; 2 H. van Iren, 44. Meisjes A: 100 meter: l M. Theune, Marathon, 13.4; 2 N. Mervel, Dynamo, 14.1; 2 N. Elich, Marathon, 14.6 sec. Vèrspringen: 1 M. Theune, 4.68: 2 L. van Gemert, Zee land Sport. 4.03: 3 N. Elicht. Marathon, 3.96, Hoogspringen: 1. R. Belzen. Mara thon, 1.15; 3 N. Elich, 1.10.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 13