Algemeen beeld werkloosheid in Zeeland in mei niet verbeterd vraag geen verf.vraag RIPO LIN Zeeuwse Almanak ZOMERPROGRAMMA VAN HET VORMINGSCENTRUM HEDENESSE IR. VAN DER BURGT SPRAK OVER GEBRUIK ASFALT Veettfess Agenda 3 PROVINOIALE ZEBÜW8B OOURANT. ZATERDAG T JUNI 1658 ONDANKS DALING VAN 3713 TOT 2335 Cijfers zullen volgende maand vermoedelijk weer hoger liggen Ondanks de daling van de werkloosheid in Zeeland gedurende mei, name lijk van 8713 personen eind april tot 2885 personen, waarvan 1597 geheel werkloos en 788 werkzaam op aanvullende werken, Is het algemene beeld van de geregistreerde arbeidsreserve in deze provincie bepaald niet ver beterd. Want deze daling is voornamelijk het gevolg van het drukke sei zoen in enkele belangrijke bedrijfsklnssen of beroepsgroepen, met name do landbouw, de bouwnijverheid, de textielnijverheid en voor de losse arbei ders. De landbouw gaf in mei een belangrijke daling te zien, namelijk van 884 tot 22», inaar wanneer half juni de onderhoudswerken, zoals bieten rooien enz., gereed zijn, komen weer een paar honderd arbeiders vrij. Bovendien wordt het aantal vlassers, dat thans in de landbouw werk heeft gevonden, en datzelfde geldt ten opzichte van de daling in de groep losse arbeiders. De algemene \er\vachtlng dan ook, dat aan het einde van de volgende maaiid waarschijnlijk hogere cijfers uit de bus zullen komen. Deze gegevens werden verstrekt tij dens de maandèlijkae persconferentie van het districtsbureau voor de ar beidsvoorziening in Zeeland te .Mid delburg. Uit de analyse van de gere gistreerde mannelijke arbeidsreserve blijkt, dat de seizoenwerkloosheid van 1640 tot 500 en de wrijving#- werkloosheid van 700 tot 480 dalingen te zien gaven, maar dat de werkloosheid van minder-ges.chikten, de structuur- en de conjunctuurwerk- lóosheid hoegenaamd niet afnamen en respectievelijk gehandhaafd bleven op 660 (met een daling van. 10), 500 en 200. Wat de arbeidsreserve in de ver schillende rayons betreft, is de si tuatie op Walcheren (de rayons .Middelburg en Vlissingen) veront rustend. De werkloosheid in Mid delburg en Vlissingen is bijna niet afgenomen: in de Zeeuwse hoofd stad van 658 in april tot 606 eind mek in Vlissmgen van 367 tot 345, «amen dus nog 951. Daar de her- verkavelingswerken op Walcheren praktisch achter de rug zijn, zal de werkloosheid hier bijna niet meer afnemen. Ditzelfde beeld is over twee jaar-x>p Zuid-Beveland, en -over drie jaar ep Tholeü te .verwachten, In dé andere rayons was een vrij-be hoorlijke daling te zien, in Goes van 566 tot. 325, in Hulst van 620 tot 333, ih Kruiningen van 154 tot 106, in Oöstburg van 567 tot 334, in Sas van Gent van 19 tot 15. in Temeuzen van 240.tot 136, in Tholen van 370 tot 85 dankzij de zilveruitjes) en in-Zierik- zee van 152 tot 50. Vergeleken met v0£&«toen-het werkloos heidscijfer twee keer zo laag was. namelijk .,2248, is het algemene beeld ecftter nog' belangrijk ongunstiger. Dreigende ontslagen Iii de metaalnijverheid was een klei ne daling te zien: van 112 eind april tot 94 eind roei. In deze sector drei gen echter in de uahije toekomst en kele grote ontslagen als gevolg van de conjuncturele ontwikkeling en de verminderde overheidsopdrachten. In enkele bedrijven is men reeds over gegaan tot verkorting van de werk week. De-sector-visserij - en jacht daalde van 62 tot 49. de sector niet-vafènd trahsportpersoneel van 167 tot 126. de groep minder-geschikten bleef vrijwel gehandhaafd rond de 660, terwijl de overige beroepsgroepen daalden van 231 tot 185. In de scheepvaart is er een reserve, van 36 en bij het kantoorpersoneel van 40, twee van de belangrijkste overige groepen. De opleving in de bouwnij verheid kwam voor het grootste ge deelte