C Optica DE MEI IS IN'T LAND.... VLISSINGSE TENNISCLUBS: GOEDE RESULTATEN Simca Aronde 1300 6950 - „DE MUIJNCK" Voor de pinksterdagen FRANS TIMMERMAN ƒ475,- Kinderbrillen Brilmonturen Zonnebrillen alkampman PINKSTERAANBIEDING HOLLAERS-VERBERKT VRIJDAG 23 MEI 1958 PROVINCIALS ZEEUWSE COURANT. ONDER ZEELANDS HOGE HEMEL Natuur staat in volle pracht Al verplaatsen de luchtstromen zich nu ik dit schrijf wéér hoorbaar, en wringen de takken van bomen en struiken zich in allerlei vreemde bochten, toch Is alles anders dan enkele weken terug. „De mei is gekomen" en dat Iaat zich overal merken. In zeer korte tijd heeft de natuur oen groot gedeelte van de achterstand ingehaald, het vee graast weer in de weilanden en een aantal soorten van vruchtbomen heeft de laatste witte bloesems reeds afgeworpen. Feitelijk resten alleen nog de roze appelbloesems, maar deze geven dan ook een charme aan het landschap als geen der anderen te voren. De hellingen langs onze slootjes zor gen er nu voor, dat de toerist, die net om de bloesempracht te doen is, ook op plaatsen waar geen boomgaar den staan, de ogen niet van verveling behoeft te sluiten. Waar de boter bloemen aan de rigoureuze bestrijding hebben kunnen ontsnappen toveren ze gouden randen langs spiegelende wa tervlakten, elders liggen brede repen blauw-purper van hondsdraf tussen het grasgroen, of is dit bestippeld met witte vlekjes van bloelende wilde aardbeien. In de weiden vechten paardebloemen, madelieven en pink sterbloemen om een eerste plaats in de wedstrijd, wie het landschap het liefelijkst aanzien kan geven en bijna om elk weiland, strak of grillig van begrenzing, vlechten de witte scher men van het nachtegaalskruid een kanten lijst. Ook de dorpen staan in meltooi zelden staan de voortuintjes er zo kleurig bij als in de meimaand, vooral nu de seringen, de gouden regens en vooral ook de late tulpen op z'n mooist staan. Zo kan de stedeling-bloesem-toerist, die voor ditmaal de hoofdwegen verlaat en de smalle banen door de dorpen kiest, zonder onderbreken genieten van de geheel verjongde natuur en moet hij, althans voor korte tijd, zijn lijfspreuk: „Geef mij maar de stad" ter zijde stellen voor: „Ja, het dorpsleven heeft toch ook wel enkele voordelen". Meidoorn Maar de dorpen zijn klein en de na tuur groot, spoedig is de laatste wo ning weer gepasseerd en bevindt men zich opnieuw in het landschap, mis schien op een kronkelend teer-wegge- tje met meidoorns omzoomd. Ook die beginnen hun knikkerachtige bloem knopjes te spreiden en zullen weldra volop hun sterke geurendamp uitstra len over de omgeving en hun bloei zal BAREND ZWERFMANS. wedijveren in overdadigheid met die van de waterranonkels, drijvend op de ondiepe zanden van de drlnk- Jlaatsen voor het vee in de weilan en. Waar die meidoorn ook graag groeit, maarwaar de mens ze zo dikwijls (maar al te vaak) haar bescheiden plekje misgunt. We zouden best wat meer van die kleine meidoorngroepjes in het land schap kunnen gebruiken. Ze doen niemand leed en vormen op hete da gen een prettige bescherming voor net vee; een schaduwrijk