voor in de water-, spoor- en wegenbouw, dit in tegenstelling tot de landelijke cijfers, die een grotere daling te zien gaven in de burgerlij ke- en utiliteitsbouw. Vraag nam toe De vraag naar mannelijke ar beidskrachten nam in de verslag periode toe van 232 tot 297, voor namelijk te zoeken in de werken voor de haven te Bruinisse, waar ruim 40 man tewerkgesteld kun nen worden. In mei 1957 bedroeg de vraag echter nog 611. De groot ste vraag naar arbeidskrachten bestaat m V'lissingen, Zierikzee, Sas van Gent en Temeuzen. Het aanbod van vrouwelijke arbeids krachten daalde van 262 tot 92, zodat hier van een gunstige situatie ge sproken kan worden. Deze daling is voornamelijk terug te vinden in de landbouw en de voedings- en genot middelensector: de eerste van 93 tot 4 en de tweede van 76 tot 17. Landelijk gezien staat Zeeland met een arbeidsreserve van 28 per 1000 tezamen met Overijsel op de vijfde en zesde plaats.. Eind april waren 45 werklozen per 1000 ingeschrevenen in Zeeland. Eind mei stond Drente nog aan dc top met een aantal van 72 |>er 1000, revolgd door Groningen met 53 en Friesland met. 45. Het lan delijk© gemiddelde is 25 per 1000, hetgeen een daling in vergelijking met april van 6 per 1000 betekende. Bromfietser reed tegen stilstaande auto. Ernstige botsing op Vlissingse boulevard. In de nacht van donderdag op vrij dag, omstreeks vier uur reed de heer M. uit Vlissmgen met zijn bromfiets op de Boulevard de Ruyter aldaar, te gen een geparkeerd staande auto van de heer M. De mam kwam zo onge lukkig te vallen, dat hij een schedel- basisfractuur opliep. Nadat de dokto ren v. Dijk en Detmar de eerste hulp hadden verleend, werd M. naar het St.-Josephziekenhuis overgebracht. Torenspits te Kruiningen gerestaureerd De herstelwerkzaameden aan de to ren te Kruiningen zijn deze week ge- eindied. De spits heeft een nieuwe leibedekking g'ekregen en ziet er nu weer keurig uit. Het haantje en de bal zijn bekleed met bladgoud. Het kruis en de wijzerborden zijn op nieuw in de verf gezet. Van tamelijk verre afstand kan men de tijd nu weer duidelijk aflezen. Menigeen heeft met een zekere hui vering de werklieden aan de steigers hun arbeid zien verrichten. Het hout van de toren is In- en uit wendig geconserveerd, waardoor me de een bescherming is verkregen te gen houtworm en boktor. De ver lichting zal volgende week in orde worden gemaakt. Schooljeugd uit Sluiskil brengt aubade op Binnenhof In overleg met het actiecomité „Zeeuwsch-Vlaanderen eist vrije ve ren" zijn kinderen van de katholieke, de christelijke en de openbare lagere school te Sluiskil aarigezocht aan een aubade op het Binnenhof op 13 juni a.s. deel te nemen. Het voornaamste nummer van deze aubade zal het „Vrije veren lied" zijn. De kinderen vertrekken vrijdagsmorgens om 9 uur per bus uit Sluiskil. GEZELSCHAP. DERTIG WILDE STIEREN, ze* „hen- se" cowboys, veertig paarden en tien „valpaarden" passeerden, gistermid dag rond een uur of drie; de Vlissing se Boulevards. Dit unieke gezelschap was op de „Horgh Silverbeam", mo torschip van 7693 ton, op weg van New Vork naar Antwerpen. Mensen, KOFFERTJE De charmante jongedame, mvt wie een onzer collega's het genoegen had samen te reizen, verliet in Bergen op Zoom de trein. Even later zag hij haar toch nog even terug; ze ver scheen namelijk voor het venster van de coupé, niet om nog ten kushandje te geven, maar om duidelijk te ma ken, dat ze haar koffertje vergeten had. Onmiddellijk reeds, onze n\an over eind, greep het valies, draaide het venster neer en dank zij dit energie ke optreden kon hij de lieftallige juffrouw nog net op tijd haar bezit overhandigen. Tevreden ging hij weer zitten. Op dut moment werd een overbuur vrouw. die het hele tafereel enigszins slaperig had gadegeslagen, plotseling klaar wakker en ontzet gilde zij: ,.Hé meneer, waarom geeft U mijn koffer weg!" Onze hulpvaardige collega sloegen de vlammen uit: nóg energieker greep hij een ander koffertje, draaide opnieuw het intussen alwéér gesloten venster neer en slaagde er nog juist op tijd in een ruiltje te malcen en ter wijl de trein bereids op gang kwam, had en iéder zijn eigen koffertje iveer terug. Geen seconde te rvoeg overigens- *- zowel als dieren zijn bestemd om op de „Expo" In Brnssel op te treden in een Rodeo-show. RADIO-TREIN Uit vooroorlogse jaren zullen velen zich nog wel de Belgische radio-trei- waarmede uitstapjes werden gemaakt herinneren. Vele Sluis- killenaars keken dan ook toe, toen er dezer dagen bij de Minister Lely- brug zo een trein passeerde. Zeven grote wagons, getrokken door een zware Jumbo-locomotief gleden in de richting Temeuzen zoals vroeger zo dikwijls geschiedde.... ONTSPANNING IN NOORDGOUWE Tot tweemaal toe organiseerde de culturele vereniging te Noordgou- we een ontspanningsmiddag voor de jeugd, tot tweemaal toe werd het feest uitgesteld. Vandaag is het echter zover! In de kantine aan de Oostweg zal het gezel schap Carla Flink uit Den Haag optreden met een uitstekend jeugdprogramma. De groep zal o.m. het sprookje „Klein Duimpje en de reus" op de planken bren gen NAAR EXPO. De reisvereniging van de protestants- christelijke vrouwenclub te Sluis maakte een uitstapje naar de Wereld- tentoonsteUüng in Brussel en alle deelneemsters aan dit actuele uitstap je genoten ten volle van alles wat er op de Expo en in de stad Brussel te bewonderen was. De hervormde kerk van Meliskerke, met de typisch scheefstaande toren, wordt momenteel gerestaureerd. Het dak is thans, op de spanten na, van de kerk verwijderd en als er geen bemoste stenen waren, waarvan men de ouderdom van het kerkje kan af lezen, zou men kunnen menen, met een kerk-in-aanbouw te doen te heb ben. Foto P.Z.C.) (Advertentie) VIA TRANS-CANADA AIR LINES GEHEEL CANADA DICHT BIJ BRUSSEL... WANT ALLEEN DE TCA VLIEGT VAN BRUSSEL NAAR GEHEEL CANADA VRAAGT UW PASSAGE- EN/OF REISBUREAU OM INLICHTINGEN Busdienst Goes-Katseveer Met ingang van maandag a.s. zal de busverbinding GoesKatseveer met één dienst worden verminderd. Tot nu toe vertrok er om 8.35 en om 9.00 uur een bus uit Goes, doch deze beide diénsten komen maandag te verval len. De bus zal voortaan om 8.45 uit Goes vertrekken en om 9.00 uit Kat seveer. „Zonneveldrit" bracht ruim 3700.op. De opbrengst van de „Zonneveldrit 1958" blijkt, ondanks het miijder gun stige weer op 2e pinksterdag, nog groter dan vorig jaar het geval was. Kon in 1957 door de organisatie commissie van „Scheldegouwen" een bedrag van 3506.51 aan „Sporl steunt Zonneveld" worden overgedra gen. de definitieve opbrengst van de rit 1958 overtreft dit bedrag met ruim 200 omdat niet minder dan 3711.59 aan genoemd comité kon worden overhandigd. Knipperlichten op veerbrug Vlissingen. Op de brug van de tweede aanleg- inrichting voor veerboten in de bui tenhaven van het Kanaal door Wal cheren te Vlissingen zal een tweetal helder wit licht uitstralende knipperlichten worden aangebracht, welke een Impuls hebben van twee seconden aan en één seconde uit. Door deze knipperlichten wordt de aanvaarrichting op het midden van de brug aangegeven, terwijl op de kop van de oostelijke fuikwand van genoemde aanieginrichting bij mist een gele natrium lamp in splegel- armatuur zal worden ontstoken. Hocres protesteert tegen verhoging veertarieven De afdeling Zuid-Beveland van de Hocres. de Katholieke Bond van Ho tel-, Café- en Restaurantbedrijven, zal door middel van een brief pro test aantekenen bij de minister van verkeer en