plekje, waar het goed is te rusten, waar ook gelegenheid is de genoten maaltijd onder aangename omstandigheden te herkauwen. Hoe wij, en ook vele an deren met ons, deze aandachttrek kers, deze blikvangers In het land schap missen komt pas goed uit, wanneer we de geteisterde oorden be zoeken tussen Hoedekenskerke en EI- lewoutsdijk. Het is verheugend te bemerken, dat (welke de oorzaak ook zij) er meer begrip komt voor bescherming van wat we daar en ook elders in Zeeland nog bezitten. Een volgend stapje zal zijn te trachten dat bezit zo mogelijk nog een weinig te vergroten. Eigen lijk zijn we ook daar al mee bezig. Nu nagenoeg alle vogels (die we nog hebben!) zijn teruggekeerd naar hun broedplaatsen mag daarvan wel iets meer gezegd worden. V ogelbescherming Na de vogelwacht oo Schouwen be staat nu ook een bloeiend instituut met hetzelfde doel over het vogelbe- zit van Zeeuwsch-Vlaanderen en ont wikkelen zich ook op Walcheren en Zuid-Beveland acties in deze richting. Hier heeft ook de natuurliefhebber nog wel iets te leren. Met het niet uithalen van vogelnestjes, het afzien van het verzamelen van lege, (maar ééns toch gevulde) eierschalen zijn we er niet. We moeten nog leren, dat ons genieten van vogels en vo- gelzorgen uiteindelijk moet lelden tot een zoWeinig mogelijk verstoren van de vogels in de broedtijd. Onze zo sterk ge- (of moeten we zeggen: ver-) mechaniseerde samenleving brengt steeds meer stoornis, die over grote afstand reeds merkbaar is. We moeten de vogels dus helpen door de onrust tildens de broed zo weinic mogelilk door onze nieuws gierigheid te vergroten. De vogel nestjes, deze kleine kraamkamer- Korfbal Tn verband met de pinkstervakantlo hehhen verschillende ploegen vrijaf gevraagd voor a.s. zaterdag. In het kleine programma zitten echter toch nog enkele wedstrijden vau groot be lang. Zo zal Tloba I ongetwijfeld Volharding I kloppen waardoor de Tinhano'/.rn de tweede plaats in de eerste klas zullen opeisen. In 3e wordt de Noordhevelandse derby S.S.S. Kat* gespeeld. Kats zal hier moeten winnen om in de running te blijven. 1 klas: Tjoba IVolharding I (1): 2e klüs a: Swift ni—Swift IV fop 29/5) (1): 2e klas b: Olymnia ITo- n Volharding II—Vios n (1); 3e klas b: Zeelandia n—Voto (1); Luctor TTW.K.V. (3); 3e klas c: Vopo II—Olympia II (1); S.S.S Kats (2); 3e klas d: Zuldzande—Vedo ITT (1): avondklas: Verio IT—Animo III (29/5) (3); Animo Tn—Zuidwes ters TT (29'5) f2). Adsniranten: afd. B- An'mo b— Swift Vlug: afd F: K VL.—Swift Rap (op 28/5); afd. F: Elto bLuctor b. Boogvenster met overjarig zwaluw nest aan het stadhuis te Brugge. Men lette op het beschermend plankje. (Foto Betsy Krüger) tjes in de natuur, kunnen nu een maal niet stuk voor 6tuk van een waarschuwingsbordje worden voorzien: „Voorzichtig druk be zoek schadelijk voor Kraamvrouw en kind". Nog een kleinigheidje tot 6lot. Er zijn nog steeds woningzoekende zwa luwen, die heel vrijpostig proberen te nestelen op plaatsen, waar de uit kunnen worden geduld. Het nest be- werpselen van de kleine vogeltjes niet stoord. Het trof mij, dat een meisje hoeft dan toch niet te worden ver een foto nam van een boogvenster aan het stadhuis te Brugge. De zorg van de overheid van dat stadje voor één zwaluwnest, dat dreigde het scho ne bouwwerk te ontsieren, ontroerde haar meisjeshart blijkbaar. Het eenvoudige middel, waarmee ze dit voorkwamen, kunt U duidelijk op de foto zien; een klein plankje, iets buiten het nest uitstekend, is voldoen de om alle narigheid op te vangen. Een zwaluw deponeert de overtollige en daarna verwijderde voedingsbe standdelen vlak naast het nest. Kan men zo iets moeilijk geloven (spreeuwen, mussen en ook ooievaars zijn bekend om hun afgrijselijk „kal ken"), de foto met het geheel intact febleven beeldhouwwerk is tevens een ewijsstuk voor het feit, dat inder daad alle vuil door het plankje wordt onderschept. Het geldt hier n.l. een nest van het vorige jaar. Wij zouden het wel aardig vinden, als de zwalu wen voortaan tegen elkaar gaan sjil pen: „Weet je het al, dat het prettig broeden is in Zeeland?" „Jawel, maar weet jij ook hoe dat komt? Van Brugge begint de victorie". Noors elftal voor 28 mei Handbaltoernooi in Goes weer sterk bezet Bad Soden en D.E.S. verdedigen wisselbekers Ook dit jaar houdt de Goese sport vereniging Tonido op eerste pink sterdag (zondag a.s.) op het gemeen telijke sportterrein in Goes een inter nationaal handbaltoernooi. Zowel bij de heren als bij de dames is er ook ditmaal weer een zeer sterke deelna me. Bij de heren spelen in poule A: DES uit Eindhoven, Tonido uit Goes, Bad Soden uit Duitsland en Welta uit Mechelen. Een zeker niet minder sterke bezetting laat bij de heren poule B zien: Hellas uit Den Haag, Turnverein Duisburg uit Duitsland, EMM uit Middelburg en Marathon uit Vlissingen. In poule C spelen: Olympus uit 'Vlis singen, Fortuna uit Bergen op Zoom, Dendermonde uit Belgie en DES II uit Eindhoven. In poule D tenslotte spelen: Hellas uit Goes, Volharding uit Goes, Welta H uit Mechelen en Tonido II uit Goes. Ook bij de dames is er een sterke be zetting en de bekerhoudster van vo rlg jaar. Bad Soden, is er ook weer bij. Dit damesteam zal het nu opne men tegen Hellas uit Den Haag, Ma rathon uit Vlissingen, DES uit Eind hoven en Zeeland Sport uit Vlissin gen. In poule B bij de dames spelen Hellas uit Goes, Tonido uit Goes. Walcheren uit Vlissingen, EMM uit Middelburg en Olympus uit Vlissin- Ien- De wedstrijden beginnen 's morgens om kwart over negen. Het sluitstuk aan het eind van de middag is de fi nale tussen de herenteams, waarbij de nummers één en twee van de pou le A en B tegen elkaar in het veld komen. Wisselbekerhouder DES uit Eindhoven moet hier op zware tegen stand rekenen. De duur van alle wed strijden, zowel bij de dames als bij de heren is twee maal vijftien minu ten zonder ru6t. Evenals vorig jaar wordt er een beker beschikbaar ge steld voor het sportiefste elftal. Michael Lessentsiko is benoemd tot eerste vice-voorzitter van het eco nomisch planbureau (Gosplan) van de Sowjet-Unie. Deze functie geeft Lessentsjko, die in juli 1957 tot vice- voorzitter van het Gosplan van de Oekraïense Sowjetrepubliek