waterstaat, mr. J. Alge- ra, tegen de voorgenomen tariefs verhoging voor de veerdiensten over de WestersChelde. De afdeling is van mening, dat de Belgische toeristen door deze maatregel in minder grote getale de Schelde zullen oversteken dan nu het geval is. Vlissingse stal stof uit Breskense zaak De rijkspolitie te Breskens heeft aan gehouden mevrouw M. uit Vlissin gen, verdacht van diefstal in de da- mesmodezaak J. te Breskens. Uit haar tas kwamen lappen stof te voorschijn. Nadat mevrouw M. de zaak had be zocht, waar zij „niets van haar ga ding" had kunnen vinden, bemerkte de winkelierster, dat er coupons stof verdwenen waren. Zij waarschuwde de politie, die mevrouw M. aan de hand van het door de winkelierster opgegeven signalement, gemakkelijk kon vinden. Provinciale B.B.-wedstrijden op 13 september te Cadzand De provinciale B.B. wedstrijden zullen dit jaar ln Cadzand worden gehouden. De datum is vastgesteld op zaterdag 13 september a.s. Vakantie op „Hedenesse" voor huisvrouwen Evenals vorige jaren organiseert het vormingscentrum „Hedenesse" te Cadzand weer een week voor huls vrouwen „die er eens uit willen". Met de vakantie voor het hele gezin is het vaak de huisvrouw, die dan nóg geen echte vakantie heeft: zij houdt haar zorgen. Het verschijnsel dat er daarnaast voor ha&r speciaal een gelegenheid wordt geschapen voor vakantie en tot rust komen, neemt hand over hand toe. Overal ln het land zijn er vormingscentra, die daarom huïsvrouwenweken orga niseren. Vaak echter zijn deze cen tra voor de Zeeuwse wouwen onbe reikbaar; naast de gewone kosten komen er nog eens de reiskosten bij, terwijl de lange reizen de vakantie periode alleen maar kleiner maken. „Hedenesse" houdt daarom dit jaar voor de derde maal zijn week voor huisvrouwen. Dit jaar van 16 tot 21 juni; van maandagmorgen tot zater dagmorgen. De bijeenkomst staat onder leiding van mej. B. Diddens, maatschappelijk werkster en van ds. H. Kuilman. Er is tijdens die week veel gelegen heid voor rust en ontspanning; zo hebben de deelneemsters iedere mid dag „vrij" voor een bezoek aan het strand of „om zo maar eens buiten te zitten". Daarnaast zijn er de ge sprekken over de problemen van alle dag 's ochtends. 's Avonds wordt er aan spel en zang gedaan; ook zijn er boekbesprekin gen en een filmstrook, wat muziek; alles om te trachten de deelneemsters ook huls te laten gaan. De deelnemerskosten zijn zo laag mo gelijk gehouden, terwijl er ook altijd de mogelijkheid is om korting te krijgen op de deelnemersprijs. „He denesse" hoopt zo aan vele vrouwen een prettige week te kunnen bezor gen: uiteindelijk komt dit de eigen gezinnen weer ten goede, ook al zou het er op lijken, dat men die „in de steek" laat". Examen. Het diploma A werd aan de navol gende verpleegsters uitgereikt: de zusters C. Boone; E. J. Hoorweg; W. M. de Hullu; C. Ilbrink; A. H. de Looff; J. C. Schilleman; W. Witte. Zij ontvingen hun opleiding bij het chr. ziekenhuis „Bethcsda" te Viis- ONTSPANNING VOOR JONG EN OUD „Verloof den weken" en jeugdkampen Ook voor de zomerperiode van 1958 heeft het vvoningcentrum „Hedenes se" nabij Cadzand weer een uitge breid programma. Voor de tweede maal houdt het cen trum, als enige in Nederland, zijn „verloofdenweken". Voor verloofden is het vaak moeilijk om een goede vakantiebesteding te vinden; tegen logeren bij familieleden hebben ze meestal zelf bezwaren, tegen een zelfstandig er op uit trekken, tekenen de ouders meestal bezwaar aan. Er is 's avonds en 's ochtends een gezamen lijk programma; 's middags ban men zelf van de mooie omgeving van het centrum profiteren. De verloofden- weken worden gehouden van 26 juli tot 2 aug. en van 2 tot 9 aug. Voor de derde maal zijn er vier gas- tenweken