werd be noemd, de rang van minister van de Sowjet-Unie. M. WEERSMA neurochirurg. Afwezig tot 15 juni. Waarneming telefoon 69126. Wedstrijd wordt in Oslo gespeeld Het Noorse elftal, dat woensdag 28 mei In het Ullevaal-stadion te Oslo tegen Nederland zal uitkomen Is als volgt samengesteld: Doel. Sver- re Andersen (Viking); achter Arne Bakker (Asker) en Edgar Falck (Viking); midden: Arne Legernes (Larvik Turn), Thorbjörn Svensaen (Sandefjord) en Reidar Kristianten (Frederikstad)voor: Björn Borgen (Frederikstad), Hans Nylund (Lille- ström). Herald Hennum (Sjled), Ragnar Larsen (Odd) en Arne Kotte (Frigg). Reserves: Kaare Aassgaard (Aassiden), Roar Johansen (Frede rikstad), Bjarne Hansen (Vaaleren- gen) en Rolf Biger Pederson (Brann) Niet minder dan zes spelers van dit Noorse elftal hebben al eens eer der tegen Nederland gespeeld, t.w. backs Bakker en Falck, rechtshalf Legernes, stopper Svenssen, midden voor Hennum en linksbuiten Kotte. Zij stonden allen in het Noorse team opgesteld dat op 6 november 1955 in het Olympisch stadion te Amster dam met 30 van Nederland ver loor. Svenssen en Hennum maakten ook de wedstrijd NoorwegenNeder land op 27 september 1952 te Oslo gespeeld, mee. Svenssen is de enige speler die in alle na-oorlogse Inter lands vier in getal tussen Ne derland en Noorwegen werd opge steld. Linksbinnen Ragnar Larsen was op 12 juni 2957 de aanvalsleider van het Noorse B-team. dat ln Bergen tegen Nederland B ln het veld kwam en toen met 40 verloor. 0 Middlesex Wanderers won ook in Zutfen (0-1) Een Oostelijk amateurselftal heeft donderdagavond te Zutfen voor 2500 toeschouwers een 1-0 nederlaag ge leden tegen de Britse ploeg Middle sex Wanderers, die zowel technisch als tactisch superieur was, doch zwak schoot. Het enige doelpunt werd in de eerste helft gescoord door rechts binnen d'Arry. Middlesex Wanderers liet in de tweede helft een strafschop onbenut. V.V.V. mag op 1 dag niet 2 wedstrijden spelen V.V.V. mag na afloop van de compe titiewedstrijd tegen G.V.A.V. op tweede pinksterdag niet uitkomen te gen de Duitse club Meidericher S.V., welke wedstrijd in het Duitse grens- plaatsje Breyel zou worden gespeeld. Het K.N.V.B.-bestuur heeft deze be slissing aan het bestuur van V.V.V. medegedeeld naar aanleidding van protesten, die tegen het spelen van deze wedstrijd bij de bond waren bin nengekomen van clubs, die evenals G.V.A.V. nog in de gevaarlijke de gradatiezone van de eredivisie ver ieren. Bromley speelt tegen M.O.C. en Vlissingen Maandagmiddag, 2de Pinksterdag ora drie uur, speelt Vlissingen tegen Bromley FC aan de ïrislaan op net veld, waaraan voor deze Engelse club bijzondere herinneringen zijn verbon den. Het was Immers Bromley FC, dat in augustus 1946 de openingswed strijd speelde op dit veld, het eerste, dat na de inundatie !n Vlissingen ge reed kwam. Het wordt de negende ontmoeting tussen de Vlissingse voetballers en Bromley, waarvan de vijfde in Vlis singen. De eerste zes wedstrijden werden gespeeld door het vertegen woordigende Vlissingse elftal. In 1956 nam de VC Vlissingen de or ganisatie over. Het werd op eigen veld een 12 nederlaag, terwijl de rood-witten vorig jaar in Bromley met 52 klop kregen, de grootste ne derlaag tot nu toe. Bromley beëindigde enkele weken geleden de competitie op de vierde plaats. De ploeg telt vier spelers, die in het Engelse amateurelftal speel den. Het zijn aanvoerder-rechtshalf Harper, middenvoor Denis Studley, linksbinnen J. Wallis en rechtsbuiten W. Hawkins, die op het ogenblik met de Middlesex Wanderers door Neder land toert en vorige week mee speel de tegen het Zeeuwse elftal. Verder speelden linksback D. Nor man, rechtsbinnen A. Viney en links buiten B. Keats voor het vertegen woordigende elftal van 't Graafschap Kent. Een zeer sterke ploeg dus. Bromley komt vrijdagavond (heden) omstreeks half zeven in Vlissingen aan. Het gezelschap wordt dadelijk na aankomst ontvangen op het stad huis, waarna een ontvangst volgt in het clublokaal van de VC Vlissingen, waar ook de maaltijd gereed staat. Bromley speelt zaterdagavond om ze ven uur in Bergen op Zoom tegen MO C. Deze wedstrijd begint spectacu lair: sportvlieger Wuyts zal de bal namelijk uit een sportvliegtuig drop pen. Vlissingen zal op 2e Pinksterdag te gen Bromley FC In het veld komen in de zelfde opstelling, waarmede de laatste weken successen werden ge boekt. Slechts zal rechtsbinnen Kees Stroo, die wegens militaire dienst ver hinderd is, worden vervangen door Piet van Reems. De wedstrijd begint om drie uur. Tegen Wolverton Town, zaterdagmid dag om drie uur, komt Vlissingen met de volgende opstelling uit Doel: Jan Moelaart, achter Jo de Waal en Bram van Belzen; midden: Piet Weststrate, Loek Verhulst en Jan van Huizen; voor: Adrle Clarlsse, Boussen, Adrie Stroo, Kees Stroo en Jo Korff. Engelse jeugdspelers tegen Middelburgse jeugdploeg Het elftal van St. Stephen's F.C. dat op zaterdag 24 mei a.s. om 3 uur zal uitkomen tegen een elftal van „Mid delburg" bestaat uit jeugdige spelers van 16 en 17 jaar. Ook de hoofdste delijke ploeg bestaat uit Jeugdspelers van die leeftijd. D.O.S. I bleef ongeslagen aan de leiding. In de 3e klas zuid afd. 1 won DOS I de returnmatch tegen Domburg I met 5-3 en bleef daardoor ongesla gen aan de leiding. Het le team van „Schelde" I won op fraaie wijze van SBOZ I uit Bergen op Zoom en bracht daardoor haar puntenaantal op 4. In de 5e klas zuid won DOS H met 5-3 van Hulster Ambacht H, waardoor dit team haar laatste wed strijd tegen „Schelde" n zelfs met 5-3 mag verliezen en dan nog het kampioenschap heeft veroverd. In een andere 5e klas won het jeugd- team van DOS met 5-3 van de jeugd van ,,'t Halve Maantje" uit Goes. Uitslagen: DOS I—DOMBURG I 5-3. Heren enkelspel: K. W. Affourtit P. Provoost 6-4, 6-1; F. v. d. Velde G. v. Eyzeren 6-2, 4-6, 4-6. Dames enkelspelmevr. I. Timmerman-mej. R. v. d. Hage 6-8, 2-6; mevr. C. Braak mej. W. A. Corré 6-3, 6-2. Heren dubbelspel: Affourtit, v. d. Velde Provoost, v. Eyzeren 3-6, 6-2, 6-1. Dames dubbelspel: mevr. I. Timmer man, mevr. C. Braakmej. R. v. d. Hage, mej. W. A. Corré 7-5, 6-0. Gemengd dubbelspel: mevr. I. Tim merman, K. W. Affourtitmej. R. v. d. Hage, P. Provoost 