in het centrum. Een groep gezinnen en alleenstaande volwasse nen is dan, met kinderen, welkom. Ook met deze weken is er 's ochtends Vijftigjarig jubileum bij „De Schelde". De heer D. C. Smit vierde dezer da gen zijn vijftigjarig jubileum als sous chef van de afdeling personeelszaken bij de N.V. Kon. Mij. „De Schelde" te Vlissingen. Tijdens een geanimeerde bijeenkomst sprak als eerste de heer J. H. Verdonk, personeelschef, die de jubilaris ten voorbeeld van de jonge ren stelde. Spr. verhaalde van de vele verande ringen, die de afdeling personeelsza ken, en daarmede ook de heer Smit, in het tijdvak 19081958 heeft mee gemaakt en noemde de jubilaris een bekwaam, nauwgezet en plichtsge trouw man. De heer Verdonk betrok ook mevrouw Smit iin de hulde. Vervolgens voerde de heer G. H. Brandenburg het woord namens de afdeling en bood een geschenk aan. Spr. herinnerde aan de lang-vervlo- gen tijd, toen de jubilaris zijn werk zaamheden bij „De Schelde" aanving en citeerde daarbij enige regelen uit de Vlissingse Courant v«n 1 jtuni 1908. Vervolgens voerden nog de he ren H. S. O. Erdehnann, namens de redactiecommissie van het personeels blad „De Schelde" het woord en roem de de jubilaris voor zijn werkzaam heden als secretaris dezer commissie.. Tot slot sprak de heer Joh. H. Bui sing inamens drukkerij Van de Velde, waar het personeelsorgaan gedrukt wordt. Het dankwoord van de heer Smit besloot het officiële gedeelte van de bijeenkomst. Hij en zijn vrouw werden in de loop van de morgen door het lid van de directie, de heer G. N. van Ginkel, met het jubileum gecomplimenteerd. „Verpleeg- en rusthuizen Midden-Zeeland". In de laatste vergadering van het al gemeen bestuur van de stichting „Verpleeg- en Rusthuizen Midden- Zeeland", is benoemd tot lid van het stichtingsbestuur de heer G. A. A. Adelaar te Meliskerke, in de vacature van de heer D. Kodde te Zoutelande. In dezelfde vergadering werd de héér A. Schipper te Kruiningen gekozen als lid van het dagelijks bestuur en de financiële commissie en de heer J. van Tuinen te Middelburg als lid van het dagelijks bestuur en als pen ningmeester. De heren Schipper en Van Tuinen waren beiden reeds lid van het alge meen bestuur der stichting. Eerste spitskool op veiling Temeuzen Op de veiling te Terneuzen werd door de kweker Th. de Rijk uit Kuitaart de eerste spitskool aangevoerd. Deze bracht van 13 tot 16 cent per kilo op. en 's avonds een gezamenlijk en aan trekkelijk programma (o.m. wordt er met verloofdenweken én met gasten- weken een bezoek aan de „Expo" ge bracht). Er is leiding voor de kinde ren. Voor de tiende maal reeds heeft het centrum jeugdkampen. Zowel het aantal kampen als het aantal deelne mers aan deze kampen is ieder jaar estegen. Dit jaar is het een zestal :ampen, waarin in totaal driehon derd jongens en meisjes uit Zeeland verwacht worden. Er zijn drie kampen voor de Jongens en meisjes van 11 tot 14 jaar; één kamp voor jongens en meisjes vanaf 14 jaar. Dan is er een speciaal kamp voor Zeeuwse middelbare scholieren van 14 jaar en ouder. Een geheel nieuw experiment is een kamp voor jongens en meisjes van 16 jaar en ouder, dat veertien dagen duurt. Het nieuwe van dit experiment is niet, dat een kamp veertien dagen duurt, maar dat men ook voor een kortère leriode in dit kamp welkom is. Dit :amp wordt gehouden van 26 juli tot i aug. en iedereen van die leeftijd, die er slechts enkele dagen op uit kan trekken, is voor die dagen wel kom op „Hedenesse". Ook met dit kamp wordt een excursie gehouden naar de Expo, naast excursies naar Brugge, Gent enz. Naast al deze activiteiten van het vormingscentrum komt de „Stichting Open Jeugdwerk" (een stichting, die opgezet en geleid wordt door wika's uit