6-8, 4-6; mevr. C. Braak, F. v. d. Veldemej. W. A. Corré, G. v. Eyzeren 6-1, 6-3. „SCHELDE" I—SBOZ I 6-2. Dames enkelspel: mevr. C. Lako mej. J. v. Reyen 6-1, 6-1; mej. A. Goedbloedmej. J. Hoondert 1-6, 1-6. Heren enkelspel: C. Speckens J. Brenner 4-6, 6-3, 6-8; H.'v. d. Lin denA. van Loon 6-2, 6-1. Heren dubbelspel: C. Speckens, H. v. d. Lin denJ. Brenner, A. v. Loon 6-3, 6-2. Dames dubbelspel: mevr. C. Lako, mej. A. Goedbloedmej. J. v. Reyen, mej. J. Hoondert 6-0. 6-8. 6-1. Ge mengd dubbelspel: mevr. C. Lako, H. v. d. Lindenmej. Hoondert. J. Bren ner 1-6, 7-5, 6-1; mej. A. Goedbloed, C. Speckensmej. J. v. Reyen, A. Brenner 6-4, 0-6, 8-6. HULSTER AMBACHT n-DOS n 3-5 Heren enkelspel: B. v. Remorte!P. Hermsen 1-6, 0-6; C. Vercauteren- A. Lauwereins 6-6, 0-6. Dames enkel spel: mej. P. Geensenmevr. B. Lau wereins 1-6, 0-6: mej. J. v. d. Wiele mevr. G. Bakker 6-3, 6-4. Heren dubbelspel: C. Verkauteren. B. v. Re- mortelP. Hermsen. M. Braak 2-6, 3-6. Dames dubbelspel: dames Geen sen, v. d. Wieledames Bakker. Pel- le 6-2, 3-6. 7-5. Gemengd dobbelspel: mej. P. Geensen. B. v. Remortel echtpaar Lauwereins 2-6, 3-6; mej. G. v. d. Wiele, C. Verkauterenmevr. M. Pelle, M. Baak 10-8, 5-7, 6-4. DOS Hl—'t Halve Maantje in 5-8. Heren enkelspel: E. Timmerman P. de Haas 8-6, 2-6; H. Hermsen A. v. d. Kerk 6-1, 6-3. Dames enkel- Spanjaard Boteila leidt nu in Ronde van Italië De vijfde étappe van de Ronde van Italië is gewonnen door de Italiaan Alfreda Sabbadin. Hij was in de eind sprint de snelste van een kopgroep van negen renners. De rit ging van Turijn naar Mondovi over een af stand van 193 km. De winnaar reed deze in 5.05.26 (Moyenne 37.913 km/ uur) en had bij de finisk een voor sprong van 4% minuut op het pelo ton. In de kopgroep bevond zich de Spanjaard Salvador Botello, die eer ste in de algemene rangschikking werd. De uitslag was: 1. Sabbadin (It.), 193 km in 5.05.26. 2. Boteila (Sp.) z.t. 3. Fantini (It.) z.t. 4. Adriaenssens (Belg) z.t. 5. Tinazzi (It.) z.t. 6. Baffi (It.) z.t. 7. Tosato (It.) z.t. 8. Pet- tinati (It.) z.t. 9. Geminiani (Fr.) z.t. 10. Catalano (It.) 5.05.48. BIJ botsingen tussen stakers en politie in de omgeving van Calcutta Is een beto ger gedood. Zevenenzestig betogers wer den gewond. De relletjes ontstonden toen de politie een vakbondsleider trachtte te arresteren. E. Timmerman. H. Hermsen—P. de Haas, A. v. d. Kerk 6-3, 6-4. Dames dubbelspel: mej. M. de Greeuw, mej. E. Vissermej. M. Gosses. mej. I. Wattez 6-4, 3-6, 6-3. Gemengd dub belspel: mej. M. de Greeuw, Tim mermanmej. M. Gosses, P. de Haas 5-7, 6-1, 8-10; mej. E. Visser. H. Hermsenmej. G. Hofman, S. Gos ses 6-2, 5-7, 6-2. Voorzichtigheid geeft meer veiligheid. Let er vandaag eens op, hoe WIELRIJDERS met twee naast elkaar blijven fietsen bij het passeren van andere wielrijders of rechts geparkeerde voertuigen. Ook dat is onvoorzichtig rijden, want tien tegen één, dat ze daar door te veel in de baan van het snelverkeer komen. Voorzichtigheid geeft meer veilig- Hiermede vervullen wij de treurige plicht, ken nis te geven