Utrecht) drie kampen houden op het centrum; een kamp voor werken de jeugd en twee voor middelbare scholieren. „Hedenesse" is vanaf half maart praktisch geen dag onbezet geweest; er zijn reeds enkele zeer drukke maanden achter de rug. Vele duizen den Zeeuwen zullen dit jaar weer gasten van het vormingscentrum zijn. Jubilea bij „De Schelde". Bij de N.V. Kon. Mij. „De Schelde" te Vlissingen jubileren in de maand juli negen werknemers: vijftig jaar: C. N. de Vries (elektricienswerk plaats, 13 juli); veertig jaar: L. P. C. Debra (tekenkamer machitvebouw, 10 juli); L. Jacobse (portiers en con troleurs, 13 juli) en A. van Splunder (bankwerkerij, 22 juli). Vijfentwintig jaar: P. de Pagter (afbouw koopvaar dij, 17 juli); J. de Ridder (cascobouw- cascomontage, 18 juli); A. C. Robbe- son (lichtmetaal, 18 juli); E. C. de Kam (bankwerkerij, 31 juli) en A. Huibregtse (mobiele kranen enz., 31 juli). Medaille voor trouwe dienst Namens het hoofdbestuur van de Ne derlandse vereniging van huisvrou wen heeft mevrouw J. Kosterde Groot te Middelburg, werkster bij mevrouw E. de CasembrootAerts, een medaille ontvangen voor 12 jaar trouwe dienst. VERENIGING BITUMINEUZE WERKEN Vooral bij Deltawerken veelvuldige toepassing Tijdens de jublleumvergadering ter gelegenheid van het dertigjarig be staan van de „Vereniging voor bitu mineuze werken", die gisteren in ho tel „De witte brug" te Scheveningen werd gehouden, heeft Ir. J. H. van der Burgt, hoofdingenieur-directeur van de Kijkswatersaat in Zeeland ge sproken over het gebruik van a&falt- bitunien. Spr. vertelde dat van een klein begin, 20 jaar geleden, het jaar lijks verbruik van deze asfalt-bit ti men voor dijkwerken enz. 15.000 ton bedraagt. Het gebruik van gictasfalt is het eerst door Delfland toegepast voor de koppen van strandhoofden. De (Advertentie) havendarnmen van Hoek van Hol land zijn ook met bitumen afge werkt, waardoor de onderhouds ploeg van 25 op 2 man kon worden teruggebracht. Voor de kustver dediging. die van 1900 km vóór 1932 tot 600 km, na de voltooiing der Deltawerken zal zijn terugge bracht, wordt in toenemende mate asfaltbitumen en asfaltbeton ge bruikt. Dit geschiedde zowel aan de Wad- denkust, bij de havens van Den Hel der, Harlingen, Delfzijl en Breskens als aan de dijken van Oostdijk Flevo land, van Flakkce (24 km) en Goeree (2.3 km) alsook bij de bouwput in het Huringvliet. Ook worden thans asfalt-bitumen, kraag- en zinkstuk- ken met slsalbewapening bij de dijks- bouw gebruikt. Kanaalbodems wor den waterdicht gemaakt en oeverver dedigingen van binnenstromen afge dekt met deze grondstof uit de olie raffinaderijen. Belangrijk, is dat deze stof in diver se hardheden en taaiheid geleverd kan worden. Meer dan tweederde van de in Nederland gebruikte asfalt bitumen wordt in de waterbouw ver werkt, aldus lr. Van der Burgt. (Advertentie PPpP»""""milium BINNENVERINGBEC hei beste bed i, ooli gemaald VANDAAG Middelburg Electro: „MonpU", 7 en 9.15 uur, 18 j. Schouwburg: „Are dc Triomphe", 8 uur, 18 j. Molenwater: Miniatuur Walcheren, 9- 23 uur. Toorenvliedt: Jeugdraad met „De rat tenvanger van Hameln", 8 uur. Schuttershof: Beneluxbal, 8 uur. VllsKingfn Alhambra: „Oorlog en vre de", 7 uur, 14 j. Luxor: „Mijn man is een moorde naar", 7 en 9 uur, 18 J. Goes Grand: „De familie Trapp", 7 en 9 uur, a.l. Prins van Oranje: Instulf-gekostu- rueerd feest, 8 uur. MORGEN Middelburg Electro: als zaterdag, 3.30, 7 en 9.13 uur. Schouwburg: als zaterdag. 2.30 en u. Molenwater: Miniatuur Waicheren, 9- 23 uur. Vlissingen Alhambra: al- zaterdag, 9 en 7 uur. Luxor: als zaterdag, 3, 7 en 9 uur. Goe* Grand: als zaterdag, 7 en 9 uur. „Eiland ln de zou'' 8 uur, 14 j,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 2