van het plotseling overlijden van onze innig geliefde man, vader en behuwd- vader ADRIAAN MOL in de ouderdom van 67 jaar. C. A. MOL-MOL P. J. MOL A. C. MOL DE REIJGER Baarland, 21 mei 1958. Dorpsstraat 22. De begrafenis zal plaatsvinden op zater dag 24 mei a.s. te 12 uur. Getroffen door de vele be wijzen van medeleven voor en na het overlijden van onze geliefde man en vader ALEXANDER FRANCISCUS MINNEBOO, betuigen wij onze hartelijke dank. Fam. MINNEBOO- DE BLIECK. Veere, mei 1958. Kade 128. Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze ge liefde vader, behuwd-, groot-, overgrootvader, broeder en zwager ROBBERT OREEL weduwn. van NEELTJE JASPERSE, betuigen wij onze hartelijke dank. Inzonderheid aan dr. Detmar voor de geneeskun dige hulp aan hem besteed. Namens de fam. OREEL. Vlissingen, 23 mei 1958. De auto die U het meeste BIEDT. Compleet met verwar ming en veel accessoires. P. Krugerstraat 209, tel. 2008, Vlissingen. Voor de overstelpende bewij zen van deelneming na het plotseling overlijden van on ze lieve man, vdder en grootvader HENDRIK STENHUIS, betuigen wij onze welge meende dank. J. STENHUIS-KOKK® kinderen en kleinkinderen. Middelburg, mei 1958. Havendljkstraat 17. Servetten, wit, 50 st. 0.45 servetten, gekleurd 0.85 mapjes pocketpost 1.50 plattegronden van Expo 1.75 spoorboekjes 0.75 Michelinkaarten diverse prijzen bromfietskaarten 8.50 zakatlasjes l.OO lunchzakken, 25 St. 1 0.45 ballpoints, vanaf 0.60 FIRMA WALSTRAAT 44, VLISSINGEN. U KUNT LACHEN wanneer U een N.S.U.-bromfiets heeft Omdat hij zo voordelig is Omdat hij een interna tionale reputatie heeft en een fantastische wegligging. In diverse kleuren. Prijs In luxe uitvoering met achterwielvering 595, Royaal beenschild - 'n goede bescherming van uw kleding 37,50. VAN DEN DRIEST Gravenstraat - Middelburg. Sterker en mooier dan ooit tevoren De beste fabrikaten uit binnen- en buitenland Een enorme keus (ook Polaroid "'KA™II^NOEVOen Tn 2094V^GOE5 ZONNEBRIL GLAZEN in Uw dioptte sterkte VILTCAPS, vanaf 6,95 HERENHOEDEN, vanaf 9,95 Prachtige NO-IRON HEMDEN, in grijs, wit, champagne. 10,95 De nieuwste BLOUSONS 13,95 ZOMERSLIPOVERS 18,95 zeer moderne tinten. Overhemden in de nieuwste dessins 11,95 Uni-ruitjes 8,95 Vrijdagmiddag van 14 uur verkoop van vers rundvlees voor alle kaarten, Boterpleln, Vlissingen. VLISSINGEN Walstraat 78 MIDDELBURG L. Noordstraat 35 Notaris R. BATTEN te Mid delburg is voornemens op donderdag 5 juni 1958, des namiddags 8 uur, in het No tarishuis aan de Koepoort straat te Middelburg, publiek te verkopen: in de gemeente Middelburg: No. 1. Een huis met erf en tuin aan de Nieuwe Vlis- singseweg 280, groot 1 a. 55 ca. Ontruimd te aan vaarden. No. 2. Een huis met erf en tuin en achteruitgang aan de Ter Hogestraat 28, groot 2 a. 15 ca. Ver huurd voor 47,87 per maand. Bezichtiging daags voor en op de verkoopdag telkens van 1012 en van 24 uur, op vertoon van een toe gangsbewijs met nadere in lichtingen, verkrijgbaar ten kantore van voornoemde notaris, Pijpstraat 1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1958 | | pagina 9